لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اثر برگزیده از دیدگاه شما کدام است؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • sd 3.4(طراحی)

26 44.83%
  • Acoustic(فلش،انیمیشن)

23 39.66%
  • شهریور(طراحی)

13 22.41%
  • v.i.o.l.i.n(طراحی)

11 18.97%
  • pkr_legend(طراحی)

13 22.41%
  • ravi(طراحی)

12 20.69%
  • pp017(طراحی)

10 17.24%
  • violincell(عکس)

11 18.97%
  • mae_6677(طراحی)

15 25.86%
  • blackover(طراحی)

12 20.69%
  • mohammad7(طراحی و عکس)

12 20.69%
  • mtb(طراحی)

11 18.97%
  • Porya(موسیقی)

17 29.31%
  • Porya(طراحی)

13 22.41%
  • setareh_hk(طراحی)

24 41.38%
  • mohsenshahbazi(موسیقی)

18 31.03%
  • soroosh_269(طراحی)

10 17.24%
  • Mohammad_ngml(موسیقی)

18 31.03%
  • v.i.o.l.i.n(موسیقی)

21 36.21%
  • v.i.o.l.i.n(فلش،انیمیشن)

23 39.66%
  • Amirrelax(تولبار برای IE)

25 43.10%
  • mtb(موسیقی)

20 34.48%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 71

موضوع: نظرسنجی:مسابقه به بهانه تولد نت آهنگ

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    ا عرض سلام خدمت دوستان نت آهنگی و ضمن تبریک به دوستانی که مقام آوردند. در اینجا خواستم نکته ای را عرض کنم.
    اول از همه این نکته را بگویم که من به خاطر دفاع از آرای خودم این صحبت را نمی کنم تا انشاالا... سوء تفاهمی پیش نیاید. همانطور که میدانید من در پست قبلی خود گفتم که اگر قصد شما این است که واقعا„بهترین اثر برگزیده شود باید داورانی مورد تایید انتخاب شوند اما حال که نظرسنجی برگزار شده شما باید به آرا تمام اعضای سایت احترام بگذارید حال این دلیل نمی شد که چون اعضای جدیدی هستند حق رای ندارند البته میدانم هدف از اینکار حذف آرایی است که بعضی افراد خودشان با ساخت پروفایل های جدید به خودشان رای میدهند اما چرا ما باید به این دید به دوستانمان نگاه کنیم به نظر شما آیا این طرز تفکر در یک محیط کاملا” فرهنگی و هنری درست است!!! آیا این باعث ازبین رفتن صمیمیت بین دوستان نمی شود!!! آیا اینکار باعاث نمی شود تا کار هنری بیشتر جنبه رقابتی برای کسب مقام پیدا کند تا بالا بردن سطح موسیقی!!! راستش من دیگر نمی دانم که چطور منظورم را برسانم ولی به نظر این مسابقه مشکلات فراوانی داشت که عواقبی هم به دنبال خود خواهد داشت که به مرور زمان بروز می دهند و امیدوارم که با حرف هایم کسی را ناراحت نکرده باشم. در هر صورت برای تمامی دوستان عزیز در تمام مراحل زندگیشان آرزوی موفقیت می کنم.
    با تشکر...
    هیچ ربطی به شک و تردید نسبت به هیچ کدوم از دوستان نداره این قانون که گفتم... تمام دوستان محترم هستند حتی اعضا تازه وارد... من به تمام دوستان اعتماد دارم... ام لازمه کمی برای نظم و اعتبار بیشتر بعضی مواقع قوانین رو در نظر بگیریم...
    در ضمن این مسابقه برای کسب مقام نبوده ... نیست.. شما خودتون مقام رو ایجاد کردید فقط نفرات برگزیده از دید دیگران اعلام شدند همین... در مورد موسیقی هم متعصفانه اثار موسیقی زیاد نبودند.
    بهتره شما هم کمی احساستون رو بهتر کنید و مثبت تر نگاه کنید... تا اینکه منفی نگاه کنید..
    مطمئن باشید اگر داور میبود مشکلات خیلی خیلی بیشتری پیش میامد تجربه ثابت کرده...
    در ضمن حق هیچ کس ضایع نشده و من خودم همیشه از بی طرف ترین انسانها هستم ...
    در مورد مشکلا خوشحال میشیم پیشنهادات و انتقادات شما رو در مورد مسابقه در بخش مربوطه بشنویم تا شاید بتونیم موجب ارتقا سطح کیفی مسابقات بشه..
    اما من واقعا نمیدونم ما ایرانیها چرا اینجوری هستیم؟؟؟شما فقط کافیه چند سایت استاندارد خارجی رو مطالعه کنید و قوانینش رو در نظر بگیرد اونوقت متوجه میشید انقدر قوانین سفت و سختی دارند که قوانین ما در برابر اونها اصلا قانون نیست و اتفاقا همون قوانین هست که موجبات پیشرفتشون میشه... اما ما چی؟؟؟؟ کاری هم که میکنیم برای بهتر شدن و قانون مند شدن انقدر به خودمون میگیریم و ناراحت میشیم و ...
    بهتره کمی منطقی تر فکر کنیم تا احساسی.. مطمئن باشید برای تک تک کارهائی که انجام میشه و ایده هائی که اعلام میشه بسیار فکر شده و بهترین گزینه انتخاب شده ... در تمام جوامع هم با دلایل بسیاری تحت شرایط خاصی حق رای دادن داده نمیشه ... کمی مطالعات اجتماعی سیاسی میتونه به درک این موضوع کمک بسیاری بکنه ...
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 7 October 2010 در ساعت 11:58 AM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

