لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 193 به 208 از 243

موضوع: زنان به عنوان آهنگساز! آری یا خیر؟

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    به نظر من اگه یه زن آهنگسازی رو به عنوان یه شغل اتنخاب کنه هیچ مانعی سر راهش وجود نداره. تازه آهگسازی شغلیه که کارت رو توی خونه هم میتونی انجام بدی. پس خیلی راحت هم میتونه کار آهنگسازی رو انجام بده و هم به کارهای خونه برسه(البته اگه به انجام دادن کارهای خونه توسط زنها اعتراضی ندارید.)
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

2. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط taba631 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ..
    همینه دیگه . موقع سر کار رفتن و پیدا کردن شغل و اینجور چیزا زن ها رو رقیب می دونین . بعد هم می گین زن ها توی کار ها به مرد ها نمی رسن ، چطور اونجا رقیب می دونین اینجا ناتوان ؟
    عرضم به حضورت گل پسرم که من دانشگاه نرفتم (سربازی هم رفتم و اینکه به یکی دیگه بگی برو سربازی تا بیاد دستت ، واقعا بر می گرده به همون پسر گل بودنت) تا یک مدرک زپرتکی بگیرم و به خاطر مرد بودن و ادعا که می تونم و انجام می دم چون مرد هستم ، برم سر کار. همین الان توی کارگاه گرافیکمون که همه با هم شریکیم 3 تا دختر با ما 4 تا پسر در حال همکاری هستیم و هیچ کدوم از ما ها دانشگاه هم نرفتیم و مثل عصر حجر هم فکر نمی کنیم. نمی دونم چرا همش دوست دارین زن ها برن سر کارو شما بخورین و بخوابین. اگه مرد لیاقتش رو داره باید بره سر کار و می ره . من ندیدم مرد با لیاقت بیکار بمونه و تو خونه بمونه . الان تو کشور ما آدمای نالایق سر کارن چرا چون انواع تبعیض ها رو اعمال می کنن یکیش همین تبعیض جنسی . من طرف دار دوستی و صمیمیت به همراه شرف بین زن و مرد هستم و از لذت گرایی متنفرم . حتی حیوونا هم لذت گرا نیستن. و بنده از ازدواج به معنیی که شما ربطش هم بدی به غیرت ، مخالفم . شما به تولید نسل ادامه بدین تا زن ها تربیتشون کنن و باور کن هنوز دنیا 2 میلیارد انسان دیگه رو هم می تونه تو خودش جا بده. یک سوال چرا ما مردا که اینقدر کاملیم همش دنبال زن ها که از نظر شما پسر گلم اینقدر ناقصن میریم و حتی بعد از ازدواج زبونم لال هنوز ادامه می دیم ؟؟؟ یعنی می خوایم اونا رو هم به کار تربیت بچه مشغول کنیم یا چیز دیگست ؟
    بذارین ما خرافات شکنای سنت شکن هم ، زندگی اشتباهمون رو انجام بدیم و بریم جهنم تا خدا ناراحت نشده زودتر برم . همه روان شناسای ایرانی معتقدن که غیرت حسادت جنسیه و بر می گرده به رگه خروسی انسان که دوست داره همه مرغا رو داشته باشه و نمی خواد مرغش از زیر بال و پرش خارج بشه. حالا باز می گه مدرک بیار. خوب یک سر روان شناس صحبت کنین.
    باور کن اینکه آدم فکر کنه که مالک یک انسان دیگس خیلی بده . چون اینجا ایرانه باید آزاد باشه . می تونین برین عربستان اونجا با شما راه می آن. حالا باز آزادی رو به بی بند و باری ربط می دی . بابا اگه زن یا مرد یک شغل سالم داشته باشه که نمی ره زبونم لال ..
    مرد و زن توانایی انجام هر کاری رو دارن باید بسترش رو ایجاد کنیم . چرا مردایی که در زمان کودکیشون مثل دختر ها باهاشون رفتار می شه و سرکوب می شن اکثر قریب به اتفاقشون فک می کنن که دختر هستن و میلی به دخترا ندارن و حتی جرات ندارن با مردای دیگه سر یک کاری رقابت کنن ؟
    پسر گلم چرا زن رو قاضی نمیکنن ؟برا اینکه طبیعتش یه جوریه که ممکنه طرف تو دادگاه گریه کنه و زن قاضی دلش بسوزه و رای رو عوض کنه. به همین راحتی. اسلام یه چیزی میدونه که این محدودیت هارو گذاشته من و شما که در مقابل اون عددی نیستیم. چرا حق طلاق با زن نیست؟چون طبیعت زن یه جوریه که احساسی و زود رنجه و ممکنه با کوچکترین دعوا با مرد بره طلاق بگیره. دیگه حساب کن اگه حق طلاق با زن بود امار طلاق سر به فلک میکشید. چرا زن نمیتونه درست و حسابی رانندگی کنه ؟برا اینکه برا این کار ساخته نشده که . بابا ناسلامتی زنه. چرا زن ... . گل پسر هزاران دلیل میتونم برات بیارم . البته تقصیر نداری 3 یا 4 تا دختر جمع کردی یه جا هی گوشت میخونن . لطفا کمی مطالعه بفرمایید بعد بیایید صحبت کنید . وای به اون کشوری که ایندش دست امثال شما میفته. دادو بیداد.

4. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    101 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پسر گلم چرا زن رو قاضی نمیکنن ؟برا اینکه طبیعتش یه جوریه که ممکنه طرف تو دادگاه گریه کنه و زن قاضی دلش بسوزه و رای رو عوض کنه. به همین راحتی. اسلام یه چیزی میدونه که این محدودیت هارو گذاشته من و شما که در مقابل اون عددی نیستیم. چرا حق طلاق با زن نیست؟چون طبیعت زن یه جوریه که احساسی و زود رنجه و ممکنه با کوچکترین دعوا با مرد بره طلاق بگیره. دیگه حساب کن اگه حق طلاق با زن بود امار طلاق سر به فلک میکشید. چرا زن نمیتونه درست و حسابی رانندگی کنه ؟برا اینکه برا این کار ساخته نشده که . بابا ناسلامتی زنه. چرا زن ... . گل پسر هزاران دلیل میتونم برات بیارم . البته تقصیر نداری 3 یا 4 تا دختر جمع کردی یه جا هی گوشت میخونن . لطفا کمی مطالعه بفرمایید بعد بیایید صحبت کنید . وای به اون کشوری که ایندش دست امثال شما میفته. دادو بیداد.
    ..
    البته شما دینتون اسلامه و تسلیمین . من به دین شما احترام می ذارم و عقیدتون که از دینتون می آد رو کاملا محترم می دونم پسر گلم. دلیل نمی شه که همه با قوانین فرهنگ عربی زندگی کنن. منم به دین خودم اعتقاد دارم و دینم تبعیض رو قدغن کرده.
    من از خارجی ها هم خوشم نمی آد ولی تو خارج از ایران تا دلتون بخواد قاضی زن ریخته تو دادگاه جناییشون تا دادگاه خونوادشون. یک سر به سایت دادگاه بین الملل /www. icj-cij. org/ بزن تا تعداد قاضی های زن توی کشورای دنیا رو ببینی. چون گریه به دلشکستگی آدم ربط داره برای همین زنای بیچاره ایرانی راحت اشکشون دم مشکشون می آد. حتی توی خود ایران قاضی زن وجود داره می تونی یک سر به دادگاه خونواده تهران یا همین مشهد خودم بزنی . منظورم دادستان و وکیل نیست منظورم قاضی هستش . از زمان آیت الله شاهرودی قاضی زن درست شد.
    توی روزنامه خوندم که توی ایتالیا قاضی های مرد به خاطر پول و قدرت همه چی رو فدا می کنن و راحت رشوه می گیرن . در حالیکه مافیا همیشه با قاضی های زن ایتالیا مشکل داره. فک کنم روزنامه خراسان بود
    شما یک کار سختی رو به من معرفی کن که فقط مردا بتونن انجام بدن و زنی نتونه انجام بده حتی توی معدن های ونزوئلا و آرژانتین زن ها تکنسینن و کمک حفارن ، از اون طرف توی عربستان رانندگی زن جرم به حساب می آد. حالا بیا راننده رالی که خانوم باشه تا دلت بخواد تو مشهد بهت نشون بدم. صبح جمعه بیا شاندیز چشمات گرد بشه. یا همون میدون رالی تهران که جای خود داره.
