لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: مشاوره با دوستان پیانیست

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض مشاوره با دوستان پیانیست

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه دوستان
    من حدود سه سال است که کلاس پیانو میرم و این کتابها رو هم تموم کرده ام: جان تامسون ، بیر، هانون و چرنی هم درس 30 هستم. آهنگ هم حدود 50قطعه یا بیشتر می دونم. کتاب تئوری موسیقی هم ، هم مال پورتراب رو خوندم هم منصوری و هم پایور، به اضافه کتاب موجود در این سایت. در ضمن ساز قبلی من کیبرد بوده ، بیشتر آهنگهای کیبرد رو هم برای خودم روی پیانو تنظیم کردم. الان حدود یک ماه است که استادم یه جورهایی اذیت می کنه. امروز برای مشاوره به یک کلاس رفتم که استادش بهم گفت: تو دیگه تقریبا آخرهای کار هستی ، سبک من هم همین کتابهایی است که تو خوندی. ولی مشکل اصلی من این است که هنوز از دیدن آهنگهایی مثل یانی و آهنگ های سنگین ترس دارم و فکر می کنم کمک می خوام. آخرین آهنگی که زدم، wedding of love و کنسرتی برای دختران جوان بود. دوست دارم از تجربه اساتید و کسانی که سالها تجربه نوازندگی دارند، استفاده کنم. به نظر شما برای خودم کتاب آهنگ بگیرم و تنهایی روش کار کنم یا برم کلاس و چرنی رو با استاد جدید شروع کنم و یا این که بعد از این کتاب ها آیا کتاب دیگری هست که باید روش کنم؟ ببخشید که سرتون رو درد آوردم. متشکرم
    ویرایش توسط Fereshteh_Baran : Sunday 30 January 2011 در ساعت 07:01 PM

2. 3 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

3. # ADS

STNHZ آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26860
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    586
    791 بار تشکر شده در 254 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

اون کتاب هایی که شما کار کردی فقط تمرین بوده. این تمرین باید ثمر بده و شما در کنار تمرین و اتود زدن روی آهنگ کار کنید...
    از کتاب های ریچارد کلایدرمن شروع کنید؛ قطعات ساده ای داره و باعث می شه ترستون بریزه. کم کم راه می افتید و خودتون می زنید...
    آیینه ها که می تپند
    آفتاب هم هراسان می شود
    چه رسد به من
    که عریانی واژه هایم را
    صلابت خورشید نیست...

5. 4 کاربر برای این پست از STNHZ تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مرسی از راهنمایی تون
    به نظر شما آیا می شه تنهایی چرنی رو تموم کنم؟

7. 2 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

REZ

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

Smile

به نظر من سعي كن هر آهنگي رو كه ميشنوي به نحوي بدون نت اجراش كني. اونقدر تمرينش كن تا مثل خودش بشه. اول سعي كن دست راست قطعه رو كاملا ياد بگيري بعد برو سراغ دست چپ. منم وقتي براي اولين بار آهنگ until the last moment ياني رو گوش كردم به نظرم خيلي سخت ميومد. ولي با دو سه روز كار كردن رو آهنگ بدون نت راحت تونستم كل آهنگو مسلط بشم.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 31 January 2011 در ساعت 08:21 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

9. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

EmadS آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24830
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    85 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh_Baran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی از راهنمایی تون
    به نظر شما آیا می شه تنهایی چرنی رو تموم کنم؟
    اصلاً فکرش رو از سرتون بیرون کنید که چرنی رو تنهایی و بدون استاد تموم کنید . بسیار نکته دار هست و در حین زدنش ، کلی نکته و ایراد هست که حتماً باید استاد راهنماییتون کنه ;)
    --•*[The Life Has no CTRL+Z]*•--

11. 2 کاربر برای این پست از EmadS تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

سلام،همانطور که میدانید من سابقه ام از همه شما کمتره،ولی من یک کاری دارم انجام میدهم که نمیدونم درست است یا غلط،ببینید الآن من تمرین 40 بیر هستم و در کنار بیر خودم یکسری کتاب خریدم،برای پیانو،قطعات را کار میکنم(خودم،این ها رو استادم نمیگه) بعد برای استادم میزنم مشکلاتم را میگیرد،من اوایل که این کتاب را خریده بودم،(کتاب آسانی است و بدردر شما اساتید نمیخوره) اثثلا از نتاش میترسیدم ولی الآن یواش یواش الحمدلله ترسم ریخته. من تازه کارم،ولی این راه من بود که تا الآن جواب داده،ولی شما که استادید را نمیدانم. موفق باشید یا علی
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

13. 2 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

فرشته باران جان ترس چیه!

