لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 410111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 209 به 224 از 243

موضوع: زنان به عنوان آهنگساز! آری یا خیر؟

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    ببینید دوستان متاسفانه هنوز این افکار وجود دارد که معادله زن=مرد را انکار میکنند،در صورتی که ببینید خانم ها در هر زمینه ای با مردان برابرند ولی خوب در برخی موارد،زن یکسری کار ها را بهتر میکند،،و در برخی موارد مرد ها یکسری کار ها را بهتر میکنند،باز هم این برابری است،البته این حالت فردی است،نه کلی و عام،شاید یک خانم خیلی کار هایی که مردان در آن ها ادعا دارند را زنان بهتر انجام دهند ولی راه نبوده،ببینید همانطور که دوستمان تابا گفته اند،کمی در این تاپیک و موضوعش اغراق شده است،ما توی جهان و ایران،هم خواننده زن داریم،هم نوازنده زن،هم آهنگساز و تنظیم کننده زن،تازه خیلی از این خانم چون کلا خلقت زن و مرد متفاوت هست و زنان احساسی تر هستند،و هنر خیلی به احساس مربوط می شود،در این مسائل هنری قوی تر هستند،ببینید نظام مرد سالاری دیگر دارد به پایان خود میرسد،الآن نوبت خانم های محترم هست که نقش آفرینی کنند،چرا الآن خود دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند،هیچکدامشان در سایت نمونه کار آهنگسازی نگذاشته اند،البته یکبار یک خانمی نمونه کار آهنگسازی گذاشت،واقعا خیلی هم زیبا بود،ولی حدودا 1-2 سال پیش،نمونه کار خوانندگی هم نفیسه خانم زحمت کشیدند اولین یک نمونه گذاشتند،و بعدش نسبتا چند نفر دیگر نمونه کار خوانندگی گذاشتند،ولی با فروکش کردن این جو دوباره تمام شد،من این سوال را از خانم های محترم نت آهنگ دارم،شما که در این سایت میتوانید کاری کنید و از الآن شروع کنید،چرا شروع نمیکنید،چرا مثلا خود همین نوشین خانم که این تاپیک را زدند شروع نکردند،حالا خوانندگی که نیاز به آموزش هایی دارد و شاید خیلی از دوستان سلفژ و غیره را حرفه ای بلد نباشند و بیشتر روی نوازندگی و غیره کار کرده اند و یا میلی به این کار نداشته باشند و یا حتی فکر میکنند صدای خوبی ندارد،باز میتوان نادیده گرفت،ولی چرا بغیر از 1 خانم محترم،تا حالا خانم دیگری نمونه کار آهنگسازی درون سایت نگذاشته؟ممنون میشم اگر یکی از دوستان خانم جواب این سوال را بدهند؟
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

2. 2 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    247 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

به نظر من:

انسان ها با هم برابرن.

ولی بیشتر اوقات مردها زودتر عاشق زنها میشن!

بانوان به خاطر خجالت درونی که از جنس مخالف دارن یکمی در بروز علاقه ی خودشون خجالت میکشن! آیا این طور نیست؟

برای همین بیشتر اوقات برای اینکه یک مرد عشق خودش رو به یک زن ابراز کنه نهایت سعیش رو به کار میندازه. نهایت سعی یک مرد موسیقی دان عاشق برای بروز عشق خودش خلق یک اثر جاودانه هست که وقتی هر شخصی اون آهنگ رو گوش میده... عاشق میشه... چه زن و چه مرد. عاشق خودش... عاشق خدا... عاشق دوستش... عاشق همسرش.

این موضوع میتونه برعکس هم باشه یعنی یک بانو یک اثر هنری خلق کنه. نمونش برگ خزانی که استاد یاحقی درست کرده و بانو مرضیه خوندش.

متاسفانه بعضی ها اون قدر ریاکار هستن که کلمه ی عشق رو روی لباس هاشون مینویسن. به نظر من آدم ریاکار این طوری رفتار میکنه.

