لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام

رأی دهندگان
303. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • یانی رو قبول دارم

279 92.08%
  • نظر خاصی نسبت بهش ندارم

15 4.95%
  • یانی رو قبول ندارم

9 2.97%
صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 131

موضوع: دفاع از یانی!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40965
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    27 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    ببینید در این که یانی زیبا مینوازه شکی نیست ولی زیبایی یه طرفه قضیست اگه از لحاظ تکنیکی حساب کنیم یانی حرفی برای گفتن نداره ولی اکه از لحاظ زیبایی کار بحث کنیم در مقابل اون کسی نمیتونه علم کنه اما از نظر تکنیک و کار بانت از اونجایی که درست و حسابی نت نمیدوونه نمیتونه یه شخص حرفه ای باشه من زیاد کاراشو دیدم حتی یه بارم ندیدم با پدالا کار کنه وخوب این نشون میده که زیاد نت نمیدونه واین باعث میشه که حرفه ای نباشه

2. کاربران زیر از asan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط asan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببینید در این که یانی زیبا مینوازه شکی نیست ولی زیبایی یه طرفه قضیست اگه از لحاظ تکنیکی حساب کنیم یانی حرفی برای گفتن نداره ولی اکه از لحاظ زیبایی کار بحث کنیم در مقابل اون کسی نمیتونه علم کنه اما از نظر تکنیک و کار بانت از اونجایی که درست و حسابی نت نمیدوونه نمیتونه یه شخص حرفه ای باشه من زیاد کاراشو دیدم حتی یه بارم ندیدم با پدالا کار کنه وخوب این نشون میده که زیاد نت نمیدونه واین باعث میشه که حرفه ای نباشه
    ببخشيد دوست عزیز شما چرا فکر می کنین حتماً باید سولفژ بلد باشی تا بهت بگن حرفه ای ؟ اصلاً بازه ی کلمه ی حرفه ای از کجا تا کجاس؟چه کسی، چه قانونی ، چه شورایی ، چه عرفی تعیین می کنه که حرفه ای کیه ؟این نت چه تحفه ایه که حتماً همه باید بلدش باشن ؟ مثلاً اونایی که نت می دونن چه گلی به سر موسیقی زدن ؟ چی کار در حق موسیقی ، در جهت پیشرفت و ارتقا و زیبا کردن موسیقی کردن که یانی نکرده !!! کدومشون با استفاده از دانش سولفژ و مدرک دکتری موسیقی شون تونستن یه دونه ، فقط یه دونه از آهنگای یانی رو بسازن ؟؟؟والله بدون نت هزاران موسیقی دان دارن با موفقیت کار می کنن یکیش هم یانی ! یانی نت بلد نیست و اتفاقاً افتخار هم می کنه که بلد نیست! برخلاف ادعای شما یانی تو این سال ها خیلی زیاد هم حرف واسه گفتن داشته که حداقل 3 میلیارد نفر (نصف جهان) هم فهمیدنش ! خب شاید بعضی ها به مترجم احتیاج داشته باشن !!!
    درضمن شما چه جوری ندیدین که یانی از پدال استفاده کنه ؟؟؟ مگه ممکنه آقا ؟؟؟ یانی سی و چند ساله که داره کار می کنه ، امروز و دیروز به پیانو نرسیده که این حرفارو براش درمیارین ! مطمئناً از من و شما خیلی بیشتر موسیقی بلده !!! تو این کار استخون خرد کرده ، اونوقت شما می گین کار با پدالو بلد نیست ؟؟؟ واقعاً ناراحت کننده س که با همچین توجیه های عجیب غریبی یه آدم بزرگ رو ظرف یه ثانیه اینجوری میارین پایین ... درضمن اینجا تاپیک دفاع از یانیه نه خرد کردنش و همه ی ما هم طرفدار خاکسار و سرسپرده ی یانی هستیم و اونو ولی نعمت خودمون می دونیم پس جداً از شما و بعضی های دیگه می خوام که سعی نکنین اسم یانی رو لکه دار کنین ...

4. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

البوم voice اجراهای ووکال اقای ناتان فوق العاده بود ommagio و adagio in c minor کی میتونه این اثار
    فوق العاده رو زیر سوال ببره من سالهاست با این اهنگAdagio in c mino زندگی کردم البته اون سالها
    نمیدونستم این کاره یانی ه و بعد 15 سال وقتی با اجرای این اقای ناتان مواجه شدم واقعا نمیدونم از زیبایی
    این موزیک چی بگم من باش زندگی کردم سرما گرما خستگیا تنهاییا شبای امتحانا و سختیها و جالبه هنوز هم با همون عشقی که 15 سال پیش بهش داشتم به این میگن هنر نه چیزی که 10 با ر فوقش 100 بار توی یه بازه زمانی محدود فوقش چند سال گوش بدی دیگه برات حرف نداشته باشه بعد از چندین سال من سلایق مختلفیم زیرو رو شدده خیلی چیزا تجربه کردم که الان اصلا به خیلی از اون تجربیات و علایق و سلایق میخندم با اینکه همیشه هم سلیقه ی سختی داشتم ولی این موزیک دوست همیشگی منه
    همینجا بخاطر این تجربه ی فوق العاده از زیبایی احساس و ادراک که یانی عزیز با سرپنجه های طلاییش و با ذهن زیبا و هنر استثناییش به من عرضه کرد براش ارزوها ی زیبا ی زیبا میکنم .

پ. ن:یانی حتی اگر به قول بعضیا که چه راحت مسخره میکنند نت هم بلد نباشه این کار اونو زیر سوال نمیبره بلکه نت خونیو زیر سوال میبره ! مثل نقاش بزرگ „ترنر” که از قواعد متعارف استفاده نمیکرده و شاهکارای هنریشو با دست و انگشت و هر کاری که به ذهنش میرسیده انجام میداده ترنر دستاش همیشه کثیف بوده و اعتقاد داشته هنر باید با تمام وجود باشه نه توی 4 چوب کلیشه ها یه بار که مرد جوانی با دستای تمیز میاد پیشش بهش میگه تو نقاش و هنرمند نمیشی.
    ویرایش توسط nina : Thursday 17 March 2011 در ساعت 12:30 AM

6. 4 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

به نظرمن موسیقی همون احساس انسان هاست یعنی من عقیده دارم که احساسات آدمی صورت های مختلف دارن که موسیقی هم یکی از اون صورت هاست
    هر انسانی نیاز داره احساساتشو به صورت دیگه ای دراره یا به قول معروف احساساتشو تخلیه کنه
    یکی با نقاشی کشیدن
    یکی با درد دل کردن
    یکی با کمک به دیگران
    یکی با موسیقی
    و...
    و حالا این ابراز احساسات با موسیقی یکمی سخته و یکسری قواعد داره که برای راحتی اینکار باید اونرو رعایت کنیم اما هدف همون انتقال احساسته
    حالا یکی اومده و میون بر زده و خودش رو به هدف رسونده ودر کارش انصافا موفق هم هست
    به نظر شما نباید به جای خرده گیری تحسینش کرد؟
    موفق باشید
    ! ... Let it go

8. 9 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

البته لاکشمی جان آسان درست میگه.. قطعات یانی تکنیکی نیستن.. اینو استاد خودمم وقتی بهش گفتم چرا یانی نمیزنی گفت بخاطر اینکه عاری از تکنیکه نمیزنم! ولی اینکه با پدال کار نمیکنه اشتباهه.. من خودم بارها دیدم پدال میگیره.. حتی کتاب نتش تو نوانساش رو نگاه کنید دقیقا نوشته کجا هارو باید پدال بگیریم کجاهارو نگیریم. کتاب نتش قطعا مشابه اصل خودشه که یانی میزنه

یانی رو بخاطر شدیدا احساسی بودن آهنگاش دوست دارم...
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

10. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

اولا كه شهرت هر كس دليل بر خوب بودن اون نيست خيلي آدم هاي خلاف هم هستن كه مشهورن! يكي از دلايل شهرت ياني اسپانسرش هست. و البته نوع موسيقيي كه اون كار ميكنه! موسيقيش خيلي ساده اس و آدم باچند بار گوش دادن زده ميشه به نظر من موسيقي ياني عمق نداره و خيليم تكراريه. اين كه ياني سواد موسيقي نداره و نميتونه نت ها رو بخونه شكي درش نيست و به ايراني ها هم هيچ ارتباطي نداره كافيه يه سرچ كنين تو اينترنت و ببينيد كه توي بيوگرافيش اينو نوشته. نت زبان موسيقيه يه پايه اس ولي ياني شايد يه جورايي باهاش كنار اومده باشه. بعدشم هركي از ياني خوشش نياد دليل بر حسادت و اينكه من بهترم و اينا نيست شما نظر خواستيد و بايد به نظر ديگران احترام بذاريد. خيلي آدم هاي بزرگتري در تاريخ موسيقي هستن براي حسادت! در اين كه كاراي قشنگي داره شكي نيست. ولي فكر نميكنم اينم درست باشه كه اگه كسي از يه آهنگساز خوشش بياد بايد حتما همه ي كاراشو بپسنده. اين نوشته به نقل از شهرداد روحاني هست:به ياني هم مي گوييد آهنگساز؟ من ترجيح مي دهم به امثال ايشان بگويم ملودي ساز. به كسي كه فقط ملودي مي نويسد نمي شود گفت آهنگساز. دختر من هم وقتي شش سالش بود ملودي مي نوشت. من هم اينها را برمي داشتم و تنظيم مي كردم ولي به ايشان نمي توان گفت يك آهنگساز. اين هم در مورد نوازنده هايي كه ميگيد آرزو دارند با ياني كار كنن:(شهرداد روحاني): در برنامه آكروپوليس دولت يونان يك اركستر يوناني در اختيار من گذاشت. البته اركستر معمولي بود و درجه يك نبود. من در تمرين اول بعد از بيست دقيقه به هتل محل اقامتم برگشتم زيرا متوجه شدم اينها توانايي آن را ندارند و من هم حوصله اين كه دو يا سه ماه با اينها كار كنم را نداشتم. البته وقت هم نداشتيم. تمام برنامه ريزي از قبل شده بود و همه در راه بودند. در ضمن من احساس كردم اينها توانش را ندارند. در نتيجه بلافاصله اركستر را تعطيل كرديم و با اركستر فيلارمونيك لندن تماس گرفتيم تا بيايند. مگه از اركستر فيلارمونيك لندن بهتر هم هست؟با اين همه طرفدار! كه البته اين كنسرت يكي از دلايل شهرت يانيه. و در آخر:(روحاني):اينكه يانى اصولاً با دانش آهنگسازى بيگانه بود چندان مهم نبود اما آنچه كه مرا از تكرار اين همكارى بازداشت وقت گير بودن آن بود. رفتن به تور يعنى آنكه حداقل شش ماه براى آماده كردن قطعات وقت صرف شود چون تنظيم قطعات هم همان طور كه مى دانيد به عهده من بود و نوشتن آنها مرا از كارهاى مورد علاقه ام باز مى داشت. مثل بودن با خانه و خانواده، كاركردن با اركستر سمفونيك تهران يا رفتن به اركسترهاى ديگر به عنوان رهبر مهمان. در ضمن اين هايي كه گفتم فقط نظرات منه و اگر فكر ميكنين من دارم اشتباه ميكنم نظر منطقي خودتونو بگيد!

12. 3 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

با عرض پوزش ولی عمق موسیقی و زیبایی رو هرکس به اندازه ی توان خودش میتونه درک کنه.. شما به جای نقل قول از جناب شهرداد روحانی از خودت مایه بذار.. چیکار به ارکستر فیلارمونیک لندن داری.. درضمن جناب روحانی البته که سواد موسیقی بالایی دارند.. (خیلی بالاتر از یانی).. ولی زیبا ترین کار های ایشون با کارهای یانی قابل مقایسه هست؟ چیزی که در موسیقی یانی خیلی به چشم میاد حس فوق العاده و البته عمق کار هست.. و اگر اینطور نبود کسی با شنیدن موسیقی ایشون به گریه نمیومد و احساساتی نمیشد.. اینکه شما با یکبار شنیدن موسیقی ایشون خسته میشی به نظرم دلیلش اینه که دوست داری خسته بشی.. شنیدی میگن تا کسی نخواد قانع بشه نمیشه قانعش کرد؟ یه همچین چیزاییه.. شما چون از یانی بدت میاد اگه اتفاقی 2 ثانیه ی اول آهنگشو بشنوی میگی اه اه بازم اینه که.. !! ؟ در مورد تکنیک پایین هم دوستان قبلا حرف زدن و همینطور همه ی حرفهای من و شما تکراریه.. تکرار مکررات هم کاریست بیهوده.. موفق باشی
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

