لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 178

موضوع: نظرخواهی: ویولن شادمهر

KingOFPop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    265
    456 بار تشکر شده در 130 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal_violonist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من اینجا نمی خوام بحث کنم که شادمهر استاد هست یا نیست و نمیگم که شادمهر بهترین ویولونیست تاریخه ولی در این که شادمهر یه نابغست شکی نیست شادمهر تاثیر خیلی زیادی تو موسیقی ما گذاشته خود من قبل از اینکه شادمهر و بشناسم هر آهنگی و گوش میدادم بدون اینکه بدونم آهنگسازش کیه چه سازهایی توش به کار رفته سبکش چیه و . ولی از وقتی طرفدار شادمهر شدم باعث شد که دیگه الکی آهنگیو گوش ندم شادمهر منو عاشق موسیقی کرد باعث شد سبکاو سازهای مختلفو بشناسم الانم که ویولن میزنم دلیل اصلیش شادمهر بوده البته فقط من نیستم خیلیارو میشناسم که فقط به عشق شادمهر به سمت ساز ویولن یا گیتار رفتن پس بهتره یکم واقع بین تر باشیم .
    درود بر تو ادم فهمیده
    حرف دلمو زدی
    ببنم من شما رو نمیشناسم؟
    غزال؟ادم فروش؟
    تو فروم ادم فروش نیستی شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heifetz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چشم
    چی چشم؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32043
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    42
    47 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=KingOFPop;135730]درود بر تو ادم فهمیده
    حرف دلمو زدی
    ببنم من شما رو نمیشناسم؟
    غزال؟ادم فروش؟
    تو فروم ادم فروش نیستی شما؟

آره تو فروم آدم فروش هم هستم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

سلام به تمام دوستان راستش من اصلا شادمهر رو در ویولون اماتور هم نمی بینم شما نوازنده ویولن ندیدید .

4. کاربران زیر از lebas به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mansoor.violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    22632
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    645
    1,434 بار تشکر شده در 357 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شادمهر اصلا ویولن زدن بلد نیست (یه کم بلده)

کار POP CORN هم همش ا�? کت هست
    خیلی بی انصافی
    قـرار بود به دلهـا کمی قـرار بیاید....قرار بود که از خواب پای کار بیایـد قـراربود نرنجدکسی ز گفتن حـرفی....قرار بود سر عقـل روز گار بیایـد قـراربود سر بیگنـاه به دار نباشـد....قـرار بود فقط تا پای دار بیایـد برای آنکه بدانیـم این بهار چه زیباست....قـرار بود که بعـداز خزان بهار بیاید

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    20

درود
    خوب ببینید شادمهر موزیسین خوبی هست!!!.
    شادمهر زمانی که ایران بود از دوستان من بود... ما با هم ساز زدیم و ...
    اما ببینید اینجا دوتا مسئله با هم قاطی شده!!!
    یکی محبوبیت و یکی تخصص.. من میگم شادمهر موزیسین خوبی هست اما میگم بیشتر محبوبیت داره...
    شادمهر تا استادی راهی چند ده ساله پیش رو داره... و اگر بخواد به این طریقی که الان کار میکنه ادامه بده حتما مسیرش طولانی تر میشه...
    بیاید بدور از تعصب و به صورت تخصصی تر راجع به این موضوع صحبت کنیم...
    با هم دشمن نیستیم که... همگی موزیسین هستیم و داریم راجع به یک موضوع تبادل نظر میکنیم..
    ببینید نوازندگی شادمهر تو ویولون نوازندگی خوبی هست برای یک جوان به سن او! و الان هم که داره کم کم سنش بالاتر میره... و خوب تجربیاتش بیشتر میشه..
    اما ما دو تا بحث داریم توی ویولون ببینید یکی نوازنده بودن یکی ویولونیست بودن!!! این دو تا از نظر لغتی شاید یک معنی بدن اما از نظر مفهومی متفاوت هستند..
    ببینید یکی مثل بیژن خیلی ژوست ساز میزنه تکنیک ها رو بسیار خوب ارائه میده و شفاف و تمیز ساز میزنه...
    خوب بیژن نوازنده ی خوبی هست تا اینجا ...
    اما یکی مثل یا حقی هم ژوست میزنه هم خلاقیت داره و همه چیز رو کامل داره حس و موزیکالیته و .. تو فرنگ مین ویولونیست ویرتئوز !!!
    خوب پس میشه به یاحقی گفت استاد و او ویولونیست هست...
    اما شادمهر هنوز تا بیژن شدن هم راه بسیار داره...
    شما خوب نوازندگی شادمهر رو گوش کنید گاهی بعضی تکنیک ها رو حذف میکنه تا ساده تر کنه قطعه رو ..
    پس نظر من اینه که شادمهر نوازنده ی خوبی هست اما تا ویولونیست شدن و بعد از اون ویرتئوز شدن راهی بس ولانی در پیش دارد!!!
    امیدوارم این نظرات من موجب سو تفاهمی نشه..
    من هم شادمهر رو دوست دارم اما بهتره با منطق و بدور از تعصب و هواداری بحث کنیم..
    حالا شما میخوای نظر من رو نقد کنی؟ بسیار عالی با همین طریق و با دلیل آوردن نقد کن .. من بسیار خوش حال میشم... اما نه با تیکه پرانی و دعوا و توهین و ...!!!
    پاینده باشید و خرم
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

