PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موسیقی دلهره و اضطراب

Black_Violin
Thursday 15 April 2010, 08:16 AM
سلام...
راستش نمی دونم درباره این موضوع بحث شده یا نه می خواستم نظر دوستان رو بدونم که چی باعث بشه یک ملودی یا کلا یک اهنگ دلهره اور و ترسناک باشه. گام خاصی داره .. چطوریه ؟؟

مثلا فیلم هایی که میخوان یکم اضطراب رو توش زیاد کنن روی موسیقیش خیلی کار می کنن...
حالا نظرتون چیه؟؟

منتظر نظراتتون هستم.:22:

Mohsen_M
Thursday 15 April 2010, 09:01 AM
حق با شماست، موسیقی تو این فیلم ها (ترسناک) خیلی به حس ترس کمک می کنه! یه بار توی یه برنامه هم در رابطه با این موضوع صحبت کرده بودند!
منم اطلاعات زیادی در رابطه با این موضوع ندارم ولی فکر می کنم وقتی ملودی یه جور بی رحمانه ای تند می شه یا بعضی جا ها شبیه نفس زدن، بعضی وقت ها هم صدای ویلن سل یه حس ترسناکی رو القا می کنه!

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 10:03 AM
بله .... مثلا معمولا آکوردای کاسته و افزوده .. توشون زیاد بکار میرن ... و از گامهای کروماتیک زیاد توشون استفاده میشه...
الان که گفتین دارم یه دونشو میسازم ... که همینجا براتون بذارم..

ضمن اینکه .. تو این تیپ آهنگا ... سرعت قطعه یکباره بالا و پایین برده میشه .. یه جاهایی تمپو رو تا دو برابر یا بیشتر بالا میبرن بعد یهو میارن پایین .. . . . .

اوج و فرود صدا هم دارن .. یعنی صدا کم و یکباره زیاد میشه ... و بالعکس.....

در مورد ویلون سل با آلفرد موافقم .... صداش جون میده برا ترسوندن ملت ... بخصوص وقتی تو اکتاو های خیلی بمترش زده میشه... :42:

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 10:16 AM
اینم آهنگ دلهره آور من :42: ... هاهاهاها ... نترسین آخرشو قشنگ کردم .. نترسین!!! :10: هاهاهاها .. میدونین که گیتار چون سازه عشقه!!! :21: (هاهاهاها) ... باهاش نمیشه آهنگ ترسناک زد!!!

مسخرم نکنین بابا .. روحیه من لطیفه .. آهنگ ترسناکام ... مسخره میشه دیگه!!! :35: خصوصا که الان عاشقم هستم!!! :31:

اینم لینکش ... بفرمایین: You can see links before reply 280 KB:redguitar:

مثل همه فیلم ایرانیای لوس!!! تهش قشنگ تموم شد..
میدونین .. برا اینکه بیشتر احساس کنین موزیکمو!!! آهنگو رو صحنه های سریال چهار دیواری تصور کنین.... !!!
ترسناکش اونجا باشه که شلوار نادرو باد برد... قشنگشم اونجا باشه که با دختری که دوسش داشت .. عشقولانه نگاه در میکنن!!! :21:

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 12:47 PM
میگم ملت موضوع خوبیه ها .. هرکی در این زمینه اطلاعات داره بیاد بگه استفاده کنیم خوب..
منم منتظرم .. خیلی موضوع جالبیه

mtb
Thursday 15 April 2010, 01:21 PM
تبریک میگم .
زیبا گیتار مینوازید hdhamid جان.

Mohsen_M
Thursday 15 April 2010, 03:21 PM
اینم آهنگ دلهره آور من :42: ... هاهاهاها ... نترسین آخرشو قشنگ کردم .. نترسین!!! :10: هاهاهاها .. میدونین که گیتار چون سازه عشقه!!! :21: (هاهاهاها) ... باهاش نمیشه آهنگ ترسناک زد!!!

