لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 116

موضوع: عاقبت موسیقی ایران

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط fagher [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مشکل اینه که هر کسی فکر میکنه چیزی که اون گوش میده بهتر از هر چیز دیگه ایه!!!
    من از قسمت دوم حرفت این رو فهمیدم که شما فقط اون چیزی که خودت گوش میدی رو کار خوب میدونی.
    من نمیدونم چرا شما هر چیزی که خودت دیدی رو بهش کلیت میدی!!!
    کی برای آلبوم های سنتی تبلیغ شد؟؟؟
    شبکه های ماهواره ای موسیقی سنتی پخش میکنن؟؟؟
    تا یکی از همین کسایی که گفتی یه کار جدید میده بیرون تمام این شبکه های ماهواره ای پخشش میکنن. بعد چی میشه؟؟؟
    هر کسی میفهمه مثلآ یاس آهنگ جدید خونده به یه آشنا میگه آهنگ جدید یاس رو شنیدی؟؟؟این کم تبلیغ نیست!!!
    آلبوم رندان مست کجا پخش شد؟؟؟کجا تبلیغ شد؟؟؟اصلآ شما چطور فهمیدی این آلبوم پخش شده؟؟؟
    من اصلا همچین حرفی نزدم که آهنگهای امروزی که خوندش میشه کارهای قوی مگه فقط ما اهنگهای چه میدونم ساسی یا علی پیشتاز و ... گوش میدیم ؟ اهنگهای داریوش و ابی و معین مگه کارهای قوی نیستن ؟ مگه اکثر آهنگهای داریوش ببخشید شاد که ملت گوش میدن یا دیونشن ؟ نه همه آهنگهاش سنگین و شعراشم همچین ساده نیست و معنی و مفهوم داره ولی میدونیم هر کسی توی کامپیوترش یا خونش 90 درصد اهنگهای داریوش یا هایده رو داره . چرا مردم با اینکه هایده مرد بازم آهنگش گوش میدن ؟ چرا سمت موسیقی سنتی نمیرند ؟
    در کل من هیچ تعصبی ندارم اگه بگن از امروز باید اهنگهای سنتی گوش بدین گوش میدم اگه به دلم نشست بازم گوش میدم اگه گفتن از امروز فقط باید نوحه گوش بدی گوش میدم اگه به دلم نشست باز گوش میدم اگه نه دیگه گوش نمیدم . به من بیا بگو این آهنگ گوش کردی میگم نه میخوای گوش کنی آره بده برم گوش کنم .

----------------------------------------------------------------------------------------

اما بحث سر تبلیغات برگردیم به عقب اون موقع که ماهواره نبود یعنی کسه زیاد نداشت. ببینم کی میفهمید داریوش یا ابی یا داوود بهبودی یا ... آلبوم جدید داده ؟ جز اینکه چند نفر از مغازهها میرفتی داشتن ؟ ولی همون گوشه مغازه میدی پر نوار کاست سنتی نوازها بود ؟ پس چرا مردم نمیگفتن اون کاست بده برم گوش میدم میومدن میگفتن آلبوم جدید چی داره ؟ حالا برگردیم همین امروزه ببخشید این شبکها چه جوری این آهنگها رو پخش میکنند ؟ آیا کسی فهمید جدیدا یای یک دکلمه داده کجای ماهواره نشون داد ؟ کجای ماهواره گفت آلبوم سامان جلیل اومد ؟ کجا گفت آلبوم محمد علیزاده اومد ؟ در ضمن مگه اینا چیکار میکنند مگه تا حالا شده یک سنتی نواز بیاد کلیپش بده به این شبکها بعد بگن ما پخش نمیکنیم ؟ تا حالا شده یک سنتی نواز بیاد بگه این آلبوم منه توی شبکتون تبلیغ میکنید ؟ نه اینکارو نکرد چرا ؟ چون فکر میکنند بدن زشت میشه وقتی بین این آهنگهای پاپ پخش بشه افت کلاس داره .

