لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 48

موضوع: نمونه کارهای Amir Akbari

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    424 بار تشکر شده در 141 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 35/0
    Given: 79/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض عاشقانه

0 Not allowed! Not allowed!
    با درود بر همه ی دوستان و تبریک سال جدید میخوام اولین آهنگ امسال رو در این قسمت قرار بدم به اسم „عاشقانه” آهنگ ساز آقای فریبرز لاچینی و خواننده آقای حمید غلامعلی که در انتهای فیلم غریبانه اجرا شد، امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، برای همه دوستان سالی سرشار از کامیابی آرزو دارم .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ای آنکه از دیار من آخر گریختی
    چون شد که از تو باز نیامد نشانه ای

2. 4 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    187 بار تشکر شده در 68 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Akbari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود بر همه ی دوستان و تبریک سال جدید میخوام اولین آهنگ امسال رو در این قسمت قرار بدم به اسم „عاشقانه” آهنگ ساز آقای فریبرز لاچینی و خواننده آقای حمید غلامعلی که در انتهای فیلم غریبانه اجرا شد، امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، برای همه دوستان سالی سرشار از کامیابی آرزو دارم .

سال نو بر شما دوست عزیز و تمامی دوستان مبارک
    به نظر من خیلی قشنگ بود البته من آهنگ اصلیشو گوش نکردم ولی به نظر من اگه ریتمشو خلوتر کنی و آرپژ 8/6 پیانو در دو اکتاو اجرا کنی یا اینکه تو ریتم اصلیش پیانو را به جای گیتار استفاده کنی فوق العاده میشه

4. 3 کاربر برای این پست از zamani_m تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Akbari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام امیر جان
    کارت رو گوش کردم. منهم نشنیده بودم. ولی در هر صورت زیبا نواختی.
    اما بازهم همینجا از دوستان یه خواهشی دارم و اون این که دوستانی که اهنگ خودشون رو اینجا میذارند خواهشا مثلا اقای saeed-national بگن اجرا با چه کیبردی هست تا افرادی که مثل من علاقه دارند ببینند فلان اهنگ با چه مدل کیبردی نواخته شده 2 ساعت این تاپیکها رو بالا و پایین نکنند تا مثلا ببینند اقا امیر با چه کیبردی زده و در اخر هم متوجه نشیم .
    ممنون

6. 4 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    646 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان.
    امير جان كارت خيلي زيبا ست. من كه بار اولم اين اهنگ را ميشنوم لذت بردم. همينينطور از استرينك همراهي كه وسطهاي اهنگت استفادو ميكني زيبايي اهنگت را دو چندان كرده . اما يك خواهش از تمام دوستان دارم . لطفا دوستان تا جايي كه امكان داره از اهنگهاي مشهور براي نواختن استفاده كنيد . تا نظر دهي دقيق تر باشه. با تشكر
    ویرایش توسط saeed_national : Wednesday 24 March 2010 در ساعت 07:00 PM
    «ÖLMEK FELAKET DEĞİDİR.ÖLDÜKTEN SONRA,BAŞINA GELECEKLERİ BİLMEMEK FELAKETTİR.»

8. 4 کاربر برای این پست از saeed_national تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض عاشقانه

نقل قول نوشته اصلی توسط زمانی. م [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سال نو بر شما دوست عزیز و تمامی دوستان مبارک
    به نظر من خیلی قشنگ بود البته من آهنگ اصلیشو گوش نکردم ولی به نظر من اگه ریتمشو خلوتر کنی و آرپژ 8/6 پیانو در دو اکتاو اجرا کنی یا اینکه تو ریتم اصلیش پیانو را به جای گیتار استفاده کنی فوق العاده میشه

درود بر تو دوست خوبم از اینکه این آهنگ رو گوش کردی و نظرت رو گفتی سپاس فراوان در مورد پیانو آغازین باید خدمتت بگم این قسمتی از آهنگ بود که با شروع و پایان خود ریتم کیبورد زدم تا دوستان نظرشون رو بگن و بعد کاملش رو بزنم در طول آهنگ همونطور که متوجه شدی قسمتهایی که پیانو سکوت داره و یا در نت کمتری اجرا میشه گیتار بیشتر خودش رو نشون میده و بر عکس به نظرم تلفیق این دو ساز زیباتر میشه (این آهنگ رو با ریتم دیگه ای که آکوردش پیانو آگوستیک و پیانوی الکتریکی بود زدم ولی بنظرم جالب نشد) در مورد ریتم موافقم راستش خودم هم با ریتمهای خلوت موافق تر هستم چون اونطوری باقی سازها در طول آهنگ بیشتر جا برای خودنمایی دارند، امیدوارم شاد باشی دوست من .

10. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض ممنون از تذکرت

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام امیر جان
    کارت رو گوش کردم. منهم نشنیده بودم. ولی در هر صورت زیبا نواختی.
    اما بازهم همینجا از دوستان یه خواهشی دارم و اون این که دوستانی که اهنگ خودشون رو اینجا میذارند خواهشا مثلا اقای saeed-national بگن اجرا با چه کیبردی هست تا افرادی که مثل من علاقه دارند ببینند فلان اهنگ با چه مدل کیبردی نواخته شده 2 ساعت این تاپیکها رو بالا و پایین نکنند تا مثلا ببینند اقا امیر با چه کیبردی زده و در اخر هم متوجه نشیم .
    ممنون
    دوست خوبم نیازی به 2 ساعت بالا و پایین کردن تاپیک نبود، کافی بود پست شماره 122 رو که در پاسخ به پرسش خودت نوشته بودم به یاد می آوردی، ولی چشم بعد از این حتمی مینویسم ممنون از تذکرت دوست گلم .

12. کاربران زیر از Amir Akbari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض آهنگهای مشهور

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان.
    امير جان كارت خيلي زيبا ست. من كه بار اولم اين اهنگ را ميشنوم لذت بردم. همينينطور از استرينك همراهي كه وسطهاي اهنگت استفادو ميكني زيبايي اهنگت را دو چندان كرده . اما يك خواهش از تمام دوستان دارم . لطفا دوستان تا جايي كه امكان داره از اهنگهاي مشهور براي نواختن استفاده كنيد . تا نظر دهي دقيق تر باشه. با تشكر

دوست من از اینکه آهنگ رو گوش کردی و نظرت رو نوشتی سپاس از این به بعد تلاش میکنم آهنگهای مشهور رو برای اجرا انتخاب کنم امیدوارم پیروز باشی .

14. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض سیمین بری

درود بر دوستان آهنگ سیمین بری رو که با کیبورد PA800 زدم برای شما در سایت قرار دادم البته فرمتش MP4 هست که با موبایل فیلم برداری شده از دوستان خواهش میکنم نظراتشون در مورد این آهنگ، نحوه ی آکورد گرفتن، چگونگی قرار گرفتن انگشتان روی کیبورد و ... باهام در میون بگذارند، ریتم این آهنگ از محصولات O&M 2 هست که جا داره ازشون بخاطر این ریتم زیبا تشکر کنم، امیدوارم شاد باشید .

16. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

ast1356 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    241
    515 بار تشکر شده در 211 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    16

درود بر دوستان آهنگ سیمین بری رو که با کیبورد PA800 زدم برای شما در سایت قرار دادم البته فرمتش MP4 هست که با موبایل فیلم برداری شده از دوستان خواهش میکنم نظراتشون در مورد این آهنگ، نحوه ی آکورد گرفتن، چگونگی قرار گرفتن انگشتان روی کیبورد و ... باهام در میون بگذارند، ریتم این آهنگ از محصولات O&M 2 هست که جا داره ازشون بخاطر این ریتم زیبا تشکر کنم، امیدوارم شاد باشید .

قشنگ بود ولي چند تا از آكوردهات اصلن ربطي به موزيك نداشت (از نظر دستگاه) عرض ميكنم مثلن در بعضي جاها جاي آكورد E خالي بود.
    شما بهتره كه براي رفع اشكال صداي نواختنتون رو بفرستين چون ميكروفن موبايل صدايي نمي‌تونه بگيره كه بشه بهش نظر داد.
    چون ما براي نظر دادن به عكس دستگاه نياز نداريم بلكه صداي خوب كافيه...

