لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 267

موضوع: کمک برای خرید گیتار مناسب

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    216 بار تشکر شده در 97 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahigalile [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا ممنونتم حرفتون رو کاملا تایید می کنم به طور مثال قطعه ی سولئارس رو به هیچ وجه نمیشه مثل فلامنکو با کلاسیک اجرا کرد
    اما در مورد ساوارز من شنیدم کنسرتی هست و عمرشون کمه درسته یا نه ؟
    و اون مدل 1018 انتونیو سانچزو خوشم اومد ، چنده ؟ راستی نمایندگی سانچز جمهوری هست یا نه؟
    دوست خوبم یک سوال خوارج از موضوع داشتم میخواستم بدونم مثلا از کجا میشه فهمید ریتم دقیق و دست یک اهنگ چیه ؟ در پاپ البته
    دوست عزیز همه سیم های ساوارز کنسرتی نیست و عمرشون هم اگه روزی 2 ساعت باهاشون بنوازید بین 4-6 ماهه ... (البته اگه به سیم رسیدگی بشه و مثلا هر 3 ماه سیم ها رو برعکس ببندید و هر ماه سیم ها رو کامل شل کنید و دوباره کوک کنید...)

اون مدل رو دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم حدود 600-650 باشه و تا جایی که یادمه روی خود ساز هم سیم ساوارز هست و احتیاجی نیست از همون اول سیم رو عوض کنی...
    توی جمهوری نمایندگی نداره و خیلی از مغازه ها میفروشن... (شرکت وارد کننده و گارانتیش شرکت شیدکو هست و با این گارانتی بخر... اینم سایتش [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])
    توی سایتش شماره تماس هست و میتونی زنگ بزنی و قیمت بگیری... (البته اگه خواستی آک بخری میتونی جمهوری حدود 10% زیر قیمت شرکت پیدا کنی البته با همون گازانتی شیدکو)

در مورد سوال آخر هم بگم که پیدا کردن ریتم یه آهنگ خیلی سادست و فقط باید ریتم ها رو بشناسی ولی اینکه یه آهنگ مثلا 4/4 با چه ریتمی قشنگ تر میشه به سلیقه ربط داره و تعداد ریتم هایی که بلدی... تو میتونی با تغییر دادن ضرب ها ریتم رو با شعر هماهنگ کنی(مثلا یه آهنگ با آپاگادو قشنگ تر میشه)

2. 2 کاربر برای این پست از ravi تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    50 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

چقدر منو شرمنده خودت می کنی ممنونتم در ضمن من یک کتاب گرفتم به نام یکصد ریتم و آرپژ که تمام ریتم ها توشه که از هرکدون حد اقل 10 ریتم و 2 آرپژ اورده حالا فرمایشتون درسته ولی از کجا میشه مثل اهنگ اصلیش در بیاره ادم مثلا اهنگ خواب ستاره از عارف رو گفتن ریتم 6/8 ولی کدوم 6/8 سنگین سبک چی اخر اگه راهنمایی کنید یا ریتمه درستشو بگید ممنون میشم
    لطفا جوابو برام توی پیام خصوصی ارسال کنید.
    ویرایش توسط sahigalile : Friday 21 October 2011 در ساعت 10:45 AM

4. 2 کاربر برای این پست از sahigalile تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ممنون از شما اما چند نکته 1: دیروز تماس گرفتم نمایندگی یا بهتره بگم شرکت وارد کننده گیتار انتونیو سانچز (antonio sanchez) بسیار جالب بود کم ترین قیمت گیتار سانچز در حال حاظر روی 540/000 هزار تومان بود و مدل 1018 فلامنکو هم روی 780/000 هزار تومان بود چون با ارز جدید خریداری میشه و بسیار گرون شده تازه این قیمت ها حدودی بود چون 3 هفته ی دیگه بارشون میرسید .
    حالا من از اساتید فن سوالی داشتم : بین 3 گیتار (الحمبرا ، رودریگز ، ای بانز) نصبت به پولی که من دارم کدوم بهتره ؟
    ibanez: G850 , rodriguez: caballero 8 , alhambra
    من مدل های الحمبرا رو نمی دونم اما به نظر شما حدود 350/000 تا 400/000 چیزی داره؟
    و در مورد گیتار فلامنکو بگم که به جز سانچز و الحمبرا مارک قابل قبول دیگری هست یا نه ؟
    باز هم با تشکر از همه

