لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 58

موضوع: تبلیغات.درست یا اشتباه؟

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض تبلیغات.درست یا اشتباه؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه بچه های نت اهنگ
    حتما تا حالا تو نیازمندیهای روزنامه ها همچین تبلیغاتی رو دیدید.
    تهیه البوم موسیقی

حالا بحث من اینه که ایا همچین چیزی که چند سالی رواج پیدا کرده درسته. ایا اینقدر هنر موسیقی بدبخت و زلیل شده که تو روزنامه , تو یه کادر 3x4 در موردش تبلیغ میشه. کسانی که از این طریق میخوان البوم بدن بیرون چطور. ایا میشه از این طریق معروف و مشهور شد؟
    نمیدونم شاید اونها کارشون درسته و من فکرم اشتباه هست. حالا از دوستان هر کس که در این مورد نظری داره , بیان کنه تا به نتیجه برسیم که این کار در شان و منزلت این هنر هست یا نه.
    ممنون
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست DSC00095.JPG  

2. 12 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

3. # ADS

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

درود
    من نظرات طولانی در این مورد دارم مثل همیشه...
    اما کوتاه میگم...
    به نظر من کلیه تبلیغات تو روزنامه از هر نوع فقط به طنز شبیه هست... و در مورد موسیقی خیلی خیلی بدتر...
    از تبلیغ آموزش ساز گرفته که در 5 جلسه شما رو استاد میکنند.!!!
    خرید ساز که با ماهی 20 هزار تومن و جدیدا 5 هزار تومن صاحب ساز میشید!!!
    تا همین اهنگ سازی ها و تهیه آلبوم که در یک هفته یک آلبوم رو جمع میکنند برای شما!!!
    واقعا همه ی اینها خیلی خیلی جالبه...
    و البته کاری جز تخریب هنر و موسیقی نمیکنه...
    این آهنگ ساز های دو زاری که فقط بلد هستند چند تا سمپل بچینند پشت هم یا نهایتا با یک کیبورد فکستنی چند تا به اصطلاح ریتم بسازند که اصلا نمیشه اسمش رو ریتم گذاشت چون هیچ کدوم از خواص ریتم رو ندارند... نهایتا هم یک شعر آبکی که شعر هم نیست و در حقیقت***شعر هست میندازن روش بعد با یک میکروفون بهرینگر 100 هزار تومنی و برنامه کیوبیس یک ضبظ غلط غلوط از صدای فالش خواننده میکنند و بعد هم با دقیقه ای 15 هزار تومن تو ایران موزیک پخش میشه ..
    به به به به چه هنری... به به به به عجب هنر مندائی...
    داستان کاملا روشن هست و مبارزه ی اگاهانه (شایدم مصلحانه) با این جور افراد چه در محیط مجازی و چه در محیط حقیقی به عهده ی هر هنرمند و هنر دوستی هست...
    امیدوارم هر روز تعداد پیروان این مکتب کلاه برداری و کلاشی کمتر بشه و کسانی که در دام این افراد افتادند زودتر رهائی پیدا کنند.
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Wednesday 28 July 2010 در ساعت 11:10 PM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

من که واقعا حرص میخورم. از خواننده هایی که واقعا هیچی از موسیقی نمیفهمن. از سرویس دهنده هایی که فقط فکر پول هستن. از بچه پولدارایی که فقط میخوان 4تا دختر اینا رو تو تلویزیون ببینن. یه چیزایی تو دل آدمه که واقعا آدمو عصبی میکنه. در مصر باستان افراد جاهل بیشتر از افراد دانا بودن. واسه همین افراد دانا به ساز جاهلا میرقصیدن. کسی نمیتونست بهشون بفهمونه خدایی رو که مجسمه نیست چطور بپرستن. چون اونا فکر میکردن خدا حتما باید دیده شه. اگه بهشون بگی خدای من دیده نمیشه میریزن رو سرت شکمتو سفره میکنن. جون من برام ایراد نگیرید که چرا اینا روگفتم. همینطوری اومد تو ذهنم دیگه. یا حق
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

6. 7 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

hossein-18 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    20618
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    161
    310 بار تشکر شده در 108 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    15

چی بگم...

