لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 92

موضوع: اطلاعیه مهم...حتما بخونید!!!

Lili Rochefort آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30469
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    73
    49 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    من 2 روز نبودم چی شده!!! ؟؟؟ :O
    -Princess Lili-

shanshayanshan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26460
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    177
    570 بار تشکر شده در 195 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز من دسیرونا من کلا حرفی ندارم و اتفاقا موافقم شما اشتباه متوجه شدید منظور من رو من هم اتفاقا روزای اولی که عضو انجمن نوجوانان نت اهنگ شده بودم دیدم بچه ها دارن همش درباره فوتبال و جام جهانی صحبت میکنند و اتفاقا یک نظر کوچیکم دادم که در باره این موضوع با هر کسی تو خیابون میشه بحث کرد اینجا جمع شدیم تا تز اطلاعات هم دیگه در زمینه موسیقی استفاده کنیم که هیچکی خوشش نیومد. پس من خودم موافقم که بحث ها باید در زمینه موسیقی باشه ولی راه حل حل کردن این مساله که بچه ها از موضوع خارج میشوند پاک کردن تایپیک آنها نیست این بی احترامی به شخصیت دوستان خودمان است و اگر کسی چنین کاری انجام میدهد باید باهاش برخورد کنیم. ضمن ایم که من متنم رو ویرایش کردم وقت کردی دوباره یه نگاه بهش بنداز.
    خوش باشی
    Life is not bed of red roses

3. 2 کاربر برای این پست از shanshayanshan تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط دسیرونا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما لطفا همه چیز رو با هم مقایسه و برابر و مخلوط نکن و نبین..
    اینجا، یک سایت تخصصی موسیقی هست..
    یعنی فقط و فقط بحث و تبادل نظر در حیطه موسیقی.
    خب.. وسط زمین فوتبال، دعوا و بحث سیاسی، مذهبی و توهین و .. هیچ جای دنیا صورت نمیپذیره..
    برای گپ و گفتگو درباره هرگونه مبحثی بجز موسیقی، فاروم های بسیاری هستند که میدونم خود شما هم سراغ داری..
    اگر هم سراغ نداری، میتونم توی پ. خ بهت معرفی کنم..
    هر جائی، مختص مبحث مرتبط به خودشه..
    اینجا فاروم نت آهنگه.
    یعنی فاروم تخصصی موسیقی.
    تازه فقط تالار گفتگو نیست. بخش مقالات و اخبار و بانک نت و بسیاری بخش های دیگر و تازه + تالار گفتگو، میشه سایت تخصصی موسیقی نت آهنگ.
    پس در هیچ کجای این سایت، نمیبایست حرفی بجز موسیقی زده بشه و خب این یک مسئله کاملا روشنیه..
    شما و بسیاری از دوستان هم موزیسین هستید. پس نباید صحبتی بغیر از موسیقی زده بشه. درسته؟
    پس اگر دگربار اولین پست این تاپیک رو بخونید، کاملا متوجه میشید که مسئله ای در باب برخورد دیکتاتوری مطرح نشده..
    از تمامی دوستان یک خواهش رو دارم:
    خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم وقتی درباره مسئله ای تفکر میکنید، اون رو به مسائل دیگری که هیچ ربطی بهش ندارند ربط ندید تا بتونید کاملا شفاف فکر کنید.. این درست نیست که آقا گودرز رو به شقایق خانم ربط بدید..! (ببخشید البته)
    سپاس
    در ادامه صحبت دوست عزیزم باید بگم اگر حرفی از سختگیری یا محدود کردن شده به این معنی نیست که هیچ کس حق اظهار نظر نداره. یا همه باید از تفکر یه نفر پیروی کنیم. فقط هدف قانونمند کردن سایت هست. اگر قراره جایی ارامش باشه باید قبلش قانون هم وجود داشته باشه. من فکر نمیکنم قانون به معنی دیکتاتوری باشه. اگر دوستان در حیطه قانون بحث کنند خواهید دید هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد. این که به کسی از دوستان ما توهین بشه و هیچ کس دم نزنه چون طرفدار ازادی هستیم از انسانیت به دوره. پس بحث میکنیم. نظر میدیم. با هم دوست میمونیم. ولی توهین و مسخره کردن تو این سایت جایی نداره.
    موفق و موید باشید.

