لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 120

موضوع: تو ایران مردم بیشتر چه نوع موسیقی گوش میدن

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    joojefarary عزیز حرفتون درست.. شما میگی ملاکهای افراد متفاوته ولی چطور همه این افراد متفاوت از مثلا شجریان خوششون میاد ... یا اینطور بگم هیشکی پیدا نمیشه که بتونه با استدلال بهت ثابت کنه که امثال شجریان - قمیشی - فرامرز اصلانی و... هیچی بلد نیستن .. 99/9 درصد مردم حداقل چند بار قطعاتی از شجریان رو گوش دادن ... هیچ کس پیدا نمیشه بگه الکی میخونه ... خب چون واقعا کارش رو بلده ... اون دوستتو ول کن که میگه این قطعه باحاله ... سال دیگه ازش بپرس بگو اون اهنگ رو یادت هست چی بود ؟ مطمئن باش تا سال دیگه اینقدر اهنگ مزخرف گوش داده که یادش نیست کدومشو تو میگی ! ولی آیا الهه ناز بنان فراموش میشه ؟ نه چون ساختارش درسته .. آهنگساز خواسته یه کار ارائه بده که مردم از دل و جون گوش بگیرن و لذت ببرن نه برای شهرت و احیانا چند قرون پول ... من میگم این اصولی که باید توی ساختار یک سبک باشه تا اون سبک و اهنگ رو مردم قبول کنند به عنوان یک سبک و اختصاصا کار و قطعه قوی و فراموش نشدنی چیه؟؟؟ و در ضمن چه سبک و نمونه کار جدیدی میتونه در شرایط فعلی جامعه همه گیر بشه و مخاطب داشته باشه
    ویرایش توسط Dj_MAN : Tuesday 26 October 2010 در ساعت 10:23 PM

2. 3 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Solo آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2143
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    269
    542 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rtmeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    joojefarary عزیز حرفتون درست.. شما میگی ملاکهای افراد متفاوته ولی چطور همه این افراد متفاوت از مثلا شجریان خوششون میاد ... یا اینطور بگم هیشکی پیدا نمیشه که بتونه با استدلال بهت ثابت کنه که امثال شجریان - قمیشی - فرامرز اصلانی و... هیچی بلد نیستن .. 99/9 درصد مردم حداقل چند بار قطعاتی از شجریان رو گوش دادن ... هیچ کس پیدا نمیشه بگه الکی میخونه ... خب چون واقعا کارش رو بلده ... اون دوستتو ول کن که میگه این قطعه باحاله ... سال دیگه ازش بپرس بگو اون اهنگ رو یادت هست چی بود ؟ مطمئن باش تا سال دیگه اینقدر اهنگ مزخرف گوش داده که یادش نیست کدومشو تو میگی ! ولی آیا الهه ناز بنان فراموش میشه ؟ نه چون ساختارش درسته .. آهنگساز خواسته یه کار ارائه بده که مردم از دل و جون گوش بگیرن و لذت ببرن نه برای شهرت و احیانا چند قرون پول ... من میگم این اصولی که باید توی ساختار یک سبک باشه تا اون سبک و اهنگ رو مردم قبول کنند به عنوان یک سبک و اختصاصا کار و قطعه قوی و فراموش نشدنی چیه؟؟؟ و در ضمن چه سبک و نمونه کار جدیدی میتونه در شرایط فعلی جامعه همه گیر بشه و مخاطب داشته باشه
    شما یه سبکیو نصفه نیمه شروع کن خودت یه اسم بذار روش بیشتر از همه معروف میشی و باور نداری ؟
    طرح امتیاز دهی به موزیک های تولیدی کشور در حال اجراست البته نه فقط توسط مردم . بلکه توسط جمعی از اساتید آهنگسازی و تنظیم .
    صابر محرابی

4. 3 کاربر برای این پست از Solo تشکر کرده اند:

smile2life آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    113
    130 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Solo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    طرح امتیاز دهی به موزیک های تولیدی کشور در حال اجراست البته نه فقط توسط مردم . بلکه توسط جمعی از اساتید آهنگسازی و تنظیم .
    کجا؟

