لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 28 از 28

موضوع: کیفیت کلاسهای پیانو

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان گرامی
    من با خیلی از اشکالاتی که ذکر کردید روبرو شدم ، البته باید بگم متاسفانه. من نمیدونم چرا بعضی از استاد ها دوست ندارن اصطلاحات موسیقی رو تدریس کنند. به قول شما فقط دوست دارند اجرای کتابهایی مثل جان تامسون- بیر و... رو به اتمام برسونند توی کلاس قبلی که میرفتم یه پسر 7 ساله کلاس میومد که قبلا یک سال کلاس رفته بود و نت خونی اصلا بلد نبود ولی می تونست آهنگ بزنه. این یعنی این که توی کلاس های قبلی پیانو رو باهاش گوشی کار کرده بودن. واقعا متاسفم که هیچ نظارتی روی روش تدریس آموزشگاهها وجود نداره.
    خود من هم دنبال یک معلم با تجربه هستم. خوشحال میشم اگر بتونم از اساتید این سایت در زمینه همکاری در درس دادن یا پیدا کردن استاد کمک بگیرم.

2. 2 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

منم واقعا برای اکثر معلمین پیانو که فقط بیرو وا میکنن میگن بزن متاسفم.. برا خودمم متاسفم که یه مدت پیش همچین استادی رفتم... فقط دنبال استاد دلسوز بگردید نه استادی که سری تایمش بلند بشه بره
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

4. 2 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

نه بنده شیراز هستم. این یه ذره رو هم تو دبی بابدبدختی از نوازنده های روس. انگلیسی. توهتلها. بارها یادگرفتم. اونا واقعا سخاوتمندانه وعاشقانه اگه دیدن یه جوون عاشقه یادمیدن.

6. 3 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

بخداپیانویادگرفتن راحته. اماپیانیست شدن نیازبه استاددرست داره. ماتوکشورمون پیانونوازهای اروم وایرانی وپاپ زیادداریم اما کلاسیسم واقعی کم. اونای هم که تحصیل کرده خارجند متاسفانه علم دارن اما نوازنده نیستن. همشونو نمیگما اما از نتونستن نوازندگی سخت کلاسیک رو به موسقی مدرن واقای مشایخی میارن. وتاحدودی هم جو میگیرتشون چنان که دیگه خودشونم نمیدونن چه میکنن؟یا فراتراز فهم جامعه اند یا عقب ترازفهم جوونا. مشکل اینه... هنوز هیچ نشده عشق استادبودن ونان مفت خوردن وشهرت میگیرتشون ومیشن استاد... عاقبتشم اینه که وظیفه شونو انجام نمیدن وواسه 4تاچیزی که بلدن منت میذارن سرهنرجوها. تو خارج میدونستین بهترین وپیرترین اساتید به بچه ها ونواموزان کارمیکنن؟پیانو هم یه چیزعادیه وروش داره به راحتی هم میشه پیانویادگرفت به شرط بودن استاد واقعی... که کم داریم...

8. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

درود ..

بسیار بسیار خوشحالم از اینکه استادی پیدا کردم که فقط و فقط به خاطر عشقی که به پیانو داره این ساز رو تدریس می کنه ..

استاد همیشه می فرماین سختی بسیار بسیار زیادی رو تحمل کردن برای یادگیری این ساز ، به همین خاطر دوست دارن به هنرجوهایی که واقعا دنبال هنر هستند و برای موسیقی ارزش و احترام قائل هستند به سادگی تمام مطالبی رو که آموختن منتقل کنن ..

و من این رو حس کردم ..

حس کردم که استاد بدون هیچ چشم داشتی تمامی آموخته هاشون رو به من می آموزن و با خوشحالی من ازآموختن مطلب جدید ، لذت می برند ..

استاد همزمان با تدریس پیانو ، کتاب تئوری موسیقی (پرویز منصوری) رو به پیشنهاد خودشون بهم تدریس می کنن به صورتی که سرفصل مشخص می کنند برای مطالعه و جلسه بعد تمامی مطالبی که برام سوال بوده رو با توضیحات کامل رفع اشکال می کنند ..

هر جلسه ی کلاسمون تقریبا بین 45 دقیقه تا 1.5 ساعت متغیره ..

کلاسم در منزل استاد برگزار می شه (به دلیل محدودیت زمانی استاد ، کلاسام ساعات آخر شب برگزار می شه و هر هفته در روز معینی نیست یعنی ممکنه یک هفته روز چهارشنبه باشه و هفته دیگه دوشنبه و ..)

جالبه اینو بگم که من حدود یک ترم هست که پیش استاد می رم ولی ایشون اصلا راجع به هزینه کلاس و ... صحبت نمی کنند و هر بار که من بحث شهریه و هزینه رو مطرح می کنم می گن برای پول موسیقی رو تدریس نمی کنم ..

