لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 96 از 130

موضوع: بچه ... کی میخوای از این کارا دس برداری؟؟!!

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    کل مطالبتون رو از دم خوندم! عجب ماجرائي داشتي كل علي
    شهرام جان راست میگه ابنو بنا به دخالت و... نزارید این دلسوزی هست میخوان به مشکل بر نخورین دلسوز ترین کس پدر و مادرتون هستند

والا من که مشکل این مدلی نداشتم خانواده من با یه مورد مشکل دارن اونم ولخرجی من 5 ساله دارم کار میکنم هر چی در میارم خرج چیزی که دوست دارم میکنم اصلا به فکر اینده نیستم اونام میگن من گوش نمیکنم میگن پس فردا میخوایم بریم خواستگاری برات چی داری اخه! من تو جواب میگم زن نمیگرم! مگه همه زندگی زن گرفتنه! من اونطوری که بهم حال میده زندگی میکنم البته 100 درصد اشتباه هست ولی من اینجوری از زندگیم لذت میبرم روباتی نیست زندگیم! حالا پس فردا عاشق شدم نمیدونم چه غلتی بکنم!

در مورد موسیقی هم فقط با سرو صداش مشکل دارن من الکتریک کار میکنم اونم به این فکر افتادم یدونه از اتاقها رو اکوستیک کنم چون خونه کوچیکه نمیشه روی فضا حساب باز کرد

حدود 5 سالی میشه به سربازیمم گیر میدن من گوش نمیکردم راه خودمو میرفتم تا اینکه بعد 7 سال نرفتن الان به حرفشون رسیدم مثل بچه ادم باید رفت سربازیکل فامیل کف کردن من دارم میرم سربازی! هر دفعه منو میدیدن میگفتن نمیخوای بری سربازی میگم من رفتم دیگه مگه نمیبینید سرم بازه!

سازمو فروختم دوباره دارم میخرم حدود 4 ماه دیگه خدا بخواد پدرم بهم میگه بزار بعد خدمت شاید نظرت عوض شد منم میگم بااااشه! ((باشه کشیده تو خونه ما یعنی نه خودم باببش کردم! )) داداش بزرگم میگه تو دیوونه ای داری 4 تومن پول ساز میدی منم میگم من عشقم سازمه تازه چند وقت دیگه یه پروژه باید برای جمع کردن برای امپ تمام لامپی و پدال یونیت بزارم! برامم مهم نیست نوازنده بشم یا نه مهم اینکه خواستهامو براورده میکنم!
    در کل ادم عجیبی هستم نه؟

2. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

Mehrshad_PRS
    براتون متاسفم ... یعنی برای همه جوونهایی که باید برن سربازی متاسفم ... من خودم بخاطر ضعف چشم معاف شدم ... یعنی البته یه جورایی سرشونو کلاه گذاشتم و دورشون زدم ...
    که اگه این کارو نمی کردم به هیچ جا نمیرسیدم ...
    به جاش یه سال بیشتر خوندم و کنکور دادم و بعد هم چند سال بیکاری بود که همون دوره 100 در 100 پیشرفت داشتم توی موسیقی ...
    بعد هم شکر خدا سر کار و دریافت حقوق و کامپیوتر و سینتی سایزر و دوره تنظیم در LA...

یعنی منظورم اینه که دقیقا اگه من خدمت میرفتم هیچ کدوم از اینها میسر نمی شد ...
    آخه کدوم (معذرت میخوام) احمقی اینو پایه ریزی کرده که همه جوونها باید خدمت برن ...
    اگه یه جوون استعداد درخشانی در یه زمینه خاص داشت باید بره خدمت دو سال زندگیشو هدر بده .. دست اخر هم یه آدم نا امید و عقده ای برگرده .. ؟

توی بقیه کشورها اینجوری نیست که .. ؟
    تبلیغات می کنن ... امتیاز میدن ... و ارزش اجتماعی آدم کسب میکنه اگه وارد نظام بشه ..
    همه نیروهاشون رو داوطلبانه جمع میکنن ...
    شاید ارتباطی با هیچ کجای این سایت نداشت مطلب من ...
    ولی به شخصه فکر میکنم این دوره سربازی اجباری به این شکل (تو ایران) بیشتر داره به کشور ضربه میزنه تا اینکه بخواد مفید باشه ... از یه جهت خانم ها که استعدادشون در هیچ زمینه ای کمتر از اقایون نیست از فرصت استفاده کردند و همه دانشگاهها رو قرق کردن (که لیاقتشم دارن)
    و این باعث اختلاف سطح علمی فرهنگی میون خانم ها و اقایون شده که اثرات بدش هم کم کم معلوم شده ...

