لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 31 از 31

موضوع: ?mishe lotfan nazar bedin

h_bruce آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29531
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    20 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin_designer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز :
    لازم میدونم 3 نکته رو عرض کنم:
    1- اگر فونت فارسی نصب ندارید و یا سیستم عامل شما با زبان فارسی مشکل داره حتما از این سایت برای کانورت کردن نوشته هاتون استفاده کنید
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    2- حتما برای نمونه کار یا ماکت از یک وسیله قدرتمند تر استفاده کنید . حالا لازم نیست یه رکوردر تهیه کنید یا به استودیو برید با میکروفون هدست هم به مراتب نتیجه بهتری میشه گرفت تا میکروفون موبایل چون نصف فرکانسهای شما در عمل بوسیله عدم پهنای باند کافی توسط موبایل حذف میشه
    و راحت نمیشه نظر داد

3- و اما در مورد کار شما: نظر من اینه که تقلید کردن درس نیست.
    چرا ؟ چون کسی که تقلید میکنه همیشه 100% نمیتونه کپی بخونه
    چون حنجره هرکسی با هرکسی فرق میکنه. شما دوتا اهنگ رو شبیه بخونی اهنگ سوم رو چکای میکنی ؟ خودتون باشید و با صدای خودتون کار کنید .
    نمونه اش در ثانیه 55-56 یه کاری کن به واژه „آخر” دقت کن که به طرز ناشیانه ای خواستی سر هم بندیش کنی و کامل نشون میده حنجره ات کشش نداره پس مجبور نیستی تقلید کنی .
    ولی وقتی باز بخونی و خودت باشی مطمئن باش نتیجه بهتری میگیری . ازاد باش و راحت فشار نیار . !

4- همیشه برای شروع هرکاری به عالی فک کن تا بتونی به نتیجه خوب برسی !
    اگر به عالی فکر کنی 20 مگیری!!! ولی فکر کن وقتی که برای 20 بخونی چند میگیری؟

5- هیچ وقت هم از ایرانیها رو الگوی کاری قرار نده . ایران روی موسیقی حرفی برای گفتن نداره.
    موسیقی دست ایرانیها نیست.
    ایرانیها بلدند شعر خوب بگویند ایران سعدی داره حافظ داره شاعر داره ولی موسیقیدان نداره.
    برعکس خارجیها بتهوون دارند و... ولی شاعر خوبی ندارند .
    برای موزیک که از احساس نشات مییگره باید با احساس بود و با حس ذاتی خوند نه با تقلید
    موفق باشی.

سلام
    من زیاد تو این بحث خودمو نمیخوام شرکت بدم
    ولی مورد 5 این تاپیک فکر کنم یه خورده راجع به موسیقی ایران کم لطفی شده
    ایران شاید توی سبک های غربی موزیسین نداشته باشه که حتی کارای کلاسیک هم میشه گفت همین طوره
    ولی ایران توی سبک سنتی خودش بزرگان زیادی داشته که اگه بخوام مثال بزنم کم لطفی در حق بقیه بوده که اسمشون نوشته نشده
    توی سبک پاپ هم میتونم بگم که استعداد های زیادی داریم
    بزرگان زیادی هم داریم مثل سیاوش قمیشی ، ابی ، معین و ...
    حتی شادمهر هم همینطور بوده و هست
    این همه مدت گذشته ولی ما کمتر کسی رو میبینیم که مثل سیاوش قمیشی و حتی مثل شادمهر باشه و بتونه در حد و حدود اونها باشه

درسته توی دنیا شاید شناخته نشده باشن ، ولی درست نیست که اینجوری راجع بهشون قضاوت بشه
    گروه آرین که یکی از گروه های منفور موزیسینهاست با سلطان پاپ انگلیس آلبوم دادند بیرون
    ولی کسایی که بین همه ی ایرانی ها بهترین هستند رو نباید بهشون رتبه داد حتی داریوش

بحث راجع به این جریان مفصل هستش
    که اگه بخواید خیلی دوست دارم یه تاپیک راجع بهش باز کنیم

2. کاربران زیر از h_bruce به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    253 بار تشکر شده در 118 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط h_bruce [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من زیاد تو این بحث خودمو نمیخوام شرکت بدم
    ولی مورد 5 این تاپیک فکر کنم یه خورده راجع به موسیقی ایران کم لطفی شده
    ایران شاید توی سبک های غربی موزیسین نداشته باشه که حتی کارای کلاسیک هم میشه گفت همین طوره
    ولی ایران توی سبک سنتی خودش بزرگان زیادی داشته که اگه بخوام مثال بزنم کم لطفی در حق بقیه بوده که اسمشون نوشته نشده
    توی سبک پاپ هم میتونم بگم که استعداد های زیادی داریم
    بزرگان زیادی هم داریم مثل سیاوش قمیشی ، ابی ، معین و ...
    حتی شادمهر هم همینطور بوده و هست
    این همه مدت گذشته ولی ما کمتر کسی رو میبینیم که مثل سیاوش قمیشی و حتی مثل شادمهر باشه و بتونه در حد و حدود اونها باشه

