لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا طرفدار این موزیکها و کلیبهاشون هستید؟!!

رأی دهندگان
45. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

0 0%
  • خیر

45 100.00%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 27 از 27

موضوع: فاجعه ایی به نام Iran Music

SOBHANTOTo3 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    29368
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,084
    1,645 بار تشکر شده در 639 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 3/1
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ما در قبال گوش مردم مسئولیم. هر کسی که دید فنی نداره... نابود شدن سلیقه ی موسیقی مردم یه آدم فنی تشخیص میده. موسیقی خوب و بد هر کسی نمی تونه جدا کنه. برای همین وظیفه هست که اخطار داده بشه و با این وضعیت مقابله بشه. دادن کار خوب یه بخشش هست (اگر بزارن!)
    براي لذت بردن از موسيقي ديد فني نياز نيست (شايد براي درك موسيقي نياز باشه)
    ممنون از نظرت
    ولي با چه وضعي مبارزه بشه ؟؟؟؟؟
    هر كسي داره در يك سطحي كار مي ده حالا يكي سطحش پايينه بايد باهاش مقابله بشه
    حرف شما هم درسته ولي ما كلا يك بعد موسيقي رو مي بينيم و فكر مي كنيم اون چيزي كه ما مي بينيم و مي فهميم درسته
    اما اينجوري نيست
    اگه كسي كارش ضعيفه بايد بش فرصت داد قوي بشه
    من خيلي هارو مي شناسم اول رفتن طرف همين موسيقي (كه به قول شما فاجعه) بعد به سمت گيتار كلاسيك و بعدش پيانو و نوازندگي رفتن
    ما بايد خوشحال بشيم مردم ميان طرف موسيقي حالا به هر نوعيش خيلي ها اول با يك ديد ديگه ميان طرف گيتار يا بعضي سازها ولي بعدش به سمت موسيقي كلاسيك يا سنتي كشيده مي شن و كم كم درك موسيقيشون مي ره بالا

2. 2 کاربر برای این پست از SOBHANTOTo3 تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

سلام رفقا
    بسیار بسیار بسیار سپاسگذارم از دوست عزیزم که این تاپیک رو راه انداختند و حرف دل من که واقعا بغض عجیبی هم شده بود برای من رو بازگو کردند .

واقعیت قضایا این هست که عده ای انسان های پولدار که بلد نیستند پولشون رو در چه راهی صرف کنند یا به عبارتی بدون ***** بگم برای کلاس گذاشتن در بین جمع همچین غلط بزرگی رو مرتکب میشن بدون آن که بدونن هنر موسقی رو دارن خراب می کنند و ذهن جامعه ی جوان ما به خاطر یکسری لفظ های رکیک که هیچ سودی از باب درک و تعقل نداره مغشوش می کنند .
    اما برای یه عده دیگه بیشتر از این افراد متاسفم : که عبارت اند از کسانی که اسم خودشون رو گذاشتن آهنگ ساز (آهنگ سازی که یه ریتم رو 5 بار پشت سر هم تکرار میکنه یه سکوت توی نت ایجاد میکنه و در آخر با کمی میکس و افکت گذاری بر روی سمپل های یه بنده خدا که زحمت ساختن سمپل رو کشیده) با قیمتی بسیار زیاد می فروشه .
    راستی جالب تر اینکه همون افراد دوستانی هم دارن که اسمشون (تنظیم کننده) هست در اصطلاح ، ولی تنها کاری که بلد هستند کار با برنامه صدا ها هست و از روی زیر یا بم کردن بعضی از سمپل ها اسمش رو میذارن تنظیم کننده .
    تو رو خدا اگر این کار ها رو می کنید اسمش رو هنرمند آهنگساز یا تنظیم کننده نذارید آقای سیاوش قمیشی با 50 سال سابقه کار گناه داره بنده خدا . . .
    و در آخر برای دست اندر کاران این شبکه که این آهنگ ها رو گسترش میدن و در رسانه ی جمعی گسترش میدن طلب بخشش می کنم از خدای بزرگ . چون می دونم نافهم هستند و گرنه این چیز ها رو به عنوان موسیقی ایرانی ما (ایران موزیک) پخش نمی کردند بدون هیچ ***** خاصی . . .
    بگذریم رفقا بیایم موسیقی رو درک کنیم . فن ترکیب اصوات بگونه ای که به گوش زیبا بیاد و باعث تغذیه ی روح بشه . آیا اینه ؟؟؟
    من رو ببخشید اگر تند روی کردم . فکر کنم منم کمی راحت شدم . از تمام حاضرین عذر می خوام

4. 3 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

SOBHANTOTo3 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    29368
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,084
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام رفقا
    بسیار بسیار بسیار سپاسگذارم از دوست عزیزم که این تاپیک رو راه انداختند و حرف دل من که واقعا بغض عجیبی هم شده بود برای من رو بازگو کردند .

