لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 43

موضوع: محسن یگانه یا شادمهر؟؟؟((در مورد آلبوم رگ خواب))

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    m-guitar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9491
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    30
    71 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط schadmehr [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست من اونموقع که آواز و جای موسیقی پاپ قالب میکردن به مردم،رضا صادقی کجا بود؟!
    اونموقع که اینقدر به یه موزیسین فشار میاوردن برای مجوز که طرف قید آلبوم و میزد،رضا صادقی کجا بود؟
    اونموقع که خواننده ها(مخصوصا خواننده های پاپ) آرزوی 1 کنسرت تو ایران و داشتن،رضا صادقی کجا بود؟
    شادمهر بود که رفت و مسیولین(!) فهمیدن که اگه سخت بگیرن امثال شادمهر و از دست میدن.
    قبول دارم حرفتو،خیلیا از شادمهر تاثیر نگرفتن،منم نگفتم همه از شادمهر تقلید کردن،گفتم همه مدیون شادمهرن میتونی ببینی چند نفر حرفمو تایید کردن.
    خیلیا که من عاشقشونم: حامی،احسان خواجه امیری... سبک جدید و کار نو و اصولی دارن.

ممنون
    .
    این حرفتو شدیدا قبول دارم اما امثال شادمهر هم کم نبودن اون موقع و انقدر زده شدن که تصمیم گرفتن یه گوشه بشینن و حالشون از هرچی موسیقیه به هم خورد. برای مثال مانی رهنما
    1 چیزی که یادم رفت بگم. در مورد ایران نبودن شادمهر.
    آلبوم اول شادمهر که رفت اونور و یادتونه ؟
    ژینا گل من و ... اینااااا
    نه تنها از نظر من بلکه از نظر خیلیاا یه افتضاح هنری بود برای شادمهر. اصلا قابل مقایسه با آلبوم مثلاً آدم و حوا نبود و نیست انگار یکی دیگست. چرااا؟چون داریم در مورد هنر صحبت میکنیم. هنر هم در مورد احساسات صحبت میکنه حالا ببین مثلا خودت وقتی یه شب جای خوابت عوض میشه چه جوری هستی؟؟؟؟حالا اون که همه ی آئدمای دور و برش عوض شدن ، سبک زندگیش و ...
    اگه ایران میموند این نوسانات و نداشت ((برق هم که نوسان داشته باشه کلی از وسایلو میسوزونه)) 100%خیلی هم واسش بهتر بود ((البته با وضعیت الان)) اگه یادتون باشه خودشم همون اول میگفت که میخام برگردم.
    یکی اینو بهم گفت خیلی حال کردم : هنر احتیاج به آزادی نداره.
    حالا اگه یکی هنرشو اینجوری گفت هنرمنده((به نظر من))... اونجا خوندن |آهنگ آزادی ((شادمهر)) فایده ای نداره... اینو باید توی ایران خوند... میبرنش زندان؟؟؟... خوب ببرن... اگه انقدر اعتقاد داره که روی شعرش آهنگ میذاره و میخونه پس باید پای حرفش بمونه... نه حالا رفته جایی که توی ایران سفارت هم نداره حرف از آزادی میزنه... نه،این هنرمند نیست که بره اونور و بگه منم همرنگ تو میشم بعد هم میگه به عشق روز آزادی... هنر فقط آهنگ گفتن و خوندن نیست. ((هرچیم میخاد خاص باشه))
    yademan bashad kai nakonim k be ghanune zamin bar bekhorad

2. 3 کاربر برای این پست از m-guitar تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)