لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 47

موضوع: کمک برای خرید ویلن دستساز

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    944 بار تشکر شده در 311 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط am3000 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب ظاهرآ همین شرکتی که اسپانسر مسابقات ویولن و گیتار کلاسیک هست،همون نماینده هافنر در ایرانه... ان شا الله که این یکی دیگه کلاهبردار نباشه و با انصاف هم باشه... به هرحال اطلاعات رو گیر آوردم فقط نمیدونم مجاز هستم اطلاعات رو اینجا بذارم یا تبلیغ محسوب میشه و نباید بذارم؟؟؟؟؟
    به هرحال تو پرو فایلتون آدرس رو میدم... اگه چیز بیشتری متوجه شدین به منم یه خبر بدین.
    ممنون...
    خدایا به کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده خود را....

2. 4 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin1387 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من ویولونهای دست ساز آقای اکبری رو دیدم و امتحان کردم . واقعا محشرن(آقای اکبری بهترین ویولونهای دست ساز رو تو ایران درست می کنن)
    قیمت ویولونهای ایشون بالای یک میلیون هست تا سه میلیون (البته اونهایی که من دیدم و تو کارگاهش بود)
    اینم بگم ، آقای اکبری روی ویولون خود افراد هم یه کارایی می کنه و تغییراتی میدن، که صداش خیلی بهتر میشه . این کار موقعی خوبه که ویولونی که داری رو گرون خریده باشی و جنسش خوب باشه و ارزش کار کردن رو داشته باشه. برا این کار زیر 500 تومن میگیره (بستگی به مقدار کارش داره، چون ویولون رو باز می کنه و دوباره تراشش میده، من کارش رو از نزدیک دیدم)
    آدرس کارگاه ویولون سازی ایشون رو هم دارم ، چون خودم خیلی بهش سر میزنم . اگه بخواهین می تونم بهتون بگم.
    (راستی من آقای اکبری رو تقریبا می شناسم ،ایشون به کارشون خیلی اهمیت می دن ، حتی اگه ویولونی باشه که ساخته خودشون نباشه ، و ایرادی داشته باشه ، شده یک هفته هم وقت صرف می کنه و ایرادش رو رفع میکنه. این که حالا کسی از جایی شنیده که از ایشون ویولونی خریدن که بالانس نبوده و بقیه ماجرا... خیلی خیلی حرف عجیبیه ، کسی که تو چند دوره تو نمایشگاههای کشور ، ویولونهای دست سازش اول بشن ، ممکنه ویولونهاش بالانس نباشن؟
    ببین دوست عزیز من یا دیگری با کسی پدر کشتگی که نداریم! والله نه من ویولن سازم نه بابام! طرف بحث من هم تنها آقای اکبری نیست بلکه همه ویولن سازها هستند... اون طرفیکه من گفتم اون ویولن رو از ایشون نخرید. ضمنآ ویولن ساز غربیه نه ایرانی که اول شدن در مسابقات ایران ملاک باشه. هروقت ایشون توی مسابقات بین المللی نفر اول شد یا یک تکنواز درجه یک جهانی حاضر شد به ساز ایشون نگاه بکنه شاید بشه به استدلال شما فکر کرد... دقت کنید... میگم شاید بشه در موردش فکر کرد... دلیلش هم اینه که حتی سازهای کارخانه ای هم که دقیقآ مثل هم تراش میخورن صداشون باهم فرق داره(تفاوت چوب و ..)... شما نمیتونید بگید که بهترین ساز گر جهان هم هرچی میسازه خوبه! بحث من اینه که قیمت باید متناسب باشه و مهمتر از اون قصد من اینه که هرکی میخواد ساز بخره چشمهاشو خوب باز کنه و برای هرسازی پول نده حتی اگه ساخت استرادیواریوس باشه. این به نفع همه ست چون هم بازار متعادل میشه و قیمتها واقع گرایانه میشن و هم ساز سازهای ما بیشتر دقت میکنن و هرسازی رو برای فروش نمیذارن هم تکلیف نوازنده ها معلوم میشه. ای کاش گمرکی سازها رو بردارن تا مردم حق انتخاب داشته باشن.
    بعد اگر جناب اکبری بهترین ساز ساز هستند پس استاد قنبری و در درجه بعد:آقای رضوانی آقای صالحی آقای ضیایی و ... چکاره هستند؟من نمیگم که دیگران(غیر از استاد قنبری) حتما بهتر از ایشونن،بحث من اینه که ساز سازهای معروفی که داریم تقریبآدر یک سطح هستند که کارشون متوسطه ولی قیمتهاشون بالاست.
    من ویولن دست ساز ایرانی زیاد دیدم اما بندرت صدای خاص و بالانس و قابل قبول شنیدم.

