لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: موسیقی! ... چرا؟؟!

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض به کام کی؟؟ .. حروم چرا؟؟!! ای بابا

0 Not allowed! Not allowed!
    جالبه ..
    نمیدونم چند نفرتون تا الان به آهنگای مثلا شبکه خبر گوش دادین ..
    همش از آرمیک و یانی و ... نوازندگانی هس که اهل موسیقی میشناسن و مردم عادی معمولا کمتر آشنا هستن... خوب زیرش زیر نویس کنین اسم سازندشو .. بابا اون بدبخت کلی براش زحمت کشیده (خصوصا آرمیک که من عاشقشم!!!)
    اصلا ببینم .. چرا ساز زدن .. از دید بعضیا گناهه؟؟!! هرکی دلیل عقلانی داره بگه .. من همین الان از ساز زدن دس میشورم!!
    مگه علم رو میشه بخاطر ساختن بمب اتم کلا حروم کرد .. بابا با علم میشه جون آدم ها رو هم نجات داد!!
    موسیقی هم همینه ... کلا حروم نیس که .. بعضیاش اثر مخرب داره برای روح و فکر .. بعضیاش سازندس!!!
    نمیدونم چند نفر تصاویر بلورهای آب رو که در معرض موسیقی بودن دیدن؟؟!! ولی اینو آب هم ثابت کرده ..
    در معرض بعضی آهنگای „باخ” بوده و زیبا شده ... و در معرض بعضی آهنگای (جای خالی) بوده و بد شکل شده ..
    مغز ما هم 70% آبه ... پس بیاین ما موسیقی های زیبا .. 70% مغزمون رو زیبا کنیم...

شاد باشین و اکتیو ...
    ویرایش توسط hdhamid : Wednesday 5 May 2010 در ساعت 08:41 PM

2. 11 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

3. # ADS

violon13 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24161
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    706
    365 بار تشکر شده در 188 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

زیاد فکرتو با این چیزا خسته نکن نمیشه کاریش کرد دیگه

5. کاربران زیر از violon13 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

به نظر من خدا داره این جهان را مینوازه،به نظر من موسیقی های درست (نه هر موسیقی با هر مضمون شعری یا اصلا آهنگ های خالی متلاطم مسخره) صدای خداست. بعضیا میگن موسیقی اذان شیطان،من میخواستم برگردم به این شخص یک چیزی بگم،اما خودداری کردم(البته به نظرم برخی از موسیقی ها که دارای شعر های مسخره و آهنگ مسخره است همینگونه است ولی نه همه موسیقی ها) به نظر من موسیقی که بیماران قلبی را معالجه میکند،بیماریهای روانی را خوب میکند هیچگاه اذان شیطان نیست،بلکه صدای خداست.
    چون شیطان همه چیز را خراب میکند ولی در مقابل خدا،پروردگار جهانیان و عالمیان همه چیز را میسازد،کسی را شفا میدهد و همه کار های خوب را انجام میدهد.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

7. 7 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    میزان امتیاز
    16

متاسفانه اين عادت زشت و زننده ايه كه هم قانونآ و هم شرعآ مشكل داره ولي دست بردار نيستند! بارها ديده ام يك اثر رو كامل پخش ميكنن ودر آخر مينويسند كاري از:(نام كارگردان)!!! انگار اين اثر نه آهنگساز داشته نه تنظيم كننده نه تك نواز.

9. 4 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط am3000 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفانه اين عادت زشت و زننده ايه كه هم قانونآ و هم شرعآ مشكل داره ولي دست بردار نيستند! بارها ديده ام يك اثر رو كامل پخش ميكنن ودر آخر مينويسند كاري از:(نام كارگردان)!!! انگار اين اثر نه آهنگساز داشته نه تنظيم كننده نه تك نواز.
    نمیدونم چه زمانی بود!! .. ولی یادمه احسان خواجه امیری .. تو تلویزیون اجرای زنده داشت با گروهشم اومده بود..
    گروه نوازنده رو بردن یه جای پرت استودیو .. تاریکم کرده بودن!! که خدا نکرده چش مردم به حروم نیافته!!! آخه یکی نیس بگه .. بابا اون بدبختم که مینوازه .. یه عمر جون کنده تا به اینجا رسیده .. حتی بیشتر از خواننده!!

یادشون رفته قدیما نوازنده هایی بودن که با وضو دست به ساز میبردن!!! هر چند نوازنده ها هم .. دیگه اون قدیمیا نیستن!!

