لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 137

موضوع: نجات موسیقی ایرانی

sepsan25 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29612
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    61
    222 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض نجات موسیقی ایرانی

0 Not allowed! Not allowed!
    همه ی ما به خوبی می دانیم که موسیقی ایرانی نسبت به سال های گذشته اسیب های زیادی را متحمل شده است به نظر شما چه چیزهایی باعث این اسیب شده است وچه راهکارهایی برای نجات موسیقی ایرانی پیشنهاد می کنید
    باتشکر حتما نظر خود را بنویسید

2. 12 کاربر برای این پست از sepsan25 تشکر کرده اند:

3. # ADS

SOLAIEN آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    25812
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    524
    447 بار تشکر شده در 147 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

دلیلش کاملا معلومه ...
    در این چند ساله برخی ها(که تعداد آن ها کم هم نیست) عقیده ای دارند که به نظر من باعث پیشرفت نکردن موسیقی ایرانی میشه ... نمی گم پسرفت بلکه پیشرفت متوقف میشه ... حالا این عقیده چیست ؟ آن ها عقیده دارند هیچ گونه نوآوری و تغییر در موسیقی امکان نداره بلکه تنها باید راه اساتید و نخبگان گذشته را ادامه داد ...
    و همچنین کوتاهی های صدا سیما (که موسیقی را امری حرام می دانند)
    ولی در کل برای پیشرفت موسیقی باید راه را برای جوان های با استعداد باز کرد و بلکه آنها را تحسین کرد بجای ...
    هیچ دینی بالاتر از حقیقت وجود ندارد ...

5. 3 کاربر برای این پست از SOLAIEN تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

همیشه این بحث ها داغ میشه .

ولی قبل از اینکه بیایم صدا و سیما رو محکوم کنیم ، جوونای مملکت خودمو محکوم کنیم که به جای موسیقی اصیل کلاسیک و سنتی ، میرن پی رپ و آهنگای قر دار (شرمنده از این لفظ استفاده کردم) و ترکوندنو ... .

و یه چیز دیگه ، من اکثرا به رادیو گوش میدم ، رادیو جوان ، رادیو ایران و رادیو پیام ، خیلی زیاد از استادان موسیقی ایران (حتی استاد شجریان که میونه ی خوبی نداره با صدا سیما) اثر میذارن .
    تازه به غیر از آهنگای در خواستی .

و این منصفانه نیست که تقصیر اول رو بندازیم گردن صدا و سیما . مقصر اول خودمونیم .
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

7. 6 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946
    4,151 بار تشکر شده در 1,000 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 112/2
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

پیش فرض دلایل افت موسیقی ایرانی

سلام
    اول از همه از دوست خوبم sepsan25 عزیز ممنونم که این بحث بسیار زیبا را مطرح کردند. امیدوارم نظراتی که دوستان اینجا مطرح می کنند راهگشا باشد. چند وقت پیش مصاحبه ای را با آقای کیوان ساکت خوندم در مورد دلایل افت موسیقی ایرانی. از اونجا که این بحث مربوط به این تاپیک می شه و فکر می کنم آقای ساکت هم حرف دل منو زده البته با شیوه ای زیباتر و تخصصی تر، به جای ارائه نظر شخصی خودم مصاحبه ایشون رو اینجا می گذارم.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

