لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 35

موضوع: استاد پیانو در شیراز؟!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    20 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام

راستي چرا كسي از عزيز پران اصلا صحبتي نكرده؟ با اينكه در ليست اساتيد پيانو ي آموزشگاه آبنوس، اسم ايشون هميشه اوله (البته چند وقت پيش اينطور بود، اخيرا نمي دونم) كسي از ايشون چيزي مي دونه؟ شيوه تدريسشون خوبه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود

اساتيدي كه در منزل تدريس مي كنند و نه در آموزشگاه، آدرسشون رو از كجا بايد پرسيد؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gitarisst [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنظر من امین عنایتی خیلی استد عالی هست تو ابنوس کار می کنه و اموزشگاه ماهور
    درود

الان تماس گرفتم با آبنوس درباره يكي آدرس يكي از اساتيد پيانو-كه زماني با اين موسسه همكاري داشتند- ازشون بپرسم كه گفتند نمي شناسنشون!!!

حالا من از كي بايد آدرس بگيرم؟!!!
    ویرایش توسط Piano Lover : Saturday 22 January 2011 در ساعت 07:39 PM

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

هرکی یه نظری داره. اما هدف ازتدریس یادگیریه. اما به دلیل نپریدن هنرجو وخسته نشدنش گاهی معلم اگه دید خیلی هنرجو تو یه درس موند وبجایی نرسید میره سراغ درس دیگه. اما معلم با تجربه اصلا درسی که هنرجو توش بمونه بهش نمیده. چون مثل موم تو دستشه که هنرجو چی وچقدرباید بزنه؟

5. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

اقا... شیرازی های عزیز و چشم وهم چشمی... تورو خدا اینجارو محلی واسه تبلیغ واسه این معلم واون معتم نکنین. همه خوبن. همه.

7. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Piano Lover [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

راستي چرا كسي از عزيز پران اصلا صحبتي نكرده؟ با اينكه در ليست اساتيد پيانو ي آموزشگاه آبنوس، اسم ايشون هميشه اوله (البته چند وقت پيش اينطور بود، اخيرا نمي دونم) كسي از ايشون چيزي مي دونه؟ شيوه تدريسشون خوبه؟

اخی خدا حفظش کنه مرد واستاد نازنینیه. اولین معلم من بود. اینطورکه شنیدم حالش خوبه. واین معلمای پیر کمی ازرده خاطرن حقم دارن.4 تا جوون که نه احترام پیشکسوت ولااقل معلم خودشونو حقی که به گردن شیراز دارن ازیادبردند. البته ایشون واسه دل خودش کار میکنه وتدریس خستش کرده. نیازی هم به پولش نداره. اما حالش خوبه... بازم قدیمیا ... شیوهتدریس بیرش عالیه واسه راه اندازی فوق العاده ست.

9. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود بر شما جناب arsalan212 گرامي كه لطف كرده و به بعضي پرسشهاي بنده پاسخ گفتيد!

راستش ديگه داشتم نا اميد ميشدم كه اصلا كسي بياد اينجا تا چه برسه به اينكه...

بگذريم... خيلي خيلي از شما متشكرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هرکی یه نظری داره. اما هدف ازتدریس یادگیریه. اما به دلیل نپریدن هنرجو وخسته نشدنش گاهی معلم اگه دید خیلی هنرجو تو یه درس موند وبجایی نرسید میره سراغ درس دیگه. اما معلم با تجربه اصلا درسی که هنرجو توش بمونه بهش نمیده. چون مثل موم تو دستشه که هنرجو چی وچقدرباید بزنه؟
    كاملا باهاتون موافقم چون واقعا تاكيد زياد روي يك درس مي تونه اثر معكوس بذاره روي يادگيري و هنرجو كاملا دلسرد بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقا... شیرازی های عزیز و چشم وهم چشمی... تورو خدا اینجارو محلی واسه تبلیغ واسه این معلم واون معتم نکنین. همه خوبن. همه.
    همه خوبند درسته ولي خب بعضي وقتها بعضي روحيه ها و خلقيات بيشتر با هم جور درمياد. مثلا توضيحي كه يكي از دوستان درباره موفقيت يكي از اساتيد در آموزرش به كودكان داشتند خيلي مهم بود و مي تونه براي خيليها مفيد باشه. آخه فكر كنم قبول داشته باشيد كه همه اساتيد هم حوصله سروكله زدن با كودكان رو ندارند چون بعضيهاشون ممكنه اصلا هنرجوي خردسال نپذيرند.

