لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 31373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 641 به 656 از 756

موضوع: نرم افزار های شبیه ساز آمپ و افکت گیتار الکتریک

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    44 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نرم افزار افکت همونطور که از اسمش پیداست فقط کار افکت دهی روی سیگنال دریافتی رو انجام میده. چیزی که شما میخواید اسمش هست نرم افزار شبیه ساز گیتار الکتریک یا همون VSTi که در نرم افزار های آهنگسازی یا به صورت Standalone ازشون استفاده میشه. بهترین شبیه سازی که من برای گیتار الکتریک میشناسم اسمش Vir2 Electricity هست که حجمی حدود 30 گیگابایت داره که این شبیه ساز ها نت رو به اون صورتی که در گیتار پرو هست نشون نمیدن و باید به صورت میدی نت رو بهشون بدید.
    یه دونه آهنگ نوشتم ولی وقتی اجراش کردمو حتی اکسپورت کردم آهنگو از نرم افزار گیتار پرو , به نظرم رسید علیرغم تغییراتی که که در آمپهای خود گیتار پرو انجام داده بودم , باز هم اون چیزی که مد نظرم بوده در نیاورد. (صدا فوق العاده مکانیکی و خشک بود.)
    از طرفی هم میخواستم به اصطلاح امریکاییا اون چیزی که در اجرای زنده انجام میشه را capture بکنم توی اهنگ. که دیگه وقتی دیدم همون ابتدا به ساکن صدای آهنگ اولیه ی خام خوب نشده , دیگه فعلا میخوام اول از همه تغییراتی بدم در فرکانس صداهای تولید شده تا بعد هم به اون مرحله ی نهایی برسم.
    الان شدیدا دنبال برنامه ایی هستم که بتونم صدای واقعی در بیارم از آمپهاش با دادن نت بهش به صورت دستی. حالا نمیدونم آیا بشه با همین نرم افزار گیتار پرو و تغییرات در آمپهای پیش فرضش کاری بکنم یا اینکه شاید بشه مثلا صدای تولید شده از گیتار پرو را اکسپورت بکنم به صورت mp3 و بعد روی mp3 حاصل شده , با نرم افزار افکت کار کنم و تغییرات اعمال کنم. البته این به اون شرطه که صدای حاصل شده رو خراب نکنه و باعث اکو و نویز و ... نشه.
    ویرایش توسط siros1 : Tuesday 7 January 2014 در ساعت 10:55 AM

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه دونه آهنگ نوشتم شبیه creeping death با ووکال انگلیسی و تمام درام ترک و لید و بیس و ریتمشو نوشتم و دادم به گیتار پرو.
    ولی وقتی اجراش کردمو حتی اکسپورت کردم آهنگو از نرم افزار گیتار پرو , به نظرم رسید علیرغم تغییراتی که که در آمپهای خود گیتار پرو انجام داده بودم , باز هم اون چیزی که مد نظرم بوده در نیاورد. (صدا فوق العاده مکانیکی و خشک بود.)
    از طرفی هم میخواستم به اصطلاح امریکاییا اون چیزی که در اجرای زنده انجام میشه را capture بکنم توی اهنگ. که دیگه وقتی دیدم همون ابتدا به ساکن صدای آهنگ اولیه ی خام خوب نشده , دیگه فعلا میخوام اول از همه تغییراتی بدم در فرکانس صداهای تولید شده تا بعد هم به اون مرحله ی نهایی برسم.
    الان شدیدا دنبال برنامه ایی هستم که بتونم صدای واقعی در بیارم از آمپهاش با دادن نت بهش به صورت دستی. حالا نمیدونم آیا بشه با همین نرم افزار گیتار پرو و تغییرات در آمپهای پیش فرضش کاری بکنم یا اینکه شاید بشه مثلا صدای تولید شده از گیتار پرو را اکسپورت بکنم به صورت mp3 و بعد روی mp3 حاصل شده , با نرم افزار افکت کار کنم و تغییرات اعمال کنم. البته این به اون شرطه که صدای حاصل شده رو خراب نکنه و باعث اکو و نویز و ... نشه.
    خب مسلما گیتار پرو برای کار حرفه ای آهنگسازی ساخته نشده. صرفا برای اینکه نت هایی که داره اجرا میشه رو بتونید بشنوید. نمیشه به عنوان سمپل حرفه ای روی صدای های اون حساب باز کرد. هرچند سمپل ها و وی اس تی های حجیم که نمونش رو در پست قبلی معرفی کردم هم برای سولوی گیتار الکتریک خیلی جالب از آب در نمیان و بیشتر برای ریتم خوب صدا میدن.

