PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای تمرینی ِ چهارمضراب ماهور_علیزاده

AliB
Wednesday 21 April 2010, 10:09 PM
دوستان سلام
عنوان تاپیک گویا هست .
از اینجا دانلود کنید (You can see links before reply)(حجم295 کیلو بایت و زمان2:30)

AliB
Wednesday 21 April 2010, 10:13 PM
نکته ای که فراموش کردم توضیح بدم این هست که این قطعه ، بر مبنای نت تغییر یافته آقای مسعود شعاری برای سه تار ، اجرا شده.

Mehrdadgh4
Thursday 22 April 2010, 09:13 AM
من كه هرچي ميزنم دانلود نمبشه ! لينك سالمه؟

sam720
Thursday 22 April 2010, 11:11 AM
علی جان لینکش فکر میکنم مشکل داره منم نتونستم دانلود کنم

AliB
Thursday 22 April 2010, 10:57 PM
دوستان لینک مشکل داشت و اصلاح شد .

Don_Ramtin
Thursday 22 April 2010, 11:05 PM
سلام دوست من . اجرات رو گوش کردم . مهم ترین چیزی که باید بهت بگم اینه که یه کم واضح تر و شمرده تر ساز بزن ( این به معنی کند کردن سرعت قطعه نیست ها ) . خیلی درهم و نامنظم بود . دقت رو فدای سرعت کرده بودی . ولی شجاعت و جسارتت و حسن انتخابت ، جای تحسین داره . امیدوارم کارای خیلی بهتری هم ازت بشنوم .

sam720
Thursday 22 April 2010, 11:39 PM
به نظر من که خیلی زیبا بود:1:

alireza_amirsamimi
Friday 23 April 2010, 02:03 AM
سلام.استاد با همین سرعت بهت درس داد؟خیلی تندتر از اجرای استاد علیزاده هست.اگه با همون سرعت بزنی جذاب تره.جالب تبدیل شده برای سه تار.دستت درد نکنه.راستی چه طوری تو!

Kamanche
Friday 23 April 2010, 03:31 AM
سلام به علی عزیز .
بسیار عالی .
به نظرم یه مقدار سرعت زیاد ، از زیبایی قطعه کم کرده بود .
هرچند توی این سرعت هم بسیار خوب و مسلط اجرا کردی .
مخلص شما هم هستیم .

AliB
Friday 23 April 2010, 07:01 AM
دوستان سلام . از اینکه می بینم نظراتی ابراز شده خیلی خوشحالم . پاسخی چند به دوستان.

سلام دوست من . اجرات رو گوش کردم . مهم ترین چیزی که باید بهت بگم اینه که یه کم واضح تر و شمرده تر ساز بزن ( این به معنی کند کردن سرعت قطعه نیست ها ) . خیلی درهم و نامنظم بود . دقت رو فدای سرعت کرده بودی . ولی شجاعت و جسارتت و حسن انتخابت ، جای تحسین داره . امیدوارم کارای خیلی بهتری هم ازت بشنوم .
رامتین جان سلام برادر. اول متشکرم که زحمت دانلود کردن و گوش دادن این کار رو کشیدی . سپس سپاسگزارم که زحمت ثبت نظرت رو هم متقبل شدی و قطعا برای من ارزشمند و قابل تقدیره . در مورد نکته ای که شما بهش اشاره کردی_ که اتفاقا نکته ی مهمی هم هست از نظر من در ساز زدن _، باید اشاره کنم که اینجا مطلب چیز دیگریست و وضوح قربانی کیفیت فایل ام پی تری شده :دی این کار در محل دست شستن خونه و در محیطی به شدت غیر آکوستیک ضبط شده و در نهایت هم برای کاهش حجم مچاله شده و به دست شما عزیز رسیده :دی
برای قضاوت منصفانه تر باید این فایل رو گوش بدی (You can see links before reply) که با فشرده سازی کم هست .
نکته ی بعد این هست که در اجرای سرعتی برخی قطعات، گاهی ، برخی المان ها ، بطور خودخواسته کم یا زیاد میشه که در بستن معادله ی نهایی ، میتونه به دلیل توازن دو طرف ، قابل قبول باشه . مثلا سرعت بالا در این قطعه که طبیعتا به دلیل شدت و حجم مضراب (و محیط غیر آکوستیک) و خصوصیت ساز سه تار باعث شده تا کمی گوش جا بمونه در تجزیه و تحلیل کار .

