لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 103

موضوع: نقد و بررسی پیانیست ها

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    2,014 بار تشکر شده در 591 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    درود

ممنون ساناز خانم ... جالب فکر نکنم کسی از این موضوع چیزی بدونه (همونطور که بنده نمیدونستم)...

بچه ها موافقید بحث رو ببریم به سمت یک پیانیست دیگه یا رو کلایدرمن مانور بدیم ؟
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

2. کاربران زیر از Peddy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    680 بار تشکر شده در 222 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

درود
    هههههه پدرام چرا عصبانی میشی خب آخه امتحان داریم
    من اول که کلایدرمن میزدم خیلی ازش خوشم میومد بعد دقیقا همین که گفتین خودتونم برام تکراری شد دیگه نمی زدمش
    ولی الان هر دفعه که کتابامو می گردم میارمش و a comme amour می زنم.
    دقیقا مثل همه آهنگ های لایت و پاپ یعنی اگه یه مدت خیل بهش چسبیدی بعدش یهو ازش دور میشی.
    دلیل عامه پسندیشم همینه که آرامش بخشه و این الگوی مثلا (سل ر سی ر سی ر سی ر) تو ذهن همه جا افتاده و یه حس نوستالژی بهش دارن.

4. کاربران زیر از soroosh_269 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

keeps_gettin_better آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13921
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    603 بار تشکر شده در 219 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Porya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب من دلیل میارم واستون !

برتری یه پیانیست فقط به استفاده از اکورد های پیچیده و نواختن تو تیمپوی 200 نیست که ! همین که تونسته به ساده ترین شکل زیبا ترین کار هارو به نمایش بذاره و باز با همین نوازندگی به شهرت جهانی دست پیدا کرده ، خوب فکر کنم کار بزرگی انجام داده . وگرنه این همه پیانیست که توانایی نوازندگیشون در حد اهنگای کلایدرمنه ! پس کو ؟ ما الان باید ملیون ها کلایدرمن داشتیم که این یکی هم توشون گم میشد .

همون طور که ساناز هم اشاره کرد، رمز موفقیت کلایدرمن در زیبایی قطعاتیه که می زنه، نه نوازندگیش. ولی کلا بحث داره تکراری می شه. دیگه چقدر کلایدرمن رو بکوبیم؟!

در ضمن من اردلانم.

6. کاربران زیر از keeps_gettin_better به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    148 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام ،دوستان چرا گیر دادین به کلایدرمن ؟؟؟

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خب بچه ها فکر کنم نقد ها از کلایدرمن کافی باشه ... خب پیانیست بعدی : فریبرز لاچینی

بچه ها لطفا نقد کنید ... بازم میگم نقد تنها به معنی کوبیدن کسی نیست اشاره به نکات مثبت هم نقد محسوب میشه
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

9. 4 کاربر برای این پست از Peddy تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

دلیل اینکه لاچینی شد لاچینیه امروز چی بود ؟؟؟ مشخصه اصلی لاچینی چیه که معروف شد !
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

11. 3 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اول معرفی استاد

فریبرز لاچینی ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] -) ، [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و از چهره‌های سرشناس در زمینه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] است.
    فریبرز لاچینی در سال [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] زاده شد. وی کار حرفه‌ای را با نوشتن [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] برای بچه‌ها با خلق اثر به‌یاد ماندنی «آواز فصل‌ها و رنگ‌ها» در سن ۱۸ سالگی شروع کرد. آرم برنامه کودک تلویزیون ایران برای بیش از بیست سال، از آثار وی بود.
    قبل از انقلاب اسلامی در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] او برای خوانندگان [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] نیز آهنگ‌های متعددی ساخت. فریبرز لاچینی بعداز انقلاب به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] سفر کرد و در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] به تحصیل در رشتهٔ موسیقی‌شناسی پرداخت. از این زمان بود که موسیقی اروپایی تأثیر زیادی بر روی آهنگ‌های بعدی او گذاشت.
    بعداز بازگشت به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، او آلبوم جدیدی از آهنگ‌هایی برای تکنوازی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ساخت که در واقع ترکیبی عالی و مناسب بود از موسیقی ایرانی و اروپایی. نام این آلبوم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بود، که سالها به‌عنوان پر فروش‌ترین آلبوم در ایران و خارج از ایران به فروش رسید.
    پس از آن او شروع به آهنگسازی با استفاده از تکنولوژی جدید و کامپیوتر، برای فیلم‌ها کرد. تا سال [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] او برای بیش از یکصد فیلم سینمایی آهنگ ساخت که برخی از آنها نه تنها در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بلکه در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و حتی دیگر کشورهای آسیایی به نمایش درآمدند.

