لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 28343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 593 به 608 از 756

موضوع: نرم افزار های شبیه ساز آمپ و افکت گیتار الکتریک

emocean9 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82409
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    282
    94 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 117/3
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    اين عكس از كنسرت جديد علي عبدالمالكي گرفته شده لطفا در سايز بزرگتر ببينيد

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در عكس نوازنده گيتار الكتريك كه ايستاده و با استرپ مشخصه هرچند به نظر مياد زير پاش فوت سوئيچ قرار داره اما كنارش روي يك صندلي يك لپ تاپ ميبينم . به نظر مياد كه اين نوازنده داره از لپتاپ و نرم افزار افكت براي اجراي زنده استفاده ميكنه.
    سوال:
    1- ميشه؟ واقعا الان اينجوريه كه كلا پدال برد و يونيت حذف بشه و كنار دستمون براي اجراي لايو يه لپ تاپ بزاريم؟ كسي امتحان كرده اينكارو؟
    2- فوت سوئيچ روي نرم افزار(مثلا گيتار ريگ و ...) نصب ميشه؟ اگر نه براي اجرا زنده وسط آهنگ بايد با موس و كيبرد افكت رو عوض كنيم؟
    3- يه نوازنده صرفا با استفاده از يك فوت سوئيچ+لپتاپ و نرم افزار مناسب+آمپ معمولي (صرفا به عنوان اسپيكر) ميتونه با اطمينان كار اجراي لايو انجام بده توي كنسرتهاي چندهزار نفري؟
    .

خوشحال ميشم راهنمائيم كنيد بخصوص اگه تجربه اين اجراها رو داشته باشيد(توضيح: من تاالان از نرم افزار استفاده نكردم يه جورائي انگار اسپيريت نداره برام)

2. 2 کاربر برای این پست از emocean9 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط emocean9 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اين عكس از كنسرت جديد علي عبدالمالكي گرفته شده لطفا در سايز بزرگتر ببينيد

در عكس نوازنده گيتار الكتريك كه ايستاده و با استرپ مشخصه هرچند به نظر مياد زير پاش فوت سوئيچ قرار داره اما كنارش روي يك صندلي يك لپ تاپ ميبينم . به نظر مياد كه اين نوازنده داره از لپتاپ و نرم افزار افكت براي اجراي زنده استفاده ميكنه.

تو این عکس که من دیدم، چیز زیادی مشخص نیست که بشه نظر قطعی داد.

ولی جواب سوالاتی که پرسیدید رو میتونم بگم.

1- ميشه؟ واقعا الان اينجوريه كه كلا پدال برد و يونيت حذف بشه و كنار دستمون براي اجراي لايو يه لپ تاپ بزاريم؟ كسي امتحان كرده اينكارو؟
    ببینید ... بعضی از نرم افزار ها مثل گیتار ریگ اگه اوریجنالش رو تهیه کنید،یه audio interface از خودش داره که هم کار پدال و سوییچ کردن رو انجام میده و هم کار کارت صدای اکسترنال رو انجام میده که برای اجرای زنده خیلی بدرد میخوره و با استفاده از یک لپ تاپ میشه ازش استفاده کرد(توی یوتیوب جستجو کنید ویدیو هایی در این زمینه پیدا میکنید). ولی برای رکورد و تمرین معمولی، میشه با تهیه یه کارت صدای اکسترنال خوب، به راحتی با این نرم افزارها کار کرد. من خودم همیشه از این روش رکورد میکنم و خیلی هم راضیم.

2- فوت سوئيچ روي نرم افزار(مثلا گيتار ريگ و ...) نصب ميشه؟ اگر نه براي اجرا زنده وسط آهنگ بايد با موس و كيبرد افكت رو عوض كنيم؟
    بله همونطور که گفتم، برای کار با نرم افزار گیتار ریگ، یک فوت سوییچ (Guitar Rig Controller) که کار کارت صدا رو هم انجام میده با usb به pc وصل میشه که عکسش رو در زیر مشاهده میکنید.

