لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 120

موضوع: تو ایران مردم بیشتر چه نوع موسیقی گوش میدن

ali 1365 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32562
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    62 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    مردم ما متاسفانه ساسی مانکن رو گوش میدن ومن امیدوارم خداوند انها رو به راه راست هدایت کنه

2. 3 کاربر برای این پست از ali 1365 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

بفرض اگر ما ساسی مانکن رو به خاطر نوع و محتوای موسیقی که ارائه داده مسخره کنیم

اشکارا احساس اون رو به سخره گرفتیم.
    خب برادر عزیز هر چیزی و هر کاری که هر کسی انجام بده نشان دهنده نیت و احساس و اندیشه او خواهد بود .. این که یه آدم بیاد موسیقی شیطانی بزاره و دوست داشته باشه (موسیقی که تمام ارزشهای انسانی رو به سخره میگیره) آیا به خاطر این که شما میگید این احساسشه , به اون و احساسش احترام میزارید .. ؟
    خب مسلما ارزش افراد بسته به نوع علایق و تمایلاتی که ابراز میکنند تفاوت داره ...

این فرد موسیقی ارائه داده که نه تنها در بحث پایه علمی موسیقی بلکه در بحث محتوای اخلاقی نیز نه مورد پسند شرع هست نه عرف جامعه و نه خرد جمعی مردم ...

ما مثلا یه جامعه فرهنگی با تمدنی کم نظیر هستیم که باعث غرور و افتخار هر ایرانی هست...
    آیا رواج موسیقی بی پایه و بی اساس رو به خاطر این که با احساس بعضی افراد سنخیت داره مشروع میدونید . ؟

اینطور که معلومه شما قائل به این هستی که توی جامعه آنارشیسم باشه و هر کسی هر کاری دوست داشته باشه (فقط به این دلیل که دوست داره و احساسشه) انجام بده ... اینطوره ؟
    اگه اینطور نیست پس باید جلوی رواج „موسیقی بد” (با تعریف استانداردی که داره) رو گرفت...
    بله من آشکارا و در همین جا اعلام میکنم ... : ای کاش ساسی مانکن و امثال او و نوع موسیقی که عنوان کرده وجود نداشت و هرگز بوجود نمی اومد ... چون سلیقه مردم رو به حد وحشتناکی پایین اورد و ضربه بزرگی به موسیقی عمیق و تفکر برانگیز و اصیل ایرانی زد ...

احساسش هم بخوره تو سرش ...
    اگه موسیقی اون احساس ارزشمندی داشت کسی مخالفش نبود ...
    وگرنه شما دیدی که توسط نیروی انتظامی هم تحت پیگرد قرار گرفت...

4. 2 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ظاهرا همه ملت می خوان موسیقی خوب گوش بگیرن ... خدا رو شکر ...
    ولی موسیقی خوب چی هست... الان مردم موسیقی خوب رو چه نوع موسیقی میدونند ... ؟

شماها خودتون وقتی با برو بچ تو ماشین هستی و مجردی مثلا داری میری شمال چه موسیقی بهتون فاز میده .. ؟
    یا دختر خانومها وقتی مهمونی دوستانه دورهم میگیرن چی میزارن ؟
    شهرام ناظری ... ؟ ونجلیس... ؟ بتهوون ... ؟ شجریان ... ؟ چاووشی ... ؟ چی ... ؟

اصلا گوش ملت ایران چه موسیقی در همه حال میپسنده ... ؟
    خب ممکنه بگین سنتی ... کلاسیک ... پاپ ...
    ولی هدف اصلی از طرح این تاپیک این بود که بفهمیم چه نوع موسیقی در فهرست شنیداری مردم نیست ولی اگه باشه مورد توجه مردم قرار میگیره ... ؟
    سوال اصلی این بود ... وگرنه سلایق بسیار متفاوته ...
    ممکنه بعضی ها حتی موقع شادی و در مهمانی ها شون شجریان گوش بدن ...
    بعضی هم ساسی مانکن که من دلم براش میسوزه ... چون خودش خودشو تباه کرد
    من دوست دارم تو مراسم عروسی خودم هم متال پخش بشه.
    با غم متال، با شادی متال، در مهمانی و در جاده و در خواب و بیداری ... متال.
    یا حداقل موسیقی که در آن گیتار الکتریک شنیده شود. (البته گاهی موسیقی کلاسیک هم گوش میکنم)

اما موسیقی خوب موسیقیست که بتواند تمام نیازهای شما رو جواب دهد.

