PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش نت های نت آهنگ مجددا شروع به کار کرد

Amir
Monday 19 April 2010, 12:54 PM
با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

پس از یک سال و اندی بد قولی از طرف ما و صبوری از طرف شما بالاخره طلسم بخش نت ها شکسته شد و بخش قدرتمندی که نوید آن را داده بودیم شروع به کار کرد .

در این آشفته بازار فرهنگی هنری ایران سعی می کنیم تمام تلاش خویش را به کار گیریم تا بتوانیم اندکی از کمبود های دنیای واقعی را در این دنیای مجازی با بخش هایی مثل نت ها جبران کنیم

بخشی که در اول کار شامل 510 نت فقط " ایرانی " می باشد و نوید و قول این را می دهیم که روزانه 10 نت فارسی به این مجموعه اضافه شود . در مورد گروه های کلاسیک هم که بهتر می دانید نت های خوب در این سبک ها بسیار زیاد است و دسترسی به آنها ساده تر است و چند برابر نت ایرانی نت کلاسیک خواهیم داشت .

در مورد نت های ایرانی آرشیو در اختیار ما از سال 1300 شمسی تا همین امروز می باشد 450 نت اول فعلی که اضافه شده است نت های تقریبا جدید هست ولی نت ها 450 تا 510 از نت های قدیمی می باشند و این روال زیر خاکی کار کردن به همین منوال ادامه خواهد داشت .

اگر حدودی بخواهیم حساب کنیم چیزی به حدود 5000 نت ایرانی ناب در این بخش قرار داده خواهد شد که فکر می کنم در کل کراتی که حیات در آنها کشف شده بی نظیر باشد گرچه همین الان هم هیچ پایگاه مجازی وجود ندارد که 510 نت را یک جا داشته باشد .

بخش نت های جدید جزو بخش های ویژه سایت می باشد و بخش های ویژه به علت اینکه وقت و زمان بسیار زیادی از ما می گیرند شامل هزینه هستند . هزینه عضویت در بخش نت ها سالیانه 10 هزار تومان می باشد که در مقابل کیفیت بخش و خدماتی که ارائه می دهد مبلغ بسیار بسیار نا چیزی هست .

همین الان اگر در بازار بخواهید دو کتاب بخرید که جمعا 40 نت بشود باید 10 هزار تومان هزینه کنید ولی در سیستم ما شما با 10 هزار تومان به مدت یک سال می توانید نت دانلود کنید .

بخش نت ها شامل 20 نت مجانی هم می باشد که ممکن است به تعداد آنها افزوده شود و می توانید قبل از عضویت ویژه آن 20 نت را دانلود کنید و استفاده کنید .

نکات مهم در مورد بخش نت های فعلی

1- بخش ارسال نت موقتا برای کاربران بسته شده است و پس از ایجاد تغییراتی در آن دوباره راه اندازی خواهد شد .

2- درخواست نت به زودی به محیط بخش نت ها منتقل می شود و فاروم یک نفسی خواهد کشید

3- در حال تعبیه یک سیستم جستجوی قوی مانند فروشگاه برای نت ها می باشیم و به زودی امکان جستجوی نت نیز به بخش نت ها ارسال می شود

4- به زودی پرداخت آنلاین به بخش ها اضافه خواهد شد . در این حالت شما 4 صبح هم اگر به صورت آنلاین عضو ویژه شوید همان لحظه تایید می شود ولی در حالت فعلی چند ساعتی تایید ممکن است طول بکشد .

5- نت ها علاوه بر اطلاعات مختلف حاوی شعر و آهنگ هم می باشند که به زودی تکمیل خواهند شد

امیدواریم دوستان با استقبال خود به ما دلگرمی دهند تا بتوانیم با قدرت بیشتر این بخش و بخش های نیمه تمام دیگر سایت را تکمیل کنیم

سوالات فنی شما را بخش پشتیبانی سایت پاسخگو خواهد بود

موارد دیگر هم در همین تاپیک در خدمت شما خواهیم بود

آدرس بخش نت ها : You can see links before reply

با سپاس
موفق باشید

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 01:30 PM
سلام امیر عزیز...
خوشحالیم بالاخره شروع به کار کرد...خسته نباشید.اگر بخش نت ها چیز جالبی داشته باشه عضویت مشکل نداره فقط بخشی رو میخوامم ببینم برای ارسال نت دارید؟؟ که نت هایی که در اینترنت پخش شده دیگه برای دانلود نره.ممنونم

لطفا پیغام خصوصیتون رو هم چک کنید..مرسی

sam720
Monday 19 April 2010, 01:54 PM
تبریک میگم:36:

Amir
Monday 19 April 2010, 01:56 PM
سلام و درود

چون داریم هزینه می گیریم تصمیم گرفتیم در انتخاب نت ها مخصوصا از این 500 تا به بعد وسواس ویژه ای داشته باشیم

هدف ما جبران کم و کاستی هاست به همین خاطر منبعی تهیه کردیم که نت های آن را به جرات می توانم بگویم خیلی سخت می توانید حتی در دنیای واقعی پیدا کنید چه برسد مجازی

به همین خاطر فعلا ارسال نت را بر روی کاربران بستیم تا بتوانیم کیفیت را تا جای ممکن بالا ببریم و اگر روزی ارسال نت هم بر روی کاربران باز شود مطمئنا نت های ارسالی از نت های خود سایت جدا خواهند بود و یکجا نیستند .

