لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 116

موضوع: عاقبت موسیقی ایران

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم به گوشم موسیقی سنتی زیاد خورد ولی تا حالا نظرم جلب نکرد خوشحال میشم اگه یک آهنگی که میگین توش اون شور هیجان هست برام بذارید اسمشو من برم گوش کنم و نظرم در موردش بگم .

میدونم امار شما نشون میده که هیچ جوونی سراغ موسیقی سنتی نرفت ولی چه علتی واقعا داره ؟
    گوش دادن موسیقی با اینکه به گوش آدم بخوره خیلی فرق داره. نه؟؟؟
    در پست های قبلی اشاره شد به اون آهنگ ها.

2. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی مشکل اصلی در کجا میباشد؟ اینا شاخها هستن که در هر کدوم به یک سو رفتن و به نظر من بد نیست ولی حوب اتفاقی که افتاد اینکه چون مردم بیشتر جذب این آهنگها شدن با عث شد کسانی که سنتی نوازن یا طرفدار موسیقی فاخر هستن اعتراض کنند در صورتی که اگه مردم در کنار این اهنگ موسیقی سنتی یا فاخر هم گوش میکردن هیچ کس اعتراضی نمیکرد .

ولی ریشه اصل خیلی عقبتر از اینها است . مشکل کشور است که درش زندگی میکنیم در کشوری که اعلام میشه ما چه احتیاج به دانشگاه موسیقی داریم چه انتظاری به پیشرفت داریم . وقتی موسیقی گناه میدونند . و ازش حمایت نمیشه . وقتی یک نوازنده یک خواننده نمیتونه یک کنسرت درست داشت باشه . وقتی به خواد یک البوم تهیه کنه هیچ اسپانسری نداره چه جوری میتونه هزینه نوازندهها رو بده . همین بهش فشار میار همین باعث میشه میره سمت یک موسیقی ساده برای اینکه بتونه احساسشو بیان کن تا بتونه این هزینه رو حداقل بده . ولی ما به جای حمایت هر روز در حال سرکوب این جوانان پر شور هستیم همانطور که دولت ما میخواهد .
    به نظرم به جای اعتراض واژه های مناسب تری پیدا میشن...
    فکر میکنم کسایی که باز به قول شما سنتی کار میکردن یه جورایی یه تلنگری بهشون خورد. دیدن نه اینجوری که پیش میرن به هیچ جا نمیرن که هیچ کم کم مخاطب رو از دست میدن و اگه مخاطب رو از دست بدی چی میشه؟؟؟
    پس فکر کنم باید به فکر اصلاح باشیم تا هنرمون زنده بمونه...
    اون چیزهایی که در مورد موسیقی گفتین و ستمی که به موسیقی میشه به کنار چون جاش اینجا نیست.
    مخاطب که ربطی به دولت و این چیز ها نداره داره؟؟؟حداقل تو این دوره زمونه که آلبوم ها خیلی راحت پخش میشن دیگه نمیشه تو بحث جذب مخاطب دولت رو مقصر بدونیم.

4. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود
    به نظر من باید گذاشت هرکس کار خودشو بکنه
    تعصب توی هیچکدومش خوب نیست
    و این کاملا درسته که سنتی نوازها بیش از حد تعصب نشون میدن و اگه به بعضیاشون اجازه بدی حتی حاضرن بقه ی نوع موسیقی رو هم ریششو از بیخ بکنن تا سنتی جون بگیره
    البته من مخالف این نیستم که به سنتی و کلا به هنر بها داده نمیشه... بله بها داده نمیشه
    ولی به سبک رپ و پاپ و غیره هم بها داده نمیشه...
    باید به همشون ارزش داده بشه... اونوقت هرکسی کار خودشو بکنه
    اگه سنتی اونقدررررررر قویه... پی با وجود همه ی اینها میتونه روی پای خودش وایسه و نابود نشه
    البته این نظر منه
    همه ی دوستان درست میگن
    خود منم چیزی که به چشم دارم میبینم... آقا جون... حتی اونایی هم که دم از سنتی زدن میکنن 90 % درصدشون نمیتونن خیلی از آهنگای سنتی رو درک کنن... و فقط دلشون میخوان مرغ سحر یا نوایی یا بهار دلنشین رو براشون بزنی
    اما شما چند نفرو میتونین پیدا کنید که از آهنگ شور انگیز علیزاده... یا ترکمن... یا خزان مشکاتیان... یا غمگنانه ساکت لذت ببرن ؟
    باور کنید نسبتشون به بقیه بسیار اندکه
    و حتی خواننده های سنتی بسیار قوی مون هم چندتاشون در اواخر کار بخاطر اینکه حس کردن نیاز مردم اینه.. پاپ هم خوندن... نظیر : هوشمند عقیلی و گلپا
    کلا بنظر من باید همه جور سبکی باشه... اجازه داده بشه هرکس هرچزیو که میخواد انتخاب کنه
    زور که نیست...
    بنظر من موسیقیه سنتی و .. تا زمانی که خود شخص نوازنده سا آوازخان سنتی نباشه نمیتونه درک کنه و لذت ببره
    خود من تا قبل از اینکه ساز بزنم... اگه تلوزیون قطعه ی سلام از کسایی رو میذاشت... شبکه رو عوض میکردم
    اما الان دیگه نه...
    بهرحال موسیقی سنتی ما خیلی قویه... فقط باید بهش فرصت و بها داده بشه تا بتونه به گونه ی دیگری هم در دل مردم جا باز کنه...
    و این بها دادن نباید با سرکوب کردن دیگر سبکها باشه

مرسی از همه
    یه جورایی هم باهت موافقم و هم مخالف...
    هر کسی راه خودش رو بره یعنی چی؟؟؟
    تعصب تا حدودی هم لازمه ولی نه زیادش!!!
    من هم در مورد نابود نشدن ایندفعه به قول شما سنتی همین نظر رو دارم ولی یکم متفاوت: موسیقی دستگاهی ایران نابود نمیشه ولی میتونه اونقدر ضعیف بشه که دیگه هیچ پیشرفتی توش نباشه. اون موقع میشه مثل یه جوی آب که ما زیاد هم تو کشورمون داریم. وقتی تو جوی آب جریان نباشه چی میشه؟؟؟بوی بدش همه رو اذیت نمیکنه؟؟؟
    به نظر من این عدم درک از عدم آشنایی میاد. (چی گفتم. هه)
    من کجا گفتم فقط و فقط باید موسیقی دستگاهی باشه که همه یه جوری دارن اینو میگن؟؟؟

6. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط porya_2242 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ما چند نفر سنتی خوان داریم و جون هستند؟ صدای حمیرا را رو با ویلون علی تجویدی یا با ویلون پرویز یاحقی شنیدید ؟
    می دونید بعد از انقلاب اسلامی چه بلای سر این جماعت اومد؟ صدای استاد شجریان رو در ایام جوانی اش شنیدید؟
    اگه بعضی از دوستان اون اثار قدیمی رو بشنون هیچ وقت نمی گن موسیقی سنتی قدیمی شده و باید عوض بشه
    متاسفانه وزارت ارشاد در تک تک زوایای تولید یک اثر موسیقی دخالت می کنه صدای زن نباشه پوستر باید این شکلی باشه شعر تم خود مسئولای محترم می نویسن می دن دستت می گن بیا بخون اگه جا داشت می او مدن ساز تو از می گرفتن هم خودشون می خوندن هم خودشون ساز می زدن که این حالت در زمینه موسیقی پاپ که خیلی زیاده چون موسیقی پاپ ما صاحب نداره که کسی از اون حمایت کنه مثل بچه یتیمی است که هر کس مسئول شد یه لگدی به این سبک زد درمورد جاز و راک و متال و رپ هم که بحث نکن هنوز مسئولان ما نمی دونن که به این ها می گن سبک
    من اکثر این چیزهایی که شما گفتی رو شنیدم و نمیگم موسیقی ایندفعه باز به قول شما سنتی قدیمی شده ولی منکر لزوم ایجاد تغییر نمیشم...
    چه عیبی داره موسیقی دستگاهی رو هم زیرزمینی منتشر کنیم؟؟؟