واقعیت قضایا این هست که عده ای انسان های پولدار که بلد نیستند پولشون رو در چه راهی صرف کنند یا به عبارتی بدون ***** بگم برای کلاس گذاشتن در بین جمع همچین غلط بزرگی رو مرتکب میشن بدون آن که بدونن هنر موسقی رو دارن خراب می کنند و ذهن جامعه ی جوان ما به خاطر یکسری لفظ های رکیک که هیچ سودی از باب درک و تعقل نداره مغشوش می کنند .
    اما برای یه عده دیگه بیشتر از این افراد متاسفم : که عبارت اند از کسانی که اسم خودشون رو گذاشتن آهنگ ساز (آهنگ سازی که یه ریتم رو 5 بار پشت سر هم تکرار میکنه یه سکوت توی نت ایجاد میکنه و در آخر با کمی میکس و افکت گذاری بر روی سمپل های یه بنده خدا که زحمت ساختن سمپل رو کشیده) با قیمتی بسیار زیاد می فروشه .
    راستی جالب تر اینکه همون افراد دوستانی هم دارن که اسمشون (تنظیم کننده) هست در اصطلاح ، ولی تنها کاری که بلد هستند کار با برنامه صدا ها هست و از روی زیر یا بم کردن بعضی از سمپل ها اسمش رو میذارن تنظیم کننده .
    تو رو خدا اگر این کار ها رو می کنید اسمش رو هنرمند آهنگساز یا تنظیم کننده نذارید آقای سیاوش قمیشی با 50 سال سابقه کار گناه داره بنده خدا . . .
    و در آخر برای دست اندر کاران این شبکه که این آهنگ ها رو گسترش میدن و در رسانه ی جمعی گسترش میدن طلب بخشش می کنم از خدای بزرگ . چون می دونم نافهم هستند و گرنه این چیز ها رو به عنوان موسیقی ایرانی ما (ایران موزیک) پخش نمی کردند بدون هیچ ***** خاصی . . .
    بگذریم رفقا بیایم موسیقی رو درک کنیم . فن ترکیب اصوات بگونه ای که به گوش زیبا بیاد و باعث تغذیه ی روح بشه . آیا اینه ؟؟؟
    من رو ببخشید اگر تند روی کردم . فکر کنم منم کمی راحت شدم . از تمام حاضرین عذر می خوام

متاسفم

دو روز داريم بحث مي كنيم شما جواب پست هاي منو بديد اينارو كه همه گفتن

اقا ما هيچكدوممون ايران موزيك دوست نداريم ولي دليل نميشه كه بگيم به موسيقي لطمه زده

من مي گم هر قشري از موسيقي كارشون درسته
    ولي واقعا اين درست نيست كه بيايم بگيم لفظ ركيك بكار بردن همينجوري يك شبكه و كلي خاننده رو به توهين ببنديم و بگيم نفهمن
    شما پست هاي قبلي من رو هم يك نگاهي مي كردي

در ضمن بلانسبت مگه جووناي ما بزن كه چيزي به خوردشون بدن خوب گوش ندن
    حتما سليقشونه حتما دوست دارن
    موسيقي كه فقط اون چيزي كه ما فكر مي كنيم نيست موسيقي بايد نو بشه حالا يكي كارش ضعيفه يا بد مي خونه دليل نداره بگيم نفهمه

6. 3 کاربر برای این پست از SOBHANTOTo3 تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