8. 2 کاربر برای این پست از hossein-18 تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

عزیزان جسارت منو ببخشید من فکر میکنم مشکل نهتبلیغ دهندس نه تبلیغ کنندس مشکل نبودن کانالهای درست برای کار موسیقیه اگه شرکتا و استودیوهای بزرگ مثل ترکیه در اینجا فعال بودن تمام این مراحل درست و عاقلانه طی میشد و اصلا آقایون کلاش و رقاص و بشکن و بالا بندازو... پدید نیومدند

10. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

:
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza. ranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزیزان جسارت منو ببخشید من فکر میکنم مشکل نهتبلیغ دهندس نه تبلیغ کنندس مشکل نبودن کانالهای درست برای کار موسیقیه اگه شرکتا و استودیوهای بزرگ مثل ترکیه در اینجا فعال بودن تمام این مراحل درست و عاقلانه طی میشد و اصلا آقایون کلاش و رقاص و بشکن و بالا بندازو... پدید نیومدند
    رضا جان , حالا که نیست ایا این درسته که این هنر رو با این شکل به صلیب بکشند؟به خدا هر موقع من از این اگهی ها توی روزنامه میبینم کلی عصبی میشم. اخه یه احترامی. یه عرج و قربی. موسیقی که تجارت نیست. هنره.
    چی بگم والا... ادم بعضی اوقات چیزهایی میبینه که قابل هضم نیست.

12. 5 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا اصلا به فرض که تجارته ...
    مگه پینک فلوید نیس دستزداش نجومیه تبلیغات بی حد و حصر اما در مقابل کارها تاریخی و ماندگار و هر آلبوم سندی در راک این آقایون چی فقط قر...

14. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط reza. ranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا اصلا به فرض که تجارته ...
    مگه پینک فلوید نیس دستزداش نجومیه تبلیغات بی حد و حصر اما در مقابل کارها تاریخی و ماندگار و هر آلبوم سندی در راک این آقایون چی فقط قر...
    نه نه. اشتباه نکنیم. گروههای بزرگ مثل پینک , دایرستریت, ونجلیس و ... برای مادیات کار نمیکنند. کاری که برای پول و تجارت باشه هیچ وقت موفق نیست. اون عشق و علاقه هست که این افراد بزرگ رو به وجود میاره. هدفهایی بزرگ تر از پول و تجارت. دیگه خودتون تو این چیزها استادید. اگر فکر کنیم گروهی مثل پینک فلوید برای تجارت کار میکنه یا بخوایم اینها رو با اینجور شیادها مقایسه کنیم بی انصافیه

16. 3 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

وقتی که نه پدری و نه دست محبتی روی این موسیقی نباشه . چه انتظاری دارید ؟؟
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

18. 3 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من از یک نظر مشکلی نمیبینم از یک نظر چرا . من مشکلی نمیبینم چون خوب بالاخره هر کسی یک مقداری بلد این وسط هر کسیم نیاز مند پول . احتیاج داره به کار وقتی کاری پیدا نمیکنه مجبور بیاد سمت اینکه از هنری که داره استفاده کن حالا شاید زیاد بلد نباشه ولی در اون حد میخواد کار کنه بالاخره خرج خودش در بیار . حالا نمیتونیم بگیم همگی اینها یک دوروغ بینش خوب و بد داره .

