لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 56

موضوع: christina aguilera

yekta98 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35433
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    67
    95 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب حالا دیگه علتش اینه که ما ایرانی هستیم شما به خودتون هم باور ندارید خیلی از شهرت های جهانی همش اکته یه شرکت گنده موزیک یکی رو گنده می کنه - زیر پای یکی دیگرو خالی می کنه اصلا غیر از کشور های انگلیسی زبون مگه کسی جهانی میشه

با توجه به اینکه روی صحبتت با من بود؛رفیق! من متوجه صحبتت نشدم...

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    326 بار تشکر شده در 147 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض برنامه ريزي

در جواب پست 32 susia عزيز

هيچ فرقي نميكنه
    فقط يه سري موضوعات قبل از رسيدن به اين مطلب هست كه بايد نسبت به اونها آگاهي پيدا كنيم.

و در هايت بايد بحث با برنامه قبلي هدايت بشه تا بشه ازش نتيجه گيري كرد!
    ولي بعيد ميبينم كه اينجه بشه راجه مسائل زير ساختي و بسترها بحث كرد! راستش اولش فكر كردم بنيش هست ولي حالا زياد خوشبين نيستم . ولي خوب اميدوارم.
    شما فكر ميكنيد وقتي يه شخصي در يه جمعي ميخواد يه قسمتي از مشكلات مثلا موسيقي رو حلاجي كنه ! چي ميبينه؟
    همين برخورد ها ! آدماي زودرنج! يه عده هم كه بلد نيستن كه وقتي دارن با كسي صحبت ميكنن بايد اگه به احترام اصلا اعتقاد هم ندارن اينو در نظر بگيرن شايد طرف مقابلشون به اين مسئله معتقد بود!

ايروني هستيم و ايروني برخورد ميكنيم! و در نهايت نتيجه گيري هاي ايروني هم داريم!

حالا بيا يه بحث راه بنداز بگو مثلا آكوردهاي گوگوش دارم يا بياين بگيم مثلا هر كي دوست داره بياد اينجا نمونه صداش رو بزاره!

نمونه هايي كه ادامه همون در جا زدنه! يكي با كيفيت خوب ده تا با كيفيت بد!

ميدونيد داستان استعداد هاي ما مثل داستان كشوري ميمونه كه نفت داره ولي نميدونه اين نفت چي هست و بايد چيكارش كنه در نهايت يكي ديگه مياد نفت مفت ازشون ميگيره و ...

اگه دوستان دوست داشتن ادامه بديم
    اگه پستي گذاشتيد در خدمتتون خواهم بود و هماهنگي خواهم كرد
    ممنان
    ویرایش توسط digilap : Tuesday 21 December 2010 در ساعت 07:32 AM

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض نكته

در یک سحرگاه سرد ماه ژانویه، مردی وارد ایستگاه متروی واشینگتن دی سی شد و شروع به نواختن ویلون کرد.
    این مرد در عرض ۴۵ دقیقه، شش قطعه ازبهترین قطعات باخ را نواخت.. از آنجا که شلوغ ترین ساعات صبح بود، هزاران نفر برای رفتن به سر کارهای‌شان به سمت مترو هجوم آورده بودند.

سه دقیقه گذشته بود که مرد میانسالی متوجه نوازنده شد. از سرعت قدم‌هایش کاست و چند ثانیه‌ای توقف کرد، بعد با عجله به سمت مقصد خود براه افتاد.

یک دقیقه بعد، ویلون‌زن اولین انعام خود را دریافت کرد. خانمی بی‌آنکه توقف کند یک اسکناس یک دلاری به درون کاسه‌اش انداخت و با عجله براه خود ادامه داد.

چند دقیقه بعد، مردی در حالیکه گوش به موسیقی سپرده بود، به دیوار پشت‌ سر تکیه داد، ولی ناگاهان نگاهی به ساعت خود انداخت وبا عجله از صحنه دور شد،

کسی که بیش از همه به ویلون زن توجه نشان داد، کودک سه ساله‌ای بود که مادرش با عجله و کشان کشان بهمراه می ‌برد. کودک یک لحظه ایستاد و به تماشای ویلون‌زن پرداخت، مادر محکم تر کشید وکودک در حالیکه همچنان نگاهش به ویلون‌زن بود، بهمراه مادر براه افتاد، این صحنه، توسط چندین کودک دیگرنیز به همان ترتیب تکرار شد، و والدین‌شان بلا استثنا برای بردن‌شان به زور متوسل شدند.