تمام نوشته ها رو خوندم چرا فکر می کنید نخوندم!
    بحث من بر سر کسی دیگه بود . جوون های خام گناهی ندارن فقط ذوق موسیقی و خواندن رو دارن . شما هم اگر یه کم نوشته های بنده رو دقیق تر می خواندید به منظور من پی می بردید .
    سپاسگذارم از توضیحات خوب شما اما موضوع تعصب غامض نیست بحث من بر سر این هست که فردی که در دهه ی 80 به دنیا میاد و 10 سال بعد یه آهنگ از ایران موزیک گوش میده با ریتم هایی به اصطلاح شاد طرز فکرش در مورد موسیقی به خفقان میره . (بله شاید کسی همیشه نباید گیتار رو از روی آهنگ های باخ بزنه شاید ریتم های امروزی با دوران باروک صد و هشتاد درجه باید تفاوت داشته باشه) اما بیس کار باید محفوظ باشه .
    حرف آخرم و دیگه حرفی ندارم و به اعتقادات شما و دیگر دوستان هم کاملا احترام میذارم شاگرد همتون هم هستم اما باز هم میگم بعضی افراد از اصول تئوری موسیقی بی خبر هستند و کورکورانه آهنگ ها رو گوش میدن . پس نگذاریم بعضی از افراد فرصت طلب و سود جو به خاطر پول حرمت خیلی از پیشکسوتان عرصه موسیقی چه پاپ ، راک ، سنتی ، کلاسیک و حتی تلفیقی رو زیر سوال ببرند ...
    سپاسگذارم از انتقادتون بخاطر عقیده بنده حقیر

8. 5 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

SOBHANTOTo3 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    29368
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,084
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ممنون

اين حرف آخرتون رو قبول دارم

ولي پيشنهاد من اينه كه ما خودمون رو قوي كنيم و كنسرت هاي درست ببريم رو سن تبليغ درست كنيم تا كار كسايي كه ضعيفه نتونه رو طرز فكر مردم در مورد موسيقي تاثيير بزاره
    گذاشتن يك كنسرت موسيقي كلاسيك خيلي راحت تره يك موسيقي با كلامه
    پس دست ما نسبت به دوستان ايران موزيكي خيلي باز تره پس كار كنيم

ممنون از شما

10. 6 کاربر برای این پست از SOBHANTOTo3 تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

حق با شماست. منم نظرم همینه . . . منتها
    سبحان جان به نظرت با وجود دوست داشتن مردم نسبت به اون آهنگ های ایران موزیک کنسرت ما هم جواب میده یعنی ما مستمعی خواهیم داشت ؟ آیا بلیط های زحمات ما در قبال ساخت آهنگ تنظیم اجرای لایو در مقایسه با آهنگ های ریتمیک فروخته خواهد شد ؟؟؟
    تمام صندلی ها پر میشه ؟ در ذهن مردم موزیک ما چگونه موزیکی خواهد بود ؟؟؟
    خدا بهتر می دونه / می ایستیم و نتیجه ی عمل رو می بینیم .

12. 3 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

Solo آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2143
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    269
    542 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

من متوجه نشدم بحٍث سر اینه که مردم چرا گوش میدن یا اونها چرا در این سطح کار میکنن ؟
    جواب هر دوتا هم اینه که سطح سواد موزیکشون پایینه !
    دیگه بحث نداره که !
    صابر محرابی

14. کاربران زیر از Solo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان من فکر میکنم مشکل 100% هم از ایران موزیک و شبکه های وطنی اونورینیس یه مثال...!!
    شما بغال محلی همه بر اساس رسم و سلیقه و آدابشون برنج پاکستانی!!! ارزون میخرن شما رفتی برنج نامبر وان شمال که طبیعتا گرونتره آوردی خب نمیخرن و شما باید جنساتو عوض کنی...!!!
    حالا چرا من موسیقی رو با برنج مقایسه کردم به علت اینکه ما در ایران هیچ آموزش سازمان یافته و همگانی در موزیک نداریم پس این علم پیچیده و زیبا استفادش برای عموم مثه خوردن برنج و سیر شدنه حالا هر چی باشه فقط بشنون و بره پی کارش اگه ما مردمی آموزش دیده در موسیقی(مثه همه دنیا) داشتیم هرگز ایران موزیکم اینطوری متره کار پخش نمیکرد اگه سطح سواد و توقعات بالاتر بود سطح شبکه ها هم بالا میومد به خدا آدم هست کلا چند بار توی عمرش موسیقی شنیده که یه بارش عروسی خودش بوده دوستان تقصیر شبکه نیس در تمام دنیا این شبکه های ارزون وظیفه معرفی استعداد ها رو دارن...!!!