از یه جهت هم دقیقا در دوره ای قرار گرفته که جوون در خودش کشف استعداد میکنه و شوق پیشرفت داره ...
    این جوون رو در این شرایط میبرن خدمت و نه فقط عمرش تلف میشه بلکه به حس غرورش هم لطمه میزنن و وقتی اومد بیرون دیگه هیچی نیست... هیچی ... !

این قانون ها رو تو دوره جنگ جهانی وضع کردن بابا ... الان دنیا طور دیگه ای فکر میکنه ...
    جنگ واقعی و قدرت واقعی توی پیدا کردن استعدادهای درخشانه .. نه خدمت سربازی...

4. 4 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    براتون متاسفم ... یعنی برای همه جوونهایی که باید برن سربازی متاسفم ... من خودم بخاطر ضعف چشم معاف شدم ... یعنی البته یه جورایی سرشونو کلاه گذاشتم و دورشون زدم ...
    که اگه این کارو نمی کردم به هیچ جا نمیرسیدم ...
    به جاش یه سال بیشتر خوندم و کنکور دادم و بعد هم چند سال بیکاری بود که همون دوره 100 در 100 پیشرفت داشتم توی موسیقی ...
    بعد هم شکر خدا سر کار و دریافت حقوق و کامپیوتر و سینتی سایزر و دوره تنظیم در LA...

یعنی منظورم اینه که دقیقا اگه من خدمت میرفتم هیچ کدوم از اینها میسر نمی شد ...
    آخه کدوم (معذرت میخوام) احمقی اینو پایه ریزی کرده که همه جوونها باید خدمت برن ...
    اگه یه جوون استعداد درخشانی در یه زمینه خاص داشت باید بره خدمت دو سال زندگیشو هدر بده .. دست اخر هم یه آدم نا امید و عقده ای برگرده .. ؟

توی بقیه کشورها اینجوری نیست که .. ؟
    تبلیغات می کنن ... امتیاز میدن ... و ارزش اجتماعی آدم کسب میکنه اگه وارد نظام بشه ..
    همه نیروهاشون رو داوطلبانه جمع میکنن ...
    شاید ارتباطی با هیچ کجای این سایت نداشت مطلب من ...
    ولی به شخصه فکر میکنم این دوره سربازی اجباری به این شکل (تو ایران) بیشتر داره به کشور ضربه میزنه تا اینکه بخواد مفید باشه ... از یه جهت خانم ها که استعدادشون در هیچ زمینه ای کمتر از اقایون نیست از فرصت استفاده کردند و همه دانشگاهها رو قرق کردن (که لیاقتشم دارن)
    و این باعث اختلاف سطح علمی فرهنگی میون خانم ها و اقایون شده که اثرات بدش هم کم کم معلوم شده ...

از یه جهت هم دقیقا در دوره ای قرار گرفته که جوون در خودش کشف استعداد میکنه و شوق پیشرفت داره ...
    این جوون رو در این شرایط میبرن خدمت و نه فقط عمرش تلف میشه بلکه به حس غرورش هم لطمه میزنن و وقتی اومد بیرون دیگه هیچی نیست... هیچی ... !

