لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم نرم افزار کیفیت خروجی بهتری داره ؟

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Fl studio

6 46.15%
  • Cubase

2 15.38%
  • Reason

0 0%
  • Sonar

2 15.38%
  • Nuendo

3 23.08%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 31 از 31

موضوع: آموزش کامل تکنیک ووکودر در FL (لیزری کردن صدا)

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

Cool

0 Not allowed! Not allowed!
    من خودم از اف ال شروع کردم و از اف ال 3 همراه این نرم افزار بودم . و الان حدود 13 ساله که آهنگسازی با کامپیوتر رو ادامه دادم . شما صد در صد مطمئن باش از یه جایی دیگه احساس می کنی دیگه FL بدردت نمی خوره . من بعد از شش سال به کیوبیس مهاجرت کردم و الان دیگه از پرو تولز HD استفاده می کنم . در حدود چهار سالی هم هست که من و یکی از دی جی های معروف ایران که اگه اسمشو بیارم حتما میشناسی استودیوی خودمونو داریم . چیزی که من نوشتم در مورد خروجی اف ال حاصل این دوره تجربه دوازده سیزده ساله خودم در این زمینه هست. ولی امتحانش برا همه وجود داره . شما هم اگه با یه سیستم اسپیکر مونیتورینگ AKG یا M- Audio خروجی اف ال رو با نرم افزار هالیوودی پروتولز اچ دی مقایسه کنید به همون نتیجه من می رسین . در ضمن FL هیچ کاری نمیکنه که توی کیوبیس 5 یا پروتولز هم نشه با کیفیت برتر انجامش داد . اینو من نمیگم . شما می تونی اظهارات آهنگسازانی مثل ژان میشل ژار - ونجلیس - Dj Dado - دی جی علی گیتور - و گرو تنجرین دریمز رو بری مطالعه کنی که در مورد پروتولز و تجهیزات اون اظهار شگفتی کردند . مثلا توی یه تستی که خودمون انجام دادیم از یه وی اس تی واحد و استاندارد بنام امنیسفیر پروتولز HD حدود 95 درصد - LE حدود 80 درصد - کیوبیس 5 و 3.5 هم تقریبا 80 درصد (79.89) - سونار 65 درصد - و اف ال چیزی حدود 36 درصد صدای اورجینال وی اس تی رو خروجی دادن . توضیح اینکه سیستم مونیتورینگ AKG توانایی این تست رو داره که با نرم افزار خاص خودش این کارو انجام میده .. بنابراین وقتی میگیم اف ال نسبت به بقیه خروجی بی کیفیت تری داره زیاد هم بیراه نیست... ممنون از توجه شما

حالا یه وی اس تی دیگه برا تکنیک ووکودر رو میخوام بذارم بنام Orange Vocoder
    این دیگه اصلا همه کارها رو خودش میکنه . فقط شما یه نمونه صوتی باید بذاری و روی کلاویه های وی اس تی فقط اکورد و گامتو مشخص کن بعد هم کانال نمونه صوتی رو به شیار این ووکودر کذایی نسبت بده . من اینو قبلا داشتم نمیدونم از کجا . ولی فکر کنم با یه جستجوی ساده توی وی اس تی های Free توی اینترنت بشه گیرش آورد . حجمش هم زیاد نباید باشه . خیلی سادس ولی کارایی بالایی داره
    اون فایل پایین هم دموی همین نرم افزاره (نمونه آهنگ)
    :::::
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 33.jpg  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط Dj_MAN : Thursday 30 September 2010 در ساعت 06:45 PM

2. 5 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Porya آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19790
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    781
    1,061 بار تشکر شده در 339 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

عزیز من با اف ال کار نمیکنم . برای این که تابیک از بحث اصلی منحرف نشه تو پیغام خصوصی عرض میکنم خدمتتون .