من فکر میکردم ساسی مانکن با تولدش تباه شده به دنیا آمد و تباهی را گسترش داد، حالا نمیدونم چی شده که شما میگی تباه کرده خودش رو؟! یعنی تباه نبوده از اول؟!
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

lonly آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26624
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    999
    699 بار تشکر شده در 210 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی موسیقی خوب چی هست... الان مردم موسیقی خوب رو چه نوع موسیقی میدونند ... ؟

بعضی هم ساسی مانکن که من دلم براش میسوزه ... چون خودش خودشو تباه کرد
    متاسفانه الان مردم ملت ما(مخصوصا جوونا) موسیقیه کاملا سطحی همه پسند رو خوب میدونن.
    توو دخترا که اینجوریه : اگر یه آهنگی که همه بشناسن و گوش بدن و ازش تعریف کنن رو خوب میدونن. ولی به این که توو این آهنگ چه تکنیکایی وجود داره, از چه سازهایی برای ملودیش استفاده شده, خوانندش کی بوده, صداش چطوره اصلا توجه ندارن و چون همه دوست دارن و به قول خودشون مد شده پس خوبه

ساسی مانکن(و امثال اون که کم هم نیستن) هم که به نظرم کلا بوجود اوومدنش اشتباه بوده و با این کارا ملت رو هم به تباهی کشونده ...
    there's someone in my head but it's not me

8. 4 کاربر برای این پست از lonly تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من فکر میکردم ساسی مانکن با تولدش تباه شده به دنیا آمد و تباهی را گسترش داد، حالا نمیدونم چی شده که شما میگی تباه کرده خودش رو؟! یعنی تباه نبوده از اول؟!
    نمی دونم ... شایدم ...
    ولی فکر کنم با پسر اهریمن .. یا دجال عربها اشتباه گرفته باشیش ...! نه ؟

چون همه آدمها پاک به دنیا میان ... و تصمیمات اشتباه باعث تباهی انسانها میشه ...

این پسر هم هنوز وقت داره ... اگه موسیقی خوب بسازه (نمی دونم استعدادشو داره یا نه)
    ممکنه آبروش به مرور زمان برگرده ...

البته باید خیلی تلاش کنه تا ضربه ای رو که به فرهنگ هنری و سلیقه شنیداری مردم و جوانان ایران زده رو جبران کنه ...
    البته بعید میدونم اصلا همچین مفاهیمی توی کلش موجود باشه ...

10. 3 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من این یارو رو شاید ماهی یک بار ببنم. نزدیک محل کار ما زیاد سر و کلش پیدا میشه. ولی وقتی از نزدیک دیدمش احساس کردم اگر با یک کرگدن آدم صحبت کنه ممکنه قسمتی از حرفت رو طرف درک کنه، اما این بشر خیر.
    بگذریم. اینها الفبای موسیقی رو هم بلد نیستند که بتونند کاری بکنند. از آنجایی که هنری در صدای شخصی آنها هم وجود ندارد آگر یانی هم برای اینها آهنگ بسازد و آن آهنگ دارای محتوا باشد نمیتوانند اجرا کنند و مقبول نمی افتد.

مثل اینها به مانند میمانیست که هرچه زشت تر باشد ادایش بیشتر میشود و تماشاچیان بیشتری را جذب خود میکند.
    اما متاسفانه قسمتی از همین تماشچیان بخاطر برخی از کمبود های درونی میخواهند به شخصیت میمون نزدیک شده و با در آوردن ادای آن به شهرتی به مثال اون برسند، این یک فرایند فرسایشی در فرهنگ است که مانند ویروس منشتر شده و اگر جمع نشود ... خدا میداند.
    از مسائل سیاسی حاشیه ایش که بگذریم که چظور اینها آزادانه هرکاری میکنند و کسی دم نمیزند، شاید برخی ایچنین میخواهند!
    اشاعه فارسی وان! ساسی مانکن و پیروانش! و ...
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

12. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

yosefnejad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40975
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    35
    89 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقای یوسف نژاد عزیز
    یه سوال. اگر شما بدونی یه غذا سمی هست و با خوردنش مسموم میشی آیا طرفش میری. آیا دیگران رو روشن میکنی و هشدار لازم رو میدی یا نه. ما نباید بذاریم گوشمون با این مزخرفات به اصطلاح موسیقی خراب بشه. من خودم به هر کس که طرف اینطور موسیقی ها میره هشدار لازم رو میدم. حالا خواست گوش میکنه. نخواست هم که هیچ. من جدا دلم میسوزه که میبینم اینقدر ما تو زمینه موسیقی داریم پسرفت میکنیم. پیشرفتی که در کار نیست. هر روز بدتر از دیروز.
    حالا من یه سوال از شما می پرسم:

ایا شما اینهمه دیگران رو نصیحت کردید ساسی مانکن و اینجور چیزا خوب نیست کسی هم به

حرفتون گوش کرد؟

این طرز فکر به این معناست که یک نفر به جای همه فکر کنه و بگه چه چیزی خوبه چه چیزی بد.

