لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام

رأی دهندگان
303. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • یانی رو قبول دارم

279 92.08%
  • نظر خاصی نسبت بهش ندارم

15 4.95%
  • یانی رو قبول ندارم

9 2.97%
صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 113 به 128 از 131

موضوع: دفاع از یانی!

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوست عزیز و گرامی درود بر شما.

عذر می خواهم که وارد بحث می شوم اما واقعا این چه حرفی است که شما می زنید؟ دوست عزیز من شما از کجا می دانید که کاربران مخاطب شما در این سایت در آن (حدی) نیستند که بخواهند به نقد هنر یانی یا هر کس دیگری بنشینند؟ این (حد) را چه کسی تعیین می کند؟؟ شما؟؟ بله اگر در اینجا هم امکان گذاشتن کنسرت های آن چنانی با خرج های هنگفت و استخدام نوازندگان محبوب از سراسر دنیا وجود داشت صدها یانی را می دیدید که خیلی محبوب می شدند. وقتی این امکانات نیست چطور منصفانه می دانید که چنین قیاسی را بکنید؟ دوست گرامی تعصب اصلا و ابدا چیز خوبی نیست. روی هیچ چیز تعصب کار درستی نیست. استاد آهنگسازی من، چندین سال پیش زمانی که مبحث ممنوعیت اکتاوهای موازی را تدریس می کرد پارتی از یانی را برایم گذاشت و چندین مورد اکتاو موازی را نشان داد و اکتاو موازی طبق قوانین آهنگسازی (کلاسیک) ممنوع است. هر چند در دوران دیگر موسیقی حرکات موازی مجاز بوده. ببینید دوست من شما وقتی پا به عرصه ی دانش موسیقی می گذارید این بت ها خیلی زود برای شما فرو می ریزند و این (اصلا بد نیست) و حتی به نظر من (نشانه ی بد بودن یانی ، کلایدر من و ... هم نیست!) بلکه هنر این افراد بسیار قابل ستایش است می دانید چرا؟ چون توانسته اند با مخاطب ارتباط برقرار کنند. ولی دیگر اینکه بشوند (استاد مسلم و ...) و القابی متعصبانه از این دست اشتباه است. پس کار این هنرمند قابل نقد است و نباید چون (معروف) شده او را در حدی متفاوت ببینیم که ما در آن حد نیستیم!!

مطلب دیگر اینکه من کاری ندارم که حالا یانی نت بلد است و یا نیست (که اگر نیست واقعا برای او باید متاسف بود!! که مطمئنا چنین نیست) اما سوالی از دوستان به طور کلی دارم: چرا بعضی از ما دنبال این هستیم تا نشان دهیم هنرمند محبوبمان با بیسوادی به اینجا رسیده؟؟؟ عادت کردیم تا همه چیز بی زحمت و فقط با یک استعداد خارق العاده در وجود یک نفر پدیدار شود!!! (بدون زحمت؟؟) این که افتخاری ندارد دوستان خوب من! یادم است چندی پیش همین حرف را هنرجویانم در مورد کلایدرمن می زدند و می گفتند که او کاملا در مورد نت بیسواد است!!! دوستان اینکه کسی بی سواد است افتخار آفرین است؟؟؟ یا این افتخار آفرین است که بگوییم شخصی صبح تا شب و شب تا صبح زحمت کشیده بارها شکست خورده و باز از نو شروع کرده تا رسیده به اینجا! عادت کرده ایم راحت به همه جا رسیدن برای ما باعث افتخار باشد. این فرهنگ به شدت غلط است دوستان! خواننده ای را می بینید که افتخارش این است که (یک تک) آهنگ را می خواند و حتی شعر را حفظ هم نیست! این چه افتخاری است؟ افتخار این است که خواننده فقط روی یک آهنگ ماه ها و بعضا سالها زحمت بکشد تا آن کار را ضبط کند.

خلاصه اینکه اگر هم یانی نت بلد نیست (که چنین نمی تواند باشد!) این که نباید باعث افتخار کردن به او باشد!! این خودش عامل نقد است عزیزان .