4. 2 کاربر برای این پست از Porya تشکر کرده اند:

nanani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    465
    374 بار تشکر شده در 112 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

از دعوتتون متشکرم. تاپیک بسیار مفیدی هست. خوشحالم که اگه سوالی داشته باشم میتونم روی شما حساب کنم. پاینده و پیروز باشید.
    تبسم شیرین عشق گوشه ای از نگاه خداست.تنها به نگاه او می سپارمت.

6. 2 کاربر برای این پست از nanani تشکر کرده اند:

aliz46 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11277
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    168
    132 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/2
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    16

سلام

از دعوتت ممنونم . متاسفانه من از نحوه کار این نرم افزارها هیچ اطلاعی ندارم. اگر چه هر 3 تا نرم افزار رو تو کامپیوترم دارم ولی چون هر کاری کردم و هرچقدر ور رفتم و تنظیمات رو عوض کردم نتونستم صدای نرم افزار رو از سابووفر یا کیبوردم بشنوم حوصله ام سر رفت و ولشون کردم .

اگر حوصله داشتی در موردش توضیح بده .

ممنون

8. کاربران زیر از aliz46 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sensation آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5088
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    556
    1,488 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/1
    میزان امتیاز
    17

اگر دنبال جواب اين سوال ميگرديد نظر سنجي رو حذف كنيد !
    در تمام دنيا اثبات شده كه خروجي نرم افزار كوچكترين ارتبطاطي به كيفيت نداره...
    البته بلاخره تونستيم بعد از 100 سال به علاقه مندان ثابت كنيم كه كارت صدا هم در خروجي كاملا بي تاثير هست تا زماني كه دوستان به جمهوري ميرن فروشندگان وقتشون رو براي فروختن ساندكارت هاشون تلف نكنند.

خروجي خوب بسته به ذهن شماست تكنيك شما و پروفشنال كار كردن شما...
    قدرت ميكس و مسترينگ در تمامي سافت ها يكسان هست.
    High Quality Multisamples | Waves | Tutorials | Sources
    www.Persian-Samples.com

10. 8 کاربر برای این پست از Sensation تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensation [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر دنبال جواب اين سوال ميگرديد نظر سنجي رو حذف كنيد !
    در تمام دنيا اثبات شده كه خروجي نرم افزار كوچكترين ارتبطاطي به كيفيت نداره...
    البته بلاخره تونستيم بعد از 100 سال به علاقه مندان ثابت كنيم كه كارت صدا هم در خروجي كاملا بي تاثير هست تا زماني كه دوستان به جمهوري ميرن فروشندگان وقتشون رو براي فروختن ساندكارت هاشون تلف نكنند.

خروجي خوب بسته به ذهن شماست تكنيك شما و پروفشنال كار كردن شما...
    قدرت ميكس و مسترينگ در تمامي سافت ها يكسان هست.
    صحبت شما رو تا حدودی قبول دارم ... چون اگه آدم کارشو خوب بلد باشه با همون اف ال و یه کارت صدای انبورد هم میتونه کار فوقالعاده ارائه بده ... ولی در نظر داشته باشید کار پردازش صوت درون کارت صدا انجام میشه و هرچه کارت صدا قدرت بیشتری داشته باشه صدای بهتری هم خارج میکنه ... وگرنه اینهمه کمپانی های معروف توی زمینه صدا و کارت صدا محصولات مختلف بیرون نمیدادند .. در ضمن آدمهای حرفه ای که اهداف حرفه ای در زمینه موسیقی دارند از نرمافزارهای رده بالا مثل پروتولز استفاده میکنند و حتی کیوبیس هم کارشون رو راه نمیندازه مثل استودیوهای صدا و میکسی که توی آمریکا برای کمپانی های وابسته به هالیوود کار صداگذاری روی فیلم و موسیقی سازی انجام میدن... البته یه فرد حرفه ای باید بتونه از هر نرمافزاری بهترین خروجی اون رو حاصل کنه ولی خب برای هر چیزی سطوحی هست و توی زمینه صدا هم نرم افزارهای خوب بد متوسط و عالی وجود داره ... من توضیح دادم که با توجه به تست های خودمون هم این مطلب کاملا ثابت شد که یه صدای واحد از یه وی اس تی واحد توی اف ال و کیوبیس اختلاف خروجی دارند ... حالا یه نمونه کار یکسان از دو نرم افزار فوق رو میزارم خودتون بشنوید اختلافشون رو ::::: در ضمن نظر سنجی واسه این بود که میخواستم ببینم طرز فکر کلی این جامعه مجازی در این مورد چیه ... وگرنه نظر شخصی خود من در این مورد در اثر تستهای زیاد و جستجو و کنکاش و تجربه بدست اومده ... ممنون
    ویرایش توسط Dj_MAN : Saturday 4 December 2010 در ساعت 02:08 PM

