لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 267

موضوع: کمک برای خرید گیتار مناسب

Atrovan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    32768
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    474
    713 بار تشکر شده در 246 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    به نظر من گیتار خوب Yamaha CG-111c... گیتار من همینه خیلی خیلی هم ازش راضیم من 7 سال پیش حدودای 300 خریدم الان رو نمی دونم ولی صداش خیلی خوبه و استادم هم خیلی قبولش داره.

2. 2 کاربر برای این پست از Atrovan تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34422
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ببخشید چرا میگین مبتدی ها با چه چیز ارزون شروع کنن؟
    یعنی چی! خب آدم زده میشه!
    من بچه که بودم می خواستم اسکیت شروع کنم یه چیز ارزون مسخره برام خریدن که حسابی خورد تو ذوقم! خیلی ام یاد گرفتن با اون برای سخت بود خیلیم پاهامو اذیت می کرد! به سختی ادامه دادم!
    یا وقتی خواستم ویولن شروع کنم یه چیز 80 تومنی فروشنده بهم داد گفت واسه تازه کارا و استودنته! همچین سر کلاس خورد تو ذوقم و احساس حقارت کردم که دیگه دورش نرفتم! (چون همه ویولن های درست حسابی داشتن! حتی تازه کارا!)

4. 2 کاربر برای این پست از گیتار محزون تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    216 بار تشکر شده در 97 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتار محزون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشید چرا میگین مبتدی ها با چه چیز ارزون شروع کنن؟
    یعنی چی! خب آدم زده میشه!
    من بچه که بودم می خواستم اسکیت شروع کنم یه چیز ارزون مسخره برام خریدن که حسابی خورد تو ذوقم! خیلی ام یاد گرفتن با اون برای سخت بود خیلیم پاهامو اذیت می کرد! به سختی ادامه دادم!
    یا وقتی خواستم ویولن شروع کنم یه چیز 80 تومنی فروشنده بهم داد گفت واسه تازه کارا و استودنته! همچین سر کلاس خورد تو ذوقم و احساس حقارت کردم که دیگه دورش نرفتم! (چون همه ویولن های درست حسابی داشتن! حتی تازه کارا!)
    دوست عزیز ممکنه هر فردی که این نظر رو داره دلیل خاص خودش رو داشته باشه ولی میشه به این دلایل هم اشاره کرد...
    -امکان داره که شما این رشته رو رها کنی و از اون ساز دیگه استفاده نکنی...
    -یا مثلا امکان داره ساز آسیب ببینه که دلیل اون میتونه متفاوت باشه و هنوز ساز رو خوب یاد نگرفتی کلی خسارت ببینی...
    -من هم معمولا این پیشنهاد رو میدم و دلیلش اینه که به نظرم بهتره که فرد بعد از اینکه مقداری با ساز آشنا شد و یاد گرفت خودش ساز رو انتخاب کنه و به نظر من همیشه اون ساز رو چون خودش انتخاب کرده بیشتر دوست داره...

6. 3 کاربر برای این پست از ravi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34577
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام خدمت دوستای عزیز
    راستش من چند وقتی گیتار میزنم ولی اصلا توی خرید سر رشتهای ندارم
    از دوستان حرفه ای خواهش میکنم یه مدلی معرفی کنند واسه خرید قیمتش مهم نیست البته نمیخواهم پول اضافه بدم
    من پاپ کار میکنم
    یه سوال دیگه ام داشتم قبلا پورسیدم چی میشه اگه مثلا با یه گیتار فلامنکو پاپ زد از لحاظ صدا که من باهاش پاپ زدم خیلی عالی! ؟

8. کاربران زیر از mi-fx به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shanshayanshan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26460
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    177
    570 بار تشکر شده در 195 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

فرقش بین چوب, استحکام و صدا صدای گیتار فلامینکو خیلی خشک اکشناشون هم با هم فرق داره...
    Life is not bed of red roses

10. 2 کاربر برای این پست از shanshayanshan تشکر کرده اند:

istar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34476
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    38 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من هم امروز رفتم یه سی 70 گرفتم شد 160 قیمتش رو خوب داده؟؟؟

12. کاربران زیر از istar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    18974
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    25 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط istar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم امروز رفتم یه سی 70 گرفتم شد 160 قیمتش رو خوب داده؟؟؟
    دیگه خریدی، گرون یا ارزون بودنشو باید قبل از خریدن می پرسیدی، مبارک باشه

14. کاربران زیر از ho3in به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shanshayanshan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26460
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    177
    570 بار تشکر شده در 195 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

heh!![ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] rast mege kheli harf ghashangi bod eshgh kardam vali parsal 110 toman bod emsal ro nemedonam. mobarake
    Life is not bed of red roses

16. کاربران زیر از shanshayanshan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mohi_Liebert آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13297
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    530
    482 بار تشکر شده در 175 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

واقعا سخت ترین خرید، خرید گیتاره!!! مخصوصا برای ما که تجربه زیادی هم نداریم!
    خودم C40 دارم ولی وقتی C80 می گیرم دستم انگار دارم با یه گیتار 400 تومنی میزنم!!!

