لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 17

موضوع: مشکل عمده نوازندگان کلاسیک جوان

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض مشکل عمده نوازندگان کلاسیک جوان

0 Not allowed! Not allowed!
    چندییش داشتم جشن راه اندازی گالری پیانویی در شیرازو میدیدم. جوانهایی سرزنده واماده ساز میزدند. اما یک نکته بزرگ ویژگی تمام اونا بود.1. عدم رسیدگی وپخته گی کامل در اجرای اونا2. اصرار براجرای قطعات فراتراز حدوزور.3. دستپاچه گی 4. دربرخی اصلا هیچ حسی ازشناخت ودرک اجرا نبود. جونای کلباسیک تا حدودی عجله دارن که خودی نشون بدن واین عجله عامل نختگیشونه. انگارکه تا 10 سال دیگه همه باید ویرتوز شن یعنی ممتاز شن. خلاصه نوعی کلاسیک زده گی وغرب زدگی به اصطلاح خودمونیا اونارو به رقابتی ناسالم درحد دشمنی میرسونه البته نه همه. اما واما اخه چرا همه باید بگن یکی بهترینه؟اصلا موسقی وساز مگه مهارته؟یارو خودشو میکشه یه قطعه سخت میزنه اما تو استودیو یه خط نت با حس اهنگی که میخوای نمیتونه بزنه... خلاصه فکرکنم خودشون اگه تو سن 40 به بالا فیلم خودشونو ببینن میخندن. بهرحال بازم خوبه. چی بگم؟

2. 14 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

3. # ADS

MOEIND آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47164
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    31 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

موافقم... البته خودمم جوونم! ولی خیلی تو این قید و بندا نیسم

5. کاربران زیر از MOEIND به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

دوست عزيز من با نظر شما موافق نيستم!

درسته كه الان نوازنده هاي جوان خيلي زيادن و علاقمندان به سبك كلاسيك هم همينطور ولي اين دليل نميشه كه بگيم اين به خاطر غرب زدگيه. به هر حال هر سبكي طرفداراي خودشو داره.

درسته نواختن آهنگ هاي كلاسيك نياز به زمان و پختگي داره ولي اين دليل نميشه همه بشينن تا 40 سالشون بشه بعد بيان اجرا بذارن! و به نظر من اين نميتونه يه اشكال به حساب بياد. بلاخره بايد از يه جايي شروع كرد و اين نوعي جسارت رو مي طلبه.

البته فكر نميكنم چون شما رفتين يه سري اجراهايي رو ديدين كه دلنشين نبوده براي همه نوازنده ها يه نسخه بپيچين و بگين همه اينجورين! (چون گفتين نوازنده هاي كلاسيك)

من خودم به شخصه چنين حس دشمني و... رو در بين نوازنده ها نديدم.

7. 6 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

سلام،دوست عزیز میدونید مشکل چیست؟کمبود اجرا یکی از مهمترین دلایلش هست،توی ایران این مشکل اجرا بیداد میکنه.
    برای توضیح این مسئله بگذارید یک مثال واقعی بزنم. من کلاس کلاس ابتدایی گروه سرود بودم،ما کلی تمرین کردیم،یک گروه صدابرداری و فیلمبرداری آهنگمان را ضبط کرد و نماهنگش را ساخت،کلی تمرین و اجرا کردیم،بعد رفتیم برای جشنواره،اجرا توی تالار،جلوی همه گروه سرود ها و داوران،خیلی خراب کردیم،طوریکه ما که از همه برتر بودیم،سوم شدیم،خوب این مشکل از ندانستن و یا تمرین نکردن ما نبود،از کمبود اجرای ما در سالن بود.
    شاید برخی دوستان بگویند که اجراهای خانوادگی یا دوستانه خیلی کمک میکند،ولی اصلا و اصلا این اجرا ها کمک نمیکند،من اگر یک آهنگ خیلی ساده ولی مثلا آشنا به گوش خانواده را،با کلی اشتباه توی رعایت جمله ها و غیره جلوی خانواده ام که هیچکدامشان تخصصی در موسیقی ندارند اجرا کنم،میگویند عالیه،آفرین،ولی اصلا این قطعه را خجالت میکشم که جلوی یک شخص موزیسین اجرا کنم،خوب تمام این ها تاثیر دارد دیگر.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