-----------------------------------------------------

مشکل کلی تعصب شماست سنتی نوازنان . یک تعصب دارین که هر گز حاضر نیستین به خاطرش یکم تغییرات بدین میخواین همانجوری که دوست دارین تو ذهن مردم فوری کنید نه اینکه با تغییرات برای مردم قشنگ ترش کنید . شما حاضر نیستین مثلا علی اصحابی آهنگ اگه عشق منی میخواست بخونه از یک سنتی نواز در خواست میکرد بیاد میگفت بیاد مثلا سه تار بزنه حاضر نمیشد بیاد . کافی من بیام بهتون بگم آلبوم جدید سامان جلیلی گوش دادی ؟ میگی نه . میخوای گوش بدی ؟ نه من از این چرت پرتا گوش نمیدم .
    ----------------------------------------------------------

من پیشنهاد یکبار دیگم میگم . بنده به شخص و خیلی از دوستانم که باهاشون بودم و میدونم چه آهنگی دوست دارند میگم هیچکس مشکلی با ساز سنتی نداره اتفاقا ناراحتم هستن که چرا از ساز سنتی استفاده نمیشه من گفتم آهنگی مثلا یک مشت سرباز هیچکس اون یک تیکه اخرش که سنتور بود هم عاشقش بودن از اون یک تیکه همش حرف میزدن . یا علی سنتوری که محسن چاووشی خوند یک همین آلبوم جدیدش که از سازهای ابادانی هم استفاده کرد بود چقد آلبومش همه دوست داشتن ؟ ولی مثلا آهنگهای خود سنتس گوش میدی آدم یاد کتاب ادبیات فارسی می افت که شعرهای ملوی مولان بود اینگاری اون کتاب رو بذاری جلوت بخوای بخونی .
    ویرایش توسط joojefarary : Saturday 11 September 2010 در ساعت 10:06 AM

2. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه چیزی... شما فرق بین هنر و نوشته میدونید چیه؟؟؟ زبان فارسی سوم که گذروندید دیگه؟؟؟
    میتونم از شما بپرسم آیا شعرهای داریوش . همیرا . معین نوشتس ؟ آیا آهنگ سامان جلیلی آلبوم جدیدش گوش کردین ؟ محسن یگانه چی ؟ محمد علیزاده چی ؟ امید چی ؟ جمشید چی ؟ اینا نوشته میخونند ؟ اینا شعر نمیخونند ؟ ببینم چرا همه دیونه آهنگهای داریوشن ؟

مشکل شما فقط با ساسی مانکن . آقا جون ساسی مانکن فقط به خاطره کلیپهاش که معروف شد چون با مزه است. حالا هی همرو با ساسی مانکن مقایسه کنید .

4. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fagher [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مگه آقایون باید اختیار همه چیز رو داشته باشن؟؟؟
    چند تا از کارهای نامجو مجوز داره؟؟؟
    بهتر نیست یکم پخش آثار رو زیرزمینی کنیم؟؟؟
    اکثر آهنگاش مجوز نداره به خاطره همینم رفت ولی میدونیم همه آهنگهاش حتی اونایی هم که مجوز نگرفت همه دارند چرا همه آهنگاش گوش میدن ؟ خیلی دوست دارم بدونم از نظر سنتی نوازان ؟ چرا خود منم گوش میدم ؟ چرا دادش منم گوش میده ولی شجریان بقیه رو گوش نمیدیم ؟

6. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بهتر نیست ما اون کتاب فیزیک رو اونقدر جذابش کنیم که بتونه مخاطب رو جذب کنه؟؟؟
    راهکارش خوبه ولی حاظر هستین اینکار انجام بدین ؟ حاظرین بعضی از قوانیش ساده کنید ؟ بیانش ساده تر کنید ؟ تا قابل مفهموتر باشه ؟
    ولی یکی چیزیم هست اینکه شما شاید هر چقدم اون کتاب فیزیک قشنگش کنید ولی برای طرف شما جذابیت نداشته باشه باز بره همون سمت نقاشی یا نه اصلا بره سمت کتاب شیمی چون بیشتر علاقه داره .

8. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط I Walk Alone [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیینید دوستان فعلا که وزارت ارشاد ما قصد نداره موسیقی توی این مملکت رشد کنه. کاملا هم از اوضاع مشخص هست. مجوز کنسرت که داده نمیشه. اگه هم داده بشه به دلایل نامعلوم کنسل میشه (مثل کنسرت سراج همین چند هفته پیش) هنرکده ها به شدت تحت فشار بخشنامه های جدیدی هستند که هر روز صادر میشه، انجمن های موسیقی دانشگاهها هم یکی پس از دیگری تعطیل میشند، در حالی که مجوز اموزش موسیقی در مدارس در دولت قبلی از بسیاری از مراجع تقلید گرفته شد، در حال حاضر هیچ علاقه ای از سوی مسئولین جهت اغاز مجدد موسیقی در مدارس وجود نداره و خیلی چیزای دیگه ...
    ما یه اشنا توی صدا و سیما داشتیم که میگفت آرشیو صدا و سیما پر هست از مجموعه های تصویری بسیار غنی از بزرگترین اساتید ایران در قدیم . مثل استاد بنان، مثل روح الله خالقی، مثل پرویز یاحقی، اسد الله ملک، جلیل شهناز، تاج اصفهانی ، حسن کسایی، جواد معروفی و ... مجموعه هایی که هیچ کس تا حالا ندیده. ولی مسئولین به هیچ عنوان علاقه ندارند که این آرشیو منتشر بشه ...
    پرویز یاحقی حدود 3 سال پیش فوت کرد. ایشون یه مجموعه ای از صفحات گرامافون بسیار غنی داشتند که وصیت کرده بودند بعد از مرگشون توسط صدا و سیما در سطح بزرگ پخش بشه. اما چی شد؟ اونها هم رفت توی آرشیو صدا و سیما ...
    با این اوصاف پاسخ این سوال که عاقبت موسیقی ایران چگونه هست کاملا مشخصه ...
    چرا شما فقط فکر میکنید موسیقی سنتی اینجوری ؟ببینم یاس تا حالا تونست یک کنسرت درست بذاره ؟ ببینم داریوش بیاد ایران زندش میذارند ؟ شاهین نجفی چه طور ؟ ببینم تلویزین ما کم آثار سنتی پحش نمیکنی یادم یک مدتی همیشه هر شب شبکه پنج آهنگهایس سنتی میزاشت. ولی عمرا بیاد یک آهنگ ابی بذاره یا داریوش یا یاس یا همین آهنگ آریا آرام نژاد . ببینم کجا دید یک آهنگ جالب یک خواننده بذارند توی تلویزیون ؟ اینا کلا مخالف موسیقین پس فقط نگین با سنتی مشکل دارند .

10. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میتونم از شما بپرسم آیا شعرهای داریوش . همیرا . معین نوشتس ؟ آیا آهنگ سامان جلیلی آلبوم جدیدش گوش کردین ؟ محسن یگانه چی ؟ محمد علیزاده چی ؟ امید چی ؟ جمشید چی ؟ اینا نوشته میخونند ؟ اینا شعر نمیخونند ؟ ببینم چرا همه دیونه آهنگهای داریوشن ؟

مشکل شما فقط با ساسی مانکن . آقا جون ساسی مانکن فقط به خاطره کلیپهاش که معروف شد چون با مزه است. حالا هی همرو با ساسی مانکن مقایسه کنید .
    چرا داریوش شعر می خونه... شعر عاشم معنی و مفهوم داره. هی قربونت بشم بمیرم واست نیست. بقیه اینایی که گفتین خیلی سطحی همین مسئله رو می خونن. البته بازم شعره چرا. ولی هر کاری هم که بکنید هنوز هم همه ی اینا دارن پاپ می خونن. و اونقدر عمقی در پاپ پیدا نمیشه. هیچ وقت داریوش نمی تونه شعرش به پای شعر مولوی و حافظ برسه. حالا هر چه قدر هم خوب باشه.
    حالا به جایی رسیدیم که داریوش (هنوز هم کاراش دارای استاندارد ها هست و خوب کار کرده) شده اسوه ی موسیقی ما. بزرگ بزرگان.

مشکل من با این افتضاحاتیه که در داخل به عنوان „موسیقی” زیر زمینی میخونن. با افتخار هم میگن که ما از انحصار در اومدیم. آخه به قیمت نابودی سواد موسیقی یه مملکت؟ فقط دادن کار بیرون که نشد ملاک. الان میگید یاس. بله قبول اون یکی نسبت به بقیه بهتر خوند. ولی باز هم „موسیقی” نخوند. بحر طویله. شما هم آلبوم جدید همایون شجریان گوش کردید؟؟ آیا همون سنت در کار هاش داره؟ آیا „ساز” های جدید نداره؟ (البته از هنر استفاده کرده و ساز زده. با یه 4 تا سمپل از رو ساز یه چیزی ور نداشته)...