4. 7 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

من استادم بهم گفته باید یه ساز خوب بخری که خودش پیشنهاد داد که یکی از شاگرداش ساز می سازه در حد 600 در میاد ولی خداییش استاد فوق العاده و دلسوزی است اقای اسکندری هستند که در تهران حضور دارند اگه خواستید می تونم شمارشونو بهتون بدم

6. 3 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

خوب یه سری خبر دارم براتون از هافنر!!!
    هنوز مستقیما به شرکت کیمیای هنر نرفتم ولی فعلا این چیزا بدستم رسیده
    اول از همه این لینکو بخونید[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این طور که اینجا میگه اسمی از چین نیومده و برای شما یه ویولن هافنر اصل المان رو میارن.
    وحالا به این عکس نگاه کنید[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این عکسرو از سایتی که تو همون لینک بالا معرفی کرده(که خوندید) گرفتم . این اون شرکت اصلیست که کیمیای هنر از این شرکت
    ساز هاشونو وارد میکنن[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همونطور که میبینید روی این عکس کهstinglseriesساز هست وداخل ساز چسبونده میشه زده ساخت چین
    ویه نکته دیگه اینکه
    در مسابقات کشوری ویولن کلاسیک تهران جایزه به برنده ها رو همین شرکت میداد
    (000/ 500/1 تومان) Karl Hofner : Model H 11 – V
    یک میلیون ودویست هزار تومان. Karl Hofner : Model H 7 – V
    .. نهصد هزار تومان Karl Hofner : Model H 5 – V
    که اینجا هم خوندم ویولن ها چینی هستن و البته با نظارت کامل شرکت هافنر
    ویرایش توسط AFRooGH : Friday 7 May 2010 در ساعت 10:35 AM

8. 5 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Thumbs down ..........

خوب تا اینجا میشه گفت که تقریبا فهمیدیم بدست من وتوی ایرانی!!! ساز هافنر اصل المان نمیرسه
    یا شایدم سخت برسه.
    ولی اینجا باید یه نکته ای رو بگم و اونم اینه که اقای
    آرش روح الفدا و شرکت کیمیای هنر بدیع سازهای درجه یک این شرکت رو وارد میکنن
    و این سازها که روی اونها زده شده ساخت چین ساز هایی با کیفیت و صدا دهی بسیار خوبی اند والبته مهمتر از همه. کار دست هست...
    بزارید یه مثالی براتون بزنم تا سو تفاهم ها برطرف بشه...
    دولت امریکا و دولت ایران هر کدوم یه نفر رو میفرستن چین!!! (برای وارد کردن کفش به کشوراشون)
    اون امریکاییه به اون بابای چینی میگه برام بهترین کفشی که میتونی بزن. چون برای من فقط مرغوبیت کفش مهمه نه قیمتش... (والبته برای مردمش)
    ایرانیه میگه ارزونترین کفشی که میتونی برام بزنی چند در میاد؟؟!!
    چینیه هم که مثل روبات میمونه و هر کاری که بهش بگی همون رو دقیق برات انجام میده.
    و حالا اینجا نه ساز . کفشه!!!
    نه اون ایرانی که میخواد کفش بگیره. اون ایرانیه که میخاد ساز بگیره!!!
    و نه اقای آرش روح الفدا . اون بابای دولتیه!!!
    پس نتیجه میگیریم باید این ساز هایی رو این شرکت ایرانی وارد میکنه سرشون به تنشون بیرزه>>>

10. 4 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ارمان جان من باز خودم به شخصه میرم تو این شرکته و امارهای دقیق ترو برات میگیرم
    اصلا چرا خودت نمیری. برو یه سری بزن ببین چه خبره
    اینم ادرس دقیقنام شرکتشرکت کیمیای هنر نوع فعاليتبازرگانی - واردات - صادرات کالامدير / مسئول آرش روح الفدا
    منطقهتهران - منطقه ۳آدرسم. ونک - خ. ملاصدرا - بین خیابان شیخ بهایی و چمران - برج ونوس - ط. دوم - واحد ۴ تلفن۸۸۰۴۳۳۹۷, ۸۸۰۴۲۱۸۲فکس۸۸۰۶۱۳۵۳کد پستي۱۴۳۵۹۱۶۱۴۳

من اگه جای تو بودم(وحدود1.5) هم پول داشتم و مهمتر از همه کلاسیک کار میکردم از همین شرکت سازم رو میگرفتم به هر روی ...
    موفق باشی.

