لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 155

موضوع: تاپیک طرفداران شادمهر عقیلی

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    7,753 بار تشکر شده در 1,683 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/9
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

پیش فرض تاپیک طرفداران شادمهر عقیلی

0 Not allowed! Not allowed!
    شادمهر عقيلي:نوازنده-اهنگساز-خواننده-شاعر وبازيگر. برتئوري موسيقي وسلفژ تسلط كامل دارد. وي در هفتم
    بهمن ماه1357دريك خانواده شش نفري در تهران خيابان هاشمي متولد شد. سه برادر داشت كه دونفر از انهارا
    از دست داد. از بچگي به نوازندگي علاقه داشت وبه قول خودش وقتي سازي را مي ديد دست وپاش شروع به لرزيد
    مي كرد. وي تعريف مي كندكه روزي برادرم كيتار دوستش را به منزل ما اورد ودر بالاي طاقچه گذاشت وچون من
    ان زمان فقط پنچ سالم بود وقدم به كيتار نمي رسيد كيتار افتاد وشكست. برادر بزرگتر شادمهركه مي بيند
    اوبه ساز زدن علاقه دارد يك ساز اسباب بازي براي او مي خردواورا تشويق به يادگرفتن موسيقي مي كند.
    اموزش موسيقي را شادمهر از سن شش سالگي اعاز كرد. شادمهر در سن هشت سالگي به خوبي ويلون مي نواخت.
    اولين ساز تخصصي شادمهر سنتور مي باشدكه در نواختن اين ساز مهارت خاصي دارد كه توجه بسياري از اساتيد
    اين ساز را به خود جلب كرد.
    شادمهر در سن 14-15سالگي اهنگ سازي مي كرد البته نه به زيبايي حال. وي مي افزايد كه پدرم مخالف كار
    من بود تا حدي كه در اتاق را مي بست كه صداي من را نشنودولي مادرم من را تشويق مي كردولي مشوق اصلي
    من برادر بزرگم بود كه ساز به دست من داد. شادمهر نزديك به بيست سال ساز مي نوازدوبه قول خوش سازها
    را با صورت تفريحي مي زنم. در سال 1376واردواحدموسيقي صدا وسيماشدودر انجا مشغول كار شد. اولين كار
    شادمهر معبود نام داشت كه از شبكه اول شما پخش شد كه مورد استقبال بيش اندازه مردم شد كه در روز
    چندين بار پخش مي شد. شادمهر جزئ اولين كساني بود كه موزيك پاپ را اجرائ كرد(بعداز انقلاب) اولين البوم
    وي بهار من نام داشت كه بي كلام بود وفروش بسيار خوبي داشت كه هنوزبعد از خارج شدن او از ايران در
    تلويزيون هاي جام جم ايران به عنوان موسيقي زير صدا استفاده مي شود. بعد از اين البوم البوم مسافر
    را وارد بازار كردكه باعث انقلابي در موزيك ايران شد. مي گوين كه براي خريدن اين البوم در تهران در