من خودم نر هستم.
    ویرایش توسط tahmoores69 : Monday 27 June 2011 در ساعت 04:16 PM

4. 3 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

آره ها،این چیزی که طهمورث جان گفتند درسته،توی هر فیلمی،هر داستانی و غیره همیشه مردا اول عاشق زنا میشن و درخواست ازدواج و یا دوستی می کنند،شاید این هم بتواند دلیلی باشد،ولی یک سوالی از طهمورث جان دارم،آیا همیشه موسیقی درباره عشق است؟نخیر ما کلی موضوع داریم که الهام دهنده یک آهنگ هستند،از ریزش برگ های خزان تا فقط و بدبختی و بیماری و مرگ و ...
    تموم شد رفت....
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

6. 3 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

alimirzaei آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28814
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    90 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

اگه منظور از آهنگساز ملودی ساز باشه که خیر ! چون یه ملودی ساز به نظر من در درجه اول یه نوازنده خیلی با تجربه هست و به خاطر مشکل هایی که زنها تو ایران دارند „” بیشترشون„” مجال این که نوازنده خوبی بشن رو ندارن (به علت محدودیت های اجرا و ...).

ولی به نظر من یه زن میتونه یه تنظیم کننده ی خوب باشه... چون کار تنظیم بیشتر کار فنی-هنری هستش و محدودیتی واسه خانم ها نیست.

8. 4 کاربر برای این پست از alimirzaei تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نه موسیقی الزاما درباره ی عشق نیست. من یک نمونه گفتم. من خودم ویولن کار میکنم.

در دانشگاه یک دختر خانمی رو میشناسم که یک بار به من گفت میخواد خواننده بشه. حالا نمیدونم دروغ گفت یا نه.

من به ایشون پیشنهاد همکاری دادم ولی طرف با خودش فکر بد کرد... بد جور هم فکر بد کرد. چه نتیجه ای از این موضوع میگیرید؟

متاسفانه این تجربه ای هست که من دارم.

متاسفانه مشکل از همین جاها شروع میشه. افراد به خاطر محیط بسته ای که درش هستن (مخصوصا بانوان در مملکت ما) وقتی به یک محیط کمی بازتر از محیط قبلی پا میذارن رفتار نا به جا از خودشون نشون میدن چه مرد و چه زن.

همین جاست که موسیقی رو با تمام نیرویی که در پاها هست له میکنن. از هر صنف و گروهی.

در کل بستگی به میزان تلاش فرد داره. چه مرد و چه زن.

چرا زن ها نتونن آهنگساز بشن؟ آیا بانوان در خودشون کمبودی حس میکنن که قطعه ای تولید نکنن؟!

الیزه خواننده فرانسوی خودش یک باندی داره که همه ی نوازنده هاش دخترن و آهنگ های جالبی هم درست میکنن!

مشکل در مغز و روح افراد هست.

10. 3 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

یک مشکل خیلی مهم تر به نظر من وجود داره.

محدودیت وجود داره... شکی درش نیست. ولی در این محدودیت افراد خودشون رو دوباره محدود میکنن.

محدودیت در محدودیت.

محدودیت حجاب هست... شکی درش نیست. ولی طرف در این محدودیت پا رو یک گام جلوتر میذاره و روبنده هم میندازه!

برای خودشون حصار درست میکنن. به خاطر افکار بد. و این طوری میشه که اثر بانوان موسیقی دان در موسیقی کم رنگ میشه.

این هم میتونه یک دلیل باشه.

12. 2 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoores69 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یک مشکل خیلی مهم تر به نظر من وجود داره.

محدودیت وجود داره... شکی درش نیست. ولی در این محدودیت افراد خودشون رو دوباره محدود میکنن.

محدودیت در محدودیت.

محدودیت حجاب هست... شکی درش نیست. ولی طرف در این محدودیت پا رو یک گام جلوتر میذاره و روبنده هم میندازه!

برای خودشون حصار درست میکنن. به خاطر افکار بد. و این طوری میشه که اثر بانوان موسیقی دان در موسیقی کم رنگ میشه.

این هم میتونه یک دلیل باشه.
    دوستان خواهشا حرفای یه من غاز نزنین . تا شیخا بالا سرتونن این حرفا همش کشکه. اگه دروغ میگم بگین دروغ میگم. اخه تو مملکتی که وقتی تو تلویزیون موقع پخش اهنگ به جای ساز و الات موسیقی گل و گیاه نشون میدن دیگه چه انتظاری دارین.!!! دیگه موضوع بانوان که از اینم افتضاح تره. دیگه برا اونا تو این مملکت مجالی نیست که. هر چند که چند سالیه زن ذلیلی رو تو تلویزیون تبلیغ میکنن.