ه واقعا اکثرا اینجوری هستن.. این استاد ارمنیم متاسفانه ازش زیاد راضی نبودم.. خدا بود پیانو زدنش در حد جهانی.. ولی خیلی حال نکردم.. اون چیزی که میخاستم نیستش
    استاد قبلیم که بدتر از این.. نه خودش چیزی بلد بود نه ... ولش کنم بهتره
    فقط پولو میشناسن و اصلا ارزش هنری کار هنرجو واسشون ارزش نداره.. همیشه بجای تشویق ناامید میکنن آدمو! که مبادا روزی ازشون بزنین جلو
    الان یه ماهه بدون استاد خودم دارم میزنم! بابا ناسلامتی کیسین هم بدون استاد اینجوری شده ها!!!
    امشب جاتون خالی رفته بودم باز نمایندگی یاماها تو میلاد نور آهنگای یانی رو میزدم شلوغم بود ملت جمع شده بودن دور پیانو رویاله(مغازش دیوار نداره و حالت نمایشگاه مانند داره) و من میزدم و یه 10 دیقه ایی آهنگ زدم صدای رویالم بلند تو کل پاساژ پیچیده بود خلاصه معرکه ایی بود واسه خودش و اولین کنسرت خیابونیمو!!! برگزار کردم
    اول که میزدم کسی اطرافم نبود بعد کم کم جمعیت هی اومد
    بقدری حول شده بودم انگشتام همه میلرزید ولی چند تا نفس عمیق بینش کشیدم با درصد خطای کم زدم بد نبود تجربه خیلی جالبی بود

آهنگای یانی آهنگای سنگینی نیستن!! سنگینترینشون مارچینگ سیزن و UNTIL THE LAST MOMENT که به استاد ارمنیم گفتم چقدر واست اینا کار میبره گفت هر کدوم یه روز!
    تکنیک متوسط رو به پایینی داره همین دو تا آهنگش من آنتیل رو هنوز کماکان دارم کار میکنم صفحه اول و دومش و سومش رو مسلط شدم مونده بعدیاش(البته دست پا شکسته دارم کار میکنم بینش هی میپرم رو این اهنگ و اون اهنگ)
    تو اکثر آهنگاش دست چپش از یه الگوریتم خاصی پیروی میکنه که بفهمی چی به چیه همه آهنگاشو میتونی بزنی.. مثلا این تکرار رو من خیلی تو آهنگاش دیدم
    ر فادیز لا ر فادیز لا

من به عشق یانی پیانو رو شروع کردم و هنوزم عاشقشم... ولی احساس میکنم خیلی کار راه بنداز نیست آهنگاش.. ولی هر کی میشنوه امکان نداره بدش بیاداز آهنگاش.. کلایدرمنم همینطوریه.
    اگه چرنی رو تموم کردی کلایدرمنو خیلی راحت میتونی بزنی آهنگاشو... با BALLADE POUR ADELINE شروع کن به نظر من.
    ویرایش توسط amir_clk500 : Tuesday 8 February 2011 در ساعت 11:41 PM
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

15. 2 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

دوستان عزیز
    متاسفانه در ایران همه چیز با همه جا فرق می کنه .
    این کتابهایی که در ایران به صورت یک متد خاص و پشت سر هم تدریس میشه اساسا در سایر کشور ها هرگز به این شکل مورد استفاده قرار نمی گیرند .
    کتاب بیر رو که لطفا فراموش کنید .
    و سایر این کتابها هم باید در کنار آثار دیگر مورد استفاده قرار بگیرند .
    اینکه شما بشینید 1 سال فقط هانون بزنید تاثیر بسیار مخربی در شما خواهد داشت.
    چون علی الرغم اینکه تکنیک شما رو ارتقا میده متاسفانه احساس شما رو تضعیف میکنه.
    حس موزیکال بعد از چند ماه اتود زدن در شما به فراموشی سپرده می شه و جبرانش بسیار سخت خواهد بود .
    همه این کتابهایی که نام بردید به نوعی اتود هستند... بیر .. هانون... چرنی...