از یک اون نظر که مشکل خوب باعث افت موسیقی میشه هر کسی ببینه میگه نگاه کن موسیقی چقد راحت ماهم بریم !!! ولی این مشکلات از اینجا نیست مشکلات از جاهای دیگست. چرا یک یکیمون توی این بحث نمیام بگیم آقا مشکل سیاست کشور ماست ؟ چرا یکیمون نمیام بگیم آقا کدون خواننده میتونه آلبوم که دوست داره رو بده بیرون ؟ غیر اینکه باید هفت خان رستم رد کن هزار تا تغییرات تو آلبومش بدن آخرسر اون چیزی که میخواد نباشه بگین بیا حالا اینو بده بیرون ؟!!! چرا هیچکدوم اینارو نمیگیم . بد میام میگیم چرا خوانندهای ما با کامپیتور آهنگ میسازن چزا موسیقی ما داره افت میکنه این عامل خوانندههای مان !!! اخه کدوم خواننده میتونه از سازههای زنده استفاده کن . به خواد استفاده کنه کی هزینشو میده ؟ جز اینکه خودش باید بده ؟ این هزینو رو از کجا باید بیار . کدوم موسیقی دان ما فقط کار موسیقی میکنه و کار دومی نداره ؟ همش شما به شاخه برگ گیر دادین ببا برین دنبال ریش . الان خود استاد من 22 سال سابقه داره با نداری ساخته تونست بره دانشگاه مدرک لیسانس بگیر حالا اومد برای اینکه هنرش دوست داره باید هر روز هفته کلاس بر دار کلی کلاس خصوصی بگیر تا بتونه خرج زندیگیشو در بیار . شاید حتی با ایت تجربش گاهی اوقات مجلسم بره ولی درست ما بشینیم به مسخرش بگیریم . تو رو خدا یکمی انصاف داشت باشین واقعا . فقط نشستیم شعار میدیم .

20. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من از یک نظر مشکلی نمیبینم از یک نظر چرا . من مشکلی نمیبینم چون خوب بالاخره هر کسی یک مقداری بلد این وسط هر کسیم نیاز مند پول . احتیاج داره به کار وقتی کاری پیدا نمیکنه مجبور بیاد سمت اینکه از هنری که داره استفاده کن حالا شاید زیاد بلد نباشه ولی در اون حد میخواد کار کنه بالاخره خرج خودش در بیار . حالا نمیتونیم بگیم همگی اینها یک دوروغ بینش خوب و بد داره .

از یک اون نظر که مشکل خوب باعث افت موسیقی میشه هر کسی ببینه میگه نگاه کن موسیقی چقد راحت ماهم بریم !!! ولی این مشکلات از اینجا نیست مشکلات از جاهای دیگست. چرا یک یکیمون توی این بحث نمیام بگیم آقا مشکل سیاست کشور ماست ؟ چرا یکیمون نمیام بگیم آقا کدون خواننده میتونه آلبوم که دوست داره رو بده بیرون ؟ غیر اینکه باید هفت خان رستم رد کن هزار تا تغییرات تو آلبومش بدن آخرسر اون چیزی که میخواد نباشه بگین بیا حالا اینو بده بیرون ؟!!! چرا هیچکدوم اینارو نمیگیم . بد میام میگیم چرا خوانندهای ما با کامپیتور آهنگ میسازن چزا موسیقی ما داره افت میکنه این عامل خوانندههای مان !!! اخه کدوم خواننده میتونه از سازههای زنده استفاده کن . به خواد استفاده کنه کی هزینشو میده ؟ جز اینکه خودش باید بده ؟ این هزینو رو از کجا باید بیار . کدوم موسیقی دان ما فقط کار موسیقی میکنه و کار دومی نداره ؟ همش شما به شاخه برگ گیر دادین ببا برین دنبال ریش . الان خود استاد من 22 سال سابقه داره با نداری ساخته تونست بره دانشگاه مدرک لیسانس بگیر حالا اومد برای اینکه هنرش دوست داره باید هر روز هفته کلاس بر دار کلی کلاس خصوصی بگیر تا بتونه خرج زندیگیشو در بیار . شاید حتی با ایت تجربش گاهی اوقات مجلسم بره ولی درست ما بشینیم به مسخرش بگیریم . تو رو خدا یکمی انصاف داشت باشین واقعا . فقط نشستیم شعار میدیم .
    ok. گیریم حرف شما درست باشه. احتیاج به پول و کار و کاسبی. ولی من یه سوال از شما دارم.
    منی که سر از خوانندگی در نمیارم و تا حالا به غیر از خوانندگی تو حموم خونمون جای دیگه نخوندم,
    اگر به یکی از این تبلیغ کننده ها زنگ بزنم و بگم من میخوام البوم بدم بیرون. من میخوام تبدیل به داریوش یا اصلا تبدیل به معین بشم این اقا چه جوابی باید به من بده؟
    باید بگه بیا , حله؟
    باید بگه نیا , حله؟
    باید بگه پول مول چقدر داری؟
    اصلا اینها چی کار میکنند؟من رو خواننده میکنند؟ من رو معین میکنند؟ معین رو من میکنند؟ چی کار میکنند؟
    اخه مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که متوجه نشدم