برای اینکه از موضوع این تاپیک دور نشیم، ادامه بحث رو لطفا در بخش "نرم افزار های موسیقی" پیگیری کنید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

3. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    97540
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    10
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام. من زیاد چیزی از گیتار ریگ نمیدونم چون تا حالا باهاش کار نکرده بودم. وقتی برنامه را ران کردم و یکی از سمپل های برنامه را کلیک کردم , فقط صدای نویز شنیدم. حالا سوال اینکه که چه تنظیماتی را باید انجام بدم روی کارت صدام تا صدای سمپلهای گیتار ریگو بشنوم؟

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaran1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. من زیاد چیزی از گیتار ریگ نمیدونم چون تا حالا باهاش کار نکرده بودم. وقتی برنامه را ران کردم و یکی از سمپل های برنامه را کلیک کردم , فقط صدای نویز شنیدم. حالا سوال اینکه که چه تنظیماتی را باید انجام بدم روی کارت صدام تا صدای سمپلهای گیتار ریگو بشنوم؟
    سلام

مدل کارت صداتون چی هست؟

ضمنا، گیتار ریگ سمپل نداره دوست عزیز ... preset داره که باید با گیتار الکتریک صداهاشون رو شنید.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 10 January 2014 در ساعت 12:20 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

6. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    97540
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    10
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام شهاب جان.
    منظورم از سمپل همون پریست هاست که آهنگا رو به صورت آماده داره . متال و راک و پاپ و...
    راستی چطور بفهممم مدل کارتم چیه ؟ الان مدارک گارانتی و خرید کامپیوترمو ندارم. میشه از روی مای کامپیوتر بفهممم؟

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaran1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام شهاب جان.
    منظورم از سمپل همون پریست هاست که آهنگا رو به صورت آماده داره . متال و راک و پاپ و...
    راستی چطور بفهممم مدل کارتم چیه ؟ الان مدارک گارانتی و خرید کامپیوترمو ندارم. میشه از روی مای کامپیوتر بفهممم؟
    من شبابی هستم :)

این پریست ها، آهنگ رو به صورت آماده نداره!!! ... صداهایی که در سبک های راک و متال و ... برای گیتار الکتریک بیشتر استفاده میشه رو طبقه بندی کرده.

نمیدونم دقیقا شما از این برنامه چه انتظاری دارید؟ آیا اصلا میدونید گیتار ریگ چه کاری رو انجام میده؟

مدل کارت صدا منظورم این بود که اگه کارت صداتون آنبرد نیست، مدلش رو بگید. ظاهرا کارت صدای شما آنبرد هست. پس نیازی به مدلش نیست. من فکر کردم کارت صدای حرفه ای دارید. تنظیمات برای کارت صدای آنبرد رو دوستمون در اوایل تاپیک توضیح دادند. لطفا صفحات ابتدایی تاپیک رو مطالعه کنید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

9. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    97540
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    10
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من نمیخوام گیتارمو وصل کنم به گیتار ریگ تا صدا ازش در بیارم. من فقط میخوام تنها برنامه ی گیتار ریگو با اون پریست هایی که داره , امتحان کنم تا ببینم از هر کدوم از آمپهاش چه جنس صدایی بیرون میاد تا موقعیکه خواستم آمپ واقعی بخرم بدونم باید چیکار کنم.
    اون تاپیکای ابتدایی را هم خوندم ولی همشون راجع به اتصال گیتار الکتریک بود و در حالیکه من میخوام فقط در حالت عادی صدای گیتار ریگو بشنوم.
    میشه برام کپی پیست کنی اینجا که چطوری میشه تنظیمات آنبورد را درست کرد تا همون پریست ها را بشه بدون نویز شنید.