مسخرم نکنین بابا .. روحیه من لطیفه .. آهنگ ترسناکام ... مسخره میشه دیگه!!! :35: خصوصا که الان عاشقم هستم!!! :31:

اینم لینکش ... بفرمایین: You can see links before reply 280 KB:redguitar:

مثل همه فیلم ایرانیای لوس!!! تهش قشنگ تموم شد..
میدونین .. برا اینکه بیشتر احساس کنین موزیکمو!!! آهنگو رو صحنه های سریال چهار دیواری تصور کنین.... !!!
ترسناکش اونجا باشه که شلوار نادرو باد برد... قشنگشم اونجا باشه که با دختری که دوسش داشت .. عشقولانه نگاه در میکنن!!! :21:

خیلی قشنگ بود، ایول و دمت گرم:41:
خودمونیم، کارت دزسته هاااااا :25:

Black_Violin
Thursday 15 April 2010, 03:34 PM
خیلی قشنگ بود، ایول و دمت گرم:41:
خودمونیم، کارت دزسته هاااااا :25:

101 درصد تائید می کنیم....:43::5:

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 04:04 PM
eeeeeeeeeeeeeeee
بچه ها .. همتون لطف دارین .. ولی من برا خود نمایی نیومدم که .. فقط اومدم بگم .. با آکوردای کاسته و افزوده و حرکات کروماتیک اکثرا میشه این آهنگا رو ساخت .. یه مثال هم زدم .. همین....
بهتره به موضوع اصلی بپردازیم ....
هرکی هرچی به ذهنش رسید در مورد فاکتورای آهنگای ترسناک بگه...
من از blackviolin عزیز معذرت میخوام .. کافیه دستور بدین تا پست مثالمو بردارم...

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 04:19 PM
یه چیز دیگه اندر خم مکاشفت موسیقیه ترس به ذهنم رسید ... تو یه سری از اونا دقت کردین ...
تو این تیپ موزیکها .. سکوت نقش مهمتری داره بازی میکنه!!!

Black_Violin
Thursday 15 April 2010, 04:20 PM
eeeeeeeeeeeeeeee
بچه ها .. همتون لطف دارین .. ولی من برا خود نمایی نیومدم که .. فقط اومدم بگم .. با آکوردای کاسته و افزوده و حرکات کروماتیک اکثرا میشه این آهنگا رو ساخت .. یه مثال هم زدم .. همین....
بهتره به موضوع اصلی بپردازیم ....
هرکی هرچی به ذهنش رسید در مورد فاکتورای آهنگای ترسناک بگه...
من از blackviolin عزیز معذرت میخوام .. کافیه دستور بدین تا پست مثالمو بردارم...

:42:چرا معذرت لطف کردی و سمپل گذاشتی مرسی دوست جان...

Mohsen_M
Thursday 15 April 2010, 04:37 PM
دوست عزیز، الکی تعریف نکردم و واقعیت رو گفتم!
با موسیقی سکوت هم موافقم، مثلا طرف تو تاریکی داره میره که یهو یه چیزی میپره بیرون(گربه با یه میو) اوجاس که طرف چند تا دری وری نثارش می کنه!
کلا خوده سکوت خیلی ترسناکه! کلی مثال می تونم بزنم، ولی حالا نمی زنم !!!

siamaks
Thursday 15 April 2010, 08:32 PM
در مورد موسيقيي كه خشونتو نشون بده كسي چيزي مي دونه ؟

چون نياز دارم به ساختن آهنگي خشونتو توش نشون بدم . صد در صد روش خاصي داره براي ساختن ملوديش .

ببخشيد بحث منحرف كردم .

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 08:46 PM
در مورد موسيقيي كه خشونتو نشون بده كسي چيزي مي دونه ؟

چون نياز دارم به ساختن آهنگي خشونتو توش نشون بدم . صد در صد روش خاصي داره براي ساختن ملوديش .

ببخشيد بحث منحرف كردم .

بله .. از بچه های الکتریک بپرسین بهتره سیامک جان .. اونا گامهایی دارن در این زمینه به کار میره .... و البته تکنیکهای زیاد!!
میخواستم برا اینم نمونه بذارم .. ولی .. دیگه منصرف شدم.. چون بقول شما بحث این تاپیک نیست

siamaks
Thursday 15 April 2010, 09:09 PM
اگه امكانش هست باري من يه نمونه بفرسيد ممنون مي شم .

