لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 42

موضوع: لینک دانلود فیلم کنسرتی که اجرا نشد

schadmehr آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22958
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    778
    2,564 بار تشکر شده در 578 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق...
    روحت شاد استاد عاشق...
    ویرایش توسط schadmehr : Saturday 9 October 2010 در ساعت 10:12 AM
    ویدیو کنسرتهای شادمهر - ویولن :http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11081
    ویدیو کنسرتهای دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13314
    فول آلبوم دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11508

2. 3 کاربر برای این پست از schadmehr تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35383
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام و تشکر از بابت لینکها
    عضو جدید هستم و خوشحالم از اینکه با سایت وزین نت آهنگ آشنا شدم
    راستی عزیزان همانطور که می دونید این مستند در دو مدل کوتاه و بلند پخش شده
    که کوتاهش چیزی در حدود 54 دقیقه است
    این لینکها کدام هستند ؟
    با تشکر فراوان

4. 2 کاربر برای این پست از elhaaam تشکر کرده اند:

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

باتشکر از همه دوستان که لطف دارن این فیلم یک ساعت و 12 دقیقه است
    الهام جان من چیزی در مورد کوتاه یا بلندی این فیلم نشنیدم

6. 2 کاربر برای این پست از mostafa_violon تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35383
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    5 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پوریای عزیز
    بی بی سی در پخش بار اول ، فیلم را بصورت کامل، پخش کرد اما در تکرارش به علت طویل بودن مستند، مقداری از آن را حذف کرد
    برای مثال صحبتهای بانو حمیرا در مورد استاد به اعتقاد من کامل نبود
    قرار است سه شنبه آینده دوباره نسخه کامل مستند را بدون هیچ گونه حذفی پخش کند
    با تشکر
    بدرود

8. 3 کاربر برای این پست از elhaaam تشکر کرده اند:

elham masorian آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34137
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    20 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون. خیلی جالب بود و البته غم انگیز. من ویولن میزنم و دوست دارم تو نوازندگی موفق باشم اما دلم نمیخواد اینجوری تو تنهایی بمیرم

10. 3 کاربر برای این پست از elham masorian تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    19

درود
    البته من لازم میدونم این نکته رو بگم که این فیلم از نظر فیلم سازی و یا همون مستند سازی فیلم خیلی قوی نیست و اشکالات بسیاری دارد و جای نقد بسیار...
    برای استاد یا حقی میشد فیلمی کاملتر ساخت و به نکات مهمتری پرداخت تا اینکه صدای زنی بدون دلیل هی پخش شود... چه منظوری می توانند داشته باشند از این کار جز تخریب هنرمند به شیوه ای زیرکانه!!!
    و کلا نوعی تخریب نا خواسته بوده نسبت به استاد!!!
    استاد یا حقی جوانب زیادی در زندگی هنری و شخصی خود داشته از نظر شخصیتی و ... که اصلا بهش پرداخته نشد...
    در کل این فیلم بیشتر جنبه تجاری داشت! نه جنبه هنری و دلسوزی برای هنرمدن(یاحقی)!!!
    نقدی مفصل بر این فیلم خواهم نوشت و در مجله فیلم منتشر خواهد شد که دوستان میتوانند اونجا نقد رو بخوانند.
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Saturday 9 October 2010 در ساعت 12:42 AM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

12. 10 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35502
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    22 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام خرسندم که در هموندی دوستان هستم. منهم ابتدا پیوند این پویا نما را نیافتم. ولی خوشبختانه در برگ قبلی این دفتر یافتم و پیاده نمودم. البته بعدا قهمیدم که پیوند های اینفینیتی 2008 سریعتر است و با اینترنت دانلود منیجر با شتاب بسیار بیشتر میتوان پیاده نمود بنا براین پیشنهاد می کنم از پیوند دویم سودمند شوند
    با سپاس از مهر ورزی و مهرافشانی دوستان هموند
    محسن
    ویرایش توسط mohsen_abi : Sunday 10 October 2010 در ساعت 05:40 AM