خیلی مشتاق هستم که بعد از گذشت چند ترم باهام هارمونی هم کار کنند . باهاشون مطرح کردم و با خوشحالی استقبال کردند ..

اینم بگم که استاد 51 سال سن دارند و علاوه بر پیانو ، سازهای تنبک و دف هم می نوازند و همسرشون هم نوازنده سنتور هستند ..

رابطه ی بسیار صمیمی با استاد دارم و واقعا افتخار می کنم که شاگرد استاد الهی هستم ..

10. 3 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44804
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    4 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود

عزيز ديگه حرصمون نده

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    وقتی سرکلاس یه معلم میرین نوازندگی خودمعلمه رونگاه کنین. درسته که هنرجوکارشناس نیست اما هرفردی بالاخره میتونه بفهمه که استادش چندمرده حلاجه؟معلم خوب روی مبانی ونکات لمس صحیح وفشاردرابتداکارمیکنه. ازنک ت دیگه داشتن گوش موسقایی ودرک قوی وتئوری ودانش معلمه. معلمی که یه کتاب رو میذاره جلو هنرجوومیگه بزن 2زارنمی ارزه. خود هنرجوهم میتونه اینو بزنه. استادواقعی اولا خودش نوازنده است. دوما ازسئوال کردن هنرجونمیترسه. سومابیشتروقت کلاس روبه تمرین 2نوازی اختصاص میده کاری که متاسفانه کمتر انجام میدن معلما. هنرجوهایی من داشتم که بعد 1سال که پیش کسی کارکردن اومدن پیش بنده حقیر اصلا مفاهیم واصطلاحااتی چون comodo... dolce... وحتی خط اتحاد ولگاتو رونمیدونستن. پیانوی کلاسیک مگه شوخیه؟مگه اهنگ (اگه یه روز بری سفره) ؟که 4تا اکوردوسمبل کاری وماله کشی باشه؟ازاین اشفته بازارونبودنظارت خیلیا سوئاستفاده کرده والکی استادشدن. واقا جای تاسف داره.. دوستان با خوندن کتابهایی چون کوتاهترین راه درنوازندگی پیانو (کارل لایمر). نوازندگی پیانو(جوزف هوفمان). واثار دیگه ای که به همت ناشران توبازار اومده مثل اقای (ده بستی). رضا معالجی) میتونین 10 برابر این معلمای نالایق مطلب یادبگیرید. حتی من توصیه میکنم اگه کسی استعدادش فوق العاده است خودش راهو ادامه بده بهتره تا پیش این معلمایی که اونو گیچ میکنن ومطالب نادرست یادمیدن بره. کجا نوشته ساعد سفت وبی حرکت باشه؟کجا نوشته ارنجها 90 درجه باشه؟بهرحال واقا جای تاسفه...
    سلام . اتفاقا بنده هم همین کار رو کردم الان وسطای بیر هستم حتی چند نفرم که این کلاسارو گذروندن اوردم و پیششون زدم و حتی از من سوالاتی هم پرسیدن و همشونو جواب دادم و گفتن کارت عالیه و کار خوبی کردی فعلا کلاس نرفتی. بنده حتی چرنی 599 و هانون رو هم میخوام خودم تو خونه کار کنم. والا من پول یا مفت به اینای که خودشون هنرجو هستن و میگن اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس تادن نمیدم.

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام . اتفاقا بنده هم همین کار رو کردم الان وسطای بیر هستم حتی چند نفرم که این کلاسارو گذروندن اوردم و پیششون زدم و حتی از من سوالاتی هم پرسیدن و همشونو جواب دادم و گفتن کارت عالیه و کار خوبی کردی فعلا کلاس نرفتی. بنده حتی چرنی 599 و هانون رو هم میخوام خودم تو خونه کار کنم. والا من پول یا مفت به اینای که خودشون هنرجو هستن و میگن اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس تادن نمیدم.

درود دوست گرامی.

نمی دانم چه تجربه ی تلخی از تدریس موسیقی داشته اید که در نوشته ی شما پیداست (اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس تادن و ...)