9. 5 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

یه چیز عجیبی که تو صحبتای فضای سایبرس دیدم اینه که اصلا بی توجه به موضوع یا کم توجهی ... بعضیا یه جواب دیگه به ادم میدن . من کی گفتم که غرب زده گی؟ ما یا باید 20 صفحه بنویسیم که از حوصله خواننده خارجه یا کوتاه ومختصر که اونم برداشت اشتیاه میکنن. منظور بنده کسایی هستن که غوره نشده مویز شدن... اقا این قطعاتی که لوس شدن هر کدوم دنیایی از موزیکالیته. احساس وتکنیک دارن. همین مارش ترک رو همه میزنن اما همه اشتباه میزنن دساشون در اخر اجرا میگیره . با گرفتن پدال نتهارو زیر سیبیلی رد میکنن. اقا پیانو کلاسیک ایرونی بازی برنمیداره. اره باید اول بدونی بعد اجرا کنی. میدونین این قطعات واسه اهلش درست مثل اینه که شعری از حافظ رو کسی اشتباه بخونه؟یا معنی کنه؟نمیخوام بگم مقدس اما محترم هستن اینا. ما ایرونیا همه چیرو از اخر شروع میکنیم اول عشق شهرت نمیذاره بعد که طب ما فروکش کرد تازه میریم درست کار میکنیم. البته بعضیامونم نه خودمون میفهمیم نه به دیگران اجازه میدیم ... وواسه دکانی که ساختیم نمیذاریم 2 تا چیز فهم بیان وروش درست رو بگن.

11. 3 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

hashem2 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37896
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    75
    141 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

به نظر من در ایران در همه ی زمینه ها این خودنمایی وجود داره ولی بازم خدا رو شکر که در این اوضاع افرادی هستند که بحثشان سر موسیقی اونم از نوع کلاسیکش باشه.!
    آدم بایس یه رنگ باشه چه جوری زندگی کنه اما چه جوری درست و حسابی کلکش کنده شه درست رفتن از این دنیا درس اول وآخره(سلطان_ مسعود کیمیایی)

13. کاربران زیر از hashem2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

tahmoores69 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39834
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    122
    247 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

من خودم ویولن کار میکنم. الان یک استاد با معرفت دارم.

مشکل هایی که من خودم دیدم و درون من برای مدت ها اثر گذاشت ولی به تدریج دارم از این مشکلات بیرون میام:

بیشتر استادهایی که من دیدم بی حوصله بودن. استادهایی رو دیدم که رگباری نکته میگن و گام ها رو چون خودشون چند سال کار کردن مثل فرفره روی ساز اجرا میکنن و انتظار دارن که شاگرد بتونه اجرا کنه و شاگرد نمیتونه و خجالت میکشه و علاقش کم میشه.

خانواده. متاسفانه ما ایرانی ها در همه چیز نظر میدیم. بسیاری کسان رو دیدم که مثلا یک دو تار خریدن انگار مسلسل دستشون افتاده و چند تا قطعه کار کردن و به عنوان پیر دانا عمل میکنن هی نظر میدن و هی نظر میدن و هی تکذیب میکنن.

در خود کلاسی که استاد ساز شما هست و به شما آموزش میده یک رابطه ای هست... مرموز. شاگرد به خودش هی فشار می یاره... هی فشار می یاره. هی پاهاش رو تو هم میپیچه. هی آروم آروم پاسخ میده. هی کبود میشه. میخواد نکته ای جواب بده. بابا راحت جواب بده تا از اون استادت مطلب بتونی بکشی بیرون. تا بتونی با استادت راحت صحبت کنی.

