لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 61

موضوع: توصیه برای اینکه چگونه ناخن محکمی داشته باشیم

netmooteler آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15214
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,023
    414 بار تشکر شده در 124 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    ناخن های من که خدا رو شکر بسیار عالی هستن اگه چشمش نزنم... ولی با این وجود برای احتیاط چند وقت یه بار بادم زمینی می خورم چون برای استحکام ناخن بسیار مفیده... البته اینم بگم بادم زمینی مزمز نمی خورما از خشکباری می گیرم
    واما اونایی که جنس ناخنشون خوب نیس ؛ شکننده ، یا نازک هس باید در هر مورد دنبال علتش باشن
    به طوری که تا جایی که من اطلاع دارم اگه ناخنتون شکننده هست از خشک بودن اوناس و باید کمی مرطوب کننده به اونا بزنید و همین طور اکه رطوبت ناخن از یه حدی زیاد تر شه ناخن می شکنه در کل باید رطوبت ناخنتون در حد عادی باشه ...
    آرزو می کنم ناخن های مورد دلخواه تونو داشته باشین ...
    بدرود..
    هیچ صدایی زیباتر از صدای گیتار نیست مگر صدای دو گیتار "شوپن"

اولین نمونه کار (پاپ)

2. کاربران زیر از netmooteler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

netmooteler آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15214
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,023
    414 بار تشکر شده در 124 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود از چسب ناخن استفاده کن دوست من یا از انگشتی ستار به جای ناخن که صدای جالبی بهت نمی ده ...
    هیچ صدایی زیباتر از صدای گیتار نیست مگر صدای دو گیتار "شوپن"

اولین نمونه کار (پاپ)

4. کاربران زیر از netmooteler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    4,066 بار تشکر شده در 1,278 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 100/4
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط sd 3.4 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جالبه!!! اينهمه لينك تاييد كرد ولي اين يكي كه بيطرفه مورد قبول شماست؟دوست عزيز شما كه تويه هر پستتون فقط ميخوايد بگيد 10 ساله ساز ميزنيد. خدا كنه بشه 50 سال. ولي شما الان فقط جهت غرورتون حرف منو تاييد نميكنيد. ولي در درون ميدونيد حق با منه. لطفا بقيه هم نظرشونو بدن. ولي در كل درود بر ابليمو
    ببین دوست خوبم ، اگر قراره اینجا بحث کنیم و نظر بدیم ، نباید لج بازی باشه ، شما اومدی یه نظری دادی حالا بر مبنای هر علم و یا تجربه ای . یکی دیگه مثل من هم اومد ردش کرد. هم من دلیل آوردم برای حرم و هم شما دلیل آوردی دیگه قضاوت با دیگرانه اما اینکه شما به روش های غیر منطقی بخوای حرفت رو به کرسی بنشونی غیر قابل قبوله این از این . شما سایت هات رو معرفی کردی من هم چند تاشو دیدم (هر چند الان مانیتور ندارم و نمی تونم همه ی لینک ها رو تک تک بررسی کنم) اما ببین 1- من گفتم این مطابق طب سنتیست و شما بی دلیل فرمودی که این طب جدیده و دکتر ها گفتن که من تو لینک هات ندیدم همچین چیزی رو و این یک حرف غیر منطقی شما . دوم من با دلیل علمی به شما گفتم اسید ماده ی موثر سفت کننده ی استخوان و ناخن رو می خوره که این رو هم شما قبول نداری و دلیل بعدی : اقای جان آبلیمو هرچی هم که داشته باشه حد اکثر یک اثر موضعی و سطحی میگذاره چرا؟ حتما شنیدید که هیچ ویتامینی از راه پوست جذب نمیشه و همه ی این تبلیغتی که برای انواع ویتامین هایی که مثلا به مو بمالید و یا به پوست و موثره و فلان و بهمان همش تبلیغاته محضه و اثری نداره! پس آبلیمو هم ویتامین سی داره ولی از راه پوست جذب نخواهد شد! اینها بکنار ! تجربه ی شخصیم هم اینه که در عمل برای من مفید نبوده!
    از اینکه بگذریم! اگر شما تازه عضو سایت شدی من الان 3 ساله دست کم عضو سایتم و مدیر سابق بخش سه تار بودم و اونهایی که باید منو روی این سایت بشناسن و بدونن چه می کنم ، می دونن! پس نیازی ندارم که تو این بخش که سه ساله دارم توش فعالیت می کنم خودم رو معرفی کنم در ضمن سنوات نوازندگی بنده رو کم نفرمایید ! عرض کردم 12 13 سال :))
    ======================
    فکر می کنم به اندازه ی کافی برای این مبحث وقت گذاشتم .
    ============
    رامین جان برای خوش فرم شدن ناخن چند تا مطلب هست که دوستان هم تو بحث ها گفتن و من عملا تجربشون کردم.
    اول اینکه برای داشتن ناخن خوش فرم باید چندین سال ناخن رو بلند نگه داشت و ازش مراقبت کرد تا به اصطلاح ناخن تربیت بشه ! این مشکل شما رو من اوایل تا چند سال داشتم اما بعد از گذشت سالیالنی واقعا الان که نگاه می کنم به ناخنم زمین تا آسمون از نظر فرم و حتی کیفیت تفاوت کرده و اون انحنا از بین رفته و فرم قابل قبولی داره و صدای خوبی هم ایجاد میکنه .
    مراقبت از ناخن هم یکیش اینه که با سمباده و یا سوهان نرم مدام اون فرم مورد نظر ناخن رو حفظ کنی از بیش از حد بلند و یا کوتاه شدنش جلوگیری کنی و همینطور از شکستنش .
    مورد بعد که اخیرا در یکی دو سال اخیر من تجربه کردم اینه که هر شب کرم بزنی به ناخنت حالا داستان کرم :
    کلا تجربه ی من اینه که هر شب به دستاتون کرم بزنید قبل از خواب چون هم از خشکی ناخن جلوگیری میکنه و هم جذب چربی کرم باعث نرمش مفاصل انگشتا میشه باید بگم این از طب قدیمه که روی مفاصل آسیب دیده مثلا روغن حیانی میگذاشتن تا به ترمیمش کمک کنه و اتفاقا چربی از راه پوس جذب میشه!
    وقتی شما کرم میزنید بطور مرتب ، ناخن خشک نمیشه ضمن اینکه با جذب چربی ، طراوت و استحکامش حفظ میشه و معمولا با تنظیم این ویژگی فرم ایده آل خودش رو پیدا میکنه !
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.
    -------------------------------------------
    درمان قطعی و موضعی تعریق بیش از حد کف دست برای دوستان نوازنده!