اخی خدا حفظش کنه مرد واستاد نازنینیه. اولین معلم من بود. اینطورکه شنیدم حالش خوبه. واین معلمای پیر کمی ازرده خاطرن حقم دارن.4 تا جوون که نه احترام پیشکسوت ولااقل معلم خودشونو حقی که به گردن شیراز دارن ازیادبردند. البته ایشون واسه دل خودش کار میکنه وتدریس خستش کرده. نیازی هم به پولش نداره. اما حالش خوبه... بازم قدیمیا ... شیوهتدریس بیرش عالیه واسه راه اندازی فوق العاده ست.
    واي مرسي! خيلي دلم مي خواست يكي بالاخره اينجا درباره ايشون صحبت كنه! خيلي خيلي ممنون هم به خاطر اين پست دلنشين و هم به خاطر همه مطالب مهم و كليدي كه در بيشتر نوشته هاي شما ديده ميشه!

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

واي مرسي! خيلي دلم مي خواست يكي بالاخره اينجا درباره ايشون صحبت كنه! خيلي خيلي ممنون هم به خاطر اين پست دلنشين و ...

خواهش میکنم. یه زمانی فقط اقایان استاد عزیز پران. علی ازاد. بهرام نصرالهی. بودن اصلا اینا پایه گذارانی بودن که زیر نظر استاد معین وزمان اقای همافردرارشاد درخانه فرهنگ هم درس میدادند هم میگرفتند. نه اینترنتی بود نه امکاناتی. هرچه بلدبودن یادماها دادند. بنده افتخارشاگردی این 3 تن رو دارم وهمیشه وهرجا از ایشان با افتخار یاد میکنم. چراکه قدردانی وحق شناسی ویژگی حرفه ای هاست واین چیزارو اونا بما یاد دادند. من فقط یک برخورد وسئوال زمان نوجوانی از ازاد کردم اما همیشه بهش میگم استادمن. اقای بهرام نصراللهی که هنوزهم در خدمتشونم وهمکارشونم هم ازش خیلی چیزایادگرفتم. مردم عوام نمیدونن هزارنکته باریک ترازمو درنوازندگی پیانو هست وهرکی تکنیک الکی خرج کنه بدون دقت ودرک نه تنها پیانیست نیست بلکه پیانو رو به وراجی وامیداره. بهرحال اینها به گردن شیراز حق دارند. (ارسلان بلادی)

12. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41347
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    40 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز
    من علی آزاد (آموزشگاه سارنگ_فرهنگ شهر) رو پیشنهاد می کنم. توی تدریس خیلی حرفه ای هستند و جدی دنبال می کنن. اگه می خوایین اصولی پیانو یاد بگیرید استاد خیلی مناسبی هست. البته سخت گیری های خودش رو هم داره. امیر آزاد برادرشون هم استاد خیلی خوبین ولی سخت گیری کمتری داره

14. کاربران زیر از dark_rock_girl به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

واي مرسي! خيلي دلم مي خواست يكي بالاخره اينجا درباره ايشون صحبت كنه! خيلي خيلي ممنون هم به خاطر اين پست دلنشين و ...