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 09:31 PM
اگه امكانش هست باري من يه نمونه بفرسيد ممنون مي شم .

من خیلی خودم تبحر ندارم تو این زمینه ها .. کلا تو موسیقی .. مبتدیم .. الانم شبه .. خونه شاکی میشن!! :42:
ولی فردا سعی میکنم یدونه براتون بذارم... البته .. خیلی هم احتمالا مالی نمیشه.. خوددانی .. اینکه بری سراغ الکتریک کارا بهتره .. برا همین گفتم .. چون من سازم کلاسیکه!!
ولی چشم .. تلاشمو میکنم.. :39:

hdhamid
Friday 16 April 2010, 09:41 AM
سلام.... .
خدا بگم چیکارت کنه سیـــــــــــــــــــــــ ـــامک!!!
باور کن .. یه عالمه ایده داشتم برا ساختن خشونت و نشون دادنش با آهنگ ...
هنوز دومین ایدمو داشتم میزدم.. یهو همه شاکی شدن .. گفتن "بچه شیطان پرست شدی!!!؟؟"

دیگه نشد ایده های بیشتری از خودم در کنم :18: .. ببخشین دیگه... به دردسرش نمی ارزید :42:
اینم بگم اینی که گذاشتم الان با یه c70 در به داغونه .... (پدرشو در اووردم!!) این تیپ آهنگا با الکتریک حسو بهتر منتقل میکنن ... بالاخره هر سازی کاربری خاص خودشو داره ..
این اولین باره خودم دنبال زدن موزیک خشن بودم!!! برا خودمم جالب بود .. دستت درد نکنه.. فقط آخرین بارم هم بود :21: دیگه نمیکنم از این کارا... !!! :21:

در هر صورت کمبودها و ایرادهاشو به بزرگی خودتون ببخشین دیگه .. من گفتم قبلا هم .. مبتدی هستم..
تقدیم به شما:
You can see links before reply 210K

امیدوارم مفید واقع بشه براتون ..

تو این تیپ آهنگا معمولا دوبل نتای بم بنظرم بکار میرن .. برا همین بر این پایه مثالمو گذاشتم.. البته میخواستم دوئتش کنم با نتای پایینتر که دیگه...... :42: حتی سولوش هم نیمه کاره موند!! :21:

بازم از blackviolin معذرت میخوام .. sample گذاشتم تو تاپیکشون.... :30::5:
شاد باشین و اکتیو :redguitar:

siamaks
Friday 16 April 2010, 10:27 AM
حميد جان متشكزم ازتون .

ببخشيد اگه به دردسررتون انداختم .

ممنونم بازم .

hdhamid
Friday 16 April 2010, 10:29 AM
راستی .. دقت کردین تو موسیقیه خشونت .. بر عکس موسیقی ترس.. نتهای سکوت سم هستن براش؟؟!!
جالبه .. آدم میتونه بر اساس موسیقی واقعا روح انسان رو تشریح کنه!!
اینه که موسیقی هم هنره .. هم علم ... حالا چندتا علم رو شامل میشه خدا میدونه .. از ریاضیات بگیرین تا فلسفه و روانشناسی و غیره و غیره ..
خیلی حال میده اینجوری به موسیقی نگاه کنیم .. کاری که کمتر بنظرم تو کارای امروزمون رعایت میشه..

hdhamid
Friday 16 April 2010, 10:31 AM
حميد جان متشكزم ازتون .

ببخشيد اگه به دردسررتون انداختم .

ممنونم بازم .