13. 2 کاربر برای این پست از amir11235 تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اما درباره پیانو ،

همونطور که میدونید استاد فریبرز لاچینی یکی از بزرگترین پیانیست های این کشور هست آثار ساخته شده از ایشون اگه بی نظیر نباشه حداقل بسیار کم نظیر هست. تنظیم های ایشون از آهنگ های چند دهه اخیر ایران برای پیانو که شامل آلبومهای بوی دیروز 1 تا 6 هست را احتمالا همه میشناسید که با توجه به نبودن منبع نت سالم و کاملی از این آهنگ ها برای پیانو و تنظیم های بسیار ناشیانه قبلی، ایشون پس از 7 سال کار مداوم این آثار را خلق کردند . همون طور که میدونید تنظیم دست چپ (آکوردها) در اهنگ های استاد برای موسیقی ایرانی بی نظیر هست. درک بالای ایشون از آهنگ سازی سبب شده که این آثار به بهترین نحو ممکن خلق بشن .
    در زمینه موسقی کلاسیک نوین نیز آثار بسار خوبی از ایشون وجود داره مثل مرثیه 1 و 2 و همچنین در زمینه موسیقی پاپ جهانی نیز آلبومهای خاطرات طلایی 1و 2 و کریسمس پیانو از آثار ایشون هست.

میشه به جرات گفت پر کار ترین پیانیست دهه اخیر برای ثبت آثار آموزشی جهت هنر جویان نیز هستند .

همچنین نت آهنگهای ایشون مرجع کاملی برای هنرجویان این ساز نیز هست.

پیشنهاد میکنم برای شنیدن قسمت هایی از آثار استاد به سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] حتما سر بزنید

15. 2 کاربر برای این پست از amir11235 تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود

ممنون امیر جان خیلی خوب بود ...

استاد لاچینی واقعا تحول عظیمی تو موسیقی ایرانی ایجاد کرد... آهنگ های ساخته شده توسط ایشون خیلی زیبا هستن ... همچنین معمولا دست چپ های زیبایی هم برای کارهاشون قرار میدهند ...

اما... این مواردی رو که عرض کردم برای دو آلبوم اول پاییز طلایی بود ... که این چیز هایی که بالا گفتم در دو آلبوم بعدی پاییز طلایی دیده نمیشه ... این دو آلبوم آخر با اینکه زیبایی خودش رو داره اما واقعا مثل دو آلبوم اول به دل نمیشینه چون به نظر من بیشتر به موسیقی های لایتی شبیه هست که بیشتر بنده نظیرش رو در رستوران ها و کافی شاپ ها می شنوم و هیچ تحرک و پویایی مانند قطعاتی مانند : رقص برگها و گردباد در پاییز و یا تولدی دیگر... در قطعات جدید ایشون دیده نمیشه ...
    آلبوم مرثیه ایشون خوب بود چون همونطور که از اسمش معلوم است باید قطعاتی غمگین را شامل شود ... اما تمامی آلبوم های جدید ایشون قطعات غمگین دارد و اثری از قطعات روحیه بخش و پر تحرک ایشون دیده نمیشه که میتونه یه ضعف از نظر بنده محسوب بشه ...
    و نقطه ضعف دیگه تکراری بودن قطعات ایشون در این چند آلبوم اخیرشونه ... که واقعا وقتی من میشنوم هر کدوم از قطعات رو نمیتونم تشخیص بدم که این قطعه اسمش چیه ؟
    تمام سبک این قطعات یکسان است هیچ خلاقیت جدیدی دیده نمیشه. مثلا خلاقیتی که در ساخت قطعه ی گردباد در پاییز دیده میشه آدم واقعا تحت تاثیر قرار میگیره اما این قطعات اخیر ...

17. 2 کاربر برای این پست از Peddy تشکر کرده اند:

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    680 بار تشکر شده در 222 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

درود
    من راستش فقط بوی دیروزا رو دارم و پاییز طلایی1
    پاییز طلاییاش تقریبا با 80 درصدش خیلی خوب رابطه برقرار می کنم و ززیباست واقعا زیباست.
    بوی دیروز هم که اصلا تحولی اساسی بود. ولی تو بعضی از آهنگ ها بازم یه کم بی دقتی شده مثل (چشم من.) فکر کنم اصلا کسر میزان اشتباه باشه. نمی دونم . ولی در کل در مقایسه با بقیه کتابهای قطعات پاپ ایرانی اصلا چندین طبقه بالاتره.

19. 2 کاربر برای این پست از soroosh_269 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28317
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    33 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم چرا همه عادت به تکراری گوش دادن داریم. پیانیست های فوق العاده تری هم هستن. نمونش همین وقیف مصطفی زاده و ...

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط progme [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من نمیدونم چرا همه عادت به تکراری گوش دادن داریم. پیانیست های فوق العاده تری هم هستن. نمونش همین وقیف مصطفی زاده و ...

خیلی ممنون دوست عزیز اما فکر نکنم چیزی که گفتید مربوط به موضوع تاپیک باشه لطفا در راستای موضوع حرکت کنید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28317
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Peddy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنون دوست عزیز اما فکر نکنم چیزی که گفتید مربوط به موضوع تاپیک باشه لطفا در راستای موضوع حرکت کنید
    من معذرت میخوام،ولی خوب هیچ جذابیتی برای من نداشت در باره لاچینی یا کلایدر من صحبت کنم، با این پستمم سعی کردم نظر شما رو به چیز تازه ای جلب کنم ولی خوب مثه اینکه در راستای موصوع نیست.
    ساده ترین جمله ای که می تونم در این باره بگم اینه که چرا کسه دیگه ای رو نقد نمی کنین؟
    دقیقا همین کاری که معروفی انجام داده چندین برابرش رو وقیف انجام داده. من از این مربوط تر نمی تونم در این مورد بحث کنم. واقعا نمیدونم چرا مربوط به تاپیک نیست.
    در هر صورت بابت تذکر ممنونم.