درسته توی دنیا شاید شناخته نشده باشن ، ولی درست نیست که اینجوری راجع بهشون قضاوت بشه
    گروه آرین که یکی از گروه های منفور موزیسینهاست با سلطان پاپ انگلیس آلبوم دادند بیرون
    ولی کسایی که بین همه ی ایرانی ها بهترین هستند رو نباید بهشون رتبه داد حتی داریوش

بحث راجع به این جریان مفصل هستش
    که اگه بخواید خیلی دوست دارم یه تاپیک راجع بهش باز کنیم
    ه ه چه قشنگ حرفای منو با مثالهای قشنگتون زیر سئوال بردید
    عزیز من جهانی فکر میکنم
    ایران حرفی برای گفتن نداره .
    هروقت صف خرید البومهای شجریان توی توکیو ، پاریس ، لندن ، نیویویرک ، اسمتردام ، و... راه افتاد حرف شما سندیت پیدا میکنه
    وگرنه تا وقتی که شادمهر و یکی مثل اریان برای شما اسطوره باشه من نمیتونم در مورد کسی صحبت کنم.
    چون این کسان که نام بردید حتی یه کار شاخص بیرون ندادند که ارزش جهانی شدن رو داشته باشه
    ولی چرا الان اضواع فرق میکنه . اگر موزیک پاپیولار رو بخوای ارش و علیگیتور خیلی سر تر از اریان هستند
    ضمنا اون اهنگ سلطان !!! هم یک بازخونی از کارای قدیمشون بود حالا اگه یه سینگل ترک با اریان کار کردهباشند یعنی اریان خدا و قبله روی زمین هست ؟
    تورو خدا اسوطره ای فکر نکنید. از روی عقل تصمیم بگیرید.
    اگر توی مزویک سنتی سر تر هستیم چون تنها کشوری هستیم که تنبور داریم و دستگاههای مخصوص خودمون رو درایم
    هیچ منگولی توی کشور های عربی و یا اسیایی ویا خاور دور توی دستگاههای ایرانی اهنگ نمیسازه
    حداقل اگه بسازه کلام غیر فارسی روی این دستگاهها کاربردی نداره.
    در ثانی اونها سبکهای مخثصوث خودشون رو دارن چه از تبت بگیر برو تا هند و چین و ژاپن که دیگه پرکاشنهای مخصوص خودشون رو دارند تا سازهای سیمی و ... که دقیق مثل موسیقی ما دستگاههای مخصوص خودشو داره
    ولی موزیک ایرانی یه اصالت دیگه ای داره و اون هم از عرفان و ... ناشی میشه که من تخصصی زیاد در این مبحث ندارم ولی در حال حاضر در عرصه جهانی موزیک ما جرفی برای گفتن نداره
    چه پاپ چه راک و ...
    در ضمن توصیه میکنم در مورد شادمهر بیشتر تحقیق کنید مجله ایران جوان دقیق شماره اش یادم ینست ولی تاریخ خرداد 78 بود برید بخونید مصاجبه با اقای اسفندیار غره باقی که در بیست و نه دلیل !!! شادمهر رو خواننده نمیدونستند.
    من که دیگه کسی نیستم !
    ولی تیو لیست شما به نظرم ابی یه نمه از بقیه که گفتید مخصوصا معین یه سر و گردن بالا باشه مخصوصا این که بدوین تونالیته صدایش بین المللیه. کسیه که تونسته اسم موزیک رو زنده نگه داره ولی همین شخص هم در بازار جهانی حرفی برای گفتن نداره .
    خارجیها خوزیک ما رو نیمفهمند. حرفها و طرز فکر ما با ایونها فرق میکنه
    تنها کسانی که در هنر توانستند با این خارجیها دست و پنجه نرم کنند یکیش مید مجیدی بود و یکی بهمن قبادی از فیلمسازی و از موزیک هم فقط میتونم به ارش بسنده کنم چون تنها موزیکیه که همه ایشون و میشناند
    وگرنه در کشورهای اطراف بعله همه گوگوش . ابی سندی انید منصور رو میشناسن ولی دنیا اینها نیستند ... دنیا همه دنیا رو میگم ! منظورم کل دنیاست که همه جا میگی تیستو ولی بگو شهرام ناظری اصلا نمیشناسن @!
    . بحثش به قول خودت پیچیده است ولی بهتره به دنیا نگاه کنی و افق دیدت رو باز تر کنی وگرنه مثل اون دوستمون توی تاپیک قبلی که میگفت میخوام یه روزی مثل مجید خراطها بشم !!! فکر کردنت که آینده نگری نیست.
    باید به فکر بالا و بالا و اوج باشی
    همین .
    امیدوارم که فکرتو عوض کنی.
    موفق باشی.