14. 3 کاربر برای این پست از mohsen_abi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35502
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    22 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    البته من لازم میدونم این نکته رو بگم که این فیلم از نظر فیلم سازی و یا همون مستند سازی فیلم خیلی قوی نیست و اشکالات بسیاری دارد و جای نقد بسیار...
    برای استاد یا حقی میشد فیلمی کاملتر ساخت و به نکات مهمتری پرداخت تا اینکه صدای زنی بدون دلیل هی پخش شود... چه منظوری می توانند داشته باشند از این کار جز تخریب هنرمند به شیوه ای زیرکانه!!!
    و کلا نوعی تخریب نا خواسته بوده نسبت به استاد!!!
    استاد یا حقی جوانب زیادی در زندگی هنری و شخصی خود داشته از نظر شخصیتی و ... که اصلا بهش پرداخته نشد...
    در کل این فیلم بیشتر جنبه تجاری داشت! نه جنبه هنری و دلسوزی برای هنرمدن(یاحقی)!!!
    نقدی مفصل بر این فیلم خواهم نوشت و در مجله فیلم منتشر خواهد شد که دوستان میتوانند اونجا نقد رو بخوانند.
    پاینده باشید
    شوربختانه فرهنگ ما ایرانیان باوجود پربار بودن بدلیل وجودخفقان در طول سالیان دراز اشغال فیزیکی و متافیزیکی فقط در زمینه روایتی قوی است و کتبی نیست. اکثر روشنفکران غربی و حتی مردم عادی آنان دفتر خاطرات دارند و وقایع روز مره را ثبت می کنند بنا براین سناریو نویسی بر این اساس کار ساده ای است و اغلب این نوشته ها را به فیلمسازان و نویسندگان اقتباس گر می فروشند و وقتی شخصیتی از دست میرود منابع کتبی و قابل اعتنا برای درج زندگی و آگاهی سطوح مختلف جامعه فراهم است و گاهی می بینیم که فیلم هایی مختلفی از زندگی یک شاعر یا نویسنده ویا دانشمند عرضه میگردد. زندگی استاد نیز به دلیل گوشه گیری و انزوای ذاتی و اکتسابی (ناشی از روح ظریف ایشان) بسیار پیچیده و گنگ می نماید. باورتان بشود که تعداد زیادی از هموندان دانشگاهی هم از زندگی ایشان اطلاعات کافی نداشتند و با این زحمتی که آقای (فرمان آرا) کشیدند مظلومیت هنرمندان بخصوص موسیقی دانان غیر دولتی را تا حدود زیادی آشکار ساختند. بعضی از دوستان روشنفکر من هم اظهار میداشتند که تابحال از ایشان چهره ای نه چندان روشن در ذهن داشتند و او را یک فرد معتاد و منزوی می پنداشته اند. اما در عرصه هنر و بخصوص هنر موسیقی ایشان چهره ای شناخته شده داشتند و برای اهل موسیقی ناشناخته نبودند. اما در مورد صدای آن خانم هم زیاد مته به خشخاش نگذاریم. هر فیلمسازی برای آنکه در دنبال کردن داستان و کشاندن تماشاگران بخصوص تماشاگران عادی باید بتواند یک خط ربط و یک زنجیره در داستان ایجاد کند و حول آن محور داستان را از مجموعه تصاویر به یک داستان دنبال کردنی و منطقی تبدیل کند. آقای (بهمن آرا) میخواستند با گذاشتن صدای آن خانم در آن بیابان برهوتی که زمینش از خشکی تکه تکه شده است و به مصداق این بیت
    این خط جاده ها که به صحرا نوشته اند... یاران رفته با قلم پا نوشته اند

دو خط موازی که نشاندهنده عبور یک رونده (چرخ های ماشین) انزوا و مظلومیت و تنهایی استاد را به شنونده و بیننده القا کنند. بهتر است اگر دوستان میتوانند سناریو هایی بهتر بنویسند و در اختیار مستند سازانی مانند (بهمن آرا) و دیگران بگذارند تا ایشان و امثال ایشان بتوانند حق مطلب را درست ادا کنند. به دوستان و هنرمندان جوان نیز توصیه می کنم که از وقایع نگاری پرهیز نکنند و با صرف وقت اندکی وقت و هزینه خود داری نکنند. چه کسی میتواند ادعا کند که از میان کاربران این سایت و این گروه در فردای ایران پرویز های یاحقی(پارسی) ظهور نمی کند؟ حتما می آینده و همواره بهترین ها در راهند من ایمان دارم.
    با تقدیم احترام به حضور همه هموندان گرامی
    محسن سلیمانی
    ویرایش توسط mohsen_abi : Monday 11 October 2010 در ساعت 08:52 PM دلیل: اشتباه در ذکر نام آقای بهمن آرا که قبلا قبادی ذکر شده بود