22. 3 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ببین رامتین . خالتور زنم خودش یک هنر اگه همین خالتور زنا نبودن فکر کنم شما میخواستین توی مهمونیاتون باخ بذارید یا داریوش بذارید ؟ در مورد صحبت تو احسان جان . منم همینو گفتم علت اینکه باعث شد کیفیت کار اومد پایین چی ؟ علت اینکه یک نفر به خودش اجازه میده خواننده بشه بدون هیچ اصولی چی ؟ کیفیت موسیقی ما مگه نیست خوب این مشکل کجاست ؟ وقتی موسیقی ما نمیتونه پیشرفتی کنه برای این پیشرفت باید هزینه کن این هزینه رو نمیتونه بده خوب همون حالت میمونه .

بعد هم اینکه احسان همه ما عقل داریم میدونیم که این حرف خنده داره وقتی یکی بیاد بگه من میتونم معین کنم صداتو یا داریوش خوب اینو همه میدونند که هیچ وقت نمیشه ولی در حد توان خودش شاید یک چیزی بشه . با نرم افزاز اینقد بالا پایین میکنند تا صدا درست میشه .

ولی یک نکته اینجا هست. مثلا خود من دوست دارم خواننده بشم . شاید صدایی نداشته باشم ولی در حدی که خودم لذت میبرم به من هیجان میده حالا خود من میدونم صدام زیاد خوب نیست ولی یک چند تا از دوستان میان میگن خوب شده بر میدارم میذارم تو سایت بعد ملت میان دانلود میکنند . بعد میبینم اوو توی ماشینم گوش میدن اون وقت من فکر میکنم نه بابا من صدام خوب در صورتی که نبود حالا فردا یکی از همون دوستای من که یکمی موسیقی بلد میاد میگه دیدی حامد صدایی نداشت ولی چه آهنگش پخش شد همه گوش میدن پس بیام منم یک اهنگ بخونم !!! حالا همین باعث میشه وقتی همچین جوی حاصل میشه یک شخصی کمی از آهنگسازی سر در میاره میاد میگه خوب بیام منم یک تبلیغ بدم برای کسایی اصلا موسیقی بلد نیستن شاید بخوان یک چیزی بخونند براشون یک چیزی درست میکنیم میره با کلی اکوردهای غلط یک آهنگ میسازه میده به طرف . فردا طرف میاد پیشش میگه آقا دست درد نکن همه تعریف کردن خوب همین باعث میشه طرف فکر کنه اره کارش درست و همینجور ادامه پیدا میکنه مثل یک حلقه ...

ولی جلوی اینها رو چه طوری میشه گرفتم باید رسانهای ملی ما یک کاری کنند . صدا سیمای ما ولی کجان که به موسیقی اهمیت بدن . یادم موقع که راهنمایی بودیم میومدن معلم میگفتن متالیکا شیطان پرستن حتی تلویزیون خودمون با برنامهای دروغ چند نفر نشون دادن که میگفتن ما جزو هوی متالیم زده بودن چند نفر کشته بودن میگفتن این قانون موسیقی ماست!!! ولی بزرگتر که شدم دنبال این چیزا رفتم دییدم نه بابا اینا دروغ بیش نبود ولی به نظرتون چند تا از دوستان من مثل من دنبال این چیزا بودن ؟ یا چند نفر مردم رفتن دنبال این حرف که ببینن راست یا دروغ هنوز هنوز در کشور خیلیها متالیک رو شیطان پرست میدونند و متال که دیگه بدتر از اون میبینند خوب همین تبلیغات علکی و دروغ باعث همین چیزا میشه دیگه .
    وقتی منی که میخواستم موسیقی از بچگی شروع کنم ولی خانواده من نذاشتن گفتن گناه مشکل داره کی بود بیاد بگه آقا این چه حرفی شما میزنید بدتر برعکسش صدا سیما ما میومد میگفت آره گناه که همینا باعث شدن نذاشتن برم خوب منی که دوست داشتم احساسم بیان کنم از الان که 23 سالم شروع کردم تا بخوام اون تجربها رو کسب کنم 40 50 سالم میشه اون موقع بیام چی بگم از کدوم احساسم بگم ؟ وقتی دیگه احساسی برام نه مونده بیام بگم ؟آیا احساسی که من توی 20 30 سالگی دارم با 40 50 سالگیم یکی ؟ اینم باعث میشه من چون میخوام احساسم الان بیان کنم پس بیام به همین سمت.