14. 4 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان خواهشا حرفای یه من غاز نزنین . تا شیخا بالا سرتونن این حرفا همش کشکه. اگه دروغ میگم بگین دروغ میگم. اخه تو مملکتی که وقتی تو تلویزیون موقع پخش اهنگ به جای ساز و الات موسیقی گل و گیاه نشون میدن دیگه چه انتظاری دارین.!!! دیگه موضوع بانوان که از اینم افتضاح تره. دیگه برا اونا تو این مملکت مجالی نیست که. هر چند که چند سالیه زن ذلیلی رو تو تلویزیون تبلیغ میکنن.
    مشکل اینجاست که همه این نکته ها رو میدونیم ولی نفس میخواد که آدم دربارش بگه.

ما باید از دیگران برای خودمون عبرت بگیریم و تجربه های اونا رو با مقایسه ی وضعیت خودمون با اونها به کار ببندیم.

ما ایرانی ها مشکل های بسیار داریم. اگر نداشتیم وضعیتی که شما گفتین رو نداشتیم و وجود چنین تاپیکی بی معنی بود.

مشکل اینجاست ما این ها رو میدونیم ولی دربارشون بحث نمیکنیم. و بحث درباره ی حرف هایی رو که میدونیم با غاز تشبیه میکنیم. امیدوارم کسی از این موضوع دلخور نشه.

اون کیه که چیزایی رو که شما گفتید ندونه؟ سه دسته هستیم:
    اونی که میدونه. اونی که نمیدونه. اونی که میدونه ولی خودشو به ندونستن میزنه.

مشکل های ما از دسته ی سوم هست.

خوب جواب سوال تاپیک خیلی واضحه:

حالت یک: از نظر مذهبی که در مدرسه به ما آموزش دادن و ازش امتحان گرفتن: نباید بانوان خواننده بشن. نباید موسیقی دان بشن. اصلا موسیقی حرام است.

حالت دو: از نظر غیر مذهبی که در مدرسه به ما آموزش دادن و از ما امتحان گرفتن (و هر مذهب دیگه) : بانوان میتونن خواننده و موسیقی دان بشن و تواناییش رو دارن چون انسان با انسان برابر است.

پس چرا بانوان الان نمیتونن خواننده بشن؟ به خاطر وجود حالت یک. پس حالت یک باید یا حذف بشه یا در برابر حالت دو کوتاه بیاد.

این جوابی هست که در ذهن همه ی ماست. آیا نیست؟ پس چرا هنوز به حالت دو نرسیدیم و هنوز مشکل داریم. جواب این رو هم همه میدونیم. نمیدونیم؟

پس چرا با حداقل امکاناتی که در دست داریم دربارش بحث نکنیم؟ امکاناتمون محدود هست. نیست؟

محدود هستیم. نیستیم؟ پس چرا درباره ی جواب به پرسش محدودیت هایی که حداقل در این زمینه داریم بحث نکنیم؟

جواب سوال ها رو میدونیم. آیا این جواب ها نیاز به بررسی ندارن؟

16. 4 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoores69 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مشکل اینجاست که همه این نکته ها رو میدونیم ولی نفس میخواد که آدم دربارش بگه.

ما باید از دیگران برای خودمون عبرت بگیریم و تجربه های اونا رو با مقایسه ی وضعیت خودمون با اونها به کار ببندیم.

ما ایرانی ها مشکل های بسیار داریم. اگر نداشتیم وضعیتی که شما گفتین رو نداشتیم و وجود چنین تاپیکی بی معنی بود.

مشکل اینجاست ما این ها رو میدونیم ولی دربارشون بحث نمیکنیم. و بحث درباره ی حرف هایی رو که میدونیم با غاز تشبیه میکنیم. امیدوارم کسی از این موضوع دلخور نشه.

اون کیه که چیزایی رو که شما گفتید ندونه؟ سه دسته هستیم:
    اونی که میدونه. اونی که نمیدونه. اونی که میدونه ولی خودشو به ندونستن میزنه.

