لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 45

موضوع: چه طوری با سازت آشنا شدی؟

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    791 بار تشکر شده در 254 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

Post چه طوری با سازت آشنا شدی؟

0 Not allowed! Not allowed!
    مسلما هر کدوم از ما قصه ای داریم.
    این که چه طوری با این ساز آشنا شدیم؛ چطوری وارد دنیای موسیقی شدیم، چی شد که سازمون این شد...
    قصه رو باید تعریف کرد (;
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

2. 7 کاربر برای این پست از STNHZ تشکر کرده اند:

3. # ADS

shahnam3s آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4946
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    56
    61 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

یاد ایام بخیر ! در اوج نوجوانی گیتار گرفتم چند سالی فقط خاک میخورد تا روزی که بر سر یکی از دوستان به شوخی خورد شد ! و باز گیتاری دیگر گرفتم که فقط تا مدتی به عنوان دکور استفاده میشود تا اینکه تصمیم گرفتم جدی شروع کنم پارسال مجدد گیتارم را عوض کردم ! تا اینکه دو سال است جدی شروع کردم و متوجه شدم دید موسیقیایی خوبی دارم !!! و اینکه ادامه دادم !!!

5. 4 کاربر برای این پست از shahnam3s تشکر کرده اند:

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

Smile

اینم قصه ی خودم...
    وقتی سه یا چهار سالم بود یه روز با داداشم متوجه یه پیانو ی یک اکتاوی شدیم که توی خونه مون بود. و هرگز نفهمیدم از کجا اومد یا مال کی بود یا کی برامون خریده بود!
    اما ما که دنیایی داشتیم باهاش. اون قدر ساز می زدیم که سرش دعوامون می شد و مادربزرگم از دستمون قایمش می کرد؛ و نفهمیدم چرا؟ به خاطر دعوا کردنمون یا به خاطر صدای گوشخراشی که ما ازش در می آوردیم و ذوق می کردیم داریم آهنگ می سازیم؛ و واقعا به گوش من یکی که آهنگ های فوق العاده زیبایی بودن لااقل توی دنیای خیالی کودکیمون.
    چند سالی گذشت... در یه سفر پدر و مادرم به کیش سوغاتیمون یه ارگ اسباب بازی 4 اکتاوی بود. چیزی که تا یکی دوسال باهاش بعدا ساز زدم.
    اون موقع خودمون می دونستیم که چیزی بلد نیستیم! و تلاش چندانی در زمینه ی آهنگ سازی نمی کردیم!
    اما بابام که سه تار و تنبور کار کرده بود چندتا آهنگ سنتی مشهور رو برامون گوشی در آورد و بهمون یاد داد.
    همون سال بود که پیانوی کودکیمون که چند سالی بود خبری ازش نبود (بین خودمون باشه فکر کنم سر به نیستش کرده بودن از دست ما! ) دوباره سر از تاقچه در آورد و منو به فکر آهنگ زدن انداخت.
    سال بعدش؛ تازه سوم دبستانم تموم شده بود که اولای تابستونش یه روز پدرم اومد گفت می خواد بذارتمون کلاس موسیقی؛ چه سازی می خوایم؟!
    منم که ساز ندیده بودم! دیده بودم اما زیاد نه. همه ش همون ارگ و همون پیانو (که از روی بی سوادی به اونم می گفتم ارگ) و با هیچ ساز دیگه ای آشنایی نداشتم غیر دف و تنبک و سه تار و تنبور که خوب پیانو برام نسبت به اونایی که زیاد شنیده بودم دنیای جدیدتری داشت.
    اما داداشم گفت که گیتار می خواد؛ من هرگز نفهمیدم اون چطوری با گیتار آشنا شده و احساس می کردم الان یک اژدهای دو سر به خانه ی ما خواهد اومد که بنوازدش! (هرچند الان گاهی اون قدر زیاد و یه جور ساز می زنه که دقیقا همین احساس رو بهش دارم!)
    و کم کم از ارگ؛ پیانیست شدم.
    و عاشق شدم.
    و شدم اینی که می بینید! منم و یه دنیا با اون ساز...
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

7. 11 کاربر برای این پست از STNHZ تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