    من مطمئن هستم که خانومای ایرانی چیزی از خانومای فرنگی کم ندارن. در مورد توی گوش خوندن و غیره که شما گفتین جوابی به شما نمی دم . می تونین برین خودتون توی این همه شرکت های طراحی و ... ببینین که چه جوری یک مهندس زن نسبت به کارش جدیت بیشتری داره تا یک مهندس مرد.
    من یک آدم بی مطالعه هستم و اصلا بی سوادم . شما که با سوادی جون من یک بار معنی فارسی قرآن رو از اول تا آخرش خوندی ؟نه جون من خوندی . هر چند که به خودت مربوطه و به من نه .
    مطمئن باش کشور عزیزمون حالا حالا ها دست شماست و از آخر هم دستتون می مونه . چون سن من از شما خیلی بیشتره مطمئنا من زودتر می میرم. پس ایران به شمای ، گل پسر قند عسل ، می رسه.
    مطمئنا از بحث تاپیک خیلی دور شدیم . نمی شه به هر توجیه و شکلی این همه خواننده و نوازنده و آهنگساز زن رو که توی دنیا شهره عام و خاصن رو ندید بگیریم و بگیم غیرتمون کو.
    نمی شه سینید او کانر -جون جت - لوییز فران - بتسی جولاس - سیسیل شامیناد - - مل بونی - بناتار و ... رو ندید گرفت. اینا همه مثال نقض تفکر مرد سالاری هستن. تازه اینا فقط آهنگساز سبک کلاسیکن نوازنده هاش پیشکش
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بازم می گم زن ها به اندازه مرد ها توانایی دارن مگر از نظر قدرت جسمی.
    من که دو تا دنیام جهنمه نمی خوام دیگران با افکارشون هر چند مصلحتی برای نیمی از آدم ها که زن هستن این دنیا رو جهنم درست کنن .
    این سوالها رو جواب بدین
    چرا مرد ها و پسرایی که توی خونواده و دوره کودکیشون مورد ظلم و تبعیض محرومیت و سرکوبی قرار می گیرن توی بزرگسالی از زن ها بدشون می آد و به سمت همجنسشون گرایش پیدا می کنن یعنی یک جورایی زبونم لال توهین به خانوما نباشه ، مثل خانوما می شن و حتی ترجیح می دن که بازم بهشون ظلم بشه . ؟ تو سری خور بمونن و حتی جرات رقابت با یک مرد معمولی و ضعیف تر از خودشون رو هم ندارن ؟
    چرا دخترایی که توی بزرگسالی می تونن موتور سواری و خلبانی و ... کنن توی بچگیشون حتما اسباب بازی پسرانه داشتن یا با پسرا هم بازی بودن ؟
    این سوالا نشون نمی ده که زن و مرد از یک مایه هستن و موقع تولد از یک گوهرن و این تربیت و دوران کودکیشون و رفتار محیط بر اون هاست که باعث می شه در آینده با هم فرق کنن.
    چرا دین عزیز اسلام رو با فرهنگ غنی عربی قاتی می کنیم ؟
    چرا آرتمیس اینگونه بود ؟
    چرا فردوسی اینقدر روی زن ها و توانایی و پاک بودنشون تاکید کرده و زن های توی شاهنامه که زنان باستان ما هستن رو مورد تمجید قرار داده ؟
    ویرایش توسط taba631 : Friday 10 June 2011 در ساعت 07:06 PM دلیل: جابه جایی