در طول مدت ۴۵ دقیقه‌ای که ویلون‌زن می نواخت، تنها شش نفر، اندکی توقف کردند. بیست نفر انعام دادند، بی‌آنکه مکثی کرده باشند، و سی و دو دلار عاید ویلون‌زن شد. وقتیکه ویلون‌زن از نواختن دست کشید و سکوت بر همه جا حاکم شد، نه کسی متوجه شد. نه کسی تشویق کرد، ونه کسی او را شناخت.

هیچکس نمی‌دانست که این ویلون‌زن همان (جاشوا بل) یکی از بهترین موسیقیدانان جهان است، و نوازنده‌ی یکی از پیچیده‌ترین فطعات نوشته شده برای ویلون به ارزش سه ونیم میلیون دلار، می‌باشد.

جاشوا بل، دو روز قبل از نواختن در سالن مترو، در یکی از تاتر های شهر بوستون، برنامه‌ای اجرا کرده بود که تمام بلیط هایش پیش‌فروش شده بود، و
    قیمت متوسط هر بلیط یکصد دلار بود.

این یک داستان حقیقی است،نواختن جاشوا بل در ایستگاه مترو توسط واشینگتن‌پست ترتیب داده شده بود، وبخشی از تحقیقات اجتماعی برای سنجش توان شناسایی، سلیقه و الوویت ‌های مردم بود.

اندکی به خود بیاییم؛
    آیا ما در شزایط معمولی وساعات نا‌مناسب، قادر به مشاهده ودرک زیبایی هستیم؟ لحظه‌ای برای قدر‌دانی از آن توقف می‌کنیم؟ آیا نبوغ وشگرد ها را در یک شرایط غیر منتظره می‌توانیم شناسایی کنیم؟

یکی از نتایج ممکن این آزمایش میتواند این باشد،
    اگر ما لحظه‌ای فارغ نیستیم که توقف کنیم و به یکی از بهترین موسیقیدانان جهان که در حال نواختن یکی از بهترین قطعات نوشته شده برای ویلون، است، گوش فرا دهیم ،چه چیز های دیگری را داریم از دست میدهیم؟

4. کاربران زیر از digilap به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط digilap [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در جواب پست 32 susia عزيز

هيچ فرقي نميكنه
    فقط يه سري موضوعات قبل از رسيدن به اين مطلب هست كه بايد نسبت به اونها آگاهي پيدا كنيم.

و در هايت بايد بحث با برنامه قبلي هدايت بشه تا بشه ازش نتيجه گيري كرد!
    ولي بعيد ميبينم كه اينجه بشه راجه مسائل زير ساختي و بسترها بحث كرد! راستش اولش فكر كردم بنيش هست ولي حالا زياد خوشبين نيستم . ولي خوب اميدوارم.
    شما فكر ميكنيد وقتي يه شخصي در يه جمعي ميخواد يه قسمتي از مشكلات مثلا موسيقي رو حلاجي كنه ! چي ميبينه؟
    همين برخورد ها ! آدماي زودرنج! يه عده هم كه بلد نيستن كه وقتي دارن با كسي صحبت ميكنن بايد اگه به احترام اصلا اعتقاد هم ندارن اينو در نظر بگيرن شايد طرف مقابلشون به اين مسئله معتقد بود!

ايروني هستيم و ايروني برخورد ميكنيم! و در نهايت نتيجه گيري هاي ايروني هم داريم!

حالا بيا يه بحث راه بنداز بگو مثلا آكوردهاي گوگوش دارم يا بياين بگيم مثلا هر كي دوست داره بياد اينجا نمونه صداش رو بزاره!

نمونه هايي كه ادامه همون در جا زدنه! يكي با كيفيت خوب ده تا با كيفيت بد!

ميدونيد داستان استعداد هاي ما مثل داستان كشوري ميمونه كه نفت داره ولي نميدونه اين نفت چي هست و بايد چيكارش كنه در نهايت يكي ديگه مياد نفت مفت ازشون ميگيره و ...