23. کاربران زیر از progme به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط progme [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من معذرت میخوام،ولی خوب هیچ جذابیتی برای من نداشت در باره لاچینی یا کلایدر من صحبت کنم، با این پستمم سعی کردم نظر شما رو به چیز تازه ای جلب کنم ولی خوب مثه اینکه در راستای موصوع نیست.
    ساده ترین جمله ای که می تونم در این باره بگم اینه که چرا کسه دیگه ای رو نقد نمی کنین؟
    دقیقا همین کاری که معروفی انجام داده چندین برابرش رو وقیف انجام داده. من از این مربوط تر نمی تونم در این مورد بحث کنم. واقعا نمیدونم چرا مربوط به تاپیک نیست.
    در هر صورت بابت تذکر ممنونم.

دوست عزیز خواهش میکنم نیاز به عذرخواهی نیست... ما تازه شروع به نقد کردیم ... به هر حال از کسانی که عامه هستن بین همه شروع کردیم ... تا بشه بحث بیشتری کرد ... همین مصطفی وقیفی که شما میگی رو بنده که نمیشناسم و ممکنه خیلی های دیگه نشناسند خب پس ما چه نقدی بکنیم

گفتم که اگه قصد معرفی دارید میتونید تو تاپیک زیر :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ایشون رو با بیوگرافی و آثارشون به ما معرفی کنید بعد اینجا در موردش نقد و بررسی میکنیم

ممنون دوست عزیز از اینکه اینقدر فهمیده هستید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28317
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بازم شرمنده. اشتباه از بنده بود.

26. کاربران زیر از progme به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Peddy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

ممنون امیر جان خیلی خوب بود ...

استاد لاچینی واقعا تحول عظیمی تو موسیقی ایرانی ایجاد کرد... آهنگ های ساخته شده توسط ایشون خیلی زیبا هستن ... همچنین معمولا دست چپ های زیبایی هم برای کارهاشون قرار میدهند ...

اما... این مواردی رو که عرض کردم برای دو آلبوم اول پاییز طلایی بود ... که این چیز هایی که بالا گفتم در دو آلبوم بعدی پاییز طلایی دیده نمیشه ... این دو آلبوم آخر با اینکه زیبایی خودش رو داره اما واقعا مثل دو آلبوم اول به دل نمیشینه چون به نظر من بیشتر به موسیقی های لایتی شبیه هست که بیشتر بنده نظیرش رو در رستوران ها و کافی شاپ ها می شنوم و هیچ تحرک و پویایی مانند قطعاتی مانند : رقص برگها و گردباد در پاییز و یا تولدی دیگر... در قطعات جدید ایشون دیده نمیشه ...
    آلبوم مرثیه ایشون خوب بود چون همونطور که از اسمش معلوم است باید قطعاتی غمگین را شامل شود ... اما تمامی آلبوم های جدید ایشون قطعات غمگین دارد و اثری از قطعات روحیه بخش و پر تحرک ایشون دیده نمیشه که میتونه یه ضعف از نظر بنده محسوب بشه ...
    و نقطه ضعف دیگه تکراری بودن قطعات ایشون در این چند آلبوم اخیرشونه ... که واقعا وقتی من میشنوم هر کدوم از قطعات رو نمیتونم تشخیص بدم که این قطعه اسمش چیه ؟
    تمام سبک این قطعات یکسان است هیچ خلاقیت جدیدی دیده نمیشه. مثلا خلاقیتی که در ساخت قطعه ی گردباد در پاییز دیده میشه آدم واقعا تحت تاثیر قرار میگیره اما این قطعات اخیر ...
    بازم سلام ،ممنونم از peddy عزیز به خاطر مطلب زیبای ایشون ،اگه توجه کرده باشید من خودم هم از پاییز طلایی 3 و 4 اسم نبردم چون به دل خود من هم ننشست ، اما تا اونجا که من اطلاع دارم این 2 آلبوم استاد هم بسیار تو بازار جهانی فروش داشته و کلی طرفدار داره ، اما میدونید بیشتر توجه من به آلبومهای بوی دیروز استاد بود که انصافا بی نظیر هست و واقعا واسه اونها بسیار زحمت کشیده شده چون همون طور که میدونید تنظیم قطعات ایرانی با پیانو بسیار سخت هست و باید قبول کرد که انصافا این قطعات بی نقص تنظیم شده . درباره پاییز طلایی 1 و 2 هم که میشه گفت همه پیانیست ها اونارا میشناسن و آلبومهای بسیار قوی و خوبی هست. بازم ممنون

28. 2 کاربر برای این پست از amir11235 تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)