4. کاربران زیر از ramtin_designer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

h_bruce آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29531
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    20 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin_designer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ه ه چه قشنگ حرفای منو با مثالهای قشنگتون زیر سئوال بردید
    عزیز من جهانی فکر میکنم
    ایران حرفی برای گفتن نداره .
    هروقت صف خرید البومهای شجریان توی توکیو ، پاریس ، لندن ، نیویویرک ، اسمتردام ، و... راه افتاد حرف شما سندیت پیدا میکنه
    وگرنه تا وقتی که شادمهر و یکی مثل اریان برای شما اسطوره باشه من نمیتونم در مورد کسی صحبت کنم.
    چون این کسان که نام بردید حتی یه کار شاخص بیرون ندادند که ارزش جهانی شدن رو داشته باشه
    ولی چرا الان اضواع فرق میکنه . اگر موزیک پاپیولار رو بخوای ارش و علیگیتور خیلی سر تر از اریان هستند
    ضمنا اون اهنگ سلطان !!! هم یک بازخونی از کارای قدیمشون بود حالا اگه یه سینگل ترک با اریان کار کردهباشند یعنی اریان خدا و قبله روی زمین هست ؟
    تورو خدا اسوطره ای فکر نکنید. از روی عقل تصمیم بگیرید.
    اگر توی مزویک سنتی سر تر هستیم چون تنها کشوری هستیم که تنبور داریم و دستگاههای مخصوص خودمون رو درایم
    هیچ منگولی توی کشور های عربی و یا اسیایی ویا خاور دور توی دستگاههای ایرانی اهنگ نمیسازه
    حداقل اگه بسازه کلام غیر فارسی روی این دستگاهها کاربردی نداره.
    در ثانی اونها سبکهای مخثصوث خودشون رو دارن چه از تبت بگیر برو تا هند و چین و ژاپن که دیگه پرکاشنهای مخصوص خودشون رو دارند تا سازهای سیمی و ... که دقیق مثل موسیقی ما دستگاههای مخصوص خودشو داره
    ولی موزیک ایرانی یه اصالت دیگه ای داره و اون هم از عرفان و ... ناشی میشه که من تخصصی زیاد در این مبحث ندارم ولی در حال حاضر در عرصه جهانی موزیک ما جرفی برای گفتن نداره
    چه پاپ چه راک و ...
    در ضمن توصیه میکنم در مورد شادمهر بیشتر تحقیق کنید مجله ایران جوان دقیق شماره اش یادم ینست ولی تاریخ خرداد 78 بود برید بخونید مصاجبه با اقای اسفندیار غره باقی که در بیست و نه دلیل !!! شادمهر رو خواننده نمیدونستند.
    من که دیگه کسی نیستم !
    ولی تیو لیست شما به نظرم ابی یه نمه از بقیه که گفتید مخصوصا معین یه سر و گردن بالا باشه مخصوصا این که بدوین تونالیته صدایش بین المللیه. کسیه که تونسته اسم موزیک رو زنده نگه داره ولی همین شخص هم در بازار جهانی حرفی برای گفتن نداره .
    خارجیها خوزیک ما رو نیمفهمند. حرفها و طرز فکر ما با ایونها فرق میکنه
    تنها کسانی که در هنر توانستند با این خارجیها دست و پنجه نرم کنند یکیش مید مجیدی بود و یکی بهمن قبادی از فیلمسازی و از موزیک هم فقط میتونم به ارش بسنده کنم چون تنها موزیکیه که همه ایشون و میشناند
    وگرنه در کشورهای اطراف بعله همه گوگوش . ابی سندی انید منصور رو میشناسن ولی دنیا اینها نیستند ... دنیا همه دنیا رو میگم ! منظورم کل دنیاست که همه جا میگی تیستو ولی بگو شهرام ناظری اصلا نمیشناسن @!
    . بحثش به قول خودت پیچیده است ولی بهتره به دنیا نگاه کنی و افق دیدت رو باز تر کنی وگرنه مثل اون دوستمون توی تاپیک قبلی که میگفت میخوام یه روزی مثل مجید خراطها بشم !!! فکر کردنت که آینده نگری نیست.
    باید به فکر بالا و بالا و اوج باشی
    همین .
    امیدوارم که فکرتو عوض کنی.
    موفق باشی.