7. کاربران زیر از Khashayar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

KingOFPop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام
    دوست عزیز شما میگی شادمهر به پای بیژن نمیرسه در حالی که در این که شادمهر از بیژن خیلی سرتره شکی نیست اینو خوده بیژنم میدونه
    یکی از بحثای ما سره ویالون زدنه شادمهره ولی شما صفحات قبلیو اگه دیده باشید متوجه میشید که عده ای فقط دارن تخریب میکنن میگن شادمهر هیچی بارش نیست در حالی که به همه ی ما ثابت شده بهترین موزیسن ایرانی شادمهره
    در ضمن شما به بیژن مرتضوی گیتار بدی میتونه صداشو داره؟یا حقی چطور؟ولی شادمهر به نظرم هم ویالونو از اونا بهتر میزنه هم تو سازهای دیگه تخصص داره
    شما که میگی بیژن بهتره:تا حالا کاره کلاسیک از بیژن دیدی؟یا نه اصلا تا حالا به عمرش نت کلاسیک زده؟
    من وقتی میگم شادمهر بهتره چون میدونم هر سبکیو بلدی از سنتی ایرانی بگیر تا اهنگهای جاز و ایرلندی ولی بیژن و یا حقی فقط در موسیقی سنتی تخصص دارن شادمهرم اگه میخواست تمامه عمرشو صرف سنتی زدن کنه خود یا حقی زنده میشد میگفت من انگشت کوچیکه ی شادمهرم نیستم. البته من برای موزیسین ایرانی احترام خیلی زیلدی قائلم ولی نمیخواستم این حرفا رو بزنم بازم اگه قانع نشدین من مدارکی زیادی دارم که ثابت کنم شادمهر از هر لحاظ بهترینه بدون تعصب!

9. کاربران زیر از KingOFPop به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    20

درود

خوب نظر من بود...
    به همه ی ما ثابت شده بهترین موزیسن ایرانی شادمهره
    به من ثابت نشده... شما بهترین رو لطفا تعریف کن... بهترین از چه نظر؟؟ به من ثابت کنید.. با دلیل لطفا!

در ضمن شما به بیژن مرتضوی گیتار بدی میتونه صداشو داره؟یا حقی چطور؟ولی شادمهر به نظرم هم ویالونو از اونا بهتر میزنه هم تو سازهای دیگه تخصص داره
    خوب ببینید من اگر حرفی بزنم ممکنه ناراحت شید...
    توی موسیقی هر کی ساز بیشتری بزنه نشان بر قدرت اون نیست...
    تو فرنگ پیانو که ساز عمومی هست!!
    یک ساز تخصصی هم نوازنده داره!
    و بسته به سلیقه و توانیئی نوازنده میاد ساز دومی هم انتخاب میکنه اما نه برای کنسرت دادن و اجرا!!
    اصولا هدف از ساز دوم و پیانو ساز عمومی چیز دیگریست پس این دلیلی بر برتری شادمهر به اونها نیست...