فرشته باران عزیز شما الان باید موسیقی بنوازید ... موسیقی .
    تا همین حد که 3..4 سال تونستید با اون روش کار کنید و دل زده نشده اید جای خوش حالی فراوان داره.
    اگه می خواهید پاپ بزنید از کارهای کلایدرمن ... فریبز لاچینی ... و یانی شروع کنید .
    توی کارهاشون بگردید و ساده ترینها رو پیدا کنید و اجرا کنید .

اگه می خواهید کلاسیک کار کنید
    از آناماگدالنای باخ شروع کنید . چند قطعه از این کتاب که زدید برید سراغ انوانسیونهای دو صدایی باخ.
    و در کنار اونها کارهای ساده ای مثل مارش ترک موتسارت... سونات مهتاب بتهوون... سونات دو ماژور موتسارت.

البته متاسفانه نهایتا این کارها شما رو پیانیست نمی کنه .
    باید شما بدونید که باخ نواختن چه خصوصیاتی داره وروی تک تک نتهایی که اجرا می شه با دقت اون خصوصیات رو اعمال کنید .
    موتسارت.. بتهوون... شوپن ... هر کدام خصوصیاتی دارند که متاسفانه چون بحثی وسیع و کاربردیست الان نمی تونم براتون توضیح بدم .

سعی کنید نگاهی به تاریخ موسیقی داشته باشید .
    و تا حدودی درک کنید که تفاوت موسیقی قرون 16..17..18..19.. و 20 در چه چیز بوده.

17. 3 کاربر برای این پست از REZ تشکر کرده اند:

REZ آواتار ها
    داور مسابقات

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    داور مسابقات
    شماره عضویت
    38053
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    338
    608 بار تشکر شده در 174 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

امیر جان اگه پیانوی شما دیجیتال هست خوب میشه اگه یه کار ضبط کنی برامون بگذاری بشنویم .
    چون می دونم بسیار علاقمند داری سازتو دنبال می کنی . می خوام ببینم چه کردی گل پسر .
    چی شد اون اوائل که از این معلمت راضی بودی... چی ناراحتت کرده . ؟

19. کاربران زیر از REZ به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط REZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیر جان اگه پیانوی شما دیجیتال هست خوب میشه اگه یه کار ضبط کنی برامون بگذاری بشنویم .
    چون می دونم بسیار علاقمند داری سازتو دنبال می کنی . می خوام ببینم چه کردی گل پسر .
    چی شد اون اوائل که از این معلمت راضی بودی... چی ناراحتت کرده . ؟
    سلام
    رضای عزیز پیانوی من اکوستیکه
    ولی چشم.. چند سری گفتم میذارم ولی نذاشتم... حتما در اولین فرصت 2 3 نمونه از یانی هایی که میزنم رو میذارم
    بحثش مفصله ولی ایشون هم مث اکثر معلمای پیانو همون خصوصیات بدی که تو همشون مشترکرو کم و بیش داشتش

در مورد این اتود شدیدا موافقم رضا جان... اصلا از موسیقی زده میکنه آدمو ولی چه میشه کرد باید زد
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

21. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

REZ

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    148 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh_Baran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه دوستان
    من حدود سه سال است که کلاس پیانو میرم و این کتابها رو هم تموم کرده ام: جان تامسون ، بیر، هانون و چرنی هم درس 30 هستم. آهنگ هم حدود 50قطعه یا بیشتر می دونم. کتاب تئوری موسیقی هم ، هم مال پورتراب رو خوندم هم منصوری و هم پایور، به اضافه کتاب موجود در این سایت. در ضمن ساز قبلی من کیبرد بوده ، بیشتر آهنگهای کیبرد رو هم برای خودم روی پیانو تنظیم کردم. الان حدود یک ماه است که استادم یه جورهایی اذیت می کنه. امروز برای مشاوره به یک کلاس رفتم که استادش بهم گفت: تو دیگه تقریبا آخرهای کار هستی ، سبک من هم همین کتابهایی است که تو خوندی. ولی مشکل اصلی من این است که هنوز از دیدن آهنگهایی مثل یانی و آهنگ های سنگین ترس دارم و فکر می کنم کمک می خوام. آخرین آهنگی که زدم، wedding of love و کنسرتی برای دختران جوان بود. دوست دارم از تجربه اساتید و کسانی که سالها تجربه نوازندگی دارند، استفاده کنم. به نظر شما برای خودم کتاب آهنگ بگیرم و تنهایی روش کار کنم یا برم کلاس و چرنی رو با استاد جدید شروع کنم و یا این که بعد از این کتاب ها آیا کتاب دیگری هست که باید روش کنم؟ ببخشید که سرتون رو درد آوردم. متشکرم

سلام کتاب چرنی را تمام کن حتما و هانون را هم همینطور ، بعد از چرنی 599 میتونی از چرنی 299 استفاده کنی و هانون کتاب شماره 2 .

از فکر کارکردن با قطعات یانی بیا بیرون که برای تفریح خوبه و سرگرمی ، به نظر من در کنار کتابهای آموزشی میتونی از کتاب بورگمولر استفاده کنی تا با قطعات کلاسیک آشنا بشی ، اگه میخوای نوازنده بشی باید اول کلاسیک کار کنی بعد هر سبکی خواستی میتونی به شرط اینکه کلاسیک کار کرده باشی ، از قطعات بتهون ، باخ ،شوپن ... استفاده کن . وقتی این قطعات را زدی میبینی همه سبکی میتونی کار کنی .

البته یه چیزی بگم و اون اینکه قطعات کلاسیک خیلی ممکن هست برات لذت بخش نباشه اگه چرنی و هانون را تمام کنی میتونی از کارهای جدید استاد فریبرز لاچینی استفاده کنی مثل بوی دیروز 1 تا 10 و یا مرثیه و یا از کتاب دوم استاد انوشیروان روحانی (البته تو ایران فکر کم بد گیر بیاد).

موفق باشی

23. کاربران زیر از amir11235 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام و تشکر فراوان از این همه توجه به سوال من. فقط دو سه نکته رو باید خدمتتون عرض کنم.

به نظر من سعي كن هر آهنگي رو كه ميشنوي به نحوي بدون نت اجراش كني
    آقای هانی من هنوز گوش قوی ای ندارم که بتونم یک آهنگ را تا انتها نت دربیارم ولی چشم سعی خودم رو می کنم.

اصلاً فکرش رو از سرتون بیرون کنید که چرنی رو تنهایی و بدون استاد تموم کنید . بسیار نکته دار هست و در حین زدنش ، کلی نکته و ایراد هست که حتماً باید استاد راهنماییتون کنه

آقای عماد من هر روز دارم بیر و چرنی رو تمرین میکنم تا یادم نره و دنبال معلمی می گردم که فقط باهام چرنی رو تموم کنه و در کنارش اگر خواست آهنگ ، نه این که تازه بخواد از بیر و هانونم ایراد بگیره و به عبارتی وقت کلاس رو تلف کنه.

یکسری کتاب خریدم،برای پیانو،قطعات را کار میکنم

آقای مسعود من بیر و کیبرد رو با هم شروع کردم و تنها آهنگ پیانویی رو که استاد کیبردم بهم گفت خوابهای طلایی بود بعد هم دیگه نتونست بیاد حیف معلم خوبی بود. بعد خودم به تنهایی کتاب قطعات آسان تنظیم ناصر شکرایی رو گرفتم و حدود 15 تا از آهنگهاش رو بدون استاد یاد گرفتم .

