لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 37

موضوع: ويدئو : استاد لطفی چه می نوازد؟

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان تقریبا با خوندن همه ی نظرات به این نتیجه رسیدم هممون همداستان هستیم بر بد بودن ریا ، سوء استفاده از موقعیت ، ظاهر فریبی ، دروغ گویی ، منفعت طلبی ، عدم تعهد هنری به ارمان های والای اخلاقی و انسانی و و و و و ...
    و هممون هم از مسایلی که اینور و اونور مطرح میشه تو جامعه [هنری] آگاهیم و به گوشمون می خوره حالا یکی کمتر یکی بیشتر ... فقط نخواستیم اینجا دربارش حرف بزنیم ...
    اگر دوستان دوست داشته باشن می تونن تو بخش دیگری که مناسب باشه در این باره حرف بزنن ...
    مسلمان جوانان ، آرمانگرا ترین و زیبا اندیش ترین و انسان منش ترین آحاد جامعه هستند که از لوث خیلی از گرفتاری ها دور هستند ... و این در این مباحث متجلیه ...
    سعی کنیم اینها رو در درونمون حفظ و تقویت کنیم و نهادینه کنیم تا از این طریق به خودمون ، جامعه مون و ایندگانمون خدمت کنیم...
    مرسی از همه
    ===================
    نمره : 18.5
    1 نمره به خاطر غلط املایی و 0.5 نمره هم بخاطر غلط تایپی
    :دی
    نام خانم معلم : مهرنام
    ویرایش توسط AliB : Saturday 29 May 2010 در ساعت 07:12 AM
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

2. 4 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    3,041 بار تشکر شده در 833 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    55

سلام به دوستان
    ببخشید شاید بحث تموم شده باشه و موضوع بحث هم با تاپیک مناسب نیست منتها چند تا جمله بود منم خواستم بنویسم .

خواستم بنویسم ایرانی ها کلا موجودات احساسی هستند . و اظهارنظراتشون هم از روی احساساته . و البته کمی شعار زده !

همین لطفی که :
    اینقدر ارزش ندارند که بخوام از وقت خودم و فضای اینجا براش مایه بذارم
    یا آبروی موسیقی وطنم را برد
    رو با تمام انتفاداتی که منم مثل شما بهش دارم به عنوان یکی از هنرمندان جریان ساز دوست دارم و بهش احترام میذرام و ابدا به خودم اجازه نمیدم در مورد انسان اینجور صحبت کنم .

نکته ی دوم اینکه طیف عظیمی از انتقادهای که به لطفی وارده متاسفانه بر اثر قیل و قال های بیخودی که وبلاگ های نه آنچنان هنری موسیقی ایجاد میکنند براه افتاد . و هر بار هیزم زیر اتیشش رو هم زیاد میکنند . یک کلاغ چهل کلاغ های که ماشاالله توی نت فراوان به چشم میخوره .
    نمیدونم همین استادی که الان داییه ی حمایت از مردم و مردمی بودن رو در میان وبلاگ نویسان داره تا قبل از همین ان ت ص ا ب ات اخیر کجا بود ، چرا توی این همه لیست هنرمندان حامیان نامزد ها که اتفاقا اسم همین مرحوم استاد مشکاتیان استاد علیزاده و اساتید دیگه جز اونها بودند چرا اسمی ازش برده نشد . مگه اون موقع مردم تصمیم خودشونو نگرفته بودند مگه از موضع مردم مطلع نبود ؟ چرا اون موقع ساکت بود اما یهو ...
    و الان با کمک رسانه های قوی دنیای پارسی سر سلسله ی مخالفین و طرفدار ملت شده اند .
    بیانه ی کوتاه اما دلنشین مرحوم استاد مشکاتیان رو در روز 21 خ رداد من یادم نرفته ، که اشک به چشام آورد .
    رای های سمبلیک استاد علیزاده و جناب کلهر رو فراموش نکردم ...
    یا شرکت جناب کلهر رو در تجمع معترضین در روز سفر پیروز ا ن ت صا بات به نیویورک فراموش نمیکنم که هیچ وقت توسط ایشون رسانه ای نشد !
    بیانیه ی 150 هنرمند موسیقیدان که اکثرا از موسیقیدان طراز اول مملکت بودند و در روز اخر تبلیغات شهرام ناظری هم به اونها پیوست رو فراموش نکردم .

اما درمیان اون همه مردمی بودن ها وسکوت هنرمند الان مردمی ، یک دفعه فقط ایشون . . .