به نظر من که خیلی زیبا بود:1:
سلام دوست خوبم . مرسی که زحمت کشیدی و دانلود کردی و نظر خوبت رو برام نوشتی . ارادتمندم
سلام.استاد با همین سرعت بهت درس داد؟خیلی تندتر از اجرای استاد علیزاده هست.اگه با همون سرعت بزنی جذاب تره.جالب تبدیل شده برای سه تار.دستت درد نکنه.راستی چه طوری تو!
بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــهههههههههه هههههههه
علیرضا جان ســـــــــلام ، داداش کجایی ؟ چطوری؟ کم پیدایی اساسی! دلم برات تنگ شده بود . من خوبم خدا رو شکر .
علیرضا جون در پاسخ سوالت باید بگم که کلا حالت بدو بدو داره این قطعه با این سرعتی که من زدم :)) (برداشت خودم در اثر شنیدنش ) فکر می کنم اون چیزی که تو ذهن همه هست درباره ی این قطعه اجراییست که بصورت گروه نوازی(باید تصحیح کنم جکله ام رو ، اون چیزی که الان یادم اومد و موقع نوشتن این مطلب یادم نبود این هست که ، این قطعه رو استاد علیزاده فکر کنم تو نوار هجرانی سمت ماهور با تار اجرا کرده ولی تا اونجا که یادمه سرعت پایینتری هست)در نوار ازش انجام شده که سرعت بسیار پایینتری هست، اما تو کتاب تمپو رو داده 168 که تمپوی نسبتا بالاییست و آقای شعاری هم با همین تمپو درس داده یعنی همین 168 منتها من الان که متر میزنم با مترونم می بینم من با تمپوی 200 زدم :دی و در واقع حالت اتودیک داره و نه اجرایی . مسلما حرفت رو قبول دارم بهترین تمپو همون 168 هست که گرچه از اجرای نوار خیلی تند تره ولی برای تک نوازی با ساز بهترینه (همونطور که آهنگساز هم منظور نظرش همین سرعت هست) . علیرضا جون آقای شعاری کل قطعات ده قطعه ها رو برای سه تار بازنویسی کرده و جزو کارهاییست که در آینده منتشر خواهد کرد و به نظر من هم خیلی خوب این کار رو انجام داده.
خیلی مخلصم و واقعا خوشحال شدم که به ابن بهانه خط و خبری ازت دیدم.

سلام به علی عزیز .
بسیار عالی .
به نظرم یه مقدار سرعت زیاد ، از زیبایی قطعه کم کرده بود .
هرچند توی این سرعت هم بسیار خوب و مسلط اجرا کردی .
مخلص شما هم هستیم .

السلام بر ویشتاسب نازنین ، برادر دوست داشتنی من .
هذا مصداق الافول من البام الی الارض :دی :)) وقتی غذای مقوی بخوری بعدش ساز بزنی اینجوری میشه :)) :دی
از شوخی گذشته ، قبول دارم که تمپوی 200 :دی یه کمی بالاست :دی و کلا زیبایی قطعه رو نابود کرده .
اینجا از استاد علیزاده باید پوزش بخوام بخاطر خراب کردن قطعشون ولی ادعایی در اجرای این قطعه نبود از ابتدا و مطابق عنوان فقط اجرایی تمرینیست .
ولـــــــــــــــــــــــ ی مهمترین قسمتش جمع شدن دور همه به بهانه ی کار گوش دادن و نظر دادن وگرنه شما بزرگواران رو نمیشه به این راحتی گیر آورد . برخی کم پیدایید و برخی ناپیدا .
همتون رو دوست دارم
علی

fagher
Friday 23 April 2010, 12:13 PM
آقا با اجازه منم نظرم رو میگم.البته پیشاپیش شرمنده به خاطر نظر دادنم...
من هم اونی که مچاله شده بود رو گوش دادم هم اون یکی دیگه...
خیلی رک میگم که من فقط از همین سرعت بالا لذت بردم.مثل یک اتود اجرا شده بود(البته باز هم به نظر من اتود هم یه حس حالی داره واسه خودش اما کار شما....).(البته شاید اشکال از من باشه ولی خوب منم مخاطبم...D: )
اما تبریک میگم بهتون...

alireza_amirsamimi
Friday 23 April 2010, 12:51 PM
خیلی وقته که استاد شعاری قراره این کتاب رو بده بیرون.ما که منتظریم هنوز.امیدوارم زودتر این کا ر رو انجام بده.کار ارزنده ای هست

AliB
Friday 23 April 2010, 09:04 PM
آقا با اجازه منم نظرم رو میگم.البته پیشاپیش شرمنده به خاطر نظر دادنم...
من هم اونی که مچاله شده بود رو گوش دادم هم اون یکی دیگه...
خیلی رک میگم که من فقط از همین سرعت بالا لذت بردم.مثل یک اتود اجرا شده بود(البته باز هم به نظر من اتود هم یه حس حالی داره واسه خودش اما کار شما....).(البته شاید اشکال از من باشه ولی خوب منم مخاطبم...D: )
اما تبریک میگم بهتون...