مشکل های ما از دسته ی سوم هست.

خوب جواب سوال تاپیک خیلی واضحه:

حالت یک: از نظر مذهبی که در مدرسه به ما آموزش دادن و ازش امتحان گرفتن: نباید بانوان خواننده بشن. نباید موسیقی دان بشن. اصلا موسیقی حرام است.

حالت دو: از نظر غیر مذهبی که در مدرسه به ما آموزش دادن و از ما امتحان گرفتن (و هر مذهب دیگه) : بانوان میتونن خواننده و موسیقی دان بشن و تواناییش رو دارن چون انسان با انسان برابر است.

پس چرا بانوان الان نمیتونن خواننده بشن؟ به خاطر وجود حالت یک. پس حالت یک باید یا حذف بشه یا در برابر حالت دو کوتاه بیاد.

این جوابی هست که در ذهن همه ی ماست. آیا نیست؟ پس چرا هنوز به حالت دو نرسیدیم و هنوز مشکل داریم. جواب این رو هم همه میدونیم. نمیدونیم؟

پس چرا با حداقل امکاناتی که در دست داریم دربارش بحث نکنیم؟ امکاناتمون محدود هست. نیست؟

محدود هستیم. نیستیم؟ پس چرا درباره ی جواب به پرسش محدودیت هایی که حداقل در این زمینه داریم بحث نکنیم؟

جواب سوال ها رو میدونیم. آیا این جواب ها نیاز به بررسی ندارن؟
    خدا شاهده وقتی که الان فکر میکنم دارم دیوانه میشم . ببین چه کلاه گشادی سرمون گذاشتن . اون زمانی که به ما تو مدرسه به زور عربی یادمون میدادن نگو همسن و سالایه ما تو خارج داشتن انواع کلاسای هنر و موسیقی و .. میرفتن. الان که ادم بزرگ شده تازه فهمیده چه خبره. امسال بنده تشکیل خانواده دادن بنده باید تازه بیام برم کلاس موسیقی!!! چرا؟؟؟چون کماری میکنن که هو تو اصلا تو بچگی اکثرا نمیدونیم اصلا موسیقی چیه!!! تا اینکه همین که یکم بزرگ میشیم وسن بالا میره و موقع کار کردنه و هزار تا دنگ و فنگ دیگه و درست موقعی که دیگه کار از کار گذشته تازه میخواییم بریم دنبال هنر!!!

18. 5 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خدا شاهده وقتی که الان فکر میکنم دارم دیوانه میشم . ببین چه کلاه گشادی سرمون گذاشتن . اون زمانی که به ما تو مدرسه به زور عربی یادمون میدادن نگو همسن و سالایه ما تو خارج داشتن انواع کلاسای هنر و موسیقی و .. میرفتن. الان که ادم بزرگ شده تازه فهمیده چه خبره. امسال بنده تشکیل خانواده دادن بنده باید تازه بیام برم کلاس موسیقی!!! چرا؟؟؟چون کماری میکنن که هو تو اصلا تو بچگی اکثرا نمیدونیم اصلا موسیقی چیه!!! تا اینکه همین که یکم بزرگ میشیم وسن بالا میره و موقع کار کردنه و هزار تا دنگ و فنگ دیگه و درست موقعی که دیگه کار از کار گذشته تازه میخواییم بریم دنبال هنر!!!
    خدا خیرت بده.

من خودم نر هستم. نمیدونم بانوانی که در همین سایت خودمون هستن درباره ی این موضوع چی فکر میکنن.

آیا این رو دلیلی بر محدود شدن خودشون میدونن؟ چرا خود بانوان نظر نمیدن؟

آیا میترسن که آی دی شون شناخته بشه و براشون مزاحمت ایجاد بشه؟ بدون رو در بایستی دارم میگم. این یکی از مشکل های جامعه ی ماست.

من نر هستم. من نمیدونم احتیاجات یک بانو چی هست. تمام قانون هایی که برای بانوان وضع شده از سوی نرها بوده. به این نکته دقت کردید؟ روزی رو تصور کنید که بانوان نوع پوشش آقایان رو وضع کنن.

جای تاسف هست که بی شک بانوانی در این انجمن خودمون هستن ولی ما جنس مخالف داریم در این باره نظر میدیم.