به خدا آقایون کاملا نخوندید نظرات لطفی رو . درسته منم مثل همه به یک سری حرفهاش انتقاد دارم اما دلیل نمیشه همه ی حرفهاش رو منکر شم . پیشنهاد مکینم کسانی که ایشون رو به طرفداری از دولت ک و دتا متهم میکنند به بولتن های داخلی موسسه ی آوای شیدا مراجعه کنند و ببینند بعد از همین جریان ا ن ت ص ا ب ات اخیر چه کسی بیشتر به این د و لت تاخته و نقد کرده اما در بولتن های هنری و برای مخاطبان هنرش ، نه دو روز یک بار توی بوق کرنای بی بی سی ! که ملت هر چه بیشتر و بهتر بر مبارز بودنش ایمان بیارن .
    این نظرات من بود و نقدم . ببخشید اگه یه مقدار تند شدم . پیشاپیش معذرت میخوام اگه کسی رو به خاطر حرفام رنجوندم .
    اما دوستان خواهش میکنم ازتون . شعار ندید . کدوم از هنرمندن مملکتمون ارزش ذات هنر و انسانیت و فلان و فلان رو حفظ کردند. شما رو به خدا رو راست باشید .
    بت نسازید . سالاریت به وجود نیارید . از هر نوعش !
    ویرایش توسط Kamanche : Friday 28 May 2010 در ساعت 12:45 PM
    این چه استغناست یا رب ! وین چه قادر حکمت است !
    کاین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست !

4. 9 کاربر برای این پست از Kamanche تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    2,410 بار تشکر شده در 583 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیشنهاد مکینم کسانی که ایشون رو به طرفداری از دولت ک و دتا متهم میکنند به بولتن های داخلی موسسه ی آوای شیدا مراجعه کنند و ببینند بعد از همین جریان ا ن ت ص ا ب ات اخیر چه کسی بیشتر به این د و لت تاخته و نقد کرده اما در بولتن های هنری و برای مخاطبان هنرش ، نه دو روز یک بار توی بوق کرنای بی بی سی ! که ملت هر چه بیشتر و بهتر بر مبارز بودنش ایمان بیارن .
    من خیلی خیلی دارم سعی می کنم درباره ی لطفی - بخاطر خدمات زیادی که به موسیقی کرده و ارزش های سابقش در حوزه ی موسیقی عملی - محترمانه و آرام صحبت کنم .
    اما اتفاقا کمی بعد از واقایع بعد از انتخابات و حضور مردم در خیابان ها برای اعتراض به ماجرای پیش آمده و جنایاتی که در حق مردم شد ، همین لطفی (من اصلا به پاستوریزه حرف زدن اعتقادی ندارم و فحش دادن رو گاه „واجب” می دونم ، اما باز اینجا هم جلوی خودم رو می گیرم !) ، تو همون بولتن بی اهمیت داخلی شیدا که سراسر خود مملو از خودپرستی و کیش شخصیت این آقاست ، موضع کاملا شفاف خودش رو درباره ی این وقایع نشون داد که با این بقول شما „یک کلاغ چهل کلاغ های” اینترنتی فرقی نمی کرد و ایشون اعتراضات مردم رو در رو شدن و درگیری مردم „با همدیگر” خواند و نتیجه گرفت که این برخورد مردم با هم (!) برای پیشرفت جامعه و امور مردم خیلی بده و ... و یادش رفت و یا خواست یادش بره که ما با هم برخوردی نداشتیم و برخورد و اعتراض ما با کسانی دیگه ست...
    ما به جناب شجریان به خاطر موضع گیری انتخاباتی اش احترام نمی ذاریم . ایشون اصلا حق داشته اند در انتخابات به هیچ کس رأی ندهند و یا به همین تحفه ی منتصب رأی بدهند و برای این موضوع هیچ ایرادی به جناب آقای شجریان نبوده ، احترام ما به ایشون برای واکنش و تعهدشون نسبت به جنایات روی داده در این چند ماه است. احترام ما برای اینه که بجای تو این جامعه ی عزادار و معترض بیاد کنسرت بذاره و ردیف نوازی و بداهه نوازی و ... بکنه و انگار هیچی نشده و وضع مملکت عادیه ، میاد اعتراض میکنه (از هر رسانه ای ؛ چه وقتی اینجا محلی برای حرف زدن نداری ، بی بی سی هم می تونه تریبونی برای اعتراض و حرف زدن باشه) و „زبان آتش” رو می خونه .
    ایشون تو همون بولتن پر از مدح و ثنای خودشون هم باز جناب شجریان رو به آرام سازی جامعه و کمک به پیشرفت امور در مملکت دعوت کرده بودند . به نظر شما اگه همین مرتیکه ی منتصب (دیگه نمیشد اینجا چیزی نگم و تازه این اصلا حرف بدی برای این بابا نیست) می خواست شجریان رو نصیحتی بکنه ، غیر از این می کرد ؟!
    گفتنی درباره ی لطفی خیلی زیاده ، اما باز هم میگم این مرد „به نظر من” ارزش اینو نداره که من بخوام از وقتم براش مایه بذارم . ارزش های موسیقایی گذشته ی ایشون بجای خودش ، اما ارزش یه هنرمند به عوامل و فاکتورهای بسیار زیادی بستگی داره که اجرای هنر فقط و فقط یک جز کوچک از اون فاکتورهاست.
    قطعا هنرمندان بسیار بزرگتر و بهتری از ویکتور خارا ، موسیقیدان ، گیتاریست ، خواننده ، شاعر ، کارگردان و سناریس تأتر انقلابی شیلیایی وجود داشته و دارد ؛ اما سالهاست که نام این هنرمند شهید در تاریخ شیلی می درخشه و دلیلش عقاید و همراهی این هنرمند بزرگ با انقلاب کشورش بوده .
    ببخشید اگه غلط دستوری و دیکته ای تو این متنم زیاده که چون خیلی به خودم فشار می آوردم که جوری حرف بزنم برای سایت مشکلی پیش نیاد و ضمنا حرف خیلی بدی هم از دهنم نپره دیگه اینجوری شد .
    اگه حتا یه کلمه از این حرف های منو خواستین سانسور کنید ، لطفا همش رو حذف کنید ، نه فقط یه کلمه رو !
    ویرایش توسط Don_Ramtin : Friday 28 May 2010 در ساعت 06:01 PM
    کسی که به هیچ چیز شک نمی کنه ، هیچ چیزی نمی دونه !