    جلوي نوارفروشي ها صف بسته مي شد. اين تحول تا حدي بود كه وقتي مردم از داخل نوارفروشي هاي ايران
    اهنگ هاي شادمهر را شنيدند با حيرت به هم مي گفتند:مگرانقلاب ديگري شده؟
    به عقيده بسياري واقعا انقلابي در موسيقي پاپ ايران ايجاد شده بود. روزنامه هاي غربي هم مقاله هاي در
    مورداو نوشتند وشادمهر را سلاح جديد ايران براي مقابله با تهاجم فرهنگي غرب نهادند(گفته سايت بي بي
    سي بخش فارسي زبان) بعد از البوم مسافر البوم دهاتي وارد بازار شد. تفاوت ان با اهنگ هاي معمول ان
    موقع بسيار بارز بود. كه همين امر باعث دشمني بعضي از خوانندها با اوشد. البوم دهاتي به گفته خود
    شادمهر نزديك به شيصدوهشتادميليون تومان فروش كرد. بعد از اين البوم بود كه ارشاد اسلامي با شادمهر سر
    به مخالفت برداشت به گفته خود شادمهر انها با ستاره شدن مخالف بودند ومن ان زمان داشتم به يك ستاره
    تبديل مي شدم. شادمهر عقيلي درسال هاي790و80دوفيلم به نام هاي پرپرواز به كارگرداني خسرومعصومي و
    شب برهنه به كارگرداني سعيد سهيلي بازي كرد كه اين فيلم هار در سال هاي خودشان پرفروش ترين فيلم ها
    بودند. اقاي سعيد سهيلي كارگردان بزرگ ايراني مي گويد اگر شادمهر اين حرفه را ادامه مي داد بي شك
    يكي از بزرگترين بازيگران ايران مي شد. شادمهر مدت2سال براي گرفتن مجوزبراي البوم ادم وحوا منتظر
    ماند وبعد از انكه از گرفتن مجوز نااميد شد ايران را به قصدكانادا ترگ گفت ودر انجا به فعاليت هاي
    خود ادامه دادو با هنرمندان بزرگي چون مهستي-ستار-ليلافروهر-اندي و... كار كرد. اولين كنسرت شادمهر
    در دبي يك قدمي ايران درمركز تجارت جهاني دبي به روي صحنه رفت. شادمهر مي گفت (من خوشحالم كه براي يكي
    دوروز هم شده به وطنم نزديك مي شوم. با اينكه چند سالي بيشتر نيست ار ايران خارج شده ام ولي مي فهمم
    كه وقتي خوانندگان به دبي مي ايند وروبروي ايرانيان از وطن امده مي ايستنداحساس غربت مي كنند) شادمهر
    به عدد2علاقه داردو مي گويد:2عددخوبيه. بعد ازيكه يعني من دومم اين به من ياداوري مي كند كه در زندگي
    هنريم هيچوقت مغرورنشم. اينكه براي عاشق شدن به دونفر احتياج است.
    قابل ذكر است كه شادمهر عقيلي اولين خواننده ايراني بعد از انقلاب است كه وارد سينما شدو راه را براي
    هنرمندان ديگر باز كرد. درحال حاضر وي در تورنتوي كانادامشغول به كار است وارتباط خودرا با وطن و
    هوادارانش همچنان حفظ كرده است با ارزوي موفقيت براي شادمهر عزيز
    ویرایش توسط Amir : Thursday 15 November 2007 در ساعت 01:38 AM