18. 2 کاربر برای این پست از ast1356 تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض نقد خوب و به جا

نقل قول نوشته اصلی توسط ast1356 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قشنگ بود ولي چند تا از آكوردهات اصلن ربطي به موزيك نداشت (از نظر دستگاه) عرض ميكنم مثلن در بعضي جاها جاي آكورد E خالي بود.
    شما بهتره كه براي رفع اشكال صداي نواختنتون رو بفرستين چون ميكروفن موبايل صدايي نمي‌تونه بگيره كه بشه بهش نظر داد.
    چون ما براي نظر دادن به عكس دستگاه نياز نداريم بلكه صداي خوب كافيه...

دوست خوبم سپاس فراوان از اینکه نظرت رو در مورد این آهنگ برام نوشتی راستش با خوندن نقدی که برام فرستادی خستگی از تنم بیرون رفت خواهش میکنم نظرت در مورد نحوه ی قرار گیری انگشتها روی کیبورد رو هم بهم بگو .

ast1356 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    241
    515 بار تشکر شده در 211 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    16

دوست خوبم سپاس فراوان از اینکه نظرت رو در مورد این آهنگ برام نوشتی راستش با خوندن نقدی که برام فرستادی خستگی از تنم بیرون رفت خواهش میکنم نظرت در مورد نحوه ی قرار گیری انگشتها روی کیبورد رو هم بهم بگو .
    از اون جنبه من مشكلي نديدم فقط برو توي نخ آكوردهاي دست چپ كه درست بگيريشون چون واقعن توي كيبردهاي مختلفي كه باهاشون كار كردم هيچ كدوم مثل خانواده korg اشتباه رو تو صورت آدم نمي‌كوبونه.

پس حواست به دست چپ باشه كه آكورد ها رو با يه سيرچ كوچيك حتي توي همين سايت بدست بيارين و اگه مثلن جاي نوشته آكوردهاي گيتار فلان كس اصلن ناراحت نشو چون آكورد آكورده چه تو گيتار چه كيبرد.
    فعلن

21. کاربران زیر از ast1356 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

بسیار زیبا بود هنر نمایی شما
    ذر مورد ترتیب آکوردها من به جای G
    DM یا E7 بهت پیشنهاد میکنم
    در مورد نحوه آکورد گیری دست چپ به نظر من خوب بود و حالت خوبی داشت ودر مورد دست راست به نظر من اولا باید ساز به شما نزدیک تر باشه تا زاویه آرنج شما زیاد نشه و سعی کن در هنگام اجرا کردن دستت حرکتهای اضافی نداشته باشد یعنی در هنگام استفاده از انگشتهای 1و2و3 انگشتهای دیگه ات از ساز بلند نشه ودر استفاده از انگشتهات یک عدالتی بر قرار کن و از انگشت 4و5 هم استفاده کنی .

23. 3 کاربر برای این پست از zamani_m تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض آکورد گیری با کیبوردها

نقل قول نوشته اصلی توسط ast1356 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از اون جنبه من مشكلي نديدم فقط برو توي نخ آكوردهاي دست چپ كه درست بگيريشون چون واقعن توي كيبردهاي مختلفي كه باهاشون كار كردم هيچ كدوم مثل خانواده korg اشتباه رو تو صورت آدم نمي‌كوبونه.