در کل اگر وسعت آرشیوی که ذره ذره به سایت اضافه خواهد شد از سال 1300 شمسی تا همین امسال خواهد بود که فکر می کنم تمام نت هایی که کاربران می خواهند ارسال کنند هم در آن باشد .

این مطلب هم مخصوص نت های ایرانی هست , نت های کلاسیک درجه یک هم می توانیم با هزینه ای اندک با سرعتی چند برابر نت های ایرانی به نت آهنگ منتقل کنیم

mtb
Monday 19 April 2010, 04:44 PM
آقا تبریک می گم...

Mona
Monday 19 April 2010, 08:15 PM
سلام

بهتون خسته نباشید میگم و از زحماتتون متشکرم.

به امید موفقیت های بیشتر :)

you3f
Monday 19 April 2010, 08:25 PM
بالاخره این انتظار کبری به پایان رسید!
از مسئولین کمال تشکر را دارا میباشم.

Mezrab
Monday 19 April 2010, 08:55 PM
بسیار کار خوبی هست، اون مبلغ هم بسیار ناچیزه و بعید میدونم کسی اعتراضی داشته باشه چون واقعا چیزی نیست، بخش های ویژه سایت رو هم معرفی می کنید..؟ و برای این بخش نت سعی کنید بنویسید که مثلا برای چه سازی تنظیم شده.
نحوه عضویت و ارسال مبلغ در حال حاضر به چه شکله؟

Peddy
Monday 19 April 2010, 09:09 PM
درود

موفقیت این کار بسیار بزرگ رو به همه ی نت آهنگی ها تبریک میگم

و همچنین یه خسته نباشید مخصوص تمام مسئولین این پروژه.

با سپاس

Amir
Monday 19 April 2010, 11:47 PM
با درود و تشکر از تمامی دوستان

این را بدانید انتقاد ها , پیشنهادها و نظرات شما در مورد مواردی که مطرح می شود حکم کباب بختیاری را برای ما دارد و شدیدا از آن استقبال می کنیم

پس با قدرت ادامه بدید و به روزی فکر کنید که این محیط مکمل فعالیت هنری خودتان باشد

بسیار کار خوبی هست، اون مبلغ هم بسیار ناچیزه و بعید میدونم کسی اعتراضی داشته باشه چون واقعا چیزی نیست، بخش های ویژه سایت رو هم معرفی می کنید..؟ و برای این بخش نت سعی کنید بنویسید که مثلا برای چه سازی تنظیم شده.
نحوه عضویت و ارسال مبلغ در حال حاضر به چه شکله؟

بخش های ویژه سایت فعلا بخش فقط بخش نت ها هست .. و ما بقی به ترتیب اعلام خواهد شد به زودی

برای عضویت در نت ها با آدرس زیر بروید

You can see links before reply

سامی
Tuesday 20 April 2010, 04:24 AM
سلامی به بزرگیه برج میلاد.....دوستان چه کردید....دمتون گرم عزیزان.....

سپنتامهر
Tuesday 20 April 2010, 07:28 AM
درود
سپاس فراوان
پیروز باشید

mansour6323
Tuesday 20 April 2010, 12:17 PM
منم تبریک میگم

شاهرخ11
Wednesday 21 April 2010, 08:22 AM
به نظر من كار قشنگ تري هم ميشد كرد و اين بود كه به هر كس اين امكان رو ميداديم مثلا بياد 2 تا نت به ارشيوتون اضافه كنه و از اون طرف هم 4 تا نت ببره و با اين كار هم زحمت شما كمتر ميشد و هم دوستان بدون پرداخت هزينه ميتونستن از منبع گرانبهايتان استفاده كنن.البته اين رو هم بگم كه اين كاري هم كه شما ميكنيد دوامي نخواهد داشت چون اولين كسي كه نتها رو از اين فروم ببره بيرون ميتونه در يكي از سايتهاي خودش شير كنه تا ديگران مجاني استفاده كنن.پس بهتره فكري كنيد كه بازديد كننده و كاربرهاي فرومتون زياد بشه نه اينكه كسي بتونه ازتون سو استفاده كنه.

شاهرخ11
Wednesday 21 April 2010, 10:26 AM
من البته قانع نشدم و منظورم از اين تبادل نتهاو اطلاعات تحت كنترل و نظارت شما عزيزان بود و خواهيد ديد با زمان اندك و سرعت بالا سايتتان منبع بزرگي از اطلاعات را خواهد داشت .