5. 10 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    1,166 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

ممنون از اين قانون. فقط بايد تشكر كرد!!!

7. 5 کاربر برای این پست از sd_34 تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    19

درود
    خوب لازم دیدم ببا خوندن پست ها توضیحات کوتاهی بدم..
    اولا دوستانی که تشکر کردند نه به خاطر من بوده! نه به خاطر سخت گیری بوده! نه دیکتاتوری و محدودیت!!!
    این دوستان از این تشکر کردند که میدونند هم آزادیشون رو دارند، هم محیطشون آرام تر میشه و هم دیگه مسائل و تنش هائی که این چند وقته از عمد توسط عده ای ایجاد میشد وجود نخواهد داشت!!!
    پست من رو خوب بخونید..
    من نگفتم دیکتاتوری ... فقط گفتم از این به بعد با بی احترامی ها و توهین ها و نقض قوانین اولیه جدی تر برخورد میشه...
    و در این امر بسیار جدی هستم...
    آزادی معنی خاص خودش رو داره و معنیش اسن نیست شما در بخش شعر بیای گیتار بزنی و در بخش گیتار ویولون!!!
    و در بخش اهنگسازی فحش و ناسازا بگی!!!
    هر کسی در هر بخشی در موضوع اون بخش و تاپیک آزاده هر نظری میخواد بگه اما وقتی از موضوع خارج شد اولین نقض قانونه چون این خارج شدن بحث ها و دعواها و تنش های بعدی رو در پی داره تمام دوستان در این مدت این موضوع رو تجربه کردند...
    پس اگر در یک قالب منظم فعالیت کنیم اونوقت میتونیم آزادی رو هم به شکل بهتری رواج بدیم...

سایت همیشه انتقاد پذیر بوده و هست و همیشه از انتقادات و پیشنهادات شما استفاده میکنه...

اما همیشه گفتم در مقابل انتظاری که شما از سایت دارید سایت هم انتظاری از شما داره.. وقتی این انتظارات یک طرفه بشه خیلی مشکلات به وجود میاد..!
    به هر حال تشکر از دوستانی که منظور من رو به خوبی متوجه شدند و برای ایجاد این آرامش و فضای دوستانه و تخصصی همکاری میکنند و تشکر از دوستانی که انتقاد میکنند و این انتقادات میتونه سازنده باشه...
    خوش باشید و پیروز!
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

Babak_mix آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    150
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,206
    2,223 بار تشکر شده در 678 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    میزان امتیاز
    0

درود بر خشایار عزیز، مدیر محترم و سپاس از تصمیم بجای ایشون...
    همیشه سعی کردم در کنار شما مهربانان به انجام وظایفم بپردازم، امیدوارم در این امر که قبلاً هم با مدیران ارشد سایت همکاری داشتم، از این به بعد هم بتونم باری از دوش این دوستان بردارم... (همه با هم در کنار هم)

با آرزوی محیطی پاک پاک در انجمن ها Babak
    دوستان عزیزم، به دلیل مشغله کاری کمتر میتونم در خدمتتون باشم
    انشاالله به زودی این کم کاری رو جبران کنم