یا چه کاری باید بکنن و چه کاری نباید بکنن.

من و شما یا هر کس دیگه از کدام مرجع مورد قبول همه این تائیدیه رو گرفتیم که حرفمون حجت

نهایی هست؟

متاسفانه این مشکل در بین ایرانیها شایع شده که همه فکر میکنیم عقل کل هستیم و فورا فتوی

صادر میکنیم.

شما هم امروز ساسی مانکن رو بفرض محکوم میکنید که موسیقی بی ارزش ساخته.

خود شما کدام کار با ارزش رو برای مقابله با این کار بی ارزش ارائه دادید؟

به راه غالیه رفتن به از نشستن باطل

که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

خب برادر عزیز هر چیزی و هر کاری که هر کسی انجام بده نشان دهنده نیت و احساس و اندیشه او خواهد بود .. این که یه آدم بیاد موسیقی شیطانی بزاره و دوست داشته باشه (موسیقی که تمام ارزشهای انسانی رو به سخره میگیره) آیا به خاطر این که شما میگید این احساسشه , به اون و احساسش احترام میزارید .. ؟
    خب مسلما ارزش افراد بسته به نوع علایق و تمایلاتی که ابراز میکنند تفاوت داره ...

این فرد موسیقی ارائه داده که نه تنها در بحث پایه علمی موسیقی بلکه در بحث محتوای اخلاقی نیز نه مورد پسند شرع هست نه عرف جامعه و نه خرد جمعی مردم ...

ما مثلا یه جامعه فرهنگی با تمدنی کم نظیر هستیم که باعث غرور و افتخار هر ایرانی هست...
    آیا رواج موسیقی بی پایه و بی اساس رو به خاطر این که با احساس بعضی افراد سنخیت داره مشروع میدونید . ؟

اینطور که معلومه شما قائل به این هستی که توی جامعه آنارشیسم باشه و هر کسی هر کاری دوست داشته باشه (فقط به این دلیل که دوست داره و احساسشه) انجام بده ... اینطوره ؟
    اگه اینطور نیست پس باید جلوی رواج „موسیقی بد” (با تعریف استانداردی که داره) رو گرفت...
    بله من آشکارا و در همین جا اعلام میکنم ... : ای کاش ساسی مانکن و امثال او و نوع موسیقی که عنوان کرده وجود نداشت و هرگز بوجود نمی اومد ... چون سلیقه مردم رو به حد وحشتناکی پایین اورد و ضربه بزرگی به موسیقی عمیق و تفکر برانگیز و اصیل ایرانی زد ...

احساسش هم بخوره تو سرش ...
    اگه موسیقی اون احساس ارزشمندی داشت کسی مخالفش نبود ...
    وگرنه شما دیدی که توسط نیروی انتظامی هم تحت پیگرد قرار گرفت...
    شما باز هم در مورد سلیقه قضاوت کردید.

اگر شما به تکنیک کار یا محتوا ایراد میگرفتید در واقع به ساسی مانکن کمک میکردید

نقاط ضعفشو اصلاح کنه و کارهای بهتری ارائه بده.

اما شما بازهم با این موضوع دارید سلیقه ای برخورد میکنید.

هیچکس حق نداره سلیقشو به دیگران تحمیل کنه.

اگر خلاف این باشه ساسی مانکن هم حق داره موسیقی مورد پسند شما رو اگر با

سلیقش هماهنگ نبود مسخره کنه.

در ضمن نوشتار بنده به ژورنالیسم اجتماعی نزدیکه نه انارشیسم.

(من و شما سیاستمدار نیستیم اما اگه اینجور بخوایم افکار همدیگرو انالیز کنیم بنده شما رو خود کاریزما پندار میبینم.

البته از نوع پوپولار.)