در ضمن
چون در مورد استاندارد بودن نتهاتون فرموديد خوب بايد گفت هنوز مطمئن نيستم تا نمونه كاري از نتهاي شما رو دانلود نكنم البته اگر اجازه بديد كه اينكار صورت بگيره.
مسئله ديگه اينه كه آيا شما استاندارد تر از نتي كه وجود داره چيزه بيشتري ارائه ميديد؟؟:21ox66r:
ضمن اينكه نت توسط سازنده زحمت كشيده ساخته و نوشته شده و شما چه استانداردي رو براش داريد تعريف ميكنيد ؟خوب اسكن يا عكس گرفتن از نت اصلي و قرار دادنش تو سايت استاندارد نميخواد كه دوست عزيز.
در مورد كپي رايت كه بايد خدمتتون بگم خود شما كه اين نتها رو رو سايت قرار ميديد آيا قانون كپي رايت رو رعايت كرديد و اينكه فرموديد سايت رو مسدود ميكنيد آيا شما ميتونيد سايت فورشير يا رپيد شير رو ببنديد.

اينها فقط جهت اطلاع شما و راهنمايي شما دوستان بود و خواهشمندم برداشت ديگري نكنيد.
پاينده باشيد.

Amir
Wednesday 21 April 2010, 11:46 AM
به نظر من كار قشنگ تري هم ميشد كرد و اين بود كه به هر كس اين امكان رو ميداديم مثلا بياد 2 تا نت به ارشيوتون اضافه كنه و از اون طرف هم 4 تا نت ببره و با اين كار هم زحمت شما كمتر ميشد و هم دوستان بدون پرداخت هزينه ميتونستن از منبع گرانبهايتان استفاده كنن.البته اين رو هم بگم كه اين كاري هم كه شما ميكنيد دوامي نخواهد داشت چون اولين كسي كه نتها رو از اين فروم ببره بيرون ميتونه در يكي از سايتهاي خودش شير كنه تا ديگران مجاني استفاده كنن.پس بهتره فكري كنيد كه بازديد كننده و كاربرهاي فرومتون زياد بشه نه اينكه كسي بتونه ازتون سو استفاده كنه.

من البته قانع نشدم و منظورم از اين تبادل نتهاو اطلاعات تحت كنترل و نظارت شما عزيزان بود و خواهيد ديد با زمان اندك و سرعت بالا سايتتان منبع بزرگي از اطلاعات را خواهد داشت .

در ضمن
چون در مورد استاندارد بودن نتهاتون فرموديد خوب بايد گفت هنوز مطمئن نيستم تا نمونه كاري از نتهاي شما رو دانلود نكنم البته اگر اجازه بديد كه اينكار صورت بگيره.
مسئله ديگه اينه كه آيا شما استاندارد تر از نتي كه وجود داره چيزه بيشتري ارائه ميديد؟؟:21ox66r:
ضمن اينكه نت توسط سازنده زحمت كشيده ساخته و نوشته شده و شما چه استانداردي رو براش داريد تعريف ميكنيد ؟خوب اسكن يا عكس گرفتن از نت اصلي و قرار دادنش تو سايت استاندارد نميخواد كه دوست عزيز.
در مورد كپي رايت كه بايد خدمتتون بگم خود شما كه اين نتها رو رو سايت قرار ميديد آيا قانون كپي رايت رو رعايت كرديد و اينكه فرموديد سايت رو مسدود ميكنيد آيا شما ميتونيد سايت فورشير يا رپيد شير رو ببنديد.

اينها فقط جهت اطلاع شما و راهنمايي شما دوستان بود و خواهشمندم برداشت ديگري نكنيد.
پاينده باشيد.

با سلام و درود

دوست گرامی

مطلب اول
در مورد ارسال نت از سمت کاربران , در بخش نت های پیشین این امکان میسر بود ولی نت های خوبی ارسال نشد , یک نت خوب باید پارامترهای مشخصی داشته باشد ( در مورد پارامتر های تخصصی و استاندارد نت اگر چیزی نمی دانید بهتر است بروید مطالعه کنید یا در بخش های دیگر این سایت بپرسید این تاپیک آموزش چگونه یک نت خوب را انتخاب کنیم نیست ) و همچنین در سیستم فعلی ما نت هایی خواهیم گذاشت که مطمئنا در هیچ مغازه و بازاری نخواهد بود و وقتی اینچنین نباشد پس 90% افراد آنها را ممکن است نداشته باشند

مطلب دوم

شما احتمالا اصلا از کپی رایت در یک محیط مجازی چیزی نمی دانید

وقتی ما یک نت را در سایتمان قرار می دهیم مهم نام بردن اسم آهنگساز و تنظیم کننده و دست اندرکاران آن نت می باشد چون اینها هستند که برای کار زحمت کشیدند .