ولی می دونی چیه؟ به نظر من یه دلیل این که اون آهنگای قدیمی تو یاد و خاطر ما موندن و ما میگیم موندگار شدن، به خاطر این بوده که اون موقع کلاً زیاد آهنگ و آهنگساز نبوده، یک آهنگ که میومده همه گوش میکردن و چون زیاد گوش میکردن براشون خاطره شده. اون موقع ها کم بوده، واقعا کم بوده. ولی حالا روزانه انقدر آهنگ جدید روانه ی بازار میشه که وقتی میری دم فروشگاه نمیدونی کدومو باید بخری.
    همین اتفاق برای فیلم ها هم افتاده. پس این یه چیز طبیعیه... باید باهاش کنار اومد.
    نت آهنگ، به من زبان موسیقی آموخت!

6. 2 کاربر برای این پست از smile2life تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط smile2life [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کجا؟

ولی می دونی چیه؟ به نظر من یه دلیل این که اون آهنگای قدیمی تو یاد و خاطر ما موندن و ما میگیم موندگار شدن، به خاطر این بوده که اون موقع کلاً زیاد آهنگ و آهنگساز نبوده، یک آهنگ که میومده همه گوش میکردن و چون زیاد گوش میکردن براشون خاطره شده. اون موقع ها کم بوده، واقعا کم بوده. ولی حالا روزانه انقدر آهنگ جدید روانه ی بازار میشه که وقتی میری دم فروشگاه نمیدونی کدومو باید بخری.
    همین اتفاق برای فیلم ها هم افتاده. پس این یه چیز طبیعیه... باید باهاش کنار اومد.
    نه دوست عزیز این حرف شما رو قبول ندارم ...

شما آهنگ های قدیمی رو یه بار کامل بدون توجه به خواننده گوش کن ببین چی میشنوی .. مثال میزنم : آهنگ های هایده . که 90% کارهای انوشیروان روحانی هست. وقتی گوش کنی میبینی اصلا ساز بندی و تنظیم اون موقع با الان زمین تا کره ی مریخه . یا سیاوش قمیشی یا داریوش یا ابی یا هرکسی دیگه از قدیمیا

بعد میای روی صدای خواننده میبینی خواننده 3 دانگ 4 دانگ صدا داره . بعد میای روی شعر میبینی همه پر محتوا . یا از شعرای قدیمی یا اگر خودشون شعر سرودن پر محتوا .. خوب حاصلش میشه این که هنوزم آهنگای 20 سال پیش داریوش ، ابی ، معین ؛ هایده و خیلی های دیگه رو گوش میدیم .

من نمیگم همه چی باید مثل قدیم بمونه . چون اینجوری اصلا نمیشه . مثالش همین آلبوم جدید داریوش اقبالی که تمام اون کار بچه های داخل ایرانه یا یا آهنگ خاطره های معین که آهنگ سازی اون به عهده ی سیروان خسروی بوده ... که به قول بچه ها دوبس دوبس و بکوبه ، لوووول ! ولی بازم شنیدنی و زیبا هستن. چرا ؟ چون خواننده واقعا خوانندست آهنگ ساز واقعا آهنگ سازه و...

به خدا بعضی وقتی این شبکه های ماهواره یه موزیک ویدیو هایی میزاره که فقط باید خندید و بعدشم گریه کرد .