این قانون ها رو تو دوره جنگ جهانی وضع کردن بابا ... الان دنیا طور دیگه ای فکر میکنه ...
    جنگ واقعی و قدرت واقعی توی پیدا کردن استعدادهای درخشانه .. نه خدمت سربازی...
    دقیقا یه جورایی یکی از معیارها زندگی کردن تو این کشورمون همین سربازی هست اگه نری از کلی چیز محرومت میکنن

خیلی از کشورها بالای 100 کشور دقیق رقمشو یادم نیست سربازی رفتن اجبار نیست یه سری از کشورها خودشون میگن بری یا نه بدردشون بخوری میگن بیا اونم با چه حقوق هایی الان اینجا حدود 50 تومن شده! پول بلیطتتم نمیشه فقط بلانصبت میکشوننت به عملگی کارشون راه بیفته

6. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

juse ferandes tors آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    36730
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    258
    466 بار تشکر شده در 187 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/1
    میزان امتیاز
    14

سلام من با این چیزا هیچ مشکلی هم ندارم خونوادم اگه خوابم باشن برم بالای سرشون ساز بزنم هیچی نمیگن حتی همسایه هامون هم هیچی نمیگن کاری به کسی ندارن زندگیشون و میکنن خونوادم کلا موسیقی سنتی زیاد گوش میکنن داییم و داداشم موسیقی کار میکنن ولی خب از درس بدم میاد تجدیدی هم تا دلتون بخواد دارم اما خونوادم خیلی بهم میگن درس بخون نمیخونم فقط چسبیدم به سازم و کار تبلیغاتی که خیلی وقتم رو میگیره
    زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه و پاره می کردند من با چهار سیم و یک تکه چوب اصوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم (آنتونیو ویوالدی)

8. 2 کاربر برای این پست از juse ferandes tors تشکر کرده اند:

delasa آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31030
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    77
    125 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینها دیگه کین ... ؟ عجب همسایه های عقده ای داری ...!
    فکر نکن که احتمالا اگه یه پسر قلچماق بودین بهتون گیر نمی دادن ... بنده همین برنامه رو داشتم ...
    همسایه بغلی مون _ که بین ما و اونها یه دیوار 10 متری هست و نه در داره نه پنجره _ تو کوچه یه روز بهم گیر داد که وقتی داری سنتور میزنی بچه های من حواسشون پرت میشه ...
    یه نگاه خشمناک بهش کردم و گفتم : من توی خونه خودمون اختیار هر کاری رو دارم به شما هم هیچ ربطی نداره ... اگه یه بار دیگه اومدی نصیحتم کنی کاری میکنم که بچه هات اصلا دیگه درس نخونن ...
    بعد دیگه مزاحمم نشد ...
    البته به شما اصلا پیشنهاد همچین کاری رو نمی کنم ...
    به جاش یه کار دیگه بکن ...
    توی اتاقت وسایلی که از جنس پارچه باشن بیشتر بزار ... منظورم وسایلی مثل - مبل - صندلی های روکش دار - پرده های ضخیم - و بالش و غیره هست...
    اگه بتونی دیوارهای اتاقت رو هم با کاغذ دیواری گلوله گلوله شده و چروک بپوشونی _ مخصوصا دیوار مشرف به کوچه _ خیلی بهتره ... (مبل و چیزهایی که بالا گفتم خیلی مهمه)
    این کار باعث میشه اتاقت یه حالت اکوستیک پیدا کنه (خیلی موثره) و صدا دیگه بیرون نره ...
    اگه یه جوری بتونی یه پارچه ضخیم هم روی فلوتت بندازی و همزمان بزنی که دیگه صدای سازت خیلی خفه میشه ... واز بیرون دیگه اصلا شنیده نمیشه ...
    البته این اخری فکر خودمه و نمی دونم چقدر قابلیت اجرا داره ... شایدم اصلا نشه ...

خب دیگه زیاد گفتم ... ولی یه چیزیو همیشه به یاد داشته باش :

این دنیا پر از مشکله و ما هم می خواهیم مشکلات رو برطرف کنیم غافل از اینکه بعضی مشکلات حل نمیشن و این یه واقعیت تلخه ... پس باید توانایی زندگی با وجود مشکلات رو در خودمون ایجاد کنیم ...
    ممنون از پیشنهاداتتون اینو که وسایل پارچه ای هم در اکوستیک کردن اتاق کمک میکنه رو نمیدونستم. ایول
    البته ما الان حدودا 2 ساله که خونمون رو عوض کردیم و از دست اون همسایه های بقول شما عقده ای راحت شدیم اما همیشه و همه جا یکسری ادم بی فرهنگ و ... پیدا میشه