16. 4 کاربر برای این پست از mohsen_abi تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    تشکر از محسن گرامی...
    نخست یادآوری میکنم این فیلم ساخت فرمان آرا بود نه قبادی!
    و اما در مورد اینکه پرویز خان شخصی منزوی بوده و اعتیاد داشته و اینکه خیلی ها از اون تصویر درستی نداشته اند درسته.. و اتفاقا همین موضوع باعث میشود وقتی چنین فیلم سطح پائینی نمایش داده میشود همه هجوم می آورند برای پیدا کردن و دیدن این فیلم... و لازم به ذکره پرویز خان برای همین یک اسطوره شده بین نوازندگان جوان تر...
    اما به راستی اگر بخواهیم بیاندیشیم با همین اطلاعات کم هم میشد سناریو بسیار خوبی نوشت و با خط ربط خیلی بهتری استان رو دنبال کند...
    متاسفانه اکثر سینما گر های ما فقط ادای هنر و روشنفکری را در می آورند آقای فرمان آرا میخواسته القا کند که خیلی روشنفکرانه فیلم را ساخته؟ ولی در حقیقت اصلا اینطور نیست ایراد های بسیار فاحش در دید مکتبی کار!
    در خط روند کار...
    و ایراد های خیلی عظیم فیلم برداری که البته به گردن پرویز خان هست..
    و...
    ما اطلاعات از زندگی خصوصی پرویز خان نداشتیم((که داریم به حد کافی)) از زندگی نوازندگی ایشون که اطلاعات فوق العاده ای داریم...
    باور کنید هنوز خیلی ها نمیدانند چرا پرویز یا حقی به این درجه رسید... نمیدانند که به جرات میتوان بداهه نوازی پرویز خان رو تقریبا برابر با شهناز دونست و خیلی اطلاعات دیگه رو نمیدانند...
    در مورد سبک و مکتب نوازندگی ایشون نمیدانند..
    و خیل خیلی خیلی چیز های دیگر..
    اونوقت آقای فرمان آرا چنین کار بسیار سطح پائینی رو به اسم ایشون درست میکنند...
    گفتنی بسیار است و اینجا مجال نیست و در حوصله ی این تاپیک و سایت نمیگنجد به زودی نقد کامل و مفصلی که دارم می نویسم تمام میشود و در اختیار دوستان میگذارم..
    در ضمن اگر با آقای قبادی تماس دارید بگوئید با من تماس بگیرد تا سناریویی در خور پرویز خان یا حقی تقدیم ایشان کنم برای ساخت فیلمی تمام و کمال از ایشون...

پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Sunday 10 October 2010 در ساعت 09:06 AM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

18. 9 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

خشایار جان من حق را به شما می دم اما به عنوان اولین قدم برای معرفی استاد یاحقی این کار را حتی با تمام نواقص ان باید پذیرفت حداقل در داخل کشور که کسی از مسولان ما که حتی حاضر نیست اسم این استاد را بیاورد ببین کار به کجا می کشد که مجبور می شویم برای دیدن همین مستند ناقص به کانال بی بی سی مراجعه کنیم نه به کانال های داخلی خودمان. چند سال از مرگ این نوازنده ویلون که صاحب سبک نیز در این زمینه است می گذرد چه کسی در همین کانال های داخلی ما حتی یک دقیقه در مورد استاد پرویز یاحقی صحبت کرده به نظر من این قدم اول است هرچند ناقص. دوستانی که علاقه به این استاد دارند قدم دوم را انها بردارند البته دقیق و کامل و چهره این شخصیت را کامل تر به تصویر بکشند تا بجای اینکه مانند این فیلم 12 دقیقه از ان به پخش بیابان خشک اختصاص پیدا کند.