2. 8 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    1,166 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

جناب اشو شما چرا دست دست ميكنيد؟زود تر نشون بديد كه سوء تفاهم بوده يا واقعا تقلب در كار بوده. شما ميگيد كسي به كسي شك ترديد نداره؟پس سينا و او يكي چي بودند؟ميگي چرا ايرانيا اينطورين؟حالا من ميگم چرا ايرانيا اينطوريند كه اگه چيزي باب ميلشون نباشه قبولش نميكنن و مثل اين 2 نفر سريعا تهمت ميزنند؟من از خدا شما هم گلگي دارم كه فقط جلو مردم جواب ادمو ميديد و مني كه 3 4 پيام با موضوعات مختلف تو چند روزه براتون فرستادم اصلا جواب نداديد و بي حرمتي ميكنيد. شايد اين قانونه كه هركس رو دوست نداري جوابشم نميدي ؟لطفا در جواب من ننويسيد دوست من اينطور نيست كه حالم بد ميشه اشو جان

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    جناب اشو شما چرا دست دست ميكنيد؟زود تر نشون بديد كه سوء تفاهم بوده يا واقعا تقلب در كار بوده. شما ميگيد كسي به كسي شك ترديد نداره؟پس سينا و او يكي چي بودند؟ميگي چرا ايرانيا اينطورين؟حالا من ميگم چرا ايرانيا اينطوريند كه اگه چيزي باب ميلشون نباشه قبولش نميكنن و مثل اين 2 نفر سريعا تهمت ميزنند؟من از خدا شما هم گلگي دارم كه فقط جلو مردم جواب ادمو ميديد و مني كه 3 4 پيام با موضوعات مختلف تو چند روزه براتون فرستادم اصلا جواب نداديد و بي حرمتي ميكنيد. شايد اين قانونه كه هركس رو دوست نداري جوابشم نميدي ؟لطفا در جواب من ننويسيد دوست من اينطور نيست كه حالم بد ميشه اشو جان
    دوست عزیز من جواب پیام دیشب شما رو باید میدادم که هرچی از دهنتون در اومده بود به من گفته بودید.. ؟؟اینجا جاش نیست راجع به این موضوع صحبت کنیم من بیشتر عمل میکنم به پیام ها تا جواب بدم .. شما خواسته ای دارید به من پیام میزنید من هم اون خواسته رو در لیست کارهام قرار میدم و بعد از بررسی عمل میکنم... مگر اینکه سوال داشته باشید و من پاسخ بدم... وگرنه من با ان همه پیام در روز اگر بخوام به همه جواب بدم که به هیچ کار دیگری نمیرسم ... خوبه کمی هم دیگران رو درک کنیم...
    از طرفی بخش پشتیبانی برای همین به وجود اومده و تمام بخش ها رو ساپورت میکنه پس من موظف به پاسخ دادن تمام پیام ها با تمام موضوعات نیستم بسیاری از موضوعات مربوط به پشتیبانی هست نو باید با اونها مطرح کنید... اگر کمی منطقی به این جملات نگاه کنید و فکر کنید خیلی مسائل حل میشه...