6. 4 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر خوانندگان این پست.

مسلمان پیش کش! شما لطف کنید یک „انسان” به من نشون بدین!

بولتنهای داخلی موسسه ی آوای شیدا ؟! ... به جان خودم قسم من که هفت ساله دارم موسیقی رو با گوشت و پوست و استخوانم لمس میکنم، تا حالا اینی که گفتین رو نشنیده بودم! مگه چند نفر میرن اونو میخونن؟! خب .. اگه این طوریه مامان بزرگ منم تو قفسه ی خونشون یه عالمه نامه و بیانیه داره در باب ا ع ت ر ا ض!!! ببینین چه مامان بزرگ مبارزی دارم!
    بوق و کرنای بی بی سی؟ خب مگه چه اشکالی داره؟ البته وقتی سن آدم بالا میره کم کم محافظ کار بودنو کنار میذاره! چون دیگه یه آدمی که سن و سالی ازش گذشته نمیترسه که جوونیش به باد بره! اینو قبول دارم که „بعضیا” روی موج مردم سوار شدن... اما همچنان شجریان شجریان است! و البته لطفی لطفی است! مردمی بودن فقط با این حاصل نمیشه که اساتید بشینن گوشه خونشون بعد که بیان بیرون از خونه ، اولین کسی رو که میبینن (شایدم اولین ناکسی که میبینن) زانو بزنند و از منافع اون که به نفع خودشونم هست حمایت کنن...
    من خیلی خوشحال نیستم که اینا رو گفتم! اما دیگه حرفو باید زد و امیدوارم به هیچ کس برنخوره ... چون مهم اینه که ما با نظرات مختلف بتونیم کنار هم زندگی کنیم و هیچ کس هم لیاقت قضاوت نداره ... اینهایی هم که من گفتم صرفا" نظرات بنده ی حقیر بود.
    سپاس و بدرود.

اون قسمتی که مربوط به نوشته ی من بود :
    جمله ی بنده با اصلاح اشتباه تایپی :
    „”مسلماً جوانان ، آرمانگرا ترین و زیبا اندیش ترین و انسان منش ترین آهاد جامعه هستند که از لوث خیلی از گرفتاری ها دور هستند ... و این در این مباحث متجلیه ... „”"
    فکر می کنم نیاز به توضیح بیشتر نداره! اشتباه برای هر کسی پیش میاد ولی این یه چیز دیگه هم به من نشون میده و اون این هست که دوست عزیزمون که نظر میدن اینجا ، با چه دقت عمقی به نوشته های دیگران توجه می کنند! چون اگر شما نوشته ی من رو با صبر و دقت مطالعه فرموده بودید ، به سادگی متوجه می شدید که اون کلمه چی هست ، چون از نظر مفهومی و دستوری هم کاملا واضح هست!
    به هر روی سپاسگزارم ، باعث شد غلط تایپی جمله ام رو اصلاح کنم.
    پاینده باشید
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

8. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8904
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    52 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان با وجود اینکه به قول رئیس جمهور محبوبمان: „در ایران آزادی نزدیک به مطلق است” کمی جانب احتیاط را در نوشته ها رعایت فرمایید که برادران این روزها به شدت مشغول لیف کشیدن به تن سایت و وبلاگها هستند!
    اما گذشته از این بحث ها به لحاظ ارزش موسیقیایی این قطعه را چطور نقد میکنید؟ به دل من که چنگی نزد! بعضی اجراهایی که در قسمت „نمونه کار اعضا” گوش دادم هم به لحاظ تکنیکی و هم احساسی بهتر بود!