اگه دوستان دوست داشتن ادامه بديم
    اگه پستي گذاشتيد در خدمتتون خواهم بود و هماهنگي خواهم كرد
    ممنان
    عزیز من اومدم یه ذره بحث و سنگینو فلسفی کنم دیدم همه یه جوری شدن (البته نه همه خیلی ها هم با من موافقن) مشکل اینجاست شما انتظار دارید چیزی رو بشنوید که تو ذهن خودتونه در حالی که همه مثه شما فکر نمی کنن بعدشم اینجا توی بحث یسری سری ناراحت میشن میرن به صاحاب تاپیک گذارش میدن. اصلا من اشتبا گفتم من اینا رو گفتم چون یه عمره دارم مزیک غربی گوش میدم...

6. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط digilap [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب بازم سلام

1 آيا شما نژاد ايراني رو نژادي خوش صدا ميدانيد ؟ چرا
    2- آيا هجاهاي زبان فارسي در موسيقي هاي جهاني مانند جز بلوز راك و ... قابل قالب گيري هستند؟
    3-چرا خواندن به زبان انگليسي براي يك ايراني تا اين حد مشكل است (من خودم امتحان كردم كار ساده اي نيست تازه در نهايت چنگي هم بدل نميزند!).

فقط دقت كنيم كه جوابها مختص به موسيقيه جهانيست و ارتباطي با موسيقي سنتي ندارد

ممنان
    به ترتیب:
    1. نظریه نژاد که نازی ها و فاشیست ها تو قرن 20 مطرح کردن امروز دیگه بکولی رد شده هیچ فرقی بین ملل وجود نداره اگه بگی داره بهت میگم تو راسیستی(rock against racism
    2. بیشترش نیستند چرا فکر میکنی ما باید زبونمونو تو ریتمای غربی بچپونیم یا مثلا بلوز ایرانی بخونیم مگه غربی ها میان از موزیک ما استفاده کنن
    3. من براحتی انگلیسی میخونم با لهجه امریکن ولی صدام خوب نیست لهجه و زبان خیلی زود قابل حله تازه بعد از سالها انگلیسی خوندن به این نتیجه رسیدم چیزهایی رو که من می خونم جز مردم کشورهای انگلیسی زبون هیچ مردمی از اشعار من چیزی نمی فهمند مخصوصا مردم عزیز خودمون یه جورایی گل لگد کردنه وقتی برای یه جمع میخونی اینو احساس میکنی
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 21 December 2010 در ساعت 11:07 AM

8. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض وقت

همه عمر ما صرف شد در اين معني
    كه نرخ جامه بهمان چه بود و كفش فلان

در جواب پست 36

عزيز دل برادر شما هر جور كه ميتوني و دوست داري كمك كني بفرما فقط به كسي (خودمو ميگم!) نبايد توهين كنم!

من منتظرم كه شما ما رو از علمت بهره مند كني !

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض در جواب 37

در جواب پست 37

اصلا ربطي به ريسيسم نداره!

برخي نژادها مثل نژاد هاي آفريقايي در صد خوش صداهاشون بيشتره!

اين يه مسئله ژنتيكيه !

2 - مگه ما در باره موسيقي در دنيا صحبت نميكنيم؟ خوب كجاي موسيقيه ما جهانيه؟
    من براتون كيتارو و ونجليس رو مثال ميزنم موسيقي محلي اين دو آهنگساز اصلا يه چيز ديگست چيزي كه اونها به عنوان موسيقيشون ارائه ميدن يه چيز ديگه!

3 - قبول ندارم كه مشكل لهجه به اين راحتي حل بشه native accent هيچوقت براي كساني كه مهاجر نسل دوم به بعد نيستند به طور كامل بدست نمياد.
    در ضمن فهم ما از موسيقيه اونها يه فهم كلي و در سطح كليه موسيقيه در حالي كه اونها دليل غمي كه مثلا در كارهاي بلك بلوز وجود داره رو ميدونن پس وقتي خواننده يا گيتاريست بغض ميكنه يا فرياد ميزنه ميدونن كه اين مثلا نتيجه شلاقها در مزارع پنبست!! يا اينكه چرا كانتري بوي بيابون و خاك ميده؟يا اينككه ...