ای بابا .. با این حرفا هیچی درس نمیشه .. این خانه از پایبست ویران است!!!
    ویرایش توسط hdhamid : Wednesday 5 May 2010 در ساعت 08:51 PM

11. 3 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من خدا داره این جهان را مینوازه،به نظر من موسیقی های درست (نه هر موسیقی با هر مضمون شعری یا اصلا آهنگ های خالی متلاطم مسخره) صدای خداست. بعضیا میگن موسیقی اذان شیطان،من میخواستم برگردم به این شخص یک چیزی بگم،اما خودداری کردم(البته به نظرم برخی از موسیقی ها که دارای شعر های مسخره و آهنگ مسخره است همینگونه است ولی نه همه موسیقی ها) به نظر من موسیقی که بیماران قلبی را معالجه میکند،بیماریهای روانی را خوب میکند هیچگاه اذان شیطان نیست،بلکه صدای خداست.
    چون شیطان همه چیز را خراب میکند ولی در مقابل خدا،پروردگار جهانیان و عالمیان همه چیز را میسازد،کسی را شفا میدهد و همه کار های خوب را انجام میدهد.
    موسیقی فقط خوبیست. به قول بتهوون: „موسیقی سرزمینی است که روح در آن حرکت میکند. در اینجا هر پدیده ای گلهایی زیبا میدهد و هیچ علف هرزه ای نمیروید، اما کمتر کسی است که دریابد در هر قطعه از موسیقی چه شوری نهفته است”
    چیزی که شعرهای مسخره و آهنگ مسخره داشته باشه اصلا موسیقی نیست!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

شیطان همه چیزو خود به خود خراب نمیکنه. این مورد بحث مفصلی میطلبه که (بسیار هم مهم است) میترسم در موردش حرف بزنم مسئولین بگن بحث تاپیک منحرف میشه.
    اگه مشکلی نداره بگم؟

13. 3 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef-music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موسیقی فقط خوبیست. به قول بتهوون: „موسیقی سرزمینی است که روح در آن حرکت میکند. در اینجا هر پدیده ای گلهایی زیبا میدهد و هیچ علف هرزه ای نمیروید، اما کمتر کسی است که دریابد در هر قطعه از موسیقی چه شوری نهفته است”
    چیزی که شعرهای مسخره و آهنگ مسخره داشته باشه اصلا موسیقی نیست!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

شیطان همه چیزو خود به خود خراب نمیکنه. این مورد بحث مفصلی میطلبه که (بسیار هم مهم است) میترسم در موردش حرف بزنم مسئولین بگن بحث تاپیک منحرف میشه.
    اگه مشکلی نداره بگم؟
    بگو داداشم ... هر چه میخواهد دل تنگت بگو...

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

ممنونم حمید جان
    میدونیم که وقتی خدا انسان رو خلق میکنه و دستور میده که تمامی فرشتگان بر انسان تعظیم کنن، شیطان تعظیم نمیکنه. از اینجا به بعدش مهمه.
    خداوند از شیطان میپرسه که چرا تعظیم نکردی؟ شیطان میگه: خودت منو از آتش خلق کردی. آتش هم همیشه رو به بالا شعله وره و نماد ظغیان و سرکشیه!
    و وقتی خداوند شیطان رو لعنت میکنه. شیطان میگه: من به انسان تعظیم نمیکنم ولی به خودت قسم اگه کسی، غیر از تورو بپرسته سروکارش با منه!
    پس نتیجه میگیریم که وقتی شیطان سراغ ما میاد به طرف گناه نمیریم! بلکه وقتی ما به سمت گناه میریم شیطان میاد سراغمون.
    حالا بحثم اینه که خیلی چیزا به خیال ما واسه ما بده ولی در اصل باید باشه. نظام طبیعت اینه.
    وقتی خود خداوند، شیطان رو خلق کرده چطور نتونه نابودش کنه؟!!!
    ولی نظام طبیعت اینه که شیطان باشه. نظام طبیعت اینه که بدی باشه. تفکرات منفی باشه. مخالفت باشه. حریم گناه باید باشه.
    اگه حریم گناه نباشه اونوقت انسانهای خوب و بد از هم متمایز نمیشن.
    همه وارد حریم گناه میشیم(این نظام طبیعته) ، با ایمان کسیه که مرتکب گناه نشه.
    پس نتیجه میگیریم که حریم گناه باید باشه.
    ما هم باید در چنین کشور و دوران و شرایطی متولد میشدیم. ولی اینطور نیست که چون حمایت نمیکنن ما هم کم بیاریم.
    همیشه راهی برای موفقیت هست. بحث، بحث ایران نیست. بحث دنیاست. هنرمند واقعی کسیه که غرب و شرق رو یکی بدونه. چون خداوند از روح خود در انسان دمیده خیلی خصوصیات خودش رو هم بهمون منتقل کرده(البته محدود و کنترل شده) همونطور خودش همه ی انسانها رو یکی میدونه و بینشون عدالت رو رعایت میکنه. ما همه انسانیم. ایرانی و غیر ایرانی نداره.
    همه احساس و عقل و منطق داریم. همه ی مباحث را جهانوار بسنج اما ایران در راس همه.
    در واقع اون تاپیکت (کی میخوای از این کارات دست برداری) هم به این تاپیک مرتبطه.
    حمید جان، این حرفها و مخالفتها هم باید باشه. مرد کسیه که بتونه با این حرفها و مخالفتها به موفقیت برسه.
    ویرایش توسط you3f : Wednesday 5 May 2010 در ساعت 11:16 PM دلیل: اسلاح غلت املایی!

