لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 116

موضوع: عاقبت موسیقی ایران

saeeed1389 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26142
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    51
    79 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    جالب بود

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

جوونای ما اکثر قریب به اتفاقشون ثبات ندارن! درک درست ندارن! عقاید درست ندارن! و بدترین قسمتش اینه که انگار دوست هم ندارن که یه روزی اونها هم مثل مردم کشورهای پیشرفته با فرهنگ و متمدن زندگی کنند! از موسیقی هم انتظار نابجا زیاد دارن... اصل موسیقی رو درک نکردن وبا اولین صدای ملودیکی که به گوششون میرسه فقط رقص تو ذهنشون تداعی میشه... البته یکی از منشاء های این انتظارات نابجا اینه که عرضه ی موسیقی و تعریف موسیقی در عرف جامعه غلط بوده!... بعد جوونا هم که بالاخره احتیاج دارن انرژی شون رو خالی کنن و هیجان و شادی میخوان... دست های نامرئی دولت هم دیواری کوتاه تر از موسیقی پیدا نکرده واسه معرفی در جهت „فان” و شادی و رقص!!! ... دیگه حوصله ندارم... خودتون پرتقال فروشو پیدا کنید!!!
    چرا ما دوست نداریم منم یکی از همون جوانان که گفتین . از کجا میگید شما که ما ثبات نداریم ؟ یا عقاید نداریم ؟ برام روشنتر میکنی منظورتون از ثبات یا عقاید چیست ؟ کی گفته که فقط ما آهنگهای 6.8 گوش میدیم ؟ آهنگهای داریوش هم گوش میدیم . آهنگهای پاپ آروم هم داریم که گوش میدیم ولی براساس نیاز خودمون مگه ما مثلا آهنگ لاف عاشقی علی اصحابی گوش میدیم باهاش میرقصیم ؟ آیا آهنگهایی مثل انریک . شکیرا . تیستو . یانی . علی گیتور . آرش . رقصن یا شادن ؟ همه اینا رو میدونیم که گوش میدن .

ولی یک اتفاق که افتاد اینه مردم مشکلات زیاد دارند نه فقط جوانان دلشون پر اینقد تحت فشار هستن ناراحتی دارند که دیگه دنبال موسیقی آروم نمیرند تا یکمی داره یک آهنگ آروم میخونه غم داره میگن بزن یک آهنگ دیگه یاد بدهکاریامو ن افتادیم چه بزرگش چه کوچیکش .

3. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه این که موسیقی ما کلا„اون حرارت رو نداشته باشه! بلکه کمتر آهنگساز و نوازنده ای به اون توجه کرده! شما رنگ ناز وزیری رو گوش کردی؟ دخترک ژولیده رو گوش کردی؟ غمگین بوده؟ شاد نبوده؟ پویا و باحرارت نبوده؟ چهار مضرابای مختلف رو گوش نکردی؟ آهنگ های فولکلور سیما بینا رو گوش نکردی؟ بعضی آهنگهای خالدی رو گوش نکردی که از آواز هایی مثل اصفهان و دشتی - که اکثرآ” میگن غمگین هستن- چه آهنگهای نشاط آوری درآورده؟... خب پس ما خیلی هم عقب نیستیم و شادی چیز جدیدی نیست که ما بخوایم به وجودش بیاریم... بلکه وجود داره در موسیقی ما... فقط باید به اون بها داد و از دل موسیقی دستگاهی بیرونش کشید.
    درست این آهنگها اون شور هیجان دارند ولی برای شما ن برای عموم مردم . دستگاه ما هر چقدم شاد باشن از نظر من جوون اون چیزی که میخوام توش نیست. مثلا یک امار بگیرید چند نفر از جوانان یا مردم به شجریان گوش میدن ؟ ولی با نامجو مقایسه کنید چقد از جمله جوانان ازش استقبال کردن ؟

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

یه سوال دارم دوست من...
    چندتا از این آهنگ هایی که مهرنام گفت رو شنیدی؟؟؟
    من حدود دو ماه پیش یه آمار کوچیک گرفتم و از افراد بین 14 تا 28 سال چندتا سوال پرسیدم و نتایج برای خودم خیلی جالب بود. ولی متاسفانه چون احتمال نمیدادم جایی لازمش داشته باشم نتایج رو نگه نداشتم ولی یه چیز کلی یادمه. اگه شما دوست داشته باشی من همین چیزی که یادمه رو برات میگم و اطمینان دارم شما هم باور نمیکنی نتیجش رو.
    لطفآ به سوال اولم جواب بده.