مسئله فقط لهجه نيست! لهجه يكي از مسائله !

راستي تا يادم نرفته بگم من نميخوام همه مثل من فكر كنن! شما اگه منطقي داري همه مطمئنا ميشنون و استفاده خواهند كرد
    ممنان

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در جواب پست 37

اصلا ربطي به ريسيسم نداره!

برخي نژادها مثل نژاد هاي آفريقايي در صد خوش صداهاشون بيشتره!

اين يه مسئله ژنتيكيه !

2 - مگه ما در باره موسيقي در دنيا صحبت نميكنيم؟ خوب كجاي موسيقيه ما جهانيه؟
    من براتون كيتارو و ونجليس رو مثال ميزنم موسيقي محلي اين دو آهنگساز اصلا يه چيز ديگست چيزي كه اونها به عنوان موسيقيشون ارائه ميدن يه چيز ديگه!

3 - قبول ندارم كه مشكل لهجه به اين راحتي حل بشه native accent هيچوقت براي كساني كه مهاجر نسل دوم به بعد نيستند به طور كامل بدست نمياد.
    در ضمن فهم ما از موسيقيه اونها يه فهم كلي و در سطح كليه موسيقيه در حالي كه اونها دليل غمي كه مثلا در كارهاي بلك بلوز وجود داره رو ميدونن پس وقتي خواننده يا گيتاريست بغض ميكنه يا فرياد ميزنه ميدونن كه اين مثلا نتيجه شلاقها در مزارع پنبست!! يا اينكه چرا كانتري بوي بيابون و خاك ميده؟يا اينككه ...

مسئله فقط لهجه نيست! لهجه يكي از مسائله !

راستي تا يادم نرفته بگم من نميخوام همه مثل من فكر كنن! شما اگه منطقي داري همه مطمئنا ميشنون و استفاده خواهند كرد
    ممنان
    دیگه بد جوری مطمین شدم که فقط دوست داری همه مثه تو فکر کنن از اولم اشتباه کردم اومدم نظر دادم امیدوارم هستم اگه تو ایرانی بری آمریکایی جایی خوشبخت بشی لهجتم خوب شه یه خاننده جهانی هم بشی اون اکسنت هم که می گی تو شرق و غرب و شمال و جنوب خود آمریکا هم متفاوته...
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 21 December 2010 در ساعت 09:20 PM

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض ندارد

خوب اين يعني اينكه اگه من حرف شما رو نپذيرم قهر ميكني!
    پدر من ميخواي پست بده ميخواي پست نده!
    لطف كردي پست دادي
    چقدر ناز و ادا داريد شما
    حقمونه بهمون بگن ايروني!
    من براي شما آمار ميلرم دليل ميارم! شما بي ربط جواباي صد من يه غاز ميدي!
    شما يه دليل علمي كه ثابت شده باشه به ما ارائه نكردي
    راجع به آفريقا و سياه پوستها من همينجوري صحبت نكردم!
    و بقيه مواردي كه عرض كردم ولي خدائيش ! ... چي بگم
    ولش كن!
    راست گفتي اشتباه كردم از اولش!

حالا بايد فهميد چرا نه تنها موسيقي بلكه هيچيمون قابل عرضه نيست!
    شاد باشيد
    ویرایش توسط digilap : Wednesday 22 December 2010 در ساعت 06:42 AM

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خوب اين يعني اينكه اگه من حرف شما رو نپذيرم قهر ميكني!
    پدر من ميخواي پست بده ميخواي پست نده!
    لطف كردي پست دادي
    چقدر ناز و ادا داريد شما
    حقمونه بهمون بگن ايروني!
    من براي شما آمار ميلرم دليل ميارم! شما بي ربط جواباي صد من يه غاز ميدي!
    شما يه دليل علمي كه ثابت شده باشه به ما ارائه نكردي
    راجع به آفريقا و سياه پوستها من همينجوري صحبت نكردم!
    و بقيه مواردي كه عرض كردم ولي خدائيش ! ... چي بگم
    ولش كن!
    راست گفتي اشتباه كردم از اولش!

