PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار (یا مولا)

ney_7band
Tuesday 20 April 2010, 02:04 PM
با درود به دوستان خوبم
اینم نمونه کار منه .اگه زیاد خوب نبوده بدونین که من تازه نی رو شروع کردم و تازه 3 ماه که نی رو دارم یاد میگیرم و جسارتا اینو گذاشتم که این بخش از این حال و هوا در بیاد و یه تکونی بخوره وگر نه قصد جسا رت نداشتم .
با سپاس

You can see links before reply

ney_7band
Wednesday 21 April 2010, 11:59 AM
خیلی ممنون میشم دوستان نظزشونو اعلام کنند

sam720
Wednesday 21 April 2010, 12:35 PM
تبریک میگم خیلی زیبا اجرا کردی:1:
موفق و پیروز باشی

dada_mehdi
Sunday 2 May 2010, 09:24 PM
دورد

جداً سه ماه کار کردید ؟!
فوق العاده بود مخصوصاً :
1. اجرایه نت هایه اشاره
2. پرش به صدایه دوم

راستی با نت کار می کنید یا گوشی ؟

you3f
Sunday 2 May 2010, 09:59 PM
بسیار عالی بسیار عالی!

ney_7band
Wednesday 5 May 2010, 01:54 PM
با درود
ممنون از شما دوستان خوبم که به کارم گوش کردید .dada_mehdi جان شما لطف دارین و اونقدر هم خوب نبود اره من روی نت کار میکنم ولی این قطعه رو گوشی زدم نه با نت . الان 3 ماهه که میرم بیش یه استاد ویولن چون فقط اون توشهرمون نی درس میداد که به لطف امکانات شهرمون دیگه اون استادم کلاساش منحل شد .به نظرم زیادم بد نشد چون روشش خیلی خیلی قدیمی بود طوری که دست بسته نی رو ر میگرفت و سوالاتی که درمورد نفس گیریازش می پرسیدم رو درست بهم جواب نمیداد چون بیچاره خودشم درست نمی دونست . اگه دوستان هنرمند لطف کنن کارای خودشون رو هم بزارن خیلی ممنون میشم.

ostadbanan
Monday 24 May 2010, 06:28 PM
درود
با توجه به اینکه 3 ماهه شروع کردی خیلی خیلی خوب بود. موفق باشی

santoorist
Friday 11 June 2010, 04:19 AM
سلام
من از نی چزی نمیفهمم که بخوام ایراد بگیرم (اگه میفهمدم هم ایردی نداشت) کار زیبایی بود اگه براتون امکان داشته باشه با یک ساز ضربی همراهش کنید زیبا تر هم مشه.

nayzan
Monday 19 July 2010, 11:37 AM
خوبه
البته اگر سه ماهه كه ني كار ميكني