10. 4 کاربر برای این پست از sohrabdinyari تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سهراب جون !
    مرسی از نصیحتت. منم برای همین تو اون اولین پستی که در این تاپیک نوشتم ، سعی کردم خیلی وارد این ماجرا نشم و از کنارش بگذرم ؛ چون خودم رو می شناسم و می دونم که نه بلدم و نه می خوام جلوی دهنم رو بگیرم . اما دیگه اینجا نمیشد ساکت موند و لازم بود کمی با این تطهیر لطفی برخورد بکنم .
    من هم چیز خیلی جالب و دندون گیری تو این اجرا ندیدم (البته من خیلی وقت پیش این اجرا رو که در دو قسمته و یه بخشش با تار اجرا شده رو دیده بودم) . اجراهای قبلی لطفی ، خیلی خیلی پرمحتوا تر و خوش تکنیک تر بوده . قبلا میشد بارها و بارها تکنوازی ها و کارهای لطفی رو شنید ، لذت برد و آنالیز کرد و ازش آموخت ؛ اما امروزه ... بالاخره درونمایه ی یه هنرمند ، در هنرش متجلی میشه دیگه .

12. 5 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

پست ها رو از اول خوندم . فقط یه چیزی به ذهنم رسید و بس :
    همه ی انسان ها ، یه چیزی دارن به اسم آستانه تحمل . این آستانه ی تحمل هر چقدر بیشتر شه ، برابر با اون ، وقت واسه فکر بیشتر در مسئاله مورد نظر ، انتقاد سازنده از طرف مقابل ، تعامل با طرف مقابل و خیلی چیزا با طرف مقابل رو بالا میره .
    اگه تو دنیا ، همه نظر هم رو بشنوند و روش فکر کنند و بعد رد یا قبولش کنند و کسی که با نظرش مخالفه رو به بی عقلی متهم نکنند و همیشه نگن که حق با منه و دیگران هیچ چی نمیدونن ، به خدا قسم دنیا گلستان میشد . به خدا قسم ... .
    فکر کنم اینجا بحثه استاد لطفی و شجریان مطرحه . انتقاد نباید به صورتی باشه که تو جامعه هیاهو ایجاد کنه . پسر شهید مطهری هم تو مجلس به وضع موجود اعتراض میکنه . آیا تو جامعه هیجاناتی پیش میاد ؟؟؟ به نظر شخصی من انتقاد تند ، سازنده نیست ، انتقاد اصولی و به جا سازندس . ... .
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

14. 2 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

چشممون رو باز کنیم . تو این جامعه به شدت هیاهو و التهاب هست و نباید هم نباشه . وقتی تو یه دریا سنگ بندازیم ، خواه نا خواه موج ایجاد میشه و نمیشه از موجها خواست که حالا جو رو آروم کنید و حرکت نکنید .
    ما نمی توانیم و حق نداریم نفهمیم !
    کور شوم ، لال شوم ، کر شوم / لیک محال است که من خر شوم !

16. 5 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

Avazekhan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20689
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,647
    2,211 بار تشکر شده در 757 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

بازهم همه چیزا رو رامتین و دیگر دوستان گفتند
    من این پست رو نوشتم چون دکمه های تشکر بیانگر همراهی قلبی من نیست...
    سعدیا دور نیکنامی رفت
    نوبت عاشقیست یک چندی

18. 4 کاربر برای این پست از Avazekhan تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر خوانندگان این پست.

مسلمان پیش کش! شما لطف کنید یک „انسان” به من نشون بدین! (خب ظاهرا„تو پستای بعدی میگن اشتباه تایپی بوده!!! من از کجا بدونم شما به جای کلمه ی مسلّما” مینویسی مسلمان؟!!! من تصوّر کردم میخواستی بنویسی : „مسلمان جوان” به معنی یک انسانی که هم جوان است و هم مسلمان! ... افتاد الان؟! بعید میدونم!) تازه ... به نظر من انسان میتونه بفهمه و یا میتونه نفهمه! و این اصلا„ربطی به جوان یا پیر بودن اون نداره! این طوری که شما دوست عزیز میفرمایین یک انسان وقتی جوان است زیبااندیش ترین است ولی همون انسان وقتی پیر میشه دیگه زیبااندیش ترین نیست! ههههه و آحاد درسته نه” آهاد" اینم یه غلط دیگه!