حالا بايد فهميد چرا نه تنها موسيقي بلكه هيچيمون قابل عرضه نيست!
    شاد باشيد
    با با میخاستم ببینم عکس العملت چیه من که گفته بودم تو چه موداییم چقدرم از ایرانی بودن بدت میاد منم یه زمانی خیلی از دست خودمون شاکی بودم حالا متوجه شدم تقصیر مردم نیست ما ها هممون محصولات اجتماعیم البته اینجا جاش نیست خاستی خصوصی صحبت میکنیم

cont_shahab آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29192
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    476
    475 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود
    چه جالب ...!!!
    دوست ما خودش تاپیک راجع به یه موضوعی میزنه بعد خودش راجع به یه موضوع دیگه تو همین تاپیک بحث راه میندازه...
    صلوات بفرستین آقایون!!!
    هر چه گفتیم عشق آغاز نشد.....

15. 3 کاربر برای این پست از cont_shahab تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط cont_shahab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    چه جالب ...!!!
    دوست ما خودش تاپیک راجع به یه موضوعی میزنه بعد خودش راجع به یه موضوع دیگه تو همین تاپیک بحث راه میندازه...
    صلوات بفرستین آقایون!!!
    سلام
    من اين تاپيك رو راه انداختم! ولي نميدونم چرا فكر ميكنيد داريم راجع به يه موضوع ديگه بحث ميكنيم!
    ميتونيد بيشتر توضيح بديد؟

در ضمن شما راجع به خود موضوع نظري نداريد؟

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط REZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب digilap عزیز سوال ، سوال خوبیه ولی راستش جواب دادن به این سوال منو کمی عصبی می کنه. دوستانِ هم وطن ما متاسفانه هم تنبل شدن هم فکر میکنن دوره دیدن مال افراد بی استعداده و صد البته خودشون رو هم اقیانوس استعداد می دونند. در حال حاضر خواننده های قابل قبول ایرانی (در زمینه پاپ) شاید 5 نفر هم نباشند. و مسلما نه آقای ابی و نه ستار و امثال اینها با اینکه صدای بسیار خوبی دارند ولی از دید حرفه ای خواننده نیستند . ببینید مردم ما و متاسفانه حتی بعضی از کسانی که خودشون رو اهل موسیقی هم می دونند واقعا قدرت تشخیص خودشون رو از دست دادند و به غیر اصولی ترین شکل نظر می دهند می دونم چیزی که می خوام بگم خیلی ها رو ناراحت میکنه ولی موسیقی فقط تخیل نیست بلکه یک دنیای واقعی هستش . آقای داریوش فردی هستند که در ایران عده زیادی معتقد هستند که صدای بسیار زیبایی داره من به عنوان یک موزیسین هرگز چیز زیبایی در صدای ایشون ندیدم و به جرات میگم که صدای ایشون صدای مصنوعی ای هست. بله مایکل بولتن هم صدای دورگه ای داره ولی اون صدا صدای خودش هست نه صدایی که به طور مصنوعی بدست آورده باشه به غیر از آقای آرش که اون هم خواننده نیست دیگه کدام ایرانی رو سراغ دارید که در دنیای آواز پاپ در سطح جهانی محبوبیت داشته باشه. ولی همین عربها چند خواننده مطرح در سطح بین المللی دارند همین ترکیه چند نفر رو داره ما به کجا می خواهیم بریم... ؟؟
    فكر ميكنم جواب خوبي بود!
    ممنون

به يه سري از مشكلات توجه شده بود
    منتظر ادامه نظرات شما هستيم

18. کاربران زیر از digilap به خاطر این پست تشکر کرده اند:

REZ

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

ممنون دوست گرامی
    برای پرداختن به چنین موضوعی من فکر می کنم در ابتدا باید تعیین کنیم که این مسئله رو از کدام منظر می خواهیم بررسی کنیم.
    من پیشنهاد می کنم مسائل سیاسی و اجتماعی و از همه مهمتر مسائل فلسفی رو (که ایرانیان ظاهرا خیلی مجذوبش هستند ،البته همیشه به عنوان اُستاد) این گونه دیدگاهها رو فعلا بررسی نکنیم و از نظر تخصصی ببینیم چه اتفاقی داره میافته .
    بله تمام موارد نامبرده روی همه چیز تاثیر دارند ولی برای حل مسائل همیشه لازمه که از زوایای مختلف و به طور مجزا موضوع بررسی بشه .
    .
    .
    قبوله ؟