امیدوارم حرفهایم خدای نکرده باعث ناراحتی دوستان مهربان و عزیزم نشود. دوستدار همه شما عزیزان هنرمند.
    درود... افرین باد بر شما جناب اقای امیدوار. کاملا صحیح و منطقی میفرمایید. معلومه که تو این راه موسیقی به اصطلاح عوام استخوون ترکوندید. سپاس.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

2. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

@ alone-composer

درود خدمت شما. میخواستم ببینم کدوم یک از ماها 30 40 سال توی کار موسیقی بودیم که توانایی نقد کسی که همین حدود سال توی موسیقی حرفه ای و جهانی بوده را داشته باشیم؟؟؟. خواهشا یک نفر را بهم معرفی کنید. در ضمن این حد را من مشخص نمیکنم و همونطور که توی نوشته ام هم هست گفتم من تازه کار هستم و اصلا ادعایی ندارم اما دوستانی که سرشار از ادعاهای کاذب هستند کدام یک به همان مقدار سالی که یانی توی عرصه ی حرفه ای و جهانی موسیقی بوده , بوده اند. ومگه از همین ایران اسطوره های موسیقی پا نشده اند که سر آمد موسیقی هستند مانند استادان روحانی, استاد مرتضوی, استاد اسدالله ملک, استاد شهناز, ناضری.]چند نفر دیگه را از ایرانیانی که توی عرصه ی موسیقی بودن را نام ببرم تا راضی بشوید که ایرانیها هم اگر بخواهند میتوانند . توی این سایت استاد کم نیست و من هم نگفتم که نداریم اما مطمئنا در مقایسه با اساتید رده بالای موسیقی جهانی که حرفی برای گفتن دارند کوچک هستند. آیا استاد سامان احتشامی و امثال ایشان هم توی این سایت نظر میدهند که بتوان گفت در سطح بالایی نظرات داده میشود؟. مسلما خیر. من گفته هایم خطاب با کسانیست که هنوز در ابتدای راه موسیقی هستند و خود را منتقد و ناظر ادبی میدانند. در مورد نت خوانی و دانستن نت هم باید بگویم کاملا مخالف شما هستم . دوست عزیز شما طوری حرف میزنید که حتما باید همه برای دانستن موسیقی نت بلد باشند . الان نظریه سرعت نور انیشتین داره رد میشه چون ذره ای پیدا شده که سرعتش از نور بیشتره و این یعنی نابودی بیشتر علم فیزیک و از سرگیریه نوشتن فرمولهای فیزیک, بعدا شما میگویید حتما باید نت بلد باشید تا موسیقی بلد باشید. حتمانی در کار نیست این حتما را چه کسی تایین کرده؟یانی اصلا نت خوانی بلد نیست و در زمان بچگیش از سره کلاس نت خوانی فرار میکنه و از نت متنفره اما به این زیبایی آهنگ میسازه. مگه هلن کلر برای نوشتن کتابهاش و آثار ادبیش چشم داشت و یا گوش داشت که چنین متونه زیبایی را مینوشت. اما به طریقه ی خاصی که خود و آموزگارش درست کرده بود میتونست حس خودش را به روی کاغذ بیاره. من واقعا متاسفم که شما اصل کار را ول کردید چسبیدید به فرع کار. خب حالا مگه نمیگید متاسفید برای یانی که نت خوانی بلد نیست, خواهشمندم شما و استادهای شما که نت خوانی بلد هستید یک آهنگ توی سبک و سیاق یانی بسازید. ماشالا الان هم که نرمافزار ساخت موزیک اومده همه نوع سازی توش هست. خواهشا بسازید اگه احساس تاسف میخورید به حال یانی به دلیل ندانستن نت. یا اصلا بدون نت بسازید:یه بداهه بسازید توی سبک و سیاق یانی خوبه ؟امیدوارم بیشتر از این نیازمند توضیح نباشه
    ویرایش توسط msp_1988 : Friday 9 December 2011 در ساعت 04:15 PM
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