16. 5 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

سلام به همه
    با اجازه تون منم نظرم رو میگم:

ببینید شاید خیلی از ماها که با موسیقی آشنایی داریم، سراغ موزیک هایی بریم که جنبه هنری در اون قوی باشه و به عبارتی، هنرمند حرفی برای گفتن داشته باشه (در سبک های مختلف). ولی فراموش نکنیم که موزیک، علاوه بر جنبه هنری اش، یک صنعت و بیزنس هم هست. شاید این حرف به مذاق خیلی از ماها خوش نیاد ولی یک واقعیته که انکار کردنش، تغییری در واقعیت موجود نمیده. شکی نیست که وقتی کاری جنبه تجاری پیدا کنه، سلیقه عوام تبدیل به فاکتور بسیار مهمی در اون میشه. مثلاً تا همین چندسال پیش، همیشه ترانه های موسیقی پاپ ایرانی درباره عشق و عاشقی و وفاداری به معشوق و این حرفا بود. الان چند وقته که بیشتر با این مضمون ها به گوشم میخوره: برو دیگه دوستت ندارم، دوزار برام ارزش نداری(!) دیگه سراغم نیا، دیگه نمیخوام ببینمت و ... که البته تغییر طرز تفکر بخش عمده ای از نسل جوون رو هم نشون میده.

ضمناً این مسائل فقط هم به کشور خودمون محدود نمیشه: بنظر من در تمام دنیا داره سلیقه موسیقی اکثریت مردم (عوام) تغییر میکنه و بطرف موزیکی میره که شنونده بتونه بدون کمترین زحمت و تعمق و بصورت کاملاً آنی، ازش استفاده کنه. این راحت طلبی رو میشه در جنبه های دیگه زندگی هم دید و همه مون میدونیم که زندگی داره هر روز ماشینی تر و کم زحمت تر میشه. موسیقی هم از این قاعده مستثنی نیست.
    شما فکر میکنید موسیقی ای که خیلی از ماها مبتذل و بی محتوا به حساب میاریم، در موزیک غربی و غیره وجود نداره؟ اتفاقاً تا دلتون بخواد فت و فراوونه! ولی چند نکته و تفاوت مهم رو نباید فراموش کرد:

1- با عرض معذرت، این راحت طلبی و ”باری به هر جهت“ فکر کردن و نگاه کردن به مسائل از جمله موسیقی، در بین هموطنان ما بیشتر دیده میشه (خود بنده اولیش!!). اصولاً ما ایرانی ها زحمت کشیدن برای بدست آوردن چیزی رو درست یاد نگرفتیم و حتی در بعضی موارد، افراد زحمتکش رو هالو خطاب میکنیم (بلانسبت همه). پس تعجبی نداره که هم شنونده و هم پدیدآورنده، میخوان با کمترین زحمت کارشون رو انجام بدن. البته شکی نیست که استثنا هم وجود داره.

2- برخلاف خیلی از جاهای دیگه دنیا، اینجا فرصت و امکان فعالیت در زمینه دلخواه برای همه وجود نداره. من خودم موزیسین های بسیار خوبی رو میشناسم (شاید شما هم بشناسین) که بخاطر پوشش دادن هزینه های زندگی و فعالیت های هنری اصلی شون، مجبور شدن با خواننده یا موزیسین دیگه ای که اصلاً سبک و سطحش رو قبول ندارن، همکاری کنن. ولی چنین اتفاقی در جاهای دیگه دنیا نمی افته یا خیلی به ندرت می افته.

3- من معتقدم مشکل با توهین کردن به سبک های به اصطلاح مبتذل و افرادی که در اون فعالیت میکنن و حتی نادیده گرفتن اونها حل نمیشه. تنها کاری که میشه کرد، فعالیت جدی و مستمر در زمینه موسیقی ارزشمند بصورت جدی و حرفه ای است و اینکه نشون بدیم واقعاً حرفی برای گفتن داریم. شما مطمئن باشید موسیقی خوب همیشه مخاطب خودش رو داره. یه مثال بزنم: ممکنه خیلی ها برن مثلاً فلان جنس چینی رو بخرن و با هزینه کمتر، خریدشون رو انجام بدن. ولی افرادی هم که دنبال جنس مارک دار و درست حسابی هستن، کم نیستن! من شخصاً فکر نمیکنم مثلاً شرکت لامبورگینی هیچوقت نگران این باشه که فلان تولیدکننده اتومبیل در چین، بازار رو از دستش در بیاره. مگر اینکه بتونه همون کیفیت رو ارائه بده.