درود
    من كه بدون تشويق هيچكس و با ميل شخصيم وارد اين عرصه شدم... البته در ابتدا اومدم كه همينطوري واسه دلم يه چيزي بزنم... كه ناخود آگاه شيفته ي موسيقي و سازم شدم...
    و اگه 100 بار ديگه هم از اول به دنيا بيام باز هم همين ساز رو انتخاب ميكنم... هرچند كه عجيب شيفته ي پيانو بودم و هستم ... و اونم يه روز ادامه ميدم
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

9. 4 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Mananikjou آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29431
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    170
    50 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خوب... من از بچگی پیانو میزدم اولاش نه به صورت حرفه ای اما میزدم دیگه... اما کم کم از کلاس چهارم به بعد جدیش گرفتم و شروع کردم به حرفه ای آموختن و کار کردن...
    همه می دونستن که من به موسیقی علاقه دارم پس پدر و مادرم سعی کردن منو بذارن هنرستان موسیقی.. خلاصه امتحان ورودی دادم و قبول شدم اما ساز پیانو ظرفیتش تکمیل شده بود... معلم پیانوم (خانم ثریا گل محمدی) علاوه بر پیانو در نوجوانی ویلنسل هم میزد منم از همونجا با این ساز اشنایی داشتم البته فقط اشنایی داشتن کافی نیست من صداشم دوست داشتم و دوست داشتم این سازو یاد بگیرم ... پس به همین خاطر ساز ویلنسلو به عنوان ساز اصلی نزد استاد کریم قربانی انتخاب کردم...
    برای آنان که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد!

11. 6 کاربر برای این پست از Mananikjou تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

من از نوجوانی تقریبا 14 سالگی سه تار را شروع کردم بعد کم کم به دیدن سازها و گوش دادن به ویلن علاقه مند شدم و الانم راضیم ازش

13. 5 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

Mohsen_M آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    716
    669 بار تشکر شده در 252 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha-72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینم قصه ی خودم...
    وقتی سه یا چهار سالم بود یه روز با داداشم متوجه یه پیانو ی یک اکتاوی شدیم که توی خونه مون بود. و هرگز نفهمیدم از کجا اومد یا مال کی بود یا کی برامون خریده بود!
    اما ما که دنیایی داشتیم باهاش. اون قدر ساز می زدیم که سرش دعوامون می شد و مادربزرگم از دستمون قایمش می کرد؛ و نفهمیدم چرا؟ به خاطر دعوا کردنمون یا به خاطر صدای گوشخراشی که ما ازش در می آوردیم و ذوق می کردیم داریم آهنگ می سازیم؛ و واقعا به گوش من یکی که آهنگ های فوق العاده زیبایی بودن لااقل توی دنیای خیالی کودکیمون.
    چند سالی گذشت... در یه سفر پدر و مادرم به کیش سوغاتیمون یه ارگ اسباب بازی 4 اکتاوی بود. چیزی که تا یکی دوسال باهاش بعدا ساز زدم.
    اون موقع خودمون می دونستیم که چیزی بلد نیستیم! و تلاش چندانی در زمینه ی آهنگ سازی نمی کردیم!
    اما بابام که سه تار و تنبور کار کرده بود چندتا آهنگ سنتی مشهور رو برامون گوشی در آورد و بهمون یاد داد.
    همون سال بود که پیانوی کودکیمون که چند سالی بود خبری ازش نبود (بین خودمون باشه فکر کنم سر به نیستش کرده بودن از دست ما! ) دوباره سر از تاقچه در آورد و منو به فکر آهنگ زدن انداخت.
    سال بعدش؛ تازه سوم دبستانم تموم شده بود که اولای تابستونش یه روز پدرم اومد گفت می خواد بذارتمون کلاس موسیقی؛ چه سازی می خوایم؟!
    منم که ساز ندیده بودم! دیده بودم اما زیاد نه. همه ش همون ارگ و همون پیانو (که از روی بی سوادی به اونم می گفتم ارگ) و با هیچ ساز دیگه ای آشنایی نداشتم غیر دف و تنبک و سه تار و تنبور که خوب پیانو برام نسبت به اونایی که زیاد شنیده بودم دنیای جدیدتری داشت.
    اما داداشم گفت که گیتار می خواد؛ من هرگز نفهمیدم اون چطوری با گیتار آشنا شده و احساس می کردم الان یک اژدهای دو سر به خانه ی ما خواهد اومد که بنوازدش! (هرچند الان گاهی اون قدر زیاد و یه جور ساز می زنه که دقیقا همین احساس رو بهش دارم!)
    و کم کم از ارگ؛ پیانیست شدم.
    و عاشق شدم.
    و شدم اینی که می بینید! منم و یه دنیا با اون ساز...
    همچین تعریف کردی که اگه سنت رو ننوشته بودی فکر می کردم 80 سالته!
    منم خیلی به موسیقی اسپانیایی علاقه داشتم و از همون اوان عاشق گیتار شدم!
    البته ویولن و پیانو رو هم دوست دارم! ولی دیوونه گیتارم!