ترس چیه! اولین کنسرت خیابونیمو برگزار کردم
    آقای امیر من از جمع نمیترسم از نکات جدیدی که توی آهنگ های جدید هستند مثل گرپتو تریل تریوله و خیلی نکاتی که در چرنی وجود داره. من مرتب در مراسم خانوادگی و دوستانه هم کیبرد می زنم هم پیانو یک بار هم روی سن یک فرهنگسرا رفتم و برای بار اول جمعیت رو دیدم.

تا همین حد که 3..4 سال تونستید با اون روش کار کنید و دل زده نشده اید جای خوش حالی فراوان داره.
    آقای rez من به پیشنهاد استاد کیبردم ، بیر رو در کنار کیبرد شروع کردم بهم گفت اگر زمانی خواستی بری سراغ پیانو، مشکلی نداشته باشی یعنی هر هفته اول بیر بود بعد تازه میرفتیم سر آهنگ کیبرد. کلاسم رو هم که عوض کردم در کنار هانون آهنگ پیانو کار میکردم و همانطور که در اولین تاپیک هم گفتم الان حدود 50 قطعه بلدم که بعضی هاشون کلاسیک هستند مثل بتهون موزارت و بقیه هم ایرانی در ضمن من یک کتاب دارم که حدود 200 تا آهنگ از ابی گوگوش هایده و ... داره که همه شون نت کیبرد هستند . در طی این هفته شب شیشه ای گوگوش و شازده خانم رو به سیک پیانویی تموم کردم. چشم تاریخ موسیقی رو هم مطالعه می کنم.

از فکر کارکردن با قطعات یانی بیا بیرون که برای تفریح خوبه و سرگرمی

آقای امیر مرسی از نظرتون خودم هم با یانی زیاد رابطه خوبی ندارم به نظرم آهنگهای بتهون از نظر نت نویسی مقبول تر است فقط چون دیدم همه یانی یاد میگیرن من هم به این فکر افتادم.

من تا به حال شاید 6 بار معلم عوض کردم که واقعا حیف اسم معلم که روی بعضی هاشون باشه. باز هم ممنون از این که برای من وقت گذاشتید و نظر دادید.

25. 2 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

Atrovan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    32768
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    474
    713 بار تشکر شده در 246 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز از زدن آهنگ های خیلی سطح بالا ترس نداشته باش ... من که تازه 7 ماهه پیانو میزنم الان حتی همین آهنگ Wedding of love رو با کمال پرروگی خواستم بزنم و تونستم(قطعه اصلی از کتاب مجموعه اثار کلایدرمن)...
    خواستن توانستن است این رو همیشه به خاطر بسپار!
    موفق باشی!
    All We Are Saying Is : Give Peace A Chance

27. کاربران زیر از Atrovan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

EmadS آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24830
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    85 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    0

البته این ترس رو اتفاقاً باید داشته باشی . به نظرم قبل از زدن یه آهنگ حتماً به استادت بگو تا بهت بگه بزنیش یا نه . چون اگه آهنگی رو وقتی بزنی که هنوز موقع اش نباشه ، تا مدت زیادی مشکلی که در اون آهنگ داشتی باقی می مونه و رفعش کار مشکلیه .
    برای مثال من سونات دو ماژور موتزارت ، والس 9 و 10 و نوکتورن 2 شوپن . انوانسیون 1 و 8 و 13 و 15 دوصدایی باخ و . . . کلی قطعه ی دیگه زدم . اما به سونات مهتاب بتهوون قسمت اولش ! که می رسم استادم میگه نزن . میگه این خیلی نکته داره به نظر ساده میاد . بهتره که الان نزنیش .
    پس بهتره که قبل از زدن هر آهنگی با استادت مشورت کنی ;)
    --•*[The Life Has no CTRL+Z]*•--

29. کاربران زیر از EmadS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46720
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان، لطف می کنید اگر پیانو دیجیتال دست دوم خوب مثل یاماها سی ال پی 320 یا بالاتر زیر یک میلیون تومان سراغ دارید بهم اطلاع بدید.
    مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)