دوست خوبم سلام (من اسم شما رو فکر کنم باید بدونم ولی یادم رفته انگار شرمنده ام)
مرسی که زحمت دانلود رو کشیدی و گوش دادی و همینطور نظر خوب و دلگرم کنندت رو برام نوشتی .راه بس دور است و منزل پر خطر... نفس گرم ، گرف نفسان رو میطلبه ..
باز هم ممنونم
پاینده باشید

AliB
Friday 23 April 2010, 09:11 PM
خیلی وقته که استاد شعاری قراره این کتاب رو بده بیرون.ما که منتظریم هنوز.امیدوارم زودتر این کا ر رو انجام بده.کار ارزنده ای هست

علیرضا جان ، این نزدیک به دوسالی که من میرم خدمت ایشون ، این قطعات رو در دست دارن و بصورت پرینت موجود هست ، فکر می کنم در مراحل تصحیح و بازنگری و تکمیل باشه و امیدوارم به زودی منتشر بکنن. فقط مطلبی که به نظرم میرسه اینه که ، آقای شعاری واقعا گرفتار کار و برنامه های پری که داره هست. از طرفی تدریس تو آموزشگاهش که روزهای زوج وقتش رو کامل میگیره و از طرفی هم کلاس های دانشگاه رو داره و از طرفی هم کارهای اجرا و کنسرت و انواع و اقسام فعالیت های دیگه .اینطور که من می بینم واقعا پر کاره ایشون و زحمت میکشه . خداوند بهش قدرت و توان و سلامتی بده .
به نظر من هم کار ارزشمندیست چون ، پیشرفت و تحولی در تکنیک های نوازندگان و هنرجویان سه تار ایجاد خواهد کرد به اعتقاد من.

fagher
Friday 23 April 2010, 09:15 PM
من کوچیک شما مسعودم...
من کارهاتون رو گوش دادم تا جایی که تونستم و باید بگم واقعا خوب ساز میزنید ولی حالا این یه بار اینطور شده.(تازه اونم از نظر بنده ی حقیر.)
و این رو هم باید مد نظر داشت که اصولآ نباید من رو جدی بگیرید.

AliB
Saturday 24 April 2010, 09:46 AM
من کوچیک شما مسعودم...
من کارهاتون رو گوش دادم تا جایی که تونستم و باید بگم واقعا خوب ساز میزنید ولی حالا این یه بار اینطور شده.(تازه اونم از نظر بنده ی حقیر.)
و این رو هم باید مد نظر داشت که اصولآ نباید من رو جدی بگیرید.

مسعود جان چرا اینقدر برای ابراز نظرت خودت رو اذیت می کنی؟
یک چیز رو باید روشن کنم . اینکه کسی که کار میگذاره روی سایت حتما جرات و جسارتش رو داره که این کار رو میکنه و در ضمن اهداف مختلفی رو هم دنبال میکنم از این کار . قرار نیست که وقتی کاری اینجا گذاشته شد همه بیان و به به و چه جه کنن! هدف من اصلا این نیست . وقتی کاری رو اجرا می کنم ، اولین منتقدش خودمم! و اینجا هم که قرار میگیره طبعا هر کسی از منظر خودش ، حالا هر تفکر ، سطح آگاهی ، و شناختی که داشته باشه ، نظری ابراز می کنه که قطعا من می خونم و اون قسمت هایی که به درد کارم بخوره ازش استفاده می کنم. زیاد هم در بند نیستم که دیگران چه فکری می کنن! من کار خودم رو انجام میدم و به راهی که دارم میرم ایمان دارم . یکی دیگه از اهدافم تشویق دوستانیست که در این راه گام بر می دارن و کمک بهشون برای تلاش بیشتر و دیدن افق های بازتره .
پس همه ی دوستانی که پا به این تاپیک میگذارن قدمشون روی چشم و هر چی دوست دارن هم می تونن بنویسن . این مساله چیزی از من کم نمیکنه و قطعا اضافه خواهد کرد.
تشکر از همه

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 01:44 AM
بی مقدمه و بی تعارف ...
خوب نبود
تمیز نبود