4. 3 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود خدمت شما. میخواستم ببینم کدوم یک از ماها 30 40 سال توی کار موسیقی بودیم که توانایی نقد کسی که همین حدود سال توی موسیقی حرفه ای و جهانی بوده را داشته باشیم؟؟؟. خواهشا یک نفر را بهم معرفی کنید. در ضمن این حد را من مشخص نمیکنم و همونطور که توی نوشته ام هم هست گفتم من تازه کار هستم و اصلا ادعایی ندارم اما دوستانی که سرشار از ادعاهای کاذب هستند کدام یک به همان مقدار سالی که یانی توی عرصه ی حرفه ای و جهانی موسیقی بوده , بوده اند. ومگه از همین ایران اسطوره های موسیقی پا نشده اند که سر آمد موسیقی هستند مانند استادان روحانی, استاد مرتضوی, استاد اسدالله ملک, استاد شهناز, ناضری.]چند نفر دیگه را از ایرانیانی که توی عرصه ی موسیقی بودن را نام ببرم تا راضی بشوید که ایرانیها هم اگر بخواهند میتوانند . توی این سایت استاد کم نیست و من هم نگفتم که نداریم اما مطمئنا در مقایسه با اساتید رده بالای موسیقی جهانی که حرفی برای گفتن دارند کوچک هستند. آیا استاد سامان احتشامی و امثال ایشان هم توی این سایت نظر میدهند که بتوان گفت در سطح بالایی نظرات داده میشود؟. مسلما خیر. من گفته هایم خطاب با کسانیست که هنوز در ابتدای راه موسیقی هستند و خود را منتقد و ناظر ادبی میدانند. در مورد نت خوانی و دانستن نت هم باید بگویم کاملا مخالف شما هستم . دوست عزیز شما طوری حرف میزنید که حتما باید همه برای دانستن موسیقی نت بلد باشند . الان نظریه سرعت نور انیشتین داره رد میشه چون ذره ای پیدا شده که سرعتش از نور بیشتره و این یعنی نابودی بیشتر علم فیزیک و از سرگیریه نوشتن فرمولهای فیزیک, بعدا شما میگویید حتما باید نت بلد باشید تا موسیقی بلد باشید.حتمانی در کار نیست این حتما را چه کسی تایین کرده؟یانی اصلا نت خوانی بلد نیست و در زمان بچگیش از سره کلاس نت خوانی فرار میکنه و از نت متنفره اما به این زیبایی آهنگ میسازه. مگه ماری کوری برای نوشتن کتابهاش و آثار ادبیش چشم داشت و یا گوش داشت که چنین متونه زیبایی را مینوشت. اما به طریقه ی خاصی که خود و آموزگارش درست کرده بود میتونست حس خودش را به روی کاغذ بیاره. من واقعا متاسفم که شما اصل کار را ول کردید چسبیدید به فرع کار. خب حالا مگه نمیگید متاسفید برای یانی که نت خوانی بلد نیست, خواهشمندم شما و استادهای شما که نت خوانی بلد هستید یک آهنگ توی سبک و سیاق یانی بسازید. ماشالا الان هم که نرمافزار ساخت موزیک اومده همه نوع سازی توش هست. خواهشا بسازید اگه احساس تاسف میخورید به حال یانی به دلیل ندانستن نت. یا اصلا بدون نت بسازید:یه بداهه بسازید توی سبک و سیاق یانی خوبه ؟امیدوارم بیشتر از این نیازمند توضیح نباشه
    دوست گرامی ! زبان موسیقی نت هست و موسیقی هم یه علمه ! هر کی هر جور خواست که نمی تونه آهنگ بسازه و قوانین رو بهم بریزه ! ممکنه آهنگش هم به نظر شنونده ی معمولی قشنگ بیاد ولی از نظر افراد آشنا به علم موسیقی قضیه فرق داره ! کسی که تو موسیقی علمی پیش نره در واقع داره سر شنونده رو گول میزنه هر چند که آثارش خیلی هم احساسی باشن !
    شما در طول تاریخ نگاه کن بزرگانی مثل شوپن و ... که خدای احساس بودند و یانی باید در مقابل اینها لنگ بندازه ، آیا قوانین موسیقی رو زیر پا گذاشتن ؟
    آخه شما یه جور میگین یانی پیانیسته آدم خندش می گیره !

6. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من بعنوان نمونه همین آهنگ One Man's Dream یانی رو میگم ... خب فکر کردین مثلاً توی همین کشور خودمون کسی نیست که شبیه این آهنگ یا حتی بهتر از این آهنگ بسازه ؟ به خدا اینجور افراد زیادن ولی چون پولشو ندارن نمیتونن کارشونو ارائه بدن ! حتی یه بچه هم اگه حداکثر 10 سال پیانو بزنه و حتی نت خونی هم نکنه میتونه یه آهنگی مثل One Man's Dream یا حتی بهتر از اون رو با ذهن خودش بسازه !
    hopital جان مگه نمیگی که یه بچه هم میتونه مثله این آهنگ را بسازه, خواهشا شما که دیگه سنی ازتون رفته و خدا را شکر چند سالی هم هست که کاره موسیقی میکنید خواهشا یه آهنگ توی همین حال وهوای همین آهنگ یانی بسازید ؟؟منتظرم. من مبتدی هستم و اگه شما که میگید بچه هم میتونه مثله این را بسازه اگه شما مثله one manS dream یانی بتونید یه کار بسازید من توی تموم قسمتهای سایت اعلام میکنم که واقعا یانی انسانی دروغگو و دلال و نادان و اصلا موسیقی حالیش نیست و با دلیل محکم(آهنگی که شما ساختید) اثبات میکنم که یانی بچه ای بیش نیست. خوبه؟