10. 3 کاربر برای این پست از delasa تشکر کرده اند:

TheGoldMAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24363
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    822
    687 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

خدا رو شكر طبقه ي بالاي خونه تمرين ميكنم و صداش پايين نمياد ولي زماني كه پايين تمرين ميكردم همه سرم داد ميكشيدن :D
    الانم نميدونم شايد صدا توي خونه ي بغليمون بره
    نميدونم شايد فردا اونم بياد سرم داد بكشه :(
    بياين با هم دعا كنيم :
    خدايا مشكلاي همه رو رفع كن
    الهي آميــــــــــــــــــــــ ـــن
    Trying to reach It

12. 2 کاربر برای این پست از TheGoldMAN تشکر کرده اند:

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

حالا یه نکته برعکس هم من بگم
    یه همسایه داریم که درام داره ولی درامر نیست. دقیقا طبقه پایین ما زندگی می کنه .
    اصلا تمرین نمیکنه ولی یهو میبینی ظهر تابستون ساعت 3 شروع میکنه به نواختن ... اونم چه نواختنی !!
    طبقه پایین اونا هم یه زوج جوان بودن که خیلی آدمای آروم و دوست داشتنی ای بودند .
    این بنده خداها بچه دار شدن و این درامر ما با اینکه اصلا موسیقی کار نمی کرد و به طور رندوم هر از گاهی میرفت سراغ درامش ، از همون هفته اول تولد این نوزاد هر روز وقت و بی وقت میرفت سراغ درامش و با همه زورش روش می کوبید .
    از اونجایی که محل زندگی ما جای بسیار آرومیه دقیقا به محض اینکه این شروع به نواختن می کرد ما صدای گریه نوزاد بیچاره رو میشنیدیم . محلی که صدای گریه نوزاد 2 طبقه میاد بالا ببینید صدای درام چه میکنه .
    هر چی این بنده خداها خواهش کردن بذاراین بچه 30 ...40 روزش بشه بعد هر کاری می خوای بکن این آدم توی گوشش فرو نرفت که نرفت.
    الان 8 ساله که درام داره
    در مجموع این 8 سال به اندازه اون 30 ..40 روز تمرین نکرده بود .
    آخرش همسایه بیچاره از دستش خونه رو کرایه داد و فرار کرد .

حالا اون طرف قضیه رو ببینید .
    خدا نکنه ما بخواهیم یه موزیک با صدای بلند سالی یه بار گوش کنیم هنوز آهنگ تمام نشده همون آدم میاد بالا داد و هوار راه می اندازه . ولی 10 ساله هر روز ما هم باید باهاش متالیکا بشنویم .!!!

تمام کارهای موسیقی من یا با دفترو کتاب و کاغذ انجام میشه... یا با کامپیوتر و هدفون... یا با کیبورد و هد فون
    کی جرات داره پیانو بیاره تو این خونه...
    حالا که پیانو های دیجیتال پیشرفت کردن قصد دارم یه دونه بخرم که بشه با هدفون استفاده کرد .
    خدا سگ هار نصیب آدم کنه و همسایه مریض نصیب نکنه.!!

14. 9 کاربر برای این پست از REZ تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

REZ
    به این میگن ترکیبی از ضعف شدید فرهنگی همراه با عقده های حل نشده شخصی ...
    من احتمال میدم این آدم اصلا هیچ استعداد قابل توجهی هم توی موسیقی نداشته باشه .

16. 4 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط REZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خدا سگ هار نصیب آدم کنه و همسایه مریض نصیب نکنه.!!
    من احتمال میدم این آدم اصلا هیچ استعداد قابل توجهی هم توی موسیقی نداشته باشه .
    دقیقا
    همون سگ هار بیشتر از این استعداد داره !!