6. 2 کاربر برای این پست از sahigalile تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sahigalile [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از شما اما چند نکته 1: دیروز تماس گرفتم نمایندگی یا بهتره بگم شرکت وارد کننده گیتار انتونیو سانچز (antonio sanchez) بسیار جالب بود کم ترین قیمت گیتار سانچز در حال حاظر روی 540/000 هزار تومان بود و مدل 1018 فلامنکو هم روی 780/000 هزار تومان بود چون با ارز جدید خریداری میشه و بسیار گرون شده تازه این قیمت ها حدودی بود چون 3 هفته ی دیگه بارشون میرسید .
    حالا من از اساتید فن سوالی داشتم : بین 3 گیتار (الحمبرا ، رودریگز ، ای بانز) نصبت به پولی که من دارم کدوم بهتره ؟
    ibanez: G850 , rodriguez: caballero 8 , alhambra
    من مدل های الحمبرا رو نمی دونم اما به نظر شما حدود 350/000 تا 400/000 چیزی داره؟
    و در مورد گیتار فلامنکو بگم که به جز سانچز و الحمبرا مارک قابل قبول دیگری هست یا نه ؟
    باز هم با تشکر از همه
    دوست عزیز در مورد نکته 1 بگم که شما توی جمهوری میتونی خیلی ارزون تر بخری ولی خب قیمت هم همانطوری که خودت گفتی بالا رفته...

در مورد اینکه کدوم مارک بهتره بگم که به ترتیب رودریگز-الحمرا-ایبانز... البته اگه پول رو در نظر نگیری و اگه با توجه به بودجه بخوای انتخاب کنب شاید توی مدل های ارزون ایبانز بهتر باشه ولی بازم به مدل ربط داره...

ibanez: G850 این مدل و rodriguez: caballero 8 هر دوتاشون کلاسیک هستند و سازهای خوبی هستند و قیمت هر دوتاشون رو بگیر تا بهتر راهنمایی کنم و الحمرا رو هم که مدلی ازش انتخاب نکردی ولی به نظرم بیشتر روی همین 2 مدل تمرکز کن... (من قیمت رو نمیدونم ولی اگه قیمت هر دوتاشون نزدیک هم باشه من رودریگز رو میخرم)

الحمرا هم احتمالا داره ولی من چند وقتی که قیمت نگرفتم... (ساز ارزون از الحمرا نخری بهتره)

به جز الحمرا و سانچز سازهای دیگه ای هم هست ولی معمولا توی بازار خیلی کمه و قیمت بالایی هم دارن و زیاد مشتری ندارن...

8. 2 کاربر برای این پست از ravi تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خوب ایبانز G850 حدود 380000 هزار هست و رودریگز 390000cabalero 8 هزرا تومان هست ولی نظرم بیشتر روی فلامنکو یا همون 1018 هست یا f3 الحمبرا ولی میشه یکی از این دو مدل رو روی 600/000 پیدا کرد؟
    یا فلامنکو توی این مایه ها یا اصلا بی خیال بشیم چون من فلامنکو رو یه جور دیگه دوست دارم در ضمن اگر شما مارک فلامنکو به جز سانچز و الحمبرا میدونید بگید لطفا
    در مورد ایبانز من خوندم مدل های حرفه ای رو میاد با قیمت ارزون تر ارائه میده تا مشتری پیدا کنه و برای این کارش یک سری شگرد هم داره

10. کاربران زیر از sahigalile به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این رودریگز
    این هم آی بانز
    این هم اخری الحمبرا فلامنکو

12. 3 کاربر برای این پست از sahigalile تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خوب ایبانز G850 حدود 380000 هزار هست و رودریگز 390000cabalero 8 هزرا تومان هست ولی نظرم بیشتر روی فلامنکو یا همون 1018 هست یا f3 الحمبرا ولی میشه یکی از این دو مدل رو روی 600/000 پیدا کرد؟
    یا فلامنکو توی این مایه ها یا اصلا بی خیال بشیم چون من فلامنکو رو یه جور دیگه دوست دارم در ضمن اگر شما مارک فلامنکو به جز سانچز و الحمبرا میدونید بگید لطفا
    در مورد ایبانز من خوندم مدل های حرفه ای رو میاد با قیمت ارزون تر ارائه میده تا مشتری پیدا کنه و برای این کارش یک سری شگرد هم داره
    اینا هر دو ساز خوبی هستند و باید صداشونو بشنوی و خودت انتخاب کنی ولی نظر شخصی من رودریگز هستش و من کلا با سازهای ایبانز نمیتونم خوب ارتباط برقرار کنم...
    ولی باید خودت صداشونو گوش کنی و از نظر مشخصات چوب هر دو ساز خوبی هستند...