:21::21::21::21:
نه بابا .. مشکلی نیست که آسان نشود رفیق .. زندگیم این مدت کسل کننده بود .. یکم هیجان لازم داشت :5:

اتفاقا تو فکرم هر از گاه از این کارا بکنم!!! :21:
حالا بدردت خورد اصلا ؟؟!!

siamaks
Friday 16 April 2010, 10:54 AM
بله ، نمونه ي خوبي بود ،‌ من حقيرتر از اونم كه بخوام نظر بدم ، با عرض شرمندگي بايد بگم اين نمونه اي كه شما گذاشتيد بيشتر براي تجسم كردم هيجان به كار مي ره ، به ذهن خود بنده هم اين نوع ملودي ها رسيده بود ، ولي اون چيزي كه من دنبالش هستم بايد عصبانيت و خشونت رو نشون بده ، كه فكر كنم كاره خيلي سختي باشه ، مخصوصا براي خودم كه هيچ آهنگي كه با گوش كردنش حس خشونت بهم دست بده گوش نكردم .

بازم ممنون ، ببخشيد اگه جسارت كردم .

hdhamid
Friday 16 April 2010, 11:00 AM
نه بابا .. شما راس میگین ... آره .. مرز این دوتا خیلی نزدیکه .. براش یه فکری میکنم رفیق .. حتما یه راحی داره ..
باید یه روز که اعصابم خورده بشینم پای گیتار و بداهه بزنم .. اونروز شاید فرجی بشه ...
اگه تونستم برات میذارم لینکشو...
از نظرتون هم ممنون ... خیلی هم درست و خوب بود...

hdhamid
Friday 16 April 2010, 11:17 AM
سیامک .. تازه فهمیدم ...
ببین رو آکورداش باید کار کنیم... سرعت رو هم باید بیاریم پایین .... الان نتای فا رو سیم 6 .. سی رو سیم 5 و فا رو سیم 4 رو بگیر و با سرعت کم ولی سخت و محکم .. روشون sweep کن ... ببین .. حس تنفر میده .. یکم به نظرم .. به خشونت نزدیکه ... روش کار میکنم .. یه نمونه میدم .. ببین میشه ؟؟!!
حتی نت سل رو سیم 6 و بازم سی رو سیم 5 و ر دیز رو سیم 4 همین حال رو میده ....

میگم blackviolin عزیز ... اینا مربوط به تاپیک شما نیست .. حلالمون کنا!!! دیگه شد دیگه !!

siamaks
Friday 16 April 2010, 11:27 AM
حميد جان ،‌من گيتار آكوستيك نمي زنم ، اگر لطف كنيد يه نمونه بذاريد ممنون مي شم .

blackviolin جان شرمنده .

hdhamid
Friday 16 April 2010, 12:10 PM
سیامک .. خیلی فکر کردم ... بازم خوب نشد بنظرم !!! نمیدونم اینو میذارم .. ولی میدونم مسخرم میکنین ..!!
عیب نداره دیگه ... برای شروع یه چندباری زمین خوردن لازمه!! ببخشین..
بفرمایین .. ولی نا امید نمیشم .. بازم دنبال آکوردای خشن میگردم... شاید شد.. .

You can see links before reply

siamaks
Friday 16 April 2010, 12:23 PM
نه آقا اين چه حرفيه مي زنيد . همينكه تلاش مي كنيد پيدا اين ملوديو پيدا كنيد كلي ارزش داره ، من ازتون متشكرم .

Black_Violin
Friday 16 April 2010, 01:27 PM
حميد جان ،‌من گيتار آكوستيك نمي زنم ، اگر لطف كنيد يه نمونه بذاريد ممنون مي شم .

blackviolin جان شرمنده .

اقا چرا از من عذر خواهی می کنین داریم یه چیزی یاد میگیریم دیگه مگه فروم برای چی ساخته شده:5:

Black_Violin
Friday 16 April 2010, 01:28 PM
اما یه چیز دیگه ای هم توی این ملودی ها هست اونم شدت صدا هاست شدت خیلی کمک بزرگیه...اگه توی یک لحظه موسیقی قوی بشه حس ترس بیشتر میشه

Black_Violin
Friday 16 April 2010, 01:38 PM
بله ، نمونه ي خوبي بود ،‌ من حقيرتر از اونم كه بخوام نظر بدم ، با عرض شرمندگي بايد بگم اين نمونه اي كه شما گذاشتيد بيشتر براي تجسم كردم هيجان به كار مي ره ، به ذهن خود بنده هم اين نوع ملودي ها رسيده بود ، ولي اون چيزي كه من دنبالش هستم بايد عصبانيت و خشونت رو نشون بده ، كه فكر كنم كاره خيلي سختي باشه ، مخصوصا براي خودم كه هيچ آهنگي كه با گوش كردنش حس خشونت بهم دست بده گوش نكردم .