12. 4 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Porya آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19790
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    781
    1,061 بار تشکر شده در 339 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

ولی در نظر داشته باشید کار پردازش صوت درون کارت صدا انجام میشه
    عذر میخوام . کی این حرف رو زده ؟!!

تمام پردازش یک پروژه به دوش سی پی یو کامپیوتر شماست. مگر این که از کارت های dsp استفاده کنید .

هرچه کارت صدا قدرت بیشتری داشته باشه صدای بهتری هم خارج میکنه
    این حرفتون درسته . ولی فقط توی پخش بهتر صوت کمک میکنه و ماهیت سیگنال رو عوض نمیکنه .

در ضمن آدمهای حرفه ای که اهداف حرفه ای در زمینه موسیقی دارند از نرمافزارهای رده بالا مثل پروتولز استفاده میکنند و حتی کیوبیس هم کارشون رو راه نمیندازه مثل استودیوهای صدا و میکسی که توی آمریکا برای کمپانی های وابسته به هالیوود کار صداگذاری روی فیلم و موسیقی سازی انجام میدن...
    دوست من اینطوریا هم نیست که می فرمایید . مثلا Hans Zimmer که یکی از بزرگترین اهنگسازان هالیوود هست (سازنده موسیقی فیلم های بت من ، گلادیاتور و کارتون لیون کینگ و ...) ، از کیوبیس استفاده میکنه .

پروتولز همونطور که قبلا عرض کردم به خاطر dsp های پرقدرت و پشتیبانی از پروژه ها با تعداد ترک بالا خوب مشخصه خیلی پرقدرته ! و تو پردازش پروژه های واقعا سنگین ارکسترال و به قول شما هالیوودی خیلی کمک میکنه . ولی اینطوری هم نیست که قدرتمند ترین موزیک ها فقط از عهده پروتولز بر بیاد !

اون نمونه کاری هم که گذاشتید به نظر میاد اکولایزر شده باشه !! وگرنه من که تا به حال همچین تفاوتی رو احساس نکرده بودم بین این دو نرمافزار !!

14. 5 کاربر برای این پست از Porya تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Porya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عذر میخوام . کی این حرف رو زده ؟!!

تمام پردازش یک پروژه به دوش سی پی یو کامپیوتر شماست. مگر این که از کارت های dsp استفاده کنید .

این حرفتون درسته . ولی فقط توی پخش بهتر صوت کمک میکنه و ماهیت سیگنال رو عوض نمیکنه .

دوست من اینطوریا هم نیست که می فرمایید . مثلا Hans Zimmer که یکی از بزرگترین اهنگسازان هالیوود هست (سازنده موسیقی فیلم های بت من ، گلادیاتور و کارتون لیون کینگ و ...) ، از کیوبیس استفاده میکنه .