2. # ADS

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

دوستانی که به شادمهر عقیلی علاقه دارند لطفا در این تاپیک در موردش بحث کنند

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

4. 7 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

كاربر فعال شعر و ترانه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    كاربر فعال شعر و ترانه
    شماره عضویت
    1586
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    4,402
    1,473 بار تشکر شده در 815 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

بیوگرافی شادمهر عقیلی:

شادمهر عقیلی
    گیتار زدن را از حرکات دست گیتاریست ها یاد گرفت - فوق لیسانس ازهنرستان موسیقی تا 24 سالگی به خواننده شدن فکر نمیکرد - بی علاقه به موسیقی اصیل و سنتی - اغلب ساعات روز را در اتاق کوچکش به تمرین موسیقی میپرداخت - برای تماشای کلیپ های خارجی بیتابی میکرد

متولد 1351/7/11 ملقب به سلطان پاپ - بچه خیابان هاشمی تهران - اصلیت طالقانی - فرزند آخر خانواده پدرش و برادرانش را در جنگ تحمیلی از دست داد - در شرایط سخت مالی بزرگ شد - گیتار زدن را از حرکات دست گیتاریست ها یاد گرفت - فوق لیسانس ازهنرستان موسیقی تا 24 سالگی به خواننده شدن فکر نمیکرد - بی علاقه به موسیقی اصیل و سنتی - اغلب ساعات روز را در اتاق کوچکش به تمرین موسیقی میپرداخت - برای تماشای کلیپ های خارجی بیتابی میکرد - رفت و آمد های مدام به صدا و سیما برای کار در تلویزیون در سالهای 72و73 اواسط سال 75 چند آهنگ غیر مجاز را در زیرزمین های کرج خواند - متنفر از تجملات „ویلون را خودش یاد گرفت و استاد سوت زدن هست ، حتی در استودیو - عشا ق بازی بهروز وثوقی - به افراد مختلف القاب مختلف می داد - هرگز حتی سیگار هم نکشیده ، همانگونه که دیدید شادمهر عقیلی در فیلم شب برهنه حتی سیگار دست گرفتن هم بلد نبود - رفاقت با جوانان سالم را دوست دارد - با قرض ارگ خرید - کم غذا و تحت تاثیر محبتهای مادرش - با دست مزد اولین کاستش (بهار من) یک پراید خرید - از هیچ غذایی بدش نمی آید - مردم برای خرید آلبوم مسافر او جلوی نوار فروشی ها صف میکشید ند ، که حتی به عده ای هم کاست نمیرسید چون خیلی ها چند تا چند تا این آلبوم را خریداری میکردند و تمام میشد - خودش را مدیون هیچ کس نمیداند جز مادرش و محمد تقی برادرش - همیشه پشیمان از امضای قرارداد با شرکت پیغام سحر - عاشق اتومبیل بی ام و بیشتر شعرهای او را نیلوفر لاری پور گفته است - الگوی گیتار : اردشیر فرح - شناگر ماهر- حساسیت بیش از حد نسبت به دندانهایش - دست به جیب برای دوستان طراز اول - کم حرف - در تهران پاتوق هیشگی نداشته - هر روز اگر گیتار تمرین نکند پکر میشود - زیاد دوست ندارد با کسی مصاحبه کند - روزی دویست هزار تومان درآمد با بت آموزش و نوازندگی گیتار و ویلن در تهران - هرگز حاضر نشد که در آلبوم هیچ خواننده ای هم صدایی کند - اختلاف شدید با محمد اصفهانی در تابستان 1379 - ما درش را میپرستد - یک پوستر را با سرمایه شخصی خودش به بازار فرستاد - چشمهایش نسبت به موسیقی سنتی روز به روز ضعیف و ضعیف تر شد - عاشق خرید کفش و بیزار از سیاست - بابت بازی و خونندگی در پرپرواز 10 میلیون تومان گرفت - نارضی از گریمش در فیلم شب برهنه” درشرایطی به کانادا رفت که مسولین داشتند به خاطر منافع خودشان او را از موزیک پاپ کشور پایین بیاورند ماهی یک بار به شمال میرفت - آرزو برگذاری کنسرت را در استادیوم آزادی داشت اما باز هم مسولین ارشاد - خواننده محبوب : ریکی مارتین - اهل شب نشینی و روزنامه خواندن نیست - استاد کوک کردن سنتور - بعد از سفرش به کانادا فیلم شب برهنه با شکست مالی بدی روبه رو شد - عاشق ماشین عوض کردن - به پیشنهاد ، دوستش برای راه اندازی فروشگاه جواب منفی داد - نه ازدواج کرده ، و نه به خواستگاری رفته - آلبوم آدم و حوا رو خیلی دوست دارد و این آلبوم در ایران هنوز توقیف هست - علاقه مند موسیقی ترکی - با چند خانواده در تورنتو دوست است - گرفتن تصدیق بین المللی در کانادا - آموزش خصوصی گیتار و ویلن در تورنتو - محبوب ترین چهره موزیک پاپ ایران در خارج از کشور - فقط در یک سر شماری کوچک شادمهر 20 میلیون هوا دار داشته - طرح کلیپهایش را خودش میدهد - خیالی نیست را بدون دست مزد خواند ولی برای آدم فروش دست مزد خوبی گرفت - یک استودیو خانگی در منزلش درست کرده و مستاجر هست ، البته فعلا - وبلاگ ها ویا سایت های تقلبی در مورد خودش را هیچ گاه تکذیب نکرده و میگوید که هیچ سایت و یا وبلاگی را خودش اداره نمیکند و اینها همه طرفدارانش هستند - قرار داد با 2 خواننده زن لس آنجلسی که برای آنها آهنگ سازی کند - و روزی 1 یا 2 بار با مادرش در ایران تلفنی صحبت میکند - قبل از عید سال 83 دست راستش شکست - در تدارک کنسرتهای بزرگ در کشورهای پر جمعیت ایرانی - هیچ گونه هد ف و یا قصد باز گشت ندارد

6. 12 کاربر برای این پست از kaka تشکر کرده اند:

كاربر فعال شعر و ترانه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    كاربر فعال شعر و ترانه
    شماره عضویت
    1586
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    4,402
    1,473 بار تشکر شده در 815 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عکس های شادمهر

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط kaka : Thursday 15 November 2007 در ساعت 12:54 PM