بازم ممنون ، ببخشيد اگه جسارت كردم .

من فک کنم سبک راک فوق العاده سبک خشنیه . بیشتر سبک هایی که توی امریکا رواج داره سبک های خشن و بی رحمیه و به ادم حس جالبی نمی ده.اگه چند تا نمونه یافتم حتما میزارم:27:

Mohsen_M
Friday 16 April 2010, 03:51 PM
دوباره درود،
اگر از نظرات اینجانب حقیر خواسته باشید، می تونم بگم سبک راک و متال، مخصوصا متال که خوده خشونت و تنفره!!!
این کارایی هنم که آقا حمید گذاشتن هم نمونه های خوبی بود!
حالا چرا خشونت وقتی این همه زیبایی هست!

siamaks
Friday 16 April 2010, 04:48 PM
دوباره درود،
اگر از نظرات اینجانب حقیر خواسته باشید، می تونم بگم سبک راک و متال، مخصوصا متال که خوده خشونت و تنفره!!!

دوست عزيز به خاطر شعرش هست ، وگر نه موسيقي زيباتر از اونه كه آدم بخاد باهاش خشونتو حس كنه .

Mohsen_M
Friday 16 April 2010, 05:05 PM
دوست عزيز به خاطر شعرش هست ، وگر نه موسيقي زيباتر از اونه كه آدم بخاد باهاش خشونتو حس كنه .

حالا مگه شعرش چی هست؟؟؟!!!:39:
ولی برای رسوندن یه پیام می شه به شکل های مختلف اونو بیان کرد، می تونی مستقیم بزنی تو برجکش، یا می تونی از پایین پایه ها رو اره کنی!:30: :9:
دوستم یه شعر گفته بود که مفهوم غم انگیزی داشت ولی ریتمش شاد بود و می شد 8/6 نواختش!

Black_Violin
Friday 16 April 2010, 05:15 PM
دوباره درود،

خشم و دلهره هم نوعی احساس هستش.همه اینها کنار هم قشنگه...

Mohsen_M
Saturday 17 April 2010, 08:35 AM
صبح بخیر،
من نمی گم قشنگ نیستن! در نوع خودشون خیلی هم خوبن، ولی من خیلی خوشم نمیاد!
این یه نظر شخصی

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 08:55 AM
سلام .. صبح همتون به خوشی ..
ای بابا ... آلفرد جان .. بحث این نیست که ما مثلا بلیط بخریم و بریم آهنگ تنفر گوش کنیم .. ( هر چند بسطه به روحیه و فرهنگ ملل مختلف این کار رو بعضی اینجام میدن )
بحث سر اینه که مثلا در موسیقی فیلمها .. که در صحنه ای میخوان خشم رو به کسی منتقل کنن .. این تیپ کارا رو چطور میشه .. انجام داد .. من از دیروز یه عالمه آکورد از خودم ابداء کردم.. فرمولاشو اینجا بذارم سرت گیج میره باور کن .. چون دیشب خودم سرگیجه داشتم!!!!
واقعا هم اعصابم خورد شد ... یه سری آکورد که فقط رو اعصابم راه میرفتنو چنگ مینداختن ..
مشکلمم الان اینجاس.. آکورداشو تا حدی پیدا کردم... فقط تو هارمونیش موندم ... نمیدونم کدوم پی کدوم باید بیاد تا حس رو منتقل کنه .. مشکل نمونه قبلیم هم همین بود .. تک تک آکوردا حس رو منتقل میکردن .. ولی حرکت رو اونا و پاساژ اونا جواب نمیده .. هرچی میکنم!!!