خواهش میکنم. یه زمانی فقط اقایان استاد عزیز پران. علی ازاد. بهرام نصرالهی. بودن اصلا اینا پایه گذارانی بودن که زیر نظر استاد معین وزمان اقای همافردرارشاد درخانه فرهنگ هم درس میدادند هم میگرفتند. نه اینترنتی بود نه امکاناتی. هرچه بلدبودن یادماها دادند. بنده افتخارشاگردی این 3 تن رو دارم وهمیشه وهرجا از ایشان با افتخار یاد میکنم. چراکه قدردانی وحق شناسی ویژگی حرفه ای هاست واین چیزارو اونا بما یاد دادند. من فقط یک برخورد وسئوال زمان نوجوانی از ازاد کردم اما همیشه بهش میگم استادمن. اقای بهرام نصراللهی که هنوزهم در خدمتشونم وهمکارشونم هم ازش خیلی چیزایادگرفتم. مردم عوام نمیدونن هزارنکته باریک ترازمو درنوازندگی پیانو هست وهرکی تکنیک الکی خرج کنه بدون دقت ودرک نه تنها پیانیست نیست بلکه پیانو رو به وراجی وامیداره. بهرحال اینها به گردن شیراز حق دارند. (ارسلان بلادی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark_rock_girl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز
    من علی آزاد (آموزشگاه سارنگ_فرهنگ شهر) رو پیشنهاد می کنم. توی تدریس خیلی حرفه ای هستند و جدی دنبال می کنن. اگه می خوایین اصولی پیانو یاد بگیرید استاد خیلی مناسبی هست. البته سخت گیری های خودش رو هم داره. امیر آزاد برادرشون هم استاد خیلی خوبین ولی سخت گیری کمتری داره
    درود بر شما اساتيد بزرگ!

سپاس فراوان به خاطر بيان اين نكات بسيار مهم و اساسي! واقعا لازم بود به بعضي جزييات درباره روشها پرداخته بشه كه خوشبختانه نوشته شما داراي اين جزييات است.

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض استاد پیانو

یه نوازنده یه نفره که ویژگیهای خودشو میدونه وبایدم خوب بزنه چون اسمش نوازندست. بهترو... مقایسه واین حرفا هم ندازه. اما یه معلم با صدها نفربا ویژگیهای گوناگون ازنظر نوع وسایزانگشت. روانشناسی هنرجو. وغیره علاوه بر نوازنده بودن باید کارکنه. و هنرمند تحویل بده. یعنی کارخانه تولید چیانیست. خوب معلومه که تولید کننده از کالا ارزشش بیشتره. بهرحال یک معلم بالای 35 ساله اقلا 20 سال ساززده و10 سال مطالعه کرده. پس هرکه کیخوادباشه جای تقدیرداره. چه اقای ایکس چه خانم ایگرگ. چه استاد شما چه معلم بنده. اگه اسم اوردم چونکه اینها جق به گردنمون دارن. والا نوازنده ومعتمهای جوان وجویای نام زیادند.

17. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یه نوازنده یه نفره که ویژگیهای خودشو میدونه وبایدم خوب بزنه چون اسمش نوازندست. بهترو... مقایسه واین حرفا هم ندازه. اما یه معلم با صدها نفربا ویژگیهای گوناگون ازنظر نوع وسایزانگشت. روانشناسی هنرجو. وغیره علاوه بر نوازنده بودن باید کارکنه. و هنرمند تحویل بده. یعنی کارخانه تولید چیانیست. خوب معلومه که تولید کننده از کالا ارزشش بیشتره. بهرحال یک معلم بالای 35 ساله اقلا 20 سال ساززده و10 سال مطالعه کرده. پس هرکه کیخوادباشه جای تقدیرداره. چه اقای ایکس چه خانم ایگرگ. چه استاد شما چه معلم بنده. اگه اسم اوردم چونکه اینها جق به گردنمون دارن. والا نوازنده ومعتمهای جوان وجویای نام زیادند.
    حق با شماست. كاملا درست مي فرماييد. واقعا اين اساتيد بزرگ حق بزرگي به گردن كل جامعه هنري و نه فقط هنرجوها دارند چون به هر حال نقش بسيار موثري در ارتقا، سطح هنر در جامعه دارند.