حرفاتو قبول ندارم
    این آدما برای من استوره نیستن
    ولی کم لطفیه اگه بگیم اینها هیچند
    من سبکم با این آدما فرق میکنه
    ولی اینو باید قبول داشته باشی که هر کسی که به زبون کشور خودش میخونه طرفدارش محدود به کشور خودش میشه
    زبان انگلیسی میشه گفت یه زبان بین المللی هستش
    پس انگلیسی زبانان رو جدا بدون
    و برای من یه مثال بزن کسی که به زبون کشور خودش میخونه کشورایی مثل چین ، ژاپن ، لهستان ، مکزیک و ... که برای خرید آلبومش صف بکشن
    این هم همینطوره
    در ضمن ایران توی سبک ترنس توی خیلی از جشنواره ها رتبه های خوبی گرفته مثل deepdish که یادمه توی چند سال اخیر مقام اول داشت
    حالا event و سالش و سبکی که توش مقام گرفته رو میتونم در بیارم
    نمونه ی دیگه DJ Aligator که شاید خیلی ها قبولش ندارند هم توی این جریانات بوده و خیلی فروش خوبی داشته
    راجع به شادمهر حرفی زدی که جواب خاصی داره
    من خودم کاراشو زیاد گوش ندادم و شاید خیلی از کاراشو ندیده باشم
    ولی از لحاظ دانش موسیقی جزء استعداد های ایران بوده و هست
    این که هر کسی میاد و از یه نفر دیگه انتقاد میکنه به نظرم درست نیست
    تنها کسی که میتونه ازش انتقاد کنه هم رده های خودش هستند
    کسایی که حداقل یه آلبوم پر فروش توی ایران داشته باشند
    شادمهر کسی هستش که آلبوم اولش رو خیلی زیبا کار کرد منظورم آلبوم دهاتی هستش

6. 2 کاربر برای این پست از h_bruce تشکر کرده اند:

makan آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    25551
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    321
    765 بار تشکر شده در 318 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

بابا بی‌خیال یکاری نکنید که دیگه vvv کاراشو نذار بدبخت الان فکر می‌کنم دعوا راه انداخته

8. کاربران زیر از makan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط h_bruce [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حرفاتو قبول ندارم
    این آدما برای من استوره نیستن
    ولی کم لطفیه اگه بگیم اینها هیچند
    من سبکم با این آدما فرق میکنه
    ولی اینو باید قبول داشته باشی که هر کسی که به زبون کشور خودش میخونه طرفدارش محدود به کشور خودش میشه
    زبان انگلیسی میشه گفت یه زبان بین المللی هستش
    پس انگلیسی زبانان رو جدا بدون
    و برای من یه مثال بزن کسی که به زبون کشور خودش میخونه کشورایی مثل چین ، ژاپن ، لهستان ، مکزیک و ... که برای خرید آلبومش صف بکشن
    این هم همینطوره
    در ضمن ایران توی سبک ترنس توی خیلی از جشنواره ها رتبه های خوبی گرفته مثل deepdish که یادمه توی چند سال اخیر مقام اول داشت
    حالا event و سالش و سبکی که توش مقام گرفته رو میتونم در بیارم
    نمونه ی دیگه DJ Aligator که شاید خیلی ها قبولش ندارند هم توی این جریانات بوده و خیلی فروش خوبی داشته
    راجع به شادمهر حرفی زدی که جواب خاصی داره
    من خودم کاراشو زیاد گوش ندادم و شاید خیلی از کاراشو ندیده باشم
    ولی از لحاظ دانش موسیقی جزء استعداد های ایران بوده و هست
    این که هر کسی میاد و از یه نفر دیگه انتقاد میکنه به نظرم درست نیست
    تنها کسی که میتونه ازش انتقاد کنه هم رده های خودش هستند
    کسایی که حداقل یه آلبوم پر فروش توی ایران داشته باشند
    شادمهر کسی هستش که آلبوم اولش رو خیلی زیبا کار کرد منظورم آلبوم دهاتی هستش
    چه بحث خوبی
    ببینیید موسیقی تنها زبان مشترک ملتهاست که نیازی به حرف و کلام نداره گاها شبکه ژCTV رو نگاه مکینم و با وجودی که چیزی از بون چینی نمیفهمم ولی از حسو حالشون لذت میبرم.
    پس نیازی به دوسنتن زبان نیست!
    به احساس هست!
    کیتارو دقیقا مصداق صحبت شماست
    برید کاراشو دانلود کنید ببینید وقتی کنسرت میزاره چند نفر برای کنسرتش سرو دست میشکنن.
    موزیکش هم نیو ایج هستش و سازهاش هم اکثرا الکترونیکی هست و برگرفته از سازهای سنتی چینی
    شاکوهاچی و تایکو...
    تا دلت بخواد اهنگ زده و با احساساتش دنیا رو به وجود اورده.
    چرا ؟ چون رگ خواب مردم دنیا رو دستش گرفته.
    همون اهنگهای قدیمی چینی رو بعضا کاور کرده چیزی که الان به ندرت توی سنتی ما هست!
    البته سلیقه ها متفاوته
    ولی ایشون مثال روشنی هستند از این موضوع .
    در مورد انگلیسی هم برعکس اشتباه فکر میکنی اگر بخوای کل انگلیسی زبانها رو جدا کنی که دیگه ... الفاتحه .. کسی روی زمین نمی مونه مگه فکر کردی از 6 میلیارد چند نفر به زبانهای دیگه صحبت میکنند ؟ نه اینم درست نمیتونهباشه .