اینها هم اگر مساله ای داشته باشند ما می توانیم مانند یک پایگاه بزرگ موسیقی باهاشون به مذاکره بنشینیم مانند آقای بهمن رجبی که الان فقط با نت آهنگ کار می کنند , ما بقی افراد هم مطمئنا با ما کنار می آیند

در مورد سایت هایی که می خواهند از ما کپی کنند هم

اولا این نگرشی که شما به کاربران سایت دارید یک جورایی بی احترامی به کاربران هست به نظر من . چرا ؟ چون فکر نمی کنم فرهنگ 90% کاربران این سایت اینقدر سطح پایین و عقب افتاده باشد که به خاطر 10 هزار تومان که پول چند کیلو میوه هم نمی شود نت هایی که برای جمع آوری و ادیت آنها زحمت کشیده شده است را کپی کنند

ثانیا ( اثبات اینکه شما اصلا نمی دانید کپی رایت در دنیای مجازی چیست )

مثالی برای شما می زنم . سیستم این سایت ویبولتین هست , شما اگر عین این سیستم را در سایتی دیگر استفاده کنید کپی رایت را نقض کرده اید و شرکتی که هاست به شما فروخته است به سایت شما اخطار می دهد . در مورد سایت های آپلود مثل رپیدشیر هم که به راحتی با یک ایمیل کار انجام می شود

با سیستم های فارسی مثل بلاگفا که کاملا هماهنگیم و تلفنی در مورد این مطلب توافق کردیم و گزارشات تخلف در این مورد پیگیری می شود

در مورد سیستم های خارجی و آپلود سنتر ها هم می توانید تست کنید , نتی با آرم نت آهنگ آپلود کنید ببینید چه بلایی بر سر آن سایت یا آن فایل خواهد آمد

تنها راه بی فرهنگی در این مورد ویرایش فایل های پی دی اف و حذف آرم نت آهنگ هست که این هم مسلما زمان بر خواهد بود , و تا شخصی بخواهد این عمل را انجام دهد ما چند برابر جلوتر افتاده ایم

در کل و در نهایت ماجرا باید خدمت شما عرض کنم که به نظر من خیلی از افراد علاقمند هستند تا در این سیستم عضو باشند , به نظر حتی فقط عضویت در این سیستم که براستی تک هست و تک خواهند ماند حداقل برای سالیان سال افتخار است . پس فکر نمی کنم درصد خیلی زیادی از کاربران بخواهند این امتیازات خوب این بخش را نا دیده بگیرند ( به خاطر 10 هزار تومان که به تکدی گر بدهی به شما نا سزا می گوید ) و دلخوش کنند به یک یا چند فرد متقلب و بی فرهنگ

در ضمن جلوی خراب کاری و بی فرهنگی خیلی ها را در نهایت امر نمی تواند گرفت پس با این طرز فکر ما به راه خود ادامه خواهیم داد و بیشتر به فکر افرادی هستیم که برای دریافت زبان موسیقی به اولین جایی که می رسند نت آهنگ هست

شاهرخ11
Wednesday 21 April 2010, 12:21 PM
با سلام و درود

دوست گرامی

مطلب اول
در مورد ارسال نت از سمت کاربران , در بخش نت های پیشین این امکان میسر بود ولی نت های خوبی ارسال نشد و همچنین در سیستم فعلی ما نت هایی خواهیم گذاشت که مطمئنا در هیچ مغازه و بازاری نخواهد بود و وقتی اینچنین نباشد پس 90% افراد آنها را ممکن است نداشته باشند

.................................................. ......

دوست عزيز همان طور كه قبلا گفتم اصلا قصد جسارت نه به كارهاي ارزنده شما و نه به هيچ كاربر ديگري رو نداشتم و صرفا جهت اطلاع شما بود ولي شما بدل گرفتيد .
به هر حال اميدوارم در كارهايتان موفق باشيد و در اين مسير بتوانيد گامهاي بلندتان را جهت ارتقا و رشد موسيقي برداريد.:21ox66r:

mansour6323
Wednesday 21 April 2010, 01:50 PM
امیدوارم با این تفاسیر این بخش بتونه نیاز همه نوازندگان رو تامین کنه و فقط به یه سری سازهای خاص نپردازه

Amir
Wednesday 21 April 2010, 02:45 PM
امیدوارم با این تفاسیر این بخش بتونه نیاز همه نوازندگان رو تامین کنه و فقط به یه سری سازهای خاص نپردازه

با درود

ما اهداف خاصی برای این بخش داریم و تصمیم داریم به تمامی ساز ها تا جایی که امکان دارد به طور یکسان نگاه کنیم

ما از منبعی که برای نت در اختیار داریم در نوبت های مختلف با یک لیست تخصصی نت تهیه کرده و در سایت قرار می دهیم .