اگه جواب مثبت بود هر کدام از دوستان هر نظری دارند در این مورد بفرمایند :

از دید تخصصی چه چیز خوانندگان پاپ ایرانی را از خوانندگان مطرح پاپ در دنیا متمایز میسازد... و آیا این وجه تمایز مصادف با برتری است یا ضعف؟

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24438
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من كاملا موافقم

بايد از يه جايي شروع كرد!

راستش من بحث تمايز خوانندگان پاپ ايراني رو قبلا يه چيزايي در موردش گفتم
    اما قبلش شما رو ارجاع ميدم به دو لينك اينترنتي در مورد مشخصات صداي خوب .
    در واقع اينو اول بايد به بحث بگذاريم بعد ببينيم استانداردهاي جهاني در موردش چيه!
    واقعيت اينه كه استاندارد دقيقي در موردش وجود نداره و تا حدودي سليقه اي هست اما مثلا كسي نميتونه بگه صدا پاوروتي بده! نهايتا ميتونه بگه من از صداش خوشم نمياد!

پس يه مشخصه هايي در مورد صداي خوب هست!

به لينكهاي زير توجه كنيد
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اگه كسي ميتونه مشخصات يه صداي خوب رو براي اين بحث جمع آوري كنه كه به استانداردي برسيم خيلي كمك ميكنه!

اما در كل نظر شخصيه من اينه كه در ايران صداي خوب خيلي كم هست!
    صداهايي كه شما در امريكا پيدا ميكنيد در واقع به علت جمع شدن نژادهاي مختلف سخت كوش از همه جاي دنيا شانس پيدا شدن يه صداي خوب خيلي بيشتره!

اما در مورد ايران نه ! در خود ايران در ميان اقوام كرد و ترك اين صداي خوب به نظر بيشتر مياد!

اگه موافق باشيد اول ببينيم مشخصات يه صداي خوب چيه دوستان مشخصه ها رو بگن تا در اين خصوصو به تعريف و استاندارد واحدي برسيم تا بتونيم بحث رو ادامه بديم!
    ویرایش توسط digilap : Sunday 23 January 2011 در ساعت 09:53 AM

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

من فکر می کنم صدای خوب رو از نظر ساختاری نشه تعریفی دقیقی براش گذاشت.
    صدای خوب صداییست که زیبا باشد.
    خوب زیبایی هم که در زمانهای مختلف و برای مکانهای مختلف متفاوت هست.
    به طور مثال صدای خوانندگان خواجه در دوره باروک بسیار پر طرفدار بوده ولی حالا از دید بسیاری افراد چندش آوره.
    این یعنی تغیر در مفهوم زیبایی بواسطه زمان.
    و یا مدلهایی از مانتو و روسری در ایران وجود داره که بسیار زیباست ولی در اروپا برای مردم زیبا نیست.
    چون ما با توجه به موقعیت جغرافیایی خودمون و همچنین تعداد انتخابی که داریم یک مدل خاص رو زیبا می دونیم ولی این معیار ها برای یک فرد اروپایی متفاوت است.
    .
    .
    از نظر اینکه آیا ایرانی ها خوش صدا هستند یا نه ...!
    نمی شه به راحتی نظری داد ولی به طور مثال آقای ابی و خانم هایده از نظر جنس صدا صدای بسیار خوبی دارند هر چند نمی تونم به عنوان خوانندگان موفق ازشون یاد کنم . (نه به لحاظ شهرت ، بلکه از دید تکنیکی)
    .
    .
    به هر حال فکر می کنم افراد خوش صدا هم کم نداریم ولی با فراوانی افراد خوش صدا هم روبرو نیستیم .
    بر خلاف مثلا مجامع سیاهپوستی که فراوانی افراد خوش صدا دارند .
    .
    . ولی با کمبود عمومی درک موسیقی مواجه هستیم .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)