در مورد موفقیت ترنس ما بیشتر وامدار بهادر خوارزمی و بروبکس هستیم
    و بعد از اون کوشان و نئورین که دوست خوبم مهران عباسی بیشترین بار گروه رو میکشید.
    و چندین بار مقام اوردند و درسته حرف شما و لی این موزیک . موزیک زیرزمینی هست!
    باید دید که اجرای زنده موفقی هم داشتند ؟ بهادر یه بار انگلیس و دبی داشته . ولی نئورین چی ؟
    پس این حرف شما کاملا رد میشه .
    در مورد ارش و علیگتور هم که قبلا توضیح دادم و گفتم فقط ایشون در شاخه ای که مخاطبین خاصی داره کارشون موفق بوده.
    من تمام کارای شادمهررو بلا استثنا شنیدم حس خوبی داره ولی این حس از صدای این شخص نیست بلکه از مزویکیه که میسازه و شما به اشتباه فکر میکنید که صدای خوبی داره درصورتی که قول میدم اگر اهنگی از اهنگسازی دیگر رو بخونه این حرف رو نمیزنید.
    چون شادمهر خودش میسازه رگ خواب صدای خودش رو هم داره و میدونه چقدرو چه اندازه صدایشو اغراق امیز کنه در صورتی که واقعیت چیز دیگریست.
    خوب منم که انتقاد نکردم نقل قول کردم !
    استاد اسفندیار قره باغی رو نیمشناسید ؟ برید تحقیق کنید ببنید که چه کسی هست که جرات کرده !!! در مقابل حشرت شادمهر نظر بده
    لازم به ذکره اون موقع شادمهر ایران بود که ایشون این صحبت رو کردند خود شادمهر جرات نکرد حرفی بزنه و یا بیانییه بده جالبه که شما از دست استاد ما ناراحت هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط makan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بابا بی‌خیال یکاری نکنید که دیگه vvv کاراشو نذار بدبخت الان فکر می‌کنم دعوا راه انداخته
    نه بابا خیالی نیست

10. کاربران زیر از ramtin_designer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

infrequent88 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24647
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    159
    216 بار تشکر شده در 79 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

خب خب خب
    میبینم که خیلی بحث داغه
    مهندس صدات بسی گوش نوازه
    اما پیرو صحبت دوستان باید بگم که آهنگ شادمهر رو اگه با صدای خودت و با حنجره باز بخونی خیلی قشنگتر میشه...
    تشکیل شده از قالب آسمانی به اضافه ی نسل جدید بشر!!!

12. کاربران زیر از infrequent88 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Masoud330 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30237
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    30 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

vvv جان عزیز درسته میکس و مستر بحث حرفه ای هست ولی لازمه. من خودمم خیلی بد آهنگامو میکس میکنم ولی دارم سعی خودمو میکنم. شما هم روش کار کنی نتیجه شو میبینی. راستی اگه وقت داری منو با آیدیم اد کن. کارت دارم
    کارم داشتی پیغام بده
    dragon_0735@yahoo.com

14. کاربران زیر از Masoud330 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30891
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    21 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون infrequent88 عزیز از لطفت . آقا، makan راس میگه منم قول میدم از این به بعد تا 5 دقیقه آواز نخونم. یکی اینارو جدا کنه. در ضمن h_bruce عزیز ممنون از اینکه تو بحث شرکت کردی. با خیلی از نظرات موافقم. من خودم موسیقی خارجی تقریبا„اصلا” گوش نمی دم،خیلی کم. مثلا„بعضی وقتا کیتارو و یانی گوش میدم. ramtin_designer به این قضیه هم توجه کن که تو اون کشورا چقدر تبلیغات میتونه مؤثر باشه و اینکه چه ارزشی قایلن. مثلا” ما تو ماهواره میخوایم موزیک ایرانی پخش کنیم،احتمالا" خودتون دیدید که بعضی از شبکه ها چه چیزی رو به عنوان آهنگهای ایرانی پخش می کنن!!
    ما هم اگه آثار ماندگارمونو به دنیا بتونیم عرضه کنیم،من مطمئنم توجه خیلیهارو جلب میکنه. همونطور که از گروههای موسیقی سنتی ما تو خارج استقبال می شه. بعد هم ما انقدر مشغله و مشکل داریم که جایی به موسیقی نمی رسه.