6. 5 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

[quote=taba631;194633]..
    [QUOTE]
    من یک آدم بی مطالعه هستم و اصلا بی سوادم . شما که با سوادی جون من یک بار معنی فارسی قرآن رو از اول تا آخرش خوندی ؟نه جون من خوندی . هر چند که به خودت مربوطه و به من نه
    دوست عزیز در این که شما بیسوادید شکی نیست و همچنین یکی از زن ذلیلان شدید.
    مطمئن باش کشور عزیزمون حالا حالا ها دست شماست و از آخر هم دستتون می مونه .
    افرین اینو درست اومدید چون بالاخره امثال بنده زیادن و ما فرزندانمونو هم اینجوری تربیت میکنیم شک نکنید . اونا هم راه ما رو خواهند رفت.
    چرا دین عزیز اسلام رو با فرهنگ غنی عربی قاتی می کنیم ؟
    این رو اشتباه فکر کردین دوست عزیز. کی میگه من از عربا حمایت کردم؟؟؟؟من از عربا متنفرم. اگه دست من بود سر همشونو یکی یکی میبریدم. از عربه جاهل فقط اسلامشو بگیر و لا غیر. الانم که قرن 21 هنوز یه کارخونه درست حسابی ندارن. همه چیزشون وارداتیه. ایران با تمدنو با عربا مقایسه میکنید؟؟؟؟؟ عرب فرهنگش کجا بود نوشتین فرهنگ غنی!!!.95 درصد ایرانیها از عربا متنفرن . گل پسر این یادت باشه.

8. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[quote=saram;194648][quote=taba631;194633]..
    دوست عزیز در این که شما بیسوادید شکی نیست و همچنین یکی از زن ذلیلان شدید.
    افرین اینو درست اومدید چون بالاخره امثال بنده زیادن و ما فرزندانمونو هم اینجوری تربیت میکنیم شک نکنید . اونا هم راه ما رو خواهند رفت.
    این رو اشتباه فکر کردین دوست عزیز. کی میگه من از عربا حمایت کردم؟؟؟؟من از عربا متنفرم. اگه دست من بود سر همشونو یکی یکی میبریدم. از عربه جاهل فقط اسلامشو بگیر و لا غیر. الانم که قرن 21 هنوز یه کارخونه درست حسابی ندارن. همه چیزشون وارداتیه. ایران با تمدنو با عربا مقایسه میکنید؟؟؟؟؟ عرب فرهنگش کجا بود نوشتین فرهنگ غنی!!!.95 درصد ایرانیها از عربا متنفرن . گل پسر این یادت باشه.
    ..
    من کاملا بی سوادم.
    کشور ایران دست شماست پس در غم چی هستین . اصلا در غم نباشین .
    من 42 سالمه و مجرد هستم و دخترای توی خیابون رو به چشم دخترم می بینم.
    اینکه بخواین به فرهنگ عرب ها هم توهین کنین یکی از خواص شماست. نکنه جزئ جریان انحرافی هستین ؟ من شما رو درک می کنم. ولی باید به جای اینکه عرب ها رو بد بدونین خودتون رو بد بدونین که با اون فرهنگ چند هزار ساله خودمون ، رفتین فرهنگ عربی رو جایگزین کردین و حتی اسم بچه هاتون با اسم بچه عرب ها یکی شده.
    عرب ها هم فرهنگ خاص حودشون رو دارن و خیلی هم قابل احترامه . اگه بد هستن پس چرا اداشون رو در می آریم. با خدا می خوایم صحبت کنیم عربی صحبت می کنیم. اگه عرب ها بدن نباید عربی صحبت کنیم . نمی شه گفت عرب بده و اسلام خوبه. به نظر من هر دو خوبن و کسی که می گه مسلمونم باید به عرب ها احترام بذاره . بالاخره مدیون عرب ها هستیم دیگه . اونا خدا رو به ما معرفی کردن و ما رو از دست طاغوت نجات دادن.
    کلا اینکه شما عرب ها رو بد بدونین یک توهین بزرگه چون خدا به اونا پیامبری رو داد که به ما فارس ها نداد. حتما یک ریگی توی کفشمونه. من که می رم جهنم . و من نگفتم که عرب ها بدن . گفتم که روش شما یک روش عربیه چون تو ایران اوضاع جور دیگه ای بوده. من هنوز بی سوادم. باید برم اکابر
    ولی اینا همه چی ربطی به عنوان تاپیک داره ؟ این صحبتا هم بیشتر برای خراب کردن به کار می ره نه برای رسیدن به نتیجه. من پیر خراباتم و دردی کش میخانه. تا کودکان در پی فتنه این پیر دردآشام را
    تازه پسر گلم من یکی از کارایی که بلدم تایپ سریعه .
    به نظر من کسی که این تاپیک رو درست کرده و همینطور شما اگه جواب سوالام رو تو پست قبلی جواب بده خیلی کار خوبی می کنه.
    اگه هم که یک خانوم این تاپیک و سوال رو درست کرده که وای به حالش .
    این لینک رو ببینید تا بدونید که همه بحث های ما از قبل جواب داده شده بوده. ماشالله چند صفحه و توی سبک ای مختلفه