پس حواست به دست چپ باشه كه آكورد ها رو با يه سيرچ كوچيك حتي توي همين سايت بدست بيارين و اگه مثلن جاي نوشته آكوردهاي گيتار فلان كس اصلن ناراحت نشو چون آكورد آكورده چه تو گيتار چه كيبرد.
    فعلن
    با سپاس فراوان از نظر تو دوست خوبم باید خدمتت بگم من هم با کیبوردهای زیادی کار کردم با کاسیو کارم رو آغاز کردم و بعد یاماها 510 بعد 640 و ... بعد از اون تکنیکز کا 1000 و رولند ای 86 و جی ایی ام دبلیو 8 بعد رفتم سراغ کرگ پی ای 80 و پی ای 50 و در آخر هم پی ای 800 گرفتم و در بیشتر مواقع دو تا کیبورد هم زمان داشتم به این موضوع اعتقاد دارم که مارک کیبورد اهمیت آنچنانی نداره و این نوازنده هست که باید بهترین استفاده رو از امکانات سازش برای اجرای زیبای یک آهنگ ببره هدف اصلی من از قرار دادن این قطعه تصویری این بود که دوستان ببینند در ریتم های تند میشه آکوردها رو هر چقدر هم سریع طوری تغییر داد که این تغییر توی ذوق شنونده نزنه و حتا در کارهایی که انجام دادم تلاش کردم این موضوع رو لحاظ کنم چون توی نمونه کارهای دوستان (حتا کسانی که مدت زیادی هست مینوازند) خیلی این ضعف به گوش میرسه و افرادی که نظر میدن هیچ توجهی به این موضوع ندارن، در پایان از نظرت نهایت استفاده رو میبرم و منتظر نقدهای تو دوست نازنین در کارهای بعدیم هستم، امیدوارم پیروز باشی .

25. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض فاصله نوازنده تا کیبورد

نقل قول نوشته اصلی توسط زمانی. م [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار زیبا بود هنر نمایی شما
    ذر مورد ترتیب آکوردها من به جای G
    DM یا E7 بهت پیشنهاد میکنم
    در مورد نحوه آکورد گیری دست چپ به نظر من خوب بود و حالت خوبی داشت ودر مورد دست راست به نظر من اولا باید ساز به شما نزدیک تر باشه تا زاویه آرنج شما زیاد نشه و سعی کن در هنگام اجرا کردن دستت حرکتهای اضافی نداشته باشد یعنی در هنگام استفاده از انگشتهای 1و2و3 انگشتهای دیگه ات از ساز بلند نشه ودر استفاده از انگشتهات یک عدالتی بر قرار کن و از انگشت 4و5 هم استفاده کنی .

زمانی عزیزم ممنون از این همه توجه، در مورد آکورد بخصوص سون که آکورد مورد علاقه ی من هست بنظرم همونطور که نوازنده ی گیتار به سازش زینت میده نوازنده ی کیبورد هم میتونه با ایجاد تنوع (البته به جا) در گرفتن آکوردها آهنگ رو زیباتر بنوازه ولی در این آهنگ موردی برای استفاده ش ندیدم ولی از این به بعد بیشتر دقت میکنم، در مورد فاصله تا کیبورد حق با تو دوست خوبم هست همونطور که میبینی چون فیلم برداری از بالای سرم انجام شده کمی از ساز فاصله گرفتم و به همین خاطر برای اجرای نتهای یک دوم پرده باید خودم رو جلوتر ببرم، از نظراتت در مورد آهنگ سپاس فراوان دوست گلم، امیدوارم شاد باشی .

27. 2 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

Amir Akbari آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21368
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    633
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض Romeo & Juliet

درود بر همه ی دوستان آهنگ Romeo & juliet رو اجرا کردم بجز میزانش که به چهار چهارم تبدیل کردم تغییر چشمگیری بهش ندادم امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، این آهنگ رو در دو قسمت قرار دادم قسمت اول موزیک همراه با ملودی هست که خودم اجرا کردم و قسمت دوم که پسوند (Music) داره تنها آکورد آهنگ رو زدم که میتونید خودتون ملودی رو همراهش بنوازید، فقط زمانی که آهنگ رو اجرا میکردید یادی هم از من بکنید .

نام آهنگ : Romeo & Juliet

کیبورد : Pa500 (Persian) i

و فایل آکورد آهنگ :

29. 5 کاربر برای این پست از Amir Akbari تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

امیرجان بسیار زیبا بود ودر یک لغت بخوام بگم میگم perfect
    بیشنهادمن
    صدای strings کمتر کن ودر اول قطعه به همراه آرپژ استفاده کن وبعد پیانو را شروع کن و وبا پیانو تمامش کن.
    البته الان هم بسیار زیباست ومن فقط پیشنهاد میدم
    ویرایش توسط zamani_m : Saturday 3 April 2010 در ساعت 08:27 AM

31. 2 کاربر برای این پست از zamani_m تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)