15. 3 کاربر برای این پست از Mohsen_M تشکر کرده اند:

Mehrdadgh4 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13850
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,147
    2,461 بار تشکر شده در 668 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Mehrdadgh4 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    16

توي خانواده ما كسي اهل موسيقي نبود و نيست. من از دوران كودكيم آهنگاي پاپ رو دوست داشتم و زياد گوش ميدادم و وقتي صداي ويلن از آهنگا ميومد حس خيلي خوبي بهم دست ميداد و اين شد كه من از دوران كودكيم 2 تا دونه چوب بر ميداشتم يكي به عنوان آرشه و يكي به عنوان ويلن شروع مي كردم با آهنگا همنوازي كردن :D:D
    و بعدها هم آهنگاي بيژن مرتضوي منو بيشتر به ويلن علاقه مند كرد.
    بزرگتر كه شدم (دوران دبيرستان) از پدرم خواستم كه بزاره برم كلاس ويلن اما گفت درست مهمتره و واسه اين كارا وقت هست! سال سوم دبيرستان رو كه تموم كردم اولاي تابستون بود كه بالاخره بابام قبول كرد و من از اون موقع يعني تير ماه 1387 بدون هيچ اطلاعي از موسيقي و حتي ويلن شروع كردم برم كلاس و الانم از اين كه ويلن رو انتخاب كردم راضيم. چه قدر حرف زدم !!

17. 7 کاربر برای این پست از Mehrdadgh4 تشکر کرده اند:

iranzamin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    19649
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    375
    677 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    15

من در دبستان توی یه جشنی یکی از دوستام ویلن میزد و از اون موقع من از صداش خوشم اومد وای چه قدر خوب که اون موقع وضع مالی ما خوب بود و میتونسیتم یه ویلن بگیرم هنوز هم دارم حسرت میخورم
    ای کاش یکی از اعضا خانواده ما ساز میزد
    از دبستان پرش کردیم اومدیم سال سوم دبیرستان یه ساز ویلن خریدیم الان راضی هستم دوستان نمیدونید چقدر این ساز به من کمک کرد

اما چقدر تلخ هست این سرگذشت ما
    ز پوچ جهان هيچ اگر دوست دارم............تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم
    ز عطار، آن سوز و سوداي پر درد............كه انگيزد از جان شرر دوست دارم

تو را اي گرانمايه، ديرينه ايران زمین
    تو را اي گرامي گهر دوست دارم

19. 4 کاربر برای این پست از iranzamin تشکر کرده اند:

symphony-x آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    27820
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,872
    1,722 بار تشکر شده در 538 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

راستش اولین آهنگ متالی که شنیدم وان بود از متالیکا از نوع شعر خوشم اومد بیشتر راجع به متال تحقیق کردم تا رسیدم به دث البته تحقیق من راجع به مفهوم کار ها بود که با عقایدم سازگار بود و دث عقاید من بود بعد از موزیکشون خوشم اومد تصمیم گرفتم این موزیک رو دنبال کنم اون موقع از سازهای این سبک درامز رو خیلی دوست داشتم امتا چون بچه ننه بودم و مامانم از درامز خوشش نمیومد نتونستم درامز بخرم و گیتار الکتریک خریدم بعد از این ساز خوشم اومد و با پتروچی و مالمستین و اینا آشنا شدیم و کلا به سبک پروگرسیو و نئو کلاسیک علاقه مند شدم

21. 4 کاربر برای این پست از symphony-x تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

منم از بچگی علاقه داشتم کلن علاقه به چیزهایی داشتم که هرکسی سمتش نمیرفت اون موقعها هم به الکترونیک علاقه داشتم هم به موسیقی از همون بچگی وقتی ساز کیبورد میدیدم خیلی خوشم میومد از جمله تو عروسی به خوانواده میگفتم قبول نمیکردن چون اون موقعها یکمی نسبت به موسیقی بد بین بودن . گذشت گذشت که سال سوم دبیرستان بودم هم از گیتار خوشم میومد هم کیبورد رفتم کلاس نوشتم وقتی کنکور شرکت کردم همون رشته برق خودم قبول شدم ولی از بدشانسمون درسا دیگه نذاشت آخه شهرستان بودم بد که ترم بعدش تونستم بیام تهران یکسال بعد تا رفتیم کلاس کیبورد نوشتیم یک ماه نشد دانشگاه گفت قانون جدید اومد دیگه نمیتونی اینجا باشی باید بری دانشگاه خودت. بازم نشد بریم تا اینکه کاردانی تموم شد کارشناسی شرکت کردم . وقتی قبول شدم اول رفت سمت گیتار 5 ماه رفتم گیتار اوایلش ریتمها بود جالب بود برام ولی وقتی رفتیم تو ملودی دیگه به دلم نشست. اینشد که دیگه از اسفند رفتم نوشتم کلاس کیبورد تا الن که بیشتر روزام با کیبورد میگزونم تصمیم گرفتم که دیگه تا آخرش برم فقط یک چیزی همیشه ناراحتم می کنه افسوس گذشته که اگه همون 18 19 سالگی ادامه داده بودم الان چقد جلوتر بودم ولی با این حال الان که 23 سالم با خودم عهد بستم که دیگه هیچ وقت کنارش نذارم .

23. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

یادمه 3 سال و اندی پیش جشن نامزدیه داییم بود. منم رفته بودم واسه فیلمبرداری. برادر زن داییم یکی از دوستاشرو که گیتاریست بود آورده بود ساز بزنه. 3 تا آهنگ تو اون جشن زد و باعث شد من روز و شب نداشته باشم. انصافا خیلی قشنگ زد. دسپرادو. بیا کنارم ابی. و یه شعر فارسی که آهنگش همون no volvere از جیپسی کینگز بود. بعد از اون روزی 2 3 ساعت فقط اون 3تا آهنگ رو که من ازش فیلمبرداری کرده بودم گوش میکردم. دیگه فقط به این فکر میکردم که من باید گیتار بزنم. شرح اینکه وقتی خودمو در حال گیتار زدن تصور میکردم چه حالی میشدم وصف نا پذیره. احساس میکردم اگه یه گیتار داشته باشم دیگه هیچ آرزویی ندارم. بالاخره بد از 3 4 ماه اصرار و التماس مکرر من به پدرم راضی شد یه گیتار برام بگیره. اونم چی؟ C40 به هر من که اطلاعاتی نداشتم. گفتم لابد خیلی گیتار خوبیه دیگه. خلاصه خریدیمش. اوایل خیلی دلسرد میشدم. چون فکر میکردم همون اول که گیتار و خریدم دسپرادو میزنم. ولی بعد فهمیدم حالا حالاها از من گیتاریست در نمیاد. جالبه قبل از اینکه کلاس گیتار برم خودم ملودی دسپرادو رو(فقط با انگشت i و کوک غلط) در آورده بودم. بعد رفتم کلاس استادم گرفت گیتار و کوک کرد. بعدش منم خواستم جلوی استاد همین دسپرادو رو بزنم یه عرض اندامی بکنم دیدم آهنگ غلط میشه. ببخشید زیاد حرف زدم. تو حس رفتم. خلاصش کنم به همین جایگاه درویشی هم که رسیدیم کلی زجر کشیدیم. پیروز باشید
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

25. 3 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

Vai آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26874
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    526
    529 بار تشکر شده در 177 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خوب داستان من اینه
    تو خانواده ما همه عشق راک داشتن و میشه گفت من با آهنگ های پینک فلوید و خیلی از گروه های دیگه بزرگ شدم یادمه یه گیتار طرح فندر اسباب بازی داشتم که همیشه خودمو جای شخصیت های پینک فلوید یا متالیکا میذاشتم و با خودم بازی میکردم تو سن 10 سالگی اولین گیتار آکوستیک خودمو خریدم اولین کلاس گیتاری که رفتم آموزش گیتار کلاسیک بود که اصلا حال نمیکردم و مرتب با استاد کلکل میکردم مثلا فلان استایلمو سعی میکردم مثل کرک همت باشه میگفت اینو کی بهت یاد داده میگفتم از کرک همت یاد گرفتم و دعوا درست یود .
    اولین الکتریکی که خریدم در سن 11 سالگی بود و تا الان هم به غیر از اون 10 جلسه پیش هیچ استادی نرفتم و خودم با استفاده از متد گیتاریست هایی مثل Joe satriani. troy statina تمرین کردم
    ESP Guitars Are The Unattached Part Of My Soul

27. 4 کاربر برای این پست از Vai تشکر کرده اند:

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط symphony-x [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش اولین آهنگ متالی که شنیدم وان بود از متالیکا از نوع شعر خوشم اومد بیشتر راجع به متال تحقیق کردم تا رسیدم به دث البته تحقیق من راجع به مفهوم کار ها بود که با عقایدم سازگار بود و دث عقاید من بود بعد از موزیکشون خوشم اومد تصمیم گرفتم این موزیک رو دنبال کنم اون موقع از سازهای این سبک درامز رو خیلی دوست داشتم امتا چون بچه ننه بودم و مامانم از درامز خوشش نمیومد نتونستم درامز بخرم و گیتار الکتریک خریدم بعد از این ساز خوشم اومد و با پتروچی و مالمستین و اینا آشنا شدیم و کلا به سبک پروگرسیو و نئو کلاسیک علاقه مند شدم
    من اخیرا می میرم واسه موسیقی راک و متال!
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

29. 2 کاربر برای این پست از STNHZ تشکر کرده اند:

شیرین پیانیست آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28167
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    40 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من 6 ساله بودم با ارگ دختر عموم دیدم هیچ استعدادی ندارم ولی 8 سالم که شد گفتم برام ارگ بخرن از این ارگای کوچیک تا دو سه سال هیچ کلاسی نمیرفتم تا بالاخره رفتم فقط تابستون 12 سالم بود که برام ارگ بزرگ خریدن و کلاس رفتم 14 ساله بودم که بالاخره پیانو رو گرفتیم و هنوزم دارم ادامه میدم.

31. 3 کاربر برای این پست از شیرین پیانیست تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

بابا ایول به همه .. همتون تو 4 سالگی و 6 سالگی و 10 سالگی و ..

من از 22 سالگی با گیتار آشنا شدم!!! بعدشم بدون اجازه مامی و ددی رفتم یه گیتار خریدم و مثل محمد با گیتار کوک نشده یه دو ماهی n تا ملودی زدمو .. دیدم نه بابا .. اینجوری جواب نمیده .. رفتم کلاس .. و از روی کتابای متد استاندارد گیتار دیک بنت شروع به یاد گیری کردم .. بعد کتابای مانالوف رو کار کردیم، با اون آکوردای عجیب غریبش!! (این کتاب معرف پاپیه که با کلاسیک فرقی نداره فقط با پیک نواخته میشه!! وگر نه اگه بشنوینش فکر میکنین کلاسیکه!!)
    آره دیگه .. 2 سال و نیم تو آموزشگاه تحصیل کردم .. الانم که رفتن به کلاس تموم شده .. استاد مرحمت فرمودن .. جلد 2 و 3 مدرن گیتار برکلی رو دادن که هر کدومش خدا صفحه تمرین هست!!!

تو این مدت با آرمیک آشنا شدم و برای همین رفتم فلامنکو رو هم کمی تا قسمتی یاد گرفتم!!! تعجب نکنین .. برای ریتم کاراش لازم بود .. تازه تا حدود کمی هم روی ملودیهای پاپ تاثیر داره!! .. بعد تمرین گام نوازی حرفه ای در تمپوهای بالا رو شروع کردم تا بتونم مثل آرمیک سرعتمو رله کنم!! اوایل نشد مثل آرمیک بزنم!! اما در ادامه .. فنی رو در حرکت دست چپ یاد گرفتم که شد!!! (چقده حال کردم اونموقع)
    الانم دارم رو یه سری آهنگ کار میکنم که ساخت خودم هستن .. کمی به بن بست خوردم!!

سرتونو درد نمیارم .. خلاصه گذشت و گذشت تا بعد سه سال الان در خدمت شمام .. الانم دنبال کارای تشکیل یه گروه تو سبک خودمم که اگه بشه .. تو دوقوز آباد ما .. اولین گروه در این سبک خواهیم بود .. دعامون کنین ...

زندگی خوش بگذره ...
    ویرایش توسط hdhamid : Saturday 17 July 2010 در ساعت 10:46 AM
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

33. 4 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)