هیچ گونه تقلب و کلاه برداری رو ما اینجا در نظر نمیگیریم یعنی ما انقدر به دوستان احترام میزاریم و ارزش قائل هستیم که گفتن تقلب هم کاری نا پسند هست.. پس شما هم انقدر این جمله رو تکرار نکنید اگر از شخص خاصی شاکی هستید از بخش شکایات استفاده کنید لطفا...

همه چیز واضع و روشن هست و هیچ شک و شبه ای فکر نکنم وجود داشته باشه الان...

در ضمن اینجا مسئله ی برد و باخت و نمیدونم مقام اوردن و .. اصلا مطرح نبود مسابقه ای ساده بود به بهانه ی تولد نت آهنگ.. این همه قیل و قال نداره که ...
    واقعا بعضی مواقع متاسف میشم...!!! از خیلی چیز ها ...

پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 7 October 2010 در ساعت 12:10 PM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

5. 7 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

اولا من به شما بي ادبي نكردم. دوما من هم همينو گفتم كه مگه انتخابات مجلسه كه انقدر شلوغش ميكنيد؟من يك سوال دارم از شما چرا و چطور كسي مثل سينا بدون اينكه چيزي بدونه مياد تهمت ميزنه؟؟با چه اجازه اي؟جناب اشو من خيلي بهم زور داره كسي بهم تهمت بزنه.

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    اولا من به شما بي ادبي نكردم. دوما من هم همينو گفتم كه مگه انتخابات مجلسه كه انقدر شلوغش ميكنيد؟من يك سوال دارم از شما چرا و چطور كسي مثل سينا بدون اينكه چيزي بدونه مياد تهمت ميزنه؟؟با چه اجازه اي؟جناب اشو من خيلي بهم زور داره كسي بهم تهمت بزنه.
    خود شما چرا بدون اینکه چیزی بدونید با من اونطور صحبت کردید یا الان بعضی اتهام ها رو میزنید؟؟؟
    در ضمن فکر کنم گفتم اگر با سینا یا هر کس دیگری مشکل دارید از بخش شکایات استفاده کنید اینجا جاش نیست.
    پس لطفا ادامه ندید...
    اگر تهمتی هم بوده من اضلا در نظر نگرفتمش و نمیگیرم... تمام پست ها پاک شده بز دو طرف پس حق دو طرف رعایت شده برای ادامه این ماجرا میتونید از فرم شکایت استفاده کنید..
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 7 October 2010 در ساعت 12:22 PM
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

8. 7 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من كه اين راي هارو قبول ندارم. تباني كرديد. البته از شما انتظاري ندارم

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    من كه اين راي هارو قبول ندارم. تباني كرديد. البته از شما انتظاري ندارم
    اون آقائی که میگفت داور باید میبود کجاست ببینه؟
    نظر سنجی که هم اسم افراد رای دهنده معلومه هم اسم افرادی که رایشون به دلیل اون قانون محسوب نشده و همه میتونند ببین و خودشون شخصا حساب کنند یکی اومده میگه تبانی کردید..
    حالا اگر داور میبود چی میشد؟
    واقعا خیلی خیلی زیاد متاسف هستم..
    هر کس تونست مدرکی دال بر تبانی و این چیز ها پیدا کنه ارائه بده خوشحال میشیم..
    اگر هم شما نتونید ثابت کنید به شدت باهاتون برخورد خواهد شد شما تهمتی زدید و باید یا ثابتش کنید یا برای تهمت دروغ باهاتون برخورد بشه...
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 7 October 2010 در ساعت 12:32 PM
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

11. 9 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

sd_34 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30701
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    879
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تاسف شما براي من مهم نيست چرا 9 راي بايد كم بشه؟مگه اين 9 نفر ادم نيستند؟اشو جان ديشب هم تو پيام خصوصي بهت گفتم كه فردا مطمنم هرطور شده منو خراب ميكني. همون لياقتت كساني بودن كه بهت فحش دادن.