شما همه چیز رو سیاه و سفید میبینید در حالیکه همه چیز خاکستریه

اما بعضیا تیره ترن .
    ویرایش توسط yosefnejad : Tuesday 8 February 2011 در ساعت 10:55 AM

14. کاربران زیر از yosefnejad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ali 1365 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32562
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    62 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yosefnejad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ایا شما اینهمه دیگران رو نصیحت کردید ساسی مانکن و اینجور چیزا خوب نیست کسی هم به

حرفتون گوش کرد؟

این طرز فکر به این معناست که یک نفر به جای همه فکر کنه و بگه چه چیزی خوبه چه چیزی بد.

من و شما یا هر کس دیگه از کدام مرجع مورد قبول همه این تائیدیه رو گرفتیم که حرفمون حجت

نهایی هست؟

متاسفانه این مشکل در بین ایرانیها شایع شده که همه فکر میکنیم عقل کل هستیم و فورا فتوی

صادر میکنیم.

به راه غالیه رفتن به از نشستن باطل

که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

شما باز هم در مورد سلیقه قضاوت کردید.

اگر شما به تکنیک کار یا محتوا ایراد میگرفتید در واقع به ساسی مانکن کمک میکردید

نقاط ضعفشو اصلاح کنه و کارهای بهتری ارائه بده.

اما شما بازهم با این موضوع دارید سلیقه ای برخورد میکنید.

هیچکس حق نداره سلیقشو به دیگران تحمیل کنه.

اگر خلاف این باشه ساسی مانکن هم حق داره موسیقی مورد پسند شما رو اگر با

سلیقش هماهنگ نبود مسخره کنه.

در ضمن نوشتار بنده به ژورنالیسم اجتماعی نزدیکه نه انارشیسم.

(من و شما سیاستمدار نیستیم اما اگه اینجور بخوایم افکار همدیگرو انالیز کنیم بنده شما رو خود کاریزما پندار میبینم.

البته از نوع پوپولار.)

شما همه چیز رو سیاه و سفید میبینید در حالیکه همه چیز خاکستریه

اما بعضیا تیره ترن .
    ساسی مانکن همش نقاط ضعفه و برای برطرف کردن این نقاط بهتره سکوت کنه. ولی در رابطه با سلیقه حق با شماست رفیق هیچ کس حق تحمیل چیزی رو به کسی نداره

16. 2 کاربر برای این پست از ali 1365 تشکر کرده اند:

Bide_Majnoon آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24834
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    324
    426 بار تشکر شده در 140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 6/2
    میزان امتیاز
    15

ببینید این که میگید موسیقی سلیقه ای هست درسته البته در مورد سبک مثلا یکی کلاسیک گوش میده یکی راک و یکی دیگه سنتی و... اما آدم باید طرفدار هر سبکی هست بهترین های اون سبک رو گوش بده نه این که مثل جوون های امروز ما که هر چی گیرشون میاد گوش میدند شاید ازنظر شما این به خود افراد مربوطه و سلیقه شخصیه اما به نظر من سطح موسیقی جامعه زمانی بالا میره که مردمش موسیقی خوب بپسندند و گوش کنند چون موسیقیدان های بزرگ هم از میان مردم بیرون میان و همچنین سلیقه ی عام مردم هست که هنرمندان رو وادار میکنه سراغ چه سبکی برند مثلا موسیقی کلاسیک غربی که درخیلی از کشور ها اهمیت دار هست تو ایران اصلا طرفدار نداره و همین باعث شده موزیسین هایی که در ایران گرایش به این سبک دارند خیلی به چشم نیاند و خیلی هاشون به ناچار تغییر سبک میدند خیلی از سبک های دیگه هم به همین شکل همین عدم همایت مردم باعث میشه که موسیقی دان های موفق در سط بین المللی نداشته باشیم و اگر هم هست خیلی محدوده.
    برای درمان بدبختی و دردهای بشر دوایی بهتر از موسیقی وجود ندارد.(بتهوون)

18. کاربران زیر از Bide_Majnoon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Bide_Majnoon آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24834
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    324
    426 بار تشکر شده در 140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 6/2
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 1365 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ساسی مانکن همش نقاط ضعفه و برای برطرف کردن این نقاط بهتره سکوت کنه. ولی در رابطه با سلیقه حق با شماست رفیق هیچ کس حق تحمیل چیزی رو به کسی نداره
    این هم بگم لازم نیست که چیزی رو به مردم تحمیل کنیم بگیم بیاید اینو گوش بدید این خوبه وقتی فرهنگ سازی بشه مردم خودشون میرن سراغ کارهای های با کیفیت و قوی.
    برای درمان بدبختی و دردهای بشر دوایی بهتر از موسیقی وجود ندارد.(بتهوون)

20. 4 کاربر برای این پست از Bide_Majnoon تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شما باز هم در مورد سلیقه قضاوت کردید. اگر شما به تکنیک کار یا محتوا ایراد میگرفتید در واقع به ساسی مانکن کمک میکردید نقاط ضعفشو اصلاح کنه و کارهای بهتری ارائه بده. اما شما بازهم با این موضوع دارید سلیقه ای برخورد میکنید. هیچکس حق نداره سلیقشو به دیگران تحمیل کنه. اگر خلاف این باشه ساسی مانکن هم حق داره موسیقی مورد پسند شما رو اگر با سلیقش هماهنگ نبود مسخره کنه. در ضمن نوشتار بنده به ژورنالیسم اجتماعی نزدیکه نه انارشیسم. (من و شما سیاستمدار نیستیم اما اگه اینجور بخوایم افکار همدیگرو انالیز کنیم بنده شما رو خود کاریزما پندار میبینم. البته از نوع پوپولار.) شما همه چیز رو سیاه و سفید میبینید در حالیکه همه چیز خاکستریه اما بعضیا تیره ترن
    سلام ...
    اصولا دلیلی که باعث شده موسیقی این فرد رو بد بدونم دقیقا تکنیک کار و محتواست..
    بنده بجز این دومورد پارامتر دیگه ای برای انالیز موسیقی نمی بینم که بشه از لحاظ فنی روش تکیه کرد .
    در همون ابتدای ورود موسیقی این فرد اینهمه نقد قوی و عکس العمل منفی در برابرش بوجود اومد ولی آیا واقعا او گوش شنوایی داشت... ؟
    که دیدیم در سری بعدی اون باز هم روی همون دستمایه های پیش پا افتاده کارش تاکید میکرد ..
    حتی بنده اطلاع دارم ایشون از اینکه این موج منفی برعلیهش شکل گرفته نه تنها ناراضی نیست بلکه خرسند هم هست..
    بنده اعمال سلیقه نکردم ... آیا در نوشته های من این رو میبینید که بخوام عمدا مخاطبین رو به سمت و سوی خاصی بکشونم ؟
    بلکه بنده معتقدم موسیقی ای که به مخاطب عام ارائه میشه هم باید به لحاظ سبک گوناگون باشه و هم اینکه از ساختار قوی و پر محتوا و همچنین اجراء خوبی برخوردار باشه ...
    آیا این رو اعمال سلیقه میدونید ... ؟

شما شیطان رو چه رنگی میبینید ... ؟! خاکستری مایل به سیاه .. ؟
    پیغمبر رو چطور ؟ حتما خاکستری مایل به سفید ...
    این میزان درستی برای بررسی خوبی ها و بدی ها نیست...
    واقعا بعضی مسائل سیاه سیاه هستند ... و این با توجه به نوع کارکردی که در جامعه به طور عام نشون میدن هست...
    واقعا به نظر شما موسیقی این فرد دارای چه نقات قوتی هست که بشه واقعا روش تکیه کرد ... ؟

اولا تلفیق دو نوع موسیقی کاملا نا همگون که یکی برای پایکوبی هست و دیگری برای خشم و اعتراض
    چه ترکیبی میتونه بوجود بیاره . ؟
    دوما بنده کاملا با نرم افزار های اهنگسازی مدرن آشنا هستم ... و حتی _ تعریف از خود نیست_ از شنیدن نوع صدای هر ساز میتونم بفهمم از چه ابزاری استخراج شده (VST) ... تا کنون بجز لوپ (چرخه های تکرار شونده از صداهای آماده) در کار ایشون هیچ چیزی نشنیدم ...
    ایشون فقط و فقط تا حدودی از استایلوس ... (اونم لوپهای بندری که اورجینال نرم افزار نیست) - با لوپهای الاستیک اوربانیک (درامز) - و ترکیب اینها با کوردهای اماده سینتی سایزر Pa 50 و PA 1 استفاده میکنه ... ...
    هیچگاه بجز نی همبان دیجیتال که بصورت افکت استفاده میکنه از هیچ ساز دیگری بطور مشخص استفاده نکرده ... البته بهرحال فایده ای هم نداره چون بقدری رنگ ووکال در کاراش قوی هست که هیچ سازی اون زیر به چشم نمیاد ...
    حالا به نظر شما این سبک آهنگسازی چیز قابل عرضی هست که من نوعی بخوام کسی رو به سمتش متمایل کنم یا نکنم . ؟
    بنده تا به حال چند بار آهنگهای جو ساتریانی رو گوش گرفتم و اصلا علاقه شخصی و انگیزه ای برای دوباره رفتن و گوش گرفتن ندارم ... چون گوش بنده بیشتر سنتی رو جذب میکنه ... آیا من یه بار اومدم بگم چون من دوست ندارم پس بقیه سلیقه وحشتناکی دارن . ؟
    یه مثال میزنم ... شما دونفر رو انتخاب کن و رو بروی هرکدوم یه سفره پهن کن .. در سفره اولی انواعی از غذاهای با کیفیت و اصیل و با ارزش رو بزار و روبروی دومی انواع مختلفی از غذاهای بدردنخور و بدون کیفیت