سازهای کوبه ای , سازهای بادی و نت های ارکستری و ... ار مواردی هستند که در حال بررسی هستند

برای درک بهتر می توانید گروه بندی بخش را ببینید ما به تمام این گروه ها خواهیم رسید

سپاس

سامی
Thursday 22 April 2010, 02:00 AM
سلام و خسته نباشید دوستان من الان تو دانلود کردن نت مشکل دارم...ک م ک (s.o.s)

Amir
Thursday 22 April 2010, 05:09 PM
برای دانلود نت باید عضو ویژه بخش نت ها باشید

ftf
Thursday 22 April 2010, 05:14 PM
من هم سلام و تبریک عرض می کنم.
با اینکه نمی دونم چی به چیه....:ad
عضو ویژه یعنی چی؟؟؟ یعنی ما نمی تونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir
Thursday 22 April 2010, 05:18 PM
شما جایی را که نوشته برای دانلود باید عضو ویژه باشید را کلیک کنید , یک صفحه ای باز می شود . آنجا توضیح داده شده است

siamack
Thursday 22 April 2010, 06:19 PM
[quote=Amir;110075]با سلام و درود

با سلام و خسته نباشید ،بعد از مدتها انتظار بالاخره راه افتاد اون چیزی که بایستی راه میافتاد.
جای تبریک و آرزوی موفقیت داره.دوستان در راه بزرگی قدم گذاشتید ،که امید وارم تا بی نهایت خلق موسیقی آنرا بپیش برید.
خب اولش بگید ،که چطور میشه ازش استفاده کرد؟من که هرچه زور زدم نفهمیدم ،شاید مال از ما تیزتران هست و ما خبر نداریم؟
بهر حال بطرز شفاف تری ادامه کار بدهید بهتر خواهد بود....

Amir
Thursday 22 April 2010, 06:36 PM
توضیحات شفاف :

1- از طریق این قسمت عضو ویژه بخش نت ها شوید ( شامل پرداخت 10 هزار تومان برای یک سال می باشد )

2- از طریق این قسمت از نت ها استفاده کنید

amir.l
Thursday 22 April 2010, 08:07 PM
من که نفهمیدم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! لطفا یه کمی توضیح بدید که اطلاعات جدید جریانش چیه؟

Amir
Thursday 22 April 2010, 08:18 PM
من که نفهمیدم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! لطفا یه کمی توضیح بدید که اطلاعات جدید جریانش چیه؟

جریان خاصی ندارد دوست گرامی

روال کاری بخش نت ها توضیح داده شد .

شاهرخ11
Friday 23 April 2010, 09:25 AM
پس تکلیف نتهای رایگان چی میشه ؟
من که نتونستم حتی یه دونه از اونا رو دانلود کنم فکر کنم هنوز نیاز باشه روش کار کنید.

Amir
Friday 23 April 2010, 11:15 AM
پس تکلیف نتهای رایگان چی میشه ؟
من که نتونستم حتی یه دونه از اونا رو دانلود کنم فکر کنم هنوز نیاز باشه روش کار کنید.

چرا نتونستید ؟ مشکل را برای بخش پشتیبانی ارسال کنید پیگیری می کنند

ویولا
Friday 23 April 2010, 11:44 AM
آفرین شاهرخ 11

ویولا
Friday 23 April 2010, 11:45 AM
یکی نیست درد دل ما را بشنوه

Amir
Friday 23 April 2010, 12:00 PM
دوستان لطفا پست های بی ربط نزنید

مشکلات فنی را در بخش پشتیبانی پیگیری کنید , البته هیچگونه مشکل فنی در رابطه با سیستم دانلود نت وجود ندارد این سیستم بارها توسط افراد مختلف , مرورگرهای مختلف و مکان های مختلف تست شده است

Makao3000
Friday 23 April 2010, 09:57 PM
بادرود فراوان
از امیر خان بجهت تلاششان سپاسگزارم ازدید بنده ازهرکارمثبت وسودمندی باید حمایت کرد گرچه خودمان توانایی انجام آنرانداشته باشیم کار ایشان مرا به یاد آن بانوی انگلیسی انداخت که چه اندازه برای گردآوری برنامه های گلها تلاش وهزینه کرد و یک سایت ویژه هم برای آن ایجاد کرد ومورد ستایش کانال های ماهواره یی فارسی زبان هم قرارگرفت خوب امیرخان که دیگر یک شهروند ایرانیست با عرق ایرانیگری و ما نباید برای شروع وانجام یک کارخوب وپسندیده از واکنشهای بدو بدنیتی شماری ازکاربران مانند دزدی ازمطالب وشرینگ کردنها بترسیم وازادامه کار خوداری کنیم درظمن بنده با پیشنهاد دوستمان برای فرستادن نت ها ازسوی کاربران جهت پربارشدن گنجینه نت ها موافقم امابه این دوست یاد آوری میکنم که بهرحال اگر خودتان هم مدیریت این پروژه را دردست داشتید متوجه میشدید که چه انداره انرژی وزمان وهزینه مورد نیاز است پس حمایت مالی کاربران علاقمند میتواندیکی از گامهای موثر دراین راه باشد. شاد و تندرست باشید