اما آیا تصور نمی کنید که اینگونه با قطعیت سخن گفتن کمی به دور از منطق باشد؟ آیا اینکه موفق شده اید بدون مربی به قول خودتان تا اوسط بیر (کتاب مقدماتی پیانو) را بزنید (((بدون شک))) منجر به این نتیجه گیری می شود که هانون و چرنی 599 را نیز به همین روش و بدون مربی دلسوزی که ایراد های شما را گوشزد کند بنوازید؟

آیا می دانید که نوازندگی پیانو صرفا فشردن سریع چند کلید سیاه و سفید پشت سر هم نیست و در نحوه ی صحیح انگشت گذاری ، رعایت لگاتوها ، نرمی انگشتان و مچ ، رعات صحیح نوانس ها و حتی شیوه ی صحیح نشستن شما هزاران نکته نهفته است و به صرف اینکه باز به قول خودتان چند نفر از دوستان آمده اند و گویا از شما سوالاتی پرسیده اند و شما همه را جواب داده اید دلیل بر درست اجرا کردن شما نمی باشد؟

آیا می دانید در مسابقات حرفه ای پیانو همه قطعه ها را درست می نوازند ولی داوران نکاتی بسیار ظریف را ملاک قرار می دهند که بعضی از این نکات و مشکلات ریشه در عادت های غلطی دارد که در ذهن نوازنده نقش بسته است؟

و حال اصلا با فرض (محال) اینکه همه سخنان شما درست باشد و شما بدون کلاس و مربی (دلسوز) قادر هستید همه این ادعاهای خود را (نظیر هانون و چرنی و ... و ...) عملی بسازید! آیا نابغه بودن شما دلیلی بر این مساله می شود که همه مانند شما بتوانند بدون راهنمایی یک معلم چنین کاری انجام دهند؟ چرا با اینگونه سخن گفتن دیگران را دلسرد می کنید؟ پول مفت؟؟؟ شما به اینکه کسی با عشق و علاقه ی تمام برای موسیقی و آموزش صحیح آن مبلغی می پردازد می گویید پول مفت خرج کرده؟

قبول دارم بعضی از همکاران بنده متاسفانه ابدا لیاقت انجام چنین کاری را (تدریس) ندارند. اما اینگونه حرف زدن شما نیز توهینی به امسال بنده ی حقیر است که با نهایت وجود و با نهایت عشق و با نهایت دلسوزی و علاقه مشغول پرورش دادن استعدادهای کودکان و نوجوانان عزیز در زمینه ی پیانو هستیم.

دوست عزیز بیا در ابراز عقیده و نظراتمان کمی منصف باشیم. همه را نمی توان با یک چوب زد!

با سپاس فراوان

14. 2 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

منم با نظر alone موافقم . دوست من گوشی که استاد تو داره تو نداری. اون هر چقدم ضعیف باشه ولی گوشی قویتر از تو و مشکلات میگه . خود من پیشرفتی که با استاد دم داشتم خیلی خیلی بیشتر از این بود که الان خودم میزنم . اون میدونی بهت چه قطعه بده چه آهنگی بده که پیشرفت داشته باشی . درست توی آموزشگاه اون چیزی که میخوای بدست نمیاد نهایت یه آهنگ بهت میدن هفته بعد میزنی میای ولی اشکالاتتو میفهمی خیلی پیشرفت میکنی . من خصوصی کار میکردم واقعا خصوصی خیلی بیشتر پیشرفت میکنی . به نظر من اگه پول کلاسو کسی داره خصوص کار کنه بهترین نتیجه رو میگیره .

16. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22649
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    25 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان ... یک سوال از کاربر عزیز : alone_composer چون شما در مشهد هستین میپرسم ... نظر شما در مورد استاد هنگامه عظیمی چیست ؟ و اینکه جسارتا فامیل شما چیست ؟

...

18. کاربران زیر از danti47 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

bamdadonline آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3862
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    147
    1,117 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

دوستان خیلی مختصر و مفید بگم... این تجربه من و افراد باسوادتر از من تو موسیقیه که بدون استاد موسیقی کار نکنید... چون چند وقت دیگه که سواد موسیقیاییتون بالاتر رفت میفهمید که زمانهای طلایی رو از دست دادید و ممکنه دیگه انگیزه برگشت به عقب و طی کردن مسیر درست رو نداشته باشید... موفق باشین

20. 3 کاربر برای این پست از bamdadonline تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط danti47 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه دوستان ... یک سوال از کاربر عزیز : alone_composer چون شما در مشهد هستین میپرسم ... نظر شما در مورد استاد هنگامه عظیمی چیست ؟ و اینکه جسارتا فامیل شما چیست ؟

...
    سلام و درود بر دوست مهربان و عزیزم danti47 گرامی:

در مورد سرکار خانم عظیمی البته بنده متاسفانه سعادت دیدار ایشان را تا کنون نداشته ام ولی با کمال قطعیت می گویم که بدون شک ایشان یکی از توانمند ترین اساتید پیانو هستند و از طریق دوستان متوجه موفقیت های ایشان در زمینه دانش پیانو و تدریس خوب شده ام. بی هیچ تردید وجود ایشان در شهر مشهد افتخاری بزرگ برای همه ما است.

در مورد نام من پرسیدید. بنده محمد امیدوار تهرانی هستم و از آشنایی با شما بسیار خوشبختم.

22. 2 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)