من خاطره ای رو از مرحوم ملک نقل میکنم...
    محوم ملک خوب از نوازندگان بسیار خوب سنتور بودن و اسدلله از نوازندگان خوب ویولون...
    امرحوم حسن خان سه تار رو به زیبائی می نواختند بسیار زیبا!...
    روزی به ایشون میگن استاد چرا یک اجرا نمیزنید با سه تار که انقدر زیبا مینوازید؟
    استاد میگه من سازم سنتوره الان اگر بیام اجرای سه تار بزارم پس فردا تو رادیو چطوری تو چشم عبادی نگاه کنم!!!
    ببینید چیزی که ما الان تو موسیقیمون از دست دادیم همین حرمت هاست...
    فرهنگ بدی جا افتاده که هر کسی ساز بیشتری بزنه هنر مند تره در صورتی که اینطور نیست..
    استاد شهناز ویولون رو به زیبائی مینواخت...
    همین استاد یا حقی ساز های دیگری مثل تار و سنتور هم میزدند...
    پس ربطی نداره!!!

شما که میگی بیژن بهتره:تا حالا کاره کلاسیک از بیژن دیدی؟یا نه اصلا تا حالا به عمرش نت کلاسیک زده؟
    من وقتی میگم شادمهر بهتره چون میدونم هر سبکیو بلدی از سنتی ایرانی بگیر تا اهنگهای جاز و ایرلندی ولی بیژن و یا حقی فقط در موسیقی سنتی تخصص دارن شادمهرم اگه میخواست تمامه عمرشو صرف سنتی زدن کنه خود یا حقی زنده میشد میگفت من انگشت کوچیکه ی شادمهرم نیستم. البته من برای موزیسین ایرانی احترام خیلی زیلدی قائلم ولی نمیخواستم این حرفا رو بزنم بازم اگه قانع نشدین من مدارکی زیادی دارم که ثابت کنم شادمهر از هر لحاظ بهترینه بدون تعصب!
    چه ربطی داره؟ اینطوری که شما میگید یعنی می خواید ثابت کنید موسیقی سنتی ایرانی هیچی نیست و موسیقی کلاسیک برتره... در صورتی که اینطور نیست...

این که میگید شادمهر هر سبکی رو بلده مخالفم باهاش..
    من خودم سبک کاریم کلاسیک هست...
    بلوز و جاز کار کردم و نوجوانی!
    الان موسیقی ایرانی هم کار میکنم ساز های ایرانی رو هم میزنم...
    و...
    اما هیچ وقت نمیام بگم من همه ی این سبک ها رو بلدم...
    بینید اینجا نمیخوایم وارد بحث سبک شناسی بشیم که خیلی طولانی و گسترده هست..
    این که شادمهر چند تا اهنگ از این کشور یا اون کشور بزنه و بده براش تنظیم کنن و بخونن دلیل نمیشه که شادمهر همه ی سبک ها رو بلد باشه...
    در ضمن فکر کنم شما یا حقی رو نمیشناسید و با سبک کاریش آشنا نیستید که اینطوری میگید بگذریم دفاع از یا حقی به عهده ی آثارش و گنجینه ای که بر جا گذاشته!!!

من نمی خوام قانع یشم هدفم از شرکت در این بحث هم قانع شدن نبود هدف این بود که بدون تعصب و به صورت علمی تر این موضوع رو پی بگیریم نه اینکه بیایم احساسی بگیم شادمهر خداوندگاره...

در ضمن اصول موسیقی اینه که شما در یک سبک تمرکز کامل داشته باشید و بتونید تمام جوانب اون سبک رو بسنجید... نه ایکه هی از این شاخه ه اون شاخه بپرید.. پس شادمهر اگر از این شاخه به اون شاخه میپره داره اشتباه میکنه..
    خوبه در کنار سبک اصلیش به سبک های دیگری هم گریزی بزنه اما تمرکز در سبک اصلی اولین شرط پیروزی هست!
    پاینده باشید!
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

11. 3 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Cellist آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    18451
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,720
    1,546 بار تشکر شده در 379 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط KingOFPop [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    دوست عزیز شما میگی شادمهر به پای بیژن نمیرسه در حالی که در این که شادمهر از بیژن خیلی سرتره شکی نیست اینو خوده بیژنم میدونه
    یکی از بحثای ما سره ویالون زدنه شادمهره ولی شما صفحات قبلیو اگه دیده باشید متوجه میشید که عده ای فقط دارن تخریب میکنن میگن شادمهر هیچی بارش نیست در حالی که به همه ی ما ثابت شده بهترین موزیسن ایرانی شادمهره

مشکل شما اینه که شادمهر رو با چند تا نوازنده ایرانی عامه پسند مقایسه می کنید،اگه با چند تا نوازنده ایرانی معروف(مثلا اعضای ارکستر سمفونیک) یا چند تا نوازنده خارجی مقایسه کنید،اون موقع متوجه میشید که تفاوتشون از زمین تا آسمونه!
    اگر می خواهید جامعه ای را به انحطاط بکشید،موسیقی را از آن بگیرید.(ارسطو)

وبلاگ من و پدرام:http://www.alone-musicians.noteahang.com

KingOFPop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ببینید دوست من ،من یه جمع اوری کلی کنم از حرفام :
    1_اول اینکه بهترینی توی هیچ سبکی وجود نداره هر کس با توجه به علاقش میزنه شادمهر عمرا نمیتونه مثه بیژن بزنه بیژنم عمرا نمیتونه مثه شادمهر بزنه
    2_شادمهر از این شاخه به اون شاخه نپریده فقط خواسته پایه های موسیقیش رو برای رسیدن به پاپ تقویت کنه اول سنتی کار کرده بعد کلاسیک تا رسیده به پاپ
    3_درمورد استاد یا حقی قبول دارم زیاده روی کردم روحش شاد من کی باشم که بخوام اسمه ایشونو حتی به زبون بیارم
    4_شادمهر ساز اصلیش ویالونه ولی در زدن سازهای دیگه هم تبهر خاصی داره من حرفم اینه: اگر شادمهر تمام عمرشو مثله بیژن ویالون میزد از ایشون بهتر بود .
    5_در ضمن شادمهر به جز موسیقی و تنظیمو شاعریو... یه خواننده ی تاپ هم هست
    حالا به دور از این بحث ها شما شادمهرو موفق ترین موزیسین ایرانی میدونید یا نه؟کاریم به بیژنو یاحقیو اینا نداریم

این که شادمهر چند تا اهنگ از این کشور یا اون کشور بزنه و بده براش تنظیم کنن
    شادمهر خودش واسه اینو اون اهنگ تنظیم میکنه عمرا کسی این اهنگارو براش تنظیم نمیکنه خودش تنظیم میکنه

حرف اخر من Level شادمهر خیلی خیلی از اشخاصی که نام بردن بالاترست شاید تو ویالون نباشه ولی در کل از همه ی موزیسین های ایرانی بالاتره شادمهرو باید با موزیسن های اروپایی و امریکایی مقایسش کنیم قبول دارید؟
    ویرایش توسط KingOFPop : Friday 20 August 2010 در ساعت 10:25 AM

14. کاربران زیر از KingOFPop به خاطر این پست تشکر کرده اند:

hadi_e آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31056
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    437
    371 بار تشکر شده در 103 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    14