3- يه نوازنده صرفا با استفاده از يك فوت سوئيچ+لپتاپ و نرم افزار مناسب+آمپ معمولي (صرفا به عنوان اسپيكر) ميتونه با اطمينان كار اجراي لايو انجام بده توي كنسرتهاي چندهزار نفري؟
    بله ... شدن که میشه. ولی خب حتما سیستمی که از اون استفاده میکنیم باید قدرتمند باشه که وسط اجرا یوقت خدای نکرده هنگ نکنه و مشکلی ایجاد نشه :) ...

در هر حال، اینا همش درصورت نبود امکانات و کمتر کردن هزینه هست. اگه امکاناتش فراهم باشه، برای اجرای زنده، مسلما بهتره که از آمپ و افکت های واقعی استفاده بشه تا مجازی.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Tuesday 20 August 2013 در ساعت 01:17 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

4. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

emocean9 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82409
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    282
    94 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 117/3
    میزان امتیاز
    0

دستت درد نكنه هاني جان خيلي آقايي هيچ وقت واسه راهنمايي كم نميزاري. واقعا ممنون

6. 2 کاربر برای این پست از emocean9 تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تو این عکس که من دیدم، چیز زیادی مشخص نیست که بشه نظر قطعی داد.

ولی جواب سوالاتی که پرسیدید رو میتونم بگم.

ببینید ... بعضی از نرم افزار ها مثل گیتار ریگ اگه اوریجنالش رو تهیه کنید،یه audio interface از خودش داره که هم کار پدال و سوییچ کردن رو انجام میده و هم کار کارت صدای اکسترنال رو انجام میده که برای اجرای زنده خیلی بدرد میخوره و با استفاده از یک لپ تاپ میشه ازش استفاده کرد(توی یوتیوب جستجو کنید ویدیو هایی در این زمینه پیدا میکنید). ولی برای رکورد و تمرین معمولی، میشه با تهیه یه کارت صدای اکسترنال خوب، به راحتی با این نرم افزارها کار کرد. من خودم همیشه از این روش رکورد میکنم و خیلی هم راضیم.

بله همونطور که گفتم، برای کار با نرم افزار گیتار ریگ، یک فوت سوییچ (Guitar Rig Controller) که کار کارت صدا رو هم انجام میده با usb به pc وصل میشه که عکسش رو در زیر مشاهده میکنید.

بله ... شدن که میشه. ولی خب حتما سیستمی که از اون استفاده میکنیم باید قدرتمند باشه که وسط اجرا یوقت خدای نکرده هنگ نکنه و مشکلی ایجاد نشه :) ...

در هر حال، اینا همش درصورت نبود امکانات و کمتر کردن هزینه هست. اگه امکاناتش فراهم باشه، برای اجرای زنده، مسلما بهتره که از آمپ و افکت های واقعی استفاده بشه تا مجازی.

واسه اینکه سیستم هنگ نکنه به نظر من باید به طور کامل دور ویندوز رو خط کشید.
    بهتره از مک استفاده بشه.

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واسه اینکه سیستم هنگ نکنه به نظر من باید به طور کامل دور ویندوز رو خط کشید.
    بهتره از مک استفاده بشه.
    واقعا؟! ... یعنی سیستم عامل اگه مک باشه، سیستم هنگ نمبکنه؟!

البته منظور من از قدرتمند بودن سیستم، قطعات سخت افزاری مثل cpu, ram, ... بود.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

9. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا؟! ... یعنی سیستم عامل اگه مک باشه، سیستم هنگ نمبکنه؟!