10. 4 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    43134
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    85 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود

دوست گرامی ناراحت نشی. توهین نمی کنم ولی شما و امثال شما که اسم خود را روشنفکر دینی گذاشته اند همگی بیمار هستید.
    مرد حسابی
    از عرب جاهلی فقط اسلام رو بگیر ولاغیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوک گفتی؟؟؟
    این اسلام از تو خمره ی من که بیرون نیامده دستاورد همون عربه.
    شما حکم دادنت هم تحت تاثیر اندیشه های اسلامیه. کجای فرهنگ ایران این وحشی گری ها وجود داشته؟
    اگر دستم برسه سرشون رو هم می برم؟
    شما به شاخه ها نچسب برو سر اصل مطلب.
    این تازیان هزاران سال در کنار مرز های ایران در کنار دول ایرانی زندگی می کردند. اصلا خراج گزار ایران بودند. یکبار از این غلط ها نکردند.
    کدام اندیشه و ایدئولوژی به تازیان این مجوز را داد که به ایران حمله کنند؟
    کدام کتاب تحت نام جهاد این وحشی گری را ترتیب داد؟
    جالبه دیگران رو هم به مطالعه دعوت می کند.

دوست گرامی اگر سواد اظهار نظر را نداری می توانی تنها نظاره گر مباحث باشی. در ضمن اینجا انجمن موسیقی است. هر چند خود من هم با پاسخ به شما نقض غرض کردم.

12. 2 کاربر برای این پست از somka تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    43134
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود شوربختانه یک اندیشه ای توسط روشنفکران دینی که سر سلسلشون هم شریعتی بود این اندیشه ها در جامعه باب کردند که اقا اسلام این نیست و ان است. اسلام خودش خوبه اعراب بدند. یکی نپرسید که بابا این اسلام عزیز را چه کسانی و با چه وضعی به ایران تحمیل کردند از ان مهمتر چه کسی به تازیان این اجازه را داد؟ این پرسش مهمی است؟ اون وقت اقا دم از فرهنگ ایران میزنه؟ مرد حسابی تو را چه به این حرف ها. دوستان باید توجه کنند فریب این تبلیغات را نخورید.

14. 2 کاربر برای این پست از somka تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط somka [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود دوستان ببخشید دوباره امدم. پست های قبلی رو خواندم عصبی شدم. دوست گرامی شما که نظر شخصیت اینه که زن ها افریده شدند برای پخت و پز و نگه داری فرزند خیلی غلط می کنی که در مورد فرهنگ ایران حرف میزنی؟این غلط ها به تو نیومده؟ دوستان میهن پرست به ادرس ما سری بزنند. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ..
    دوست من
    درسته که نظر شما به نظر من نزدیکه ولی این درست نیست که از الفاظی استفاده کنی که توی جامعه ی ما فقط توسط یک گروه خاص که خودت می دونی کی رو می گم استفاده می شه. من شما اونقد ارزش داریم که مثل اونا نباشیم.
    من یک بار دیگه می گم که عرب ها هم برای خودشون فرهنگی دارن و باید به فرهنگشون احترام گذاشت هرچند که فرهنگشون با روحیه ایرانی کاملا فرق داره و از نظر من یک جورایی زشته و در مقابل فرهنگ ایرانی نمی شه مقایسه کرد . بحث اینه که عرب ها بد نیستن این ماییم که بدیم و خودمون رو مربوط به فرهنگ عربی می دونیم.
    روش ما ایرانیا توی انتخاب فرهنگ عربی به عنوان فرهنگ اصلی ایران مثل اینه که ژاپن با اون صنعت اتوموبیل سازیش بخواد از ایران پراید وارد کنه. تفاوت و معقول نبودنش در این حده.
    آیین و فرهنگ ما توی شاهنامه بیان شده و وقتی می خونیم که گردآفرید اولین سردار ایرانیه که به جنگ سهراب در مرز ایران و هاماوران می ره و اون یک زنه ، باید به فکر فرو بریم . حالا این رو با سوال تاپیک که زن می تونه یا نمی تونه و همینطور با فرهنگ عربی که زن رو فقط برای میل جنسی و تولید مثل می دونه مقایسه کنین.
    ویرایش توسط taba631 : Saturday 11 June 2011 در ساعت 08:33 AM

16. 4 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    به نظر شما علت کمرنگ بودن زنان در بخش آهنگسازی چی می تونه باشه؟
    چه در سطح جهان و چه در ایران خیلی آهنگساز(composer یا song writer) زن نداریم و اون هایی رو هم که داشتیم بعد از مرگشون فراموش شدن و قطعاتی که ساختن گم شده.
    زنانی هم که به نسبت مشهورن بنا به موقعیت شوهر یا پدرشون بوده. مثلا به نظر من clara schuman در اصل یک نوازنده پیانو بوده و به واسطه شوهرش Robert schuman مشهور شده!

در گذشته (قرن های 17 و 18) علل مختلفی باعث می شد که زنان به عنوان آهنگساز مطرح نشن:
    1- آموزش: تعداد محدودی از زنان می تونستن شانس این رو داشته باشن تا آموزش ببینن(مثلا یا در یک خانواده هنرمند به دنیا امده اند مثل Fanny Mendelssohn یا در یک خانواده اشرافی بودن یا در صومعه که خود به خود با موسیقی سرو کار داشتن)
    2- ظرفیت های اجتماعی: fanny و felix دختر و پسر Abraham Mendelssohn بودن و هر دو در یک شرایط آموزش دیدن ولی شرایط اجتماعی مانع شکوفا شدن استعدادهای fanny شد.
    3- عدم اعتماد به نفس: دست نوشته هایی از زنان نوازنده وجود داره که همیشه به توانایهاشون شک داشتن ازین رو این خصوصیت خوبی برای زنان نبوده.
    4- و ...

ولی در حالا حاضر چی مانع می شه؟ آیا بین زنان و مردان تفاوت فردی وجود داره؟
    ..
    واقعا نمی دونین که زن ها با مرد ها تفاوت ندارن یا فقط یک بحثی راه انداختین که بحث کنیم.