با سلام خدمت همه ی دوستان عزی و گلم مثل اینکه بحث اینجا خیلی داغه
    خیلی خوبه ما به چنین بحث هایی برای موسیقی و استاد های موسیقی خودمون نیاز داریم البته به دور از تعصب و توهین و تیکه پرانی به دوستان دیگه
    خب پس من هم نظرم رو بدون تعصب بیان میکنم
    دوستان ببنید اینکه ساز اصلی و حرفه ای شادمهر چیه که معلومه ویالونه شادمهر از هشت سالگی ویالون زدن رو به صورت حرفه ای شروع به آموختن کردو به گفته ی خودش به این دلیل این ساز رو به عنوان ساز حرفا ایش انتخاب کرده اینه که نواختن این ساز خیلی دشواره
    خب شادمهر یک گیتاریست خیلی خوبی هم هست تا اونجایی که بازم به گفته ی خودش این ساز رو بدون استاد و فقط از روی نگاه کردن به دست استادای دیگه آموخته
    در مورد ساز شناسی و موسیقی و ترکیب سبک هم شادمهرخیلی عالی ظاهر شده تا اونجایی که تونسته دکترای موسیقی توی دانشگاه یونین کانادا رو دریافت کنه پس اون از نظر سواد موسیقی چیزی از یک استاد کم نداره
    همچنین شادمهرنواختن انواع سازها رو بلده مثل ساز دهنی و سازهای دیگه ای که دوستان در بالا به اون اشاره کردن
    پس تا اینجا میشه اون رو یکی از نوابغ موسیقی به حساب بیاریم
    و اما بحث استاد بودن یکمی متفاوته با نابغه بودن
    ببینید دوستان یه مثال میزنم رتبه اول کنکور یا رتبه ی اول المپیاد ریاضی یک نابغه است این رو که دیگه فکر کنم همتون قبول دارید اما یک رتبه اول نمیتونه استاد ریاضیات و استاد شیمی و استاد ادبیات و ... باشه چون استاد به فردی میگن که توی یک زمینه خاص فعالیت حرفه ای کرده باشه
    البته هر کسی استاد رو یه جوری توصیف میکنه اما من خودم به کسی میگم استاد که توی یک زمینه ی خاص بتونه کارایی انجام بده که از دست هر کسی بر نیاد
    من شادمهر رو توی زمینه ی ویولن و موسیقی استاد میدونم چون اگه بخوایم در نظر بگیرم الان حدودا سی ساله که به صورت حرفه ای داره ویولن میزنه اما این یکمی اغراقه که ما بیایم شادمهر رو استاد همه چی بیان کنیم
    موسيقي گذرگاهي است اثيري به دنياي والاي معرفت که بشريت را در ميابد و اما بشريت از درکش عاجز است.
    « بزرگ مرد دنيای موسيقی ...بتهوون »

16. 6 کاربر برای این پست از hadi_e تشکر کرده اند:

hadi_e آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31056
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    437
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

و اما در مورد دوستانی هم که گفته بودن شادمهر اصلا کار فاخری توی زمینه موسیقی تا به حال نداشته بهتره بگم به این دو تا آهنگ مراجعه کنندتا متوجه بشند آیا شادمهر کار فاخری داشته یا نه؟
    نازانگشتا (خشایر اعتمادی) و غزلک (سعید شهروز)
    و اما یکی از دوستان گفته بود که کاش همه ی جوانان ما مثل شادمهر باشند و من هم این جمله رو تایید میکنم چون شادمهر در اوج سختی نوازندگی رو یاد گرفته و تقریبا میشه گفت بدون هیچ امکاناتی و توی این راه سختی های فراوانی کشیده و این خودش خیلی پشت کار میخواد
    و اما در مورد رفتنش از ایران هم بالاخره شادمهر پس از بی مهری های فراوان از سوی وزارت ارشاد و شورای موسیقی و به دنبال مجوز نگرفتن آلبوم آدم و حوا و همچنین ممنوع الصدا و تصویر شدن علی رقم میل باطنی اش تصمیم به ترک وطن گرفت
    با آرزوی موفقیت روزافزون برای
    شادمهر عقیلی

ستاره ی موسیقی پاپ ایران
    موسيقي گذرگاهي است اثيري به دنياي والاي معرفت که بشريت را در ميابد و اما بشريت از درکش عاجز است.

18. 4 کاربر برای این پست از hadi_e تشکر کرده اند:

hadi_e آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31056
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    437
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ببینید دوستان بهتره که یکمی بحث رو عوض کنید و به جای مقایسه ی استاد های موسیقی با هم بیایم در مورد استاد بودن و کار هایی که داشتند بحث کنیم
    دوستان یک بار دیگه به اسم تاپیک توجه کنند این تاپیک در مورد ویولن شادمهره نه مقایسه ی شادمهر با استاد یاحقی یا بیژن مرتضوی و بقیه ی استاد های دیگه
    کاش هنوز در وطن بودی کاش میتوانستم اجرای زیبایت را از نزدیک مشاهده کنم

20. کاربران زیر از hadi_e به خاطر این پست تشکر کرده اند:

KingOFPop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط BM VIOLIN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعاً که...
    شادمهر از بیژن بهتره؟؟؟؟؟؟ خود بیژن هم میدونه؟؟؟؟ واقعاً جالبه. شما رو چه حساب این حرف رو میزنی؟ لطفاً جواب منو بده.
    بیژن مرتضوی پیانو گیتار سازهای کوبه ای اکثر سازهای زهی و ایرانی رو میزنه. خیلی بهتر از شادمهر...
    آهنگ کلاسیک از بیژن آرامش قبل از طوفان، طوفان، زوربا و...
    اینقدر شاءن استاد یا حقی رو پایین نیارید.
    منتظر مدارک هستیم...
    اینی که بیژن کلاسیک نمیدونه یه چیزه طبیعیه دوست من شما هم داری با دید هواداری این حرفو میزنی
    والا من که میگم شادمهر پیانو میزنه همه دیدن ولی کسی بیژنو با پیانو ندیده گیتار که دیگه یه چیزه خنده داره
    در باره ی استاد یا حقی معذرت خواستم دوست من
    در چه زمینه ای مدرک میخواین لطفا بگید؟

22. 2 کاربر برای این پست از KingOFPop تشکر کرده اند:

KingOFPop آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

بذارین من یه چیزی بگمو برم:
    بیاین منصف باشیمن دوستان من خودم بیژنو دوست دارم ولی ببینید زندگی دشواری که شادمهر در کودکی داشته کجا بیژن داشته؟
    شادمهر توی ایران کارشو شروع کرده در زمان بعد از انقلاب ، بیژن توی امریکا و در ازادیه کامل از لحاظ سبکش و عقیدش
    شادمهر الان از بیژن 20 سال کوچیکتره و 5 سالم دیرتر از بیژن ویالون زدنو شروع کرده این یعنی 25 سال اختلاف هنری
    پس خودمونیم نمیتونیم بگیم که شادمهر از بیژن بهتره؟
    بدون تعصب جواب بدین خواهشا
    ویرایش توسط KingOFPop : Friday 20 August 2010 در ساعت 02:06 PM

24. 3 کاربر برای این پست از KingOFPop تشکر کرده اند:

amir_shadmehr آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32008
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    14 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من با دوستمون اقا هادی موافقم لطفا نگاهی به موضوع تاپیک بندازید الان بحث سر اینه که ویلونی که شادمهر میزنه چه طوریه به حد استادی میرسه بعضی ها دیگه دارن اغراق میکنن تا جایی که یک از دوستان گفت که شادمهر ویلون زدن بلد نیست این دیگه خنده دار ترین حرفی بود که شنیدم تا اونجایی که ما میدونیم شادمهر کلی ساز بلده بزنه ولی ویلونو حرفه ای کار میکنه و میشه گفت در حد استاد ویلونه ولی نه استاد خیلی بزرگ چون خیلی راه داره یه استاد بزرگ برسه ولی با این سنی که شادمهر داره تا چند سال دیگه خیلی بزرگ تر از استادای موسیقی نه تنها ایران بلکه تو اسیا و جهان میشه این موضوع زیاد بعید یا دور نیست و میتونه به این مقام هم برسه بهتره یه کم از بحث طرفداری و مخالفت بیجا دور شیم نمیشه چون شما از شادمهر خوشتون نمیاد بگید شادمهر ویلون زدن بلد نیست شادمهر نه تنها ویلونو میتونه تو سبک سنتی بزنه میتونه تو سبکهای دیگه هم بزنه و این یه کم به استادی تو ویلون نزدیک میکنه دیدم یکی گفته بود که مثلا استاد شیمی باید تخصصی کار کنه بله اقای مرتضوی تو سبک سنتی استاد بزرگی هست ولی شادمهر تو زمینه ساز ویلون تخصصی تر تو همه زمینه های این ساز مثل کلاسیک و سنتی و ... کار کرده و میتونه به طور عالی بزنه پس تخصصش تو این ساز بیشتر و میشه گفت شادمهر استاد ویلونه
    ویرایش توسط amir_shadmehr : Friday 20 August 2010 در ساعت 02:28 PM

