نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
سلام دوست عزیز...
معمولا از بابت ریز نوشتن چشم اذیت میشه و نه برعکس (هدف من اینه که چشمتون اذیت نشه)

متاسفانه متوجه منظورم نشدین! من می گم مگر ملودی نوشتن انقدر کار سختیه که ما مجبور باشیم ملودی و تم دزدی کنیم؟ دلیل این دزدی چیه؟ تکنولوژی یک کشور رو می دزدن آدم خودشو قانع می کنه که بله خوب اونا حتما خودشون قادر به تولید اون تکنولوژی نیستن! اما آخه تم و ملودی هم دزدیدن داره؟ یعنی واقعا نمی تونیم خودمون زیباترین ملودی ها رو بسازیم که مثلا از آهنگ های ترکی و حتی افغانی ملودی بر می داریم؟ منتظر دلیل قانع کننده هستم نه اینکه (چون همه این کار رو می کنن پس من هم می کنم چون همه بدن من هم بدم و ...)

بعد هم به عنوان یک دوست به شما عرض می کنم. اینکه شما تا پارسال آدم خوبی بودین و الان از این موضوع ناراحتین به خاطر اینه که همه چیز شما (دیگران) هستند! به گفته خودتون دقت کنین: ( همه به ظاهر اهمیت می دن نه باطن...) (همه ازم جلو افتادن) همه همه همه... چرا نمی خوایم خودمون باشیم؟ این (همه) چه گلی به سرمون زدن تا حالا واقعا؟ چه نیازی به همه داریم؟

در ضمن من محمد هستم.
محمد جان
به خودت و امثال خودت نگاه نکن که پتانسیل تم سازی و ملودی نویسی رو دارین
یکی تو یاد گیری خیلی ماهره، یکی تو زدن، یکی خوندن و ... یکی ام تو همش

من خودم صادقانه بگم تو ساختن موسیقی خیلی خلاقیت ندارم ولی بر عکس تو یادگیری ...

درباره ی همه ام که گفتی، تو یک تاپیکه دیگه گفتم زمونه ی بدیه بخوای اون طوری بری جلو راحت بگم می بازی!

اگه همه رو بیخیال بشی خارج از بحث سیاسی و این چرت و پرتا یا می تونی خودتو نگه داری و می شی چین! که الان دیگه خودت می دونی چطوری داره به در و دیوار می زنه تا تو اجتماع برگرده اگه ام نتونی خودتو بسازی و نگه داری می شی الان ایران که 405 تا رأی موافق برای اون ماجرای بنزینمون بدن فقط 10 تا رای مخالف... این بعنی چی یعنی ما خودمون رو کشیدیم کنار ... همه با ما دشمن شدن!
(این ماجرا خیلی جای بحث داره که این جا جاش نیست عقاید منم خیلی از این حرفایی که زدم دوره فقط می خواستم یک مثال زنده بزنم)