پروتولز همونطور که قبلا عرض کردم به خاطر dsp های پرقدرت و پشتیبانی از پروژه ها با تعداد ترک بالا خوب مشخصه خیلی پرقدرته ! و تو پردازش پروژه های واقعا سنگین ارکسترال و به قول شما هالیوودی خیلی کمک میکنه . ولی اینطوری هم نیست که قدرتمند ترین موزیک ها فقط از عهده پروتولز بر بیاد !

اون نمونه کاری هم که گذاشتید به نظر میاد اکولایزر شده باشه !! وگرنه من که تا به حال همچین تفاوتی رو احساس نکرده بودم بین این دو نرمافزار !!
    ببینید بنده دارم اطلاعاتی ارائه میدم که توی دوره اموزشی یک ساله ساخت صدا زیر نظر دانشگاه هنرهای زیبای تهران به بنده اموزش دادن ... من نیومدم کاربران این سایت رو فریب بدم که .. شما میگی اکولایز کردم ... این دو تا تراک از یه تراک MIDI واحد با VST های واحد و بدون افکت ساخته شدن .. تنها متغیر موتور پردازش صدای خود نرم افزار ها بوده ... وگرنه اگه از کارت صدا و تجهیزات پروتولز استودیوی خودمون بیرون می اومد هم تازه کیفیت بالاتری داشت... شما حتی اگه بخوای می تونم اسم VSt ها و اسم زیر مجموعه مورد استفاده از بانکشون رو براتون بگم ... در ضمن شما با سیستم اسپیکرهای معمولی که اکثرا استفاده میکنن مثل هدفون ها و حتی اسپیکرهای بزرگ گرون قیمت براحتی نمیتونی تفاوت رو احساس کنی . باید حتما از یه سیستم مونیتورینگ اسپیکر استفاده کنی ... مثلا هدفون AKG - K66 که قیمت بالایی هم نداره صدای نرمالی ارائه میده... من خواستم این تعصب متحجرانه و طرفداری بی دلیل بعضی ها از اف ال رو بشکنم چون واقعیت چیز دیگه ایه و از این راه کمک کنم به کاربران ... وگرنه اصراری نیست شما طرز فکر خودتون رو داشته باشید و از اف ال استفاده کنید ... ولی من بهتون پیشنهاد میکنم بسته اموزشی Lynda (اموزش علم پردازش صدا توسط کامپیوتر - Lynda Digital Sound basics Complete) رو برین مطالعه بفرمایید . اونجا میتونید ببینید که اینها چه فرقی دارند باهم ...
    در ضمن این تاپیک برای این بحث نبود شما اگه توی این زمینه با من صحبتی دارین میتونید پیام بدید ...
    ممنون از توجهتون دوست عزیز

16. 4 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Solo آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2143
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    269
    542 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چه کسی گفته توی استودیوهای هالیوود از پروتولز استفاده میشه ؟

خود پروتولز به عنوان سافت هیچ برتری نسبت به بقیه که نداره هیچ بسیار هم ضعف داره .

بعد کار پردازش صوت اگر توی ساند انجام میشه پس این همه vst و هاست های نرم افزاری چکاره اند و چرا cpu و رم اشغال میکنن ؟

اصلا اگه به کارت صوته چرا در مورد هاست نظر سنجی کردین .

در ضمن کیوبیس و نوئندو هر دو یکی هستند فقط در نوئندو چند تا قابلیت مانور روی تصویر اضافه هست فکر میکنم
    صابر محرابی

18. 4 کاربر برای این پست از Solo تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Cool

دوستان عزیز خیلی متشکرم از اظهار نظرهای مفیدتون ... ولی اینجا چون بحث چیز دیگه ای بود تمایل دارم همون کار رو پیش بگیرم - تکنیکهای حرفه ای اف ال - و ازتون خواهش میکنم اگه می خواین این بحث رو ادامه بدیم از این تاپیک جدید استفاده کنید ...
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنونم از همه شما

20. 2 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض یه ووکودر جدید و عالی

