تعرفه تبلیغات
آگهی های ویژه انجمن ها [ ثبت آگهی ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 40 , از مجموع ‍412 موضوع

انجمن: تار

  1. ارسلان درگاهي

    آغاز شده توسط s_guitar, Wednesday 13 December 2006
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,147
    s_guitar
    Wednesday 13 December 2006 برو به آخرین پست
  2. غلامحسين خان درويش (درويش خان)

    آغاز شده توسط Hes_r, Monday 8 January 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,822
    Hes_r
    Monday 8 January 2007 برو به آخرین پست
  3. علي اكبر خان شهنازي

    آغاز شده توسط Hes_r, Tuesday 13 February 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,564
    Hes_r
    Tuesday 13 February 2007 برو به آخرین پست
  4. زندگی‌نامه حسین علیزاده

    آغاز شده توسط Leon, Friday 4 May 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,364
    Leon
    Friday 4 May 2007 برو به آخرین پست
  5. علیزاده و ?عالیت گروه هم‌آوایان

    آغاز شده توسط Majed, Wednesday 9 May 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,295
    Majed
    Wednesday 9 May 2007 برو به آخرین پست
  6. شهريار فر يوسفي

    آغاز شده توسط Hmd_N, Friday 18 May 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,794
    Hmd_N
    Friday 18 May 2007 برو به آخرین پست
  7. زندگــی نـامه فرهنگ شريف

    آغاز شده توسط Leon, Wednesday 23 May 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,714
    Leon
    Wednesday 23 May 2007 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,814
    *nvidia*
    Sunday 26 August 2007 برو به آخرین پست
  8. یحیی زرین پنجه

    آغاز شده توسط Hmd_N, Thursday 30 August 2007
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,577
    Majed
    Thursday 30 August 2007 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,966
    alireza_amirsamimi
    Thursday 30 August 2007 برو به آخرین پست
  9. Smile سرود گل اثر جدید استاد علیزاده

    آغاز شده توسط alireza_amirsamimi, Monday 24 September 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,947
    alireza_amirsamimi
    Monday 24 September 2007 برو به آخرین پست
  10. شيوه‌هاي نوازندگي تار

    آغاز شده توسط 3tar, Friday 28 September 2007
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,827
    alireza_amirsamimi
    Friday 28 September 2007 برو به آخرین پست
  11. استاد یحیی نابغه هنر تار سازی در ایران

    آغاز شده توسط Hmd_N, Thursday 18 October 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,503
    Hmd_N
    Thursday 18 October 2007 برو به آخرین پست
  12. زخمه ی تار

    آغاز شده توسط Hmd_N, Thursday 18 October 2007
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,383
    Majed
    Thursday 18 October 2007 برو به آخرین پست
  13. تار

    آغاز شده توسط ethic, Thursday 15 June 2006
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 3,099
    Babak_mix
    Sunday 2 December 2007 برو به آخرین پست
  14. مكتب تار تبريز

    آغاز شده توسط Hmd_N, Sunday 2 September 2007
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 1,607
    Amir
    Wednesday 5 December 2007 برو به آخرین پست
  15. Post باقرخان كمانچه (رامشگر ) (١٢٥٥)

    آغاز شده توسط Babak_mix, Tuesday 18 December 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,094
    Babak_mix
    Tuesday 18 December 2007 برو به آخرین پست
  16. Post بيگجه خاني – غلامحسين (١٢٩٧ـ ١۳٦٦)

    آغاز شده توسط Babak_mix, Tuesday 18 December 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,300
    Babak_mix
    Tuesday 18 December 2007 برو به آخرین پست
  17. Post تهماسبي – ارشد (٢٨/١٠/١۳۳٦)

    آغاز شده توسط Babak_mix, Tuesday 18 December 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,140
    Babak_mix
    Tuesday 18 December 2007 برو به آخرین پست
  18. تـــــار نوازان