10. 9 کاربر برای این پست از Babak_mix تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    2,410 بار تشکر شده در 583 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من اولش خواستم چیزی نگم که به کسی بر نخوره ، اما دیدم خشایار عزیزم یکی دوباری اسم منو آورد و به درستی پیش بینی کرد که من مخالف این ماجرا خواهم بود ! گفتم بذار ما هم بریم وسط ماجرا دیگه . من که فحش خورم ملسه !
    چی شده ؟! چه خبره ؟! چه جوری شده که ما برای محدود شدن خودمون و برای تهدید شدن به پاک می کنم و محدود می کنم و... پیام تشکر و تبریک و قربونت برم می فرستیم ؟! اوه ... یادم نبود ... اینجا ایرانه !
    یکی از ماجراهایی که اینجا همگی روش حساسند ، موضوعات خارج از موسیقیه . ببنیم ماجرای این چیه و چه موضوعاتی خارج از موسیقیه و چه موضوعاتی موسیقایی . خب ... من مستقیم میرم سر یه مثال دم دست و ملموس :
    من تاپیکی زدم بودم با عنوان „افتخاری دیگر برای استاد محمد رضا شجریان و موسیقی ایران” که هنوز هم نسبتا فعاله . یکی از رفقا اونجا اعتراضی کرده بود به اجرای همیشگی تصنیف مرغ سحر در آخر کنسرت های استاد و مطالبی نوشته بود به زعم من کمی بی انصافی بود و کمی هم لحن مناسب جایگاه جناب شجریان رو نداشت. اما قبل از اینکه من این پست رو بخونم و جواب خودم رو بدم ، دوستانی جواب داده بودن و جدل کوچیکی بوجود اومده بود . در همین گیر و دار ، یهو خشایار جونم اومده بود و نوشته بود که آقا بحث رو سیاسی نکنید . در حالیکه که به نظر من ، درسته که ماجرا سیاسی بود ، اما بی ارتباط با موضوع تاپیک و مباحث موسیقایی نبود و اتفاقا همین موضوع رو هم اونجا نوشتم . بابا جون ، بالاخره موسیقی سیاسی و سیاست موسیقایی هم بخشی از مباحث موسیقیه دیگه .
    و یا در تاپیک دیگری بحث کاملا دوستانه ای بین من و یکی دو تا از رفقا در گرفت که در رابطه به حقوق حیوانات و گیاه خواری و حفظ طبیعت بود . اما اگه رفقا اونو بخونن ، می بینند که کاملا در رابطه با موضوع موسیقی و تاپیک مربوطه بود و اصلا بی ربط به اصل ماجرا نبود .
    اما گاهی هم می بینیم مباحث مذهبی و یا سیاسی و شخصی ای در برخی تاپیک ها پیش میاد که ربطی به موضوع تاپیک نداره و ماکلا غیر موسیقایی و شخصی ست. که تازه در این موارد هم „من فکر می کنم” که بهتره بجای برخورد سلبی و پاک کردن پست و ... بهتره با تذکر خود دوستان و در صورت لزوم مدیران و فرهنگ سازی لازم و روش های دموکراتیک تر با ماجرا برخورد کرد . رفقا ! فکر کنید هر کس بحث بی ارتباطی راه انداخت ، پست هایش رو پاک کنیم و یا کلا خودش رو حذف کنیم ، فکر می کنید ماجرا تموم میشه و یا مسأله حل میشه ؟ نه ، فقط ما صورت مسأله رو پاک می کنیم . بالاخره باید از یه جایی روش گفتگو و بحث کردن رو یاد بگیریم ، یا نه ؟! چه جایی بهتر و بی خطر تر از چنین مکان فرهنگی و دوستانه ای ؟
    البته من اصلا مخالف حذف کردن افرادی مثل اون آقای هم اسم خودم (!) که به کاربران دیگه توهین می کرد و ... نیستم ها ! نه . باید چنین افرادی رو همون اول ماجرا اخراج کرد و بهشون یادآوری کرد که اینجا محیطی فرهنگی و پاکه و ما دوست داریم همگی دوستانه و عاقلانه ، با هم گفتگو کنیم و سعی بکنیم فرهنگ اجتماعی ، موسیقایی ، سیاسی و ادبی خودمون رو ارتقا بدیم و به شکلی دوستانه ، از هم چیز یاد بگیریم .
    اما نه اینکه اجازه بدیم هر کی هر کاری دلش می خواد بکنه ، و نه اینکه هی تند تند پست ها رو پاک کنیم و اجازه ی گفتگو و گاه اشتباه رو از هم بگیریم . خیر الامور اوسطها ، الا وسط خیابان !
    به هر حال این مباحث و جدل ها و گاه خطاهای کوچک و دلخوری ها و ... از ملزومات گذار به دموکراسیه و فکر می کنم بد نباشه ما این گذار رو اینجا و در چنین محیطی دوستانه تجربه کنیم . حتا اگه با حطاهایی همراه باشه .
    به هر حال من تابع رأی اکثریتم ، به شرطی که پای شورای نگهبان و نظارت استصوابی و امدادهای غیبی وسط نباشه ! خوش باشین و همیشه آزاده و پیروز و آرمانگرا . فعلا ، یا حق !
    کسی که به هیچ چیز شک نمی کنه ، هیچ چیزی نمی دونه !