1000 بار گفته شده که سلیقه ی مردم ارزش یک کار مشخص نمی کنه. روح ا... خالقی در همین فصل کتابش که داریم سرش بحث میکنیم گفته شده که موزیسین ها یک مملکت راهنمای مردم هستن. چون تخصصشون همینه. چون میتونن خوب از بد تشخیص بدن. چون به استاندارد های حرفه ای کار واقفند ومیدونن چی کجاش نقص داره.
    اینکه چرا یه سری اینارو گوش میدن به دلایل مختلفی هستش از سرکوب موسیقی سنتی تا حمایت از همین سبک ها گرفته به طور غیر مستقیم تا... رسیده به این که کار خوب دیگه کم عرضه میشه. الان چه مقدار آهنگ به اصطلاح پاپ داخلی هستن که در شبکه های داخلی پخش میشن. ولی کجا ما یه شبکه داریم که موسیقی سنتی پخش کنه؟
    کانال هایی که دفاترش در داخل همین مملکته دارن تمام این آهنگ هارو پخش می کنن. بعد میگید برخورد میشه؟ اگر قرار بود برخورد بشه اول از همه دره همین کانال هارو میبستن. جناب رپری که از مرز خارج میشه میره ارمنستان و کنسرت میده و بر میگرده. این همه تو فرودگاه چک می کنن. اگر اینا قراره که بگیرنشون چه طوری خارج میشن؟ بعد هر روز کنسرت سنتی کنسل می کنن. یا مجوز نمیدن.

در آخر هم اینکه به نظرتون کسی سنتی گوش نمیداده به آدم هایی برمیگرده که شما باهاشون می گشتید. وگرنه دور و بر ما که خیلیییییی گوش میدن.
    متاسفانه افرادی هستن که تمبلی در تفکر خودشونو می خوان گردن موسیقی بندازن و بگن این سخته. ولی برعکسه.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

12. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا این مقایسه ها اصلا درست نیست. بعدشم داریم در رابطه با هنر و موسیقی صحبت می کنیم. باید شما رو به فکر وا داره. باید باعث بشه شما دنبال معنیش بگردید با خودتون کلنجار برید تا ذهن باز بشه. وقتی یه قطعه اینقدر سنگین حتما آهنگساز و شاعرش یه هدفی دنبال میکردن دیگه. اون وقت که ذهن انسان باز میشه و درکش بیشتر. وگر نه یه چیزی که خیلی سطحی باشه که هر کسی بفهمه ارزشی نداره. هیچ چیزی اضافه نمی کنه به درک و سواد ما که. این چه فایده داره بعد؟ برای سرگرم شدن و راحت شدن از دردسر های طول روز؟ این اسمش موسیقی گوش کردن نیست.
    شما موسیقی گوش میکنی که آرامش بگیر ؟ روحت آزاد بشه مگه نه ؟ حالا مثلا من از صبح سر کلاس بودم کلی درس خوندم حالا دارم بر میگردم بیام یک آهنگ سنتی گوش بدم بعد بشینم معنی کنم تا بفهمم چی میگه ؟اینگار که کتاب بوستان گلستان سعدی باز کنم بخوام بخونم .

14. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما موسیقی گوش میکنی که آرامش بگیر ؟ روحت آزاد بشه مگه نه ؟ حالا مثلا من از صبح سر کلاس بودم کلی درس خوندم حالا دارم بر میگردم بیام یک آهنگ سنتی گوش بدم بعد بشینم معنی کنم تا بفهمم چی میگه ؟اینگار که کتاب بوستان گلستان سعدی باز کنم بخوام بخونم .
    کی یه همچین حرفی زده؟ من موسیقی گوش می کنم که درک و فهمم بره بالا. یه چیزی یاد بگیرم. آرامش خواستم چراغ اتاقم خاموش می کنم. درم میبندم سکوت میشه. بهترین موسیقی هستش. روحمم پرواز میکنه. آرمش هم میگیرم

16. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من یک مثل میزنم کریس دی برگ آهنگاشو گوش کردین ؟ کلمات که به کار برده رو که دیدین ؟ از کلمات سنگین استفاده کرده در شعراش و خیلی هم عمقی ولی مثلا کسی مثل انریک و شکیرا شعراشون بسیار ساده و کلمات خیلی ساده به کار بردن ولی هر دو در کنار هم کار میکنند و هیچ ایراد از هم نمیگرند ببین آیا آهنگ رپ غرب خیلی زیبا هستن ؟ آیا پاپهای زیبا دارند ؟ این همه آهنگها چرت پرت خارج میشنویم که حد نداره ولی نمیان شروع کنند همه جا داد بزنند آقا اینا چی دارین پخش میکنین . همون کریس دی برگ حاظر شد بیاد ایران با آریان آهنگ بخونه ولی هیچ کدوم از سنتی نوازان ما حاظر نیستن با خوانندگان پاپ امروزی دور یک میز بشینن .

18. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من یک مثل میزنم کریس دی برگ آهنگاشو گوش کردین ؟ کلمات که به کار برده رو که دیدین ؟ از کلمات سنگین استفاده کرده در شعراش و خیلی هم عمقی ولی مثلا کسی مثل انریک و شکیرا شعراشون بسیار ساده و کلمات خیلی ساده به کار بردن ولی هر دو در کنار هم کار میکنند و هیچ ایراد از هم نمیگرند ببین آیا آهنگ رپ غرب خیلی زیبا هستن ؟ آیا پاپهای زیبا دارند ؟ این همه آهنگها چرت پرت خارج میشنویم که حد نداره ولی نمیان شروع کنند همه جا داد بزنند آقا اینا چی دارین پخش میکنین . همون کریس دی برگ حاظر شد بیاد ایران با آریان آهنگ بخونه ولی هیچ کدوم از سنتی نوازان ما حاظر نیستن با خوانندگان پاپ امروزی دور یک میز بشینن .
    شما میتونید همین هایی که گفتین نمونه ی همیرا و داریوش و ... بدونید.
    بعدم اونجا اینقدر منتقد و مجله هست که دیگه نیاز به داد زدن پیدا نمیشه. همونجا تکلیف همه چیو مشخص می کنن.

20. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

در کل فهمیدم من نوعی که جزیی از مردم هستم چه جایگاهی دارم . تعصب تعصب مشکل اصلیتون .
    وقتی مردم مهم نیستن پس چه نیاز به انتقاد و نظر مردم دارید ؟ پس چه احتیاج که من حرفی بزنم و نظری بدم . وقتی کسی اهمیت نمیده چه احتیاج خودم اذیت کنم . شما اگه مردم مهم نیستن خوب بشین یک گوشه با دوستات آهنگ رو گوش بده ساز بزن آهنگ بساز از چیزی که دوست داریم حرف بزن چیکار داری مردم چی گوش میدن مردم مهم نیست دیگه .

22. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

در کل فهمیدم من نوعی که جزیی از مردم هستم چه جایگاهی دارم . تعصب تعصب مشکل اصلیتون .
    وقتی مردم مهم نیستن پس چه نیاز به انتقاد و نظر مردم دارید ؟ پس چه احتیاج که من حرفی بزنم و نظری بدم . وقتی کسی اهمیت نمیده چه احتیاج خودم اذیت کنم . شما اگه مردم مهم نیستن خوب بشین یک گوشه با دوستات آهنگ رو گوش بده ساز بزن آهنگ بساز از چیزی که دوست داریم حرف بزن چیکار داری مردم چی گوش میدن مردم مهم نیست دیگه .
    من هیچ جا نگفتم مردم مهم نیستن. گفتم همیشه در تخصص مردم نیست که بتونن یه کار خوب از بد تشخصی بدن.

24. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

به نظر من مشکل از طرف مسئولین ماست ما حتی یک برنامه ساز شناسی که حداقل ساز های سنتی خودمون رو به مردم از تلوزیون ملی خودمون پخش نمی کنیم اکثر مردم نمی تونن تفات صدای کمانچه رو با ویلون یا تار با سه تار تشخیص بدن دلیل این مشکل هم نوازنده یا استاد این ساز نیست مشکل مسولین محترم هستند که اجازه پخش حداقل اجرای سنتی را از تلوزیون نمی دهند منظورم این نیست که صدای اون ساز رو پخش کنن منظورم این که ساز رو به همراه نوازنده نشون بدن که حالا پاپ جاز راک رپ هم که اقایان خبر ندارند که به این ها می گن سبک