البته منظور من از قدرتمند بودن سیستم، قطعات سخت افزاری مثل cpu, ram, ... بود.
    نه هانی جان. در مک واژه ای به اسم هنگ بی معناست. (البته هیچ چیز مطلق نیست).
    کرش کردن سیستم عامل در ویندوز یک مساله اجتناب ناپذیر است.
    من که هیچ وقت آبروی خودم رو به سیستم عامل درپیت ویندوز گره نمیزنم.
    یکی از مهم ترین خصوصیت های مک اینه که اگر نرم افزاری ایراد داشته باشه و به هر دلیلی از کار بیفته (که به ندرت این هم پیش میاد) باعث از کار افتادن کل سیستم عامل نمیشه. نهایتا اون برنامه کرش میکنه و میتونین به راحتی ببندین و دوباره اجراش کنین ببینین مشکل چی بوده... حالا جدا از اینکه ماهیت مک بسیار لایت تر و سریع تر و از همه مهم تر روان تر از ویندوزه . (روان بودن با سریع بودن فرق میکنه).
    به نظر شخصی من ، امثال شما که آهنگسازی میکنن و حرفه ای کار میکنن خیلی بهتره که در صورتی که مشکلی از نظر خرید سخت افزار مک ندارن (به هر حال چون گرونتره) به مک مهاجرت کنن.
    این مساله رو هم کاملا جدا از هر گونه تعصب و ... عرض میکنم. این رو باید تست کنید تا واقعا تفاوت رو احساس کنید.

11. 4 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    11 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

هانی تو بی نظیری ... به خدا تو بی نظیری

13. کاربران زیر از siavashkameli به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    11 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من از این تاپیک خیلی استفاده کردم دم همتون گرم
    فقط با اینکه دو روز با کامپیوترم ور رفتم نتونستم نرم افزار IK Amlitube رو اجرا کنم ولی5.1.0 guitar rig رو تونستم ولی یک مشکل دارم :
    هرچی گشتم کد سریال راه اندازی اش رو پیدا نکردمو بصورت demo برام اجرا میشه اگر کسی کد اش رو داره لطفا بهم بده ممنون میشم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    86050
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز من برنامه گیتار ریگ نصب کردم و استفاده میکنم. فقط یه سوال کیفیت صداش خیلی مصنوعی و غیر قابل مقایسه با آمپه و بیشتر تکنیک هارو مخصوصا صداهای اسکریم تو گیتارو نمیشه در آورد کلی هم افکتای مختلفو امتحان کردم نشد که نشد کلا جنس صدا کلی عوض میشه با این برنامه ها! در توصیف بگم انگار دارین یه آهنگو با کیفیت midi گوش میدی! همه مثل من این مشگلو دارن؟ راستی سیستمم 5 هسته ایه ولی کارت صدام آنبرد. کارت صدای حرفه ای چقدر میتونه تو کیفیت صدا و واقعی تر شدنش کمک کنه؟ اگه زیاد ن که برم یونیت افکتو پدال بگیرم سیستممو ارتقا بدم تا اینکه رو این برنامه سرمایه گذاری کنم. فقط حتما بگین تکنیک تپینگ و بندو و مخصصصصوصا صدای اسکریم گیتار واسه دوستان با این نرم افزار انجام میشه و صداش رضایت بخش هست ؟ با تشکر

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز من برنامه گیتار ریگ نصب کردم و استفاده میکنم. فقط یه سوال کیفیت صداش خیلی مصنوعی و غیر قابل مقایسه با آمپه و بیشتر تکنیک هارو مخصوصا صداهای اسکریم تو گیتارو نمیشه در آورد کلی هم افکتای مختلفو امتحان کردم نشد که نشد کلا جنس صدا کلی عوض میشه با این برنامه ها! در توصیف بگم انگار دارین یه آهنگو با کیفیت midi گوش میدی! همه مثل من این مشگلو دارن؟ راستی سیستمم 5 هسته ایه ولی کارت صدام آنبرد. کارت صدای حرفه ای چقدر میتونه تو کیفیت صدا و واقعی تر شدنش کمک کنه؟ اگه زیاد ن که برم یونیت افکتو پدال بگیرم سیستممو ارتقا بدم تا اینکه رو این برنامه سرمایه گذاری کنم. فقط حتما بگین تکنیک تپینگ و بندو و مخصصصصوصا صدای اسکریم گیتار واسه دوستان با این نرم افزار انجام میشه و صداش رضایت بخش هست ؟ با تشکر
    سلام

همچین چیزی نیست دوست عزیز ... این نرم افزار و همچنین نرم افزار های رقیب این شرکت مانند th2 overloud, amplitube 3 شبیه ساز های بسیار قدرتمندی هستند و تقریبا نیاز به استفاده از آمپ و افکت واقعی رو میتونن برای افرادی که بودجه کافی ندارن برطرف کنن.