6. 3 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1345
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    29
    72 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوباره به همه دوستان و تشکر از نظرات همه دوستان مخصوصا علی آقا(Alib)

خواهشا این مطلب علمی در مورد بیوتین یا به عبارتی ویتامین B1 راجدی بگیرید.
    خدمتتون عرض کردم من به دلیل این رژیم غذایی دارم و صد متاسفانه شیر و پنیر ،خامه و کره و اکثرلبنیات را نمی تونم بخورم، دارم مولتی ویتاومین می خورم و فوق العاده محکم شدن ناخن ،اثر ثانوی این مکمل هاست
    قبلا ناخن من در معرض آب و شوینده بودن ها، خیلی سریع استحکام خودشو از دست می داد، به داخل خم می شد، خلاصه اعصابمو خرد کرده بود اما خدا را شکر ناخن من به حدی سفت، محکم و ضخیم شده که رنگش دیگه شیشه ای نیست و شیری رنگ شده و حتی به سختی تمام با سوهان زدن سابیده میشن.
    ببخشید اگه تو کاری که تخصص ندارم نظر میدم اما تا اونجایی که می دونم ما ایرانی ها اکثرا مشکل سو تغذیه داریم و این مولتی ویتامین ها نه تنها ضرری نداشته باشن شاید سود و منفعت فراوان داشته باشم.

به حدی از این تجربه ناخن محکم داشتن خوشحالم که میخام اونایی که مثل من مشکل ناخن دارند هم تجربه کنند