8. 2 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza. ranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان منم نظری دارم...
    فکرمیکنم ارشاد و کلا بالاسری هیچ مشکلی نه با موسیقی داره نه با هیچ هنر دیگه ای...
    مشکل اینا با تفکره وگرنه چنتا نت که از یه ساز نواخته میشه با هیچ دلیل و منطقی نمیتونه ضرری به کسی بزنه چه برسه به حرام بودن اما...
    برخورد اینها با موسیقی های مفهومی رو دوستان فرمودند که با استاد شجریان یغمایی تجویدی و... چه کردند...
    چرا با اون موقع همه میتونستن یساری گوش بدن اما داریوش نه... ؟
    چرا الان رپ 100 % آزاده اما راک نه... ؟
    چرا...
    وقتی ما پاپ کار کنیم و مقدار زیادی خزئبلات و مزخرفات و موهو مات رو ردیف کنیم میتونیم مجوز اجرا بگیریم مثه رضا صادقی و یگانه و ...
    ولی کاوه یغمایی به خاطر پخش غیر مجاز آهنگ بیکلام شوشتری سه بار سال 79 توبیخ شد
    و اما جواب این سوالات یه کلمس اینا به هزار زبون به ما میگن آقا فکر اضافه ممنوع ما بازم میگیم شجریان یغمایی فروغی...
    یادمه زمانی که میرفتم سلفژ یاد بگیرم استادم همیشه یه کنسرتی رو مثال میزد که تحت تأثیر اون تو یه کشور انقلاب شده!!! (اگه درست یادم باشه. شما اسمش رو میدونی؟؟؟)
    و البته فکر اضافه ممنوع رو خوب اومدی!!!

10. 4 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    946 بار تشکر شده در 253 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

خوب اگه حرف و بحث سر موسیقی سنتی هست... به نظرم سنت یعنی تاریخ و خلق و خوی این خاک و سرزمین .. نه سنت خواص و یک سری عرب زده (درست نوشتما ع هست غ نیست!)
    من خودم رو سبک مور علاقم تعصب داشتم تا 3 سال پیش... ولی الان کارهای „همای” رو گوش میدم و خیلی کارهای دیگه که اگه بخوایم از نظر سبک و روحیات نگاه کنیم 180 درجه فرق دارن
    خوب „همای” سنتی میخونه و کار میکنه ... X هم همینطور . (حالا نمیگم مثلا افتخاری !) ولی این وسط چه فرقی هست وقتی منی رو که بلک متال و ... گوش میدم و کار میکنم رو به سمت خودش میکشه . به نظرم اگه شجریان و همای و ... زیاد بود الان موسیقی سنتی ما رو یاد پیرمرد بازی نمی انداخت.
    به نظرتون فرهاد چرا شد فرهاد ؟ فرهادی که هنوزم وقتی کارهاشرو گوش میدم به زبون مادریم و ملیتم افتخار میکنم
    ...

ولی در مورد عاقبت موسیقی ایران .. نظر من این هست که داره راهشو پیدا میکنه ... من خیلی به کسایی که تازه اومد رو کار امیدوارم . من به همای و محسن نامجو و شاهین نجفی امیدوارم (سعی کردم از هز سه سبک رایج نام ببرم)
    و میدونم بچه های این سرزمین دیگه فهمیدن زیرزمین کجاست!
    METAL WILL NEVER DIE

12. 5 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    1,159 بار تشکر شده در 328 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط saeeed1389 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جالب بود
    این پستا چرا پاک نمیشه؟! ولی پستای مفید در نطفه خفه میشه؟؟!!! به جون خودم یکی دیگه از این پستا ببینماااااااا...
    درد من حصار بركه نيست؛
    درد من زيستن با ماهيانيست
    كه فكر دريا به ذهنشان خطور نكرده است.

14. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

چرا ما دوست نداریم منم یکی از همون جوانان که گفتین . از کجا میگید شما که ما ثبات نداریم ؟ یا عقاید نداریم ؟ برام روشنتر میکنی منظورتون از ثبات یا عقاید چیست ؟ کی گفته که فقط ما آهنگهای 6.8 گوش میدیم ؟ آهنگهای داریوش هم گوش میدیم . آهنگهای پاپ آروم هم داریم که گوش میدیم ولی براساس نیاز خودمون مگه ما مثلا آهنگ لاف عاشقی علی اصحابی گوش میدیم باهاش میرقصیم ؟ آیا آهنگهایی مثل انریک . شکیرا . تیستو . یانی . علی گیتور . آرش . رقصن یا شادن ؟ همه اینا رو میدونیم که گوش میدن .

ولی یک اتفاق که افتاد اینه مردم مشکلات زیاد دارند نه فقط جوانان دلشون پر اینقد تحت فشار هستن ناراحتی دارند که دیگه دنبال موسیقی آروم نمیرند تا یکمی داره یک آهنگ آروم میخونه غم داره میگن بزن یک آهنگ دیگه یاد بدهکاریامو ن افتادیم چه بزرگش چه کوچیکش .
    واقعا"؟! آهنگای داریوش هم گوش میدین؟ چقدر؟ چون که داریوش معروف تر بوده و آلبوماش در دسترس تر بوده... نسبت به خواننده ای چون شجریان (با وجود این که مجوز داشته تو ایران!) باز هم آهنگ های شهره و شهرام و داریوش بیشتر گیر میاد!!! نگو نه که ناراحت میشم!... اما باز هم مطمئن باش که مردم آهنگ های ساسی مانکن رو صد برابر داریوش گوش میدن...
    حرف من اینه که چون مردم یه چیزی رو گوش میدن نمیشه گفت همون خوبه! چون مردم ایران چیزی رو گوش میدن که بهشون عرضه میشه!
    منظورمو خیلی واضح میگم... نمیدونم گرفتین یا نه؟!
    (اون سوال اولت هم اینجا جاش نیست چون اگه دهنمو باز کنم صد در صد تاپیک قفل میشه یا پستم پاک میشه! اگه خیلی مشتاقی که اون حقایق تلخی رو که خودتم میدونی من باز گو کنم تو پیام خصوصی...)
    درد من حصار بركه نيست؛

16. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

درست این آهنگها اون شور هیجان دارند ولی برای شما ن برای عموم مردم . دستگاه ما هر چقدم شاد باشن از نظر من جوون اون چیزی که میخوام توش نیست. مثلا یک امار بگیرید چند نفر از جوانان یا مردم به شجریان گوش میدن ؟ ولی با نامجو مقایسه کنید چقد از جمله جوانان ازش استقبال کردن ؟
    منم هفتاد ساله نیستماااا!!! مردم ما خیلی هاشون از درک موسیقی فاخر عاجزن! و این دو دلیل داره مهمترین دلیلش اینه که خودشون انسانهای متفکر و دقیقی نیستن! و دلیل دوم هم اینه که موسیقی فاخر به اونها عرضه و ارائه نشده! (البته باز هم دلیل اول مهمتره! چون مثلا„خود استاد شجریان و -حتی خیلی از موسیقی دانان جوانتر- هم در همین مملکت به دنیا اومدن و بزرگ شدن، ولی چرا مثل خیلی های دیگه از درک موسیقی و هنر فاخر عاجز نیستن؟! چون خودشون بی جبهه گیری و” پیش داوری" فکر کردن!)
    درد من حصار بركه نيست؛

18. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

چه عیبی داره موسیقی دستگاهی رو هم زیرزمینی منتشر کنیم؟؟؟
    مسعود جان! موسیقی ای که زیرزمینی ضبط و تکثیر میشه، یعنی چی؟ یعنی : 1-احتمالا" مجوز نداره 2-کار خیلی تخصصی نیست و به راحتی میشه اونو سه سوته ضبط و تکثیر کرد 3-ارزش کار خیلی میاد پایین!
    شما فکرشو بکن! الان که به اصطلاح آلبوم های سنتی کارها خیلی هاشون مجوز داره و مثلا„حمایت میشه... این طوری بی رودربایستی بهشون توهین میشه! و در تلویزیون ملی تصویرشون نشون داده نمیشه! و آلبوم ها هم خیلی پراکنده و بی نظم و بی مدیریت در اختیار مردم قرار میگیره (یا بهتره بگم اصلا” قرار نمیگیره!)... مردم هم که عقلشون به چشمشونه... انگار یارو میخواد فقط وقتی تو ماشین نشسته سکوت نباشه و یه چیزی این سکوتو بشکنه... واسه اون کار هم نمیاد سه چهار هزار تومن واسه یه آلبوم بده! میره اینترنت آهنگای ساسی مانکنو دانلود میکنه... که خیلی هم پر سروصداست و خوب خوب خوب سکوت رو میشکنه!
    اصلا„کی گفته که موسیقی باید چیزی باشه که ما رو از حقایق زندگی دور کنه؟ (در جواب شماjoojefarary) مشکل اینجاست که ما دوست داریم حقایق تلخ رو فراموش کنیم و برای این کار به هر وسیله ای متوسل میشیم! حتی موسیقی! و میخوایم با گوش کردن به موسیقی های بی ارزش وپر سروصدا مشکلاتمونو فراموش کنیم... خب معلومه که دیگه دوست نداریم اشعار اجتماعی سیاسی عارف رو گوش کنیم! معلومه که گوشمونو میگیریم تا صدای شجریانها رو نشنیده بگیریم... و دیگه دوست نداریم بشنویم :” ظلم ظالم، جور صیاد / آشیانم داده بر باد„یا این که نمیخوایم از زبان سیما بینا بشنویم :” شاه اگر عادل نباشد ملک ویران میشود / خانه ی نزدیک دریا زود ویران میشود"
    همه دوست دارن بشنون که : آی آی عزیزم کجایی من تو ترافیک فرشتم! مگه بنز نمیخواستی خو چکشو برات نوشتم ... نده تووو اون شیکمو!!! ؟؟؟؟؟
    منتها من هرچی میگم همه نباید به خودشون بگیرن و در صدد انتقام و جبران بربیان! هدف من به فکر انداختنه!
    درد من حصار بركه نيست؛

20. 5 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

مسعود ... من دارم میگم... سنتیه ما یه چیزیه تو مایه ی آهنگای کلاسیک واسه غربیا...
    اونها هم بنظرت چندتاشون میشینن باخ و هندل و موتزارت گوش میکنن؟
    کلا یه سبکی وقتی اینقدر سنگین باشه ... تا واردش نشی و نوازنده ی اون سبک نشی یا خواننده ی اون سبک نشی... یا آشنا نباشی از درک کاملش عاجزی...
    من حرفم اینه که تعصب نداشته باش... علاقه داشته باش...
    چون تعصب حتی مقدار کمش هم آدمو کور میکنه...
    منه نوعی... توئه نوعی... مگه نمیخوایم حفظش کنیم؟... آقا بشین اینقدر ساز بزن تا بشی استاد و به حدی برسی که بتونی حرفی واسه گفتن داشته باشی... اینقدر غرق موسیقی شو تا بتونی نظری بدی که بقیه پشتت وایسن...
    نه اینکه نشستی رو گود میگی لنگش کن
    نظر من اینه...
    اگه قراره به موسیقی ارزش داده بشه... باید به همه نوعش ارزش داده بشه... حتی همون رپ
    حالا نمیدونم چرا مهرنام اینقدر جوش آورده :-p
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