آیا بانوان خودشون فکر نمیکنن خودشون سبب کم رنگ شدن خودشون در چنین مسایلی شدن؟

لطفا بانو دلکش و بانو قمرالملوک وزیری رو همواره به یاد داشته باشید. این ها مسایل تکراری خسته کننده نیستن. اینها مسایلی هستن که ما هر روز باهاشون سر وکار داریم ولی چون هر روز باهاشون سر و کار داریم برامون بی معنی شدن و البته خسته کننده.

بی حس شدیم.

20. 4 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    791 بار تشکر شده در 254 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    14

موضوع تاپیکتون مضحکه واقعا!
    آنچنان می گین „زنان” به عنوان آهنگساز انگار داره راجع به یه گونه ی جدید و نادر صحبت می شه یا مثلا „زنان” یه جور شامپانزه هستن!
    همه ی آدم ها می تونن آهنگساز باشن؛ می تونن نباشن. اگه یکی اعتقاداتش براش از آهنگسازیش مهم تر بود خوب به اون عمل می کنه. اگه هم یکی آهنگسازی براش ارجحیت داشت آهنگ می سازه.
    اینم یه چیز کاملا شخصیه و به شخصیت اون خانم بستگی داره که دوست داره آهنگ بسازه یا نه!
    دیگه که بحث نداره!
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

22. 4 کاربر برای این پست از STNHZ تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام
    هر از گاهی این تاپیک از دهن میوفته و دوباره یه مدت بعد رو دور میوفته ولی جالبه که هیچوقت فراموش نمی شه!
    نمی دونستم انقدر مرد فمینیست یا بهتر بگم انسان دوست در این سایت پیدا می شه! می خواستم از همه ی شما اعضای جدید و خصوصاً آقایان روشنفکر و عدالت طلب تشکر کنم ... من پیش از این نظرات قاطع خودمو در این تاپیک نوشته بودم و یک بار هم رای گرفتیم اما جا داره به عنوان یه عضو قدیمی این تاپیک عرض کنم که همه تون درست می گین... زن ها در همه ی رشته ها و علوم و فنون مشکل دارن نه فقط در موسیقی... و دلیلش هم قوانین حاکم بر جامعه، مردسالاری،نداشتن سرمایه و حامی و خیلی چیزهای دیگه س که قبلاً مفصل گفته بودم و ظاهراً هیچ درمان و چاره ای هم نداره ... فقط به عنوان یک زن و باز به عنوان آخرین کلام عرض می کنم که :

قبری که بالایش گریه می کنید مرده تویش نیست!!!
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 4 July 2011 در ساعت 12:38 PM

24. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط STNHZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه ی آدم ها می تونن آهنگساز باشن؛ می تونن نباشن. اگه یکی اعتقاداتش براش از آهنگسازیش مهم تر بود خوب به اون عمل می کنه. اگه هم یکی آهنگسازی براش ارجحیت داشت آهنگ می سازه.
    اینم یه چیز کاملا شخصیه و به شخصیت اون خانم بستگی داره که دوست داره آهنگ بسازه یا نه!
    دیگه که بحث نداره!
    سلام،
    ببینید ساناز خانم،یک چیزی،ببینید آخه خیلی از این اعتقادات الکی هست،توی هیچ دینی موسیقی منع نشده،بنا برای شرایط آن موقع یک تصمیمی گرفته شده که با مرور زمان این قوانین هم تغییر میکند،ببینید یک چیز جالب این هست که انسان در هر دینی بجز 1-2 مورد استثناء از نعمت الهی منع نشده،بلکه ضوابطی تعیین شده،من نمیدونم همه این بحث ها را میچسبانند به دین،دین هم که بنده خدا مجریانش شدند کسانی که باهاش کلی فاصله دارند و بجای مثلا یکی از مهمترین اصول دین اسلام،عدالت،فقط به چیز هایی که به نفع است چسبیده اند و ما ها هم که آن را به خوبی نمی شناسیم،هر روز ازش فاصله میگیریم.
    تموم شد رفت....
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

26. 2 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    791 بار تشکر شده در 254 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    14

خوب بالاخره بعضی ها به همین دینی که شما می گید دین نیست هم اعتقاد دارن دیگه!
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

28. کاربران زیر از STNHZ به خاطر این پست تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط STNHZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موضوع تاپیکتون مضحکه واقعا!
    آنچنان می گین „زنان” به عنوان آهنگساز انگار داره راجع به یه گونه ی جدید و نادر صحبت می شه یا مثلا „زنان” یه جور شامپانزه هستن!
    دیگه که بحث نداره!
    حق دارید این طور صحبت کنید.