و از طرف دیگه من این سوال دارم . کدوم یکی از شما رفتین از مغازه آلبوم جدید بابک جهان بخش خریدین؟ یا فرزاد فرزین یا 7th یا آلبوم جدید محسن یگانه رو کی میره بخره ؟ هیچکس یا از سایت دانلود میکنیم از دوستان میگیریم .
    خوب کسی که آهنگسازی این البوم رو به عهده داشت وقتی هزینه که کرده زمانی که گذاشته ولی بازده ای براش نداره وقتی اون هزینش در نمیاد که بتونه کارشو قویتر کنه خوب مجبور بره چهارتا مجلس مجبور برای هرکسی بیاد آهنگ بساز تا بتونم به اون چیزایی که میخواد برسه . پسر خاله من آمریکا درس میخونه میگه من یک آلبوم بخوام بخرم 50 60 دلار گاهی اوقات پولش ولی اینجا چی کسی حاضر نمیشه 1000 تومن پول یک سی دی بده . تا کمکی به یک خواننده کنه .

بعد از همه اینا مشکل اقتصادی مردم . اخه مردم ما از کجا میتونند این هزینها رو بدن . از صبح تا شب کار میکنند دنبال یک لقمه نون که بتونند خرج زندگی در بیارند . الان مثلا خود من بخوام برم دوره آهنگسازی ببینم باید 35000 تومن کم کم برای یک ساعت بدم هر جلسه خوب پدر بنده این پول از کجا بیار من نمیگیم اون استاد حقش نیست اونم احتیاج داره اونم داره هزینه تجربش میگیره کلی تلاش کرد کلی خرج کرد تا به اینجا رسید . من بنده بخوام الان ارگ که دلخواهم بگرم من الان دوست دارم با ارگ تایروس 3 کار کنم ولی از کجا اخه میتونم این هزینه رو بدم 4.5 میلیون بدم پدر من این پول از کجا بده به من . اگرم بخوام خودم برم اشاللله یکی دو سال دیگه بتونم بگیرم اگر خرجه دیگه نداشت باشم . پول ارگ از یک طرف پول کلاس از یک طرف پول رفت امد از یک رفت خورد خوراک یک طرف خوب معلوم با این همه خرج من نمیتونم اون چیزایی که میخوام داشته باشم . همین باعث میشه بند نمیتونم ارگ تایروس بگیرم . همین باعث میشه نمیتونم بنده برم کلاس اهنگسازی همه اینا با هم باعث میشه بنده برم سمتی که خودم تجربه کسب کنم کار انجام بدم و کارم خوب مطمعا نسبت به اونی که میره کلاس خیلی پایین تر خواهد بود . این همه مشکلات هست دوستان فقط این شد ملکه ذهنشون از سبک از خوانندست. ببینید چه چیزی باعث شد این نوازنده این موسیقدان یا این شخص وارد این قضای بشه و از هدف اصلیش دور باشه .
    ویرایش توسط joojefarary : Thursday 29 July 2010 در ساعت 10:12 AM

24. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جوجه عزیز من دوس ندارم زیاد با نظراتت مخالفت کنم چون همه برو بچ سایتو هرچند ندیدم اما مثه داداشا و خاهرام دوس دارم ماهمه همدردیم وببخشی که توی بحثتون فضولی میکنم اما شما خیلی به مبحث مهمونیو بزنو برقصو اینا اهمیت میدی و اونرو بخش مهمی از موسیقی قلمداد میکنی که اکثر موزیسینها چه آکادمیک و چه حرفه ای ها اینقد این مهمونیه سالی یه بار براشون مهم نیس در ضمن خالتور کاره خوبو بدم به اندازه کافی داریم خودشون هرکدوم یه پا وکیلن...