پس نمیشه گفت اون زمان چون کسی نبوده واسه ما آهنگا خاطره شدن . نه اون زمان هم به اندازه خودش خواننده و آهنگساز بوده
    ویرایش توسط Acoustic : Wednesday 27 October 2010 در ساعت 09:19 AM
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

8. 4 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

باز من با حرف smile2life موافقم اينم تاثير داشت. اون زمانها ما صبر ميكرديم تا دمه عيد اينا يك آلبومي بياد خوب همين باعث ماندگاري ميشد يكسال فقط يك يا دو آلبوم گوش ميداديم ولي حالا هر هفته اهنگهاي زيادي منتشر ميشه خوب مشخصه براي آدم ماندگاري نداره . اصلا اين اتفاقات از همون انور شروع شد هر كسي ميخواست خواننده بشه پا ميشد ميرفت انور . مثلا كسي مثل مكابيز پسر گوگوش خواننده بود ؟ افشين اومد . كامران هومن اومد . هلن اومد . گوگوش اومد ولي كاراش مثل قديمش نبود . . اينجام تا ديدن همه دارند ميرن انور گفتن چرا بريم انور از همينجا شروع ميكنيم . انور شروع كنند اين اتفاقات بودن . ولي توي اون زمان كه ابي داريوش اينا بودن يادتون هست مردم چقد ناراحت بودن چرا كسي داخل نميتونه آلبوم پاپ بده ؟
    بنده يك واقعيت ميگم خود من هيچ وقت به آهنگهاي شجريان گوش ندادم چرا ؟ چون هر جايي ميشنديم يا كتاب ادبيات فارسي مي افتم شعرايي كه توش بود و باهاش هيچ حسي نميگرم ولي هيچ وقتم حرفي در موردشون نميزنم .

به نظر من rtmeh جان مثلا كسي مثل ياس مردم قبول دارند . به خاطره اينكه حرف دلشون ميزنه از مشكلاتشون ميگه . مثلا جدا ميگم وقتي آهنگ سي دي رو بشكن گوش كردم كه براي زهرا امير ايراهيم خوند موهاي تنم سيخ شد چون واقعا ناراحت شدم ولي هيچ كسي اينكار رو نكرد جز نامجو . اصلا همين نامجو مگه كار سختي انجام ميده گروه اركست داره ؟ با يك سه تار ميخونه ولي چرا مردم اينقد با آهنگاش حال ميكنند ؟ چون حرفهايو ميزنه كه دوست دارند به گوش خيليها برسه .

10. 4 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Cool

خوب خوب !!! خوب داریم میریم جلو ... ولی بازم کسی پیشنهاد نمیده... بابا شما که همش می نالین .
    خب آخه ناسلامتی ما مثلا دنبال راه حلیم ... خواهشا راه حل هایی که به نظرتون میرسه رو گام به گام و خلاصه وار بنویسید ... مثلا بگید به نظر شما قدم اول چیه .. دوم ... سوم ... که یه چیزی از توی بحثمون در بیاد و به یه نتیجه و راه حل درست حسابی برسیم ... اینجوری بهتر نیست ؟؟؟

12. 2 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

قدم اول اینه که تو مدارس مثله کشور های غربی به بچه ها موسیقی یاد بدن و به خانواده ها همونطور که توصیه میکنند جلوی بچه فیلم های خاص (!) نبینند، موسیقی غلط و بی ارزش هم کمتر گوش بدند و سعی کنند بزحمت هم که شده روزی چند دقیقه به موسیقی خوب و درست گوش بدند تا فرزندشون از کودکی شانس شنیدن اون رو داشته باشه. این قدم اوله. ولی تو کشوری که حتی نشون دادن ساز هم معصیت محسوب میشه اصلا صحبت کردن راجع به این چیزا کاملا بی فایدست. مشکل بی برنامگی نیست مشکل فرهنگ و سیاسته که موسیقی رو به اینجا کشونده و نظر من و شما هم فقط برای خودمون محترمه!
    مشکل موسیقی کشور ما „آنکس که ندادند و نداند که نداند” هستش، و راه حل، حذف این افراد؛ که گمان نمیکنم تا ده ها سال آینده هم این کار انجام بشه.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

14. 8 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون ... ولی خواهشا بقیه دوستان هم نظر بدن ... البته کاربردی تر راه حل ارائه بدید ... اینجوری که این دوستمون فرمودن باید عمر نوح و صبر ایوب داشته باشیم برا بهبود اوضاع ... راه حلهای ساده تر و شدنی لطفا ...