8. 10 کاربر برای این پست از kaka تشکر کرده اند:

akanani آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1985
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    122
    1,828 بار تشکر شده در 959 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض بیوگرافی نوازنده ويولن كلاسيك استاد شادمهر عقيلي

هفتم بهمن ماه سال 1351 خورشیدی در شهر تهران (خیابان جیحون) متولد شد . او در یک خانواده شش نفره بدنیا آمد. فرزند آخر خانواده است. دو برادرش به شهادت رسیده اند. پدرش در دوران نوجوانی شادمهر به دلیل سرطان در گذشت از کودکی با دیدن سازهای موسیقی به این رشته هنری علاقه مند شداز همان آغاز فعالیت موسیقی ، عشق و علاقه خاصی به نوازندگی و ساخت آهنگ داشت و زیاد به سمت و سوی خوانندگی نمی رفت. بعد از اتمام مقطع راهنمایی به هنرستان موسیقی رفت. سال 1376 از هنرستان موسیقی به اتفاق یک گروه به واحد موسیقی صدا و سیما رفت. فواد حجازی هم جزو آن گروه بود. در همانجا بود که با خشایار اعتمادی و علیرضا عصار آشنا شد. اولین کار شادمهر با صدای خودش معبود نام داشت که در زمان خود بارها از شبکه های ایران پخش شد . کارهای دیگر شادمهر که در ایران ارائه شد هرکدام در زمان خود رکورد شکن بودند. خودش تا زمانی که از ایران برود از میان ترانه هایی که خوانده بود، „هزار و یک شب” ، „یاس” ، و „دلخوشی” رابیشتر دوست داشت. در حال حاضر محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ است، بعد از انقلاب اولین خواننده ای بود که در سینما هم به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد . معتقد بود بازیگری کار دشواری نیست. هرگز در عرصه ی موسیقی از استادی بهره نگرفت و خودش صاحب سبک بود. مادرش را خیلی دوست دارد و در آلبوم آدم و حوا شعری برای او سروده با نام (یه لقمه نون) ... اهل دود و دم نیست و سیگار هم نمی کشد. اردیبهشت سال 1380 ایران را به کانادا ترک کرد. بعد از رفتنش شایعات زیادی درباره او گرفته شد از جمله اینکه زندانی شده، به بیماری روانی دچار گشته و ... ولی همه ی اینها شایعه ای بیش نبود. میگوید دلش برای ایران خیلی تنگ شده. عرشیا یکی دوسال پیش آلبومی به بازار عرضه کرد به نام بهونه که شادمهر هم در آن خوانده بود، ولی شادمهر آن ترانه ها را در ایران برای عرشیا اتود زده بود و عرشیا از این فرصت استفاده کرده و برای شهرت خود این کاست رو به طور مشترک به بازار عرضه کرد. شادمهر وقتی در ایران بود آلبومی ساخت به نام آدم و حوا که هیچ گاه مجوز نگرفت و بالاخره... شادمهر پس از بی مهری های فراوان از سوی وزارت ارشاد و شورای موسیقی و به دنبال مجوز نگرفتن آلبوم آدم و حوا و همچنین ممنوع الصدا و تصویر شدن علی رقم میل باطنی اش تصمیم به ترک وطن گرفت تا ادامه ی زندگی موسیقیایی خود را در آنسوی آبها تجربه کند به همین منظور به کشور کانادا (شهر تورنتو) مهاجرت کرد تا در آنجا ادامه ی فعالیت های هنری خود را دنبال کند ما حصل چهار سال اقامت در کانادا سه آلبوم خیالی نیست, آدم فروش , پاپ کرن است که با استقبال بی نظیر ایرانیان در داخل ایرا سراسر جهان مواجه شد هم اکنون شادمهر در خارج از کشور به موفقیت های چشم گیری نایل امده و برای بیشتر خوانندگان و هنرمندان خارج از کشور آهنگسازی - تنظیم و نوازندگی می کند و کنسرت هایی در شهرهای مختلف جهان با هنرنمایی او برگزار می شود . همچنین شادمهر هیچ گاه دوست نداشته به لس آنجلس برود و به قول خودش روش „دوری و دوستی” را در پیش گرفته که تا به حال هم باعث پیشرفت رو به جلو برای وی بوده است
    سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت
    آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