8. 3 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    hopital جان مگه نمیگی که یه بچه هم میتونه مثله این آهنگ را بسازه, خواهشا شما که دیگه سنی ازتون رفته و خدا را شکر چند سالی هم هست که کاره موسیقی میکنید خواهشا یه آهنگ توی همین حال وهوای همین آهنگ یانی بسازید ؟؟منتظرم. من مبتدی هستم و اگه شما که میگید بچه هم میتونه مثله این را بسازه اگه شما مثله one manS dream یانی بتونید یه کار بسازید من توی تموم قسمتهای سایت اعلام میکنم که واقعا یانی انسانی دروغگو و دلال و نادان و اصلا موسیقی حالیش نیست و با دلیل محکم(آهنگی که شما ساختید) اثبات میکنم که یانی بچه ای بیش نیست. خوبه؟
    بی خیال بابا ! صحبت من چیز دیگه ای بود ! چرا مغلطه می کنی عزیز من ! من میگم هستند افراد زیادی که آهنگهای به مراتب بهتر از یانی میسازند ولی بدلیل اینکه نمی تونن خرج کنن زیاد معروف نیستن ! منظورم خودم نبود حالا شما هی بیا با توسل به مغالطه و ... حرف خودت رو پیش ببر !
    توصیم به شما اینه که بهتره اول بری فنون بحث کردن با مخاطب رو فرا بگیری و مثل اراذل و اوباش حرف نزنی !

10. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بی خیال بابا ! صحبت من چیز دیگه ای بود ! چرا مغلطه می کنی عزیز من ! من میگم هستند افراد زیادی که آهنگهای به مراتب بهتر از یانی میسازند ولی بدلیل اینکه نمی تونن خرج کنن زیاد معروف نیستن ! منظورم خودم نبود حالا شما هی بیا با توسل به مغالطه و ... حرف خودت رو پیش ببر !
    توصیم به شما اینه که بهتره اول بری فنون بحث کردن با مخاطب رو فرا بگیری و مثل اراذل و اوباش حرف نزنی !
    من هم متاسفم هستم برای شما که میخواید با توهین و فحاشی حرف خودتون را به کرسی بشونید امیدوارم مسئولین سایت رسیدگی کنند. من دیگر با شما حرفی ندارم چون مورد توهین قرار میگیرم از طرف شما . متاسفم برای طرز فکر شما که اسم خود را هنرمند گذاشتید. ممنونم از القابی که به من نسبت دادید شخصیت خودتون را نمایش دادید

12. 3 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

در ضمن كيفيت مهمه نه كميت دوست عزيز!!! جيمي هندريكس 7 سال بيشتر تو موسيقي فعاليت نكرد اما موسيقي غرب رو متحول كرد عزيز اما يكي مثلجواد يساري فكر كنم سالهاي زياديه كه فعاليت داره !

14. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در ضمن كيفيت مهمه نه كميت دوست عزيز!!! جيمي هندريكس 7 سال بيشتر تو موسيقي فعاليت نكرد اما موسيقي غرب رو متحول كرد عزيز اما يكي مثلجواد يساري فكر كنم سالهاي زياديه كه فعاليت داره !
    عزیز من . چرا حرفهای من را اشتباه میگیرید. من گفتم توی عرصه ی جهانی. آخه جواد یساری کجاش جهانیه . چرا فقط یه قسمت از حرفهای من را متوجه میشید . من گفتم 30 40 سال توی عرصه ی جهانی(جهانی) نه تو خونشون مثل جواد یساری