بولتنهای داخلی موسسه ی آوای شیدا ؟! ... به جان خودم قسم من که هفت ساله دارم موسیقی رو با گوشت و پوست و استخوانم لمس میکنم، تا حالا اینی که گفتین رو نشنیده بودم! مگه چند نفر میرن اونو میخونن؟! خب .. اگه این طوریه مامان بزرگ منم تو قفسه ی خونشون یه عالمه نامه و بیانیه داره در باب ا ع ت ر ا ض!!! ببینین چه مامان بزرگ مبارزی دارم!
    بوق و کرنای بی بی سی؟ خب مگه چه اشکالی داره؟ البته وقتی سن آدم بالا میره کم کم محافظ کار بودنو کنار میذاره! چون دیگه یه آدمی که سن و سالی ازش گذشته نمیترسه که جوونیش به باد بره! اینو قبول دارم که „بعضیا” روی موج مردم سوار شدن... اما همچنان شجریان شجریان است! و البته لطفی لطفی است! مردمی بودن فقط با این حاصل نمیشه که اساتید بشینن گوشه خونشون بعد که بیان بیرون از خونه ، اولین کسی رو که میبینن (شایدم اولین ناکسی که میبینن) زانو بزنند و از منافع اون که به نفع خودشونم هست حمایت کنن...
    من خیلی خوشحال نیستم که اینا رو گفتم! اما دیگه حرفو باید زد و امیدوارم به هیچ کس برنخوره ... چون مهم اینه که ما با نظرات مختلف بتونیم کنار هم زندگی کنیم و هیچ کس هم لیاقت قضاوت نداره ... اینهایی هم که من گفتم صرفا" نظرات بنده ی حقیر بود.
    سپاس و بدرود.
    دوستان سلام دوباره
    بانوی گرامی چرا عصبانی میشی؟
    چقدر خوبه که در بحث و تعامل با دیگران ، همیشه دنبال تفاهم مشترک باشیم ، نه اینکه تا انتقادی ازمون شد مسیر و کانال رو عوض کنیم و بندازیم روی لج بازی و تخریب طرف مقابل :)
    دوست من ، وقتی می فرمایید که „ظاهرا”" اشتباه تایپی بوده ، یعینی بر برداشت اشتباه خودتون پابرجا هستید و بنا بر این دارید که نظر شما بر نظر من به عنوان نگارنده ی اون جمله ، ارجحیت داره ، به کلام ساده تر ، قصدتون تعامل سانده نیست ، چه آنکه اگر به فرض محال اون جمله به اون صورت _که کاملا مشخصه که نمی خونه از نظر دستوری و اهنگین و روال نوشته های من و و و _ دقیقا همون مقصود نظر من بوده ، اگر در پست بعد خدمتتون می گم که به گونه ی دیگری بوده ، از اصول اخلاق و انسانیت و جوانمردیست که ، دیده بر هم بگذارید و سخن من رو به عنوان یک انسان بپذیرید و اینگونه بحث رو ادامه ندید!
    در ضمن من مفهومی که شما از جمله ی من گرفتید ، یعنی جوان مسلمان (هه هه هه هه هه) رو همون اول برام افتاده بود ، برای همینم خیلی برام جای تعجب داشت که چطور این معنی رو کشیدید بیرون جانم!
    و اما برسم به اضافه کردن نظر گهربارتون درباره ی مفهوم کلی جمله ام ، که باید عرض کنم شیوه ی استدلال شما اشتباه دوست من ، بیان جمله ی من به صورت ناقض غیرش نیست یعنی چه ؟ یعنی اینکه بنا بر مشاهدات و تجربیات و مطالعات و شنیده ها ! اساسا روح جوانان واجد اون شرایطی که عرض کردم هست و به دلیل گرفتاری کمترشون به امور مادی و دنیوی این مساله یعنی ارزش گذاشتن به ارزش های انسانی در اونها قویتره ، این ربطی به فهم نداره و همچنین ربطی به این نداره که از این جمله این استنتاج رو بکنیم که یعنی آدم هایی که سنشون بیشتره „” حتما„” دلیل نداره که تغییر عمده ای کرده باشند در جهت منفی ، بستگی به هر فردی داره که چطور در زندگی پیش بره، ثانیا اصلا صحبتی از فهمیدن نکردم تو جمله ام .
    نکته ی بعد اینه که خانم معلم مرسی که زحمت می کشی و نوشته ی من رو تصحیح املایی می کنی . همینجا عرض می کنم که من همیشه املام ضعیف بوده و معمولا سعی می کنم چک کنم که در تایپ کردن غلط املایی نباشه ولی گاها از زیر دستم در میره :دی .
    من هم امیدوارم برای شما بانوی گرامی روشن شده باشه قضیه و دیگه اینکه اینقدر با عصبیت نظر ندید تو بحث های دست کم این بخش. (خوشحال میشم غلط های املایی اسن نوشته رو هم ذکر بفرمایید آموزندست :)))

20. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

رفقا ، من پیشنهاد می کنم بخاطر لطفی ، ما با هم برخورد غیر دوستانه نکنیم و اجازه بدیم هر کدوم از دوستان نظر خودشون رو داشته باشن . ما حداکثر می تونیم نظر و استدلال های خودمون رو بگیم . اجازه بدیم آقای لطفی هم از مواهب و مزایای مادی و غیر مادی و جنسی این پوسته و لباس جدید خودشون استفاده کنند و این چند روز باقی مانده از عمر خودشون و حامیان حکومتیشون رو به خیر و خوشی بگذرونند . بهترین اظهار نظر رو در یه خط جناب بهمن خان رجبی کرد ؛ پارسال در نامه ی تندی که خطاب به لطفی نوشت ، در همون اول نامه چنین چیزی نوشت : جناب آقای لطفی ، پدر خوانده ی موسیقی ایران ، مارکسیست اسبق ، درویش سابق و نمی دانم کدامین جانور فعلی !

22. 4 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

رامتین عزیز سپاس از نظر خوبت.
    عرض کنم که جناب بهمن رجبی رو هستم شدید :دی همون موقع کلی از خوندن اون نامه کیف کردم .
    (تو پرانتز ؛ من قصدم برخورد غیر دوستانه با کسی نیست ، اما ، هر کس هر نظری هم که داره و هر نقدی هم که به نظر دیگران داره ، باید با شیوه ی اصولی و بطور منطقی بیانش کنه و نباید چون برداشت و نظر شخصیشه _حتی اگر غلط_ انتظار داشته باشه دیگران هم پاسخی ندن و مورد دوم اینکه در بحث بجای حرف حساب زدن از راه و روش های کودکانه مثل پیدا کردن غلط املایی و یا بکار بردن کلمات آوایی! سعی بر پیشبرد نظرات و مباحث خودش داشته باشه، باز مسلما (نه مسلمان :دی) این جوامع مجازی ، بستر خوبی برای فراگرفتن این چیز هاست ، اینکه چطور با هم بحث کنیم ضمن اینکه حرمت و احترام متقابل حفظ بشه و ضمنا نظراتمون رو هم بیان کنیم)
    باز هم از رامتین عزیز ممنونم .

24. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Avazekhan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20689
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,647
    2,211 بار تشکر شده در 757 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

به قول شاهین نجفی:

سانسور خوبه واسه تو که فرقی نداره تو کاری می کنی که فقط واست پول بیاره
    من که لطفی نیستم یهو بشم منقلب یه روز توده ای یه روز ریشوی متقلب
    اینجا باید دستمال بکشیو ا ذا ن بگی اینجا یا تو ارشادی یا توی زیر زمین...

عالم و آدم تو کارای لطفی موندن...
    یعنی این همون لطفیه که کنار حضرت حافظ راست پنجگاه میزد؟؟؟؟
    سعدیا دور نیکنامی رفت
    نوبت عاشقیست یک چندی

26. 2 کاربر برای این پست از Avazekhan تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

سلام
    اتفاقا
    من خودم رامتین خان اینجا پست نوشتم که از تطهیر سازی جلوگیری کنم . آخر پستم رو نخوندید ؟ . میخواستم اینجوری تمومش کنم : بت نسازید . سالاریت به وجود نیارید . از هر نوعش چه لطفیش و جه شجریانیش !
    که فکر کردم کسانی که به ساحت مقدس ایشون بی احترامی میشه ! و برمن میتازید که وا اسفا که شجریان فلان و بهمان . من اینجام که با بت سازی و دایی جان ناپلئونیسم مبارزه کنم . از هر نوعش .
    حالا جدا به سر استاد شجریان این بلا رو نیاوردیم ؟ یه پدر خوانده یا دایی جان ناپلئون ازش نساختیم ؟

چه قدر این این نظر سینا جان خوشم اومد . بهترین مطلب کل این پست ها همین بود و بس .
    اگه تو دنیا ، همه نظر هم رو بشنوند و روش فکر کنند و بعد رد یا قبولش کنند و کسی که با نظرش مخالفه رو به بی عقلی متهم نکنند و همیشه نگن که حق با منه و دیگران هیچ چی نمیدونن ، به خدا قسم دنیا گلستان میشد . به خدا قسم ... .