20. 6 کاربر برای این پست از mostafa_violon تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    خشایار جان من حق را به شما می دم اما به عنوان اولین قدم برای معرفی استاد یاحقی این کار را حتی با تمام نواقص ان باید پذیرفت حداقل در داخل کشور که کسی از مسولان ما که حتی حاضر نیست اسم این استاد را بیاورد ببین کار به کجا می کشد که مجبور می شویم برای دیدن همین مستند ناقص به کانال بی بی سی مراجعه کنیم نه به کانال های داخلی خودمان. چند سال از مرگ این نوازنده ویلون که صاحب سبک نیز در این زمینه است می گذرد چه کسی در همین کانال های داخلی ما حتی یک دقیقه در مورد استاد پرویز یاحقی صحبت کرده به نظر من این قدم اول است هرچند ناقص دوستان که علاقه به این استاد دارند قدم دوم را انها بردارند البته دقیق و کامل و چهره این شخصیت را کامل تر به تصویر بکشند تا بجای اینکه 12 دقیقه از این فیلم به پخش بیابان خشک اختصاص پیدا کند.
    بله پوریا جان موافق هستم...
    البته من یک نکته رو ذکر کنم... بار ها گفتم الان هم که شما گفتید باز هم میگم... بهتر هنرمندان و مخصوصا ما موزیسین ها کلا رسانه های دولتی و داخلی رو فراموش کنیم و انگار چنین رسانه هائی وجود ندارند. اونوقت خودمون با این دید میتونیم کارهایی انجام دهیم بسیار بزرگ... مسئولان رو هم فراموش کنید... کلا هنرمندان باید با اتحاد هم یک سازمان خصوصی رو برای حمایت از خود تاسیس کنند... حتی شده به صورت غیر رسمی!
    من موافق هستم که این فیلم با تمام نواقصش یک قلقلکی بیننده خودش رو می ده و حداقل یادی از پرویز خان میکنه!
    اما میگم اون آقائی که فیلم میسازید و زحمت میکشید حداقل کمی دقت و وقت بیشتری بزارید و فیلمی کامل تر بسازید...
    ما تا چند سال دیگه باید در قدم اول بمانیم؟
    قدم دوم رو کی و چه کسی بر دارد؟
    واقا چه لزومی داشت که آقای بختیاری اون حرف ها رو بزنند؟به جای آوردن یک کارشناس که درمورد موسیقی و مکتب پرویز خان صحبت کند شخصی را آوردند در مورد دوست دختر چند دهه پیش یاحقی صحبت کند؟؟؟
    به جای اینکه از حمیرا که شریک زندگی او بوده سوال کنند صدای زنی رو پخش میکنند که کاملا بی ربط است..
    البته به قول دوستمون محسن زیاد این موضوع رو بزرگ نکنیم.. اما خوب به هر حال باید گفته شود...
    برای یک بیننده جوان که یاحقی رو دوست دارد و از او الگو میگیرد این حرف ها بسیار مخرب است.. اون هم توسط آقای بختیاری!!!
    من خودم شخصا متاسف شدم این فیلم رو دیدم...
    به هر حال امیدواریم سینما گران ما از این پس به جز تجارت!! کمی هم به محتوا و اصالت فیلم توجه کنند.
    اگر آقای قبادی تماس بگیرند با من این قول رو میدهم به تمام دوستان که سناریوئی کامل با مستندات و مدارک بسیاری از آقای یا حقی در اختیار ایشون بگذارم برای ساخت فیلمی که از تمام جهات ؛هم شخصیتی و زندگی خصوصی و هم بعد نوازندگی ایشون کامل باشه.
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Sunday 10 October 2010 در ساعت 09:44 AM
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

22. 6 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    1,704 بار تشکر شده در 581 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

من موافق هستم که این فیلم با تمام نواقصش یک قلقلکی بیننده خودش رو می ده و حداقل یادی از پرویز خان میکنه!
    اما میگم اون آقائی که فیلم میسازید و زحمت میکشید حداقل کمی دقت و وقت بیشتری بزارید و فیلمی کامل تر بسازید...
    ما تا چند سال دیگه باید در قدم اول بمانیم؟
    قدم دوم رو کی و چه کسی بر دارد؟
    واقا چه لزومی داشت که آقای بختیاری اون حرف ها رو بزنند؟به جای آوردن یک کارشناس که درمورد موسیقی و مکتب پرویز خان صحبت کند شخصی را آوردند در مورد دوست دختر چند دهه پیش یاحقی صحبت کند؟؟؟
    به جای اینکه از حمیرا که شریک زندگی او بوده سوال کنند صدای زنی رو پخش میکنند که کاملا بی ربط است..
    البته به قول دوستمون محسن زیاد این موضوع رو بزرگ نکنیم.. اما خوب به هر حال باید گفته شود...
    برای یک بیننده جوان که یاحقی رو دوست دارد و از او الگو میگیرد این حرف ها بسیار مخرب است.. اون هم توسط آقای بختیاری!!!
    من خودم شخصا متاسف شدم این فیلم رو دیدم...
    به هر حال امیدواریم سینما گران ما از این پس به جز تجارت!! کمی هم به محتوا و اصالت فیلم توجه کنند.
    اگر آقای قبادی تماس بگیرند با من این قول رو میدهم به تمام دوستان که سناریوئی کامل با مستندات و مدارک بسیاری از آقای یا حقی در اختیار ایشون بگذارم برای ساخت فیلمی که از تمام جهات ؛هم شخصیتی و زندگی خصوصی و هم بعد نوازندگی ایشون کامل باشه.
    پاینده باشید
    بله، کاملاً موافقم!
    اصلاً آخر هم معلوم نشد اون خانم کیه و هدفش چی بوده؟؟؟
    البته با حمیرا هم صحبت شده بود که در مورد تمریناتشون گفت!
    می تونست فیلم آموزنده تری باشه، اما خوب... همیشه یک جای کار می لنگه!

هميشه حرفي را بزن که بتواني بنويسي، چيزي را بنويس که بتواني امضايش کني و چيزي را امضا کن که بتواني پايش بايستي...

24. 5 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35502
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    22 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود
    تشکر از محسن گرامی...
    نخست یادآوری میکنم این فیلم ساخت فرمان آرا بود نه قبادی!
    و اما در مورد اینکه پرویز خان شخصی منزوی بوده و اعتیاد داشته و اینکه خیلی ها از اون تصویر درستی نداشته اند درسته.. و اتفاقا همین موضوع باعث میشود وقتی چنین فیلم سطح پائینی نمایش داده میشود همه هجوم می آورند برای پیدا کردن و دیدن این فیلم... و لازم به ذکره پرویز خان برای همین یک اسطوره شده بین نوازندگان جوان تر...
    اما به راستی اگر بخواهیم بیاندیشیم با همین اطلاعات کم هم میشد سناریو بسیار خوبی نوشت و با خط ربط خیلی بهتری استان رو دنبال کند...
    متاسفانه اکثر سینما گر های ما فقط ادای هنر و روشنفکری را در می آورند آقای فرمان آرا میخواسته القا کند که خیلی روشنفکرانه فیلم را ساخته؟ ولی در حقیقت اصلا اینطور نیست ایراد های بسیار فاحش در دید مکتبی کار!
    در خط روند کار...
    و ایراد های خیلی عظیم فیلم برداری که البته به گردن پرویز خان هست..
    و...
    ما اطلاعات از زندگی خصوصی پرویز خان نداشتیم((که داریم به حد کافی)) از زندگی نوازندگی ایشون که اطلاعات فوق العاده ای داریم...
    باور کنید هنوز خیلی ها نمیدانند چرا پرویز یا حقی به این درجه رسید... نمیدانند که به جرات میتوان بداهه نوازی پرویز خان رو تقریبا برابر با شهناز دونست و خیلی اطلاعات دیگه رو نمیدانند...
    در مورد سبک و مکتب نوازندگی ایشون نمیدانند..
    و خیل خیلی خیلی چیز های دیگر..
    اونوقت آقای فرمان آرا چنین کار بسیار سطح پائینی رو به اسم ایشون درست میکنند...
    گفتنی بسیار است و اینجا مجال نیست و در حوصله ی این تاپیک و سایت نمیگنجد به زودی نقد کامل و مفصلی که دارم می نویسم تمام میشود و در اختیار دوستان میگذارم..
    در ضمن اگر با آقای قبادی تماس دارید بگوئید با من تماس بگیرد تا سناریویی در خور پرویز خان یا حقی تقدیم ایشان کنم برای ساخت فیلمی تمام و کمال از ایشون...