16. 2 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

@ alone-composer

درود خدمت شما. میخواستم ببینم کدوم یک از ماها 30 40 سال توی کار موسیقی بودیم که توانایی نقد کسی که همین حدود سال توی موسیقی حرفه ای و جهانی بوده را داشته باشیم؟؟؟. خواهشا یک نفر را بهم معرفی کنید. در ضمن این حد را من مشخص نمیکنم و همونطور که توی نوشته ام هم هست گفتم من تازه کار هستم و اصلا ادعایی ندارم اما دوستانی که سرشار از ادعاهای کاذب هستند کدام یک به همان مقدار سالی که یانی توی عرصه ی حرفه ای و جهانی موسیقی بوده , بوده اند. ومگه از همین ایران اسطوره های موسیقی پا نشده اند که سر آمد موسیقی هستند مانند استادان روحانی, استاد مرتضوی, استاد اسدالله ملک, استاد شهناز, ناضری.]چند نفر دیگه را از ایرانیانی که توی عرصه ی موسیقی بودن را نام ببرم تا راضی بشوید که ایرانیها هم اگر بخواهند میتوانند . توی این سایت استاد کم نیست و من هم نگفتم که نداریم اما مطمئنا در مقایسه با اساتید رده بالای موسیقی جهانی که حرفی برای گفتن دارند کوچک هستند. آیا استاد سامان احتشامی و امثال ایشان هم توی این سایت نظر میدهند که بتوان گفت در سطح بالایی نظرات داده میشود؟. مسلما خیر. من گفته هایم خطاب با کسانیست که هنوز در ابتدای راه موسیقی هستند و خود را منتقد و ناظر ادبی میدانند. در مورد نت خوانی و دانستن نت هم باید بگویم کاملا مخالف شما هستم . دوست عزیز شما طوری حرف میزنید که حتما باید همه برای دانستن موسیقی نت بلد باشند . الان نظریه سرعت نور انیشتین داره رد میشه چون ذره ای پیدا شده که سرعتش از نور بیشتره و این یعنی نابودی بیشتر علم فیزیک و از سرگیریه نوشتن فرمولهای فیزیک, بعدا شما میگویید حتما باید نت بلد باشید تا موسیقی بلد باشید. حتمانی در کار نیست این حتما را چه کسی تایین کرده؟یانی اصلا نت خوانی بلد نیست و در زمان بچگیش از سره کلاس نت خوانی فرار میکنه و از نت متنفره اما به این زیبایی آهنگ میسازه.مگه ماری کوری برای نوشتن کتابهاش و آثار ادبیش چشم داشت و یا گوش داشت که چنین متونه زیبایی را مینوشت. اما به طریقه ی خاصی که خود و آموزگارش درست کرده بود میتونست حس خودش را به روی کاغذ بیاره. من واقعا متاسفم که شما اصل کار را ول کردید چسبیدید به فرع کار. خب حالا مگه نمیگید متاسفید برای یانی که نت خوانی بلد نیست, خواهشمندم شما و استادهای شما که نت خوانی بلد هستید یک آهنگ توی سبک و سیاق یانی بسازید. ماشالا الان هم که نرمافزار ساخت موزیک اومده همه نوع سازی توش هست. خواهشا بسازید اگه احساس تاسف میخورید به حال یانی به دلیل ندانستن نت. یا اصلا بدون نت بسازید:یه بداهه بسازید توی سبک و سیاق یانی خوبه ؟امیدوارم بیشتر از این نیازمند توضیح نباشه
    تا جایی که یادمه، ماری کوری بعد از اینکه شوهر کرد کور شد چون فامیلی شوهرش کوری بود (پیر کوری)!! وگرنه بنده خدا قبلش بینا و شنوا بود و خیلی هم از چشمهاش استفاده کرد تا خاصیت رادیواکتیو رو کشف کنه! شما احتمالا منظورتون هلن کلر هست!

اما خارج از شوخی، این تعصبی که مدتیه در این سایت روی یانی می بینم واقعاً برام قابل فهم نیست. در واقع دلایلش قابل فهم هست اما چیزی که نمی فهمم اینه که شگردهای بکار رفته توسط صنعت موسیقی برای بت کردن یک نفر، چرا انقدر روی بعضی از ما تاثیر گذاشته و به قول معروف انقدر باعث جوگیر شدنمون شده. دلایل این امر، همونطور که گفتم شگردهایی هست که در صنعت موسیقی (نه هنر موسیقی) برای بزرگ کردن یک نفر و استفاده تجاری از اون بکار میره. من موندم اگه مثلاً بتهوون خدابیامرز امکانات امروز یانی در اختیارش بود و حمایت مالی اون رو داشت، ما دیگه باید از شدت تحت تاثیر قرار گرفتن خودمونو حلق آویز میکردیم!! البته قیاس مع الفارق هست چون قطعات آهنگسازهایی مثل بتهوون بدون تمام این شگردهای عجیب و غریب و در خلال سالیان متمادی، هنوز درونی ترین لایه های روح آدم رو تحت تاثیر قرار میدن (من خودم سازم پیانو نیست ولی هرازچندگاهی سونات های پیانوی بتهوون رو گوش میدم و به جرات بگم این سونات آپاسیوناتای لعنتی هر دفعه میزنه ضربه فنی مون میکنه!!)

خلاصه عزیزان قضیه رو زیاد جدی نگیرید!! من نمیگم یانی آهنگساز بدیه یا آهنگ هایی که ساخته هیچکدوم ارزش هنری ندارند، اما وقتی کسانی مثل لیدی گاگا در صنعت موسیقی تبدیل به غول میشن، باید به کل معیارهای این صنعت جداً شک کرد... دیگه تا ته قضیه رو خودتون بخونید.

ضمنا این تاپیک رو اتفاقی دیدم... پس دخالت بیجای ما رو ببخشید!!
    ... And God Made the Blues ...

18. 5 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دوستان گرامی والا ما طرفدارهای یانی کم اوردیم از بس شما منتقدان یانی از شرق به غرب میرید به هر نحوی بتونید او را یک بیسواد در موسیقی میدانید و ضرب المثلی هست که میگه نرود میخ آهنین در سنگ , و هر چی ما میگیم نره شما میگید بدوش. من واقعا دیگه نمیدونم چطور در مورد یانی و افتخارات او توضیح بدم. و در آخر آنچه عیان است چه حاجت به بیان است والسلام. شاد و پیروز و موفق باشید

20. 3 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تا جایی که یادمه، ماری کوری بعد از اینکه شوهر کرد کور شد چون فامیلی شوهرش کوری بود (پیر کوری)!! وگرنه بنده خدا قبلش بینا و شنوا بود و خیلی هم از چشمهاش استفاده کرد تا خاصیت رادیواکتیو رو کشف کنه! شما احتمالا منظورتون هلن کلر هست!

اما خارج از شوخی، این تعصبی که مدتیه در این سایت روی یانی می بینم واقعاً برام قابل فهم نیست. در واقع دلایلش قابل فهم هست اما چیزی که نمی فهمم اینه که شگردهای بکار رفته توسط صنعت موسیقی برای بت کردن یک نفر، چرا انقدر روی بعضی از ما تاثیر گذاشته و به قول معروف انقدر باعث جوگیر شدنمون شده. دلایل این امر، همونطور که گفتم شگردهایی هست که در صنعت موسیقی (نه هنر موسیقی) برای بزرگ کردن یک نفر و استفاده تجاری از اون بکار میره. من موندم اگه مثلاً بتهوون خدابیامرز امکانات امروز یانی در اختیارش بود و حمایت مالی اون رو داشت، ما دیگه باید از شدت تحت تاثیر قرار گرفتن خودمونو حلق آویز میکردیم!! البته قیاس مع الفارق هست چون قطعات آهنگسازهایی مثل بتهوون بدون تمام این شگردهای عجیب و غریب و در خلال سالیان متمادی، هنوز درونی ترین لایه های روح آدم رو تحت تاثیر قرار میدن (من خودم سازم پیانو نیست ولی هرازچندگاهی سونات های پیانوی بتهوون رو گوش میدم و به جرات بگم این سونات آپاسیوناتای لعنتی هر دفعه میزنه ضربه فنی مون میکنه!!)

خلاصه عزیزان قضیه رو زیاد جدی نگیرید!! من نمیگم یانی آهنگساز بدیه یا آهنگ هایی که ساخته هیچکدوم ارزش هنری ندارند، اما وقتی کسانی مثل لیدی گاگا در صنعت موسیقی تبدیل به غول میشن، باید به کل معیارهای این صنعت جداً شک کرد... دیگه تا ته قضیه رو خودتون بخونید.

ضمنا این تاپیک رو اتفاقی دیدم... پس دخالت بیجای ما رو ببخشید!!
    ممنون دوست عزیز که غلط من را تصحیح کردید هلن کلر نه ماری کوری . به دلیل اشتباه گفتن از دوستان گرامی پوزش میخوام. ممنونم

22. 4 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

ممنون دوست عزیز که غلط من را تصحیح کردید هلن کلر نه ماری کوری . به دلیل اشتباه گفتن از دوستان گرامی پوزش میخوام. ممنونم
    خواهش میکنم عزیزجان. اون قسمت رو فقط بعنوان شوخی و عوض شدن حال و هوای تاپیک گفتم و منظور دیگه ای نداشتم.

اما بقیه حرفهام کاملا جدی بود!!

پیروز باشید!
    ... And God Made the Blues ...

24. 4 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

amir_khamse74 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41899
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    19
    95 بار تشکر شده در 41 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود.
    جا برای تمجید آثار یانی بسیار بسیار هست و همینطور برای نقد آنها. اما نقد در چه زمینه ای هم مهم است. مثلا ضعف موسیقیایی کار های یانی چندان برای مردم عادی مهم نیست. اما کمی که سطح بالاتر نگاه کنیم این جاست که خودنمایی می کند. مهم نقد کننده نیست یا سال ها تجربه ی نقد کننده، بلکه مهم سطح دید است و کمی تجربه ی شنیداری موسیقی که پیش نیاز است.
    *موسیقی یکهو و در اثر بیگ بنگ به این جایی که هست نرسیده. این نتیجه ی سال ها تکامل و تغییر تحول و نوآوری نسل های گذشته ی ماست که موسیقی امروزی را چنین ساخته. و قطعا در آینده از تغییر و تحول در امان نیست.
    متاسفانه امروز تو کشور ما منتقدا کتک خورشون ملسه.
    در گذر گاه زمان، خیمه شب بازی دهر
    با همه تلخی و شیرینی خود می گذرد
    عشق ها می میرند، رنگ ها رنگ دگر می گیرند
    و فقط خاطره هاست
    که چه شیرین و چه تلخ دست ناخورده به جا می ماند

26. 4 کاربر برای این پست از amir_khamse74 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26952
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2,573
    1,737 بار تشکر شده در 564 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    14

@ alone-composer

درود خدمت شما. میخواستم ببینم کدوم یک از ماها 30 40 سال توی کار موسیقی بودیم که توانایی نقد کسی که همین حدود سال توی موسیقی حرفه ای و جهانی بوده را داشته باشیم؟؟؟. خواهشا یک نفر را بهم معرفی کنید. در ضمن این حد را من مشخص نمیکنم و همونطور که توی نوشته ام هم هست گفتم من تازه کار هستم و اصلا ادعایی ندارم اما دوستانی که سرشار از ادعاهای کاذب هستند کدام یک به همان مقدار سالی که یانی توی عرصه ی حرفه ای و جهانی موسیقی بوده , بوده اند. ومگه از همین ایران اسطوره های موسیقی پا نشده اند که سر آمد موسیقی هستند مانند استادان روحانی, استاد مرتضوی, استاد اسدالله ملک, استاد شهناز, ناضری.]چند نفر دیگه را از ایرانیانی که توی عرصه ی موسیقی بودن را نام ببرم تا راضی بشوید که ایرانیها هم اگر بخواهند میتوانند . توی این سایت استاد کم نیست و من هم نگفتم که نداریم اما مطمئنا در مقایسه با اساتید رده بالای موسیقی جهانی که حرفی برای گفتن دارند کوچک هستند. آیا استاد سامان احتشامی و امثال ایشان هم توی این سایت نظر میدهند که بتوان گفت در سطح بالایی نظرات داده میشود؟. مسلما خیر. من گفته هایم خطاب با کسانیست که هنوز در ابتدای راه موسیقی هستند و خود را منتقد و ناظر ادبی میدانند. در مورد [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خوانی و دانستن [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم باید بگویم کاملا مخالف شما هستم . دوست عزیز شما طوری حرف میزنید که حتما باید همه برای دانستن موسیقی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بلد باشند .الان نظریه سرعت نور انیشتین داره رد میشه چون ذره ای پیدا شده که سرعتش از نور بیشتره و این یعنی نابودی بیشتر علم فیزیک و از سرگیریه نوشتن فرمولهای فیزیک, بعدا شما میگویید حتما باید [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بلد باشید تا موسیقی بلد باشید.حتمانی در کار نیست این حتما را چه کسی تایین کرده؟یانی اصلا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خوانی بلد نیست و در زمان بچگیش از سره کلاس [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خوانی فرار میکنه و از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] متنفره اما به این زیبایی آهنگ میسازه. مگه هلن کلر برای نوشتن کتابهاش و آثار ادبیش چشم داشت و یا گوش داشت که چنین متونه زیبایی را مینوشت. اما به طریقه ی خاصی که خود و آموزگارش درست کرده بود میتونست حس خودش را به روی کاغذ بیاره. من واقعا متاسفم که شما اصل کار را ول کردید چسبیدید به فرع کار. خب حالا مگه نمیگید متاسفید برای یانی که [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خوانی بلد نیست, خواهشمندم شما و استادهای شما که [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] خوانی بلد هستید یک آهنگ توی سبک و سیاق یانی بسازید. ماشالا الان هم که نرمافزار ساخت موزیک اومده همه نوع سازی توش هست. خواهشا بسازید اگه احساس تاسف میخورید به حال یانی به دلیل ندانستن نت. یا اصلا بدون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بسازید:یه بداهه بسازید توی سبک و سیاق یانی خوبه ؟امیدوارم بیشتر از این نیازمند توضیح نباشه
    بعد این مثال چه ربطی به موسیقی با نت کار کردن داره؟؟؟؟؟
    من اصلاً ربطشو نمیفهمم...

یه نکته ای هم که شما روش تاکید داری اینه که ما نباید از یانی انتقاد کنیم چون سی، چهل ساله در سطح جهانی کار نمیکنیم...!!!
    چه ربطی داره؟
    مثلاً شما اگه سر کلاس معلمت 2x2 رو بنویسه 5 هیچی نمیگی؟؟؟ چون مثلاً معلمت سی ساله درس میده؟؟
    یا اگر من ببینم یه ویلنیست آرشه رو اشتباه بگیره هیچی نباید بگم؟ نباید انتقاد کنم؟ چون مثلاً سه ساله ویلن میزنم؟
    این طرز فکر از نظر من کاملاً غلطه...
    من نه طرفدار یانیم نه مخالفش...
    ولی اینجا طرفدارای یانی رفتارشون با مخالفا زیاد درست نیست...
    ویرایش توسط v_i_o_l_i_n_i_s_t : Friday 9 December 2011 در ساعت 07:38 PM
    ای کاش که جای آرمیدن بودی
    یا این ره دور را رسیدن بودی

کاش از پی صد هزار سال از دل خاک
    چون سبزه امید بر دمیدن بودی

28. 6 کاربر برای این پست از v_i_o_l_i_n_i_s_t تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

با سلام

بنده شخصا از این لحظه به بعد روند حرکت این تاپیک را دنبال خواهم کرد

به نظر من چیزی که غقل و خرد جمعی قبول خواهد کرد این است که یک هنرمند به شیوه های علمی و منطقی نقد شود

و پاسخ طرفداران آن هنرمند هم نه از روی تعصب بلکه با در نظرگرفتن معیار های علم موسیقی باشد

در ادامه پاسخ های غیر علمی , تعصبی و تکست هایی که حالت لج بازی دارند حذف خواهند شد

نهایتا اگر دیدم نمی توانیم علمی بحث کنیم تاپیک را بسته و می رویم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

30. 7 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برید جمع کنید بابا... دلیل علمی میخواین چیکار؟... همه میدونن یانی هیچی بارش نیست... اونوقت شما میگی دلیل علمی بیار... خیلی ازش بدم میاد... مرتیکه جلف خجالت هم نمیکشه... به خودش میگه پیانیست... من یانی رو *** خودمم حساب نمیکنم چه برسه آهنگاشو گوش بدم.
    دوست عزیز من نمیدونم شما کی هستید تازه هم عضو شدید ولی به کار بردن چنین الفاظی در شان این سایت گرانبها و در شان یک هنرمند نیست. ما فقط از یانی انتقاد کردیم دیگه نگفتیم که بیایید از راه نرسیده چنین شخصیتی رو فحش بدید که!!! شما مثل اینکه اینجا رو با قهوه خونه اشتباه کرفتید!! مثل اینکه دل پری از ایشون دارید!!! من احتمال میدم که شما باید از دوستان همان اقایی باشید که چند مدت پیش به اسم یانی در تهران کنسرت دادید؟؟؟نمیدونم چرا ولی همچین احساسی رو میکنم!! اگر اینجور باشه که به هیچ وجه جای شما اینجا نیستش چون بنده حقیر و دوستان در این سایت از کار ان اقایی که به اسم یانی کنسرت داد و مثل یانی تو پوستر تبلیغاتی هم دستشو بالا برده بود خوشمون نمیاد!!! بنده به شخصه به شدت این نوشته های به دور از ادب و نزاکت شما رو رد میکنم. حالا باز هم خوبه حرفاتون ف.. ی. ل. تر شد وگرنه خدا میدونه چه چیزایی میخواستید بنویسید.
    ویرایش توسط saram : Friday 9 December 2011 در ساعت 10:15 PM
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

32. 7 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)