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    2,410 بار تشکر شده در 583 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

البته این مطلب بالا رو من نوشتم و ارسال کردم ، بعد دیدم تو این فاصله ، پست جدید خشایار نوشته شده بوده . (قدرت و سرعت تکنولوژی رو حال می کنین ؟!) اما به هر حال ، فکر کنم کم و بیش مطالب من سر جای خودش و با همون دیدگاه باقیه و پست جدید خشایار جون ، چیزی رو برای پست من عوض نمی کنه .
    کسی که به هیچ چیز شک نمی کنه ، هیچ چیزی نمی دونه !

13. 9 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

shanshayanshan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26460
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    177
    570 بار تشکر شده در 195 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود بر شما آقا رامتین من به وجود چنین افرادی افتخار میکنم.
    خوش باشید
    Life is not bed of red roses

15. 5 کاربر برای این پست از shanshayanshan تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    ما بی ارتباط با موضوع تاپیک و مباحث موسیقایی نبود و اتفاقا همین موضوع رو هم اونجا نوشتم . بابا جون ، بالاخره موسیقی سیاسی و سیاست موسیقایی هم بخشی از مباحث موسیقیه دیگه .
    خوب بله رامتین جان من که چیزی نگفتم !! من فقط یاد اوری کردم که با این روند بحث سیاسی نشه چون قبلا هم بحث های مشابه بوده که کلا به سمت سیاسی رفته و از موضوع تاپیک دور شده وگرنه اگر می هم وارد مسائل سیاسی اجتماعی و موسیقی ! بشه با حفظ احترام رجاله های! سیاسی ایران ایرادی نداره که!

من فکر می کنم " که بهتره بجای برخورد سلبی و پاک کردن پست و ... بهتره با تذکر خود دوستان و در صورت لزوم مدیران و فرهنگ سازی لازم و روش های دموکراتیک تر با ماجرا برخورد کرد . رفقا ! فکر کنید هر کس بحث بی ارتباطی راه انداخت ، پست هایش رو پاک کنیم و یا کلا خودش رو حذف کنیم ، فکر می کنید ماجرا تموم میشه و یا مسأله حل میشه ؟ نه ، فقط ما صورت مسأله رو پاک می کنیم . بالاخره باید از یه جایی روش گفتگو و بحث کردن رو یاد بگیریم ، یا نه ؟! چه جایی بهتر و بی خطر تر از چنین مکان فرهنگی و دوستانه ای ؟
    خوب رامتین جان تا الان هم تقریبا همینطوری بوده...
    من همیشه ابتدا منتظر موندم کاربران خودشون مشکلات رو حل کنند با هم بحث کنند بالاخره وقتی چند تفکر مختلف دور هم جمع میشن ممکنه کمی با هم درگیری پیدا کنند اما این درسته که در این درگیری احترام همدیگرو ببریم زیر سوال؟ قومیت و میلیت هم رو به تمسخر بگیریم؟ وو... بعضی دوستان هم که دستشون درد نکنه فحش های ناموسی و حتی استفاده از ابزار های برون مرزی!!! برای توهین و. بی احترامی به هم استفاده میکنند...
    خوب اون چیزی که شما میگید کاملا درست... من در پست اولم هم اشاره کردم... اما رامتین خان خیلی هستند از این موضوع نهایت سو استفاده رو میکنند...
    در ادامه رامتین خان من کی گفتم سرکوب میکنم؟ و محدودیت 100 در 100؟ من گفتم با این موارد برخورد میشه...
    خوب همونطوری که گفتم شما صد تاپیک بزنید و مورد موسیقی و هنر ... اونجا اختلاف نظر پیش بیاد و بحثی بشه و توهینی در نگیره بی احترامی نشه.. بحث سیاسی و دینی نشه و این چیز ها که میدونید من مگه بیمار روانی هستم بیام پیک کنم؟ چی رو پاک کنم؟صحبت های تخصصی و بحث و گفتگو رو؟؟؟
    اصلا مگه من وقت اضافه دارم بیام هی فرت فرت پاک کنم؟
    به هر حال این مباحث و جدل ها و گاه خطاهای کوچک و دلخوری ها و ... از ملزومات گذار به دموکراسیه و فکر می کنم بد نباشه ما این گذار رو اینجا و در چنین محیطی دوستانه تجربه کنیم . حتا اگه با حطاهایی همراه باشه .
    به هر حال من تابع رأی اکثریتم ، به شرطی که پای شورای نگهبان و نظارت استصوابی و امدادهای غیبی وسط نباشه ! خوش باشین و همیشه آزاده و پیروز و آرمانگرا . فعلا ، یا حق !
    موافق هستم باهات اما در شرایطی که دوستی ها و جو هنری و فرهنگی و اون نظم که لازمه ی یک جامعه و مجموعه هست حفظ بشه...
    من واقعا ماسف میشم ماجرائی مثل ماجرای بابک پارسان و سینا رو میبینم ... خوب دو تا دوست واقعا زشته...
    گاهی لازمه همه ی ما همکاری کنیم... در بحث ها صبر داشته باشیم .. سعی کنیم با احترام و دوستانه نظرات خودمون رو بگیم و به نتیجه برسیم نه اینکه تا بحثی شد خلاف عقاید ما همه چیز رو بریزیم به هم...