22. 4 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مسعود ... من دارم میگم... سنتیه ما یه چیزیه تو مایه ی آهنگای کلاسیک واسه غربیا...
    کلا یه سبکی وقتی اینقدر سنگین باشه ... تا واردش نشی و نوازنده ی اون سبک نشی یا خواننده ی اون سبک نشی... یا آشنا نباشی از درک کاملش عاجزی...
    من حرفم اینه که تعصب نداشته باش... علاقه داشته باش...
    چون تعصب حتی مقدار کمش هم آدمو کور میکنه...
    منه نوعی... توئه نوعی... مگه نمیخوایم حفظش کنیم؟... آقا بشین اینقدر ساز بزن تا بشی استاد و به حدی برسی که بتونی حرفی واسه گفتن داشته باشی... اینقدر غرق موسیقی شو تا بتونی نظری بدی که بقیه پشتت وایسن...
    نه اینکه نشستی رو گود میگی لنگش کن
    نظر من اینه...
    اگه قراره به موسیقی ارزش داده بشه... باید به همه نوعش ارزش داده بشه... حتی همون رپ
    حالا نمیدونم چرا مهرنام اینقدر جوش آورده :-p
    آقا دمت گرم
    (ولی روی اون رپ که گفتی ارزش داده بشه ، بیشتر فکر کناااا!!!)
    منم دیگه جوش نمیارم. بفرما: خوبه؟
    درد من حصار بركه نيست؛

24. 2 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

:-p
    کلا یه عالمه حرف دارم که شب می نویسم... ولی
    همشون، باور کنید همشون گوش میدن...
    آهنگ مزخرف از لیدی گاگا و پوسی کت دولز و این چیزا دارن خیلی هاشون. ولی امکان نداره بگن کلاسیک ماله پیراست و این حرفایی که الان میزنن..
    حتی بی سواد ترین هاشون هم (که قاعدتا مذهبی میشن به شدت میرن کلیسا و اونجا نوای ارگ مشنون)

حالا توضیح می دم.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

26. 6 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

شرمنده ها ...

ولی اگه سنتی واسه پیر هاست... لابد رپ واسه مسخره هاست... پاپ واسه ساده لوحاست... راک واسه جونوراست و متال واسه وحشیا

واسه نابود کردن موسیقی این آبو خاک خیلی چیزارو کردن تو مغز ما .
    METAL WILL NEVER DIE

28. 5 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مسعود جان! موسیقی ای که زیرزمینی ضبط و تکثیر میشه، یعنی چی؟ یعنی : 1-احتمالا" مجوز نداره 2-کار خیلی تخصصی نیست و به راحتی میشه اونو سه سوته ضبط و تکثیر کرد 3-ارزش کار خیلی میاد پایین!

.
    در مورد موسیقی سنتی زیر زمینی نمیدونم ! اما موسیقی زیرزمینی کلا به سه سوته ضبط شدن منجر نمیشه ها

ولی کلا نمیدونم چرا هرجا حرف از موسیقی زیر زمینی میشه مثالش میشه ساسی مانکن ... خوب این همه گروه زیر زمینیه ریشه دار تو داخل و خارج .
    ویرایش توسط AmonAmath : Wednesday 1 September 2010 در ساعت 03:30 PM
    METAL WILL NEVER DIE

30. 2 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

سپهر جان درسته که اونها نمیگن مال پیرهاست... ولی باور کن اونها هم اکثر مواقع همین مدونا و ریکی مارتین و شکیرا و انریکه و خولیو و جورج مایکل و سلین دیون و غیره رو گوش میدن تا سمفونی 5 بتهون رو

مهرنام جان ببین... یکی هست از خوندن کتاب وصایای امام لذت میبره... یکی هم هست که از خوندن شاهنامه لذت میبره...
    یکی هست که از دیدن کاکتوس لذت میبره... یکی دیگه از دیدن گل رز
    منظورمو گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم اینه که اگه اون طرف اونطوری حال میکنه ... بذار خوش باشه آقاجون... بذار دلش خوش باشه... منو تو هم کار خودمونو میکنیم... و فقط درصورتی جلوی اون اشخاص جبهه میگیریم که اونا بخوان موسیقی سنتی رو سرکوب کنن...
    ولی در حالت عادی ... شاید یکی شنیدن صحبتهای مکارم شیرازی واسش مثل آهنگ باشه... یکی دیگه با شنیدن سمفونی 40 موتزارت حال میکنه...
    اگه اونطوری حال میکنه... من میذارمش به حال خودش... بذار حالشو بکنه
    آفرین... حالا قیافت بهتر شد... خوبه :-D
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

32. 3 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)