لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام

رأی دهندگان
303. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • یانی رو قبول دارم

279 92.08%
  • نظر خاصی نسبت بهش ندارم

15 4.95%
  • یانی رو قبول ندارم

9 2.97%
صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 131

موضوع: دفاع از یانی!

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    در اين كه بسياري از نوازنده هاي توانا و مطرح دنيا با ياني همكاري داشته اند بحثي نيست بحث در مورد اينه كه به نظر من آهنگ هاي ياني خسته كننده و تكراري هستن البته اين موضوع در مورد همه كاراش صدق نميكنه كاراي خوب هم توشون پيدا ميشه! ميخوام بدونم كساني كاراشو مي پسندند توي اين آهنگ ها به چي رسيدن كه اينقدر براشون جالبه؟چون به نظر من اين آهنگ ها عمق كافي رو ندارن البته اين موضوع در مورد اكثر آهنگ هاي new age صدق ميكنه كه ياني هم يكه از اون افراديه كه اين سبك رو كار ميكنه. شايد بهتر باشه بحث رو يه كمي كلي تر دنبال كنيم و فقط روي ياني تمركز نكنيم. دوستان نظرشونو بگن لطفا!

2. 5 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    101 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

منم موافقم که یانی به همه حال نمیده. اکثر آهنگای یانی بهم حال نمیده. اما بعضی هاشون خیلی بهم می چسبه مثل Nostalgia و خیلی هم عمیقه . نمیشه گفت یانی بی هنره چون اگه هنر نداشت که این همه علاقه مند نداشت. جدا از نمی شه گفت که هر کس موسیقیش عمق نداره به همین دلیل بی هنره ، چون خیلی از تکنو کارا و دی جی ها هم شامل این قضیه می شن که این اشتباهه. درسته که یانی اسپانسرهای بزرگی داشته ولی این دلیل نمیشه که کاری که یانی ارائه می ده رو ندید بگیریم. نوازنده های بزرگی هم که باهاش همکاری داشتن حتما می دونستن که با کی دارن همکاری می کنن دیگه. این مطلب رو که می گن یانی نت خونی بلد نیست به نظرم مثل 11 سپتامبر بو داره. اگه خودش گفته که خیلی دروغگویه ولی مطمئنم براش ساختن. تا از دهنش نشنوم باور نمی کنم و اگه بگه هم خیلی دروغگویه. تو فرنگ که مثل کشور ما نیست که موسیقی رو حروم بدونن. اونجا تو مهدکودکاشون نت خونی رو خیلی کار میکنن. تازه منم کلاس موسیقی نرفتم ولی نت خونی روبلدم. اما اگه بخوام کلاس بزارم می گم من از روش خودم استفاده می کنم یعنی دورغ می گم.
    در کل من یانی رو قبول دارم.

--------------------------------------------------------------------------------
    اواتار هر کاربر نشانه شخصیت اوست.
    ویرایش توسط taba631 : Sunday 24 July 2011 در ساعت 05:12 PM

4. 2 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

PANDA آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49396
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    3
    56 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Wink یانی

[quote=Amirrelax;163030]دوستان یانی خودش تو مصاحبه هاش گفته که نت خونی بلد نیست و خودش روش خاصی برای نت نویسی آهنگاش داره اینم یه عکس از نت نوشته شده توسط یانی با روش خودش

استادم (اقای امیدوار) بعنوان یک اهنگساز که اهنگسازی را پیش یکی از بهترین اساتید مشهد فرا گرفته یانی را یک هنر مند در زمینه ی گرد آوری نوازندگان حرفه ای میداند. ونوازندگان حرفه ای برایشان زدن نت های پیشرفته کاری ندارد . بی تردید کسی که سواد نت خوانی ندارد اهنگ هایش بدون اشکال نیست. ممنون.

6. 3 کاربر برای این پست از PANDA تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

زياد نميخوام وارد بحث بشم اما بعضي ها خيلي تعصب دارن روي هنرمند مورد علاقشون
    ...
    بد ترين نكته توي موسيقي تعصب افراطي روي موزيسين مورد علاقمون هست!!!
    دوست داشتن با تعصب افراطي فرق داره !!!
    ...
    سعي كنيد از هر نوازنده يا موزيسين نكات مثبتش رو جمع آوري كنيد و اگر اين در مورد 10 نوازنده شكل بگيره اونوقته كه شما يه موزيسين حرفه اي خواهيد بود يه مثال ميزنم مثلا در گيتار الكتريك من سعي ميكنم سوئيپ آرپج ها رو از راستي كولي ياد بگيرم تپينگ ها رو از برادريك و باكت هد لگاتو ها رو از رومئو و كولي و... تو آهنگسازي هم همين
    ...
    اما متاسفانه شاهد هستيم اينجا يه عده دوستان آروق وسط آهنگ موزيسين مورد علاقشون رو يه اثر هنري ميدونن و از همه چيزش دفاع ميكنن
    پ. ن: هيچ موزيسين و نوازنده اي كامل نيست

8. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

[quote=PANDA;214751]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrelax [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان یانی خودش تو مصاحبه هاش گفته که نت خونی بلد نیست و خودش روش خاصی برای نت نویسی آهنگاش داره اینم یه عکس از نت نوشته شده توسط یانی با روش خودش

استادم (اقای امیدوار) بعنوان یک اهنگساز که اهنگسازی را پیش یکی از بهترین اساتید مشهد فرا گرفته یانی را یک هنر مند در زمینه ی گرد آوری نوازندگان حرفه ای میداند. ونوازندگان حرفه ای برایشان زدن نت های پیشرفته کاری ندارد . بی تردید کسی که سواد نت خوانی ندارد اهنگ هایش بدون اشکال نیست. ممنون.
    کاملا با نظر استاد شما موافقم.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

10. 4 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

آیا یانی ادعا کرده که بهترین نوازنده دنیا است ؟ . . . یانی حتی از نوازنده پیانو و کیبرد مینگ فریمن هم در آهنگ هاش استفاده میکنه و این نشان از فروتنی یانی دارد و نشون میده یانی به عشق موسیقی کار می کند .

من باید بگم آهنگ های یانی بوده که باعث ارتباط قوی طرفداران یانی با موسیقی وی شده . اگر میخواهید یانی را بیشتر بشناسید باید همه آلبوم های و آهنگای یانی رو گوش بدید تا به عمق توانایی یانی پی بببرید ... چه آهنگسازی هست که توانایی ساخت آهنگ در همه سبک ها را داشته باشد ؟ ... آهنگ های یانی جهانی هستند و هر کس با هر ملیتی میتونه با آهنگاش ارتباط برقرار کنه ... در ضمن درسته که برجسته ترین نوازندگان با یانی همکاری کرده اند ولی یه سوال ؟ این نوازندگان برجسته آهنگ های چه کسی را مینواختند ؟ (جواب : آهنگ های یانی) ...

یانی در کارش با احساس پیش میره و هر جا که احساسش میگفته و نیاز بوده قطعات تند و سختی هم ساخته !
    به نظر من آهنگی خوب است که با تمام وجود انسان ارتباط برقرار کند ...
    چه لزومی دارد که حتما آهنگ های تکنیکی تند و قوی با پیانو داشته باشد که ارتباط برقرار نکند ؟ ...
    به نظر من یانی یک آهنگساز بسیار قوی است که آهنگاش با هر کسی ارتباط برقرار می کنه ! این کار هر کسی نیست...

12. 5 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

و البته منظورم اين نبود كه ياني ضعيفه يا قوي ها !!
    مطمئنا موسيقي خوبي رو ارائه ميده كه نوازنده هاي حرفه اي پيشنهاد همكاري باهاش رو ميپذيرن منظورم اين بود كه اشكالاتش رو هم ببينيم چون به نفع خودمون هست و باعث پپيشرفت خودمون ميشه !!

14. 2 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

دوستان من یه مقدار احساس میکنم شما اومدید اینجا یکی رو مسخره کنید.. اگه یه مقدار پست های گذشته رو نگاه بفرمایید دیگه جایی برای پست دادن باقی نمیمونه.. هنوز من و شما دوست عزیز ابتدای این مسیر بی انتها هم نیستیم.. یانی تا یه جاهاییشو رفته.. ولی مسخره کردن که اصلا تو مرام هنرمند نیست شما رو میفرسته جاده خاکی.. پیشرفت کنین و اگه خیلی زیادی مدعی هستید در سطح جهانی مطرح بشید.. اون موقع خود من (به خدا قسم) یکی از هواداران پر و پا قرص شما خواهم بود
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

16. 4 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ببخشید دوستان که یکم رک میگم اما امثال من و شماها در حدی نیستیم که بخوایم هنر یانی را زیر سوال ببریم یا هر هنرمند دیگه ای را. هر موقع به حد همچین هنرمندایی رسیدیم بهتره اونموقع ازشون ایراد بگیریم مثله این میمونه که مثلا من بگم چرا دکتر افشار اینجوری میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟. اصلا من کی هستم که بخوام در مورد طریقه ی نواختن دکتر افشار ایراد بگیرم. شما هی در مورد یانی حرفهایی میزنید که واقعا در حدش نیستید. ببخشید دوستان بدتون نیاد اصلا قصد توهین ندارم اما یه واقعیتیه. کدوم یک از شماها تونستید توی عرصه جهانی پا بزارید که اینقدر راحت از یانی ایراد میگیرید. اگه جناب استاد شهرداد روحانی از ایشون ایراد گرفتند طبق گفته ی یکی از دوستامون, استاد تواناییشا دارند چون در عرصه جهانی حرف برای گفتن دارن نه امثال ما. آخه کدوم یک از ماها در حد اساتید بزرگ موسیقی هستیم که بخوایم در موردشون انتقاد هم بکنیم. دوست ندارید , خب نداشته باشید, این دلیل نمیشه که توانایی ایراد گرفتن و انتقاد از اساتید بزرگ موسیقی را داشته باشید. لطفا جایگاه خودتون توی موسیقی را یکم برانداز کنید بعدا شروع کنید به انتقاد از اساتید بزرگ موسیقی, من خودم از بعضی از کارهای یانی یا ونجلیس یا انیگما و ... خوشم نمیاد اما در حدی نیستم که بخوام بگم چرا نت بلد نیست یا چرا اینجاشا اینجوری میزنه یا اصلا اینا الکی معروف شدن!!! امیدوارم کسی ناراحت نشه و اگه شده منا ببخشه چون اصلا قصد توهین نداشتم تنها منظورم اینه که انسان باید به یک رتبه ی بالایی برسه بعدن شروع کنه به انتقاد. من که در حد و اندازه انتقاد کردن نیستم فعلا و شما دوستان را؟؟؟نمیدونم...
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

18. 5 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خیلی از دوستان جوری حرف میزند که انگار خودشان هنرمند اول ایران هستند و این متاسفانه از اونجایی نشات میگیره که ما انسانها به خودمون اجازه میدیم بدون داشتن علم در مورد یک چیز نظر بدیم . واقعا متاسفم که انقدر راحت به خودمون اجازه میدیم که مثلا از یک استادی که شاید 100ها برابر یا بیشتر , از ما توی یک علمی تخصص دارد انتقاد کنیم. شاید من اشتباه میکنم
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

20. 4 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

زبان نت نویسی یانی در بکگراند سایت رسمیش اومده :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

شماهایی که دارید به نت گیر میدید اصل موسیقی که خود موسیقی است رو گم کرده اید و باید به خودتون بیاید ... یانی یک آهنگساز عالی است که آهنگ هایش را با عشق می نوازد . باز همن میگم خواهشا اول برید تمام کنسرت های یانی رو ببینید و تمام آهنگ ها و آلبوم هاش رو گوش بدید و بعد اظهار نظر کنید . یانی تنها آهنگسازی است که به هر سبکی آشنا و مسلط است (شرقی - غربی و ...) - به طور مثال اگر شما آهنگ DELIVERANCE از آلبوم TRIBUT رو گوش بدید متوجه مهارت یانی در ساخت آهنگی جهانی که به چه زیبایی تمام در میان این آهنگ تم آهنگ از شرقی به غربی تغییر میکند و به یک دفعه و بسیار ماهرانه دوباره آهنگ به همان تم شرقی باز میگردد و بسیاری شگفتی های دیگر که در دیگر آهنگ های یانی وجود دارند ...
    در ضمن موسیقی مانند حرف زدن و خواندن هست. آیا هر کس می خواهد حرف بزند باید حتما نوشتن بلد باشد ؟ ... نوشتن برای ثبت گفته هاست و تنها یک ابزار است و در موسیقی هم از نت برای نگه داشتن و حفظ کردن اصل آهنگ استفاده میشه ... یانی هم آهنگ های خودش رو برای خودش مینویسه و تنظیم کننده هم برای ارکسترش تنظیم میکنه ... پس یانی هم از نوشتن در موسیقی استفاده میکنه فقط با زبان نوشتن مخصوص به خودش ... اصلا دانستن نت و سلفژ و ... هیچ کمکی به آهنگساز شدن یک شخص نمی کند و فقط برای راحت تر شدن تنظیم یک آهنگ ساخته شده برای یک ارکستر بزرگ میتونه مفید باشه که هم اکنون تنظیم کننده آهنگ های یانی ریک ویک است... البته مطمئننا نظرات خود یانی هم در تنظیم آهنگ ها استفاده شده ... بنابراین اصل اون احساسی است که آهنگ داره و اصلا نت هیچ ربطی به اون نداره و فقط یه ابزاره ... موسیقی باید به انسان حس خوبی بدهد و تاثیر گذار باشد و این مهم است...
    میدونید چرا یانی معروف و بیشتر از اون محبوب شد ؟
    چون فقط به اصل موسیقی توجه کرده و همیشه می خواسته آهنگ هایش شنیده شود و همه مردم از آهنگ های او لذت ببرند و از تنها آهنگسازانی است که با مردم ارتباط خیلی نزدیکی دارد و خوش اخلاقی و گشاده رویی او در ارتباط ما مردم بی نظیر است و ازهمه بیشتر متواضع و خاکی است. و آهنگ هایش جهانی است و هر گوشی از هر جای دنیا با آهنگ های یانی احساس نزدیکی میکند .
    ویرایش توسط rvltq : Thursday 8 December 2011 در ساعت 02:11 PM

22. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

همونطور که جناب امیدوار گفتند یانی فقط در جمع اوری بهترین نوازنده ها در کنار هم استاد هستند و کمی تا قسمتی هم نوازندگی پیانو بلدند. البته بنده خودم هم بعضی از کارای نوازنده های ایشون رو گوش میدم. (تاکید میکنم کار گروه نوازنده ها) به هر حال باید واقعیت رو قبول کرد حالا میخواد کسی خوشش بیاد یا نیاد. باید ایرادات اون فردی رو که دوست داریم رو هم بگیم و فقط کورکورانه ازش حمایت نکنیم. یانی استاد جمع اوری بهترین نوازنده ها در کنار هم هستش وگرنه خودش نمیتونه اهنگسازی قوی کنه چون اصلا اینکاره نیستش و فقط نقش یک رهبر ر. و بازی میکنه.
    ویرایش توسط saram : Thursday 8 December 2011 در ساعت 05:03 PM
    بی عرضگی را صبر و
    حکمت خدا می نامند.!!

24. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این تاپیک ، تاپیک دفاع یانیه ، درست ؟ خب ما باید بیایم یه چیزی بگیم تا شما ازش دفاع کنین ! تاپیک تعریف تمجید که نیست! راستی مگه حتماً باید آخر موسیقی باشیم تا از یه نفر انتقاد کنیم ؟ آیا شنونده حق نداره بعنوان کسی که زمانی طرفدار یانی بوده بیاد از کارش انتقاد کنه ؟ من خودم هم زمانی طرفدار یانی بودم و کل آلبومها و کنسرتهاش رو گوش کردم ولی به نظرم موسیقی یانی یکنواخته ... هارمونیش چندان قوی نیست و بیشتر روی ملودی کار میکنه مثلاً توی بیشتر آهنگهاش فضاهای خالی دیده میشه ! یا اینکه مثلاً با پیانو یه ملودی رو میزنه و برای همراهی میاد با ویلن همون ملودی رو میاره ! خب انقدر رو که دیگه می فهمیم که این نوع موسیقی هارمونیش چندان قوی نیست... البته فکر کنم آلبوم هایی که خودش بعنوان تنظیم کننده بوده این حال و هوا رو داشتند... بعد هم اینکه تکرار در آهنگهاش زیاد هست...
    راستی در مورد نت سوالم اینه که چرا حالا لقمه رو از پشت میخوره ! این برا من جای تعجب داره ! بالاخره یه آهنگساز نباید کارهاشو یه جا بنویسه و ثبت کنه ؟ الفبای رسمی موسیقی نت هست و هر کسی با هر ملیتی میتونه بخونه ! تعجب میکنم آهنگسازی که اینهمه طرفدار داره یه جوری می نویسه که خودش فقط می فهمه ! موندم زیر و بمی نتها رو چطور مشخص میکنه ! به نظرم یانی بیشتر نغمه پردازه ...

26. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نکته جالب توجه انحصاری کردن تایپیک گروه های مخصوص برای یانی هستش یعنی به هر کسی اجازه ورود به اون تایپیک رو نمیدن!!! این دیگه از اون کارا بودش.!!!
    بی عرضگی را صبر و
    حکمت خدا می نامند.!!

28. کاربران زیر از saram به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir_khamse74 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41899
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    19
    95 بار تشکر شده در 41 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. این تاپیک به نظرم جالب اومد به همین دلیل خواستم نظر بدم.
    کاری که یانی می کنه بهش میگن موسیقی عوام پسند. یعنی موسیقی حرفه ای نیست. بیشتر موسیقی ای هست که مردم دوست داشته باشن. اکثر کاراش فقط برای لذت بردن هست و موسیقی حرفه ای به شمار نمیره. ولی کار جالب و تحسین برانگیز یانی اینه که موسیقی های معروف کلاسیک رو به صورت عامه پسندی تنظیم می کنه تا کمی گوش مردم عادی جامعه که موسیقی حرفه ای رو نمی شناسن به این موسیقی عادت کنه.
    ولی خوب خوبی موسیقی اینه که سلیقه ایه.
    در کل موسیقی یانی به گوش من و اکثر کسانی که موسیقی کلاسیک کار کردن خوش نمیاد. ضعف آهنگسازی در سراسر کاراش یافت میشه. راستی فکر می کنم منظور دوست عزیز از نوت نویسی تنظیم و سرهم بندی ساز هاست. گاهی فضا سازی و پس زمینه های ضعیف توی کارهای یانی تو ذوق می زنه.
    در مورد حرف های آقای msp_1988 باید بگم موسیقی چیزی فراتر از اونیه که شما فکر می کنی. موسیقی مثل پزشکی نیست که شما درسشو بخونی بشی پزشک قهار. و خوب موسیقی پر طرفدار حتما بی نقص نیست. من چون در حد hillary duff معروف نیستم نمیتونم در مورد کارش نظر بدم؟ (البته تفاوت زیاده D:) خلاصه، متاسفانه یا خوشبختانه موسیقی امروزی کمی از جنبه ی شنیداری دور شده، و بسیاری از جنبه ی حرفه ای موسیقی.
    راستی منظور من از موسیقی حرفه ای موسیقی ای است که در کنار تمی زیبا و جذاب و بیان عالی احساسات از جهات فنی هم بی نقص باشه. البته موسیقی قواعد خیلی خاصی نداره.
    *چندی از کارهای لودویگ ون بتهوون به خاطر خط میخی D: و اجغ وجغی که داشته ایشون بازنویسی شده. (البته چندی) (یه سری رو به زور خوندن، یه سری رم سوزوندن D:)
    در گذر گاه زمان، خیمه شب بازی دهر
    با همه تلخی و شیرینی خود می گذرد
    عشق ها می میرند، رنگ ها رنگ دگر می گیرند
    و فقط خاطره هاست
    که چه شیرین و چه تلخ دست ناخورده به جا می ماند

30. 5 کاربر برای این پست از amir_khamse74 تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همونطور که جناب امیدوار گفتند یانی فقط در جمع اوری بهترین نوازنده ها در کنار هم استاد هستند
    نمردیم و یه لقب جدید هم از شما یاد گرفتیم „استاد جمع اوری بهترین نوازنده ها”
    پس یعنی به هر کس دیگه ای این نوازنده ها رو بدیم به شهرت و محبوبیت یانی میرسه ؟؟؟
    بعدش این نوازنده ها که همه بهترین هستند صد در صد با بهترین ها کار میکنند و یانی رو به عنوان یک آهنگساز و موسیقیدان برجسته قبول داشته اند که با او کار کرده اند .
    بعد ببخشید یه سوال دیگه داشتم : برای رسیدن به درجه استادی در جمع آوری بهترین نوازنده ها چه کار باید کرد ؟ اصلا این لقبی که میگید یعنی چه ؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و کمی تا قسمتی هم نوازندگی پیانو بلدند.
    یه بار دیگه هم گفتم : یانی که خودش ادعا نداره که بهترین نوازنده پیانو جهان است! و حتی در گروهش علاوه بر خودش یه پیانیست و کیبردیست دیگه هم داره --- پس دیگه شما چی میگید ؟؟؟
    یانی یک آهنگسازه _ چرا کلید کردی رو نوازندگی پیانو ؟ . . . هر چند من به شخصه به نظرم یانی از همه زیباتر و نرم تر پیانو میزنه و صدای پیانو زدنش خیلی زیباتره .

البته بنده خودم هم بعضی از کارای نوازنده های ایشون رو گوش میدم. (تاکید میکنم کار گروه نوازنده ها) به هر حال باید واقعیت رو قبول کرد حالا میخواد کسی خوشش بیاد یا نیاد. باید ایرادات اون فردی رو که دوست داریم رو هم بگیم و فقط کورکورانه ازش حمایت نکنیم.

یانی استاد جمع اوری بهترین نوازنده ها در کنار هم هستش وگرنه خودش نمیتونه اهنگسازی قوی کنه چون اصلا اینکاره نیستش و فقط نقش یک رهبر رو بازی میکنه.
    اولا : هر آهنگسازی بالاخره اگه بخواد اون آهنگی که نیاز به یه ارکستر داره رو به اجرا در بیاره نیاز به یه ارکستر از نوازندگان دیگر دارد .

ثانیا : مشکل شما با چیه ؟ با اینکه یانی آهنگ های به این زیبایی را روی ساز هایی غیر از پیانو تنظیم کرده ؟ بالا خره اگر این آهنگ ها با این سازها زیبا شده حتما و صد در صد آهنگ های زیبایی بوده و آهنگ زیبا کار یک آهنگساز خوب است. یعنی اگر به هر کسی این نوازنده ها رو بدیم یانی میشه ؟؟؟؟ اگه اینطوریه چرا بقیه یانی نیستند ؟ مگه میشه یه نفر آهنگساز خوبی نباشه و آهنگهای به این زیبایی بسازه ؟ اصلا حرف شما کاملا بی ربط و بدن فکر است.

سوما : منظورتون از آهنگ سازی قوی چیه ؟ آیا منظورتون آهنگ های بسیار تکنیکی هست ؟ اگه منظورتون اینه که باید بگم یه آهنگساز که نباید صرفا آهنگ های تکنیکی پیچیده ای بسازد که زیبایی نداشته باشند . آخه چه فایده داره یه آهنگ اونقدر تکنیکی باشه که از زیبایی هاش کاسته بشه ؟!!
    اگثر آهنگ های یانی آهنگ های آرام بخش و تاثیر گذار هستند .
    متاسفانه خیلی ها فکر میکنند ساختن آهنگی آرام که تاثیر گذار هم باشد خیلی آسان است! ولی اصلا اینطور نیست شاید ساختن آهنگ آرام از آهنگ تند آسان تر باشد ولی ساختن اون آهنگ آرامی که تاثیر گذار هم باشد کار هر کسی نیست.
    بعد یانی علاوه بر آهنگ های آرام بخش حرفه ای آهنگ های تکنیکی پیچیده و حرفه ای هم دارد : به طر مثال آهنگ withiin attraction شامل تکنوازی های پیچیده و حرفه ای پرکاشن - درام - اون تکه ویلن آخرش که خیلی معروف هست میشه و این تکنوازی های حرفه ای رو یانی بری اون ساز ها ساخته که تازه سخت تر هم هست که کسی که خودش ویلنیست نیست چنین چیزی بسازه !

چهارما :

آیا آهنگ های زیر با کمک نوازندگان حرفه ای این همه محبوب و معروف شده اند و از آهنگ های تک و عالی یانی به شما می روند ؟
    آهنگ های زیر از آهنگ های معروف و برجسته یانی هست که ساز پیانو محوریتشون رو دارند .
    in the morning night
    one mans dream
    Before I Go
    enchantment
    the end of augest
    to take... to hold
    in the mirror
    felitsa
    in my time
    until the last moment
    reflections of passion
    only a memory
    marching season (نسخه آلبومی)
    nostalgia
    almost a whisper
    the rain must fall
    acroyali

32. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)