در اخر باز هم میگم... هدف دیکتاتوری نیست هدف اینه که نظم اولیه که لازمه ی هر مجموعه و جامعه ای هست احیا بشه تا بشه در دل این نظم و انظباط ازادی و دموکراسی و حتی آنارشی رو تجربه کرد..
    اما تا وقتی این نظم احیا نشه نه ازادی معنی داره و نه دموکراسی و انارشی و ...
    مرسی از نظراتت رامتین عزیزم...
    پاینده باشید و خوش
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

17. 12 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

قطره قطره جمع گردد ، یه هو میبینی همه جا رو آب گرفته سونامی اومده ... .

هر کسی از خودش شروع کنه ، به حرف دیگران احترام بذاره ، حرف مخالفانش رو بشنوه ، به مخالف طرز تفکرش نگه که نخیرم ، حق با منه ، حرف من راسته . و با طعنه و کنایه حرف نزنه (توهین پیش کش !) به خدا همه چی حل میشه ... .

فقط متاسفانه این شرایط تو سایت پیش نیومده ... . اگه پیش بیاد که ... !

باید از خودمون شروع کنیم . مطمئنم اگه همه این جوری شیم ، این به ظاهر سخت گیری ها خود به خود رفع میشه و زحمت پست پاک کردن و تذکر دادن گردن آقا خشایار نمیفته .
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

19. 11 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    مرسی سینا جان...
    مرسی رامتین جان
    و مرسی تمام دوستان..
    من تاپیکی زده بودم به نام نقد و بررسی رو با هم بیاموزیم...
    رامتین جان یادته که شما راجع بهش با هم خیلی کوتاه صحبت کردیم...
    خوب من این تاپیک رو زدم ک همین موارد رو در کنار هم بررسی کنیم... از هم یاد بگیریم و این فرهنگ نقد و بررسی و بحث کردن درست رو اینجا جا بندازیم...
    اما خوب استقبال کم بود چرا؟؟
    نمیدونم با اینکه بازدید خوب بود...
    حالا اگر تمایل داشته باشید میتونیم اونجا خیلی تخصصی تر و بهتر و دوستانه این موضوع رو پیگیری کنیم که خیلی عالی میشه..
    لینک تاپیک:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

21. 9 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

من همیشه ابتدا منتظر موندم کاربران خودشون مشکلات رو حل کنند با هم بحث کنند بالاخره وقتی چند تفکر مختلف دور هم جمع میشن ممکنه کمی با هم درگیری پیدا کنند اما این درسته که در این درگیری احترام همدیگرو ببریم زیر سوال؟ قومیت و میلیت هم رو به تمسخر بگیریم؟ وو... بعضی دوستان هم که دستشون درد نکنه فحش های ناموسی و حتی استفاده از ابزار های برون مرزی!!! برای توهین و. بی احترامی به هم استفاده میکنند...