18. 2 کاربر برای این پست از REZ تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

درود ... آره منم خواستم بگم واقعا این مشکل صدای ساز همه جا هست...
    حتی ما که خونمون ویلایی هست...
    خیلی خنده داره...
    همسایه ی سمت چپی همش میاد میگه لطفا ظهر ها تمرین نکنید... عوضش همسایه ی سمت راست و 2 تا روبرویی ها (دقت کنید صدا تا کجا میره...)... همش میخوان بیان بچه هاشون رو پیشم بذارن کلاس و همش میان تعریف میکنن... نمیدونم من که اصلا آهنگ عامه پسند نمیزنم و صبح تا شب اتود میزنم اونا از چیه صدای ساز من خوششون اومده ...
    گویا واقعا راست میگن که صدای ساز از دور قشنگه
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

20. 6 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط z_m [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای آکوستیک شما وضعتون خیلی خوبه بخدا... خدا رو شکر کنین... برای ما بدبختا هم دعا کنید ...
    دور از جون . چرا بدبخت :دی

شما اگه کسی بهت گیر داد اول با زبون خوش بعد اگه گوش نداد با زبون ناخوش امتحان کن 99% جواب میگیری
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

22. 4 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

z_m آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29398
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    1,289
    1,898 بار تشکر شده در 658 پست

شبکه های اجتماعی من

Add z_m on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دور از جون . چرا بدبخت :دی

شما اگه کسی بهت گیر داد اول با زبون خوش بعد اگه گوش نداد با زبون ناخوش امتحان کن 99% جواب میگیری

ااااااااااااا اونوقت اینطوری که میشه خودخواهی...
    آه که یک دیده بیدار نیست
    هیچ کس از درد خبر دار نیست

24. 2 کاربر برای این پست از z_m تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نه ، میشه حق جویی
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

26. 4 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32043
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    42
    47 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

واقعا حرف دل منو زدید من واقعا عاشق موسیقی و سازم هستم ولی از هر لحاظ برای این که ادامه بدم مشکل دارم خونوادم که تقریبا میشه گفت اصلا راضی نیستن این دانشگاه هم که نمیزاره مخصوصا این که تو یه شهر دیگه درس میخونم و تو خوابگاه هم که نمیشه ساز تمرین کرد از هر چی درس و دانشگاهه بدم میاد ای کاش میشد که رهاش کنم و دنبای عشقم برم موسیقی تمام دنیای منه ولی اون وقت جواب خونواده رو چی بدم آخه چرا اینقدر تو جامعه ما موسیقی رو کم ارزش میدونن جالبه که به نظرشون اصلا کار سختیم نیست کسایی که حتی تا حالا دست به هیچ سازیم نزدن اینجوری میگن نمیدونید چقدر احساس درماندگی میکنم .

28. 4 کاربر برای این پست از ghazal_violonist تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32043
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    42
    47 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-18 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من که از طرف خانواده حمایت میشم ولی به دلایلی در موسیقی تحصیل نکردم. با این که دارم مهندسی می خونم ولی تمام فکر و ذکرم موسیقی است. استاد تو کلاس داره حرف می زنه من تو ذهنم سمفونی بتهوون را می زنم. یا اکثر جاها به خیال اینکه ساز در دستمه انگستانمو حرکت می دم. موسیقی عجب دنیای دیوانه کننده ای داره.
    ای گفتید منم تو دانشگاه مهندسی میخونم ولی تو کلاس این قدر فکرم مشغوله و حواسم پرته(به قول شما تو ذهنم سمفونی بتهون میزنم) که ترم پیش مشروط شدم واقعا موسیقی دنیای دیوونه کننده ای داره منم دیوونه کرده به هیچ طریقی نمیتونم از فکرش در بیام آرزو داشتم تو دانشگاه بجای مهندسی شیمی موسیقی میخوندم ولی...

30. 4 کاربر برای این پست از ghazal_violonist تشکر کرده اند:

zendegieh_khabha آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    37581
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,871
    1,815 بار تشکر شده در 721 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

درود دوستان
    بعضي ها زاده شدن كه موسيقي رو درك كنن و باهاش زندگي كنن
    باهاش نفس بكشن
    به يادش به خواب برن و با يادش از خواب بيدار شن
    جدآ يه موهبته كه به همه داده نشده
    پس نبايد از همه توقع اين رو داشت كه بتونن موسيقي رو بفهمن.
    Nothing Rhymed
    While thousands of children are starving to death in some African countries, Britney Spears fans pay up to $14000 for her second hand chewing gums!

32. 4 کاربر برای این پست از zendegieh_khabha تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)