26. 2 کاربر برای این پست از mostafa_violon تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پوریا جان من با نظرت موفقم ولی من گفتم مردم دوست دارند سازهای سنتی خودشون استفاده کنند ولی کی حاظر اینکار کنه کدوم شخص حاظر با ساز ایرانیش بیاد توی یک آهنگ پاپ ؟ حاظر نیستن اینکار برای طرف مقابل انجام بدن ولی دوست دارند طرف مقابل بیاد سمتشون .
    اقای رومر عزیر درست شما با اینجور آهنگها آرامش میگیری ولی من بنده که نمیگرم چیکار کنم ؟ از نظر شعری گفتین میتونم بپرسم چه فرقی بین شعرهای علی اصحابی محسن یگانه محمد علیزاده و سامان جلیلی با انور آبیهاست ؟
    من گفتم اگه بخوام سنتی گوش بدم میرم بوستان گلستان سعدی یا غزلیات حافظ باز میکنم و میخونم و لذت میبرم . هر سبکی هر نوعی برای گروهی قشنگی داره قرار نیست همه چیز عام پسند باشه .
    موسیقی هم مثل فوتبال خیلیها طرف داره استقلال هستن خیلیهام طرف داره پرسپولیس و خیلیهام طرف دار سایپا یا صنعت نفت با اینکه میدونند هیچ وقت تا حالا نتونستن بین پنج تا اول باشن ولی تیمشون دوست دارند و ازش حمایت میکنند حتی اون تیمهایی که توی لیگه دسته دو هستن هم طرف دارهای خودشون دارند کسی نمیاد بگه آقای من این تیم شما دارید چه فایده داره حمایتش میکنید هیچ وقت که نتونست مقام بیار بیا استقلال حمایت کن بیا پرسپولیس حمایت کن پاس سپاهان ذوب آهن و ... که یه مقامی اوردن . حکایت ما هم همینه . ولی بعد از همه اینا همه این تیمها دور یک میز جمع میشن اونم تیم ملی بدون اینکه نسبت به هم ادعا داشته باشن یا کسی خودش بالاتر ببینه ولی توی موسیقی ما حاظر نیستیم دور یک میز جمع بشیم بگم آقا این موسیقی ما سنتیمون یک باشگاهمون این پاپ ما هم یک باشگاهمون . این متالمون یم باشگاهمون و این رپ ما هم یک باشگاهمون و این جاز و این راک هم یک باشگاهمون و ... اینا باشگاهامونند ولی اینو نمیخوایم بگیم میخوای بگیم یک باشگاه داریم اونم باشگاه سنتی پس رقابت چی ؟ لیگ چی ؟ مسابقه چی توی خود همون یک باشگاه یک مسابقهای داخلی برگزار میشه بین زیر گروهها باشگاه دیگه ام نمیخوایم همین بسته . پس آزادی چی ما میخوایم یک باشگاه دیگه بزنیم نه شما حق ندارید باشگاه جدید تاسیس کنید فقط باشگاه سنتی اگه میخواید برید عضوش بشید اگرم نمیخواد به سلامت.

28. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

برای اطلاع از عاقبت موسیقی ایران به ادرس زیز مرجعه کنید
    که ادرس روزنامه خبرانلاین می باشد
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

30. 2 کاربر برای این پست از mostafa_violon تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

عاقبت موسیقی ایران یعنی همین وقتی خودمون از موسیقمون حمایت نمیکنیم چه انتظاری به پیشرفت داریم نمیشود به یک بار همه خدای موسیقی باشن !!! وقتی ازتون میپرسن آهنگ چی گوش میدین وقتی توی این سایت بحثی گذاشته شده بود الان چی گوش میدی یک نفر یک آهنگ ایرانی ندیدم نام ببر همگی آهنگهای خارجی نا میبردن بعضی هام کم سنتی . اینگار که کسی بگه آهنگهای پاپ امروز گوش میکنه افت کلاس داره یا یه جوری میگن که اینگار گنا میکنه یا جونشو میگرند ولی 90 درصدتون توی کامپیوتر توی ماشینتون توی مغازتون از این آهنگها گوش میدین . موسیقی ببخشید براتون شده یک ادعا که فکر میکنید که توی هنر هستین و از بقیه کمی بیشتر میدونید از همه بالاترین مواظب باشین یک وقت تنتون به این پاپیها نخور یک وقت ویروس پاپ میگیرین !!!

32. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)