ها ها ها معلومه هنوزم دارم سر گیجه رو .. بستگی داره رو نوشتم بسطگی داره!!! اینو میذارم یادگاری بمونه بخندین

Mohsen_M
Saturday 17 April 2010, 09:35 AM
راستش رو بخوای منم تا دیر وقت خوابم نمی برد! این ریتم پرنده مهاجر کورش یغمایی همش تو سرم بود!!!!
چشمم رو بستم و وا کردم هم صبح شد، الانم گیجم!
یه چند تا از اون آکورد ها رو واسمون بزار، لطفا!

helenmortazavi
Saturday 17 April 2010, 10:38 AM
به نظر منم وحشتناكه موسيقي به نظر من يعني آرامش روح و تن...

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 11:23 AM
یه چند تا از اون آکورد ها رو واسمون بزار، لطفا!

باشه .. آلفرد جون ... ولی بذار اول یه هارمونی براش پیدا کنم .... اینجوری آخه اصلا فایده نداره .. یه فرمول برا حرکت رو آکورداش پیدا کنم .. براتون میذارم...

Mohsen_M
Sunday 18 April 2010, 03:28 PM
باشه .. آلفرد جون ... ولی بذار اول یه هارمونی براش پیدا کنم .... اینجوری آخه اصلا فایده نداره .. یه فرمول برا حرکت رو آکورداش پیدا کنم .. براتون میذارم...

درود بر شما دوست عزیز،:am
هنوز منتظرم هااااااااااااا!!!!:39:

Black_Violin
Sunday 18 April 2010, 10:35 PM
سلام .. صبح همتون به خوشی ..
ای بابا ... آلفرد جان .. بحث این نیست که ما مثلا بلیط بخریم و بریم آهنگ تنفر گوش کنیم .. ( هر چند بسطه به روحیه و فرهنگ ملل مختلف این کار رو بعضی اینجام میدن )
بحث سر اینه که مثلا در موسیقی فیلمها .. که در صحنه ای میخوان خشم رو به کسی منتقل کنن .. این تیپ کارا رو چطور میشه .. انجام داد .. من از دیروز یه عالمه آکورد از خودم ابداء کردم.. فرمولاشو اینجا بذارم سرت گیج میره باور کن .. چون دیشب خودم سرگیجه داشتم!!!!
واقعا هم اعصابم خورد شد ... یه سری آکورد که فقط رو اعصابم راه میرفتنو چنگ مینداختن ..
مشکلمم الان اینجاس.. آکورداشو تا حدی پیدا کردم... فقط تو هارمونیش موندم ... نمیدونم کدوم پی کدوم باید بیاد تا حس رو منتقل کنه .. مشکل نمونه قبلیم هم همین بود .. تک تک آکوردا حس رو منتقل میکردن .. ولی حرکت رو اونا و پاساژ اونا جواب نمیده .. هرچی میکنم!!!

ها ها ها معلومه هنوزم دارم سر گیجه رو .. بستگی داره رو نوشتم بسطگی داره!!! اینو میذارم یادگاری بمونه بخندین

افرین حمید عزیز...دقیقا همین بود که من منظورمه.چی به چی باید ترکیب بشه تا درست حس بده

Black_Violin
Sunday 18 April 2010, 10:37 PM
به نظر منم وحشتناكه موسيقي به نظر من يعني آرامش روح و تن...

توی کشورهای شرقی همینه.مردم شرق کلا احساسی تر هستند.یه جا روح اله خالقی میگه ایرانیان از دیرباز چونکه مورد حمله و همیشه در چپاول شدن بودن همیشه موسیقی غمگین و احساسی تری داشتند.غیر از ما ها چینی ها رو ببینید سازهایی دارند که قانون موسیقایی کلی با موسیقی کلاسیک فرق می کنه.هندی ها اهنگ های خیلی احساسی میسازند و ...

hdhamid
Monday 19 April 2010, 08:36 AM
من یه چیزی یافتم .. ولی .. بازم به هیجان نزدیکتره تا .. خشونت و عصبانیت!! مثل موزیکای راک شده!!! ولی واقعا .. اینایی که واسه فیلما آهنگ میسازن .. چقد کارشون سختتره تا اونا که ترانه میسازنا!!!
میدونین .. این نکته هم مهمه که آدم صحنه ی مورد نظر رو ببینه و آهنگ رو بسازه.. نظر شما چیه؟!!