باز هم ممنون به خاطر اين معرفي جامع!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28355
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مصاحبه اختصاصي با باتجربه ترين جوان موسيقي كلاسيك شيراز رو امروز به طور اتفاقي ديدم و بايد بگم بعد از خواندنش احساس كردم به نوعي لازم است در اين تاپيك قرار بگيره چون نكات جالبي در اون گفته شده:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض استادپیانو

یکی ازمسائل مهم درجهت هنرمندشدن وپیشرفت اعتراف به توانایی دیگران وپرهیزازخودشیفتگی وحسادته که متاسفانه بین هنریا کم نیست. اقای شکرالهی هم یکی از جوانان مستعدهست. بنده نوازندگی ایشون رو وقتی خیلی نوجون بود دیدم البته به دلیل نبود فستیوال ورقابت وارکسترهای داخلی یه پیانیست داخلی نمیتونه به درجات والی استاندارد برسه ودرتکنوازی هم فقط به اجرای رسیتال بسنده میشه. برخی که فوق العاده بین اطرافیان مسحورکننده مینوازنداما حتی یک رسیتال معین نمیتوانندبزنن. ومخلوطی ازاتودهای جسته گریخته راسرهم میبندند. اما این جوون یعنی شکرالهی هم دقت روداره هم فهم واشنایی با تفسیرقطعات بسته به نوع سبک. موفق باشه ایشالا.

21. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118128
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدکات دوستان و اساتید محترم در زمینه موسیقی اللخصوص پیانیست های محترم بنده 23 سالدارم و تازگیا یه پیانو دیجیتال گرفتم yamaha ydp 162 دوستان چند سوال داشتم
    1-نظرتون راجب سازم چیه و کی باید تعویضش کنم بکنمش اکوستیک
    2- چون شهرسستان و تازه میخوام شروع کنم میخوام با اقای نصرالهی یا احسان شکراالهی یا علی ازاد شروع کنم به نظرتون کدوم استاد واسم بهتره و میتونه مفاهیم رو بهم بهتر انتقال بده و لطفا محل تدریس و شمارشون رو بهم بدین
    3-جون شهرسستانم و خیلی سختمه 8 ساعت راه تا شیراز بهنظرتون در ماه چند جلسه برام خوبه یه استاد میگفت ماهی یه جلسه یه ساعتو نیمه خوبه یکیمتو منزلش کار میکرد میکفت دو جلسه یه ساعته
    4-چون بنده 23 سالمه خیلیا بهم میگن دیره برای حرفه ای شدن و بدنت شکل گرفته و استیلت سخته اصلاح بشه ایا این درسته من خودم فک میکنم همش به تلاشم بستگی داره وگرنه چایکفسکیم دیر شروع کرد یا رابرت شومان
    5- دوستان پستمو اصلاح میکنم من همین الان با اموزشگاه ی مختلف تماس گرفتم نتونسم اقای نصراللهی رو پیدا کنم جناب اقای علی ازاد هم وقتشون کلا پره مونده اقای امیر ازاد و جناب عزیز پران از این دو کدوم انتخاب کنم واسه من ک میخوام از صفر شروع کنم و همچنین اگه اقای نصراللهی هم فهمیدین کجا میشه پیداش کرد یه ندایی بدین
    با تشکر از همتون لطفا شماره و ادرس اون سه استاد که گفتم یعنی بهرام نصراللهی و احسان شکراللهی رو بهم بدین یا وحید کریم پور ک تو همین روزا برم پیششون ایشالله
    ویرایش توسط smurf : Wednesday 5 November 2014 در ساعت 11:47 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122789
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام

ميخواستم نظر افراد رو راجع به آقاي حامد باستاني نژاد كه تو آموزشگاه باريتون پيانو تدريس ميكنن بدونم؟ايشون در چه سطحي كار ميكنن؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)