26. 5 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

Solo آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2143
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    269
    542 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

تبلیغات توی هر زمینه ای مهمه و امروزه بعنوان یک علم به اون نگاه میشه .
    خوب جالب اینجاست که اگر این مدل تبلیغات درست بود الان ما در موردش بحث نمی کردیم .
    این افرادی که با این مدل تبلیغات سعی دارند خودشون رو مطرح کنند مستقیما به شعور و فهم مخاطب خودشون توهین میکنند و بیشتر باعث میشن تا افراد لایق و بلد کار از اونها فاصله بگیرن .

نکته اینجاست که یه هنرمند به علت نیازهای شغلی هنری خودش از تجارت و تبلیغات مدت زیادی دور بوده و زمانی که به فکر تجارت می افته به بن بست میرسه .
    از طرفی اگر هنرمند , هنرمند واقعی باشه این مسئله رو باید درک کنه که توی تمام مراحل کارش باید با اصول و نظم پیش بره .
    به همین علت هست که افراد هنرمند زمانی موفق میشن که شخص مناسبی رو بهنوان مدیر برنامه های خودشون انتخاب می کنند و با اعتماد کامل تمام تمرکز خودشون رو روی هنر و وقتشون رو توی همین زمینه صرف میکنند .

در مورد افرادی هم که به سرعت می خوان ره 100 ساله رو 1 شبه سیر کنند صحبتی نکنیم بهتره چون هم تعدادشون زیاده هم با حرف سر عقل نمیان !

از طرفی نیاز هنرمند به اجرا گذاشتن هنرش هست. یک هنرمند نیاز داره تا هنرش رو به نمایش بذاره پس نمیشه تمام افرادی که میخوان خودی نشون بدن رو توی دسته افراد بی علم و نا لایق قرار داد .

به هر حال با کمی تامل میشه درک کرد هنر واقعی کجاست و چه راهی درست تر و کامل تر هست.
    صابر محرابی

28. 3 کاربر برای این پست از Solo تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

رضا جان من از چیزی که دوست دارم حمایت میکنم ریتمی که بهش علاقه دارم ولی ربطی به موضوع این تاپیک نداره .

و یک مورد دیگه که یادم رفته بود بگم خوب علت اینکه هر کسی اجازه میده به خودش خواننده بشه یا آهنگسازی کنه اینا به خاطر پیشرفت علم . آیا باید جلوی این پیشرفت ایستاد و گفت نه نباید از این امکانات استفاده کنید باید مثل گذشته باشید ؟ این همه نرم افزارها و برنامهایی که اومد برای راحتر شدن اون وقت ما باید بگیم نه استفاده نکنید اصالت قبلیتون حفظ کنید . باید از این علم استفاده کرد خوب حالا این برنامها باعث شد هر کسی بتونه به یکمی معلومات موسیقی آهنگ بسازه یا بتونه با تغییرات در صداش صدا رو درست کنه نمیشه که بگیم نه نباید کسی از اینا استفاده کنه . اینا باعث شد طرفی که صدا نداره با کلی تغییرات با برنامه صداش میزونه بشه نمیشه که حالا چون اینا باعث راحتر شدن شده حالا بگیم نه استفاده نکنید بشینید کسانی مثل داریوش یا اصفهانی یا معین یا ابی یا فروغی پیدا بشن .

30. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درسته موافقم این چار تیکه چوبو آشغال پاشغالایی هم که اسمشونو گزاشتن ساز دور بریزیم خودمونو عواموالناس همه موزیسین بشیم که موسیقی ملت کلی رشد کنه(یعنی به لج.. فعلی کشیده بشه)
    آره دیگه اصلا این دانشکده موسیقی چیه کی اینو درست کرده ما و بقیه دوستان که میزنیم تو خالتورو کلی صفا دره دیگه تخصص میخایم چیکار مثل باقی کارای مملکت اینم بزار هردمبیل پیش بره نه که تا حالا نرفته

هرکسی موزیسین نمیباشد و نمیشود این کار تخصص میخاهد و زحمت دارد زیرا با روح مردم در ارتباطیم ما موزیسینیم نه رقاص و مطرب و بشکنو بالا بندازو جگرکی و اهل...

32. 7 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)