قبول دارید بعد از انقلاب مخصوصا در دهه اخیر موسیقی ایرانی افت کرده؟ علت را در چه می دانید؟ بلی، این افت یک واقعیتی است که نمی شود انکار کرد ولی موسیقی مانند صنعت و تکنولوژی نیست که هر روز نسبت به روز گذشته گامی به جلو برداشته شود، بلکه چون ارتباط مستقیمی با روحیات و زوایای پنهان روحی هنرمند دارد در یک دوره اوج می گیرد و در یک دوره ساکن می شود و در یک دوره ممکن است حتی افول کند بنابراین، این یک چیز غیر طبیعی نیست که در یک دوره ای موسیقی مثل امروز افت کند، چون جامعه به نظر من از همه لحاظ بخصوص از لحاظ فرهنگی و معرفتی و از لحاظ اجتماعی در حال نزول است، طبیعتا موسیقی هم که یک جزو و پدیده ای از این جامعه است نمی تواند جدا از فضای اجتماع باشد، صرفنظر از یکسری آثار هنری که همچنان نگاه به بالا و افق های دور دست دارند اغلب آثاری که تولید می شود ممکن است در یک دوره ای آثاری باشد که از کیفیت هنری بالایی برخوردار نباشد، امروزه هم من گمان می کنم در یک چنین روزگاری به سر می بریم.
    ▪ اگر ما دوره های موسیقی پاپی را که از اول انقلاب به صحنه آمد بررسی کنیم می بینیم که سطح هنری آثار پاپ هم رفته رفته پایین آمد، اگر دقت کنیم می بینیم که از آن موج اول پاپی که یک عده خواننده برای اولین بار بعد از اتقلاب بوجود آوردند تا برسیم به خوانند های موسیقی زیرزمینی که بعد از چند سال توانستند مجوز بگیرند و بعد از آن برسیم به این موسیقی رپ مبتذل زیر زمینی، می بینیم که روز به روز سطح شنیداری مردم به شدت افول کرده است و کسی هم در این بین نیست به فکر باشد.
    ـ این مسئله دلایل زیادی دارد ولی اصلی ترین مقصر این قضیه صدا و سیما است، در گذشته مهمترین نهاد ترویج موسیقی با ارزش های هنری بالا سازمان صدا و سیما بوده اما امروزه تنها چیزی که مهم نیست ارزش های هنری نهفته در موسیقی است، البته این تخریب ارزشی، دیگر حوزه های فرهنگی را بی نصیب نگذاشته است، آن هم دلیلش این است که کسانی که تهیه کننده هستند و همچنین مسئولین موسیقی صدا و سیما دارای کمترین شناخت به موسیقی هستند و فقط با یک ذوق بسیار عامیانه به موسیقی نگاه می کنند.
    در یک جایی استاد شجریان گفتند که بعضی از تهیه کنندگان صدا و سیما می گویند که مردم هستند که آنطور موسیقی سطح پایین می خواهند، آقای شجریان پاسخ بسیار زیبایی دادند، گفتند شما به مردم موسیقی خوب داده اید و شناسانده اید که آنها بگویند ما موسیقی خوب نمی خواهیم و موسیقی بد می خواهیم! ؟

▪ خب دلایل افت کیفی موسیقی زیاد است، ولی یک دلیلی که من به آن اعتقاد دارم این است که خود هنرمندان ما هم دیگر مثل دهه های پیش اعتقاد به کارشان و هنرشان ندارند، البته شاید این هم بخاطر شرایط فرهنگی باشد، مثلا دیگر کسی پیدا نمی شود آن شور و حال هنرمندی مثل استاد صبا یا دیگران را داشته باشد و کلا فضای فکری و روحی هنرمندان عوض شده است.

ـ اصلا حرف های امروز حرف دیگری شده است، داستان امروز داستان دیگری است، همه چیز فرق کرده، هنرمند امروز یا خسته و بی انگیزه و دلپژمرده شده یا هنرمندی است که سفارشی کار می کند، که به نظر من آثار کسانی که سفارشی کار می کنند موسیقیشان فاقد ارزش هنری است و زود فراموش می شود، تعداد زیاد سمفونی به مناسبت های مختلف ساخته شده که نه تنها هیچ جایگاهی در ذهن مردم نداشته و حتی مردم آنها را به خاطر ندارند بلکه حتی به نظر من این آثارش سفارشی توهینی است بر آن مناسبتی که بخاطرش آثاری تولید می شود به دلیل اینکه از دل برنیامده و فرمایشی بوده.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فقر شب را بی غذا به سر بردن نیست،فقر روز را بی اندیشه به سر کردن است!

9. 10 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

ببینید موسیقی ایرانی و دستگاهای ایرانی خیلی وسیع و بزرگه - حالت عارفانه ای داره مثلا دستگاه همایون با اینکه شاده ولی نه شادی بزن بکوبو برقص - نه دستکاه همایون اینطویه که موفقیت و حس شجاعت به انسانها میده امید و سرزندگی - یا دستگاه افشاری که خیلی غم انگیر است باید برید تو بحر این دستگاهها تا متوجه بوشید که هستید ولی وقتی تو صدا سیمای ما 3 تا ادم بلانسبت بی شخصیت و عشقی رو میارند امید نداشته باشید موسیقی ما پیشرفت کند

11. 3 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

sepsan25 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29612
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

از همه عزیزان و به خصوص اقا محسن به خاطر نظراتتون متشکرم
    به نظر من صدا و سیما و خیلی چیزهای دیگر تاثیر دارند ولی بیشتر از همه هنرمندان خودمون مقصر هستند البته شایدم حق داشته باشند هنرمندان قشری از جامعه هستند که بیشتر از هر قشر دیگری به پشتیبانی حمایت مردم و در کل جامعه نیاز دارند و وقتی کسی از اونها حمایت نکند موسیقی ما به اینجا کشیده می شود شما خودتون حساب کنید اگر الان کسی بخواهد البومی بسازد چه قدر باید پول استودیو و هزارتا چیز دیگر هم بدهد یا اگر بخواهد کنسرتی اجرا کند چه قدر باید ایندر و اوندر بزند چون کسی نیست او را حمایت کند خوب این چیزا انگیزه و انرژی او را می کاهد
    از همتون التماس می کنم بیایید کاری کنیم حیف است این موسیقی غنی و سرشار از احساس و لطافت و مفهوم را ذره ذره از دست بدهیم با تشکر

13. 4 کاربر برای این پست از sepsan25 تشکر کرده اند:

mansoor.violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    22632
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    645
    1,434 بار تشکر شده در 357 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

سُلام
    آهنگ های موجود رو لطفا به موسیقی ایرانی نچسبون
    اینا دو بحث جدا از همن
    آخه کسی که بدونه سازو باکامپیوتر آهنگ میسازن کجا کسایی مثله بیژن و پرویزیاحقی و ... کجا

عزیزم افرادی مثله بیژن و شادمهر پایدارو همیشگی اند
    اما حالا این خواننده های جدید رو نگاه کن یه مدت آهنگاشون(!) میاد بیرون بعد یه هفته دوهفته دیگه کسی گوش نمیده
    دقت کن تازگیا وقتی سوار تاکسی میشم دیگه راننده ها از این خواننده های خز جدید نمیذارن دقت کرده باشی هایده و مهستی و یه بار دیدم شجریان و ناظری گوش میکنن
    قـرار بود به دلهـا کمی قـرار بیاید....قرار بود که از خواب پای کار بیایـد قـراربود نرنجدکسی ز گفتن حـرفی....قرار بود سر عقـل روز گار بیایـد قـراربود سر بیگنـاه به دار نباشـد....قـرار بود فقط تا پای دار بیایـد برای آنکه بدانیـم این بهار چه زیباست....قـرار بود که بعـداز خزان بهار بیاید

15. 2 کاربر برای این پست از mansoor.violin تشکر کرده اند:

sepsan25 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29612
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز من نفهمیدم که مخاطب حرفات من بودم یا یکی دیگ ولی اینو باید بدونی که ما در این تاپیک در مورد موسیقی ایرانی و فاخر خودمون بحث می کنیم کاری به خواننده ها و سبک های دیگر نداریم

17. 2 کاربر برای این پست از sepsan25 تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

دلیلش وجود سبک تهوع آور رپ میباشد که به نظر من اصلا موسیقی محسوب نمیشه. راهکارشم نابودی رپ. ولی نابود نمیشه. مثل کنه چسبیده به جوونا و داره خون موسیقی ایرانی رو میمکه. واقعا تاسف میخورم
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

19. کاربران زیر از Mohammad_ngml به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mansoor.violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    22632
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    645
    1,434 بار تشکر شده در 357 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دلیلش وجود سبک تهوع آور رپ میباشد که به نظر من اصلا موسیقی محسوب نمیشه. راهکارشم نابودی رپ. ولی نابود نمیشه. مثل کنه چسبیده به جوونا و داره خون موسیقی ایرانی رو میمکه. واقعا تاسف میخورم
    رپ هم مثله پاپ خوبه
    ولی اینایی که ایرانیا میخونن رپ نیست که
    شما یه خورده به رپ های امریکایی گوش کن
    قـرار بود به دلهـا کمی قـرار بیاید....قرار بود که از خواب پای کار بیایـد قـراربود نرنجدکسی ز گفتن حـرفی....قرار بود سر عقـل روز گار بیایـد قـراربود سر بیگنـاه به دار نباشـد....قـرار بود فقط تا پای دار بیایـد برای آنکه بدانیـم این بهار چه زیباست....قـرار بود که بعـداز خزان بهار بیاید

21. 4 کاربر برای این پست از mansoor.violin تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

نمیدونم بحثمون راجع به موسیقی سنتی هستش یا موسیقی های زیر زمینی (رپ و متال و ...) . اگه که بحث راجع به قسمت دومه ، فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر نداره ، بهترین مرجع هستش .

ولی اگه راجع به موسیقی سنتی هست که باید اول از خودمون شروع کنیم ، من خیلی آدم دیدم که به آهنگای استاد شجریان و سایر اساتید سنتی ، میگن بی حال و بی حس و این حرفا ، بعد بر میدارن ساسی مانکن و ... گوش میکنن . این وسط تقصیر کیه ؟ تقصیر استاد شجریان هستش ؟ یا تقصیر جامعه ؟ یا صدا سیما ؟ یا تقصیر خواسته های جوان پسند امروزی ؟ یا چی ؟ (منظورم آهنگای پاپ نیست ، آهنگایی که اسمی هم نمیتونم روش بذارم و اکثر قشر جوون دارن به این جور آهنگا گوش میدن) .

چرا واقعا بیاد ین طوری شه ؟ مقصر کیه ؟ یا چیه ؟
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

23. 4 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

sepsan25 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29612
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

از همتون بابت نظرات ممنونم فقط خواهشا در کنار مقصریابی راه های کمک به موسیقی و رهایی از وضعیت کنونی را هم بنویسید در ضمن موسیقی مورد بحث ما موسیقی سنتی است
    با تشکر
    ویرایش توسط sepsan25 : Thursday 15 July 2010 در ساعت 10:49 PM

25. 3 کاربر برای این پست از sepsan25 تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    رپ هم مثله پاپ خوبه
    ولی اینایی که ایرانیا میخونن رپ نیست که
    شما یه خورده به رپ های امریکایی گوش کن
    منصور جان پاپ و رپ دو بحث جدا هستن. در پاپ مستقیما از هارمونی و ملودی و کلا موسیقی استفاده میشه. ولی رپ نمیدونم والا. دکلمست. آوازه؟ آوازم نیست آخه. همون دکلمه. اگه چیزی آهنگهایی مثل آهنگهای ساسی مانکن رو شنیدنی کرده تلفیقش با پاپ هست. وگرنه رپ از خودش چیزی نداره. فرض کن یه نفر بشینه کنارت فقط گیتار بیس بزنه. مسلما آدم سردرد میگیره. هرچند بیس از آلات موسیقی هست. نمیدونم چیو با رپ مقایسه کنم. به هر حال چیزی که داره موسیقی ایران رو نابود میکنه همین رپ هست. جوونا متوجه نیستن دارن چه بلایی سر موسیقی سنتی میارن. حداقل اگه یه سبک غنی بود آدم کمتر دلش میسوخت. آدم از این حرصش میگیره که یه سبک که بچه ی 5 ساله از پسش به خوبی بر میاد داره جای موسیقی اصیل ایرانی رو میگیره. من یکم دیگه حرف بزنم دق میکنم همینجا افقی میشم.
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

27. 2 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

SOBHANTOTo3 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    29368
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,084
    1,645 بار تشکر شده در 639 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 3/1
    میزان امتیاز
    14

بزاريد هر كي كاره خودشو بكنه از اسم تاپيك خوشم نيومد
    هر كي سليقه اي داره مثلا من از موسيقي ايراني اسيل و شجريان متنفرم اين كه دليل نمي شه
    يكي رپ دوست داره
    قابل توجه عزيزان رپ تو ايران الان در سطح كاملا جهانيه متاسفانه خودمون خرابش مي كنيم
    از ادم هاي روشن فكري مقل شما بعيده اينجوري در مورد يك سبك كاملا زيباي موسيقي اينجوري حرف بزنيد

29. کاربران زیر از SOBHANTOTo3 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

ببین دوستان با نظر خیلی از دوستان مخالفم تقاضا هم دارم حرفی از ساسی مانکن نبرید چون جز جنگ دعوا جیزی دیگه نداره ولی از نظر کلی چرا دوستان همش دوست دارند توی قدیم باشن ؟ وقتی که علم داره جلو میره شما میخواین موسیقی همون حالت قبل باقی بمون و همه بیان مثل شجریان و هایده مهستی بخونند ؟ هر دسته قشری از مردم سبکی رو میپسند این نمیشه که بیام بگیم همه باید برید کلاسیک یا سنتی گوش کنید !!! نسل جوان انرژی میخواد شور میخواد یک اهنگی میخواد که بهش انرزی بده اینکه نمیشه همش آهنگهای سنتی گوش کنیم . در ضمن درست بعضی از اهنگهای رپ مسخره است ولی رپ یاس چطور ؟ که یک جمله بی معنی توش نمیبینی قرار نیست هر آهنگی که میاد شما گوش کنید اگر شما نمی پسندی یکی دیگه میپسندی . یادم قبلا یکسال وای مستادیم تا یک آلبوم از گوگوش ابی بیاد اینقد گوش میدادیم که دیگه خسته میشدیم . شما حاضر نیستن تحولی در موسیقی بینید ؟ من این سوالم آیا اهنگهای ترکی الان خونده میشه با قدیم یکی ؟ آیا اهنگهای خارجی که الالن خونده میشه با قدیم یکی ؟ آیا اهنگهای هندی و عربی که خونده میشه با قدیمشون یکی ؟ آیا همه این آهنگها با سازهای اصلی ساخته شدن ؟ پیشرفت موسیقی تو همه کشورها بود توی ایرانم هست . این روزهام اهنگهای خیلی قشنگی از این خوانندههای امروز بیرون میاد ولی خوب بعضی قشنگن بعضیا نه ولی این دلیل نمیشه چون منی که خوشم نمیاد بیام از یک سبک بد بگم و اجازه ندم کسه دیگه اون اهنگ گوش بده چون من دوست ندارم .

31. 3 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

SOBHANTOTo3 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    29368
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,084
    1,645 بار تشکر شده در 639 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 3/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اصلا دوست ندارم به كسي توهين كنم
    ولي

ولي

ولي
    دليلش وجود افراد تهوع اوري مثل شما در ايران مي باشد
    كه فقط دوست دارين چيزي كه شما دوست داريد بقيه گوش بدن
    براي كساني كه بد در مورد رپ و . . . فكر مي كنن متاسفم كه كور كورانه يك چيزي مي گن
    هر كي سليقه اي داره

33. 3 کاربر برای این پست از SOBHANTOTo3 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)