لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 16 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 243

موضوع: زنان به عنوان آهنگساز! آری یا خیر؟

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Noushin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نظر من همه چیز در دنیای علم اتفاقی بوده! مثلا اگه کریستف کلمب نمی خواست دنبال هندی ها بگرده امریکا کشف نمی شد! می بینی خیلی اتفاقی کره زمین رو از اونور دور زد! شاید این بحث اتفاقی سر منشا یه کشف جدید بشه!

همه چیز اتفاقی نبوده! بیشتر چیزا اتفاقی نبوده! اما بعضی چیزا اتفاقی بوده و ممکنه این بحث هم اتفاقی سر منشا یه کشف جدید بشه! مثلا اینکه نوشین جون مسوولیت این کار بعهده بگیره :)

2. 5 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

Noushin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    1590
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    154
    718 بار تشکر شده در 183 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه چیز اتفاقی نبوده! بیشتر چیزا اتفاقی نبوده! اما بعضی چیزا اتفاقی بوده و ممکنه این بحث هم اتفاقی سر منشا یه کشف جدید بشه! مثلا اینکه نوشین جون مسوولیت این کار بعهده بگیره :)
    من مسولیتش رو میپذیرم! تحقیقات علمیش رو پایه گذاری می کنم! یا باعث می شه بقیه خانوما هم آهنگساز بشن یا منجر به این می شه که دیگر خانومای آهنگساز دست از کار بکشن !

4. 4 کاربر برای این پست از Noushin تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب ... اووم.. م... ... چه حدسیات و فضیاتی ارائه می دم؟ ؟ ؟

...

بزار ببینم
    ...:
    اول خودمو میزارم جای یه خانونم محترم من خیلی دوست دارم اهنگساز بشم
    اما بچم رو گازه(بچه ندارم)
    همیشه باید مواظب ظاهرم باشم
    من باید خوشگل ترین باشم باید خوش هیکل ترین باشم نکنه یه سانت اینور و اونور شم
    دیگه باید دوباره برم سالن بادی بیلدینگ من بچه دوست دارم اما قبلش باید
    اوووووووووف خیلی کارا انجام داده باشم باید ایده ال باشم نکنه شکمم بزرگ شه و بر نگرده
    اما نه اگه این کارا رو انجام بدم اونطوری نمیش ه راستی بچمو چیکار کنم؟سر اپیل لیدیمو هر روز یادم باشه ضد عفونی کنم باید دوران جنینی براش موتسارت بزارم باید همونطوری که„من” میخوام تربیت بشه یادم رفت 2 سال اول 3 سال دوم چی بود فروید یونگ 6 سال بعدی نکنه بچم بزرگ شه عقده ای بشه نکنه... نکنه ... نکنه... تغذیه اش باید چطوری باشه؟
    بعدش تایم بیشتری میخوام برای خودم برای علاقه مندیهای شخصیم برای ویولن ورزش نقاشی درس تحقیق واااااااااای پس کی منو بزرگ کنه؟
    نینا جون فیلم سینمایی درست کردی چقدم بازیگر داره . خیلی هم دوس داری همه چی کامپلکس باشه تا ما زیر دیپلما چیزی نفهمیم

6. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من این سوال رو مطرح نمی کردی آخه چه فرقی داره هرکی علم و تمرینو تجربه و ... بیشتر باشه خوب تو آهنگسازی هم موفق تره دیگه زن و مرد نداره که حالا شاید روحیاتشون یکی نباشه مثلا زن ها تو هوی متال ضعیف باشن یا حالا هرچی . تلاش کن به اون چیزی که می خای برسی مهم نیست تو یه انسانی والا ما که مردیمم هم چین آزاد نیستیم به جرم شیطان پرست تحت تعقیب هستیم مگر اینکه بخایم مثه ساسی مانکن بخونیم... یهنی منظورم اینه که همه مرد ها هم آزاد نیستن چون تر و خشک با هم میسوزه

8. 6 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نه noushin جون یعنی چون پیچیده هستن هر سوالی در موردشون یه کمپلکس هست و ظاهرا از قوانین خاصی تبعیت نمیکنه
    بعضی زنها ظاهرا از قوانین خاصی تبعیت نمی کنن

10. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa90 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شدیدا با نظرتون موافقم زنان هم در ادیان مختلف و هم در فرهنگهای مختلف ازادی ازشون گرفته شده اعتقادی به ژننتیک در این مورد ندارم چون بیشتر تمایلات ادما اکتسابی تا وراثتی ولی خوب اگه هم ژن تاثیری داشته باشه خیلی ناچیز
    این درست میگه

12. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

Noushin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    1590
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط salaramanatbary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من بیشتر با نظر پونک موافق تر هستم هر کی علمشو داشته باشی و فرصتش بوجود بیاد میتونه اهنگساز بشه. حالا مرد و زن بودنش فرق نداره
    به نظر شما و punk عزیز عجیب نیست که تا به الان فرصت علمی و تجربیش برای خانوم ها پیش نیومده؟(یا خیلی کم پیش اومده؟) چرا فقط آقایون تونستن علم و تجربه رو کسب کنن؟!