10. 13 کاربر برای این پست از akanani تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

پشت صحنه کنسرت شادمهر خيلی شلوغ بود و همه صف بسته بودن که با شادمهر عکس بگيرن. حتی يه دختر خانمی خيلی احساساتی شد و تا شادمهر رو ديد زد زير گريه و گفت: شادمهر ، بوی ايران رو می دی ! بالاخره تونستيم در رو فشار بديم ، همه رو بيرون کنيم و با شادمهر در کنار گيتار جديدش يه گپی بزنيم:

بهزاد : شادمهر ، تنظيم آهنگ هات برای کنسرت حرف نداشت و خيلی با حال بود . آهنگ „محال” هم بدون شک يکی از آهنگ های تک آلبوم جديدته چون تماشاچي ها ازت خواستن که دو بار اجراش کنی.

شادمهر : فکر می کنم آهنگی باشه که مردم دوست داشته باشن و باهاش خاطره ساختن .

امشب هم کارهای خيلی جالبی کردی. با ويلن صداهای عجيبی درآوردی مثل اسب و بلبل! و يک گيتار با نقش نظامی دستت بود که برنامه رو با اون شروع کردی.

اتفاقآ اين گيتاره رو شانسی پيدا کردم و اين مدل ارتشی استاندارد خودشه ، امشب بخاطر تنظيم های مخصوصی که آماده کرده بوديم آهنگ „خيالی نيست” رو با گيتار اجرا کردم ، با همين گيتار الکترونيک جديدم .

تنظيم های امشب با تنظيم های آلبوم هات فرق داشت؟

آهنگها رو با کامپيوتر و با سازهای زنده اجرا کرديم ، بنابراين صداهای تازه و ملودی های تازه استفاده کرديم .

الان بيشتر از يک سال از کنسرت دوبی می گذره ، يادت مياد ؟

اولين کنسرت ، تقريبآ يک سال و شش ماه پيش بود.

يادمه اولين بار که کنسرت داشتی ، روی صحنه مطمئن نبودی و می گفتی که کار توی استوديوت خيلی بهتره ، ولی الان می بينم که از صحنه جدا نخواهی شد .

به هر صورت تمام آدم هايی که خارج از کشور هستند ، برای اينکه بتونن خودشون رو زنده نگه دارن مجبورن کارشون رو درست انجام بدن و در خارج از کشور صحنه خيلی مهمه و بايد دائمآ با تنظيم های جديد و اجراهای نو نشون داد که هم علاقه به کارت داری و هم تواناییشو داری .

از آلبوم جديدت (آغوش) يه ويديو کليپ دادی بيرون که فوراً آهنگش روی اينترنت پخش شد. ميخوام بدونم نظرت در اين مورد چيه ؟

نمی تونم بگم که از روی قصد اين آهنگها رو کپی می کنن که سرمايه گذار من رو اذيت کنن . فکر ميکنم که فقط از روی عشقه . من خودمم اگر يه کاری رو دوست داشته باشم ميخوام همش اون رو گوش کنم . ولی خوب بهتره که اين کار رو نکنن چون ديگه سرمايه گذار امکان فروش آلبوم رو پيدا نمی کنه .

ما خيلی منتظر آلبوم جديدت هستيم . همه هی گفتن دير شد زود شد . حدس ميزنی کی اين آلبوم بيرون بياد ؟

الان فکر ميکنم که ديگه همه کارهاش تموم شده و بزودی در دبی برای اولين بار بيرون خواهد اومد و بعد در سراسر دنيا .

عکس روی جلد هم که عوض شد چون بعد از اين که عکس روی جلدت رو بی بی سی روی اينترنت گذاشت ، فوری چند آهنگ جديد و قديمتو که همه جا هست با اين عکس رو جلد بيرون دادن و خيلی ها رو گول زدن !

بله از بس که اين داستان پرتلاطم هست!

از آلبوم „آدم فروش” دو سال می گذره ، درسته؟

آره ، فکر کنم دو سال گذشت.
    البته در اين مدت با خوانندگان ديگه مثل خانم مهستی و آقای ستار کار کردم و با يه خواننده جديد زن هم دارم کار می کنم که هنوز اسم ايشون محفوظ بماند .
    من فکر می کنم که موسيقی پاپ ايرانی خواننده زن خيلی کم داره و بايد اين خواننده ها رو حمايت و تشويق کرد تا يک تعادلی بين خواننده های زن و مرد ايرانی به وجود بياد .