آشو جان شما خودت میدونی که من چقدر ازین نظم استقبال میکنم و اتفاقا از پست اول تا الان دارم از پشتیبانان این روش حمایت میکنم و قرار هم نبود چیزی بنویسم و بخاطر همین تشکرها بعضیا دوستیشونو باهام بریک کردن...!!!
    اما غرض از پر حرفی عرض کنم یه کاربر محترمی توی یکی از تاپیکا جوری از یه خاننده کلاس پایین ترکیه ای تعریف کرد و جوری خودش و ملت ایران رو کمتر ازون میدید که واجب شد من یه سند تاریخی از یکی از وقایع تاریخه ایرانو گوشزد کنم و بعد همه ایرانیها ازین افتخار ناراحت شدن و ریختن سرم
    بماند که چه گذشت و...
    اما چه بهتر بود قوانینی وضع میشد برای راحتی بیشتر کاربرانی که منظبط ترن ازین قرار که هرکس گزارش تخلفش از حد نصابی بیشتر شد امکاناتی ازش صلب بشه مثه تاپیک زدن عدم نمایش آواتار عدم استفاده از پیام (البته اگه امکانات سرور این اجازه رو بده) اینطوری دیگه آمار اخراجم پایین میاد چون شما با اخراج طرف باعث میشین بره یه ID بسازه همین...
    ویرایش توسط rezaranjbaraan : Thursday 19 August 2010 در ساعت 11:50 PM

23. 8 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

music6808 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27772
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    109
    216 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ممنون
    واقعا این جریان واسه کسانی که به خودشون حق دخالت توی همه ی مسائل رو میدن لازم بود.
    فکر کنم جناب Ashoo یادشون باشه

25. 5 کاربر برای این پست از music6808 تشکر کرده اند:

lonly آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26624
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    999
    699 بار تشکر شده در 210 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام
    از مدیره محترم سایت واقعآ ممنون
    واقعآ خسته نباشی. کاره خیلی خوب وبجایی کردید.
    حتمآ درخواستاتون تو سایت اجرا میشه(به کمک همۀ کاربرا و مدیرای محترم و عزیزه سایت)

(تو بعضی تاپیکا تا یه نظر میدادی یه چیزی میشد. کاربره فعالی نیستم خیلیا تو این سایت کاراشون قابله تحسین. من در مقابلشون عددی نبودم و نیستم. ولی همین مسئله باعث شده بود همون یه ذره هم از بین بره. در کل ممنون ASHOO عزیز)

موفق و پیروز باشید
    مرسی . بهاره
    there's someone in my head but it's not me

27. 6 کاربر برای این پست از lonly تشکر کرده اند:

mariwan آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8037
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    109
    901 بار تشکر شده در 372 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

سلام
    ممنون از اقدام مدير انجمنها كار خوبيه
    من در مبحث (درخواست مدیریت کل سایت از دوستان نوازنده)
    به دوستان كفتم بس كنيد اينقدر رو يك مساله باهم جر بحث نكنيد ميدونستم آخرش با هم دعوا ميكنن بابا اينجا خداروشكر يك محيط زيباي هنري رو داريم جرا با حرف بي خود زشتش كنيم بابا ما كه نيوميد اينجا تا تست موسيقي كنيم ببينيم كي از كي مهم تره
    بابا بسه ديكه انقدر به جون هم ور نريد
    حالا امد و من از شما بهتر بودم يا شما از من جه سودي داره اكه تجربه خودم رو در خدمت دوستان نزارم حالا بزار هي من حرفه اي باشم به جه دردي ميخوره
    باهم تبادل نظر كنيد نه دعوا هركي خواست دعوا كنه بره بيرونه محيط noteahang اين انجمن هاي زيبارو زشتش نكنيد جون به خودمون لطمه ميزنه
    كلا ممنونم از مديران محترم و من با نظرشون موافقم باك بشه اكه توهيني بشه يا دعواو بدو بيرا كفتن باشه يا تايبك بي ربط باشه
    دوستان به هم احترام بزاريد
    موفق باشيد
    King Of Blue

29. 3 کاربر برای این پست از mariwan تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)