من امروز یه چرخی توی بازار زدم دیدم قیمت ها خیلی بالا رفته و توی اون رنج نمیتونی ساز خوب فلامنکو بخری و باید احتمالا بری سراغ کلاسیک...
    مثلا 1018 سانچز حدود 950 بهم قیمت دادن و یه سری سازهای چینی آشغال بود ولی فقط به درد دکور میخوردن و بس...

من نظر شخصیم رو درباره ایبانز میگم و اونم اینه که سازهاش توی رنج قیمت خودشون به نسبت بقیه سازها صدای پایین تری دارند(یعنی به دلنشینی مارک های هم قیمتشون نیست)...
    در مورد شگرد ایبانز هم نظری ندارم...

14. کاربران زیر از ravi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ممنون چند مدتی که نبودم اینترنتم قطع شده بود ولی با این وضع که اگه کسی بخواهد فلامنکو بزنه باید بی خیال گیتار فلامنکو بشه که اخه این چه وضعیتیه ببینم توی رده های سانچز و الحمبرا چیکار میتونم بکنم چیزی مثل اینا پیدا میشه ؟
    ممنونم اگه راهنماییم کنید
    در ضمن با کلاسیک فلامنکو یه جوره دیگه در میاد .
    تشکر از شما
    ویرایش توسط sahigalile : Tuesday 1 November 2011 در ساعت 11:31 AM

16. کاربران زیر از sahigalile به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون چند مدتی که نبودم اینترنتم قطع شده بود ولی با این وضع که اگه کسی بخواهد فلامنکو بزنه باید بی خیال گیتار فلامنکو بشه که اخه این چه وضعیتیه ببینم توی رده های سانچز و الحمبرا چیکار میتونم بکنم چیزی مثل اینا پیدا میشه ؟
    ممنونم اگه راهنماییم کنید
    در ضمن با کلاسیک فلامنکو یه جوره دیگه در میاد .
    تشکر از شما

دوست عزیز این بخاطر نبودن مشتری گیتار فلامنکو هستش و وقتی همه دنبال پاپ و کلاسیک هستند دیگه مغازه دار زیاد روی فلامنکو سرمایه گذاری نمیکنه...
    در مورد مارک هم که زیاده ولی اکثرا سازهای چینی یا ایرانی بی کیفیت هستند و بعضی وقتها مارکهایی بهت میگن که اصلا تا حالا اسمشو هم نشنیدی و...
    من هفته دیگه میرم جمهوری و برات میپرسم...

18. کاربران زیر از ravi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sahigalile آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47391
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دستتون درد نکنه اگه خواستید یا مایل بودید تو پیام خصوصی هماهنگ کنید تا با هم بریم هم من بیشتر اشنا بشم هم شما رو بهتر ببینم و متقابلا
    در ضمن من مارکی به اسم : cuenca_70fc شنیدم و دیدیم بدم نیومد حالا اگه اینم بشه که موردی نداره

20. کاربران زیر از sahigalile به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دستتون درد نکنه اگه خواستید یا مایل بودید تو پیام خصوصی هماهنگ کنید تا با هم بریم هم من بیشتر اشنا بشم هم شما رو بهتر ببینم و متقابلا
    در ضمن من مارکی به اسم : cuenca_70fc شنیدم و دیدیم بدم نیومد حالا اگه اینم بشه که موردی نداره
    این سازی که مدلشو نوشتی واقعا ساز خوبیه و البته در مورد قیمت چیزی نگفتی...!
    ولی فکر نمیکنم آک این ساز رو زیر 500-600 پیدا کنی و توی ایران هم که هر روز ساز گرون میشه... (دلار میره بالا گرون میشه-سال نو میلادی ساز گرون میشه-سال نو شمسی ساز گرون میشه-ماه میگیره ساز گرون میشه-وارد کننده سرما میخوره ساز گرون میشه و ...!!! )

22. کاربران زیر از ravi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezanoon آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48677
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام ، این اولین پستمه :D امیدوارم کمکم کنید.
    من 5 - 6 ساله یک c70 دارم ولی دیگه دستش تاب پیدا کرده و در حقیقت عمر خودشو کرده. میخوام یه ساز بخرم تا سقف 400 . خودم که فلامنکو میخوام ولی تا این قیمت فکر نکنم تا این قیمت چیز خاصی پیدا کنم ؟ فکر کنم باید برم سراغ کلاسیک البته دو مدل CG171SF و CG172SF رو دیدم ولی نمیدونم چه جوریه... در ضمن اینو بگم که من احتمالا 5 - 6 سال دیگه یه ساز درست حسابی میخرم بنابراین الان یه ساز که 5 6 سال درست حسابی کار کنه برام کافیه.
    مرسی از راهنماییتون