شادمهر همونطور که گفتم يه گيتار جديد داشت با نقش نظامی که باهاش آهنگ خيالی نيست رو زد و واقعاً نشون داد که در نواختن گيتار هم چيره دسته .
    با ويلونی برنامه اجرا کرد که بدنه اش به شکل حرف S‏ انگليسی بود و حتی شگردهای صدايی باهاش اجرا کرد که مردم خيلی براش دست زدن . شادمهر به زودی در يک پروژه بزرگ موسيقی ( با سازهای کلاسيک خارجی ) شرکت خواهد کرد که در ماه های آينده شما رو ازش باخبر می کنيم.

ویرایش توسط Leon : Monday 10 December 2007 در ساعت 11:22 AM

12. 10 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

کنسرت شادمهر و بیژن مرتضوی+میکس کارهای شادمهر+هدیه گیتار مشکی معروف شادمهر به شاهد سالمی

S H A D M E H R A G H I L I
    &
    B I J A N M O R T A Z A V I

Live in Concert in
    „New York”
    Sat Julay 28
    (516) 902-8276

همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودیم بالاخره ۲ هنرمند موزیک ایران شادمهر عقیلی و بیژن مرتضوی در کنار هم در نیویورک کنسرتی بی نظیر خواهند داشت که باید منتظر هنرنمایی این ۲ ویالونیست جهانی !!! در کنار هم باشیم هر کی این کنسرت رو نبینه نصف عمرش هدر رفته
    !! تیزر تبلیغاتی این کنسرت رو میتونید برای اولین بار از اینجا دانلود کنید

شادمهر بار دیگر معرفت و انسانیت خود رو با حضور در مراسم یادبود مادر معین به همگان ثابت کرد و بعضی شایعات در مورد او و معین رو اثبات کرد که حقیقت نداشته است

و رمیکس دوست خوبم دی جی آریان از آلمان كه از آهنگهای شادمهرو باهم ميكس كرده که برای ما فرستادند که توصیه میکنم حتما دانلود کنید

در ضمن يك مژده براي هواداران شادمهر در ايران كه سايت شادمهرفنز آلبوم پاپ كرن رو به صورت اورجينال در اخيار شما عزيزان قرار خواهد داد براي كسب اطلاعات بيشتر به اين [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه كنيد.

عکس های جدید کنسرت نیویورک+اجرا بیژن و شادمهر با هم:

عکس ها : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

عکس هایی از این کنسرت به دست من رسیده که میتونید از لینک های زیر دریافت کنید
    سرور اول :
    عکس ها : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سرور دوم :

عکس ها :[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] - [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کنسرت نیویورک شادمهر و بیژن مرتضوی که سالن محل برگزاری سولد اوت شده بود با اجرای بینظیر ۲ موسیقیدان مطرح کشور به پایان رسید
    در این کنسرت شادمهر و بیژن مرتضوی با هم به نواختن ویلون پرداختند و حضار داخل سالن رو به هنر خودشون جلب کرده بودند.

...

دو ویدئو جدید از کنسرت نیویورک:
    اجرای ۲ نفره شادمهر و بیژن مرتضوی
    سرور اول

سرور دوم

shadmehr-aghili. tk

ویرایش توسط Leon : Friday 1 February 2008 در ساعت 05:18 PM

14. 8 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

آرشیو کامل آلبوم های شادمهر عقیلی

نغمه های مشرقی (بی کلام)

نغمه های شرقی (بی کلام)

بهاران (بهار من) [بی کلام]

مسافر

دهاتی

پر پرواز

آدم و هوا

خیالی نیست

آدم فروش

پاپ کرن

01 - Sabab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

02 - Residi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

03 - Mashkook [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

04 - Yekari Kon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

05 - Boghz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

06 - Bia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

07 - Tane To [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

16. 11 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9013
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    37
    14 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اهنگ خیالی نیست و zhina رو می خوام

18. 3 کاربر برای این پست از Rudiment تشکر کرده اند:

Leon آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    726
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudiment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اهنگ خیالی نیست و zhina رو می خوام
    دوست من،از اين به بعد در خواست های آهنگ های ايرانی را در تاپيک زير عنوان کنيد. با تشکر.