احترام ما برای اینه که بجای تو این جامعه ی عزادار و معترض بیاد کنسرت بذاره و ردیف نوازی و بداهه نوازی و ... بکنه و انگار هیچی نشده و وضع مملکت عادیه ، میاد اعتراض میکنه
    در این مورد هم فکر میکنم شجریان ها هم یک چند باری دست از پا خطا کردند و متاسفانه کنسرتهایی اون هم چندین شبه ! اجرا کردند.
    گفتنی درباره ی لطفی خیلی زیاده ، اما باز هم میگم این مرد „به نظر من” ارزش اینو نداره که من بخوام از وقتم براش مایه بذارم .
    رامتین خان در مورد کی گفتنی نیست. مگر درمورد همین استاد شجریان کم شایعه و چرند و پرند هست. در مورد علیزاده ، کلهر ، ناظری ، قدیمی ترا ، استاد بهاری ، استاد عبادی و ... شما رو به خدا اینجوری ننویسید . آدم یاد مجالس ...

بگذریم از بررسی سطر به سطر مطالب .

لپ مطلبم رو میگم متاسفانه در جریانات بعد از ان ت ص ا ب ا ت اخیر ، در مورد موضع گیری های اساتید با احساسات برخورد شد . یک کلاغ چهل کلاغ شد . در این حد که لطفی سپیده رو دوباره با محمد معتمدی اجرا کرده که ببره بده به صدا و سیما تا به جای سپیده ی شجریان پخش کنند (به شخصه در یک وبلاگ موسیقی خوندم که هیچ وقت اتفاق نیفتاد)
    یکی رو به شدت بالا و یکی رو به شدت پایین میبره . ناظری هم کار خوند و پخش کرد و اعتراض . چرا این رو سر گذاشتنا با اون نشد . ؟
    فضا به نحوری نیست که بشه فارغ از احساسات با یک مقاله برخورد کرد . مقاله هایی که بیشترش نقد سیاست های هنری یک د و ل ت ه . هر کی بگه اح م دی . . . ملت منتظر نمیمونن میخواد چی بگه . میریزن سرش که آی حمایت از د و ل ت کو د تا .

تمام پست ها و مطالب سرشار ازاحساسات و عاطفه ، تند و با عصبیت ، شعار زده ، همراه با بایکوت نظر مخالف . چیزهایی که ملت در حال حاضر دولت ان ت ص ا ب ی رو بهش متهم میکنند !

همین لطفی (من اصلا به پاستوریزه حرف زدن اعتقادی ندارم و فحش دادن رو گاه „واجب” می دونم ، اما باز اینجا هم جلوی خودم رو می گیرم !)
    رفقا ، من پیشنهاد می کنم بخاطر لطفی ، ما با هم برخورد غیر دوستانه نکنیم
    اميدواريم استاد لطفی اين آخر عمری يک 2 تا خداا بيامرزی واسه خودش بخره واقعا حيف اين هنر در راه خدمت به مردم نباشد.
    .
    این چند روز باقی مانده از عمر خودشون و حامیان حکومتیشون رو به خیر و خوشی بگذرونند
    ضمنا نامه جناب رجبی هم به لطفی پارسال نبود چیزی حدود 3 سال پیش و در همان ماههای اول ورود ایشان به ایران این نامه رو بهشون نوشتند .

باز هم عرض میکنم من اینجام تا با سالاریت و دایی جان ناپلئونیسم و بت سازی مبارزه کنم . حالا میخواد طرفدار اســـــــــــــــتاد شجریان باشه یا متاسفانه به قول شما لطفی پا لب گور ، حامی د و لت ک و د تا ی ، مبتدی ، چاپلوس ، پاچه خوار ، فلان و فلان ...
    سپاس .
    ویرایش توسط Kamanche : Saturday 29 May 2010 در ساعت 01:21 PM

28. کاربران زیر از Kamanche به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