18. کاربران زیر از Mohi_Liebert به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    18974
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    25 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آتروان [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من گیتار خوب Yamaha CG-111c... گیتار من همینه خیلی خیلی هم ازش راضیم من 7 سال پیش حدودای 300 خریدم الان رو نمی دونم ولی صداش خیلی خوبه و استادم هم خیلی قبولش داره.
    الانم حدود 270 -280 قیمتشه. البته کم گیر میاد. صفحه روش solid و از جنس سدره. همونجور که دوستان میدونن چوب سدر از هون ابتدا حداکثر صداشو داره و مثل صنوبر نیست که نیاز به گذشت زمان باشه. در ضمن به فرکانسهای پایین(بم) بهتر جواب میده. در کل برای کسانی که حوصله ندارن که منتظر باشن تا صدای گیتار جدیدشون جا بیافته و یا به گیتارهایی که رنگ صداشون کمی بمتره علاقه دارن میتونه گزینه مناسبی باشه. البته مدل Yamaha CG-111s اون صفحه روش از صنوبره. البته به نظر من و با تجربه ای که دارم در کل گیتار کارخونه ای و ناکامل چوب تفاوتهای خیلی شایانی با گیتارهای تخته سه لا خوب نداره!

20. کاربران زیر از ho3in به خاطر این پست تشکر کرده اند:

istar آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34476
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    38 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ho3in [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دیگه خریدی، گرون یا ارزون بودنشو باید قبل از خریدن می پرسیدی، مبارک باشه

راس میگی اما فهمیدم گرون داده البته کنارش یه تونر یه کاور و یه سی دی و کتاب هم داد بنده خدا +یه کاور یاماها که ست بشه حالا شاید 10 تومن بیشتر داده باشه اما من که راضیم باز شنبه کلاس دارم برم ببینم استادم چی میگه من که سر در نمیارم اما تو این یه هفته که گرفتم با اینکه هیچی سر در نمیارم اما همینطوری باهاش ور میرم و کلی ذوق میکنم

22. 2 کاربر برای این پست از istar تشکر کرده اند:

pacoo آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32023
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    44
    59 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان من 4 سال پیش یه گیتار خریدم به اسم royal! به قیمت 100 هزار تومن .

جند وقت پیش رفتم از یه مغازه ای قیمت گرفتم گفت 150 تومن و این گیتار صادراتی ایرانه . برچسب توشم نوشته handcarft classic guitar سازنده هم فکر کنم کمالدین نصری .

صداش بدک نیست خصوصا وقتی سیمهاش نو هست (غیب گفتم :دی) الان یه ساله سیمهاشو عوض نکردم صدای مالی نداره به خصوص وقتی فلامنکو بزنی باهاش.

کسی شنیده این مارک گیتار رو یا کار کرده باهاش ؟

رو این حساب میپرسم که من جز این گیتار و دو سه تا دیگه که از این بدتر بودن فقط نواختم نمیدونم نسبت به گیتارهای دیگه چه جوره . یه گیتار فقط اون قدیما باهاش زدم اسمش تاکامین بود اگه اشتباه نکنم صداش خیلی ردیفتر بود خیلی هم قدیمی بود گیتار.

24. کاربران زیر از pacoo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Atta-Flamenco آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    16790
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    230
    482 بار تشکر شده در 153 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه استاتيد و دوستان
    همه مطالب رو خوندم يه نظر كلي ميگم -البته با اجازه اساتيد - در مورد خريد گيتار :
    به نظر اساتيد بزرگ از همون اول اگه مايه دارين يه ساز حرفه اي بگيرين چون از هر نظر فوقالعادست
    براي مثال : طنين صدا كاملا فلامنكو اي هستش و گوش هنر آموز از همون اول با طنين خاص اين سبك و ساز آشنا ميشه (گز مخصوص فلامنكو)
    فاصله اكشن ها بسيار پائينه - تو گيتار هائي همچون yamaha ‍c40 و ... اگه توجه كنين فاصله اكشن سيم هاي بين 0.5سانت تا 1.5-2 سانته ! (اكشن : منظور از اكشن فاصله بين سيم هاي گيتار تا كف دسته گيتاره كه از بغل اگه ني گاه كنين مشخص ميشه به اون فاصله اكشن ميگن) هر چه قدر اكشن كمتر باشخ نوازندگي راحتر و مراتب سرعت نوازدگي بيشتر ميشه و فشاري كه به تاندل هاي انگشت مياد كمتره و فرت گيري به مراتب راحتره و و و و