آها الان گرفتم چی شد باید برنامه ی ASIO4ALL را دانلود کنم. ولی فکر کنم قبلا اینو میدونستم !!!
    الان که رفتم توی گوگل سرچ زدم دانلود این برنامه را , دیدم سایت ****** داردش و منم یه کم شک دارم به این سایت ****** میترسم جاسوس افزاری قاطی برنامه کرده باشه تا مثلا کل آهنگای نئو کلاسیکی که ساختمو از کامپیوترم بدزده.
    (کلا من هر سایتی که میرم سریع میام کوکی هامو پاک میکنم از هول جوونم تا نکنه کارامو کسی بدزده. آخه شاهکارن کارام به جون خودم)
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 10 January 2014 در ساعت 01:36 PM

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

آها الان گرفتم چی شد باید برنامه ی ASIO4ALL را دانلود کنم. ولی فکر کنم قبلا اینو میدونستم !!!
    الان که رفتم توی گوگل سرچ زدم دانلود این برنامه را , دیدم سایت ****** داردش و منم یه کم شک دارم به این سایت ***** میترسم جاسوس افزاری قاطی برنامه کرده باشه تا مثلا کل آهنگای نئو کلاسیکی که ساختمو از کامپیوترم بدزده.
    (کلا من هر سایتی که میرم سریع میام کوکی هامو پاک میکنم از هول جوونم تا نکنه کارامو کسی بدزده. آخه شاهکارن کارام به جون خودم)
    گیتار ریگ به تنهایی از خودش هیچ صدایی نداره! ... مثل این میمونه که شما آمپ بخری بدون گیتار الکتریک ... آیا صدایی میتونی ازش بگیری؟!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

12. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    97540
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    10
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستی یه سوالی دارم... این برنامه ی asio4all را باید حتما دانلود بکنم. ببین من میخوام توی FL studio گیتار ریگو لود کنم , یعنی در هر صورت برای مسائل صدایی و رفع نویز باید Asio را دانلود کنم ؟

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

راستی یه سوالی دارم... این برنامه ی asio4all را باید حتما دانلود بکنم. ببین من میخوام توی FL studio گیتار ریگو لود کنم , یعنی در هر صورت برای مسائل صدایی و رفع نویز باید Asio را دانلود کنم ؟
    برای کسی که کارت صدای حرفه ای نداره، نصب درایور Asio4all ضروری هست. البته خود اف ال استودیو هنگام نصبش، این برنامه رو هم نصب میکنه.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

15. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    97540
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    10
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شبابی عزیز داداش گلم دستت درد نکنه خیلی سریع و خوب جواب میدی. دیگه این سوالم بپرسم ازت و دیگه به نتیجه برسم. من الان یه دونه فایل midi دارم که مربوط به یکی از سولوهامه که با zoom g1 انجامش دادم ولی دلمو نگرفته. این بود که گیتار ریگو دانلود کردم تا بتونم اقلا فایل midi این سولو را با افکتای گیتار ریگ تغییر بدم. از اونجاییکه من یه مقدار توی نوازدنگی یه خورده درصد خطا دارم و این سولویی که midi اس را دارم بعد از کلی نواختن یه اجرای بی خطاشو درآوردم , اینه که میخوام بدون وصل کردن گیتار الکتریکم به برنامه ی گیتار ریگ (و اجرای زنده) , بیام فایل midi را به برنامه بدم تا برام پلی کنه و همزمان یه افکت خوب بزارم روش. حالا مسئله اینجاست که نمیدونم آیا مستقیما میشه که فایل midi را به گیتار ریگ بدم یا اینکه اول باید fl studio را ران کنم و بعدش بیام گیتار ریگو توش لود کنم و بعد از اون بیام میدی را به برنامه بدم ؟

17. کاربران زیر از rezaranjbaran1 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