کمانچه ی عزیز !
    1 - من به هیچ وجه قصد بت سازی از جناب شجریان رو ندارم (هرچند شخصا عاشق ایشونم) و گاه خود من هم انتقاداتی رو نسبت به ایشون دارم .
    2 -
    در این مورد هم فکر میکنم شجریان ها هم یک چند باری دست از پا خطا کردند و متاسفانه کنسرتهایی اون هم چندین شبه ! اجرا کردند
    بعد از ماجراهای یک سال اخیر ، جناب شجریان در ایران کنسرتی نداشته اند . البته چون من از ضعف حافطه رنج می برم ، اگه اشتباه می کنم ، لطفا تصحیحش کن .
    3 - من کسی رو به „بی عقلی” متهم نکردم . درباره ی دوستانی که اینجا با هم بحث کردیم که ، خدانکنه ؛ درباره ی جناب لطفی هم برعکس ، عقیده دارم ایشون یه کم زیادی هم عقل داره و بلده در هر زمونه ای ، چه جوری رو موج مد و احساسات مردم سوار بشه و با جهت باد خودش رو هماهنگ کنه !
    4 - منظور من درباره ی „گفتنی ها درباره ی لطفی ” ، مربوط به حرف ها و شایعات خاله زنکی و ... نبود و درباره ی همین موضع گیری ها و پاچه خاری های ایشون بود .
    5 -
    در مورد موضع گیری های اساتید با احساسات برخورد شد . یک کلاغ چهل کلاغ شد . در این حد که لطفی سپیده رو دوباره با محمد معتمدی اجرا کرده که ببره بده به صدا و سیما تا به جای سپیده ی شجریان پخش کنند (به شخصه در یک وبلاگ موسیقی خوندم که هیچ وقت اتفاق نیفتاد)
    من چیزی در این مورد نشنیده بودم ، اما انجام نشدن امری ، دلیل بر نبودن انگیزه و حتا اقدام برای انجامش نیست.
    میگن از یکی پرسیدن „خرس بچه میزاید یا تخم میذاره ؟” گفت : از این دم بریده هرچی بگی بر میاد !
    6 - بله ، من هم می دونم خیلی از هنرمندان نسبت به وقایع یک سال گذشته واکنش نشون دادن ؛ اما اونچه باعث شد اسم استاد شجریان بیشتر به چشم بیاد ، یکی این بود که طبعا اعتبار و ارزش ایشون با خیلی ها قابل مقایسه نبود (مگه خیلی ها تا حالا زنشون رو طلاق ندادن و دوباره ازدواج نکرده اند ؟ چرا اسم شجریان اینقدر برای این موضوع سر زبونا افتاد ؟!) و دیگه اینکه شجریان عملا و با حضور در خیابان ها هم (یکیش رو خود من اونجا بودم) اعتراض خودشون و همراهیشون با ملت رو نشون دادند . بعد هم که ماجراهای بی بی سی و صدای آمریکا و استرالیا و ... پیش اومد .
    7 -
    ضمنا نامه جناب رجبی هم به لطفی پارسال نبود چیزی حدود 3 سال پیش و در همان ماههای اول ورود ایشان به ایران این نامه رو بهشون نوشتند .
    گفتم که من حافظه ی خوبی ندارم ! اما تو اصل ماجرا توفیری نمی کنه .
    8 - در رابطه دایی جان ناپلئونیسم ، بهتره متنی رو لطفی برای کنسرت گذاشتنش و ماجرایی که درباره ی توطئه ی (!) سفارت خونه های خارجی گفته اند رو بخونید و ببینید کی توهم توطئه داره و دایی جان ناپلئونی فکر می کنه !
    9 - ولی با این همه باز هم شما می تونی همین جوری فکر کنی و به تطهیر لطفی ادامه بدی . اما از من نخواه با چنین „موجودی” سر بخشش و سازگاری داشته باشم . شاید بگی این بابا توهم داره و خودش رو چقدر بالا می دونه که می گه من لطفی رو نمی بخشم . اما از نظر من ، لطفی یه طلب بخشش به همه ی مردم ایران ، بخصوص مادر ندا ، اشکان ، سهراب ، کیانوش ، علی رضا ، ترانه و ... بدهکاره !
    ویرایش توسط Don_Ramtin : Saturday 29 May 2010 در ساعت 02:28 PM

30. 3 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

رامتین گرامی
    نمی دونم چرا منو همه ش متهم میکنید به تطهیر لطفی . در حالی که من توی اول و آخر متنم موضعم رو در مورد تطهیر سازی مشخص کردم . اگه میخواین لینکی رو بهتون بدم که بحثی رو که با پرستندگان استاد لطفی کردم بخونید .
    عرض کردم اینجا هم اومدم که نظرم رو بگم و با تطهیر سازی یک فرد دیگه مقابله کنم . اصولا من با پرستندگان اساتید رابطه ی خوبی ندارم . حالا از هر نوعش!
    نظراتم هم معلومه . میتونید قبول نداشته باشید. کاملا هم حق دارید . اجباری در پذیرش نیست. حقم دارید با چنین موجودی سر سازش نداشته باشید . اینها کاملا حق شماست.
    حرف از موج سواری زدید . که خیلی خوب بود . واتفاقا منم کاملا قبول دارم . و یکی از همین موج سوارا رو همین استاد شجریان میدونم . جدا از بحث هنری ایشون که شکی درش نیست.
    همچنانکه استاد لطفی رو هم میدونم و گفتم قبلا هم که بهش انتقاد دارم .
    امیدوارم باز هم به تطهیر کسی متهم نشم . و هستم تا از تطهیر سازی جلوگیری کنم .
    نظرات دیگرم رو هم که قبلا گفتم .
    سپاس .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)