لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 27 از 27

موضوع: مجموعه ی چند رسانه ای "سه تار" کاربران نت آهنگ

hl1360 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43121
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این هم سه تار بنده است،با مهر مرتضی حدود 3 سال قبل یا یه کم بیشتر،از عارف خریدم،250000 تومان.
    ممنون میشم از دوستان و بخصوص علی آقا نظراتشون رو در خصوصش بفرمایند. چون من فقط 8 ماهی باهاش رفتم کلاس و بعد به دلایلی نشد برم. خالا میخوام دوباره شروع کنم،میخوام ببینم به نظره اساتید،این ساز سازه خوبی هست یا تعویض کنم. هرچند میدونم از رو عکس نمیشه و ...

2. کاربران زیر از hl1360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    115472
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hl1360 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این هم سه تار بنده است،با مهر مرتضی حدود 3 سال قبل یا یه کم بیشتر،از عارف خریدم،250000 تومان.
    ممنون میشم از دوستان و بخصوص علی آقا نظراتشون رو در خصوصش بفرمایند. چون من فقط 8 ماهی باهاش رفتم کلاس و بعد به دلایلی نشد برم. خالا میخوام دوباره شروع کنم،میخوام ببینم به نظره اساتید،این ساز سازه خوبی هست یا تعویض کنم. هرچند میدونم از رو عکس نمیشه و ...
    بببلبل

hl1360 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43121
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

متوجه نشدم چی فرمودین

hl1360 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43121
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اینم یه سازه دیگمه که اول کار از یکی از دوستام هدیه گرفتم،صفحش شکسته بود دادم درستش کردن،بعد از خرید سازم دیگه داره خاک میخوره. تو عکسها مشحصه.

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط hl1360 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دست شما درد نکنه. تصاویر خیلی خوبی از سازتون تهیه کردید و در منظر دید دوستان قرار دادید. اونچه من ای ازن تصاویر می بینم ، صنعت خوب و مناسب این ساز هست با توجه به قیمتی که اون رو تهیه فرموده بودید. همه ی اجزای ساز نسبتا خوب ساخته شده بخصوص فرم کاسه و صفحه و دسته و پرداختش خوبه . چون صفحه به نظر قدیمی میاد با توجه به رنگ تیره اش. میشه گفتن تنها جزیی که کمی بی دقت ساخته شده سیم گیر هست. گوشی ها هم نسبتا خوب هستن اما جا داشته که بهتر باشن ولی خوب همونطور که گفتم همه چیز نسبی هست و مثلا اگر روی این جزییات کار میشد قیمت ساز بجای 250 میشد 450 مثلا در همون زمانی که شما خردیدید.
    با این اوصاف از ظاهر ساز نمیشه قضاوت کرد . ضمن اینکه به نظر حتما باید سیم های سازتون رو عوض کنید . مساله ی مهم این هست که اگر نوازنده هستید کل سیمها ماهی یک بار و سیم دوم باید هفته ای یک باز تعویش بشه. مساله ی بعد این هست که طبق تجربیات شخصیم در تنظیم و رگلاژ سه تار و ساخت و تعویض خرک با استفاده از تنظیم فاکتور های جانبی مثل تعویض و تنظیم خرک ، اکشن سیم ها ، ارتفاع شیطانک ، شماره ی سیم ، رگلاژ گوشی ها و تصویض پرده ها در صورت نیاز میشه تا هفتاد درصد صدای ساز رو متحول کرد و بهود بخشید . هرچند این امر در محدوده ی امکان و وسع ساز مورد نظر اتفاق می افته مثلا گاهی سازهای خوب و خوش ساختی هستند که صعف های اندکی دارن که با این اقدامات اونها کاملا رفع میشن و یا برخی سازها مشکلات جدی دارن که با این اقدامات قابل قبول خواهند شد البته این اقدامات ترجیحا در مورد سازهایی خوب هستند مثل این ساز که از صنعت قابل قبول برخوردار باشند که ارزش زحمتی که کشیده میشه رو داشته باشن.
    به نظر من هم همونطور که در پیغام خصوصی فرمودید فعلا این ساز کار شما رو تا یکی دو سال راه می اندازه و نیاز مبرم به تعویضش شاید نباشه .
    موفق و پیروز باشید.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

7. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اینم یه سازه دیگمه که اول کار از یکی از دوستام هدیه گرفتم،صفحش شکسته بود دادم درستش کردن،بعد از خرید سازم دیگه داره خاک میخوره. تو عکسها مشحصه.
    اینم ساز بدی به نظر نمیاد. سیمگیر و گوشی های این یه جورایی کارشده تر از اون سازه . اما انگار خرکش خیلی پرته و مطمئنم با تعویض خرک صداش خیلی تغییر خودهد کرد .
    من سه تارهایی رو زنده کردم که در وضعیت نامطلوبی بودن و بعد از تنظیم و رگلاژ از این رو به اون رو شدن.
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

9. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushhhh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بببلبل
    متوجه نشدم چی فرمودین
    این دوستمون فکر کنم خواستن بگن به به بببه به زبونشون گرفته شده بلبل
    شوخی کردم دور هم بخندیم

11. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

hl1360 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43121
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بسیار ممنونم علی آقا. خیلی عالیه که با وجود مشغله باز هم وقت میزارین و به دقت به همه چی پاسخ دقیق میدین.
    برای تعویض سیم و شاید اصلاح برخی چیزایی که فرمودین(مثل سیم گیر و خرک و ... اگه به نظرتون ارزش داره) به کجا مراجعه کنم؟همون موسیقی عارف خوبه؟یا ببرم مکتب خانه پیش آقای اره سازان و ... بدم دستی به سر و روی سازم بکشن.
    ویرایش توسط hl1360 : Saturday 1 November 2014 در ساعت 12:32 PM

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

بسیار ممنونم علی آقا. خیلی عالیه که با وجود مشغله باز هم وقت میزارین و به دقت به همه چی پاسخ دقیق میدین.
    برای تعویض سیم و شاید اصلاح برخی چیزایی که فرمودین(مثل سیم گیر و خرک و ... اگه به نظرتون ارزش داره) به کجا مراجعه کنم؟همون موسیقی عارف خوبه؟یا ببرم مکتب خانه پیش آقای اره سازان و ... بدم دستی به سر و روی سازم بکشن.
    خواهش می کنم ، کوچکترین کاریست که از دستم بر میاد و باعث احساس رضایت و مفید بودن در من میشه تلاشی که برای همراهی و کمک به دوستان اهل دل و فرهنگدوست و هنرمند در این سایت و انجمن انجام میدم.
    برای این کارها فکر می کنم یه همون مکتب خانه و آقای اره سازان مراجعه کنید بهتر از موسیقی عارف باشه. برای انتخاب شماره سیم مناسب باید ساز مضراب بخوره و با توجه به صدا در موردش تصمیم گرفته بشه . اگر صدا ی سیمی خفه باشه باید شماره سیم کاهش پیدا کنه و اگر کم جون باشه باید افزایش پیدا کنه . معمولا سیم اول دو شماره پایین تر از سیم دوم انتخاب میشه (البته گاهی در اثر ضرورت و وضعیت ساز بهم می خوره) مثلا سیم اول 18 و سیم دوم 20 بم هم معمولا شماره 35 هست. در مورد خرک هم بعد از جنس چوب ، عرض پایه (بسته به جنس پوب صفحه و عرض دهانه ی کاسه) ، ارتفاع خرک (که با توجه به ارتفاع سیم ها با صفحه در محل مضراب خور (که به این ارتفاع اصطلاحا میگیم اکشن) که میشه تقریبا در گلو و کمی قبل از گلویی ساز که بطور مطلوب باید 4 میل تا پنج میلی متر باشه این مساله در کیفیت مضراب خوردن ساز و صدای ساز مهمه ، اگر بالا تر باشه صدا بلند تر به گوش میرسه اما عمق نفوذ و پیچشش تو کاسه کم میشه و اگر خیلی پایین باشه صدا عمیقتر میشه ولی کم جون میشه باید با توجه به بالانس صدادهی روی سیم اول و دوم تصمیم دقیق گرفته بشه که امری تشخیصی برای نوازنده ایست که گوش کارآزموده داشته باشه. و بعد از اینها و از همه بدیهی تر و اما مهمتر خوابیدن صورت به صورت کف پایه ی خرک روی سطح صفحه ی ساز بدون کوچکترین درز و عدم تطابقی هست. (با نگه داشتن دسته در راستای منبع نور و نگاه کردن از پشت خرک و در راستای سطح صفحه میشه فهمید که آیا دقیقا این دو سطح مچ هستند یا نه اگر نوری رد نشه پس دقیق کف خرک رگلاژ شده ضمن اینکه از نظر ظاهری و با چشم هم نباید لبه های دو طرف خرک از سمت پاییت بالاتر از سطح صفحه دیده بشه) .
    موفق و پیروز باشید.

14. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

hl1360 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43121
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بسیار عالی. تنها کاری که از من بر میاد اینه که به جای زدن دکمه تشکر،اینطوری ازتون تشکر کنم. سلامت باشید

16. کاربران زیر از hl1360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    140832
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من حدود „چهار سال” پیش سه تار با مهر مفاخری خریدم در یکی از فروشگاه های موسیقی رشت، به قیمت صد و پنجاه هزار تومان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)