Mohsen_M
Monday 19 April 2010, 08:46 AM
من یه چیزی یافتم .. ولی .. بازم به هیجان نزدیکتره تا .. خشونت و عصبانیت!! مثل موزیکای راک شده!!! ولی واقعا .. اینایی که واسه فیلما آهنگ میسازن .. چقد کارشون سختتره تا اونا که ترانه میسازنا!!!
میدونین .. این نکته هم مهمه که آدم صحنه ی مورد نظر رو ببینه و آهنگ رو بسازه.. نظر شما چیه؟!!

حالا کجاست این چیزی که یافتی؟؟؟!!!

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 08:52 AM

ببین صحنه که ساخته نشده اینها قدرت ذهنه و در نوع خودش یک علمه بزرگه.ادم باید بدونه از کجا چی استفاده کنه .خوراکش اینجور صحنه ها باشه.یعنی تا یک صحنه رو ببینه بفهمه چطوری باید حسو منتقل کنو این برای یک اهنگساز معمولیم سخته.خب چی یافتی اقا بزار بشنویم....:22:

hdhamid
Monday 19 April 2010, 08:55 AM
نه جون من ... فعلا نمیذارم... خیلی هم منتظر نباشین ... انقده ضایعه .. بیشتر میترسم بدرد فیلمای چاپلین و لورل هاردی بخوره آخرش!!

Mohsen_M
Monday 19 April 2010, 09:02 AM
ببین صحنه که ساخته نشده اینها قدرت ذهنه و در نوع خودش یک علمه بزرگه.ادم باید بدونه از کجا چی استفاده کنه .خوراکش اینجور صحنه ها باشه.یعنی تا یک صحنه رو ببینه بفهمه چطوری باید حسو منتقل کنو این برای یک اهنگساز معمولیم سخته.خب چی یافتی اقا بزار بشنویم....:22:

خوب اونی که اینکارو می کنه، مدتها درسش رو می خونه، بعد کلی کار می کنه تا بتونه اینکارو به بهترین شکل انجام بده!
حالا بماند که بعضی ها هم استعداد ذاتی دارند...

Mohsen_M
Monday 19 April 2010, 09:05 AM
نه جون من ... فعلا نمیذارم... خیلی هم منتظر نباشین ... انقده ضایعه .. بیشتر میترسم بدرد فیلمای چاپلین و لورل هاردی بخوره آخرش!!

بی خیال بزار گوش کنیم!!!:5:
کار هات همیشه قشنگه!!! الان فضولیم گل کرده! (فکر نکنید فضولم هااااا، نه!! فقط تو این زمینه ها!)

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 09:30 AM
خوب اونی که اینکارو می کنه، مدتها درسش رو می خونه، بعد کلی کار می کنه تا بتونه اینکارو به بهترین شکل انجام بده!
حالا بماند که بعضی ها هم استعداد ذاتی دارند...

اقا حالا چه درسهایی می خونه اصلا بخشی در موسیقی به این قسمت مربوطه؟
توی ایران همچین چیزی داریم...فک نکنم باشه با این عقب موندگی ایران و ...

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 09:31 AM
بی خیال بزار گوش کنیم!!!:5:
کار هات همیشه قشنگه!!! الان فضولیم گل کرده! (فکر نکنید فضولم هااااا، نه!! فقط تو این زمینه ها!)

102 درصد درست و قابل تائید این همه کار میزاری بزار بگوشیم دیگه...:42:

Mohsen_M
Monday 19 April 2010, 11:15 AM
اقا حالا چه درسهایی می خونه اصلا بخشی در موسیقی به این قسمت مربوطه؟
توی ایران همچین چیزی داریم...فک نکنم باشه با این عقب موندگی ایران و ...

خوب من دقیقا نمی دونم!!! :26:
خیلی دوست داشتم یه رشته مرتبط با همچین چیزی بخونم ولی متاسفانه دارم اقتصاد می خونم!:12: