لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 113 به 128 از 171

موضوع: بچه های سنتورنواز لطفا خودتون رو معرفی کنید

simsimm آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49549
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    447
    183 بار تشکر شده در 65 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    خدا رو شکر آنقدر سطح اطلاعات دوستان بالاست که نیازی به اندک تجربیات من نیست ولی با این حال دوست دارم اگر کاری از دستم بر بیاد هرچند کوچک از دوستانم مضایقه نکنم
    در اجاقی طمع شعله نمیبندم ....خردک شرری هست هنوز

2. 2 کاربر برای این پست از simsimm تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53242
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa90 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوستان...
    من حامد هستم 19 سالمه از شهر کرمانشاه ، 4 ماهه سنتور کار میکنم استادم آقای تنهایی هستند که واقعن استاد خوبی هستند ایشان از شاگردان مرحوم استاد مشکاتیان بودند
    در حال حاضر کتاب شیوه ی سنتور نوازی رو پشت سر گذاشتم و به کتابهای گلنار و ردیف ابوالحسن صبا رجوع بردم
    دوست دارم برم نزد استاد اردوان کامکار و یه نوازنده چیره دست بشم
    از بچگی سه تار میزدم ولی یهو به سنتور علاقه مند شدم...
    تا بزودی...
    سلام
    آقا حامد من حدود سال 81 شاگرد ایشون بودم. ولی متاسفانه بخاطر جابجایی به تهران مدتی هست که از ایشون بی خبرم و بعد از کار کردن با آقای تنهایی دیگه نمیتونم با استاد دیگه ای کار کنم. اسم من نشاط هست ممکنه هنوز یادشون مونده باشه، خوشحال میشم اگه شما شماره موبایل یا ایمیلی چیزی از ایشون دارین به من بدین تا بتونم باهاشون تماس بگیرم. ممنونم. لطفاً اگه می تونین به این آدرس برام ایمیل کنین.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 2 کاربر برای این پست از jupiter_ka تشکر کرده اند:

mohammadmono آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    11336
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    44
    67 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان عزیز
    محمد هستم اهل بندر گناوه و ساکن تهران.23 سالمه
    20 سالم بود که رفتم کلاس سنتور و در خدمت آقای یزدانی حسین آبادی بودم در بندر گناوه. بعدشم که اومدم دانشگاه و در تهران بودم در خدمت استاد رستمیان بودم. محمدرضا رستمیان. الان هم دارم دوره ردیف نوازی ابتدایی استاد پایور رو کار میکنم. البته چندتا کار هم از خودم به جا گذاشتم: خواب ، آرامش ، ترس و در آخر هم فاطمه که این کارو برای خانوم هنرمندم ساختم ایشون دف میزنن میخام روز تولدش بهش تقدیمش کنم. برای همه آرزوی سلامتی میکنم

6. 4 کاربر برای این پست از mohammadmono تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946
    4,151 بار تشکر شده در 1,000 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 112/2
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmono [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه دوستان عزیز
    محمد هستم اهل بندر گناوه و ساکن تهران.23 سالمه
    20 سالم بود که رفتم کلاس سنتور و در خدمت آقای یزدانی حسین آبادی بودم در بندر گناوه. بعدشم که اومدم دانشگاه و در تهران بودم در خدمت استاد رستمیان بودم. محمدرضا رستمیان. الان هم دارم دوره ردیف نوازی ابتدایی استاد پایور رو کار میکنم. البته چندتا کار هم از خودم به جا گذاشتم: خواب ، آرامش ، ترس و در آخر هم فاطمه که این کارو برای خانوم هنرمندم ساختم ایشون دف میزنن میخام روز تولدش بهش تقدیمش کنم. برای همه آرزوی سلامتی میکنم
    سلام محمد جان. از طرف خودم و همه دوستان ورود شما را به نت آهنگ خوش آمد می گم و آرزوی لحظات خوشی رو برای شما دارم.
    امیدوارم که توی انجمن حضور فعال داشته باشید و همه ما را از تجربیات خودتون بهره مند کنید. راستی منتظر نمونه کارهای زیبای شما هستیم.
    فقر شب را بی غذا به سر بردن نیست،فقر روز را بی اندیشه به سر کردن است!