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    تاسف شما براي من مهم نيست چرا 9 راي بايد كم بشه؟مگه اين 9 نفر ادم نيستند؟اشو جان ديشب هم تو پيام خصوصي بهت گفتم كه فردا مطمنم هرطور شده منو خراب ميكني. همون لياقتت كساني بودن كه بهت فحش دادن.
    مگه فقط از شما کم شد؟ که شما رو ضایع کنم مگه من با شما یا کس دیگری دشمنی دارم خندم میگیره.! لووول
    از همه کم شد. میتونید ببینید از یکی کمتر یکی بیشتر دست من نبود که اون 9 نفر هم دوستان گل ما هستند یا دیگران که رایشون محسوب نشد دوستان گل ما هستند و بسیار خرسندیم که در جمع ما هستند اما برای خیلی خیلی خیلی چیز ها که اصلا نمیخوام الان توضیح بدم این قوانین باید اجرا بشه و اجرا میشه در تمام دنیا اجرا میشه..
    گفتم شما برید یک بار فقط یکبار قوانین بعضی سایت ها و موسسات خارجی رو ببینید متوه میشید نت آهنگ چقدر قوانینش معمولیس هست.. قوانین ما قوانین غیر منطقی نیست که ... قوانینی هست که لازمه برای حفظ نظم و انسجام و دور نگه داشتن هر گونه شک و شبه و ... اعمال بشه .. پس چیز غیر منطقی نیست..
    کسانی هم که به من فحش دادند که نمیدونم منظورتون کیه شعور و شخصیت خودشون رو رسوندن چیزی از من کم نشده که من با قدرتی بسار زیاد کار خودم و رسالت خودم رو ادامه میدم..
    در ضمن ما منتظر اثبات اتهام شما هستیم .. چون اصلا خوب نیست اتهام دروغ زدن در جامعه حقیقی هم اتهام دروغ مجازات داره ...

پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

14. 6 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Porya آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19790
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    781
    1,061 بار تشکر شده در 339 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

sd 3.4 عزیز خواهشن کاری نکنید که جناب آشو از کرده خودش پشیمون بشه و این گونه مسابقات بجای رونق گرفتن و ادامه پیدا کردن کلا تعطیل بشه !

مطمئنن همیشه اولین مسابقات توی هر زمینه ای کم و کاستی هایی داره و برای ارزیابی برگذار میشه و به مرور زمان حالت رسمی تری به خودش میگیره . (داوران و ...)

با این برخوردی که شما داشتید مشخص شد که این مسابقه به خاطر تولد نت آهنگ نبود و ...

16. 7 کاربر برای این پست از Porya تشکر کرده اند:

Blue_Danube آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    28900
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    785
    1,199 بار تشکر شده در 369 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

کسانی هم که به من فحش دادند که نمیدونم منظورتون کیه شعور و شخصیت خودشون رو رسوندن چیزی از من کم نشده که من با قدرتی بسار زیاد کار خودم و رسالت خودم رو ادامه میدم..
    پاینده باشید

آشو جون

پيامبر شديو خبر نداريم!!! هه هه . لول. يعني چي رسالت انجام ميدم؟مگه حضرت نوحي يا خاتم انبياء؟
    حذف راي هارو قبول دارم ولي نه راي هايي كه من خودم ميشناسمشون و 2 تاشونم فاميل سعيد و من هستن.
    من حرفامو زدم اگه حذفش كني نشون ميدي جنبه انتقاد پذيري نداري.
    جون مادرت پاك نكن
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

18. 3 کاربر برای این پست از Blue_Danube تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    آشو جون

پيامبر شديو خبر نداريم!!! هه هه . لول. يعني چي رسالت انجام ميدم؟مگه حضرت نوحي يا خاتم انبياء؟
    حذف راي هارو قبول دارم ولي نه راي هايي كه من خودم ميشناسمشون و 2 تاشونم فاميل سعيد و من هستن.
    من حرفامو زدم اگه حذفش كني نشون ميدي جنبه انتقاد پذيري نداري.
    جون مادرت پاك نكن
    من تا حالا کدوم انتقاد رو پاک کردم که این دومیش باشه من فقط بی احترامی و حرف های نا مربوط رو پاک میکنم..
    ببینید شما میشناسینشون اما اون فامیل ها که شما میشناسینشون هم حتما کمتر از 1 ماه و یا 1 پست داشتند و من که نمیتونم پارتی بازی کنم..
    در مورد رسالت هم ربطی به پیامبری نداره... هر کسی رسالتی داره و من رسالت خودم رو میدونم شما هم شاید بدونید هر کسی این رسالت یا هدف یا و... رو داره و بعضی میدونند و بعضی نمیدونند...
    این دیگه نیاز به توضیح نداره...
    اگر از نظر سیستمی امکان داشت کلا رای دادن برای افرادی که هنوز واجد شرایط رای دادن هستند رو میبستیم که این مشکلات پیش نیاد...
    تو هر مملکی یک شرایطی برای رای دادن وجود داره... اینجا هم شرایطش اینه که خیلی هم ساده هست و پیچیده نیست..
    مرسی از انتقادت..
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