16. 2 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Majid.Magic آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35287
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    372
    58 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من همین الکترو آکوستیک رو با موسیقی ایرانی قاطیش کنیم فکر کنم بهتر باشه برای این که سبک اون خارجکی هارو تقلید نکنیم بجاش این سبک رو توی ایران هل کنیم ; نکته مهم اینه که باید معیار زیبایی شناسی هم در نظر بگیریم مثل کار بعضی ها نشه که فقط دلشون خوشه که به قول خودشون به یه سبک جدید آهنگ ساختن وباید طوری باشه که در عرصه ی جهانی هم حرفی برای گفتن داشته باشه و خودمونو با موزیسین های کاردرست خارج نشین مقایسه کنیم .

18. کاربران زیر از Majid.Magic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mohsen_M آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    716
    669 بار تشکر شده در 252 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

درود دوستان،
    نمي دونم چي بگم يا از كجا شروع كنم!
    اين چند وقته به خاطر نبود يا عدم اجراي قانون كپي رايت از طرف عده اي ، همه يا اكثرا جوونا ب نرم افزار هاي ساخت و ميكس آهنگ دسترسي دارن، و هر كي خيلي راحت حتي اگه صداي خوبي نداشته باشه و چيزي از موسيقي ندونه مياد و يه آهنگ سر هم مي كنه و مي زاره تو اينترنت!
    به اين سادگي ها نمي شه كاري كرد صبر و تلاش زيادي لازم داره! كار هاي پايه اي نياز داره!!!
    نمي دونم براي شما هم پيش اومده من كه جديدا تا جلوي كسي اجرا مي كنم شروع مي كنه به كارشناسي ، اول جمله ي معروف جنس صداتو دوست دارم و ... (حتي طرف الفباي موسيقي رو هم بلد نيست!!! پشت دستمو داغ مي كنم ديگه جلوي اين افراد اجرا كنم)

20. 3 کاربر برای این پست از Mohsen_M تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

اصلا تو ایران مردم اکثرا به هیچ چیز هنری علاقه خاصی ندارند.
    از این رو تعداد اندکی هنرمند میتوانند کارهای خارق العاده انجام دهند، معمولا در فقیر ترین جوامع و ناقص ترین جوامع انسانهای بزرگ رشد میکنند.
    البته بنده پیش از این هم در نظر جامعی در این تاپیک دادم، اما این فاز دیگری از اندیشه های سامان نیافته ذهنم بود.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

22. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط joojefarary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هيچ كسي اينكار رو نكرد جز نامجو . اصلا همين نامجو مگه كار سختي انجام ميده گروه اركست داره ؟ با يك سه تار ميخونه ولي چرا مردم اينقد با آهنگاش حال ميكنند ؟ چون حرفهايو ميزنه كه دوست دارند به گوش خيليها برسه .
    تا زمانی که مردم با امثال اینها حال میکنند باید گریست به حال مردم در ایران بهتر است 1 تاپیک بزنین شما که اصلا چی شد که اینطوری شد 1تاپیک بزنین که چطور میشود تیغ برداشت تغییر داد باز ساخت تا عقل مردم سر جایش بیاید. و نگین چون چیز خوب بهشون عرضه نشده! طرفداران موزیک بنجل در ایران همان جوان های مثلا تحصیل کرده ای هستند که به همه جور منابع هنری خبری هم دسترسی دارند و تنها منبع اطلاعاتی برای ایشان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیست! اینا همش حرفه! مگر برای من و شما از توی شکم مامانمون برامون موسیقی با ارزش گذاشته شده؟نزنین این حرف ها را ! این ها دلیل است اما دلیل اصلی جایی دیگر است! از ماست که بر ماست! من شک دارم که مسئله فقط محدود به عدم وجود ازادی و امکانات باشد! ایرانی جماعت در مقوله ی هنر اونور اب هم که میرود گند میزند! موضوع خیلی بیشتر از این حرفا بیخ داره! شما 1 شبکه ی ایرانی قابل قبول روی ستلایت معرفی کنین. من طرفدار موزیک سنتی نیستم اما به نظر من اگر خرده ابرویی از موسیقی ما در دنیا نگه داشته شده باشد به برکت همان شجریان و شهرام ناظری میباشد! راستش من گاهی میترسم که هنر نزد ایرانیان نباشد اصلا!
    ویرایش توسط nina : Thursday 3 February 2011 در ساعت 03:00 AM