14. 3 کاربر برای این پست از Noushin تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bilesan_singer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من مشکل این است که خانم ها آزادی کمتری دارند این اعتماد به نفسشان را کم می کند. همینطور ذهنیت بد مردم از موسیقی و ساز که به مطربی نسبت می دهند
    لپ مطلب و گفتی جونم

16. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

Noushin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    1590
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من نطریه آزادی رو قبول ندارم punk عزیز(و دیگر دوستانی که معتقدند آزادی نداشتند وگرنه آهنگساز می شدن)! خودم رو مثال می زنم زمانی دست به ساز زدم که ویدیو هم ممنوع بود! پس عدم وجود آزادی مانع ویلن زدن من نشد!

18. 4 کاربر برای این پست از Noushin تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر شما و punk عزیز عجیب نیست که تا به الان فرصت علمی و تجربیش برای خانوم ها پیش نیومده؟(یا خیلی کم پیش اومده؟) چرا فقط آقایون تونستن علم و تجربه رو کسب کنن؟!
    بابا آخه چرا اینو میگی همین عکس پروفایله منو ببین گنده پانک نیو ویوه بابا این همه آهنگساز و خاننده و نوازنده زن داریم نمی دونم maddona -dolly parton- linda perry-avril lavigne- Chantal Kreviazuk

20. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من نطریه آزادی رو قبول ندارم punk عزیز(و دیگر دوستانی که معتقدند آزادی نداشتند وگرنه آهنگساز می شدن)! خودم رو مثال می زنم زمانی دست به ساز زدم که ویدیو هم ممنوع بود! پس عدم وجود آزادی مانع ویلن زدن من نشد!

چرا آزادی رو نظریه شو قبول نداری عزیزم میگم تحت تعقیبم آخه مگه ما مثلا آهنگساز مرد داریم شاید تو به اونها بگی آهنگساز باور کن تمرینای خودت که تو خونه میزنی از خیلی از این آهنگسازای در پیت مرد بهتره اعتماد به نفس نداری به جنسیت فکر نکن به اینکه زنی البته فکر کن سعی کن تو کارات مشکلای زن ها رو مطرح کنی

22. 4 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

ببخشيد من امروزسر کار بودم نشد باهاتون همراه شم ... ولي همه پست ها رو خوندم ...
    ميخواستم بگم از برايند صحبت هاي دوستان نتيجه خاصي نگرفتم ... من يک مرد هستم (مثلا) و در مورد خانوم ها نظرات خاصي دارم که باور کنيد زاييده خيالات نيست و حقيقتا از اون رفتارهايي که ديدم ازشون نتيجه گيري مي کنم که ممکنه اشتباه باشه ممکنه هم نباشه
    ولي خود بنده شما مي بيني مثلا سر کارم يا توي خيابون هستم نميدونم از کجا ...! يه دفعه يه ملودي خاص به ذهنم ميرسه
    اونقدر تکرارش ميکنم که ملکه ذهنم ميشه يا مثلا با صداي خودم (يواشکي) ميخونمش و با موبايلم ضبط ميکنم بعد که رسيدم خونه تکميلش مي کنم
    يا اصلا نه ... بخدا شده (دارم صادقانه صحبت ميکنم اميدوارم به کسي برنخوره) يه صحنه رو توي خيابون مي بينم مثلا يه درخت که پرنده ها دارن روش سروصدا ميکنن و توي آفتاب و سايه بعد از ظهر يه دختر با يه چهره مهربون که خيلي حرف زير نگاهش نهفته هست زيرش داره رد ميشه و من فقط همون يه بار مي بينمش
    (البته براي روشن شدن موضوع اين مثال رو زدم .. اميدوارم من رو چشم چرون فرض نکنيد چون اين صحنه ها که حالت رومانتيک دارن همه جاي جامعه هست و فقط يه ديد هنري ازشون الهام ميگيره)
    يا مثلا يه پل رو گذر خلوت رو فرض کنيد . ساعت دو نيمه شب يه پسر جوون حدود بيست و چهار ساله به نرده هاي اون تکيه داده و داره پايين رو نگاه ميکنه .. وقتي از نزديکش رد ميشي ميشنوي آهسته ميگه :
    خدايا آخه چرا ؟
    يا صحنه هاي مشابه ديگه ... براي من به عنوان يه مرد اين صحنه ها مفهوم خاصي پيدا ميکنه که توي ذهنم و روحم با يه نغمه خاص هميشه تداعي ميشه
    يا خود من خيلي از ملودي هايي رو که ساختم (مخصوصا قطعه „پاييز هاي من بي تو”) در اثر به ياد آوردن خاطرات وقايع خاصي است که قبلا برام اتفاق افتاده و مستقيما با احساسات من ارتباط داشته
    اين حالات براي من هميشه تداعي کننده موسيقي خاصي هستند ... و گاهي اوقات هم برعکس
    خب حالا برگردم به موضوع : سوال اينه که چند درصد خانم هايي که زمينه ذهني موسيقي دارند اين روحيات رو داشتن
    اگه بگيد خيلي کم که جواب مشخص ميشه ولي من قبول ندارم ... ولي اگه بگيد خيلي ها هستند که طرز فکرم هم همينه به جواب من ميرسيم و اون هم اينه که :
    ديدگاه و عکس العمل خانمها نسبت به سيگنالهايي که از محيط بهشون ميرسه نسبت به آقايون متفاوته
    به نظر من خانمها هوش بالايي در درک زيبايي دارند ولي به دلايل ماهيتي از خلق زيبايي نسبت به آقايون قدرت کمتري نشون ميدن ...