نكته : بعضي گيتار ها داراي اكشن كم و مبتدي فريب هستن براي مثال يه سازنده مياد فاصله اكشن رو به عمد يا غير عمدي كم ميذاره و هنر آموز با خوندن مطالبي در مورد اكشن و ... و عدم اطلاعات كافي فريب اين طرفند رو ميخوره و فكر ميكنه كه چون فاصله اكشن كمه حتما گيتاره خوبيه و... ولي به اين نكته هم توجه داشته باشين كه درسته كه هر چقدر اكشن كم باشه خوبه ولي به همون نسبت اگه اكشن بدن محاسبه دقيق تنظيم بشه باعث ميشه كه تو فرت هاي پائين(فرت 12 13 14 و...) فرت گيري راحت تر بشه ولي تو فرت هاي بالا فرت 1 2 3 و... وقتي سيم رو فرت فشار ميدين چون اكشن مناسب دقيق نيست باعث ميشه كه صداي گز مانندي توليد بشه كه علتش دقيق نبودن اكش و برخورد سيم به هنگام لرزش با فرت هاي قبلي مثلا فرت 1 رو گرفتين وقتي به سيم رو به ارتعاش در ميارين سيم بر اثر لرزش چون محاسبش دقيق نيست با فرت 2 يا 3 تا قبل انگشت گذاري شما برخورد ميكنه و باعث ميشه صدا گز دار باشه ، يا كلا صدا خفه بشه يا اصلا تن صوتي عوض بشه !
    پس حتما قبلا خريد كاملا اطلاعات كسب كنين و با اطلاعات ناقص واسه خريد اقدام نكنين

درمورد دوستمون كه مي خواد گيتار بخره يه نكنته رو ديدم و اونم اين كه دوست عزيز شما هنوز نمي دونين به چه سبكي علاقه دارين همون طوري كه خودتو مي دونين گيتار سه تا شاخه اصلي داره
    1- فلامنكو
    2-كلاسيك
    3-پاپ
    بيبين شما به كدوم سبك علاقه دارين نسبت به اون گيتار تهيه كنين چون طنين صوتي هر سبك با سبك بعدي متفتوته مخصوصا فلامنكو

اگه واقعا نمي دونين به چه سبكي علاقه دارين كارتون خيلي سخته چون يهمدت ميرين دنبال يه سبك و بعد يه مدت چون اون سبك مورد علاقتون نبود عوضش ميكنين و هم وقت و هم پولتون هدر ميره

اول سبكتونو مشخص كنين (براي اين كار اينترنت درياست تو هر سبك و شاخه چند تا آهنگ تو سبك ها مختلفش رو گوش كنين و بيبن از چه سبكي خوشتون مياد و رو اون سبك هزينه و برنامه ريزي كنين- از هر سبك هم حداقل بهتره يه 30-40 تا يا بيشتر آهنگ گوش كنين تا بيبين واقعا به كدومش علاقه دارين)

بعد مشخص شدن علاقه تون اگه فلامنكو بود :
    بهتره تا جائي كه ميتونين هزينه كنين براي گيتارتون چون صداي گيتار فلامنكو با بقيه گيتار ها خيلي فرق داره و داري گز مخصوصيه (نه گز سيم هاي گيتار - اين گز با اون گز خيلي فرق داره كه مربوط ميشه يه جنس چوب بدنه گيتار ، جنس خود سيم ها ،‌ابعاد گيتار و و و و و)
    ولي خب مشكلي كه هست اينه كه بازار سياه و كلاه برداري تو خريد و فروش كلا ساز تو ايران افتضاحه و اگه يكم اح. است جمع نباشه كلا رفته تو سرت حسابي
    دو تا كار مي توني بكين يا اين كه از يه نفر كه واقعا تو فلامنكو استاده و اهل فن و دل سوز كمك بگيري () متاسفانه بعضي از استاد ها هم با اين فروشنده ها توافق مي كنن و گيتاري رو كه ارزش آتيش زدن هم نداره رو با 1000 تا حرف و حديث و تعريف وتمجيد ... ي هنر آموز بيچاره كه از دنيا بي خبره مي كنن (پس حواستون باشه كه ريشتونو دارين دست كي ميدين)
    اون واسه حالاتي بود كه پول دارين و استاد مورد اعتماد هم دارين