Amir
Saturday 24 April 2010, 12:21 AM
بادرود فراوان
از امیر خان بجهت تلاششان سپاسگزارم ازدید بنده ازهرکارمثبت وسودمندی باید حمایت کرد گرچه خودمان توانایی انجام آنرانداشته باشیم کار ایشان مرا به یاد آن بانوی انگلیسی انداخت که چه اندازه برای گردآوری برنامه های گلها تلاش وهزینه کرد و یک سایت ویژه هم برای آن ایجاد کرد ومورد ستایش کانال های ماهواره یی فارسی زبان هم قرارگرفت خوب امیرخان که دیگر یک شهروند ایرانیست با عرق ایرانیگری و ما نباید برای شروع وانجام یک کارخوب وپسندیده از واکنشهای بدو بدنیتی شماری ازکاربران مانند دزدی ازمطالب وشرینگ کردنها بترسیم وازادامه کار خوداری کنیم درظمن بنده با پیشنهاد دوستمان برای فرستادن نت ها ازسوی کاربران جهت پربارشدن گنجینه نت ها موافقم امابه این دوست یاد آوری میکنم که بهرحال اگر خودتان هم مدیریت این پروژه را دردست داشتید متوجه میشدید که چه انداره انرژی وزمان وهزینه مورد نیاز است پس حمایت مالی کاربران علاقمند میتواندیکی از گامهای موثر دراین راه باشد. شاد و تندرست باشید

با درود

سپاس از شما دوست گرامی

براستی اگر حمایت های دوستانی چون شما توشه راه ما باشد می توانیم با انرژی و انگیزه بیشتری به راه اصلی که همانا خدمت به موسیقی ایرانیان می باشد ادامه دهیم

mansour6323
Saturday 24 April 2010, 02:18 PM
سلام امیر خان. متاسفانه برای اینکه عضو ویژه بشم رفتم توی گروه سنتی به عنوان نمونه یک نت دریافت کنم اما اکثر نتها شبیه به هم بود و هیچ فرقی با بقیه نمیکردن. مثلا نت تمبک و تنبور یکی بودن
لطفا این مسئله رو بررسی کنید

hossin
Sunday 2 May 2010, 11:05 AM
دوست عزيز همان طور كه قبلا گفتم اصلا قصد جسارت نه به كارهاي ارزنده شما و نه به هيچ كاربر ديگري رو نداشتم و صرفا جهت اطلاع شما بود ولي شما بدل گرفتيد .
به هر حال اميدوارم در كارهايتان موفق باشيد و در اين مسير بتوانيد گامهاي بلندتان را جهت ارتقا و رشد موسيقي برداريد.:21ox66r:

:21ox66r: سلام به شما وكليه دست اندركاران با توجه به نياز مبرم در اين زمينه موفقيت شما را خواستارم

پيشنهاد ميكنم حال كه اين كار زيبا داره شكل ميگيره طريقه استفاده رو به نحو بالايي ساده كنيد كه راحت بتونن همه با سرعت بالا استفاده كنن

violon13
Sunday 2 May 2010, 11:10 AM
بابا چرا تو بخش نتها کلاسیک نمیذارید؟

Amir
Sunday 2 May 2010, 01:25 PM
سلام امیر خان. متاسفانه برای اینکه عضو ویژه بشم رفتم توی گروه سنتی به عنوان نمونه یک نت دریافت کنم اما اکثر نتها شبیه به هم بود و هیچ فرقی با بقیه نمیکردن. مثلا نت تمبک و تنبور یکی بودن
لطفا این مسئله رو بررسی کنید

سلام

یکی از نکات مثبت این بخش چند گروهی بودن نت ها هست , مثلا نتی که برای ویولن هست و با کمانچه هم قابل اجراست از طریق هر دو گروه قابل دسترسی هست و فرضا اگر نوازنده آن بیژن مرتضوی باشد به زودی در گروه نوازندگان , بیژن مرتضوی هم قرار خواهد گرفت .