من گفتم ژنتيک و منظورم تفاوت در نوع فعاليتهاي شيميايي درون بدن انسان نيست...
    بلکه منظورم نحوه پيکر بندي و ساختار ذهني متفاوت دوجنس هست که با نوع ادراکي که بعدا فرد از خودش پيدا ميکنه و با آموزه هاي والدين و برخورد جامعه اطراف نهايتا تکميل ميشه

اين پارامتر ها رو اضافه کنيد به اين حقيقت مهم که اصولا مردان به گواه تاريخ و به دليل نيازي که زندگي در اين دنيا ازشون ميطلبه حس خلق کردن بيشتري لازم دارند

بنابراين طرز فکر من اينه که با توجه به مواردي که عرض کردم وجود يک زن اينجور ساخته شده که مقصود باشه و مورد نياز ...
    نه اينکه اين نوع انسان دنبال پيدا کردن وسايل و اسبابي باشه که بتونه بوسيله اونها به نيازش برسه بلکه اين مورد به اقتضاي ساختار فيزيکي و ذهني به مرد واگذار شده
    پس مردها بيشتر به قدرت خلق نياز داشتن (از ابتداي پيدايش بشر) و اين حس به جبر تکامل تدريجي در ميان مردها قوي تر شده .. ( شما ميبينيد که يه پسر بچه معمولا اسباب بازيهاشو تکه پاره ميکنه ببينه توشون چي هست ولي دختر بچه ها معمولا برعکس سعي در حفظ و نگهداري عروسکهاشون دارند) و اين امر نهايتا به ساختار جامعه هم سرايت کرده که از پسرها اين رو ميطلبند که بتونند مثلا چيزي رو بنا کنند يا چيزي رو تعمير کنند
    خب حالا ببينيد اين دو فرد استعداد موسيقي در ساختار مغزشون يکي هست ولي يکي به دلايل بالا قدرت خلق داره ولي يکي نداره يا کمتر داره ... کدومشون خالق اثر ميشه ؟؟؟ بگيد ...!
    حالا خانومهاي محترم ناراحت نشن البته چون مغز يه آدم يه چيز الکي نيست با اين صحبتا بشه توضيحش داد ... قدرت يادگيري ادمها خيلي فراتر از اين بحثهاست و اصولا اعتقاد کلي من در مقوله خلق هنر اينه که يه چيزي از عالم ماوراء به قلب آدم وارد ميشه و توي ذهن تبديل به فرمولهايي ميشه که اسمشو ميزارن هنر
    فرصت هم در حال حاضر مناسب هست... همه ميتونن با کمي تجهيزات بشن اهنگساز ... شما خانم هاي گرامي هم با کمي تامل در احساسات دروني خودتون و اين نکته که [COLOR=„rgb (75, 0, 130)”]„ملودي اين حس الان من چيه”[/COLOR] ميتونيد خالق اهنگهاي جاودانه بشيد ولي :
    اگه ذهنتون فقط دنبال اين باشه که نسبت به مردها چه ضعفي داريد وبخواهيد به خودتون ثابت کنيد که نه ضعفي نداريم .. همين نشونه ضعفتونه
    برعکس به اين فکر هم نباشيد که من چه برتري دارم که يک مرد فاقد اون هست چون اين هم نشونه ضعفتونه ...
    فقط و فقط به اين بيانديش که خودت چي هستي و خداوند توي ذهن تو چه استعدادي قرار داره و بعدش برو همون کار رو با تلاش وکوشش تقويت کن ... همين ... .
    حالا برآيند پرحرفي هاي من اينه که:
    حس خلق کردن در هر موضوعي در انسان هست (در مردان غالب و در زنان مغلوب)
    پس اگه خود يه فرد بخواد و محيط هم بهش اجازه بده ميتونه يه حس مغلوب رو بياره بالا و شکوفا کنه
    بنابراين خانمها هم ميتونند آهنگساز باشند ولي بايد به نسبت آقايون تلاش بيشتري بکنند