12. 4 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    3617
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    424 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    17

دوستان ساز رو بخاطر اسم می خرین یا صدا ؟
    هر سازی که توی دهاتای چین ایران ایتالیا یا هر جای دیگه ساخته شده باشه صداش خوب باشه خوبه.
    نگاه نکن کی میسازه کی میفروشه با چنتا از دوستانت که ویلن گوش کردن گوششون آشناست
    برو گوش کن صدای ساز رو ببین می ارزه به اون صدا چقدر پول بدی . بدش بخر
    ولی انصافا خیلی از ساز های که تو کشورمون می گن یک میلیون
    300 هزار هم قیمت خرید اونورش نیست.
    متاسفانه دیگه بحث هنر نیست واسه خیلی ها شده تجارت پس شما هم تجاری بخرین .
    هنری استفاده کنین .
    استاد هم اگه استاد باشه تاجر نباشه . خودش ساز خوب می گیره واستون
    راستی استاد قنبری مهر چقدر شاگرد داشته چرا همه میگن شاگردشم .
    فکر کنم تو دانشکده هنر های زیبا اسم کسایی که شاگردش بودن هست. آخه بدبختی اینه هر کی سنتور می سازه میگه شاگرد ناظمی بودم .
    خودمونیم آبروی هرچی هنر و هنرمند و استاده بعضی ها می برن.
    راستی در مورد ساز آقای اکبری که گفتن. سازای خوبی دارن تو نمایشگاه دیدم ولی قیمت ها بالاست نباید یجور قیمت بدن که نشه خرید
    تو شهرستان ها هم ساز های خوبی میسازن ولی باید بگردین قیمت هاشونم خیال پایینه

14. 5 کاربر برای این پست از farid_64 تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa00 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب یه سری خبر دارم براتون از هافنر!!!
    هنوز مستقیما به شرکت کیمیای هنر نرفتم ولی فعلا این چیزا بدستم رسیده
    اول از همه این لینکو بخونید[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این طور که اینجا میگه اسمی از چین نیومده و برای شما یه ویولن هافنر اصل المان رو میارن.
    وحالا به این عکس نگاه کنید[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این عکسرو از سایتی که تو همون لینک بالا معرفی کرده(که خوندید) گرفتم . این اون شرکت اصلیست که کیمیای هنر از این شرکت
    ساز هاشونو وارد میکنن[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همونطور که میبینید روی این عکس کهstinglseriesساز هست وداخل ساز چسبونده میشه زده ساخت چین
    ویه نکته دیگه اینکه
    در مسابقات کشوری ویولن کلاسیک تهران جایزه به برنده ها رو همین شرکت میداد
    (000/ 500/1 تومان) Karl Hofner : Model H 11 – V
    یک میلیون ودویست هزار تومان. Karl Hofner : Model H 7 – V
    .. نهصد هزار تومان Karl Hofner : Model H 5 – V
    که اینجا هم خوندم ویولن ها چینی هستن و البته با نظارت کامل شرکت هافنر
    مصطفی جان
    این عکس که شما گذاشتید نمیدونم مربوط به چیه؟شاید جلد کاتالوگ یا چیزی مثل اون باشه برای شعبه چینی این شرکت. این داخل ساز چسبانده نمیشه. حداقل داخل ساز من و دوستانم که ساز هافنر دارن برچسب دیگری هست... که البته با هم، هم فرق داره!
    البته اصرار ندارم که بگم سازهای این شرکت حتمآ المانی هستن نه چینی... چون عوض کردن یک برچسب که کاری نداره! همه دیگه میدونیم چه خبره!
    -سایت هافنر دات کام هم سایت اصلی شرکت در آلمانه که شما رو به فروشگاهها و نمایندگیهایی در سراسر جهان لینک میکنه... و آلمانیست نه چینی. البته چند سال قبل اطلاعات بیشتری روی سایت بود و شما میتونستید مدل سازتون رو هم چک کنید.