چون اگر به اینصورت نباشد نوازنده ی مثلا کمانچه فکر می کند نتی برای او نیست مگر اینکه طرف حرفه باشد و فکرش چیز دیگری باشد

Amir
Sunday 2 May 2010, 01:25 PM
بابا چرا تو بخش نتها کلاسیک نمیذارید؟

نت های کلاسیک بسیار زیاد هست , در حال تهیه لیست نت های خوب هستیم از چند روز دیگر نت کلاسیک نیز اضافه خواهد شد

Amir
Sunday 2 May 2010, 01:27 PM
:21ox66r: سلام به شما وكليه دست اندركاران با توجه به نياز مبرم در اين زمينه موفقيت شما را خواستارم

پيشنهاد ميكنم حال كه اين كار زيبا داره شكل ميگيره طريقه استفاده رو به نحو بالايي ساده كنيد كه راحت بتونن همه با سرعت بالا استفاده كنن

ما با اینترنت دیال آپ تست کردیم مشکلی نبود , ارزان ترین ADSL بازار هم 64 هست با آن هم تست شد و مشکلی نبود

به هر حال بخش پشتیبانی منتظر دریافت گزارشات اشکالات احتمالی در این بخش و سایر بخش های سایت از طرف دوستان هست

DesironnA
Sunday 2 May 2010, 01:33 PM
درود.
بخش پاپ راک برای گیتار الکتریک هیچ نتی وجود نداره. لطفا رسیدگی کنید.
با تشکر

violon13
Sunday 2 May 2010, 02:13 PM
ممنون

mansour6323
Sunday 2 May 2010, 02:25 PM
سلام

یکی از نکات مثبت این بخش چند گروهی بودن نت ها هست , مثلا نتی که برای ویولن هست و با کمانچه هم قابل اجراست از طریق هر دو گروه قابل دسترسی هست و فرضا اگر نوازنده آن بیژن مرتضوی باشد به زودی در گروه نوازندگان , بیژن مرتضوی هم قرار خواهد گرفت .

چون اگر به اینصورت نباشد نوازنده ی مثلا کمانچه فکر می کند نتی برای او نیست مگر اینکه طرف حرفه باشد و فکرش چیز دیگری باشد
ببخشید وقتی مثلا نت دف یک یا سه خطی است چه جوری با نت کمانچه میشه زدش؟؟:39::39::39:

Amir
Sunday 2 May 2010, 02:48 PM
ببخشید وقتی مثلا نت دف یک یا سه خطی است چه جوری با نت کمانچه میشه زدش؟؟:39::39::39:

طبیعتا نمیشه زد

Amir
Sunday 2 May 2010, 02:49 PM
درود.
بخش پاپ راک برای گیتار الکتریک هیچ نتی وجود نداره. لطفا رسیدگی کنید.
با تشکر

درود بر شما

حتما

mansour6323
Sunday 2 May 2010, 03:14 PM
طبیعتا نمیشه زد
منم همین رو میگم نت های دف باید سه خطی باشن که شما برای دف نتهای پنج خطی گذاشتید.

Amir
Sunday 2 May 2010, 03:17 PM
منم همین رو میگم نت های دف باید سه خطی باشن که شما برای دف نتهای پنج خطی گذاشتید.

مطمئنید ما برای دف نت پنج خطی قرار دادیم ؟؟؟؟

سیستم آژاکسی هست شاید کش کرده اشتباه می کنید ..

moco
Tuesday 4 May 2010, 10:18 AM
سلام و درود او به همه ی آنها
ایران 7000 سال قدمت داره
ولی به اندازه ی 50 سال پیشرفت داره
میدونید چرا؟؟
چون اساتید کوته نگر ما حاضر نمیشن خودشونو سکوی پرواز شاگرداشون کنن که مبادا شاگرد از استاد بزنه بالاتر
من هنوز نتونستم یه نت مناسب برای پیانو دانلود کنم
به نظر اگخ گوشی در بیارم بهتره
چون شرایط و سخت کردید
جهان شوق تکامل دارد (( به جز ایران و ایرانی ))
به امید اینکه شااااااااااید آینده از آن ما

violon13
Tuesday 4 May 2010, 10:33 AM
بابا پس اسن نتای کلاسیک چی شد؟چرا به کلاسیکا توجهی نمیشه تو این سایت؟

Amir
Tuesday 4 May 2010, 04:15 PM
سلام و درود او به همه ی آنها
ایران 7000 سال قدمت داره
ولی به اندازه ی 50 سال پیشرفت داره
میدونید چرا؟؟
چون اساتید کوته نگر ما حاضر نمیشن خودشونو سکوی پرواز شاگرداشون کنن که مبادا شاگرد از استاد بزنه بالاتر
من هنوز نتونستم یه نت مناسب برای پیانو دانلود کنم
به نظر اگخ گوشی در بیارم بهتره
چون شرایط و سخت کردید
جهان شوق تکامل دارد (( به جز ایران و ایرانی ))
به امید اینکه شااااااااااید آینده از آن ما

جدا 10 هزار تومان شرایط سختی هست ؟؟ عجبببببب

Amir
Tuesday 4 May 2010, 04:16 PM
بابا پس اسن نتای کلاسیک چی شد؟چرا به کلاسیکا توجهی نمیشه تو این سایت؟

از جمعه نت های کلاسیک هم اضافه میشه

چشم

alireza_t3000
Sunday 1 August 2010, 07:26 PM
این به زودی که در مورد پرداخت آنلاین نوشتین کی میاد؟؟ من نمیتونم غیر آنلاین پرداخت کنم لطفاً زودتر اون رو هم فعال کنین. ممنون.