منظورتون رو از اسکریم دقیقا متوجه نمیشم. منظورتون فید بک هست یا آرتیفیشال هارمونیک؟ ... اگه منظورتون فید بک هست که باید ولوم صدا به حدی بلند باشه تا بشه این عمل رو به درستی انجام داد. همچنین با هر اسپیکری فکر نمیکنم بشه فید بک گرفت. ولی اگه منظورتون آرتیفیشال هارمونیک هست باید بگم به راحتی میشه این کار رو انجام داد (البته اگه به درستی انجامش بدید).

من خودم مدت زیادی با کارت صدای آنبرد با این برنامه ها کار میکردم. اما نویزی که برای دیستورشن های بالا وجود داره جوابگو نیست برای کارت صدای آنبرد و مجبور به استفاده از نویز گیت با درجه گیت خیلی بالا میشدم که کلی از ساستین صدای ساز گرفته میشد. کارت صدای حرفه ای روی کیفیت صدا تاثیر داره، ولی بیشترین تاثیرش، از بین بردن نویز هست. همچنین باید اسپیکر مانیتورینگ خوبی هم داشته باشید تا بتونید به وضوح، صدای خروجی رو حس کنید.

بهتون پیشنهاد میکنم نمونه کارهای بنده و دوستانی که با این نرم افزار کار میکنن رو بشنوید تا از ویژگی های خوب این نرم افزار، آگاهی پیدا کنید.

یک نمونه از کارهای من که با این نرم افزار رکورد شده رو میتونید از طریق لینک زیر گوش کنید.

ویرایش توسط Honey_Shababi : Tuesday 3 September 2013 در ساعت 12:15 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

17. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تکنیک ها نمی دونم چه ربطی به نرم افزار داره دقیقا..!
    ... یه کارت صدای خوب که با 600 تومن اینا حله! (کارت صدای فوق حرفه ای نمی خواد که 2 تومن پول بدی!)
    نرم افزار هم که مفت! اینجا ایرانه..!
    تازه همینشم زیاده !!
    اگه می خوای بری افکت و یونیت بخری باید کلی پول بدی. که اصلا قابل قیاس نیست. اگه پولشو داری که مساله ای نیست بخر.. چون یونیت به نظرم ضرر نیست هیچ وقت! ‌مخصوصا اگه یه ست خوبی جمع کنی. (که من پولشو نداشتم تا الآن مولتی افکت فقط خریدم!)
    cpu هم فقط تو پردازش صدا تاثیر داره و اونی که داری بسه!
    می خوای یه رکورد بگیر از کارت ببینم دقیقا چی میگی!
    سلام

همچین چیزی نیست دوست عزیز ... این نرم افزار و همچنین نرم افزار های رقیب این شرکت مانند th2 overloud, amplitube 3 شبیه ساز های بسیار قدرتمندی هستند و تقریبا نیاز به استفاده از آمپ و افکت واقعی رو میتونن برای افرادی که بودجه کافی ندارن برطرف کنن.

منظورتون رو از اسکریم دقیقا متوجه نمیشم. منظورتون فید بک هست یا چیز دیگه؟ میشه واضح تر بگید؟

من خودم مدت زیادی با کارت صدای آنبرد با این برنامه ها کار میکردم. اما نویزی که برای دیستورشن های بالا وجود داره جوابگو نیست برای کارت صدای آنبرد و مجبور به استفاده از نویز گیت میشدم که کلی از ساستین صدای ساز گرفته میشد. کارت صدای حرفه ای روی کیفیت صدا تاثیر داره، ولی بیشترین تاثیرش، از بین بردن نویز هست. همچنین باید اسپیکر مانیتورینگ خوبی هم داشته باشید تا بتونید به وضوح، صدای خروجی رو حس کنید.