16. کاربران زیر از vvv به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30891
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    21 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Masoud330 عزیز،راستشو بخای اولین باره که من اینجوری وارد انجمنی میشم و با کاربرا بحث می کنم. واسه همین نمی دونم چجوری باید تورو اد بکنم. اگه میشه راهنمائیم کن.

18. کاربران زیر از vvv به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Masoud330 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30237
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    30 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ایدیم تو قسمت پایین نوشته هام هست. اددم کن انشالله فردا میچتیم. ممنون
    کارم داشتی پیغام بده
    dragon_0735@yahoo.com

20. کاربران زیر از Masoud330 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

h_bruce آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29531
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    20 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چه بحث خوبی
    ببینیید موسیقی تنها زبان مشترک ملتهاست که نیازی به حرف و کلام نداره گاها شبکه ژCTV رو نگاه مکینم و با وجودی که چیزی از بون چینی نمیفهمم ولی از حسو حالشون لذت میبرم.
    پس نیازی به دوسنتن زبان نیست!
    به احساس هست!
    کیتارو دقیقا مصداق صحبت شماست
    برید کاراشو دانلود کنید ببینید وقتی کنسرت میزاره چند نفر برای کنسرتش سرو دست میشکنن.
    موزیکش هم نیو ایج هستش و سازهاش هم اکثرا الکترونیکی هست و برگرفته از سازهای سنتی چینی
    شاکوهاچی و تایکو...
    تا دلت بخواد اهنگ زده و با احساساتش دنیا رو به وجود اورده.
    چرا ؟ چون رگ خواب مردم دنیا رو دستش گرفته.
    همون اهنگهای قدیمی چینی رو بعضا کاور کرده چیزی که الان به ندرت توی سنتی ما هست!
    البته سلیقه ها متفاوته
    ولی ایشون مثال روشنی هستند از این موضوع .
    در مورد انگلیسی هم برعکس اشتباه فکر میکنی اگر بخوای کل انگلیسی زبانها رو جدا کنی که دیگه ... الفاتحه .. کسی روی زمین نمی مونه مگه فکر کردی از 6 میلیارد چند نفر به زبانهای دیگه صحبت میکنند ؟ نه اینم درست نمیتونهباشه .

در مورد موفقیت ترنس ما بیشتر وامدار بهادر خوارزمی و بروبکس هستیم
    و بعد از اون کوشان و نئورین که دوست خوبم مهران عباسی بیشترین بار گروه رو میکشید.
    و چندین بار مقام اوردند و درسته حرف شما و لی این موزیک . موزیک زیرزمینی هست!
    باید دید که اجرای زنده موفقی هم داشتند ؟ بهادر یه بار انگلیس و دبی داشته . ولی نئورین چی ؟
    پس این حرف شما کاملا رد میشه .
    در مورد ارش و علیگتور هم که قبلا توضیح دادم و گفتم فقط ایشون در شاخه ای که مخاطبین خاصی داره کارشون موفق بوده.
    من تمام کارای شادمهررو بلا استثنا شنیدم حس خوبی داره ولی این حس از صدای این شخص نیست بلکه از مزویکیه که میسازه و شما به اشتباه فکر میکنید که صدای خوبی داره درصورتی که قول میدم اگر اهنگی از اهنگسازی دیگر رو بخونه این حرف رو نمیزنید.
    چون شادمهر خودش میسازه رگ خواب صدای خودش رو هم داره و میدونه چقدرو چه اندازه صدایشو اغراق امیز کنه در صورتی که واقعیت چیز دیگریست.
    خوب منم که انتقاد نکردم نقل قول کردم !
    استاد اسفندیار قره باغی رو نیمشناسید ؟ برید تحقیق کنید ببنید که چه کسی هست که جرات کرده !!! در مقابل حشرت شادمهر نظر بده
    لازم به ذکره اون موقع شادمهر ایران بود که ایشون این صحبت رو کردند خود شادمهر جرات نکرد حرفی بزنه و یا بیانییه بده جالبه که شما از دست استاد ما ناراحت هستید