ولي واسه حالتي كه پولتون فعلا مناسب نيست و يا اين كه به فلامنكو علاقه دارين ولي نمي دونين چقدر
    به نظر من بهتره به جاي يه گيتار معمولي حداقل يه گيتار 300-400 تومني فلامنكو بخرين
    گيتار هاي استاندارد Alhambra مدل هاي F3 , F5 و4F كه هم صداي فلامنكو دارن (البته نه در اون حدا ولي خوبه) ، اكشن هاي نسبتا مناسبي دارن ، يه چيز استانداره ،‌تو ايران نمايندگي داره ، تيپ خوبي دارن، گارنتي هم دارن (دسته تاپ برداشت يا...) اينم لينك سايتش با ذكر نمايندگي ايران ، آدرس تلفن و ...
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هزينه كمي مي كنين ، نسباتا مطمئنه ، حداقل2 سال كارتون رو راه ميندازه و بعد اون مدت ديگه خودتو برا خودتو يه پا استاد ميشين و نيازي ندارين كه منت كسي رو بكشين و خودتون يا يه گيتار دست ساز سفارش ميدين يا يه گيتار دست ساز توپ ميخورين (2-3 ميليون به بالاتر)

اگه هم كلا نميدونين به چه سبكي علاقه دارين و نمي خواين كسب اطلاعات كنين :
    بهترين گيتار همون گيتار 100 تومنيyamaha C40 هستش كه استاندارده و گيتاره كاملا مبتدي و... هستش ولي موقع خريدش حتما به فاصلا اكشنش حتما ني گاه كنين چون تو بعضي مدل ها من ديدم تا 3 سانتي متر اكشن فاصله داره ! تاب دسته رو حتما چك كنين چون از جمله ايراداتات بارزه گيتار هاي ياماها هستش(اگه از بالا دسته گستار رو ني گاه كنين و از بغل تاب دسته مشخ ميشه چاب شكمي،چب يا راست ، انحنا ، تاب چرخشي از جمله تاباش هستن) - صداي گز رو حتما چك كنين و ... كه نياز شد بعدا مراحل تستشو ميگم

فعلا تو همين حد كافيه فكر كنم تا بيبن بعدا چي ميشه

كوچيك همه
    يا حق.
    هيچ چيز را نميتوان به كسي ياد داد . اما ميتوان به او كمك كرد تا خود حقيقت را بيابد.

26. 3 کاربر برای این پست از Atta-Flamenco تشکر کرده اند:

Mohi_Liebert آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13297
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    530
    482 بار تشکر شده در 175 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

البته یه مزیتی که گیتارهای مبتدی دارن اینه که حسابی دست رو قوی می کنه مثلا همونطور که عطا گفت اکشن یاماها C40 زیاده که همین موضوع باعث شده که وقتی یه گیتار درست حسابی دستم میگیرم خیلی ساز به نظرم خوش دست میاد و روی اون بیشتر مسلطم!!!

28. 4 کاربر برای این پست از Mohi_Liebert تشکر کرده اند:

Atta-Flamenco آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    16790
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    230
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi-Liebert [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته یه مزیتی که گیتارهای مبتدی دارن اینه که حسابی دست رو قوی می کنه مثلا همونطور که عطا گفت اکشن یاماها C40 زیاده که همین موضوع باعث شده که وقتی یه گیتار درست حسابی دستم میگیرم خیلی ساز به نظرم خوش دست میاد و روی اون بیشتر مسلطم!!!

عزيز حرفت متين ، باعث تقويت ميشه ولي يه مسئله اي كه هستش انگشت ها بايد با تمرين قوي بشن
    اين حرفو محض خنده ميگم ها به دل نگيري ها عزيز : بدن سازي كار نمي كنين كه وزنه زياد كنيم ! اكشن زياد تاثيري به غير از كند كردن انگشت گذاري ، وارد كردن فشار بيش از حد به انگشتان ، توليد صداي نا مناسب و ... چيز ديگه اي نداره ،
    خودت عزيز فلامنكو كاري و ميدوني فلامنكو يعني چي علاوه بر تكنيك هاي فوق العاده بالاي فلامنكو همون طوري كه ميدوني سرعت فوق العاده زيادي هم داره با وجود اكشن بالا واقعا نمي شه هزگر به سرعت و كشش صوتي مناسب دست پيدا كرد.
    به جاي اكشن بالا جهت تقويت انگشتان 1001 روش اشتاندارد،‌منظقي ، اصولي و پزشكي ديگه وجود داره
    اين اصلا صحيح نيست كه براي تقويت انگشتان از گيتار و ساز غير استاندارد استفاده كنيم.