مشخصه که در نهایت قدرت انتخاب و اختیار این دو فرد در نظر گرفته شده ولی آیا نهایتا کیفیت غذایی که اینها انتخاب میکنند یکی خواهد بود ؟ نه ..!
    بحث سر این هست که باید در جامعه هم تنوع موسیقی باشه و هم این تنوع از کیفیت و محتوای مناسب برخوردار باشه .. تا نهایتا من نوعی که از موسیقی و تفاوت پارامترهای ساختاری اون چیزی نمیدونم بالاخره انتخاب خوبی داشته باشم ...
    در ضمن پوپولار کسیه که برای گقتش هیچ سند و مدرک محکمی نمیاره و به عوامفریبی متکی هست...
    بنده نه قبلا نه الان و نه هیچگاه اینگونه نخواهم بود

درود

22. 5 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط yosefnejad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

صادر میکنیم.

اینجا مخاطب من نبودم و پریدن در وسط بحث شاید روا نباشد.
    اما معمولا طبل ها توخالی هستند که به راحتی آثار منتشر میکنند، چه بسیارند اساتید موسیقی که هنوز کار بیرون نمیدهند، یکی از علل این است که فکر میکنند باید بهترین کار را بیرون دهند و اگر قرار باشد کارشان بهترین نباشد چه بهتر که بیرون نیاید.
    از طرفی سبک با سبک متفاوت است و امکاناتی که یک سبک موسیقیایی میخواهد و التبه توان جیب افراد.
    مثلا بنده به عنوان یک نوازنده که با یکی از ابرنوازندهای ایرانی گاه کار میکنم (که در همین سایت هم عضو است) برای اجرای یک آهنگ باید ساعت ها تمرین کنیم و همیشه هم اشکالاتی در نوازندگی بوجود می آید که اگر این مسائل در استدیوها اتفاق بیافتند هزینه ها چند برابر میشود.
    از طرفی ساز حرفه ای مسئله دیگری است، مثلا تقریبا 95 درصد و شاید بیشتر از گیتاریست های ایران حتی وسایل مورد نیاز برای پخش کار خود را هم ندارند (آمپلیفایر مناسب، یونیت و ...) و جور کردن این امکانات برای هرکسی ساده نیست. (این در حالیست که رپرها معمولا از قشر مرفه جامعه هستند و هم پولشان جور است و هم اگر نباشد هزینه اش یک ساعت در استدیو بودن است و خواندن که برای یک آلبوم میشود حدود 100 تومان هزینه)
    در حالی که شما اگر بخواهید یک آلبوم راک را بدون هیچ اشتباهی حتی در استیدو رکورد کنید با حساب 4 نوازنده حساب شما کمتر از 800 هزار تومان آب نمیخورد. باشد که صدا برداری ها در سبک های مختلف متفاوت است.
    مثلا یک کیبرد از نظر صدابرداری در استدیو ها مشکل خاصی بوجود نمی آورد اما یک درام دنگ و فنگ هایی دارد ک برای رفع آن باید پول هم خرج شود.
    بگذریم. موسیقی هایی مانند جز، بلوز و راک بسیار پردردس هرهستند. از مرحله آهنگ سازی گرفته تا صبط و تنظیم. همچنین مخاطبان آنها سخت سلیقه تر هستند.
    مثلا شما که موسیقی سنتی کار میکنی (همانطور که ساز اول من سنتور بود) آهنگ هایی با کیفیت C و D به دست شما میرسد اما چون عمومیت این است گوش شما به این مسئله عادت کرده است، اما مخاطب موسیقی راک بیشتر با گروههای بزرگ جهان سر و کار داشته است که کیفت کاری آنها A و B بوده است، حالا بخواهد D. E بشنود بی شک پس میزند. (باشد که تریکیب صدا هم در موسیقی سنتی و راک و حتی پاپ متفاوت است)
    اینها هم از عوامل سخت تر شدن کار و ارتباط آن با جامعه، پول، امکانات و ... است.

24. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

Thumbs up

حرفتون گوش کرد؟

نهایی هست؟

صادر میکنیم.

. [/B]
    سلام
    در مورد این سوالتون باید عرض کنم من نگفتم بیام و اون افکارم رو تحمیل کنم یا چیزی رو 100 % عوض کنم. منظور من شناخت موسیقی خوب هست. میخوام مردم بدونند چی خوبه و چی فاسده . توی ایران چون زیاد از موسیقی طرفداری نمیشه زیاد توی تلویزیون رادیو در موردش بحث نمیشه پس اصلاعات کافی ندارند. من حداقل اگر نتوستم 100%رویه دوستانم رو تغییر بدم ولی تونستم موسیقی خوب رو هم معرفی کنم و کمی به اون سمت بکشونمشون. چون میبینم بعضی اوقات دنبال موسیقی های خوب میگردند و این جای امیدواریه

در مورد این بحث هم همونطور که گفتم من نه حرفم حجت نهاییه و میخوام همه چیز رو عوض کنم. من فقط پیشنهاد میدم و در این راه هر کمکی بتونم به دوستام میکنم تا از اهنگهای پر محتوا بهره ببرند. پس لازم نیست چیزی رو تحمیل کنم. فقط راه رو نشون میدم. دیگه بقیش با خودشون.

نه دنبال این نیستم که ادعای عقل کلی کنم. خیلی از بچه های همین سایت هم همینطور هستند. یعنی کسی ادعایی نداره.

اول از اینکه من اهنگساز نیستم و اهنگسازی نمیکنم. ولی سعی میکنم کار بزرگان موسیقی رو ترویج بدم. در ثانی برای ساخت موسیقی باید کلی درس خوند و دانش داشت. این تازه یه بعد قضیه هست. مهمترین چیزی که من توی اهنگسازی مهم میدونم بحث استعداد هست که من اینرو در هر اهنگسازی نمیبینم. در خودم هم نمیبینم. من در جایگاهی نیستم که بیام این کار رو بکنم. چون موسیقی رو با ارزشتر از این میدونم که بیام و به خاطر پول و شهرت خرابش کنم. موسیقی احترام داره. بازیچه افراد بیسواد نباید باشه. موسیقی محل کسب و تجارت نیست. ما ایرانیها چون همه چیز رو پول میبینیم موسیقی رو هم وارد این مقوله کردیم و می خوایم ازش کاسبی کنیم. خب نتیجه ش میشه همین . موسیقی بی پایه و اساس.

یه نکته ای رو هم یادآوری کنم. لطفا بعضی از دوستان در مقابل این مباحث جبهه گیری نکنند. بحث رو به حاشیه نکشند. ما اینجا ایم که بحثی کنیم و اگر هم شد به نتیجه ای برسیم. نه اینکه موضع بگیریم و همدیگر رو بکوبیم.از بحث خارج نشیم...ممنون
    موفق باشید

26. 3 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

yosefnejad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40975
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام ...

شما شیطان رو چه رنگی میبینید ... ؟! خاکستری مایل به سیاه .. ؟
    پیغمبر رو چطور ؟ حتما خاکستری مایل به سفید ...

درود
    فقط برای یاداوری:

طبق روایات ابلیس یا همون شیطان یکی از فرشتگان مقرب بود و بنا بر روایات اسلامی

سالیان دراز خدارو عبادت کرد.

حتی بیشتر از مجموع عبادات همه پیامبران.

تنها جرمش سجده نکردن بر انسان و یکبار نافرمانی از خدا بود.

قابل توجه شما که حضرت موسی مرتکب قتل شده بود(طبق ایات قران)

و خداوند به روشنی موسی رو گناهکاری (ذنب که خدا در قران اشاره کرده به معنی گناه است)

خطاب کرده که با لطف خدا مورد امرزش قرار گرفته و موسی رو به کنعان فراری داد تا

به خاطر کشتن یک انسان بی گناه مجازات نشه.

ماجرای حضرت یونس رو هم که حتما میدونید چون در حق قومش تقاضای عذاب بی دلیل کرد خدا اون

رو برای تادیب به دهان ماهی انداخت. (طبق ایات قران)

از اینها بگذریم.

فکر میکنم کاملا منظورمو در مورد سیاه و سفید و خاکستری رسوندم.

برای دور نشدن از بحث اصلی پیشنهاد میدم در این مورد بحث کنیم که اصلا چرا

درصدی از جوانان کارهای ساسی مانکن رو گوش میدن.

بیایم وجوه اشتراک احساس شنونده ها با خالق این اثر رو کشف کنیم.

علت اینکه عده ای در ماشین یا کامپیوتر یا ضبط یا گوشی موبایل این اهنگ رو دارند و

گوش میدن رو پیدا کنیم.

بعد ببینیم ایا جایگزینی میتونیم برای سلیقه این طیف مخاطب در بضاعت موسیقی

فعلی ایران پیدا کنیم یا خیر.
    ویرایش توسط yosefnejad : Saturday 12 February 2011 در ساعت 07:43 AM

28. کاربران زیر از yosefnejad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

Unhappy

فقط برای یاداوری:

طبق روایات ابلیس یا همون شیطان یکی از فرشتگان مقرب بود و بنا بر روایات اسلامی

4 میلیون سال خدارو عبادت کرد.

حتی بیشتر از مجموع عبادات همه پیامبران.

تنها جرمش سجده نکردن بر انسان و یکبار نافرمانی از خدا بود.

قابل توجه شما که حضرت موسی مرتکب قتل عمد شده بود(طبق ایات قران)

و خداوند به روشنی موسی رو گناهکاری (ذنب که خدا در قران اشاره کرده به معنی گناه است)

خطاب کرده که با لطف خدا مورد امرزش قرار گرفته و موسی رو به کنعان فراری داد تا

به خاطر کشتن یک انسان بی گناه مجازات نشه.

ماجرای حضرت یونس رو هم که حتما میدونید چون در حق قومش تقاضای عذاب بی دلیل کرد خدا اون

رو برای تادیب به دهان ماهی انداخت. (طبق ایات قران)

از اینها بگذریم.

فکر میکنم کاملا منظورمو در مورد سیاه و سفید و خاکستری رسوندم.

برای دور نشدن از بحث اصلی پیشنهاد میدم در این مورد بحث کنیم که اصلا چرا

درصدی از جوانان کارهای ساسی مانکن رو گوش میدن.

بیایم وجوه اشتراک احساس شنونده ها با خالق این اثر رو کشف کنیم.

علت اینکه عده ای در ماشین یا کامپیوتر یا ضبط یا گوشی موبایل این اهنگ رو دارند و

گوش میدن رو پیدا کنیم.

بعد ببینیم ایا جایگزینی میتونیم برای سلیقه این طیف مخاطب در بضاعت موسیقی

فعلی ایران پیدا کنیم یا خیر.
    تا اونجا که من می دونم شیطان 6 هزار یا 7 هزار سال(فکر کنم) برای خدا عبادت کرد نه 4 میلیون سال . . .
    حضرت یونس هم اشتباه نکرد . . . (میگن امتحان الهی بود) مگه نمیگم این فرستاده ها معصوم بودن (به دور از هر گناه و اشتباهی)

حضرت موسی قتل عمد کرده تا حالا نشنیده بودم . . .
    ویرایش توسط mixer : Wednesday 9 February 2011 در ساعت 12:23 PM
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

30. کاربران زیر از mixer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

yosefnejad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40975
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تا اونجا که من می دونم شیطان 6 هزار یا 7 هزار سال(فکر کنم) برای خدا عبادت کرد نه 4 میلیون سال . . .
    حضرت یونس هم اشتباه نکرد . . . (میگن امتحان الهی بود) مگه نمیگم این فرستاده ها معصوم بودن (به دور از هر گناه و اشتباهی)

حضرت موسی قتل عمد کرده تا حالا نشنیده بودم . . .
    چون این مباحث کاملا خارج از بحث اصلیه ترجیح میدم این اخرین ارسالم در این زمینه باشه. (فقط جهت توضیح)

شما در موردحضرات موسی و یونس به قران رجوع کنید. (یا یک روحانی قران شناس)

در مورد عبادت شیطان هم روایات متعدد هست.

البته 6 یا 7 هزار سال عبادت هم چیز کمی نیست.

موفق باشید.
    ویرایش توسط yosefnejad : Saturday 12 February 2011 در ساعت 07:45 AM

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)