شبابی عزیز داداش گلم دستت درد نکنه خیلی سریع و خوب جواب میدی. دیگه این سوالم بپرسم ازت و دیگه به نتیجه برسم. من الان یه دونه فایل midi دارم که مربوط به یکی از سولوهامه که با zoom g1 انجامش دادم ولی دلمو نگرفته. این بود که گیتار ریگو دانلود کردم تا بتونم اقلا فایل midi این سولو را با افکتای گیتار ریگ تغییر بدم. از اونجاییکه من یه مقدار توی نوازدنگی یه خورده درصد خطا دارم و این سولویی که midi اس را دارم بعد از کلی نواختن یه اجرای بی خطاشو درآوردم , اینه که میخوام بدون وصل کردن گیتار الکتریکم به برنامه ی گیتار ریگ (و اجرای زنده) , بیام فایل midi را به برنامه بدم تا برام پلی کنه و همزمان یه افکت خوب بزارم روش. حالا مسئله اینجاست که نمیدونم آیا مستقیما میشه که فایل midi را به گیتار ریگ بدم یا اینکه اول باید fl studio را ران کنم و بعدش بیام گیتار ریگو توش لود کنم و بعد از اون بیام میدی را به برنامه بدم ؟
    با فایل میدی نمیشه از صدا های گیتار ریگ به درستی استفاده کرد. چون اولا برای اجرای فایل میدی نیاز به یک VSTi داریم که گیتار ریگ رو به عنوان افکت برای این VSTi قرار میدیم. ثانیا VSTi دقیقا نمیتونه صدای گیتار الکتریک رو عین خودش شبیه سازی کنه. به پست های قبلی من در جواب دوستمون siros1 در همین صفحه توجه کنید.

راستی برای اطلاع بیشتر تاپیک زیر رو هم ببینید.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 10 January 2014 در ساعت 02:38 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

19. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

من این تاپیکو خوندم ولی بازم یه مشکل دارم و اونم اینه که سیم گیتارم اون فیشش اصلا نمیخوره به خروجی اسپیکر یا حتی هیشکدوم از خروجی های کامپیوترم. چاره چیه ؟

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط absendance [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من این تاپیکو خوندم ولی بازم یه مشکل دارم و اونم اینه که سیم گیتارم اون فیشش اصلا نمیخوره به خروجی اسپیکر یا حتی هیشکدوم از خروجی های کامپیوترم. چاره چیه ؟
    سلام دوست عزیز

برای کار با نرم افزار های آمپ و افکت مجازی و اتصال گیتار الکتریک به کامپیوتر، کابل گیتار الکتریک همون کابلی هست که استفاده میکنید. منتها اگه قصد دارید صدای خیلی خوبی بگیرید نیاز به کارت صدای حرفه ای دارید که دارای ورودی Hi-Z باشه. قیمتش از 300-400 تومن شروع میشه به بالا. ولی اگه فقط قصد تمرین دارید و خیلی نیازمند صدای تمیز و بدون نویز نیستید، میتونید با تهیه یک فیش تبدیل 1/4 به 1/8 و اتصال اون به سرجک گیتار الکتریک، اون رو به لاین کارت صدای کامپوتر (کارت صدای آنبرد) وصل کنید و با انجام تنظیماتی که در این تاپیک توضیحش داده شده، از این برنامه ها استفاده کنید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط absendance [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز، اولا گیتارتون رو نباید به خروجی وصل کنید. باید به ورودی وصل کنید. دوما اگه سر فیش گیتارتون ۱/۴ استاندارد هست، میتونید یه تبدیل براش بگیرید. البته اگه کارت صداتون، و یا ورودی‌های کامپیوترتون فیش بقول معروف هدفونی بخوره.

سوم اینکه فکر کنم جناب هانی شبابی عزیز، منظورشون این بود که اگه جواب سوالتون رو در این تاپیک پیدا نکردید، همینجا سوالتون رو مطرح کنید.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

24. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    98423
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز

برای کار با نرم افزار های آمپ و افکت مجازی و اتصال گیتار الکتریک به کامپیوتر، کابل گیتار الکتریک همون کابلی هست که استفاده میکنید. منتها اگه قصد دارید صدای خیلی خوبی بگیرید نیاز به کارت صدای حرفه ای دارید که دارای ورودی Hi-Z باشه. قیمتش از 300-400 تومن شروع میشه به بالا. ولی اگه فقط قصد تمرین دارید و خیلی نیازمند صدای تمیز و بدون نویز نیستید، میتونید با تهیه یک فیش تبدیل 1/4 به 1/8 و اتصال اون به سرجک گیتار الکتریک، اون رو به لاین کارت صدای کامپوتر (کارت صدای آنبرد) وصل کنید و با انجام تنظیماتی که در این تاپیک توضیحش داده شده، از این برنامه ها استفاده کنید.
    لاین کارت صدای کامپیوتر که گفتین دقیقا کجای کامپیوتره ؟
    و دوم اینکه قیمت یک تبدیل 1/4 به 1/8 چقدره ؟

صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 31373839404142434445 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)