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

در کل میخوام اینو بگم . اگر بحث در مورد موسیقی ایران در مورد موسیقی ایران صحبت بشه نه غرب . اگر بخوایم مقایسه کنیم که مقایسه اشتباه که همیشه دوستان اینجا انجام میدن مثلا موسیقی امروز ایران با یانی یا باخ یا موزارت یا بتوون مقایسه میکنند خوب این مقایسه اصلا درست نیست. اگر ما میخواییم با باخ . موزارتو . بتوون . یانی مقایسه کنیم باید بیام اونا رو با آهنگهای خودشون مثلا شکیرا یا امینم یا جوجو یا پوزی کت دولز یا مدرن تاکینگ و ... آیا این آهنگها با اون زمان قابل مقایسه هست ؟ آیا موسیقی آنها ساده نشده ؟ آیا در حد همون کارهای فدیموشن هست ؟

ولی مشکل که هست اینکه مردم خودشون انتخاب کردن که چی میخوان گوش بدن ایا کسی زورشون کرد ؟ آیا همین مردم نبودن یا جوانان نبودن که این آهنگ رو پخش کردن آیا صدا سیما از این آهنگها حمایت کرد که مردم جذبش بشن ؟ اصلا بر میگردیم عقب تر او نزمانی که نه محسن یگانه بود نه چاووشی کسانی که اولین بار از این آهنگها دادن بیرون . آیا توی اون زمان که نوار کاستم هنوز زنده بود مگه مغازه ها پر نبود از آهنگهای سنتی و سنگین ؟ آیا خریدار داشتن ؟ هر جا میرفتیم میدیم همه آهنگهای لس آنجلیس گوش میدن . آهنگهای ابی . داریوش . شهرام شپره . شهره . کسی نمیومد بگه اقا آهنگ غوغا یا شور استاد چیز داری یا گوش کردی ؟ نه میومد میگفت آهنگ جدید شهرام کاشانی شنید ؟ شهره رو شنید ستار چی ؟ معین چی ؟ اون زمانم موسیقی سنتی نتونست جواب مردم بده اگه میداد کسی سمت این آهنگها میرفت ؟

7. 3 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من خودم به گوشم موسیقی سنتی زیاد خورد ولی تا حالا نظرم جلب نکرد خوشحال میشم اگه یک آهنگی که میگین توش اون شور هیجان هست برام بذارید اسمشو من برم گوش کنم و نظرم در موردش بگم .

میدونم امار شما نشون میده که هیچ جوونی سراغ موسیقی سنتی نرفت ولی چه علتی واقعا داره ؟

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    32930
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عاقبت را خودمان میسازیم. با هم دلی و دل پاکی و شرف موسقی. لطفاجلویه ابتظال را بگیر. حتی شما دوست تازه کارو ساده و جدید

kiarash jlj آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32608
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    28
    172 بار تشکر شده در 75 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم به گوشم موسیقی سنتی زیاد خورد ولی تا حالا نظرم جلب نکرد خوشحال میشم اگه یک آهنگی که میگین توش اون شور هیجان هست برام بذارید اسمشو من برم گوش کنم و نظرم در موردش بگم .

میدونم امار شما نشون میده که هیچ جوونی سراغ موسیقی سنتی نرفت ولی چه علتی واقعا داره ؟
    بات موافقم ولی الان آهنگای تلفیقی طرفدارای زیادی دارن برو آهنگ همش محسن نامجو رو گوش کن

kiarash jlj آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32608
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    28
    172 بار تشکر شده در 75 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط indo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عاقبت را خودمان میسازیم. با هم دلی و دل پاکی و شرف موسقی. لطفاجلویه ابتظال را بگیر. حتی شما دوست تازه کارو ساده و جدید
    اونور فحش میدی اینور شیخ میشی؟

12. کاربران زیر از kiarash jlj به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ولی مشکل اصلی در کجا میباشد؟ اینا شاخها هستن که در هر کدوم به یک سو رفتن و به نظر من بد نیست ولی حوب اتفاقی که افتاد اینکه چون مردم بیشتر جذب این آهنگها شدن با عث شد کسانی که سنتی نوازن یا طرفدار موسیقی فاخر هستن اعتراض کنند در صورتی که اگه مردم در کنار این اهنگ موسیقی سنتی یا فاخر هم گوش میکردن هیچ کس اعتراضی نمیکرد .

ولی ریشه اصل خیلی عقبتر از اینها است . مشکل کشور است که درش زندگی میکنیم در کشوری که اعلام میشه ما چه احتیاج به دانشگاه موسیقی داریم چه انتظاری به پیشرفت داریم . وقتی موسیقی گناه میدونند . و ازش حمایت نمیشه . وقتی یک نوازنده یک خواننده نمیتونه یک کنسرت درست داشت باشه . وقتی به خواد یک البوم تهیه کنه هیچ اسپانسری نداره چه جوری میتونه هزینه نوازندهها رو بده . همین بهش فشار میار همین باعث میشه میره سمت یک موسیقی ساده برای اینکه بتونه احساسشو بیان کن تا بتونه این هزینه رو حداقل بده . ولی ما به جای حمایت هر روز در حال سرکوب این جوانان پر شور هستیم همانطور که دولت ما میخواهد .