alireza_t3000
Sunday 1 August 2010, 07:30 PM
دوستان در مورد پرداخت خواهشاً این همه اعتراض نکنید! 10 هزار تومن در سال پول دو شب پیتزاتون هم نمیشه! برید سایتای خارجی رو ببینید که به ازای هر نت چقدر از کاربراشون میگیرن!!! من واقعاً خوشحالم که یه بانک نت خوب و کامل فارسی ایجاد شد. همیشه تو پیدا کردن نتایی که میخواستم مشکل داشتم!
الان هم کلی منتظرم پرداخت آنلاین رو فعال کنن من هم عضو شم و استفاده کنم! دستتون درد نکنه آقا امیر!!

Mohammad_ngml
Monday 2 August 2010, 12:44 AM
هیچ نتی برای سبک فلامنکو وجود نداره!
یه مشکل دیگه هم اینه که متن "تمامی مطالب موجود در نت آهنگ بر اساس موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد
استفاده از منابع موجود در نت آهنگ فقط با ذکر نام منبع مجاز است " رو با رنگ مشکی در پس زمینه ی مشکی نوشتی. فکر کنم متن به این مهمی باید بیشتر تو دید باشه

Amir
Monday 2 August 2010, 02:21 AM
دوستان در مورد پرداخت خواهشاً این همه اعتراض نکنید! 10 هزار تومن در سال پول دو شب پیتزاتون هم نمیشه! برید سایتای خارجی رو ببینید که به ازای هر نت چقدر از کاربراشون میگیرن!!! من واقعاً خوشحالم که یه بانک نت خوب و کامل فارسی ایجاد شد. همیشه تو پیدا کردن نتایی که میخواستم مشکل داشتم!
الان هم کلی منتظرم پرداخت آنلاین رو فعال کنن من هم عضو شم و استفاده کنم! دستتون درد نکنه آقا امیر!!

درود

متاسفانه قوانین بانک ها برای در اختیار گذاشتن درگاه پرداخت آنلاین بسیار سخت شده است و ما شدیدا پیگیر این مطلب هستیم , شما اگر حسابی مانند پارسیان , سامان یا ملت دارید به راحتی می توانید آنلاین پرداخت کنید , اگر روش آن را نمی دانید احتمالا بانک حساب شما می تواند راهنمایی کنید

سپاس

Amir
Monday 2 August 2010, 02:29 AM
هیچ نتی برای سبک فلامنکو وجود نداره!
یه مشکل دیگه هم اینه که متن "تمامی مطالب موجود در نت آهنگ بر اساس موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد
استفاده از منابع موجود در نت آهنگ فقط با ذکر نام منبع مجاز است " رو با رنگ مشکی در پس زمینه ی مشکی نوشتی. فکر کنم متن به این مهمی باید بیشتر تو دید باشه

درود

نت هست ولی وقت کافی برای ارسال نداریم , مسلما تمام این سایت بخش نت نیست و ما مجبوریم با توجه به بضاعت فنی که در اختیار داریم بخش های مختلف را به روز کنیم , بخش های بسیاری هستند که به خاطر تکمیل نشدن برنامه نویسی مشکلات بسیاری ایجاد کرده اند و مجبوریم درصد بیشتری از وقت را به آن بخش ها اختصاص دهیم .
جنبه علمی بخش نت ها هم مشخص شده است و مشکلی که باعث لاکپشتی بودن این به روز آوری ها می شود صرفا مسائل فنی هست نه مطلب دیگری

در مورد متن کپی رایت , فوتر سایت به کل به زودی تعویض خواهد شد

سپاس

Alileeds
Wednesday 4 August 2010, 02:13 AM
سلام دوست عزیز
من می تونم سایتهای بسیار خوبی از نت آهنگهای اینگلیسی به شما معرفی کنم که کاملا رایگان است ضمن اینکه اگر نت آهنگ خاصی بخواهید و نتونید توی سایت پیدا کنید می تونید به کتابخانه مراجعه کنید و نت آهنگ مورد نظر رو درخواست کنید که در آرشیو کتابخانه حتما موجود است جان کلام اینکه ما پا در راه چند هزار ساله اینها کذاشتیم که امیدوارم تداوم داشته باشد.

موفق باشید

xaner
Wednesday 10 November 2010, 06:55 PM
dasdeton dard nakone.

z_m
Wednesday 10 November 2010, 07:33 PM
درود
امیرخان یه سوالی داشتم اینکه در بخش بانک نت ها مشخص نیست که مثلا فلان نت برای چه سازی هست؟ چرا؟

mehdi720
Monday 15 November 2010, 01:01 PM
سلام. خسته نباشید. خبر خیلی خوبی بود.خیلی خوشحالم از اینکه در جمع اهالی موسیقی هستم.:41: