لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 108

موضوع: قیمت روز کیبرد های YAMAHA

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40080
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    25 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام.
    آقا من می خوام یه کیبورد korg pa80 بگیرم. اصلا به نظر شما کیبورد خوبیه یا نه؟ قیمتش چنده؟

2. کاربران زیر از mohammadpk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadpk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    آقا من می خوام یه کیبورد korg pa80 بگیرم. اصلا به نظر شما کیبورد خوبیه یا نه؟ قیمتش چنده؟
    سلام
    عزیز دلم این تاپیک مخصوص یاماها هست. نه کورگ.
    آره کیبردخوبی هست. البته الان دیگه آک بندش گیرت نمیاد. چون قدیمیه. ولی کیبردهای خوبی هستند. قیمتش فکر کنم حول و حوش 2 تومن باید باشه. البته بستگی به تمیز بودنش هم داره. البته در مورد قیمتش مطمئن نیستم. فقط حدس میزنم که این باشه...
    موفق باشید...

4. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir40005 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariansat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این قیمت ها را من از جمهوری گرفتم و یک 910 هم واسه یکی از دوستان خریدیم
    متاسفانه اینجا نمیشه اسم فروشگاه برد ولی اونجا بپرسید 2 الی 3 تا فروشگاه بیشتر مدلهای روز یاماها را بیشتر کار نمیکنند به راحتی همه فروشگاهها شما را به سمت اونا هدایت میکنند.

سلام دوستان عزیز

با تبریک سال نو

خواهشمندم آدرس و شماره تلفن فروشگاه رو به بنده اعلام کنید.

یه خواهش از دوستان عزیز :

راستش من در نظر دارم که or700 بگیرم , مشهد زندگی می کنم و می خوام بیام از تهران بگیرم , لطفا بنده رو راهنمایی کنید :
    اولا اینکه تو این محدوده قیمت آیا بهترین انتخاب است ؟
    و آیا کسی میتونه آخرین قیمت این کیبورد رو به بنده اعلام کنه و ترجیحا چند تا آدرس واسه اینکه تهران سرگردون نشم.

با احترام

6. کاربران زیر از amir40005 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir40005 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز

با تبریک سال نو

خواهشمندم آدرس و شماره تلفن فروشگاه رو به بنده اعلام کنید.

یه خواهش از دوستان عزیز :

راستش من در نظر دارم که or700 بگیرم , مشهد زندگی می کنم و می خوام بیام از تهران بگیرم , لطفا بنده رو راهنمایی کنید :
    اولا اینکه تو این محدوده قیمت آیا بهترین انتخاب است ؟
    و آیا کسی میتونه آخرین قیمت این کیبورد رو به بنده اعلام کنه و ترجیحا چند تا آدرس واسه اینکه تهران سرگردون نشم.

با احترام
    سلام
    شما اگر به دنبال کیبرد هستی باید بری جمهوری. خیابون جمهوری. بین پل حافظ و چهار راه استانبول. سمت شمالی خیابون. یعنی اگر از پل حافظ به سمت چهار راه استانبول بری سمت چپت کلا الات موسیقی میفروشند. یه مغازه هم هست که فقط یاماها میفروشه. مغازش مشخصه.
    ولی از نظر قیمت من اخرین قیمتی که شنیدم 1150000 تومن هست. حالا نمیدونم الان هم همین هست یا نه. ولی شما با این مبلغ میتونی korg pa500 persian هم بگیری. که کلا برای کارهای ایرانی ساخته شده. ولی or700 مخصوص کشورهای شرقی هست. حالا اون یه چیز سلیقه ای هست. باید با جفتش کار کنی. صداهاش رو بشنوی تا ببینی کدومش رو بیشتر میپسندی.
    یه پیشنهاد میکنم. قبل از اینکه بری سراغ یاماها شما برو به پاساژ پیروز (پل حافظ به سمت چهار راه <از سمت چپ که میری دومین پاساژ < پاساز پیروز< طبقه پایین سمت راست گالری نور) نمایندگی کورگ.
    اونجا pa500 persian داره و میتونید باهاش کار کنید و صداهاش رو بشنوید. بعدش برو دنبال or700 . صداها و امکانات اون رو هم بشنو و ببین. بعد نسبت به کارایی که لازم داری انتخاب کن. در ضمن فکر کنم کورگ 500 قیمتش 950 باشه. اگر یاماها گرفتی حواست باشه که آداپتور اصل بگیری. چون اگر غیر از چیزی که باید باشه بگیری اذیتت میکنه. باندها خش خش میکنه و دستگاه داغ میکنه.
    باز سوالی بود من در خدمتم.
    موفق باشید...

8. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir40005 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود
    ممنونم از راهنماییت دوست عزیز آقای احسان
    اتفاقا دیشب رفتم یه نماینده (غیر رسمی) یاماها تو مشهد , هم 700 داشت و هم 500 که جنابعالی فرمودین.

یه چیزی رو بهتره اول عرض کنم , راستش بنده از کودکی خیلی به کیبورد علاقه داشتم و متاسفانه تا حالا فرصت نشده بود تهیه کنم و الانم هیچی از کیبورد بلد نیستم و به سن 26 سالگی رسیدم.
    چند وقته که دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که 700 رو بگیرم , اما صدای هیچکدوم رو هم از نزدیک نشنیدم و این رو هم عرض کنم که بلد نیستم تو اون فروشگاهی که فرمودین صدای کیبورد رو تست کنم .

جنابعالی استاد بنده و فرمایشتون متین اما از ظاهر 500 خوشم نمی یاد , اتفاقا دیشب قبل از اینکه امروز پست شما رو بخونم , به طور اتفاقی دیدمش , می دونی یه جورایی طاهرش مثل اسباب بازی است, با اون اورینتال و کلمات عریی که رو سطح کیبورد نوشته .

بازم دارم به فرمایشاتتون فکر می کنم , میشه لطفا یه مقایسه بین این دو کیبورد بزارین , راستش تو انجمن یاماها و کورگ دوستان خیلی احساسی نظر می دن و این کار رو واسه من که هیچی نمیدونم خیلی مشکل می کنه.

با تشکر , منتظر نظرات احسان عزیز و سایر دوستان هستم.
    ارادتمند : امیر

10. کاربران زیر از amir40005 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir40005 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود
    ممنونم از راهنماییت دوست عزیز آقای احسان
    اتفاقا دیشب رفتم یه نماینده (غیر رسمی) یاماها تو مشهد , هم 700 داشت و هم 500 که جنابعالی فرمودین.

یه چیزی رو بهتره اول عرض کنم , راستش بنده از کودکی خیلی به کیبورد علاقه داشتم و متاسفانه تا حالا فرصت نشده بود تهیه کنم و الانم هیچی از کیبورد بلد نیستم و به سن 26 سالگی رسیدم.
    چند وقته که دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که 700 رو بگیرم , اما صدای هیچکدوم رو هم از نزدیک نشنیدم و این رو هم عرض کنم که بلد نیستم تو اون فروشگاهی که فرمودین صدای کیبورد رو تست کنم .

جنابعالی استاد بنده و فرمایشتون متین اما از ظاهر 500 خوشم نمی یاد , اتفاقا دیشب قبل از اینکه امروز پست شما رو بخونم , به طور اتفاقی دیدمش , می دونی یه جورایی طاهرش مثل اسباب بازی است, با اون اورینتال و کلمات عریی که رو سطح کیبورد نوشته .

بازم دارم به فرمایشاتتون فکر می کنم , میشه لطفا یه مقایسه بین این دو کیبورد بزارین , راستش تو انجمن یاماها و کورگ دوستان خیلی احساسی نظر می دن و این کار رو واسه من که هیچی نمیدونم خیلی مشکل می کنه.

با تشکر , منتظر نظرات احسان عزیز و سایر دوستان هستم.
    ارادتمند : امیر
    سلام
    خب اینکه از ظاهر این زبون بسته خوشت نمیاد یه بحث دیگه هست.
    اما من تو حرفهات یه چیزی رو متوجه شدم. اونی که شما دیدید pa500 oriental هست. نه پرشین. چون 500 چند نوع هست.
    معمولی. ترکیش. چینی. اروپا. پرش ین. که از نظر صداهای محلی فرق میکنه. پرشین رنگ قرمز داره. که فکر میکنم اونی که شما دیدید آبی باشه. درسته؟؟؟؟؟؟؟

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ولی هر کیبردی یه سری امکانات منحصر به خودش رو داره. بعنوان مثال کار کردن با یاماها آسونتر از کورگ هست. از لحاظ منو و غیره... دکمه هایی که زیاد لازمت میشه جلوی دستته. جون میده برای کارهای کلاسیک. ولی ایراداتی هم داره. ضعیف بودن سخت افزار کیبردیاماها. حتی همون تایروس که یکی از بهترین ارنجرهای روز دنیا هست رنگ بدنش زود خراب میشه. لک میشه. اینرو خود کسی میگفت که بسیار به یاماها تعصب داشت. اما از این موضوع مینالید و شکایت داشت. اگر همون طور که گفتم اداپتور اصلش رو گیر نیاری که به احتمال خیلی زیاد هم گیر نمیاری دچار مشکلاتی مثل خش خش اسپیکرها, داغ کردن دستگاه و ... بشی. ولوم رو هم که میگن از نصف بیشتر نکنید. چون دستگاه اسیب میبینه. اینها رو کسانی گفتند که خودشون یاماها دارند و دستگاهشون رو خیلی دوست دارند. اما توی کورگ اینطور نیست. رنگ بدنه ثابت. ادابتور اصل داخل کارتن . من 500معمولی دارم و چند ساعت با صدای اخر کار میکنم ولی مشکلی تاحالا نداشتم. پس میبینید که هر دستگاهی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم 100% بهتره. حالا شما باید با توجه به یه سری چیزها مثل صداهای موجود و ریتم و امکانات دستگاه انتخاب داشته باشید.
    در مورد تست دستگاه هم اگر تهران بری و بگی من بلد نیستم خودشون برات تست میکنند و نشونت میدن. اگر خوشت اومد میگی برات یه آکش رو باز کنند. اگر هم نه که هیچ. ولی اگر یکی که وارده همرات باشه بهتره. اگر هم نه که خودت باید ازشون بخوای برات تست کنند.
    من ایدیم رو برات میزارم. شبها تو اینترنت هستم. خواستی از طریق چت بهتر راهنماییت میکنم.
    موفق باشی دوست من...

ویرایش توسط ehsanmir : Friday 8 April 2011 در ساعت 06:47 PM

12. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir40005 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    خب اینکه از ظاهر این زبون بسته خوشت نمیاد یه بحث دیگه هست.
    اما من تو حرفهات یه چیزی رو متوجه شدم. اونی که شما دیدید pa500 oriental هست. نه پرشین. چون 500 چند نوع هست.
    معمولی. ترکیش. چینی. اروپا. پرش ین. که از نظر صداهای محلی فرق میکنه. پرشین رنگ قرمز داره. که فکر میکنم اونی که شما دیدید آبی باشه. درسته؟؟؟؟؟؟؟

ولی هر کیبردی یه سری امکانات منحصر به خودش رو داره. بعنوان مثال کار کردن با یاماها آسونتر از کورگ هست. از لحاظ منو و غیره... دکمه هایی که زیاد لازمت میشه جلوی دستته. جون میده برای کارهای کلاسیک. ولی ایراداتی هم داره. ضعیف بودن سخت افزار کیبردیاماها. حتی همون تایروس که یکی از بهترین ارنجرهای روز دنیا هست رنگ بدنش زود خراب میشه. لک میشه. اینرو خود کسی میگفت که بسیار به یاماها تعصب داشت. اما از این موضوع مینالید و شکایت داشت. اگر همون طور که گفتم اداپتور اصلش رو گیر نیاری که به احتمال خیلی زیاد هم گیر نمیاری دچار مشکلاتی مثل خش خش اسپیکرها, داغ کردن دستگاه و ... بشی. ولوم رو هم که میگن از نصف بیشتر نکنید. چون دستگاه اسیب میبینه. اینها رو کسانی گفتند که خودشون یاماها دارند و دستگاهشون رو خیلی دوست دارند. اما توی کورگ اینطور نیست. رنگ بدنه ثابت. ادابتور اصل داخل کارتن . من 500معمولی دارم و چند ساعت با صدای اخر کار میکنم ولی مشکلی تاحالا نداشتم. پس میبینید که هر دستگاهی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم 100% بهتره. حالا شما باید با توجه به یه سری چیزها مثل صداهای موجود و ریتم و امکانات دستگاه انتخاب داشته باشید.
    در مورد تست دستگاه هم اگر تهران بری و بگی من بلد نیستم خودشون برات تست میکنند و نشونت میدن. اگر خوشت اومد میگی برات یه آکش رو باز کنند. اگر هم نه که هیچ. ولی اگر یکی که وارده همرات باشه بهتره. اگر هم نه که خودت باید ازشون بخوای برات تست کنند.
    من ایدیم رو برات میزارم. شبها تو اینترنت هستم. خواستی از طریق چت بهتر راهنماییت میکنم.
    موفق باشی دوست من...

با سلام مجدد
    روزبخیر
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتی دوست عزیز
    وای آره اون قرمز رو قبلا دیدم , اون که دیگه خیلی خفنه
    اما نمی دونم چرا تو سایت کورگ اصلا از مدل پرشین چیزی نگفته ؟
    وقتی این مدل رو سرچ می کنم تنها تو سایتهای فارسی ازش چیزی ننوشته. چرا ؟

توی مواردی که جنابعالی فرمودین :
    فرمودین :
    کار کردن با یاماها ساده تره که این واسه من که تازه کارم مزیته درسته؟
    رنگ یاماها می ره , اما کلا من خیلی آدم مراقب و چیز نگهداریم , فکر نمی کنم با این موضوع مشکلی داشته باشم , آخه مثلا من یه تعداد A1000 دیدم که با اینکه واسه حدود 6 سال پیش هستن اما واقعا بدون رنگ پریدگی بودن.
    ضعیف بودن سخت افزار و صدای خش خش 700 , طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم , اکثر دوستان این رو فرمودن که با تعویض آداپتور و خرید آداپتور 58 وات موضوع حل میشه . درسته؟

اما از حق نگذریم , صفحه لمسی Pa500 رو خیلی دوست دارم.

یه مشکلی که هست, شاید اون فروشنده بتونه از یه کیبورد صدای بهتری از اون یکی بگیره , چه عمدا و چه سهوا , پس نمی تونم رو این مورد زیاد حساب کنم.

بازم ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنی.
    ممنونم که ای دیتو گذاشتی , حتما از اون طریق هم مزاحم می شم.

با احترام

14. 2 کاربر برای این پست از amir40005 تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

با سلام مجدد
    روزبخیر
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتی دوست عزیز
    وای آره اون قرمز رو قبلا دیدم , اون که دیگه خیلی خفنه
    اما نمی دونم چرا تو سایت کورگ اصلا از مدل پرشین چیزی نگفته ؟
    وقتی این مدل رو سرچ می کنم تنها تو سایتهای فارسی ازش چیزی ننوشته. چرا ؟
    خوب بخاطر تحریم هست که این مدل ساپورت نمیشه
    توی مواردی که جنابعالی فرمودین :
    کار کردن با یاماها ساده تره که این واسه من که تازه کارم مزیته درسته؟
    بله . درسته. منهم فکر میکنم یاماها براتون بهتر باشه. چون کار با کورگ خیلی پیچیده هست.
    رنگ یاماها می ره , اما کلا من خیلی آدم مراقب و چیز نگهداریم , فکر نمی کنم با این موضوع مشکلی داشته باشم , آخه مثلا من یه تعداد A1000 دیدم که با اینکه واسه حدود 6 سال پیش هستن اما واقعا بدون رنگ پریدگی بودن.
    ضعیف بودن سخت افزار و صدای خش خش 700 , طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم , اکثر دوستان این رو فرمودن که با تعویض آداپتور و خرید آداپتور 58 وات موضوع حل میشه . درسته؟
    منهم شنیدم. امیدوارم که حل بشه.
    اما از حق نگذریم , صفحه لمسی Pa500 رو خیلی دوست دارم.

یه مشکلی که هست, شاید اون فروشنده بتونه از یه کیبورد صدای بهتری از اون یکی بگیره , چه عمدا و چه سهوا , پس نمی تونم رو این مورد زیاد حساب کنم.
    منظور من درامکیتهای ایرانیش هست. صداهای ساز ایرانی که مطمئنا" در pa500persian خیلی قویتر و شفاف تر از or700 هست.
    بازم ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنی.
    ممنونم که ای دیتو گذاشتی , حتما از اون طریق هم مزاحم می شم.
    خواهش میکنم. من درخدمتم
    با احترام
    موفق باشید...

16. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir40005 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود خدمت احسان عزیز
    ممنونم از راهنماییتون , پس می تونم با توجه به موارد بالا یاماها بگیرم ؟ شما تایید می کنید ؟

شما موردی رو دیدید که با تعویض آداپتور مشکلش حل بشه؟

یه مورد دیگه :
    در این مورد که جنابعالی و اکثر دوستان فرمودن که با بالا بردن صدای کیبورد , باندها بعد از نیم ساعت خش خش می کنند , استدلال من که ممکنه اشتباه باشه اینه :

ببینید خوب آدم تو خونه که تمرین میکنه که عملا نمی تونه صدای کیبورد رو زیاد کنه (فرهنگ آپارتمان نشینی) و اگر هم تو یه مهمونی بخواد نوازندگی کنه که باید به اسپیکر وصلش کرد و فکر نمی کنم صدای خود کیبورد جوابگو باشه , پس عملا صدای بالا زیاد کاربرد نداره , درست می گم؟

با احترام

18. کاربران زیر از amir40005 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Talking

با درود خدمت احسان عزیز
    ممنونم از راهنماییتون , پس می تونم با توجه به موارد بالا یاماها بگیرم ؟ شما تایید می کنید ؟
    بله
    شما موردی رو دیدید که با تعویض آداپتور مشکلش حل بشه؟
    تو همین سایت کسانی بودند که این مشکل رو داشتند و با تعویض آداپتور حل شده
    یه مورد دیگه :
    در این مورد که جنابعالی و اکثر دوستان فرمودن که با بالا بردن صدای کیبورد , باندها بعد از نیم ساعت خش خش می کنند , استدلال من که ممکنه اشتباه باشه اینه :

ببینید خوب آدم تو خونه که تمرین میکنه که عملا نمی تونه صدای کیبورد رو زیاد کنه (فرهنگ آپارتمان نشینی) و اگر هم تو یه مهمونی بخواد نوازندگی کنه که باید به اسپیکر وصلش کرد و فکر نمی کنم صدای خود کیبورد جوابگو باشه , پس عملا صدای بالا زیاد کاربرد نداره , درست می گم؟

با احترام
    چی بگم والا. بعضی اوقات حال میده که با صدای اخر بنوازی. چون من خودم 90%با اخرین ولوم میزنم. مخصوصا اهنگهای تکنو رو. برای همین در این مورد نمیتونم نظری بدم.
    موفق باشی...

20. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11534
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

قیمت A1000چنده الان

22. کاربران زیر از fisal به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43358
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    12 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Smile اطلاعات tayros3

سلام دوستان بنده به تازگی عضو این خانواده بزرگ شدم . و از این بابت بسیار مسرورم
    می خواستم اگر براتون امکان داره از امکانات و ،ویژگی های tayros3 برام بگید و اگر مقدور بود قیمتش رو هم بگید
    ممنون

24. کاربران زیر از shervins به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45311
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان قیمت دقیق مدل E423 یاماها رو می‌خواستم، البته فقط نو و همراه با آداپتور. متاسفانه پیدا کردن یک کیبورد نو خیلی سخت شده مخصوصا مدل‌های قدیمی که در شهرستان‌ها اصلا امکان پافتن اون‌ها وجود نداره. من فکر می‌کنم E423 تا رنج 400 هزار تومان و به عنوان یک کیبورد آموزشی برای یادگیری سبک‌های غربی از جمله Trance بهترین گزینه هست.

26. کاربران زیر از ASTRIX به خاطر این پست تشکر کرده اند:

firzi آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    25231
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    339
    783 بار تشکر شده در 294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add firzi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط shervins [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان بنده به تازگی عضو این خانواده بزرگ شدم . و از این بابت بسیار مسرورم
    می خواستم اگر براتون امکان داره از امکانات و ،ویژگی های tayros3 برام بگید و اگر مقدور بود قیمتش رو هم بگید
    ممنون
    سلام دوست عزیز به نت آهنگ خوش اومدی

مشخصات فنی T3 :

کیبرد وکلاوی ها
    تعداد : 5 اکتاو-61 کلاوی
    نوع : نوع FSX -بلند - نرم و متفاوت با مدل های مید رنج یاماه
    صدا
    پلی فونی : 128
    لایه های صدا : R1+R2+R3+L
    تنظیم Split : برای سه قسمت ریتم - صدای Left و صدای Right3
    تعداد : 749معمولی+20ارگان فلوت-480ایکس جی-256جی ام-35درام کیت و SFX-و صداهای GS برای Song
    انواع:
    23
    تا Mega Voice
    11
    تا S. Articulation2
    53
    تا S. Articulation
    26
    تا Sweet
    58
    تا Cool
    70
    تا Live
    12
    تا Live Drum
    20
    تا Organ Flut
    در ضمن تعدادی از صداهای موتیف یاماها و دوتا از صداهای OR700 در تایروس3 است.
    درام کیت ها:
    Acoustic Kit - Rock Kit - Power Kit1 - Power Kit2 - Brush Kit - AnalogT8 Kit - AnalogT9 Kit - Break Kit - HipHop Kit - Dance Kit - Studio Kit - Jazz Kit - Hit Kit - Room Kit - Electro Kit - Analog Kit - Symphony Kit - Turkish Kit - Cuban kit - PopLatin Kit - SFX Kit1 - SFX Kit2 -
    وچهار درام از مدل های قبل:
    Standard Kit1 - Standard Kit2 - Rock Kit - Arabic Kit
    سمپل
    نوع رم : SDرم های قدیمیه کامپیوتر
    حجم : تا 1024 مگابایت
    یوزرهای سمپل : 128 emlty برای صدا و 20 empty برای درام کیت فضایی برای صداهای خریدنی و دانلودی از شرکت به نامPremium
    ریتم
    تعداد : 450
    فرمت : STY و SFF
    ریتم سازی : دارد
    کنترلر های ریتم : 3xINTRO-3xENDING-4xMAIN-4xFILL IN-BREAK
    صداهای همراه ریتم : 4صدا همراه با هر ریتم
    آهنگ سکووانس
    آهنگسازی : تراک به تراک ویا کلی
    نت نویسی و نت خوانی - Lyric نوشتن و خوندن - اجرای فایل های TXT - وسیستم تکرار(Loop)
    هارد
    فضا : یک هارد 80گیگ روی دستگاه نسب است
    ساپوردت : تا 200 گیگ را ساپورت میکند
    هارد رکوردر : دارای یک استدیو رکوردر با دو تراک برای پخش و ضپط و امکانات نورمالایز و بریدان آهنگ
    هارد پلیر : دارای پخش کننده ی فایل های Audio با فرمت AUD که همان فرمت اودیو سی دی است و امکانات پلی لیست ساختن و داشتن و داشتن دو تراک در هر آهنگ
    مولتی پد
    تعداد : 123
    امکانات : با قابلیت مولتی پد ساختن با امکانات هم ضرب شدن و لوپ شدن با ریت و سانگ و قابلیت آکوردیک شدن
    افکت
    42
    تا Reverb
    106
    تا Chorus
    272
    تا DSP1 ~DSP7
    272
    تا DSP8 ~DSP9 برای ریتم
    5Preset + 5User
    تا Master Compressor
    Master Equalizer
    رجیست مموری
    قابلیت : 8دکمه در هر بانک رجیست که میتوان تمام تنظیمات مورد نیاز به یک آهنگ رو در اون ذخیره کرد و در هنگام اجرا تنها با یک فشار یک دکمه 14 تنظیم را یکجا اماده کرد.
    دکمه ی Freeze نیز امکان قفل کردن تغیرات رو به شما میدهد.
    صفحه نمایش
    640x480-TFT VGA Color _ 7.5 inch
    پشت زمینه : عکس با فرمت BMP برای صفحه اصلی و صفحه ی Lyric
    حافظه
    حجم فضای ثابت درونی : 3.2مگابایت
    هارد : قابل ارتقاء تا 200 گیگ
    USB :
    قابل اتصال به انواع حافظه های جانبیه usb از جماله CDرام و کول دیسک و غیره
    اینترنت
    قابلیت اتصال مستقیم به اینترنت ADSL و دانلود و آپلود فایل های مربوطه از کل دنیا
    اسمی از دانلود Theme هم برده شده
    وزن
    15
    کیلوگرم
    برگرفته از سایت ارتعاش

قیمتش هم حدود 3600000 تومان هستش.
    ویرایش توسط firzi : Saturday 9 July 2011 در ساعت 07:03 PM
    یه معجزه ای هست به اسم موسیقی ...♫
    میتونی باهاش حرفاتو بزنی،
    باهاش گریه کنی♪ باهاش بخندی، باهاش خاطـــــره بسازی ♫
    میتونــــی با موسیــــقی زندگی کنی...

28. 3 کاربر برای این پست از firzi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    15123
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    20 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض قيميت فعلي (2 شهريور 1390) Tyros 2 (البته دست دوم)

با سلام،
    دوستان ممنون از اطلاعات مفيدي كه به اشتراك گذاشتيد.
    من مدتي است كه Pa 50 دارم و چون آهنگسازي در حدود يكسالي با استادم شروع كردم كيبرد Pa 50 بسيار ارنجر ضعيفي براي اين موضوع هست.
    البته وقتي كه با Tyros 2 يكي از دوستان كار كردم متوجه فرق آن شدم.

در اين خصوص مي خواستم قيميت فعلي (2 شهريور 1390) Tyros 2 (البته دست دوم) را بدونم.

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چون مي دونم بودجه من به T3 نمي رسد.

با تشكر
    ویرایش توسط saeedmv : Wednesday 24 August 2011 در ساعت 02:02 PM

30. کاربران زیر از saeedmv به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام،
    دوستان ممنون از اطلاعات مفيدي كه به اشتراك گذاشتيد.
    من مدتي است كه Pa 50 دارم و چون آهنگسازي در حدود يكسالي با استادم شروع كردم كيبرد Pa 50 بسيار ارنجر ضعيفي براي اين موضوع هست.
    البته وقتي كه با Tyros 2 يكي از دوستان كار كردم متوجه فرق آن شدم.

در اين خصوص مي خواستم قيميت فعلي (2 شهريور 1390) Tyros 2 (البته دست دوم) را بدونم.

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چون مي دونم بودجه من به T3 نمي رسد.

با تشكر
    سلام
    من چند وقت پیش یدونه تو جمهوری دیدم. میگفت 2700000. بدون آپشن. دست دوم. بدک نبود

32. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)