8. 3 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

mori_akas آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45201
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    7
    26 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مرتضی هستم 22 سالمه. ساکن تهران حوالی نواب. ترم چهار عمران هستم. از حدود 4 پیش سنتور رو شروع کردم اما چند بار به خاطر لغو شدن کلاس ها و یا کنکور و دلایل دیگه وقفه افتاد توش سر جمع فکر کنم 1 سال میشه سنتور بزنم. الان جدی شروع کردم خودم دارم میزنم از روی کتاب ها.
    فکری به سرم زد. اونم اینکه شیوه یکی از استادام رو عملی کنم. پنج شنبه ها ایشون منزل بودن. از ساعت 3 تا 8 شب درب منزلشون به روی هنر جو هاشون باز بود. ما میرفتیم درس رو پیش استاد تحویل میدادیم. و به طور کامل نقص هامون رو توی اجرا بر طرف میکردیم. اونوقت اجازه این رو داشتیم که به هنر جوی رده پایین تر هم اون درسو آموزش بدیم. به همین ترتیب هر رده آموزشی به رده پایین تر از خودش تدریس میکرد اما برای اینکه هنر جو با اشکال بالا نیاد تنها تدریس رو هنر جوی رده بالایی انجام میداد و همه باید درس رو به خود استاد تحویل میدادیم. به این ترتیب هیچ مشکلی پیش نمیومد.
    کلاس هاشون هم به طور کامل رایگان بود و آزاد به همین خاطر من از اول میرفتم میشستم تا آخرش نکته های خوبی دستگیرم میشد. اما حیف که همش 3 ماه طول کشید و استاد به طور ناگهانی فوت کردند.
    بگذریم. حالا من میخوام همون روش رو اجرا کنم و دوست دارم شما دوستان همکاری کنید. شما دوستان و اساتیدی که سابقه بالایی دارین و بیاید تا با هم سنتور رو رواج بدیم و خودمون به خودمون آموزش بریم. منتظر نظتون هستم.
    راستی یه تاپیک هم زدم به اسم „کلاس سنتور رایگان” خوشحال میشیم اونجا هم سر بزنید و نظراتتون رو بنویسید. این هم لینکش:

http://www. noteahang. com/forum/showthread. php? p=324411&posted=1#post324411

ممنون

10. 3 کاربر برای این پست از mori_akas تشکر کرده اند:

dari_santuri آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    55133
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    72
    93 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    13

سلم خدمت همه دوستان سنتوری
    من تازه این تاپیک معرفی رو دیدم! وگرنه خیلی وقته از قسمت سنتور نت آهنگ استفاده میکنم
    در مورد خودم اسمم داریوش 18 ساله از یکی از شهرستان های کردستان به اسم بیجار
    پیش ریاضی میخونم امسال باید کنکور بدم(دعام کنین) سنتورو نه ماهه شروع کردم البته چهار ماهشو کلاس بودم دستور سنتورو و شیوه سنتور نوازی رو کامل کار کردم و الان ردیف ابتدایی هستم درآمد سوم شور و تا دلتون بخواد کتاب موسیقی خوندم از زندگینامه ها گرفته تا تئوری موسیقی و همین دیگه
    واقعا از همتون ممنونم شما دوباره سنتورو واسم لذت بخش کردین
    ای مزدا!
    آنگاه که تورا با چشمان خود دریافتم در نهاد خویش به تو اندشیدم:که تویی نخستین و پسین هستی و پدر منش نیک!
    که تویی دادار درست راستی!
    که تویی داور کردار های جهان!

12. کاربران زیر از dari_santuri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mori_akas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    مرتضی هستم 22 سالمه. ساکن تهران حوالی نواب. ترم چهار عمران هستم. از حدود 4 پیش سنتور رو شروع کردم اما چند بار به خاطر لغو شدن کلاس ها و یا کنکور و دلایل دیگه وقفه افتاد توش سر جمع فکر کنم 1 سال میشه سنتور بزنم. الان جدی شروع کردم خودم دارم میزنم از روی کتاب ها.
    فکری به سرم زد. اونم اینکه شیوه یکی از استادام رو عملی کنم. پنج شنبه ها ایشون منزل بودن. از ساعت 3 تا 8 شب درب منزلشون به روی هنر جو هاشون باز بود. ما میرفتیم درس رو پیش استاد تحویل میدادیم. و به طور کامل نقص هامون رو توی اجرا بر طرف میکردیم. اونوقت اجازه این رو داشتیم که به هنر جوی رده پایین تر هم اون درسو آموزش بدیم. به همین ترتیب هر رده آموزشی به رده پایین تر از خودش تدریس میکرد اما برای اینکه هنر جو با اشکال بالا نیاد تنها تدریس رو هنر جوی رده بالایی انجام میداد و همه باید درس رو به خود استاد تحویل میدادیم. به این ترتیب هیچ مشکلی پیش نمیومد.
    کلاس هاشون هم به طور کامل رایگان بود و آزاد به همین خاطر من از اول میرفتم میشستم تا آخرش نکته های خوبی دستگیرم میشد. اما حیف که همش 3 ماه طول کشید و استاد به طور ناگهانی فوت کردند.
    بگذریم. حالا من میخوام همون روش رو اجرا کنم و دوست دارم شما دوستان همکاری کنید. شما دوستان و اساتیدی که سابقه بالایی دارین و بیاید تا با هم سنتور رو رواج بدیم و خودمون به خودمون آموزش بریم. منتظر نظتون هستم.
    راستی یه تاپیک هم زدم به اسم „کلاس سنتور رایگان” خوشحال میشیم اونجا هم سر بزنید و نظراتتون رو بنویسید. این هم لینکش:

http://www. noteahang. com/forum/showthread. php? p=324411&posted=1#post324411

ممنون
    سلام دوست خوبم آقا مرتضی عزیز
    به نت آهنگ خوش اومدید امیدوارم که لحظات خوبی رو در کنار دوستان نت آهنگ تجربه کنید. خدا رحمت کنه مدرستون رو روش جالبی داشتن. این روش باعث میشده که هنرجوها رابطه دوستانه ای با همدیگه داشته باشن و از تجربیات هم دیگه استفاده کنند... معلوم بوده که انسان بزرگواری بوده روحشون شاد
    به هر حال حرکت خوبی رو شروع کردید و امیدوارم که توی این کار موفق باشید و دوستانی رو پیدا کنید که با شما همراه و همگام باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط dari_santuri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلم خدمت همه دوستان سنتوری
    من تازه این تاپیک معرفی رو دیدم! وگرنه خیلی وقته از قسمت سنتور نت آهنگ استفاده میکنم
    در مورد خودم اسمم داریوش 18 ساله از یکی از شهرستان های کردستان به اسم بیجار
    پیش ریاضی میخونم امسال باید کنکور بدم(دعام کنین) سنتورو نه ماهه شروع کردم البته چهار ماهشو کلاس بودم دستور سنتورو و شیوه سنتور نوازی رو کامل کار کردم و الان ردیف ابتدایی هستم درآمد سوم شور و تا دلتون بخواد کتاب موسیقی خوندم از زندگینامه ها گرفته تا تئوری موسیقی و همین دیگه
    واقعا از همتون ممنونم شما دوباره سنتورو واسم لذت بخش کردین
    سلام داریوش جان به شما هم خوش آمد می گم. خوشبختانه از دوستان پرتلاش و پرکار انجمن هستید امیدوارم همیشه همینطور پر انرژی باشید. این انجمن به دوستانی مثل شما همیشه نیاز داره.
    باتوجه به مطالعاتی که در زمینه موسیقی داشتید، خوشحال میشم تاپیکی بزنید و چکیده آموخته های خودتون رو اونجا در اختیار بقیه دوستان هم قرار بدید.
    شاد باشید داریوش عزیز

14. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

mori_akas آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45201
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    7
    26 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Razoniaz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست خوبم آقا مرتضی عزیز
    به نت آهنگ خوش اومدید امیدوارم که لحظات خوبی رو در کنار دوستان نت آهنگ تجربه کنید. خدا رحمت کنه مدرستون رو روش جالبی داشتن. این روش باعث میشده که هنرجوها رابطه دوستانه ای با همدیگه داشته باشن و از تجربیات هم دیگه استفاده کنند... معلوم بوده که انسان بزرگواری بوده روحشون شاد
    به هر حال حرکت خوبی رو شروع کردید و امیدوارم که توی این کار موفق باشید و دوستانی رو پیدا کنید که با شما همراه و همگام باشند.

سلام داریوش جان به شما هم خوش آمد می گم. خوشبختانه از دوستان پرتلاش و پرکار انجمن هستید امیدوارم همیشه همینطور پر انرژی باشید. این انجمن به دوستانی مثل شما همیشه نیاز داره.
    باتوجه به مطالعاتی که در زمینه موسیقی داشتید، خوشحال میشم تاپیکی بزنید و چکیده آموخته های خودتون رو اونجا در اختیار بقیه دوستان هم قرار بدید.
    شاد باشید داریوش عزیز
    از زینب خانوم عذر خواهی میکنم که اینجا دارم این حرف رو میزنم اما خدا کنه اینجا به مقصودم برسم.
    همونجوری که گفتم من میخوام یه کلاس به سبک استادم برگزار کنم فقط دوست دارم که اساتید هم منو یاری کنند فعلا 4 تا هنر جو هستیم و دنبال استاد میگردیم که با لطف خدا راه بندازیم کلاسو. بین این اساتیدی که خودشونو معرفی کردند کسی هست که بتونه کمکمون کنه؟ برای اطلاعات بیشتر لطفا به تاپیک ما هم سر بزنید. خوشحال میشم زینب خانوم شما هم بتونید همکاری کنید تا از تجربیاتتون استفاده کنیم.
    بازم شرمنده که توی تاپیک معرفی تبلیغ کلاس کردم

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mori_akas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از زینب خانوم عذر خواهی میکنم که اینجا دارم این حرف رو میزنم اما خدا کنه اینجا به مقصودم برسم.
    همونجوری که گفتم من میخوام یه کلاس به سبک استادم برگزار کنم فقط دوست دارم که اساتید هم منو یاری کنند فعلا 4 تا هنر جو هستیم و دنبال استاد میگردیم که با لطف خدا راه بندازیم کلاسو. بین این اساتیدی که خودشونو معرفی کردند کسی هست که بتونه کمکمون کنه؟ برای اطلاعات بیشتر لطفا به تاپیک ما هم سر بزنید. خوشحال میشم زینب خانوم شما هم بتونید همکاری کنید تا از تجربیاتتون استفاده کنیم.
    بازم شرمنده که توی تاپیک معرفی تبلیغ کلاس کردم
    سلام آقا مرتضی گل. اگر مخاطبتون بنده هستم، من محسن هستم. من هم امیدوارم که بقیه دوستان در کاری که پیش گرفتید همراهیت کنند.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    56050
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    42 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام و با معدرت خواهی از اساتید گرام. لطفا به پست آموزش سنتور رایگان سری بزنید(اهالی تهران). نیازمند هنرتان هستیم.
    گمان مبر که به پایان رسیده کار جهان / هزار باده ناخورده در رگ تاک است

18. کاربران زیر از rolimoli به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    58125
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    10 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من صبا هستم 22 سالمه اهله شهرستان املش استان گیلان هستم دانشجوی ترم 8 مامایی
    13 سالم بود که سنتورو شروع کردم 3سال کار کردم بعد به دلایلی گذاشتمش کنار یعنی یه جورایی توفیق اجباری بود استادم آقای صابر غلامی پور بودن
    الان 4ماهه که دوباره از اول شروع کردم رشت کلاس میرم استادم خانم شائفی هستن خیلی استاد خوبی هستن
    مامایی و سنتور رو خیلی دوست دارم دلم میخواد هردوتارو همیشه کنار هم داشته باشم

20. 4 کاربر برای این پست از jaklin تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57337
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام بر همه دوستان عزیز
    من متین هستم . 16 سالمه و 3 ساله که سنتور میزنم و اهل گرگان هستم و استادم هم آقای محمد علی جعفری هستن که از شاگردان استاد اردوان کامکار بودن و عاشق سنتورم هستم والان دارم خزان استاد مشکاتیان رو کار میکنم.

22. 3 کاربر برای این پست از matin1375 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    58707
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من زینب هستم، ساکن تهران، نارمک. 25 سالمِ و مهندسی نرم افزار خوندم. دو سال و چند ماه هست که سنتور میزنم. اولین استادم هم آقای رامین صفایی بودن.

24. 4 کاربر برای این پست از z_ebrahimi تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jaklin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من صبا هستم 22 سالمه اهله شهرستان املش استان گیلان هستم دانشجوی ترم 8 مامایی
    13 سالم بود که سنتورو شروع کردم 3سال کار کردم بعد به دلایلی گذاشتمش کنار یعنی یه جورایی توفیق اجباری بود استادم آقای صابر غلامی پور بودن
    الان 4ماهه که دوباره از اول شروع کردم رشت کلاس میرم استادم خانم شائفی هستن خیلی استاد خوبی هستن
    مامایی و سنتور رو خیلی دوست دارم دلم میخواد هردوتارو همیشه کنار هم داشته باشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin1375 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بر همه دوستان عزیز
    من متین هستم . 16 سالمه و 3 ساله که سنتور میزنم و اهل گرگان هستم و استادم هم آقای محمد علی جعفری هستن که از شاگردان استاد اردوان کامکار بودن و عاشق سنتورم هستم والان دارم خزان استاد مشکاتیان رو کار میکنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط z_ebrahimi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من زینب هستم، ساکن تهران، نارمک. 25 سالمِ و مهندسی نرم افزار خوندم. دو سال و چند ماه هست که سنتور میزنم. اولین استادم هم آقای رامین صفایی بودن.
    سلام دوستان عزیز. من از طرف خودم و دیگر دوستان ورود شما را به نت آهنگ خوش آمد میگم و امیدوارم لحظات خوبی را در کنار دیگر دوستان داشته باشید.
    امیدوارم که این فرصت را در اختیار بنده و دیگران قرار بدید تا از تجربیات شما عزیزان استفاده کنیم. منتظر حضور فعال شما توی انجمن سنتور هستیم...
    صبا، متین ، زینب خوش اومدید.

26. 4 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32039
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    16
    95 بار تشکر شده در 51 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من رضا بهرنگ دستور سنتور میزنم

اگه کسی ریتم 6/8 رو خوب بلده بیاد به داد من برسه

من یه مدته از کلاسم به خاطر مشکلاتی قطع شدم الان چهارمضراب شهناز ردیف ابتدایی رو عالی میزنم ریتم هم خارج نمیشم با هر تمپویی اما اون آسونه تازه قطعات دیگه رو هم میزنم اما اگه پا بزنم یا حواسم روی ریتم باشه قاطی میکنم

یعنی اشتباه نابخشودنی در یادگیری موسیقی یعنی احساسی زدم رو دارم مرتکب میشم
    ای کاش ای کاشی نداشتم

28. 3 کاربر برای این پست از rbrb تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    38410
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    4 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

با سلام به همه بچه های گل نت آهنگ
    من احسان هستم 24 ساله مهندس آی تی خوندم و امسال هم ارشدامتحان دادم تا ببینم چی میشه. حدود 5-6سال هست دارم سنتور میزنم ولی هراز گاهی بینش وقفه افتاده ولی آثار خیلی از اساتید رو که میتونستم میتونم رو زدم راستی یادم رفت بگم من ساکن شیرازم وتوی شیراز آقای ستایش و آقای افقه رو خیلی قبول دارم. دوست دارم بعد از سنتور تار یاد بگیرم.

30. 4 کاربر برای این پست از ehsan_67 تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)