فرید عزیز
    البته که ساز رو باید برای صداش خرید نه چیز دیگری. ولی برخی برند ها چون امتحان پس داده هستند شما رو تا حدودی از کیفیت ساخت هم مطمئن میکنند.
    مساله اینه که شما صدای فعلی ساز رو میشنوید... اگه چوبش چوب خوبی باشه به مرور زمان صدا بهتر میشه ولی اگه چوب چوب خوبی نباشه به مرور که رطوبت بیشتری رو از دست میده و تحت فشار قرار میگیره صداش بدتر و بدتر میشه... دلیل اینکه به اصل بودن یک برند توجه میشه هم در واقع همینه. نکته دیگر استانداردهاییست که در سرهم کردن قطعات و ... باید رعایت بشه تا ساز کیفیتش رو در طول زمان از دست نده.

16. 5 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط am3000 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مصطفی جان
    این عکس که شما گذاشتید نمیدونم مربوط به چیه؟شاید جلد کاتالوگ یا چیزی مثل اون باشه برای شعبه چینی این شرکت. این داخل ساز چسبانده نمیشه. حداقل داخل ساز من و دوستانم که ساز هافنر دارن برچسب دیگری هست... که البته با هم، هم فرق داره!
    البته اصرار ندارم که بگم سازهای این شرکت حتمآ المانی هستن نه چینی... چون عوض کردن یک برچسب که کاری نداره! همه دیگه میدونیم چه خبره!
    -سایت هافنر دات کام هم سایت اصلی شرکت در آلمانه که شما رو به فروشگاهها و نمایندگیهایی در سراسر جهان لینک میکنه... و آلمانیست نه چینی. البته چند سال قبل اطلاعات بیشتری روی سایت بود و شما میتونستید مدل سازتون رو هم چک کنید.

فرید عزیز
    البته که ساز رو باید برای صداش خرید نه چیز دیگری. ولی برخی برند ها چون امتحان پس داده هستند شما رو تا حدودی از کیفیت ساخت هم مطمئن میکنند.
    مساله اینه که شما صدای فعلی ساز رو میشنوید... اگه چوبش چوب خوبی باشه به مرور زمان صدا بهتر میشه ولی اگه چوب چوب خوبی نباشه به مرور که رطوبت بیشتری رو از دست میده و تحت فشار قرار میگیره صداش بدتر و بدتر میشه... دلیل اینکه به اصل بودن یک برند توجه میشه هم در واقع همینه. نکته دیگر استانداردهاییست که در سرهم کردن قطعات و ... باید رعایت بشه تا ساز کیفیتش رو در طول زمان از دست نده.
    میشه اون عکسی رو شما میگی طور دیگس یه طوری بذاری رو سایت؟؟

18. 4 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    3617
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    424 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

حرفتون کاملا درست مخصوصا در مورد اینکه به مرور صداش تغییر میکنه و برندها آزمون پس دادن سالیان سال.
    ولی در مورد برند مشکل اصلی اینه که در کشور عزیز ما تقریبا برند پیدا کردن (تاکید میکنم تقریبا)
    غیره ممکنه
    چون شما به عنوان فروشنده دستت یاز گنجشگ رو جای قناری بفروشی
    مثلا من کارم در زمینه قطعات کامپیوتر چیزی که تقلبی بودنش قابل تشخیص تره عینه آب خوردن قطعات تقلبی رو با گارانتی می فروشن شاید باورتون نمیشه از لیبل زدن گرفته تا چاپ کارتون و حک کردن made in korea از این اینجور کارا حالا ساز که دیگه نظارت هم روش نمیشه خیلی راحت تره اینکارا
    دوستان گفتن فلان شرکت نماینده فلانی ولی تا ثابت نشه یه ادعاست فقط. الان که همه نماینده رسمی شدن ماشالا . حالا بچه ها بیان بگن هر کی از کجا خریده چند خریده چه جوری بوده بعدا چه جوری شده می تونیم لا اقل با انصاف های بزارو سازو پیدا کنیم .
    البته اینم بگم همه جا از این کارا هست
    من دوستی دارم تو لندن که ویلن هم وارده چند سالی کار کرده قرار شد واسم بفرسته میگه اونجا هم چینی پره
    مشکل اینه که آگه بخواین با پست هم بیارین پیگیری کردم اینجا ترخیص کردنش مصیبت مگه اینکه بار همراه مسافر باشه پس دوستان این روش رو هم بیخیال شن

20. 4 کاربر برای این پست از farid_64 تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa00 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه اون عکسی رو شما میگی طور دیگس یه طوری بذاری رو سایت؟؟
    يكي از برچسبها:
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست inb1.jpg  

22. 4 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    10235
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

lotfan adress e kargah ishon ro bedeh mersi

24. 2 کاربر برای این پست از aliakbar تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مصطفی جان

فرید عزیز
    راستش من از یکی از نمایندگی های tfهم سوال کردم . گفتن که همه این ساز ها چه tf, ...
    همشون مال اون کشورن. مثلا انگلیس. ولی همشون اردر چین هستن.
    ولا من دیگه نمیدونم.