20. 7 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Blue_Danube آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    28900
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    785
    1,199 بار تشکر شده در 369 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مرسي كه پاك نميكني ولي خدايش خيلي هم انتقاد هارو حذف ميكني. شايد خوشحال باشي سعيد sd 3.4 ديگه نميخواد تو اين سايت ولي واقعا كاراي كه كردي خيليشون اشتباه بود.
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

22. کاربران زیر از Blue_Danube به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    مرسي كه پاك نميكني ولي خدايش خيلي هم انتقاد هارو حذف ميكني. شايد خوشحال باشي سعيد sd 3.4 ديگه نميخواد تو اين سايت ولي واقعا كاراي كه كردي خيليشون اشتباه بود.
    خوشحال میشم نام ببرید .. و با دلیل ذکر کنید کدوم کار ها و من پاسخ بدم . وگرنه حرف شما اعتباری نداره... اینطور هیچ فایده ای نداره که فقط بگیم خیلیها اشتباه بوده..
    در ضمن اگر میخواهید نام ببرید و دلیل بیارید در بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید..
    در ضمن دوست خوبمون سعید آزاد هستند و میتونند تصمیم گیری کنند که بمونند و یا برن... من دلیلی برای خوشحالی نمیبینم ایشون خودشون تصمیم گرفتند...
    لطفا در این تاپیک فقط راجع به مسابقه و ارا بحث بشه..
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 7 October 2010 در ساعت 02:00 PM
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

24. 6 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

ممنونم خشایار جان بابت محاسبه آرا چون با این وضعیت واقعا کار سختی هست.

به همه دوستان هم تبریک میگم چه اونا که اول دوم شدن و چه آخر . قصد فقط این بود که یه کاری به عنوان هدیه و محک زدن خودمون واسه تولد نت آهنگ انجام بدیم که دادیم . بقیه ی ماجرا برای من یکی که اصلا مهم نیست که اول شدم یا چندم شدم. ممنون از همه دوستانی که رای دادن. شرکت کردن و روی آثار وقت گذاشتن نگاه کردن
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

26. 5 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

mtb آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24140
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    727
    620 بار تشکر شده در 201 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام دوستان عزیز...
    من همینجا از تمام دوستان عذر خواهی میکنم که اگر صحبت هایم باعث متشنج کردن فضای سایت شده از جناب آشو و تمام دوستان عذر خواهی میکنم ولی من فقط یک نظر شخصی دادم که حالا هم پشیمانش شده ام از این اضهار نظر. دوستان اینجا محلیست برای پیشرفت و تعالی موسیقی نه اینکه با هم جدال کنیم و فکر نمی کنم که یک مسابقه ای به این سادگی که به بهانه ی تولد سایت بود برای فعالیت دوستان در زمینه ی هنر و موسیقی اینقدر بحث و جدال داشته باشد اصلا„هدف برگزاری این مسابقه که کسب مقام و جایزه و این جور چیزها نیست ، هدف فعالیت دوستان در سایت است لطفا” دیگر اینقدر این بحث را ادامه ندهید که واقعا„ارزشش رو ندارد. با امید پیشرفت و تعالی سایت و روزی که تمام دوستانمان در سایت به جایی که دوست دارند در دنیای موسیقی برسند. در آخر باز هم اگر با پستهایم تشنجی ایجاد کردم عذر خواهیی می کنم و حق را به جناب آشو می دهم. از این پس هم تمام تلاشم را برای ارتقا سطح موسیقیایی سایت عزیزمان نت آهنگ که واقعا” می تونم بگم تنها محل همفکری موسیقیدانان ایرانی است ، انجام می دهم.
    با تشکر...
    برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش...شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست

28. 4 کاربر برای این پست از mtb تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)