PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای استاد گیتار پاپ

yousef2010
Monday 19 April 2010, 01:00 AM
با سلام به همه،من تازه گیتار پاپ رو شروع کردم به یاد گرفتن. امکان داره یه استاد مطرح تو این زمینه بهم معرفی کنین که تو زمینه تئوری موسیقی و آهنگسازی هم خوب کار کنه. لطفا اطلاعات تماس هم بدین.
مرسی

hdhamid
Monday 19 April 2010, 08:30 AM
با سلام به همه،من تازه گیتار پاپ رو شروع کردم به یاد گرفتن. امکان داره یه استاد مطرح تو این زمینه بهم معرفی کنین که تو زمینه تئوری موسیقی و آهنگسازی هم خوب کار کنه. لطفا اطلاعات تماس هم بدین.
مرسی

سلام ...
بهتر نبود شهرتون رو معرفی کنین ؟؟! تا بتونیم بیشتر کمک کنیم؟!!
من از طرف خودم که بچه همدان هستم .. استاد خودم آقای شهرام پارسا رو معرفی میکنم .. آموزشگاه باربد .. خیابان جهان نما ... روزای 2 و 5 شنبه فکر میکنم ..

شاد باشین و اکتیو ...
:redguitar:

rafighi
Monday 5 July 2010, 01:00 PM
من تهران هستم لطفا راهنمائی بفرمائید

rezabatista
Wednesday 1 September 2010, 03:19 PM
دوست عزیز بهتره که خودت یه کلاس گیتار نزدیک منطقه ای که هستی بری تا دستت را بیوفته.شما که کلاسیک نمی خوای کار کنی.البته سبک گیتار پاپ به نظر من 1 ماه هم بسشه چون معمولا کسانی که پاپ کار می کنند کلاس نمیرن فقط آکورد ریتم و کوک گیتاره که باید بلد باشی.کم کم صدات هم روی گام گیتار هماهنگ میشه.موفق باشی

joojefarary
Wednesday 1 September 2010, 04:31 PM
دوست من اگه سمت غرب تهران هستی بگو برات نشونی بدم یک استاد خوب میشناسم .

amirfriendship
Sunday 17 July 2011, 02:45 PM
من نزدیک به 7 ساله گیتار پاپ می زنم.اما الان پشیمونم.ای کاش موسیقی را با غنای بیشتری یاد می گفتم.الان دنبال یه استاد خیلی خوبم تا حدود 10 جلسه باهام خصوصی کار کنه و به روز بشم.منطقه غرب تهران هم هستم.

djshayan021
Sunday 28 August 2011, 06:42 AM
من استادم سعيد قاسمي بود كه واقعا استاد بود...سعيد قاسمي خواننده و آهنگساز گروه كارو (دل دله ديونه منه عشقت تو سينه منه...) و همچنين يه آلبوم هم انفرادي داده بيرون به نام قلبم درد مي كنه با تنظيم نيما وارسته ...
خلاصه يه همه فن حريفه و هم گيتار و هم سلفژ و خوانندگي وهم آهنگسازي و كلا زندگيرو از سعيد قاسمي ياد گرفتم ...
در ضمن منطقه پاسداران هم هست...جلسه سوم من آهنگ سوغاتي هايده رو زدم وخوندم و همه دهنشون وا موند كه 3 جلسه اي چجوري اينقد خوب ياد گرفتم...يادش بخيرررررررررررررررر