14. 6 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان من با لاکشمی جان موافقم اونهای که نت بلد بودن چه گلی بر سر موسیقی زدن چرا یه نفر مانند یانی معروف نشد . اینها همه از حسادته به نظر من موسیقی یانی جون داره روح داره پر از احساسه و اینکه یک عاشق واقعیه و کمتر موسقیدانی سراغ داریم که اینجوری باشه و خودش یک مکتبه . باور کنید هز چی از یانی بگیم کمه و خودش معتقده که موسیقی نمایش میده روح انسانیت رو و او این کارو کرده با موسیقیش با کلامش با زندگیش و مهمتر اینکه عاشقانه قدم برداشته. زاهد با ترس می تازد به پا - عاشقان پران تر از برق و هوا مولانا

16. 3 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sol_s [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا كه شهرت هر كس دليل بر خوب بودن اون نيست خيلي آدم هاي خلاف هم هستن كه مشهورن! يكي از دلايل شهرت ياني اسپانسرش هست. و البته نوع موسيقيي كه اون كار ميكنه! موسيقيش خيلي ساده اس و آدم باچند بار گوش دادن زده ميشه به نظر من موسيقي ياني عمق نداره و خيليم تكراريه. اين كه ياني سواد موسيقي نداره و نميتونه نت ها رو بخونه شكي درش نيست و به ايراني ها هم هيچ ارتباطي نداره كافيه يه سرچ كنين تو اينترنت و ببينيد كه توي بيوگرافيش اينو نوشته. نت زبان موسيقيه يه پايه اس ولي ياني شايد يه جورايي باهاش كنار اومده باشه. بعدشم هركي از ياني خوشش نياد دليل بر حسادت و اينكه من بهترم و اينا نيست شما نظر خواستيد و بايد به نظر ديگران احترام بذاريد. خيلي آدم هاي بزرگتري در تاريخ موسيقي هستن براي حسادت! در اين كه كاراي قشنگي داره شكي نيست. ولي فكر نميكنم اينم درست باشه كه اگه كسي از يه آهنگساز خوشش بياد بايد حتما همه ي كاراشو بپسنده. اين نوشته به نقل از شهرداد روحاني هست:به ياني هم مي گوييد آهنگساز؟ من ترجيح مي دهم به امثال ايشان بگويم ملودي ساز. به كسي كه فقط ملودي مي نويسد نمي شود گفت آهنگساز. دختر من هم وقتي شش سالش بود ملودي مي نوشت. من هم اينها را برمي داشتم و تنظيم مي كردم ولي به ايشان نمي توان گفت يك آهنگساز. اين هم در مورد نوازنده هايي كه ميگيد آرزو دارند با ياني كار كنن:(شهرداد روحاني): در برنامه آكروپوليس دولت يونان يك اركستر يوناني در اختيار من گذاشت. البته اركستر معمولي بود و درجه يك نبود. من در تمرين اول بعد از بيست دقيقه به هتل محل اقامتم برگشتم زيرا متوجه شدم اينها توانايي آن را ندارند و من هم حوصله اين كه دو يا سه ماه با اينها كار كنم را نداشتم. البته وقت هم نداشتيم. تمام برنامه ريزي از قبل شده بود و همه در راه بودند. در ضمن من احساس كردم اينها توانش را ندارند. در نتيجه بلافاصله اركستر را تعطيل كرديم و با اركستر فيلارمونيك لندن تماس گرفتيم تا بيايند. مگه از اركستر فيلارمونيك لندن بهتر هم هست؟با اين همه طرفدار! كه البته اين كنسرت يكي از دلايل شهرت يانيه. و در آخر:(روحاني):اينكه يانى اصولاً با دانش آهنگسازى بيگانه بود چندان مهم نبود اما آنچه كه مرا از تكرار اين همكارى بازداشت وقت گير بودن آن بود. رفتن به تور يعنى آنكه حداقل شش ماه براى آماده كردن قطعات وقت صرف شود چون تنظيم قطعات هم همان طور كه مى دانيد به عهده من بود و نوشتن آنها مرا از كارهاى مورد علاقه ام باز مى داشت. مثل بودن با خانه و خانواده، كاركردن با اركستر سمفونيك تهران يا رفتن به اركسترهاى ديگر به عنوان رهبر مهمان. در ضمن اين هايي كه گفتم فقط نظرات منه و اگر فكر ميكنين من دارم اشتباه ميكنم نظر منطقي خودتونو بگيد!
    من هم با این دوستمون موافقم. به نظر من هم کارای یانی رو 2 بار که گوش بدیم دیگه ازش زده میشیم. چون تکنیک تو کارش نیست. و هی یه ملودی رو تکرار میکنه. شهرتشم بیشتر به خاطر ارکسترهای بزرگیه که نوازندگان معروف دنیا از نقاط مختلف جهان براش ساز میزنن نه نوازندگیه پیانوی خودش.

18. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

am3000 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11490
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,685
    750 بار تشکر شده در 273 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درضمن جناب روحانی البته که سواد موسیقی بالایی دارند.. (خیلی بالاتر از یانی).. ولی زیبا ترین کار های ایشون با کارهای یانی قابل مقایسه هست؟
    تو رو خدا نزن این حرفو! کارای شهرداد بسیاز زیبا هستند... خواهش میکنم بی انصافی نکنید. من یانی رو به هیچ وجه از لحاظ حس نسبت به شهرداد ارجح نمیدونم و برعکس! دو نفر آهنگساز با پیشینه و تجربیات متفاوت از دو نقطه متفاوت دنیا با عقاید و فرهنگهای متفاوت... در مجموع با جهان بینی متفاوت... اصلآ چرا باید اینطوری مقایسه بشن.

((در مورد اصل بحث:))
    نکته دیگه اینکه مگه یانی خبطی کرده که نیاز به دفاع داشته باشه؟؟؟بسیاری از آهنگهای ایشون بسیار لطیف و دلنشین هستند و حتی یک حس ماورایی رو القا میکنن... من که واقعآ از موسیقی ایشون لذت میبرم... نت نمیدونه ؟؟؟خب ندونه! مگه یادگیری نت چقدر طول میکشه؟؟حتمآ لزومی ندیده که یاد بگیره.
    اتفاقآ برای من روش ایشون جالب به نظر میاد همینکه تا یه چیزی به نظرت اومد و کاغذ نت دم دست نداشتی... مجبور نباشی هی خط بکشی و خط بکشی و خط بکشی(!) ،خودش یک حسن محسوب میشه. در ضمن ایشون تمام ریزه کاریها رو با همین خط برای خودشون نوشتن و حفظ کردن و این میتونه نشوندهنده موثر بودن این روش باشه... حالا استاندارد نیست... نباشه. نوازنده ها نسخه تبدیل شده ش رو میبینن و میزنن... یه بنده خدایی هم پول میگیره که رهبری ارکستر رو انجام بده با علم به این مسایل هم قرارداد میبنده... مشکل چیه؟؟
    ویرایش توسط am3000 : Tuesday 19 July 2011 در ساعت 11:10 PM دلیل: همینطوری...دلم خواست ویرایش کنم دیگه!وسواس دارم چه کنم؟؟

20. 7 کاربر برای این پست از am3000 تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

am3000 بنده هم حرف شما رو قبول دارم.. هرچند شاید در مورد مقایسه کارهای یانی و جناب روحانی از نظر زیبایی یکم اختلاف نظر داریم که اونم طبیعیه بالاخره سلیقه ها متفاوته و سلیقه هم قابل القا نیست.. من هم معتقدم یانی به هیچ وجه نیاز به دفاع نداره.. ولی خوب وقتی یه عده به زور کارهای یانی رو بی ارزش قلمداد میکنن واسه آدم حرص و جوش باقی میمونه.. اصلا تمام این بحث ها در این تاپیک داره تکرار میشه.. فقط یه عده هی میخوان تنفر خودشون رو شخصا دوباره و دوباره ابراز کنن..
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

22. 5 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

دوستان عزیز من خودم هم کاراش رو دوست دارم ولی باید قبول کرد که یانی در دنیای حرفه ای موسیقی حرفی برای گفتن نداره و نمیتونه قد علم کنه. یانی در واقع پول نوازندگیه نوازندگان معروف رو که براش ساز میزنن میخوره وگرنه اگه به یانی بگیم بیا یه قطعه بزن نیم ساعت نمیتونه بزنه چون 2 یا 3 تا ملودی ساده ساخته که هی تکرار میکنه تو اهنگاش و این یه نقطه ضعف بسیار بزرگه.

24. 2 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

Violin_jahanshah آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    33179
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    526
    346 بار تشکر شده در 142 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    14

پیش فرض "آن که عیان است چه حاجت به بیان است"

سلام و درود

به نظر من نت وسیله ثبت موسیقیه ما در موسیقیه خودمون هم اساتیده بزرگی مثل جلیل شهناز یا منصور صارمی رو داشتیم که نت بلد نبودن و همونطور که گفتم نت وسیله ثبت موسیقیه البته روند یادگیری موسیقی رو سریع تر میکنه ولی اصل موسیقی از دل بلند میشه و حتی اگه یانی واقعا نت بلد نباشه کارش درسته و „آن که عیان است چه حاجت به بیان است”
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عجب آشفته بازاریست دنیا

26. 4 کاربر برای این پست از Violin_jahanshah تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

اونهایی که یه جورایی ندانسته نظر میدن و به یانی حمله میکنن فقط میتونم این جمله رو بگم. „فکر بهبود خود ای دل ز دری دیگر کن”

28. 2 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

A_Cops_2 آواتار ها
    Cops

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    Cops
    شماره عضویت
    40209
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    89 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام

دفعه بعد در صورت مشاهده بحث خارج از موضوع تاپیک و یا هرگونه توهین و بی احترامی تاپیک قفل و با افراد مرتبط با موارد غیر قانونی برخورد خواهد شد

در صورت مشاهده نکته انحرافی فقط از گزینه گزارش تخلف استفاده کنید و نیازی به باز کردن مطلب و متهم کردن در محیط عمومی تاپیک نیست

30. کاربران زیر از A_Cops_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    میزان امتیاز
    16

نزدیک به دو دهه است که یانی با کنسرتهای زنده اش دنیا را محو هنرنمای خود و اعضای گروهش کرده است و توانایی هایش را به رخ همه کشیده است درست که یانی نت و تیوری موسیقی اش ضعیف است ولی در کنسرتهایش همیشه بهترینها را نمایش می دهد مانند صدابرداری و فیلمبرداری - یا سطح نوازندگانش که بهترین نوازنده ها را در کنسرتش بهمراه خواننده های توانا داراست مانند سامویل یروینیان که یکی بهترین ویلونیستهای جهان است سطح کنسرت و نوازندگی های موزیسنهای گروه یانی به حدی بوده که در نوازندگی در سازهای خودشان کولاک می کنند و کارهاش شگفت انگیر انجام می دهند حالا چه استادهایی که نت و تیوری موسیقی بلدند 1 % از توانایی یانی رو ندارند مدرک بالاتر از این که یانی بین المللی است و ثانیه به ثانیه ویدیو کنسرتش دیدنی جذاب است هیچ وقت کنسرتش خسته کننده نیست خودتان که با چشم دارید می بینید کنسرتاش شگفت انگیز است! حالا دلیل نمی شود که نت بلد نباشد هیچی حالیش نباشه این مثل این می مونه که یک مهاجم بهترین گل زن در تیم خود و در یک لیگ است ولی بیان بگوید اصلا تکنیکی نیست! دقیقا مثل علی دایی پا به توپ هم نداشت و حتی تکنیک هم نداشت ولی بهترین گل زن جهان است همیشه همه به دنبال بهترین اثار و بعد به دنبال صاحب اثار که یانی یک موزیسین فوق العاده توانا و مطرح در سطح بین المللی است

32. 8 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)