ببخشید زیاد پرچونگی کردم. خلاصه اینکه اگه فکر میکنیم باید با این وضعیت مقابله کرد، چاره اش فعالیت و کار بیشتر و اعتقاد به درست بودن هدف هست. هنر هم مثل زمینه های دیگه، عرصه رقابت هست. اگه بتونیم کار قوی ارائه بدیم، کارهای کم ارزش خودبخود کمرنگ میشن و نباید نگران وجود اونها باشیم چون مخاطب خوب هم کم نداریم.

قربان همگی
    ... And God Made the Blues ...

18. 3 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

البته این مسائل فقط مربوط به ایران نیست. شما شبکه های ماهواره ای را یکبار بالا و پایین کنید. چه میبنید؟! این واقعیت است که حالا افرادی مانند شگی و جنیفر لوپز و ... در جهان پرببنده تر از پنیک فلوید است. حتی در موسیقی متال که به نسبت تخصصی تر است و مخاطبان آشنا تری دارد گروههای مثل کورن و اسلیپک نات پر مخاطب تر از دث چاک شالداینر است و یا حتی آناتماست.

در اشعار خارجی هم ابتذال شدید مشاهده میشود، کلیپ های احمقانه از پایین تنه زنهای سیاه. نگاه های هرزه و ...
    اشعار رپ های سیاه پوست که به هم میگویند ماشین من 400 هزار دلار است و ماشین تو 300 هزار تا، من 10 تا دوست دختر دارم و تو 8 تا و از این کلکل های احمقانه. حتما مخاطب دارد که MTV هم بخش اصلی پخش خود را به چنین اثاری اختصاص میدهد و حتی در شبکه های فارسی زبان هم این اراجیف (فرنگی) را میبنیم.

به نظر من کاسه ای زیر نیم کاسه است و مسئله کمی سیاسی.
    بزرگی میگوید باری شناخت جامعه باید به موسیقی آن جامعه نگاه کرد و برای تخریب آن جامعه در ابتدا باید دست به موسیقی آنجا زد.
    شاید به این صورت بیشتر بتوان رسانه ای تر شدن را شاهد بود و زود باوری مردم و تاثیر پذیری. هیچ رئیس جمهور و دولتی هم بدش نمی آید از ابزار استحمار و استسمار برای حکومت بهره گیرد. نه رئیس جمهور بدبخت ما و نه رئیس جمهور یکی از بهتررین کشورهای اسکاندیناوی. (حالا یکی خیلی ازگل است یکی کمتر)
    این موسیقی متیواند سطح را به قدری پایین آورد تابدانجا که همه چیز را تحت کنترل بازیگردادن روزگار قرار دهد.
    حالا در ایران چه شده است که با سرعت بیشتری شاهد این روند هستیم خدا عالم است.
    چون این موسیقی مخصوص جوانان کم سن و سال است، حالا چطور در ایران پیرمرد و پیرزن هم رپ و رپ آمیخته با پاپ با مضامین کثیف (با اینکه فرهنگ عرفی و دینی ایران چنین اجازه ای نمیدهد) گوش میکنند خدا عالم است.
    شاید بالارفتن توقع دخترها و پسرها در مورد ازواج، آمار طلاق، حتی قطع و جنایت. از همه مهمتر تقلب در انتخابات و حوادث بعد از آن و حادثه هایی که در راه است (مانند حذف یارانه ها) همه و همه ارتباط مستقیم با همین سلیقه مردمی داشته باشد. بی شک اگر به جای ساسی مانکن و امینم مردم موسیقی اعتراضی و خوب گوش میکردند وضعیت ما اینچنین نبود.

اگر حال به کشورهای جهان هم نگاه کنید میبنید حقوق مدنی در کشورهایی بیشتر رعایت میشود که با موسیقی بهتری سر و کار دارند. نمونه اش کشورهای اسکاندیناوی که معمولا موسیقی قوی دارند. (نمیگویم از نظر احساسی، حداقل از نظر تکنیکی)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

20. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

M_KORD آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    33900
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    42
    105 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

بابا بذارین مردم یکم شاد باشن . ما که نگاه نمیکنیم ولی هرچی باشه از شبکه های دولتی که بهتره . یادمه یک زمانی نوازندگی موسیقی سنتی رو تو تلوزیون نشون میداد البته فقط چهره شون رو . سازاشونو نشون نمیداد حالا همونم قطع شده .
    با این وضع چرا مردم به سمت ایران موزیکها رو نیارن ؟
    هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق .

22. 2 کاربر برای این پست از M_KORD تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)