زیاد توضیح نمیدم یه ووکودر با خروجی قابل قبول و راحتی در استفاده رو باز اینجا گذاشتم ... یه نمونه صوتی هم ازش گذاشتم البته قسمتهایی از این کار با Vocodex هست که خیال دارم اگه طالب داشته باشه کامل توضیحش بدم ... یه تصویر هم از محیط این ووکودر گذاشتم ... اگه سر زدین دیدین نظرتون رو هم بنویسین راستی اسم فایل DC Vocoder هست . خواستم آپلود کنم براتون خطا داد . از همینجا از مدیریت سایت خواهش میکنم اجازه اپلود فایلهای DLL رو هم بدن که بتونیم بیشتر از تکنولوزی های جدید نرم افزاری بهره مند بشیم
    ممنون از همه شما...

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست DC vocoder.jpg  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

22. 4 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Cool Vocodex ووکودکس

اینجا کمی در مورد افزونه قدرتمند FL Studio 9 بنام Vocodex توضیح میدم ... اگه یه جاهاییش اشتباه کردم ببخشید و اصلاحش کنید ولی با این اطلاعات یه فرد مبتدی مثل من میتونه کاملا ازش استفاده کنه ...
    یه فایل تصویری گذاشتم و روی قسمتهاییش اعدادی هست که پارامتر های مختلف ووکودکس رو نشون میده ... روی اعداد توضیح میدم . پس باید حتما اول تصویر و داشته باشید ::: توضیح اینکه تمام فرمولهایی که برای Fruity vocoder هست در مورد vocodex هم صدق میکنه
    1- میزان خروجی پلاگین رو نشون میده که هر چه بالا تر باشه یعنی دایره آبی بیشتر باشه میزان اثر گذاری Vocodex روی صدای ورودی بیشتره
    2- گردش به سمت راست صدا رو به طرف حالت دیجیتال و چپ به حالت انالوگ تغییر میده
    3- طرف راست صدا به حالت صحبت کردن تغییر می کنه و برعکس
    4- چپ صدا بمتر و مردانه تر و چپ زیر تر و صدای زنانه ایجاد میکنه
    5- به طرف راست به نظر میاد تعداد افراد دخیل در ووکال افزایش پیدا میکنن
    6- معرفی تعداد ووکالیست های بیشتر و افزایش تاثیر گذاری پیچ 5
    7- افزایش میزان پارامتر Hold (بیشتر شدن میزان بالا رفتن و شدت گرفتن صدا روی خط Envelope)
    8- به سمت راست یعنی ایجاد حالت افزایش صدا از نقطه صفر یا سایلنت بیشتر شود
    9- سمت راست افزایش میزان release یعنی وقتی کلاویه های کیبورد رو رها میکنیم صدا تا چه مقدار ادامه داشته باشه تا سایلنت بشه
    10- ماژول کنتر کامل آسیلاتور - شامل Velocity - paning - gain - saturation - envelope control
    که توضیح کاملشون توی این مجال نیست میشه یه کتاب پونصد صفحه ای کاملا پیچیده که طی چند ترم توی دانشکده های موسیقی الکترونیک تدریس میشه ... پیشنهاد میکنم خودتون با تجربه و خطا هر کدومشون رو تست کنید . در ضمن الکی نیستند هرکدومشون تاثیر قابل ملاحظه ای روی نتیجه کار دارن . و اگه خوب مسلط بشین میتونین افکت های خارق العاده با اینها بسازین
    11- اینجا نوع صدای Carrier یا حامل یا همون سینتی سایزری که میخواین حرف بزنه رو از لیست انتخاب میکنین . توضیح اینکه اگه بخواین یه سینتی سایزر جداگانه به برنامه معرفی کنین باید این قسمت رو روی None بزارین . تا سینتی سایزرهای Vocodex سایلنت بشن .
    12- انتخاب آکورد در صورت استفاده از سینتی سایزر های داخلی Vocodex
    13- افزایش میزان افکت میکروفون های کندانسور -- بالاتر قوی تر شدن صدا - خود Fl اسمشو گذاشته Soundgoodizing یعنی افکت بهتر کردن صدا (SG)
    14- این پارامتر ها کاملا شبیه به fruity vocoder عمل میکنند : سمت چپی صدای ماژولاتور یا صدای ورودی - نمونه صوتی - رو بیشتر میکنه ... وسطی صدای کاریر یا حامل رو افزایش میده - اگه بیشترش کنید انگار که به صدا یه Pad اضافه میکنه ... سمت راستی هم ترکیب این دوتا یعنی خود افکت ووکودر رو بیشتر میکنه
    15- میزان فرکانس باند رو تعیین میکنه - یعنی میزان باند های اکولایزر پایین رو تحت کنترل داره - روی هر عددی باشه تعداد پارامتر های اکولایزر هم همون خواهد بود و این تاثیر مستقیم روی قسمت شماره 10 یا ماژولاتورکنترل داره - به این معنی که اگه میزان باند دیستریبیوشن مثلا هفت تا باشه محوده شنوایی گوش انسان (بین 20 - 20000) تحت کنترل 7 پیچ کشویی روی اکولایزر پایین خواهد بود ...