نه بابا خیالی نیست
    شما موسیقی بدون کلام رو با موسیقی با کلام مقایسه میکنید؟؟؟؟؟
    من منظورم موسیقی پاپ و موسیقی هایی که توش وکال نقش زیادی داره رو میگم
    بله اگر اونجوری بخوای حساب کنی که خیلیا هستند که موسیقیشون خیلی هم شناخته شدست
    من هنوز جوابی برای سوالم پیدا نکردم (از حرفهای شما)
    به نظر شما چرا اگر انگلیسی زبان ها رو جدا کنیم ... الفاتحه ... میشه؟
    چون کار هایی که ما گوش میکنیم کارهای مطرح هستش
    خیلی از کارا هستند که به زبان یک کشور گفته شده ولی ما تا حالا گوش نکردیم
    مثال راجع به این قضیه زیاده
    چرا این قضیه هستش؟
    چون خواننده مخاطبش رو انتخاب کرده !!! خواننده های ایرانی هم مخاطبشون رو پیدا کردند و میخوان مخاطبشون مردم خودشون باشن
    پس قیاس این آدمها با رتبه های جهانی اشتباه هستش (در رابطه با خواننده)
    ولی راجع به موسیقیش میشه مقایسه کرد
    البته اکثر آدمهایی که موسیقی گوش میکنند دوست دارند بفهمند که خواننده داره چی میگه
    همونطوری که توی اولین صحبتم گفتم این جریان جای بحث زیادی رو داره که فکر نمیکنم جاش انجا باشه

22. کاربران زیر از h_bruce به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شما موسیقی بدون کلام رو با موسیقی با کلام مقایسه میکنید؟؟؟؟؟
    من منظورم موسیقی پاپ و موسیقی هایی که توش وکال نقش زیادی داره رو میگم
    بله اگر اونجوری بخوای حساب کنی که خیلیا هستند که موسیقیشون خیلی هم شناخته شدست
    من هنوز جوابی برای سوالم پیدا نکردم (از حرفهای شما)
    به نظر شما چرا اگر انگلیسی زبان ها رو جدا کنیم ... الفاتحه ... میشه؟
    چون کار هایی که ما گوش میکنیم کارهای مطرح هستش
    خیلی از کارا هستند که به زبان یک کشور گفته شده ولی ما تا حالا گوش نکردیم
    مثال راجع به این قضیه زیاده
    چرا این قضیه هستش؟
    چون خواننده مخاطبش رو انتخاب کرده !!! خواننده های ایرانی هم مخاطبشون رو پیدا کردند و میخوان مخاطبشون مردم خودشون باشن
    پس قیاس این آدمها با رتبه های جهانی اشتباه هستش (در رابطه با خواننده)
    ولی راجع به موسیقیش میشه مقایسه کرد
    البته اکثر آدمهایی که موسیقی گوش میکنند دوست دارند بفهمند که خواننده داره چی میگه
    همونطوری که توی اولین صحبتم گفتم این جریان جای بحث زیادی رو داره که فکر نمیکنم جاش انجا باشه
    عزیزم !
    من موسیقی سنتی رو در مثال قبل اوردم !
    به سبک اهمیت دادم !
    حالا بازم هم شما تلاش کنید تا موسیقی ایران فاخرتر از اینی که هست بشه.
    کی بدش میاد؟
    شاید اسطوره ای مثل شادمهر و یا معین روزی لیدر این حرکت بزرگ و البته عظیم بشوند. البته من کارهای شاخص خوب خیلی از این دو نفر دیدم.
    مثلا با اهنگهای ((یه حلقه طلایی اسمتو روش نوشتم !!) ویا (ساده بگم دهاتی ام...) به نظر شما میتونند در این عرصه پیروز باشند؟
    موفق باشید/

24. کاربران زیر از ramtin_designer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

h_bruce آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29531
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    20 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عزیزم !
    من موسیقی سنتی رو در مثال قبل اوردم !
    به سبک اهمیت دادم !
    حالا بازم هم شما تلاش کنید تا موسیقی ایران فاخرتر از اینی که هست بشه.
    کی بدش میاد؟
    شاید اسطوره ای مثل شادمهر و یا معین روزی لیدر این حرکت بزرگ و البته عظیم بشوند. البته من کارهای شاخص خوب خیلی از این دو نفر دیدم.
    مثلا با اهنگهای ((یه حلقه طلایی اسمتو روش نوشتم !!) ویا (ساده بگم دهاتی ام...) به نظر شما میتونند در این عرصه پیروز باشند؟
    موفق باشید/
    منظور من موسیقی سنتی نبود ، راجع به موسیقی سنتی هم کسی نمیتونه حرفی بزنه مثل این که موسیقی سنتی آمریکا بده ! کسی نمیتونه نظر بده و راجع به موسیقی سنتی هر کشور اظهار نظر کردن اشتباه هستش
    وقتی خواننده ایرانی دوست داره کار ایرانی انجام بده یعنی کار خودش رو محدود به کشور خودش کرده و نظر دادن راجع به این که چرا اون خواننده کارش جهانی شده هم اشتباه هستش ، مثل این میمونه که شما میخوای برای خودت ساز بزنی ولی یکی دیگه بیاد و بگه چرا توی رتبه جهانی نیستی ، این خواست شما بوده که برای خودتون ساز بزنید کسی هم نمیتونه ایراد از شما بگیره
    بالاخره هر کسی کارهاش برای یه مدت خواصی جوابگو هستش
    مثال : کار های „پاگانینی” برای زمان خودش موزیک خوبی بوده و همه شاید گوش میدادند ولی الان کمتر کسی گوش میده (امیدوارم منظور رو رسونده باشم)
    کار های اول هر کسی شاید پیش پا افتاده باشه ولی به مرور زمان خودش رو نشون میده ! مثال : خود شمایی که ساز میزنید کار های اولتون خنده داره ولی به مرور زمان شاید بهترین باشید مثل جوستریانی اولش بلد نبوده ساز بگیره دستش ولی الان جزو گیتاریستهای مطرح دنیاست
    اسطوره ی جوستریانی ، جیمی هندریکس بوده بهترین گیتاریست همه قرن ها ، ولی آیا کارهاش زیباست!!! (از نظر بیننده ، نه از نظر نوازنده!!!) درسته شاید یه عده باشند که کارهاشو گوش کنند ولی این عده مردم نیستند بلکه شاید نوازنده باشند (شاید نوازنده ی ویلن یا ...)
    وقتی آدما سرنوشت هم دیگر و میبینند باید درس بگیرند کسی که نتونه درس بگیره اشتباه کرده
    ما میتونیم از سرنوشت کار های ایرانی درس بگیریم که کارمون رو بهتر کنیم
    سوال شما خیلی خوبه ولی باید با جواب به اون رسید!!! وقتی جواب رو پیدا کردی !! کم لطفی ه اگر به اون چیز هایی که ازشون یاد گرفتی که برای شما (منظورم همه ی نوازنده ها هستش ، نه فقط شما) بی احترامی کنی و بگی هیچی نیستند!!! همونها بودند که به من و شما یاد دادند این سوال و از خودمون بپرسیم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