26. 3 کاربر برای این پست از amir_shadmehr تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    31992
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    34
    24 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_e [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزی و گلم مثل اینکه بحث اینجا خیلی داغه
    خیلی خوبه ما به چنین بحث هایی برای موسیقی و استاد های موسیقی خودمون نیاز داریم البته به دور از تعصب و توهین و تیکه پرانی به دوستان دیگه
    خب پس من هم نظرم رو بدون تعصب بیان میکنم
    دوستان ببنید اینکه ساز اصلی و حرفه ای شادمهر چیه که معلومه ویالونه شادمهر از هشت سالگی ویالون زدن رو به صورت حرفه ای شروع به آموختن کردو به گفته ی خودش به این دلیل این ساز رو به عنوان ساز حرفا ایش انتخاب کرده اینه که نواختن این ساز خیلی دشواره
    خب شادمهر یک گیتاریست خیلی خوبی هم هست تا اونجایی که بازم به گفته ی خودش این ساز رو بدون استاد و فقط از روی نگاه کردن به دست استادای دیگه آموخته
    در مورد ساز شناسی و موسیقی و ترکیب سبک هم شادمهرخیلی عالی ظاهر شده تا اونجایی که تونسته دکترای موسیقی توی دانشگاه یونین کانادا رو دریافت کنه پس اون از نظر سواد موسیقی چیزی از یک استاد کم نداره
    همچنین شادمهرنواختن انواع سازها رو بلده مثل ساز دهنی و سازهای دیگه ای که دوستان در بالا به اون اشاره کردن
    پس تا اینجا میشه اون رو یکی از نوابغ موسیقی به حساب بیاریم
    و اما بحث استاد بودن یکمی متفاوته با نابغه بودن
    ببینید دوستان یه مثال میزنم رتبه اول کنکور یا رتبه ی اول المپیاد ریاضی یک نابغه است این رو که دیگه فکر کنم همتون قبول دارید اما یک رتبه اول نمیتونه استاد ریاضیات و استاد شیمی و استاد ادبیات و ... باشه چون استاد به فردی میگن که توی یک زمینه خاص فعالیت حرفه ای کرده باشه
    البته هر کسی استاد رو یه جوری توصیف میکنه اما من خودم به کسی میگم استاد که توی یک زمینه ی خاص بتونه کارایی انجام بده که از دست هر کسی بر نیاد
    من شادمهر رو توی زمینه ی ویولن و موسیقی استاد میدونم چون اگه بخوایم در نظر بگیرم الان حدودا سی ساله که به صورت حرفه ای داره ویولن میزنه اما این یکمی اغراقه که ما بیایم شادمهر رو استاد همه چی بیان کنیم
    و اما یکی از دوستان گفته بود که کاش همه ی جوانان ما مثل شادمهر باشند و من هم این جمله رو تایید میکنم چون شادمهر در اوج سختی نوازندگی رو یاد گرفته و تقریبا میشه گفت بدون هیچ امکاناتی و توی این راه سختی های فراوانی کشیده و این خودش خیلی پشت کار میخواد
    و اما در مورد رفتنش از ایران هم بالاخره شادمهر پس از بی مهری های فراوان از سوی وزارت ارشاد و شورای موسیقی و به دنبال مجوز نگرفتن آلبوم آدم و حوا و همچنین ممنوع الصدا و تصویر شدن علی رقم میل باطنی اش تصمیم به ترک وطن گرفت
    با آرزوی موفقیت روزافزون برای
    شادمهر عقیلی

ستاره ی موسیقی پاپ ایران
    کاملا موافقم.
    اما متاسفم واقعا متاسفم برای کسایی که خیلی بی رحمانه قضاوت می کنن و منم نمی دونم چرا و دلمم نمی خواد اسمشو حسودی بذارم چون یکی از بدترین های دنیا حسودیه !!!
    همیشه برای یه آدم بی نظیری مثل شادمهر بی مهری های این چنینی هست چه اون موقع که توی ایران بود و باعث رفتنش شد و چه حالا که توی لس آنجلس هست و اونجا هم بازم داره از خیلیا بی مهری می بینه!
    ایشالا خدای بزرگ بهش صبرشو هم می ده!
    اما خدا رو شکر کسایی که به هنر و استعداد شادمهر ایمان دارن خیلی زیادن و حاضرن واسه موفقیت شادمهر از جون مایه بذارن!
    با شادمهر تا همیشه
    زنده باد شادمهر

28. 4 کاربر برای این پست از \-/om/-/ تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)