بهتون پیشنهاد میکنم نمونه کارهای بنده و دوستانی که با این نرم افزار کار میکنن رو بشنوید تا از ویژگی های خوب این نرم افزار، آگاهی پیدا کنید.
    کلی داشتم می نوشتم دیدم جواب دادی :دی
    آره منم باهات موافقم. فکر کنم منظورش افکت scream هست! احتمالا به خاطر تجربه ی کم ایشون هست.
    من پیشنهاد می کنم از preset های اینترنتی استفاده کنه.
    ولی از گیتار ریگ صداهای خیلی خوبی گرفتن که ویدیوهاش تو youtube هم موجوده! و نه تنها midi انگاری صدای خود گیتاریستای معروفه..!
    مثلا یه کاور دیدم از Dream theater مو لا درزش نمی رفت صداش این قدر طبیعی بود که انگار خود john بود!!
    تازه یه ویدیو دیدم جدیدا که keith merrow, jeff loomis یه آهنگ رکورد کردن تو استدیو خونگی keith که از نرم افزار های افکت Ipad Iphone استفاده میکرد که به نظرم محشر هم بود! (جنبه ی تبلیغاتی داشت یه جورایی اصلا!)

19. 2 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

meysam-lamster آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23871
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    413
    288 بار تشکر شده در 95 پست

شبکه های اجتماعی من

Add meysam-lamster on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

سلام نمیدونم جای درستی میپرسم سوالمو یا نه!!
    کسی میدونه guitar rig controller رو ایران میشه گیر آورد یا نه؟ اگه آره کجا؟ قیمت؟ مرسی

21. کاربران زیر از meysam-lamster به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam-lamster [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام نمیدونم جای درستی میپرسم سوالمو یا نه!!
    کسی میدونه guitar rig controller رو ایران میشه گیر آورد یا نه؟ اگه آره کجا؟ قیمت؟ مرسی
    سلام
    من اگه اشتباه نکنم تهران 2 سال پیش دیدم(یه مغازه).. که می فروخت. گرون هم نبود تا اون جایی که یادمه ولی اگه جدیه می خوای برات بپرسم.
    همین پدال و ایناش رو میگی دیگه ؟!
    یه چیزی هم داشت برای آیفون و اینا.. قیمت برات بپرسم! ؟‌می خوای بخری؟

23. 2 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

meysam-lamster آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23871
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    413
    288 بار تشکر شده در 95 پست

شبکه های اجتماعی من

Add meysam-lamster on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

جدی میگی؟ آره همونی که شبیه فوت کنترله نه مال آیفون اینا اگه تو مسیرته و برات زحمتی نیست بپرسی که خیلی ممنونت میشم آره اگه خدا بخواد و زیاد گرون نباشه دی: میخوام یکی بگیرم.

25. 2 کاربر برای این پست از meysam-lamster تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    44 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام.

من میخوام به تازگی کار با نرم افراز گیتار ریگ را شروع کنم.
    سوال من نرم افزاری نیست فقط میخوام راجع به این بپرسم که آیا زمانیکه نرم افزار گیتار ریگ نصب شد , حالا چطوری باید ارتباط گیتار آیبانزم را با این نرم افزار برقرار کنم. سیم رابط گیتار الکتریک را با استفاده از تبدیل به کامپیوتر وصل کنم ؟یا اینکه کار دیگه ای باید کنم.
    یه مقدار اگه توضیح بدین ممنون میشم.

27. کاربران زیر از siros1 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.

من میخوام به تازگی کار با نرم افراز گیتار ریگ را شروع کنم.
    سوال من نرم افزاری نیست فقط میخوام راجع به این بپرسم که آیا زمانیکه نرم افزار گیتار ریگ نصب شد , حالا چطوری باید ارتباط گیتار آیبانزم را با این نرم افزار برقرار کنم. سیم رابط گیتار الکتریک را با استفاده از تبدیل به کامپیوتر وصل کنم ؟یا اینکه کار دیگه ای باید کنم.
    یه مقدار اگه توضیح بدین ممنون میشم.

سلام

البته همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کرده بودم، در ابتدای این تاپیک دوستان راجع به این موضوع صحبت کرده بودند.

بستگی به این داره که شما چه نوع کارت صدایی دارید.

اگه کارت صدای شما آنبرد هست باید از طریق فیش تبدیل 1/4 به 1/8 گیتار رو به ورودی line in وصل کنید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

29. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 38 از 48 نخستنخست ... 28343536373839404142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)