از نظر پزشكي اين اكشن زياد باعث ميشه كه به تاندول ها يه خورده نمور صدمه وارد شه ! (عزيز كار هنريه قدرتي نيست كه )
    انگشت هاي هنر آموز نو آموز هنوز از لحاظ عصبي مشكل داره نمي تونه انگشت ها شو هنوز به رديف رو سيم ها بچينه خودش فشار فوقالعاده اي به اكثر هنر آموز ها وارد مي كنه حالا يه فاشر اكشن هم روش اضافه بشه ! انگشتي كه هنور قدرت نداره اكشن 0.25 سانتي فرت اول رو فشار بده و نگه داره بهش بگو فرت 14 رو فشار بده درست رو نقه صحيح خودش و 1 دقيقه نگه داره ببين چه حالي ميشه !

در مورد اين مطالب هم اگه گفته هاي اساتيد بزرگي همچون پاكو دلوچيا رو بخونين مي بينين كه كاملا حرفام منطقي هستش.

دليل انتخاب ساز ارزون تو كشور ما اكثرا ايناست :
    1- نبود هزينه مناسب
    2-نبود ساز مناسب و معتبر با قيمت مناسب(چند كارگاه در پيتي ،‌يا چند تا مارك در پيتي درجه 1000 !) مثلا همين yamaha c40 رو ميدونين كه تو همين كرج خودمون توليد ميكنن و به اسم اصل بار مردم ميكنن !!! ياماها خودش چيه كه هنور تقلبشو دارن ميزنن!! اون تو ايران ! براي همين تو پست بالا گفتم كه دقت كنين چون ايرانيه !
    3-نبود اطلاعات كافي
    4-نبود اطلاعات كافي از سبك مورد علاقه
    و و و و و و و و
    هيچ چيز را نميتوان به كسي ياد داد . اما ميتوان به او كمك كرد تا خود حقيقت را بيابد.

30. 2 کاربر برای این پست از Atta-Flamenco تشکر کرده اند:

Atta-Flamenco آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    16790
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    230
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

يه مثال ميزنم چون نمي دونم چند وقته كه كار ميكني عزيز :
    وقتي كه يه قطعه با سرعت بالا رو وقتي خودتو مي كشي و نمي توني با ياماها در بياري اون موقع مي فهمي كه اكشن و معني و قدرت اكشن چيه به طوري كه همون قطعه رو ،‌رو يه گيتار 3 ميليون تومني اجرا ميكني و به اندازه استاد ، خود نمائي ميكني .
    اون موقع معني اكشن روشن ميشه
    من خودم تجربه كردم و ميگم :
    يه قطه رو رو گيتار خودم هر كاري مي كردم نمي تونستم درست اجرا كنم ! اجرا و سرعتم مشكلي نداشت ولي صدا صدائي نبود كه من مي خواستم يا كشش صدا ها كامل نبود يا گز دار بود يا اون قدر فشار وارد مي شد كه باعث ميشد كه انگشتام با سيم هاي ديگه برخورد كنه و صداشونو خفه كنه
    ولي همون آهنگ رو وقتي با گيتار استادم اجرا كردم محشر بود محشر چون اكشن فوقالعاده توپي داره
    اينو مي دونين كه از مهمترين آيتم هاي قيمت گيتار اكشن اونه؟؟؟
    اكشن هر چقدر دقيق و كم باشه قيمت گيتار به همون نسبت زياد ميشه!
    (سيم سوم رو با انگشت 4،رو فرت 14 فشار بده بايد 2.5-3 سانت فشار بدي داخل به طوري كه به سيم 1و2و4 هم برخورد نكنه و بين اون هم انگشت گذاري هاي ديگه با انگشت هاي 1-2-43 داري حالا سرعت اگه بره به نظرت تو سرعت 220 ضربه باز هم مي توني اون فاصله 2.5-3 سانتي رو فشار بدي به طوري كه صدات كاملا صحيح باشه؟؟؟؟؟؟؟)

هرگز و هرگز از فاصله اكشن به منظرو تقويت و... استفاده نكنين . (نظر همه براي من كاملا محترمه اينم نظر منه - ولي من دوست دارم نظرمو طبق دليل و منطق و تجربه بگم)

كوچيك همه مخصوصا دوستان فلامنكو كار گلم و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] گلم (;

32. 2 کاربر برای این پست از Atta-Flamenco تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 17 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)