18. 2 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

[QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط somka [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    . خیلی غلط می کنی که در مورد فرهنگ ایرانی حرف میزنی؟این غلط ها به تو نیومده؟ دوستان میهن پرست!!!
    سلام دوست عزیز حالا دیگه چرا فحش میدی؟؟؟؟؟ یکم ظرفیت داشته باشه . اینجامکان فرهنگیه بچه . قرار نیست که هر چی به دهنت بیاد که بیای منو فحش بدی. اگه به فحش دادنه بدون که پیش من کم میاری. ولی من جوابتو نمیدم چون فرهنگ دارم و قوانین سایت رو رعایت میکنم . بیخودیم اینجا تبلیغ سایتتو نکن که اینجا یه مکان فرهنگیه نه محل تبلیغات!!! تازه 2 روز نیومدی نظرم میدی!!! من نه کسی رو فحش دادم نه چیز دیگه. فقط نظرمو گفتم حالا اگه تو خوشت نمیاد این دلیل نمیشه که مثل عربای زمان جاهلیت بیای همه رو فحش بدی. تازه از راه رسیدی مدعی هم شدی!!!
    ویرایش توسط saram : Saturday 11 June 2011 در ساعت 09:59 AM

20. 2 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بیاید بحث رو همین جا تموم کنیم و تاپیک هم بسته بشه. والا و بلا تعداد زنای آهنگساز غیر قابل شمارشه و هر کس این رو انکار کنه نمی تونه بگه که آدم منطقیه .
    این تاپیک هم رو اشتباه سازندش درست شد . وگر نه این سوال که زن آهنگسازی هم می تونه بکنه یا نه مثل اینه که بگیم می شه به جای آب از چاه ، آب از چشمه بخوریم . ساله ها قبل از اومدن ما به این دنیا زن ها آهنگایی رو ساختن که هنوز باورش برای ما سخته . چرا ؟ چون ما مردا حتی چشم دیدن هم رو هم نداریم ؟ و فکر می کنیم نایب خدا هستیم و هرچی بگیم درسته ؟

22. 2 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

اولا از همه تون خواهش میکنم بحث عرب و عجم رو همینجا تموم کنید. به نظر من یکی از دلایل عقب موندگی ما ایرانیا اینه که تا یکی یه چیزی بهمون میگه. میگیم ما؟ما 1000000000هزار سال تمدن داریم. مااز زمان دایناسورها روی کره زمین بودیم. ما در زمان داریوش لوله کشی فاضلاب داشتیم. خب الان چی؟الان نصف شهرهای ما لوله کشی فاضلاب ندارن. چرا اینونمیگید؟چسبیدین به گذشته. اسم خودمونم گذاشتیم میهن پرست. میهن پرست کسیه که به فکر آبادی کشورش باشه. نه اینکه بشینه و خاطرات میلیارد سال پیش رو حفظ کنه و بکوبه تو سر بقیه. همین عربها که این همه مسخره اشون میکنین برید ببینید چقدر به تیمهای فوتبال ما میخندن. اینا که یه زمانی از ایران آب شیرین میخریدن الان مدرن ترین و بهترین شهرهای دنیارو دارن. قطر با یک دهم جمعیت کشور ما شده میزبان جام جهانی. بعد تو ایران یه ورزشگاه رو 200 سال طول میکشه تا بسازن. بهتره این بحث رو همین جا تموم کنیم. وگرنه میان در تاپیک رو تخته میکنن.
    درضمن دوست عزیز کسی این تاپیک رو زده بود نگفته بود آهنگساز زن نداریم. گفته بود چرا به اندازه مردها شهرت ندارنو همینطور انقدر کم هستن.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

24. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    43134
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود اقا من از این دوستمون به خاطر اون لفظی که استفاده کردم پوزش می خواهم.

26. 3 کاربر برای این پست از somka تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا از همه تون خواهش میکنم بحث عرب و عجم رو همینجا تموم کنید.
    درضمن دوست عزیز کسی این تاپیک رو زده بود نگفته بود آهنگساز زن نداریم. گفته بود چرا به اندازه مردها شهرت ندارنو همینطور انقدر کم هستن.
    ..

بحث که تموم شده بود دوست عزیز باز خودت شروع کردی. همون بهتر که تاپیک لاک بشه .
    این عنوان تاپیکه که باعث شد من بیام تو تاپیک زنان به عنوان آهنگساز ! آری یا خیر؟ علامت تعجب هم وسطش گذاشتن . آهنگسازای زن هم به اندازه مردا معروفن فقط یک کم تحقیق و علاقه به موسیقی می خواد و تعدادشون هم به نظر من با یک کم اغراق بی نهایته . یه نفر تعداد آهنگسازای زن رو برام بشماره 10 تا 100 تا 1000 تا ...
    بعدشم کسی فرهنگ کسی رو نمی زنه تو سر یکی دیگه . هر فرهنگی چه ایرانی چه ماداگاسکاری و چه نیویورکی و چه پاریسی و عربی همه محترمند. ما با گذشته فرهنگی خودمون که بهش افتخار می کنیم خیلی بیگانه ایم. تو همین تاپیک ببین چه جوری به جون هم می پریم و هم رو خراب می کنیم .
    از همه مهمتر آدم تاریخ کشورش رو بدونه و از بر کنه و حتی عمل هم نکنه ، خیلی بهتر از اینه که تاریخ کشورش رو ندونه و بعد بحث تاریخی و فرهنگی کنه . تازه کسی به ما راه نمی ده وگر نه ایران رو می سازیم. کسایی که من رو می شناسن می دونن که من چطوری هستم.
    کسی که عرب ها رو مسخره کنه خودش رو مسخره می کنه . ما ایرانی ها هم مثل اونا ذاتا کله پاچه خوریم .

28. 6 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

Solo آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2143
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    269
    542 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

هنر شغل و ثروت و آرامش و چیزهایی از این قبیل عناوینی نیستند که به ازدواج مربوط باشند در واقع ازدواج هست که به این مسائل وابسته است.
    مطمئنا یک شبه نمیشه یک تنظیم کننده و یا آهنگساز خوب شد و مطمئنا شما زمانی که چند سال برای یاد گرفتن علمی که بهش علاقه دارید صرف کردین این مطلب رو قبول نمیکنید تا با شخصی زندگی خودتون رو شریک بشید که از علایق شما اطلاعی نداره و به قولی شمارو درک نمیکنه . از طرفی انتظار نداشته باشید زمانی که شما از هنر موسیقی چیزی نمی دونید دختر یا پسری که با این حس رشد کرده شمارو فرد ایده ال زندگیش بدونه .
    بگذریم .
    موسیقی به عنوان یک علم و یک هنر از بین انسانها دختر یا پسر انتخاب نکرده .
    چه بسا دخترها که از درجه احساسات بالاتری برخوردارند بتونند در این هنر پیشرفت چشمگیر تری داشته باشند .
    در جامعه موسیقی امروز ما زنان و دختران زیادی داریم که شهرت جهانی دارند واگر فکر میکنید هیچ زن ایرانی در این جمع حضور نداره کاملا اشتباه میکنید .
    میتونید به لیلی افشار هم نگاهی بیندازید .
    ویرایش توسط Solo : Saturday 18 June 2011 در ساعت 11:59 AM
    صابر محرابی

30. 5 کاربر برای این پست از Solo تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به اعتقاد من چون کلا موسیقی جزئی از تابو ها در فرهنگ ما بوده و هست (متاسفانه) و از اون تابو تر وجود زن در موسیقیه . به همین دلیل حتی خیلی از ماها قمرالملوک وزیری رو نمی شناسیم. لیلی افشار رو نمی شناسیم . سپیده رو نمی شناسیم ... وگر نه کم نیستن آهنگسازای خانومی که توی ایران وجود دارن.
    خود من خانومی رو می شناسم که توی اصفهان زندگی می کنه و گیتار الکتریک می نوازه . الان شاید تعداد کسایی که می شناسنش به 4 نفر نرسه ولی من مطمئنم با تغییر زمان و احوال زمانه ، همه اون خانوم رو ، و همین طور استعداد های دیگه رو خواهند شناخت. چه استعداد هایی که به هدر رفته ؟!! ؟ ...

32. 4 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)