8. کاربران زیر از s.zareie به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    1,166 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین دوست خوبم ، اگر قراره اینجا بحث کنیم و نظر بدیم ، نباید لج بازی باشه ، شما اومدی یه نظری دادی حالا بر مبنای هر علم و یا تجربه ای . یکی دیگه مثل من هم اومد ردش کرد. هم من دلیل آوردم برای حرم و هم شما دلیل آوردی دیگه قضاوت با دیگرانه اما اینکه شما به روش های غیر منطقی بخوای حرفت رو به کرسی بنشونی غیر قابل قبوله این از این . شما سایت هات رو معرفی کردی من هم چند تاشو دیدم (هر چند الان مانیتور ندارم و نمی تونم همه ی لینک ها رو تک تک بررسی کنم) اما ببین 1- من گفتم این مطابق طب سنتیست و شما بی دلیل فرمودی که این طب جدیده و دکتر ها گفتن که من تو لینک هات ندیدم همچین چیزی رو و این یک حرف غیر منطقی شما . دوم من با دلیل علمی به شما گفتم اسید ماده ی موثر سفت کننده ی استخوان و ناخن رو می خوره که این رو هم شما قبول نداری و دلیل بعدی : اقای جان آبلیمو هرچی هم که داشته باشه حد اکثر یک اثر موضعی و سطحی میگذاره چرا؟ حتما شنیدید که هیچ ویتامینی از راه پوست جذب نمیشه و همه ی این تبلیغتی که برای انواع ویتامین هایی که مثلا به مو بمالید و یا به پوست و موثره و فلان و بهمان همش تبلیغاته محضه و اثری نداره! پس آبلیمو هم ویتامین سی داره ولی از راه پوست جذب نخواهد شد! اینها بکنار ! تجربه ی شخصیم هم اینه که در عمل برای من مفید نبوده!
    از اینکه بگذریم! اگر شما تازه عضو سایت شدی من الان 3 ساله دست کم عضو سایتم و مدیر سابق بخش سه تار بودم و اونهایی که باید منو روی این سایت بشناسن و بدونن چه می کنم ، می دونن! پس نیازی ندارم که تو این بخش که سه ساله دارم توش فعالیت می کنم خودم رو معرفی کنم در ضمن سنوات نوازندگی بنده رو کم نفرمایید ! عرض کردم 12 13 سال :))
    ======================
    ============
    رامین جان برای خوش فرم شدن ناخن چند تا مطلب هست که دوستان هم تو بحث ها گفتن و من عملا تجربشون کردم.
    اول اینکه برای داشتن ناخن خوش فرم باید چندین سال ناخن رو بلند نگه داشت و ازش مراقبت کرد تا به اصطلاح ناخن تربیت بشه ! این مشکل شما رو من اوایل تا چند سال داشتم اما بعد از گذشت سالیالنی واقعا الان که نگاه می کنم به ناخنم زمین تا آسمون از نظر فرم و حتی کیفیت تفاوت کرده و اون انحنا از بین رفته و فرم قابل قبولی داره و صدای خوبی هم ایجاد میکنه .
    مراقبت از ناخن هم یکیش اینه که با سمباده و یا سوهان نرم مدام اون فرم مورد نظر ناخن رو حفظ کنی از بیش از حد بلند و یا کوتاه شدنش جلوگیری کنی و همینطور از شکستنش .
    مورد بعد که اخیرا در یکی دو سال اخیر من تجربه کردم اینه که هر شب کرم بزنی به ناخنت حالا داستان کرم :
    کلا تجربه ی من اینه که هر شب به دستاتون کرم بزنید قبل از خواب چون هم از خشکی ناخن جلوگیری میکنه و هم جذب چربی کرم باعث نرمش مفاصل انگشتا میشه باید بگم این از طب قدیمه که روی مفاصل آسیب دیده مثلا روغن حیانی میگذاشتن تا به ترمیمش کمک کنه و اتفاقا چربی از راه پوس جذب میشه!
    وقتی شما کرم میزنید بطور مرتب ، ناخن خشک نمیشه ضمن اینکه با جذب چربی ، طراوت و استحکامش حفظ میشه و معمولا با تنظیم این ویژگی فرم ایده آل خودش رو پیدا میکنه !
    ابليمو كلسيمش باعث سخت شدن ناخن ميشه نه ويتامين c
    شما ميگيد 13 سال؟33 سال هم باشد من ميگم شما دچار غرور كاذب شده ايد. بهترست در پست هاي قبلي كه احاديثي مربوط به غرور گذاشتم رو ببينيد. البته اگه اعتقادي داريد

10. کاربران زیر از sd_34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ======================
    ============
    ”من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم خواهی از سخنم پند گیر و خواهی ملال“
    ولي بدونيد كه شما فقط بخاطر غرور حرف منو قبول نداريد. و همين باعث شده خودتون و نظراتتونو خيلي بالا بدونيد. ولي بدانيد ابليمو اثر بسيار خوبي در ناخن ها داره