ولی این حرف از اونجایی ریشه میگیره که ما حداقل تاریخ صد سال پیش مملکت خودمون رو نخونده باشیم.

اگر بخونید درک خواهید کرد که بانو قمرالملوک وزیری کار یک قهرمان رو کرده در اون وضعیت وحشتناک کشور. پس مضحک نمیتونه باشه.

از خودتون پرسیدین چرا هنرسان موسیقی اسمش از هنرستان موسیقی تبدیل شده به هنرستان موسیقی پسرانه و دخترانه؟ خوب اینکه مضحک تره.

خیلی بی خیالیم. از همین بی خیالی ما خوب استفاده شده و هنرستان موسیقی شقه کرده شده و تبدیل شده به دخترانه پسرانه.

به نظر من این تاپیک موضوعش خیلی هم جدیه. چرا؟
    اگر ندونید چرا... این مضحکه.
    این داره به ما یادآوری میکنه و میگه مگه چه فرقی بین نر و ماده در تولید هست؟ بالاخره احساسات فرق میکنه ولی تولید به یک اندازه میتونه باشه.

این حرف مضحک بودن تاپیک از اونجا ریشه میگیره که ما از اکثر جامعه ی خودمون در فاصله هستیم و با حقیقت های جامعه ی خودمون بیگانه. سخن کهنه ی از بیرون تشک کشتی حرف زدن شده؟

اصلا ما داریم برای کیا صحبت میکنیم؟ برای آدم هایی که همه جور جواب در آستین دارن؟ نابغه هایی که جواب ها رو میدونن ولی جامعه یک جوری هست که نمیخواد جواب های اونا رو عملی کنه؟

اون نابغه از خودش باید بپرسه که چرا جامعه به جواب شخص شخیص نابغه عمل نمیکنه. چرا جامعه به جواب های اون نابغه محل نمیذاره؟

قبلا گفتم. ما بی حس شدیم. اگر بی حس نبودیم این تاپیک نبود. وجودش بی معنی بود.

به باید جواب سوال ها رو دوباره بررسی کنیم. اگر جواب ها درست باشن باز هم نیاز به بررسی دارن تا جای خطایی پیش نیاد. اگر جواب درست بود هنرستان موسیقی پسرانه و دخترانه هم وجود خارجی نداشت.
    ویرایش توسط tahmoores69 : Thursday 7 July 2011 در ساعت 02:05 AM دلیل: چند علامت

30. 2 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    هر از گاهی این تاپیک از دهن میوفته و دوباره یه مدت بعد رو دور میوفته ولی جالبه که هیچوقت فراموش نمی شه!
    نمی دونستم انقدر مرد فمینیست یا بهتر بگم انسان دوست در این سایت پیدا می شه! می خواستم از همه ی شما اعضای جدید و خصوصاً آقایان روشنفکر و عدالت طلب تشکر کنم ... من پیش از این نظرات قاطع خودمو در این تاپیک نوشته بودم و یک بار هم رای گرفتیم اما جا داره به عنوان یه عضو قدیمی این تاپیک عرض کنم که همه تون درست می گین... زن ها در همه ی رشته ها و علوم و فنون مشکل دارن نه فقط در موسیقی... و دلیلش هم قوانین حاکم بر جامعه، مردسالاری،نداشتن سرمایه و حامی و خیلی چیزهای دیگه س که قبلاً مفصل گفته بودم و ظاهراً هیچ درمان و چاره ای هم نداره ... فقط به عنوان یک زن و باز به عنوان آخرین کلام عرض می کنم که :

قبری که بالایش گریه می کنید مرده تویش نیست!!!
    چرا. داخل اون قبر مرده هست. میدونید چیه؟

زن

اگر چنین نبود حداقل وضعیت موسیقی بانوان مملکت ما در این حد وحشتناک نبود.

32. 2 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 410111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)