    آغاز شده توسط Leon, Saturday 22 December 2007
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,652
    haddadmusic
    Saturday 22 December 2007 برو به آخرین پست
  19. گفتگویی تفضیلی با استاد حسین علیزاده

    آغاز شده توسط Kamanche, Sunday 23 December 2007
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 929
    Kamanche
    Sunday 23 December 2007 برو به آخرین پست
  20. تک نوازی تار در فرهنگسرای نیاوران

    آغاز شده توسط akanani, Tuesday 1 January 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 964
    akanani
    Tuesday 1 January 2008 برو به آخرین پست
  21. Post تک‌نوازي تار پيام جهانماني

    آغاز شده توسط Babak_mix, Wednesday 2 January 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,110
    Babak_mix
    Wednesday 2 January 2008 برو به آخرین پست
  22. Smile استاد مسعود

    آغاز شده توسط خان, Thursday 31 January 2008
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,344
    خان
    Friday 1 February 2008 برو به آخرین پست
  23. هنر بداهه‌نوازی در موسيقي ايراني

    آغاز شده توسط tarane, Sunday 24 February 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,000
    tarane
    Sunday 24 February 2008 برو به آخرین پست
  24. زندگی نامه مرتضی نی داوود

    آغاز شده توسط Leon, Thursday 28 June 2007
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,165
    Leon
    Wednesday 27 February 2008 برو به آخرین پست
  25. Unhappy کمکم کنید.... چی کار کنم؟؟؟

    آغاز شده توسط tarane, Sunday 24 February 2008
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 21
    • نمایش ها: 3,807
    AliB
    Monday 10 March 2008 برو به آخرین پست
  26. Smile چگونه گوشه ها را بشناسيم ؟

    آغاز شده توسط tarane, Monday 10 March 2008
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 3,000
    bardyaa
    Thursday 13 March 2008 برو به آخرین پست
  27. Question راهنمایی کنید لطفن، ضروری

    آغاز شده توسط mahyar_k3, Monday 10 March 2008
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 17
    • نمایش ها: 3,217
    Leon
    Saturday 15 March 2008 برو به آخرین پست
  28. زندگينامه: علينقي وزيري (1266-1358)

    آغاز شده توسط akanani, Sunday 23 September 2007
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,588
    bardyaa
    Wednesday 23 April 2008 برو به آخرین پست
  29. از كجا مي‌آيد اين آواي دوست

    آغاز شده توسط mrbmaster, Saturday 24 May 2008
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,123
    mrbmaster
    Saturday 24 May 2008 برو به آخرین پست
  30. درويش خان نابغه موسيقي ايرانني

    آغاز شده توسط mrbmaster, Saturday 24 May 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,302
    mrbmaster
    Saturday 24 May 2008 برو به آخرین پست
  31. تار ساز ملي موسيقي ايرانيان

    آغاز شده توسط mrbmaster, Saturday 24 May 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,265
    mrbmaster
    Saturday 24 May 2008 برو به آخرین پست
  32. Smile یادگیری ساز جدید

    آغاز شده توسط azad, Sunday 1 June 2008
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,777
    azad
    Sunday 1 June 2008 برو به آخرین پست
  33. از كنسرت لطفي چه خبر؟

    آغاز شده توسط tarane, Wednesday 4 June 2008
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,436
    tarane
    Wednesday 4 June 2008 برو به آخرین پست
  34. Question معرفی استاد

    آغاز شده توسط exelero, Monday 23 June 2008
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,892
    arian
    Tuesday 24 June 2008 برو به آخرین پست
  35. شيوه هاي تار نوازي

    آغاز شده توسط Leon, Thursday 24 January 2008
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 2,945
    alireza_amirsamimi
    Wednesday 2 July 2008 برو به آخرین پست
  36. ماهور

    آغاز شده توسط سپنتامهر, Monday 1 September 2008
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,755
    alireza_amirsamimi
    Wednesday 3 September 2008 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 2 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 8 پاسخ یا 50 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 8 پاسخ یا 50 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •