لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 34

موضوع: نقد اهنگ فاصله ها با صدای علی لهراسبی بهمراه متن ترانه اهنگ

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض نقد اهنگ فاصله ها با صدای علی لهراسبی بهمراه متن ترانه اهنگ

0 Not allowed! Not allowed!
    درود بر شما - دوستان خودم یک سایت موسیقی دارم یک مقاله در مورد اهنگ فاصله از علی لهراسبی که تیراز پایانی سریالی که هر شب پخش می شود نوشتم من همان موقع اهنگ را گوش دادم و ان را نقد کردم و به یک فالشی موزیک پی بردم که در این اهنگ وجود دارد البته بگویم فالشی موزیک نه فالشی ساز - و ان هم فالشی بیس اهنگ است که اصلان به اهنگ و صدای لهراسبی نمی اید وقتی این را فهمیدم به یکی از دوستان تنظیم کننده و اهنگساز گفتم ایشون ابتدا انکار کرد ولی وقتی در هدفون گوش داد به حرف من رسید و متوجه ان شد در پایین یک مقاله بهمراه شعر اهنگ نوشته ام امیدوارم مورد توجهتان قرار بگیرد

علی لهراسبی بعد از اجرای اهنگ سریال دلنوازان که خوب در میان مردم گل کرد اینبار هم برای دومین سال پیاپی باز تیتراز پایانی یک سریال تابستانه را خواند اهنگ لهراسبی فاصله ها نام دارد اهنگی که می توان حس کرد که او با احساسش خوانده است لهراسبی که حال به چهری همیشه Familiar در تیتراز سریالها تبدیل شده است ترانه سرا این اهنگ توسط حدیث دهقان می باشد و اهنگساز فواد غفاری و تنظیم کننده شهاب اکبری و آرمان موسی پور می باشد انصافا اهنگ فواد غفاری بسیار زیبا اجرا شده است ولی هر چقدر اوایل اهنگ را گوش می دهیم یه صدای بیس این اهنگ که با اهنگ ناسازگار است که در بین ۲۷ ثانیه و تا ۳۱ ثانیه وجود دارد که با گوش دادن دقیق می توان به این مورد پی ببرید همچنین صدای خود و احساس خود را حفظ می کند و پرانرزی و مسلط می خواند علی لهراسبی از ۲۷ ثانیه تا ۱۷ : ۱ دقیقه خواند و در ادامه تا ۳۵ :۱ ثانیه موزیک اجرا می شود و در ادامه لهراسبی صدایش را پایین می اورد و ارام تر از قبل می خواند تا اینکه در دقیقه 2 اوجش را مانند اول موزیک شروع می کند و بی نفس و پراحساس تا اخر موزیک یعنی ۸ : ۳ ثانیه موزیک و صدای وی قبل تر تمام شود در کل به این اهنگ از ۵ نمره ۴ می دهیم و تنیجه ی اهنگ یک موزیک پر احساس و زیبا از علی لهراسبی بوده است شعر این اهنگ را هم توسط خود ما در اینجا قرار گرفته است امید است که بتوانیم با اقای علی لهراسبی خواننده توانای کشورمان هم صحبت شودیم و مصاحبه ای با وی داشته باشیم

اگه فاصله افتاده اگر من با خودم سردم تو کاری با دلم کردی که فکرشم نمی کردم

چه اسون دل بریدی از دلی که پای تو گیره که از این بدتر هم باشی واسه تو نفسشم میده

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر می شه همیشه لحظه اخر خدا نزدیکتر میشه

تورو دست خودش دادم که از حالم خبر داره که حتی از تو چشماشو یه لحظه بر نمیداره

تو امید منی اما داری از دست من میری با دستای خودت داری همه هستیمو می گیری

دعا کردم تورو باز هم با چشمی که نخوابیده مگه میزاره دل تنگی مگه گریه امون میده

مریضم کرده تنهایی ببین حالم پریشونه من اونقدر اشک می ریزم که برگردی به این خونه

حسابش رفته از دستم شبهایی که بیدارم شاید از گریه خوابم برد درها را بار درها را باز می زارم

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر می شه همیشه لحظه اخر خدا نزدیکتر میشه

تورو دست خودش دادم که از حالم خبر داره که حتی از تو چشماشو یه لحظه بر نمیداره

2. 7 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)