16. 5 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

كوروش88 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22556
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    373
    410 بار تشکر شده در 119 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef-music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم حمید جان
    میدونیم که وقتی خدا انسان رو خلق میکنه و دستور میده که تمامی فرشتگان بر انسان تعظیم کنن، شیطان تعظیم نمیکنه. از اینجا به بعدش مهمه.
    خداوند از شیطان میپرسه که چرا تعظیم نکردی؟ شیطان میگه: خودت منو از آتش خلق کردی. آتش هم همیشه رو به بالا شعله وره و نماد ظغیان و سرکشیه!
    و وقتی خداوند شیطان رو لعنت میکنه. شیطان میگه: من به انسان تعظیم نمیکنم ولی به خودت قسم اگه کسی، غیر از تورو بپرسته سروکارش با منه!
    پس نتیجه میگیریم که وقتی شیطان سراغ ما میاد به طرف گناه نمیریم! بلکه وقتی ما به سمت گناه میریم شیطان میاد سراغمون.
    حالا بحثم اینه که خیلی چیزا به خیال ما واسه ما بده ولی در اصل باید باشه. نظام طبیعت اینه.
    وقتی خود خداوند، شیطان رو خلق کرده چطور نتونه نابودش کنه؟!!!
    ولی نظام طبیعت اینه که شیطان باشه. نظام طبیعت اینه که بدی باشه. تفکرات منفی باشه. مخالفت باشه. حریم گناه باید باشه.
    اگه حریم گناه نباشه اونوقت انسانهای خوب و بد از هم متمایز نمیشن.
    همه وارد حریم گناه میشیم(این نظام طبیعته) ، با ایمان کسیه که مرتکب گناه نشه.
    پس نتیجه میگیریم که حریم گناه باید باشه.
    ما هم باید در چنین کشور و دوران و شرایطی متولد میشدیم. ولی اینطور نیست که چون حمایت نمیکنن ما هم کم بیاریم.
    همیشه راهی برای موفقیت هست. بحث، بحث ایران نیست. بحث دنیاست. هنرمند واقعی کسیه که غرب و شرق رو یکی بدونه. چون خداوند از روح خود در انسان دمیده خیلی خصوصیات خودش رو هم بهمون منتقل کرده(البته محدود و کنترل شده) همونطور خودش همه ی انسانها رو یکی میدونه و بینشون عدالت رو رعایت میکنه. ما همه انسانیم. ایرانی و غیر ایرانی نداره.
    همه احساس و عقل و منطق داریم. همه ی مباحث را جهانوار بسنج اما ایران در راس همه.
    در واقع اون تاپیکت (کی میخوای از این کارات دست برداری) هم به این تاپیک مرتبطه.
    حمید جان، این حرفها و مخالفتها هم باید باشه. مرد کسیه که بتونه با این حرفها و مخالفتها به موفقیت برسه.
    درود
    بزگوار چند نكته به نظر اين حقير رسيد كه پيرو فرمايشات شما جسارت كنم و عرض نمايم :
    1- اول اينكه اگر شيطان در مقابل انسان تعظيم نكرد به اين لحاظ بود كه گفت : انسان از لجن درست شده و من از آتش پاك، پس ارزش من از انسان بيشتر است و در مقابل موجودي كه از لجن درست شده سجده نمي كنم . و توجيه شيطان بالا رفتن آتش نبود.
    2- شيطان وقتي رانده شد قسم ياد كرد كه تا دنيا دنيا باشد انسان را گمراه كند و نگذارد كه انسان به سمت خداوند برود ، نه اينكه بگويد انسان اگر خدا را ستايش نكند و به سمت خدا نرود سر و كارش با من است و من حسابش را مي رسم .
    تا اينجا به استناد آيات قرآن بود . و اما بعد :
    3- صورت مسئله را پاك نكنيم ، دوستمان فرمودند چرا برداشتها اينجوري هست كه موسيقي را صداي اذان شيطان مي خوانند و نمي گذارند آزادانه به موسيقي بپردازيم ؟ و ساير مطالب كه حتما خوانديد . اما جنابعالي بسيار هوشمندانه القاء فرموديد كه اين محدوديتها و اين گناهها هست مهم اينه كه شما كار خودت را بكني و نگذاري كه اين محدوديتها در تو اثري داشته باشه !!! و در نهايت هم فرموديد : پس نتیجه میگیریم که حریم گناه باید باشه. حرف اين بود كه : چرا هست ، و چرا بايد باشه و چرا برداشتها از موسيقي اينجوري بايد باشه ؟ و چرا موسيقي بايد همسنگ حريم گناه شمرده بشه ! (ما كه به حكم جبر اعتقاد نداريم ! داريم ؟) شما پاسخ ايشان را در اين زمينه بدهيد .
    يا حق.
    ویرایش توسط كوروش88 : Thursday 6 May 2010 در ساعت 07:52 AM دلیل: حذف بعضي جملات تا نوشته ام حذف نشود !!!
    اگر آنچه بايد نيستي
    چه فرقي مي كند كيستي.

18. 2 کاربر برای این پست از كوروش88 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)