اینها قسمتهای اصلی و کنترل کننده های اصلی نرم افزار هستند که برای یه نتیجه خوب بهشون نیاز داریم ... بقیه نقش کمتری ایفا میکنند . ولی اگه خواستین در مورد بقیه اجزا اطلاعات کسب کنین فقط بپرسین
    من در خدمتتون هستم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست vocodex.jpg  
    ویرایش توسط Dj_MAN : Friday 15 October 2010 در ساعت 01:05 PM

24. 3 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

cont_shahab آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29192
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    476
    475 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود
    ممنونم ازت دوست عزیز که دعوت کردی ولی بنده از موسیقیه نرم افزاری زیاد سر در میارم..
    بازم ممنون..
    هر چه گفتیم عشق آغاز نشد.....

26. کاربران زیر از cont_shahab به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

کسی نبود ؟ ما هم ولش کنیم ؟

aliz46 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11277
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    168
    132 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/2
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض چرا دلسرد میشید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کسی نبود ؟ ما هم ولش کنیم ؟

سلام

من از اون دسته کاربرانی هستم که سالها از موسیقی دور بودم . اطلاعات روز و ساخت موسیقی الکترونیک رو هم ندارم . با توجه به درگیری های زندگی در وقت آزادم سعی کردم از این نرم افزارها استفاده کنم ولی عملا نشد.

متاسفانه مانند بسیاری از تاپیک های دیگر دوستان فقط وارد بحث های حاشیه ای شدند نه اینکه کمکی در ادامه آموزش بکنند.

توضیحاتی این چنینی در این سایت در واقع همانند مرجعی بی نظیر در حافظه سایت باقی خواهد ماند و روزی فردی مانند من که به سایر منابع و آموزش های حضوری اساتید دسترسی ندارد با استفاده از آنها مشکلات خود را رفع خواهد نمود و در واقع از تجربه گرانبهای شما استفاده میکند.

گاهی سوال نکردن دلیل بر توجه نکردن نیست.

شما توضیحات لازم و احیانا نرم افزارهای مورد نظر را مطرح و آپلود کنید . اگر امروز هم کسی نبود حتما روزی دیگر کارآموزی آن را خواهد دید و با حل مشکلش دعای خیری برای شما میکند .

ارزش بسیاری از کارها سالها بعد مشخص میشود و از پدید آورندگان آن به نیکی یاد خواهد شد.

امیدوارم حتی بدون یک خواننده (در زمان حال) این مطلب را برای آیندگان ادامه دهید.

موفق باشید

29. 2 کاربر برای این پست از aliz46 تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)