24. کاربران زیر از rezanoon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanoon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ، این اولین پستمه :D امیدوارم کمکم کنید.
    من 5 - 6 ساله یک c70 دارم ولی دیگه دستش تاب پیدا کرده و در حقیقت عمر خودشو کرده. میخوام یه ساز بخرم تا سقف 400 . خودم که فلامنکو میخوام ولی تا این قیمت فکر نکنم تا این قیمت چیز خاصی پیدا کنم ؟ فکر کنم باید برم سراغ کلاسیک البته دو مدل CG171SF و CG172SF رو دیدم ولی نمیدونم چه جوریه... در ضمن اینو بگم که من احتمالا 5 - 6 سال دیگه یه ساز درست حسابی میخرم بنابراین الان یه ساز که 5 6 سال درست حسابی کار کنه برام کافیه.
    مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز به نت آهنگ خوش آمدی...

اون دو تا مدل یاماها مدل های قابل قبولی هستند ولی فکر نمیکنم زیر 600 اونا رو پیدا کنی...
    هر 2 تا مدل اکشن خوبی دارن و گزینه خوبی هستند ولی میتونی سازهای بهتری هم پیدا کنی... (البته باید بیشتر هزینه کنی)
    اگه این سازها رو قیمت داری بگو تا بهتر بتونیم در موردشون نظر بدیم...
    در مورد اینکه ساز واسه 5-6 سال میخوای هم بگم که یه ساز 50 هزار تومنی رو هم میشه 6 سال استفاده کرد ولی صدای خوبی نداره و باعث زده شدن از گیتار میشه و هر روز از زمان تمرین خودت کم میکنی...
    اگه مشکل بودجه نداری من پیشنهاد میکنم همین حالا یه ساز خوب بخر و خیال خودت رو راحت کن...

با 400 نمیشه ساز فلامنکو خوب خرید مگه اینکه بری سراغ ساز کارکرده...

26. 3 کاربر برای این پست از ravi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49792
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    25 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من شنیدم که چوبایی که مصنوعی درست می کنن خیلی برای گیتار خوبه. منظورم نوعی نئوپان فشردست. کسی اگه چیزی می دونه بگه

28. کاربران زیر از tabatabai1390 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezanoon آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48677
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز به نت آهنگ خوش آمدی...

اون دو تا مدل یاماها مدل های قابل قبولی هستند ولی فکر نمیکنم زیر 600 اونا رو پیدا کنی...
    هر 2 تا مدل اکشن خوبی دارن و گزینه خوبی هستند ولی میتونی سازهای بهتری هم پیدا کنی... (البته باید بیشتر هزینه کنی)
    اگه این سازها رو قیمت داری بگو تا بهتر بتونیم در موردشون نظر بدیم...
    در مورد اینکه ساز واسه 5-6 سال میخوای هم بگم که یه ساز 50 هزار تومنی رو هم میشه 6 سال استفاده کرد ولی صدای خوبی نداره و باعث زده شدن از گیتار میشه و هر روز از زمان تمرین خودت کم میکنی...
    اگه مشکل بودجه نداری من پیشنهاد میکنم همین حالا یه ساز خوب بخر و خیال خودت رو راحت کن...

با 400 نمیشه ساز فلامنکو خوب خرید مگه اینکه بری سراغ ساز کارکرده...

راستش من قیمتا رو تو سایت خارجی برا فروش دیدم... ولی اون موقع با تخفیف اینجور حرفا بود.
    در ضمن گفتم یه چیزی میخوام که 5 - 6 سال صدای واقعی گیتار بده ... بعد انشا الله میرم سراغه یک ساز درست حسابی ... ولی الان بدون گیتار نمیتونم کاری بکنم که ... یه ساز دیدم admiral یه تیکش ترک کوچولو داشت ولی تعمیر شده بود ... صداشم خوب بود مشکل نداشت... فروشنده گفت قیمت اصلیش 700 بوده . تو بار ضربه خورده شده 400.
    راستی ساز های کره ای چطوره (فکر کنم مارکش cort بود) . یک مدلش رو میداد 420 تومن. ولی خوب خداییش نمیشه به فروشنده ها اعتماد کرد.
    در ضمن گیتار کلاسیک هم باشه مشکل نداره.
    ویرایش توسط rezanoon : Friday 4 November 2011 در ساعت 12:35 PM دلیل: غلط املایی

30. کاربران زیر از rezanoon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezanoon آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48677
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

رفتم تو ویکیپدیا فهمیدم cort فقط الکتریک ، باس و آکوستیک میزنه . پس حتما این گیتاری که من گفتم 420 تقلبیه ؟ آره ؟

32. کاربران زیر از rezanoon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)