12. کاربران زیر از sd_34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط sd 3.4 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ابليمو كلسيمش باعث سخت شدن ناخن ميشه نه ويتامين c
    شما ميگيد 13 سال؟33 سال هم باشد من ميگم شما دچار غرور كاذب شده ايد. بهترست در پست هاي قبلي كه احاديثي مربوط به غرور گذاشتم رو ببينيد. البته اگه اعتقادي داريد
    ”من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم خواهی از سخنم پند گیر و خواهی ملال“
    ولي بدونيد كه شما فقط بخاطر غرور حرف منو قبول نداريد. و همين باعث شده خودتون و نظراتتونو خيلي بالا بدونيد. ولي بدانيد ابليمو اثر بسيار خوبي در ناخن ها داره
    آقای „قرمزته” فونت بزرگ و رنگ قرمز کم بود دو تا دو تا پست میزنی؟ :))
    عزیز دلم حق با شماست! آبلیمو بسیار موثره نه تنها برای ناخن بلکه همه جای بدن :دی کسی هم باهاش مشکلی نداره! :دی
    مطلب زیاد هست برای نوشتن اما نیازی به طرحش با شما نیست! یعنی هنوز زوده!
    موفق و پیروز باشی دوست خوبم
    علی
    هر آنچه از رفتار ناثواب در کردار و گفتار انسان ها می بینیم ؛ بازتاب خردی ها و نارسایی های اندرون آنهاست.

14. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نه اتفاقا ابيمه. ولي ممنون كه غرور رو كنار گذاشتي و دونستي ابليمو چه خواصي داره

16. کاربران زیر از sd_34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

اميدوارم كه ديگه حرف كسي رو به اشتباه رد نكني. اول يك مقدار مطالعه بعد اگه شما راست بگيد پذيرش از ما

Blue_Danube آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    28900
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    785
    1,199 بار تشکر شده در 369 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بحث سر آبلیموئه؟
    آقا من شخصا بیشترین خصوصیت آبلیمو رو که دوست دارم و بنظرم مفیده... تو جوجه کبابه که واقعا خوش مزش میکنه
    آقا از اینا بگذریم...
    من مشکلی در ناخن دارم
    با اینکه ناخنمو از 3 میل بیشتر بلند نمیذارم... و علاوه بر اینکه نازکه...
    مشکلم این نیست که میشکنه... بلکه مشکلم اینه که تا از 2میل بیشتر میشه خم میشه
    واسه این خم شدنش راه حلتون چیه؟
    البته فکر کنم چون گیتار سیمهاش ضخیم تره... نیاز به ناخن محکم تری داشته باشه
    من واسه سه تار میخوام... نمیخوام زیاد سفت سفت محکم بشه... میخوام فقط خم نشه.. و اصولی رشد کنه... چکار کنم؟
    رامین جان منم این مشکل رو دارم ناخنم مثل کمر یه پیر مرد خم وقوس داره منم که همین باعث شده ریز تو سه تار یه جورایی بد بشه . ولی قبل از هر دفعه زدن یکم سوهانش میزنم . نمیدونم فکر کنم ارثی باشه راهی هم واسه درمانش نباشه .
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

19. کاربران زیر از Blue_Danube به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Danube [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    رامین جان منم این مشکل رو دارم ناخنم مثل کمر یه پیر مرد خم وقوس داره منم که همین باعث شده ریز تو سه تار یه جورایی بد بشه . ولی قبل از هر دفعه زدن یکم سوهانش میزنم . نمیدونم فکر کنم ارثی باشه راهی هم واسه درمانش نباشه .
    دوست خوبم چند وقته ناخن میکشی روی ساز؟ بطور دقیق تر چند وقته که ناخنت رو بلند نگه می داری؟
    هیچ مشکلی نیست که راه حلی نداشته باشه . مساله ی ناخن هم تا حد زیادی قابل اصلاحه.
    خیلی از روش ها اینجا مطرح شد که می تونی امتحانشون کنی و بعدا نتیجه رو ذکر کنی تا برای بقیه ی دوستان هم مفید باشه .
    خلاصه نا امید نباش! ..

21. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

ممنون علی خان... والا در مورد عادت بلند بودن ناخن که حدود 1 ساله که بلند میذارم... ولی تا خم میشه یه ذرشو کوتاه میکنم تا فرمش خراب نشه... در مورد رسیدگی و سوهان هم... اونکارم میکنم...
    اما تاحالا کرم بهش نزدم... حالا میزنم ببینم چی میشه
    -___________________________
    عرفان نمیدونستم سه تار هم میزنی... ایول...
    این مواظبت از ناخن و دستها هم کار سختیه واقعا...
    آدم ناخنش بشکنه از یه طرف... دستش بسوزه تاول بزنه از یه طرف... نوک انگشتان دست چپ زخم بشه باز یه مشکل
    بقول استاد قبلیم... نوازنده اگه سرش بره نباید بذاره دستاش طوری بشن lo0l
    هرچند اون موقع این جوابو بهش دادم که گفتم استاد قبلنا میگفتن جراح اگه سرش بره نباید دستش طوری بشه :))
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

23. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

رامین جان ، حتما کرم رو امتحان کن ، تصور خود من این بود که کرم ناخن رو نرم میکنه و من کرم رو برای پست میزدم و بعد تصادفا طی گذشت مدتی متوجه شدم که روی ناخن ها تاثیر مثبت داره. مثلا مثل چوبی که با روغن پلیش میشه و استحکامش در برابر آسب و خوردی بیشتر میشه
    اما در مورد یک سال ، قسمت سخت ماجرا همین جاست و بدون اینکه بخوام شعار بدم یه جورایی صبری عاشقانه می خواد حل شدن این مشکلات اما قابله حله . کارهایی که شما انجام میدی خیلی خوبه برای مرتب نگه داشتن ناخن و راه تحمل و کنار اومدن باهاش همینه ولی بهت قول میدم بعد از 3 4 سال که مداوم به ناخنت برسی قطعا مشکل خم شدن ناخنت تا حد زیاد و قابل قبولی رفع خواهد شد.
    ای کاش عکس واضحی از ناخنم در شروع ساز زدن داشتم و عکسی هم از الان در کنار هم میگذاشتم تا دوستان میزان تغییرش رو ببینن .

25. 2 کاربر برای این پست از AliB تشکر کرده اند:

Blue_Danube آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    28900
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    785
    1,199 بار تشکر شده در 369 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست خوبم چند وقته ناخن میکشی روی ساز؟ بطور دقیق تر چند وقته که ناخنت رو بلند نگه می داری؟
    هیچ مشکلی نیست که راه حلی نداشته باشه . مساله ی ناخن هم تا حد زیادی قابل اصلاحه.
    خیلی از روش ها اینجا مطرح شد که می تونی امتحانشون کنی و بعدا نتیجه رو ذکر کنی تا برای بقیه ی دوستان هم مفید باشه .
    خلاصه نا امید نباش! ..
    علی جان ممنون . من 1 سالی هست که ناخنم بلنده ولی چند ماهی بیشتر نیست که 3تار میزنم قبلا با ویولن تمرین ریز میکردم .
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

mae_6677 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30155
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    409
    330 بار تشکر شده در 116 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    14

سلام
    ناخن منم قوس داره. و هروقت ميخوام سه تار بزنم اول اونو با آب گرم نرم ميكنم و بعدش بادندونام اون صاف ميكنم. البته با اين روش هرچند دقيقه يك بار بايد اين كار رو تكرار كني(صاف كردن با دندون رو عرض ميكنم)
    من و ... .

AliB آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4267
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    2,298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Danube [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    علی جان ممنون . من 1 سالی هست که ناخنم بلنده ولی چند ماهی بیشتر نیست که 3تار میزنم قبلا با ویولن تمرین ریز میکردم .
    خوب ، طبق تجربم باید بیشتر صبر کنی ، به رامین جان هم گفتم . و باید بهش برسی و الان که فکر می کنم یه عامل دیگه هم توذهنم میاد و من طی دو سال گذشته بیشتر با مضراب ساز زدم اونم بخاطر تمرینات فشرده تر که هیچ ناخنی تابش رو نداره! اما شاید یکی دیگه از عواملی که کمک کرده هرچه بیشتر فرم ناخنم اصلاح بشه همین مضراب دست سازی بود که استفاده می کردم که مثل یک پروتز پشت ناخن قرار میگرفت و کلا دو طرف ناخن رو مجبور به صاف بودن مکرد. الان که دوستمون در مورد صاف کردن ناخن با دندون گفت این هم به ذهن من رسید . البته باید بگم این مساله به معنی نفی اثربخشی کرم زدن ناخن و خوردن مواد کلسیم و روی و ویتامین ب دار برای تقویت کیفیت ناخن و همینطور رسیدگی و سوهان زدن به اون نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mae_6677 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    ناخن منم قوس داره. و هروقت ميخوام سه تار بزنم اول اونو با آب گرم نرم ميكنم و بعدش بادندونام اون صاف ميكنم. البته با اين روش هرچند دقيقه يك بار بايد اين كار رو تكرار كني(صاف كردن با دندون رو عرض ميكنم)
    روش خلاقانه ایه اما دو تا ایراد داره . یکی اینکه مدام نیاز به تکرارش هستیم که عملا برای یک نوازنده غیر ممکنه در مواقع ضروری مثلا اجرا و ضبط و دیگه اینکه وقتی ناخن رو مککر در آب بگذاری این کار خودش باعث خشک شدن ناخن در دراز مدت میشه و در مواقع عادی خیلی شکننده میشه .

29. کاربران زیر از AliB به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)