درود بر همه ... ببخشيد پر حرفي شد ولي من در مورد اين موضوع قبلا مطالعه داشتم خواستم اطلاعات اندکمو به اشتراک بزارم

24. 6 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

Dj MAN عزیز
    هر چند در موارد کوچکی با نظر شما موافق نبودم ولی در کل طرز نگاه شما به این مقوله رو خیلی می پسندم
    این دومین پست شما در این تاپیک هست که منو جدا جذب کرد ... به خاطر این توانایی خوبتون در آنالیز مطالب واقعا جا داره به شما تبریک بگم.

26. 6 کاربر برای این پست از REZ تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

The great question that has never been answered, and which I have not yet been able to answer, despite my thirty years of research into the feminine soul, is “What does a woman want? ”
    SIGMUND FREUD, Ernest Jones' Sigmund Freud: Life and Work
    لطفا ترجمه کن ما بیسوادیم فارسی هم بزور حرف می زنیم نقل قول رو باید ترجمه کنی دیگه

28. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Dj Man لطفا یه ذره خلاصه بنویس ادم می گرخه پاسختو می بینه

اگه تاریخو کامل تر بخونی به کمون اولیه می رسی یعنی گله های اشتراکیه اولیه که انسان نیازشو کاملا از طبیعت تامین میکرد و خودش جز شکار یا میوه چینی کار خاص دیگه ای نمی کرد به اون جوامع. جوامع مادرسالاری میگن چون این زن بود که باعث ادامه نسل بشر میشد با پیدایش کشاورزی و ابزار های بهتر کار های سنگین تری بوجود اومد که تو اون جوامع مرد ها به خاطر قدرت جسمانی نقش مهم تری ایفا میکردن (مرد سالاری). ولی امروز نه کمون اولیه هست نه دوره کشاورزی و نه کلاسیک برده داری. امروز هرکاری که مرد ها می کنن زن ها هم میکنن و بلعکس (منظورم باردار شدن نیست) البته جامه ما خیلی کار داره

30. 4 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

Noushin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    1590
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

wowwwwwwwwwww! فوق العاده بود Dj MAN عزیز!
    من به کل نظریه تکامل رو فراموش کرده بودم! اصلا به روند تکامل و پیدایش خلاقیت برای در خدمت زنان بودن فکر نکرده بودم! تفسیرتون بی نظیر بود

مقاله ای می خوندم درباره همین موضوع(که باعث شد این تاپیک رو ایجاد کنم) در اون مقاله به جمله ای رسیدم که می گفت:
    Some people think that men's success comes from talent while women's comes from hard work.
    اول که خوندم این شکلی شدم و بهم برخورد و چه جالب که کاملا به این جمله شما شباهت داره:
    پس اگه خود يه فرد بخواد و محيط هم بهش اجازه بده ميتونه يه حس مغلوب رو بياره بالا و شکوفا کنه
    بنابراين خانمها هم ميتونند آهنگساز باشند ولي بايد به نسبت آقايون تلاش بيشتري بکنند.

باز هم نظریه تکامل به سوالات مختلف جواب داد و الان منظور دقیق صحبت های آقا رضا رو متوجه شدم.

نتیجه اخلاقی: بانوان ارجمند به حکمرانی در جهان هستی ادامه دهید چرا که همواره مردانی خالق در عین آفرینش هر آنچه نیاز دارید را به شما پیشکش خواهند کرد!

از تمامی دوستان سپاسگزارم.

با بهترین آرزوها

نوشین
    ویرایش توسط Noushin : Sunday 26 December 2010 در ساعت 12:49 PM

32. 7 کاربر برای این پست از Noushin تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 16 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)