پاینده باشید
    با درودی دیگر بار
    1- در مورد نام بنده ضمن عذرخواهی هم از آقای فرمان آرا و هم از شما و هم از دیگر دوستانی که دیدند باید بگویم کاملا حق با شماست. یک لحظه دچار کوری ذهن شدم
    2- آنچه که در باره استاد پرویز یاحقی گفتم از دیدگاه جامعه شناسانه بود نه از دیدگاه متخصصان طبیعی است که استاد شهناز یا یاحقی را اهل فن و کسانی که درگیرند بشناسند. ولی بحث من بحث شناخت عمومی مردم از ایشان بود. همین جمعه گذشته دوستانی بسیار روشنفکر که هستند بمن گفتند ما تا بحال دید منفی نسبت به ایشان داشتیم ولی اکنون خود را سرزنش می کنیم که چرا زود تر ایشان را نشناختیم
    3- هرکسی میتواند انتقاد کند واین حق اوست ولی هر کسی هم نسبت به زحمتی که کشیده است باید مورد احترام قرار بگیرد. کنار گود نشستن و دستور صادر کردن را هرکسی میتواند بکند ولی خطر کردن یا زحمت کشیدن یا کاری را بنا نهادن است که ماندگار است. ایشان در حد بضاعت خودشان زحمت کشیده اند. فیلمساز در این دیار زیاد است. سناریو نویس هم به همین صورت ولی چرا تا بحال کسی این کار را نکرده بود؟
    4- من با هیچیک از فیلمسازان از جمله قبادی عزیز آشنایی مستقیم ندارم و فقط از طریق کارهایشان ایشانرا شناخته ام. از شما نامی در میان هنرمندان و فیلمسازان و سناریو نویسان ندیده ام لطفا آثارتان را معرفی کنید تا ببینم و بیشتر با آثار شما آشنا شوم.
    5- اینکه کار کسی سطح پایین است یا بالا را مردم تشخیص میدهند نه منتقدان. کما آنکه بسیاری از آثار سینمایی و موسقیایی در فستیوال ها جایزه منتقدان را میبرند در حالیکه مردم به فیلم یا اثر دیگری رای میدهند. البته نظر منتقدان چون حرفه ایست ارزش بیشتری دارد ولی بنده را در جایگاه یک آدم عامی ببینید نه یک متخصص!
    6- امیدوارم که روزی یک نام در زیر یک اثر ارزشمند که هم مورد وثوق متخصصان و منتقدان و هم مورد پسند مردم عامی مثل من ببینم که زندگی این استاد مظلوم را بخوبی برای مردم روشن کرده باشد و آن نام نام شما آقای آشو باشد. البته اگر این نام خود شما باشد و نه یک نام مستعار اگر چه بسیاری از هنرمندان دارای نام مستعار هستند. ولی مبخواهم نشان از شما داشته باشد. روزی ارزشمند خواهد بود. امیدوارم که زنده باشم و ببینم

شاد زی تندرست و کامروا
    محسن سلیمانی

26. 4 کاربر برای این پست از mohsen_abi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35510
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دم شما گرم ، راحت دانلود شد و کیفیتش هم اصلیه ، خیلی ممنونم ازت.

28. 3 کاربر برای این پست از shibirem تشکر کرده اند:

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    میزان امتیاز
    17

ممنون از اینکه وقت گذاشتی و برای امثال من که فیلم رو ندیده بودند آپلود کردی ...
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

30. 2 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

z_m آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29398
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    1,289
    1,898 بار تشکر شده در 658 پست

شبکه های اجتماعی من

Add z_m on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

آهنگش خیلی آشناست ولی نه متا سفانه من ندارم... ایشالا بچه ها کمک میکنن...
    آه که یک دیده بیدار نیست
    هیچ کس از درد خبر دار نیست

32. 2 کاربر برای این پست از z_m تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)