26. 2 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

sh.sahraei آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27234
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    219
    627 بار تشکر شده در 215 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من یه ساز ساز می شناسم که مستر ویولن میکر (master violin maker) از کرومونا ایتالیاست الانم ایرانه من خودم یه سفارش استرادیواری بهش دادم اگه بخوای میتونم بهت معرفیش کنم

اینم اصلاعات دیگه که ازش دارم
    Maestro liutaio
    (master violinmaker)

Approved by professional master
    violinmaker in Italy-Cremona
    Making: violin-viola-cello-bass
    Classic & baroque instruments
    Copy of orginal instruments

Repair and restoration of fine instruments

Workshop for violinmaking
    (training)

نماینده اختصاصی „Cremona books & violins” از ایتالیا

اینم اضافه کنم که گفته ویولن من که نزدیک 1 سال ساختش طول میکشه .

28. 4 کاربر برای این پست از sh.sahraei تشکر کرده اند:

اهنگر آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29689
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    54 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

اونایی که میگن ویولن های اقای اکبری بالانس نیستن چند وقته ویولن میزنن ایشون بهترین ویولنهای ایران رو میسازن و شاگرد ارشد اقای قنبری هستند یعنی ایشون توی ایران فقط ویولنهای استاد اکبری رو تایید میکنن

30. 2 کاربر برای این پست از اهنگر تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    1,843 بار تشکر شده در 491 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط soode [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    می شه لطفا ادرس این شرکت هافنر به من هم بدید؟

سوده جان چند تا از نوشته ها رو بری پایین هست ادرس شرکت اقای ارش روح الفدا تو ونک هست نوشته شده

ولی بچه ها ان ویلنهایی که اقای ارش روح الفدا که تو مسابقات ویلن سری اول تهران به بچه ها داد عالی بود

اوا ناز حسنی همونی که اول شد دوست من تو هنرستان پیش لاله فلاح پسند ساز میزنه و دو سال که هنرجوی ابراهیم لطفی هستش کلا 8 ساله که ساز میزنه سازی که دست خودش بود و با ان مسابقه داد 700 تومن بود صداش هم موقع اجرا عالی بود البته این به نوازنده هم بستگی داره که چرا از یه ساز فاجعه هم میتونه یه صدای خوش در بیاره مگه اساتید همه ماها با سازهای خود ما قطعات رو چه قدر زیبا اجرا می کنند

وقتی اوا رفت ساز مسابقش رو تحویل گرفت دلم میخواست صدای این ساز می شنویدید وای فوق العادست و کلا شرکت کیمیای هنر بدیع سازهاش عالی البته میگم نظرات متفاوت و ما اصولا یاد گرفتیم که بگیم فقط حرفی که من و تو نوعی میزنیم درست یکی میگه اکبری عالی ان یکی میگه اقای رصوانی عالیه که رفتن امریکا یکی میگه که فلانی ساز میسازه انقدر یا یه سال طول میکشه

بچه ها همه اینها بر میگرده به برداشت و انتظاری که شما از صدای یه ساز دارید یکی دوست داره صدای سازش گرم و مخملی باشه و براش حاضر خداد تومن بده و یکی یه مدل دیگه صدار رو دوست داره ولی خوب هزینه اش محدوده و هزار و یک مورد دیگه که خودتون همتون خیلی خوب میدونید

مهم اینه که شما انقدر توانایی ها و مهارتتون تو ساز زدن رو با لا ببرید که با هر سازی بتونید بزنید البته کاملا قبول دارم که با هر سازی نمیشه کار کرد ولی خو ب در بعضی مواقع باید با شرایط ها ساخت اما همیشه در روی یه پاشنه نمی چرخه

برای همتون اروزی موفقیت وکامیابی می کنم امیدوارم روزی برسه که تمام کلاسیک کار ها بتونند به راحتی کنسرتو ویلن ر ماژور چایکوفسکی رو اجرا کنند و ایرانی کارها هم به نحو احسنت ردیفهای ابوالحسن صبا رو بزنن و بتونن به راحتی تو هفت دستگاه موسیقی بداهه نوازی کننند
    ارامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی می کند

32. 3 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)