14. 3 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash jlj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بات موافقم ولی الان آهنگای تلفیقی طرفدارای زیادی دارن برو آهنگ همش محسن نامجو رو گوش کن
    منم همینو گفتم میگم ببینید چند نفر به اهنگهای شجریان گوش میدن ولی بیاد ببینیند چقد حتی جوانان از نامجو استقبال کردن . چرا اینجوری ؟ چرا نامجو بیشتر میپسندن تا شجریان ؟

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

با درود
    به نظر من باید گذاشت هرکس کار خودشو بکنه
    تعصب توی هیچکدومش خوب نیست
    و این کاملا درسته که سنتی نوازها بیش از حد تعصب نشون میدن و اگه به بعضیاشون اجازه بدی حتی حاضرن بقه ی نوع موسیقی رو هم ریششو از بیخ بکنن تا سنتی جون بگیره
    البته من مخالف این نیستم که به سنتی و کلا به هنر بها داده نمیشه... بله بها داده نمیشه
    ولی به سبک رپ و پاپ و غیره هم بها داده نمیشه...
    باید به همشون ارزش داده بشه... اونوقت هرکسی کار خودشو بکنه
    اگه سنتی اونقدررررررر قویه... پی با وجود همه ی اینها میتونه روی پای خودش وایسه و نابود نشه
    البته این نظر منه
    همه ی دوستان درست میگن
    خود منم چیزی که به چشم دارم میبینم... آقا جون... حتی اونایی هم که دم از سنتی زدن میکنن 90 % درصدشون نمیتونن خیلی از آهنگای سنتی رو درک کنن... و فقط دلشون میخوان مرغ سحر یا نوایی یا بهار دلنشین رو براشون بزنی
    اما شما چند نفرو میتونین پیدا کنید که از آهنگ شور انگیز علیزاده... یا ترکمن... یا خزان مشکاتیان... یا غمگنانه ساکت لذت ببرن ؟
    باور کنید نسبتشون به بقیه بسیار اندکه
    و حتی خواننده های سنتی بسیار قوی مون هم چندتاشون در اواخر کار بخاطر اینکه حس کردن نیاز مردم اینه.. پاپ هم خوندن... نظیر : هوشمند عقیلی و گلپا
    کلا بنظر من باید همه جور سبکی باشه... اجازه داده بشه هرکس هرچزیو که میخواد انتخاب کنه
    زور که نیست...
    بنظر من موسیقیه سنتی و .. تا زمانی که خود شخص نوازنده سا آوازخان سنتی نباشه نمیتونه درک کنه و لذت ببره
    خود من تا قبل از اینکه ساز بزنم... اگه تلوزیون قطعه ی سلام از کسایی رو میذاشت... شبکه رو عوض میکردم
    اما الان دیگه نه...
    بهرحال موسیقی سنتی ما خیلی قویه... فقط باید بهش فرصت و بها داده بشه تا بتونه به گونه ی دیگری هم در دل مردم جا باز کنه...
    و این بها دادن نباید با سرکوب کردن دیگر سبکها باشه

مرسی از همه
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

17. 6 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط indo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا درست منم میگیم با کمک همدیگه شروع کنیم . چیکار داریم اونور چه جوری بود چرا هی با اونا به هم دیگه سرکوفت بزنیم از تجربیات اوان استفاده کنیم ولی نه اینکه همدیگرو نابود کنیم .

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ما چند نفر سنتی خوان داریم و جون هستند؟ صدای حمیرا را رو با ویلون علی تجویدی یا با ویلون پرویز یاحقی شنیدید ؟
    می دونید بعد از انقلاب اسلامی چه بلای سر این جماعت اومد؟ صدای استاد شجریان رو در ایام جوانی اش شنیدید؟
    اگه بعضی از دوستان اون اثار قدیمی رو بشنون هیچ وقت نمی گن موسیقی سنتی قدیمی شده و باید عوض بشه
    متاسفانه وزارت ارشاد در تک تک زوایای تولید یک اثر موسیقی دخالت می کنه صدای زن نباشه پوستر باید این شکلی باشه شعر تم خود مسئولای محترم می نویسن می دن دستت می گن بیا بخون اگه جا داشت می او مدن ساز تو از می گرفتن هم خودشون می خوندن هم خودشون ساز می زدن که این حالت در زمینه موسیقی پاپ که خیلی زیاده چون موسیقی پاپ ما صاحب نداره که کسی از اون حمایت کنه مثل بچه یتیمی است که هر کس مسئول شد یه لگدی به این سبک زد درمورد جاز و راک و متال و رپ هم که بحث نکن هنوز مسئولان ما نمی دونن که به این ها می گن سبک
    ویرایش توسط mostafa_violon : Wednesday 1 September 2010 در ساعت 12:28 AM