24. 6 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر میکنید در حال حاضر گوش اکثر مردم تشنه چه نوع موسیقیه : موسیقی اعتراض - که سبکهاش معلومه چی اند - موسیقی رومانتیک سنتی - موسیقی شاد - بندری ... رپ تند ... ترنس ... تکنو ... - موسیقی New age - مثل کارهای ونجلیس - (که خیلی خاص هست و هر کسی روش برداشت خودش رو داره) ... یا نه اصلا موسیقی با حالت بیخیالی (مثلا البوم اکسیژن ژان میشل ژار) ؟؟؟؟
    در ضمن من بیشتر منظورم نوعی از موسیقیه که الان در جامعه شنیداری ایران حضور نداشته باشه ...
    ممنون از کمکتون
    حس میکنم مردم نیاز به ارامش دارن به نظرم خیلی خسته و داغون هستند
    شاید بهتره ذهنشون ریست بشه

26. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ... فکر میکنم این یه موضوع مهم باشه . چون اکثر اونایی که موسیقی کار میکنن می خوان پیشرفت کنن . واین لازمش اینه که موسیقی یه فرد شنیده بشه . پس مهم اینه که نوع موسیقی اون فرد شنونده و علاقمند داشته باشه .. در حال حاضر در ایران چه نوع موسیقی بیشتر طرفدار داره ؟ مخصوصا جوونها که بیشتر متمایل به نوگرایی در همه عرصه ها هستند بیشتر چی گوش میدن ؟
    فکر کنم نتیجه ای که از این تاپیک گرفته بشه میتونه به خط سیر هنری خیلی از ماها کمک کنه ...
    ممنون

مسلما سلیقه مردم ربطی به سلیقه ما نداره و اینکه الآن جوونای ما چی گوش میکنند کاملا مشخصه

یکسری آهنگهای بیمفهوم بی معنی که همش از خیانت و BF Gf پارتی و این چرتو پرتا باشه گوش میکنند و عده بسیار کمی به موسیقی اصیل ایرانی یا کلاسیک یا پاپ یا حتی راک . رپ که حرفی برای گفتن دارند گوش میدن بنابراین فعلا سلیقه مردم کمکی به شما نمیکند این شما هستید و فقط خوده خودت که میتونی به خودت کمک کنی

28. 3 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

تنگ طلا آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33716
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    189
    164 بار تشکر شده در 65 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/3
    میزان امتیاز
    14

به نظر من همه سبك ها محترمن و طرفداراي خودشون رو كم يا زياد دارن. اينكه جاي چي خاليه و اينجا جاي اطناب نيست. ميتونم بگم كه جاي خيلي از زير شاخه هاي راك و رپ . گرچه بنده اصلا اين نوع موسيقي گوش نميدم و اكثرا اصيل ايراني كوش ميدم. با اينكه سليقه مردم نسبت به گذشته كمي وسيع تر شده ولي خيلي جا داره تا به موزيك اروپا از نظر سليقه و ازادي شعر و تكنيك و... برسيم.

30. کاربران زیر از تنگ طلا به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Bide_Majnoon آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24834
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    324
    426 بار تشکر شده در 140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 6/2
    میزان امتیاز
    15

موافقید یک تاپیک دیگه باز کنیم تا از ابتدا مشکلات جامعه هنری ایران را مطرح کنیم و در صورت امکان راه حلی برای آن ها اراءه بدیم؟
    برای درمان بدبختی و دردهای بشر دوایی بهتر از موسیقی وجود ندارد.(بتهوون)

32. کاربران زیر از Bide_Majnoon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)