منظور من موسیقی سنتی نبود ، راجع به موسیقی سنتی هم کسی نمیتونه حرفی بزنه مثل این که موسیقی سنتی آمریکا بده ! کسی نمیتونه نظر بده و راجع به موسیقی سنتی هر کشور اظهار نظر کردن اشتباه هستش
    وقتی خواننده ایرانی دوست داره کار ایرانی انجام بده یعنی کار خودش رو محدود به کشور خودش کرده و نظر دادن راجع به این که چرا اون خواننده کارش جهانی شده هم اشتباه هستش ، مثل این میمونه که شما میخوای برای خودت ساز بزنی ولی یکی دیگه بیاد و بگه چرا توی رتبه جهانی نیستی ، این خواست شما بوده که برای خودتون ساز بزنید کسی هم نمیتونه ایراد از شما بگیره
    بالاخره هر کسی کارهاش برای یه مدت خواصی جوابگو هستش
    مثال : کار های „پاگانینی” برای زمان خودش موزیک خوبی بوده و همه شاید گوش میدادند ولی الان کمتر کسی گوش میده (امیدوارم منظور رو رسونده باشم)
    کار های اول هر کسی شاید پیش پا افتاده باشه ولی به مرور زمان خودش رو نشون میده ! مثال : خود شمایی که ساز میزنید کار های اولتون خنده داره ولی به مرور زمان شاید بهترین باشید مثل جوستریانی اولش بلد نبوده ساز بگیره دستش ولی الان جزو گیتاریستهای مطرح دنیاست
    اسطوره ی جوستریانی ، جیمی هندریکس بوده بهترین گیتاریست همه قرن ها ، ولی آیا کارهاش زیباست!!! (از نظر بیننده ، نه از نظر نوازنده!!!) درسته شاید یه عده باشند که کارهاشو گوش کنند ولی این عده مردم نیستند بلکه شاید نوازنده باشند (شاید نوازنده ی ویلن یا ...)
    وقتی آدما سرنوشت هم دیگر و میبینند باید درس بگیرند کسی که نتونه درس بگیره اشتباه کرده
    ما میتونیم از سرنوشت کار های ایرانی درس بگیریم که کارمون رو بهتر کنیم
    سوال شما خیلی خوبه ولی باید با جواب به اون رسید!!! وقتی جواب رو پیدا کردی !! کم لطفی ه اگر به اون چیز هایی که ازشون یاد گرفتی که برای شما (منظورم همه ی نوازنده ها هستش ، نه فقط شما) بی احترامی کنی و بگی هیچی نیستند!!! همونها بودند که به من و شما یاد دادند این سوال و از خودمون بپرسیم
    خوب اگه اینجوری فکر میکنید که دیگه هیچی...

h_bruce آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29531
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    20 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خوب اگه اینجوری فکر میکنید که دیگه هیچی...
    اگر توی حرفام ایرادی هستش بگید که حداقل خودمو درست کنم
    هیچ کس کامل نیست
    بهترین ها هم بعضی مواقع اشتباه میکنند
    چه برسه به من که هیچم
    I'm so scared about the future and I wanna talk to you

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)