20. 3 کاربر برای این پست از mostafa_violon تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در کل میخوام اینو بگم . اگر بحث در مورد موسیقی ایران در مورد موسیقی ایران صحبت بشه نه غرب . اگر بخوایم مقایسه کنیم که مقایسه اشتباه که همیشه دوستان اینجا انجام میدن مثلا موسیقی امروز ایران با یانی یا باخ یا موزارت یا بتوون مقایسه میکنند خوب این مقایسه اصلا درست نیست. اگر ما میخواییم با باخ . موزارتو . بتوون . یانی مقایسه کنیم باید بیام اونا رو با آهنگهای خودشون مثلا شکیرا یا امینم یا جوجو یا پوزی کت دولز یا مدرن تاکینگ و ... آیا این آهنگها با اون زمان قابل مقایسه هست ؟ آیا موسیقی آنها ساده نشده ؟ آیا در حد همون کارهای فدیموشن هست ؟

ولی مشکل که هست اینکه مردم خودشون انتخاب کردن که چی میخوان گوش بدن ایا کسی زورشون کرد ؟ آیا همین مردم نبودن یا جوانان نبودن که این آهنگ رو پخش کردن آیا صدا سیما از این آهنگها حمایت کرد که مردم جذبش بشن ؟ اصلا بر میگردیم عقب تر او نزمانی که نه محسن یگانه بود نه چاووشی کسانی که اولین بار از این آهنگها دادن بیرون . آیا توی اون زمان که نوار کاستم هنوز زنده بود مگه مغازه ها پر نبود از آهنگهای سنتی و سنگین ؟ آیا خریدار داشتن ؟ هر جا میرفتیم میدیم همه آهنگهای لس آنجلیس گوش میدن . آهنگهای ابی . داریوش . شهرام شپره . شهره . کسی نمیومد بگه اقا آهنگ غوغا یا شور استاد چیز داری یا گوش کردی ؟ نه میومد میگفت آهنگ جدید شهرام کاشانی شنید ؟ شهره رو شنید ستار چی ؟ معین چی ؟ اون زمانم موسیقی سنتی نتونست جواب مردم بده اگه میداد کسی سمت این آهنگها میرفت ؟
    ممنون که در نهایت به این اشاره کردی که چی میخوای بگی...
    ما نمیخوایم مقایسه کنیم دلیلش رو هم که خودت گفتی...
    البته که مخاطب مردم هستن و مردم نباید خودشون رو با هنر تطبیق بدن بلکه هنر باید طبق سلیقه ی مردم جلو بره. (ولی خوب سلیقه ها متفاوته.)
    یکی دوست داره آهنگ به قول شما لس آنجلسی گوش بده یک رپ یکی پاپ و...
    خوب حالا این موسیقی که اومد کم کم جای خودش رو باز کرد و... چه ویژگیی داشت؟؟؟
    موسیقی به قول شما سنتی اون زمان نتونست جواب مردم رو بده. الآن میتونه؟؟؟(اگه میتونست که مخاطبش خیلی بیشتر از این ها بود.)
    حالا ما باید چیکار کنیم که بتونیم خواسته ی مردم رو برآورده کنیم؟؟؟
    چجور موسیقی رو پیش ببریم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟؟؟

22. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان منم نظری دارم...
    فکرمیکنم ارشاد و کلا بالاسری هیچ مشکلی نه با موسیقی داره نه با هیچ هنر دیگه ای...
    مشکل اینا با تفکره وگرنه چنتا نت که از یه ساز نواخته میشه با هیچ دلیل و منطقی نمیتونه ضرری به کسی بزنه چه برسه به حرام بودن اما...
    برخورد اینها با موسیقی های مفهومی رو دوستان فرمودند که با استاد شجریان یغمایی تجویدی و... چه کردند...
    چرا با اون موقع همه میتونستن یساری گوش بدن اما داریوش نه... ؟
    چرا الان رپ 100 % آزاده اما راک نه... ؟
    چرا...
    وقتی ما پاپ کار کنیم و مقدار زیادی خزئبلات و مزخرفات و موهو مات رو ردیف کنیم میتونیم مجوز اجرا بگیریم مثه رضا صادقی و یگانه و ...
    ولی کاوه یغمایی به خاطر پخش غیر مجاز آهنگ بیکلام شوشتری سه بار سال 79 توبیخ شد
    و اما جواب این سوالات یه کلمس اینا به هزار زبون به ما میگن آقا فکر اضافه ممنوع ما بازم میگیم شجریان یغمایی فروغی...
    ویرایش توسط rezaranjbaraan : Wednesday 1 September 2010 در ساعت 12:43 AM

24. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)