------------------------------------------------------------------------
    خيالی نيست!

Zhina!

20. 9 کاربر برای این پست از Leon تشکر کرده اند:

schadmehr آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22958
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    778
    2,564 بار تشکر شده در 578 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

شادمهر یعنی زندگی،زندگی یعنی „عادت” ، عادت یعنی „تقدیر” و تقدیر یعنی „ترس”...
    عاشقانه شادمهرو میپرستم و با اطمینان میگم خودشم خودشو به اندازه ای که من عاشقشم دوست نداره(سوء تفاوت (!) نشه من پسرم!!!)
    پس چرا هیچکی نتی از شادمهر نمیذاره
    ویدیو کنسرتهای شادمهر - ویولن :http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11081
    ویدیو کنسرتهای دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13314
    فول آلبوم دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11508

22. 11 کاربر برای این پست از schadmehr تشکر کرده اند:

shahram_t آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9699
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    149
    223 بار تشکر شده در 85 پست

شبکه های اجتماعی من

Add shahram_t on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط schadmehr [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شادمهر یعنی زندگی،زندگی یعنی „عادت” ، عادت یعنی „تقدیر” و تقدیر یعنی „ترس”...
    عاشقانه شادمهرو میپرستم و با اطمینان میگم خودشم خودشو به اندازه ای که من عاشقشم دوست نداره(سوء تفاوت (!) نشه من پسرم!!!)
    پس چرا هیچکی نتی از شادمهر نمیذاره
    سلام به همه عاشقان شادمهر.

آقا من هم یه پا اسیر شادمهرم. به قول schadmehr جان:

„خود شادمهر هم خودشو به اندازه ای که من دوستش دارم دوست نداره.”

من پیشنهاد می کنم یه تاپیک فقط برای نت های استاد شادمهر عقیلی درست کنیم تا هر کی نت های شادمهر رو داره بزاره اونجا تا همه استفاده کنند.

24. 8 کاربر برای این پست از shahram_t تشکر کرده اند:

Mehdi_violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    25992
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    494
    865 بار تشکر شده در 335 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 22/3
    میزان امتیاز
    14

هر نتي ازشادمهردارين بذارين ممنون
    این نیز بگذرد

26. 3 کاربر برای این پست از Mehdi_violin تشکر کرده اند:

mansoor.violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    22632
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    645
    1,434 بار تشکر شده در 357 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

Smile

سلام یه تاپیک جدیدا باز کردیم با کمک دوستان که نت های شادمهر رو توش بذاریم
    خب فقط با گفتن این که عاشقه شادمهریم که نمیشه عشق رو اثبات کرد باید نشون بدیم
    من چند تا نت از استاد شادمهر دارم میذارم همه استفاده کنن شما هم اگه نت هاشو دارین بذارین تو این تاپیک که همش ی جا جمع بشه.
    ممنون

آدرس تاپیک نت های شادمهر:

28. 5 کاربر برای این پست از mansoor.violin تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    27671
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    32 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عاشق شادمهر
    من هم شادمهرودوست دارم ولی فقط در حیطه ی کاری موسیقی
    از بدترین کاراشم بیشترین لذت و می برم!
    ولی نباید بیش از حد غلو کرد
    مثلا اینکه شاعره!!!
    یه شعر گفته که اونم شیلاس... همی ای ای ای ای نو بس
    S0RENA

30. 3 کاربر برای این پست از sorena67 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    27671
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    32 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شاید این کار مسخره باشه ولی من اواز کار می کنم
    و برای اینکه ببینم صدام در چه حدده یک ایدی یاهو
    shadmehr. sorena@yahoo
    درست کردم و در بعضی روم ها برای تبلیغ شادمهر اهنگاشو زنده اجرا می کنم
    که در بیشتر مواقع مورد استقبال واقع شده(تعریف از خود نباشه) ولی خب بعضی ها به خاطره
    دشمنی با شادمهر چه چیزا که نمی گن به من!!
    خوشحال می شم مرا در این راه یاری کنید!!!
    شاید شادمهری بهتر در راه باشد!!!
    S0RENA

32. 5 کاربر برای این پست از sorena67 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)