دوستان. دوستانی که در اطراف ما هستن واقعا اگر دوست باشن وقتی که در کنار هم هستیم مثلا ما براشون یکساز میزنیم در ما ایجاد علاقه میکنن. بعضی دوست نماها دیدم که هی پاگانینی رو به سر آدم می کوبونن. این ثابت میکنه که بدون شک اون شخص اطلاعات کاملی درباره ی موسیقی اصلا نداره.

خانواده (باز هم). شما برای اینکه پنجه هاتون در ویولن قوی بشه باید ممتد حداقل یک قطعه کار کنید. بسیار شده که من نوید بهار از استاد صبا رو ده بار پشت سر هم کار کردم و یکی از آشناها گفته که اینم شد آهنگ؟ این در حالی بود که من چون خودم از ریتم آهنگش و نحوه ی تغییر سیم آهنگ خوشم اومده بود پیوسته این قطعه رو کار می کردم. از آدم انتظار دارن یک هفته ای بیای یک بداهه نوازی مثل استاد یاحقی بری.

همه ی این ها فشار روانی درون آدم ایجاد میکنه و سبب میشه که آدم بیش از حد به خودش فشار بیاره.

15. 6 کاربر برای این پست از tahmoores69 تشکر کرده اند:

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درسته شايد بعضي ها توي اجراهاشون يه كم زيادي بلند پروازي ميكنن و اين جز اشتباهات مكرر هيچ نتيجه اي نداره!

ولي من فكر ميكنم مشكل اصلي نوازنده هاي كلاسيك سواد و دانش نچندان زياد استادا باشه! من از افراد زيادي خواستم تا در مورد بعضي حالت هاي اجرايي برام توضيح بدن ولي متاسفانه تا حالا به جواب درست و معقولي نرسيدم!
    اين يكي از چيزاييه كه استادا از پرداختن بهش يه كم طفره ميرن.

شايد برداشت من اين بوده

17. 3 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

hashem2 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37896
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    75
    141 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sol_s [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درسته شايد بعضي ها توي اجراهاشون يه كم زيادي بلند پروازي ميكنن و اين جز اشتباهات مكرر هيچ نتيجه اي نداره!

ولي من فكر ميكنم مشكل اصلي نوازنده هاي كلاسيك سواد و دانش نچندان زياد استادا باشه! من از افراد زيادي خواستم تا در مورد بعضي حالت هاي اجرايي برام توضيح بدن ولي متاسفانه تا حالا به جواب درست و معقولي نرسيدم!
    اين يكي از چيزاييه كه استادا از پرداختن بهش يه كم طفره ميرن.

شايد برداشت من اين بوده
    حتما همینطوره. به خاطر اینکه ما اصلا آهنگساز کلاسیک نداریم .
    آدم بایس یه رنگ باشه چه جوری زندگی کنه اما چه جوری درست و حسابی کلکش کنده شه درست رفتن از این دنیا درس اول وآخره(سلطان_ مسعود کیمیایی)

19. 2 کاربر برای این پست از hashem2 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من خودم مستقیما با اساتید که نه معلما سروکار دارم وباورکنین که اگه ازشون بپرسی که تویی که شغلت فروختن اطلاعات هست از درامدت درماه چند تومنشو خرج کتاب میکنی؟یا شبی چقدر تمرین میکنی یا کتاب میخونی؟ یه مشتیشون که فقط کلاس میان اونم واسه 2 تا هنرجوی نادون وتودنیای خود شیفتگی غرق شدن یه مشتیشون هم که اصلا باید کاسب میشدن تا معلم فقط تعداد انگشت شماری هستن که بجای از خود گفتن سرشون زیره ودنبال تحقیق وافزودن اطلاعات هستن. که اوناروهم باید بگردی تا پیدا کنی. خیلی زشته اقا تو این امتحانی که واسه معلما گذاشتن خیلیا رد شدن. اما الکی میگن قبول شدیم. البته نون دراوردن وپول پیدا کردن کهقاطی هنر بشه اوضاع همین میشه.

21. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم مستقیما با اساتید که نه معلما سروکار دارم وباورکنین که اگه ازشون بپرسی که تویی که شغلت فروختن اطلاعات هست از درامدت درماه چند تومنشو خرج کتاب میکنی؟یا شبی چقدر تمرین میکنی یا کتاب میخونی؟ یه مشتیشون که فقط کلاس میان اونم واسه 2 تا هنرجوی نادون وتودنیای خود شیفتگی غرق شدن یه مشتیشون هم که اصلا باید کاسب میشدن تا معلم فقط تعداد انگشت شماری هستن که بجای از خود گفتن سرشون زیره ودنبال تحقیق وافزودن اطلاعات هستن. که اوناروهم باید بگردی تا پیدا کنی. خیلی زشته اقا تو این امتحانی که واسه معلما گذاشتن خیلیا رد شدن. اما الکی میگن قبول شدیم. البته نون دراوردن وپول پیدا کردن کهقاطی هنر بشه اوضاع همین میشه.

دوست عزیز کمی با شما موافقم ولی باید بدونید مشکل از هنرجوها هست که اینجوری با گفتن (( استاد استاد استاد استاد و...)) اونا خودشونو گرفتن

هنرجو هایی که زیادی یه نفر رو تحویل می گیرند ، این اساتید رو تربیت می دهند

خود شما روزای اولی که با اولین استادتون برخورد داشتید انصافا ، چجوری بودید

شما بگید من هم می گم
    ویرایش توسط piano4all : Friday 16 September 2011 در ساعت 12:39 AM
    [SIGPIC][/SIGPIC]

23. کاربران زیر از piano4all به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

به نظر من همونطور که قبلا علی بادی هم گفته کتاب چرنی و هانون این چیزا برا همین اجراهای کنسرت پیانو خوبه که باید قبل از رفتن روی صحنه مثلا هانون رو یه سری کامل تو 1 ساعت از اول تا اخر بزنن تا انگشتاشون اماده بشه بعد برن روی صحنه اجرا؟؟؟. مثلا فکر نکنم تمرین هانون برای یه پیانیستی که میخواد برا دل خودش بزنه لازم باشه. مثلا منی که نتا رو بلدم باید قطعه بزنم . البته اگه وقت داشته باشیم که بله بهتره اینارو هم تمرین کنیم. البته من این موارد رو برای ساز پیانو عرض میکنم. مثلا هانون و چرنی و گام و ارپز به خصوص هانون برای کسی که هر روز اجرای پیانو داره 100 درصد لازمه تا هر روز صبح حتما یک سری هانون رو کامل تمرین کنه. ولی مثلا برای منی که وقت ندارم در اولویت نیست. (البته به کتاب بیر شدیدا اعتقاد دارم و معتقدم که این کتاب باید حتما کار بشه ولی بعدیا زیاد موافق نیستم)
    ویرایش توسط saram : Thursday 15 September 2011 در ساعت 08:56 PM

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

پس منظورتون اينه كه قبل از اجراهاشون تمرين كافي نداشتن؟

البته گرم و آماده بودن دست ها هم براي اجرا مهمه!

ولي فكر نميكنم مشكل اصلي باشه!

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sol_s [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پس منظورتون اينه كه قبل از اجراهاشون تمرين كافي نداشتن؟

البته گرم و آماده بودن دست ها هم براي اجرا مهمه!

ولي فكر نميكنم مشكل اصلي باشه!
    دوست عزیز اینی که گفتم در اولویت دوم قرار میگیره . اولویت اول همون نداشتن تمرین در بین جمع هستش. البته من در مورد ساز پیانو عرض میکنم.

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم مستقیما با اساتید که نه معلما سروکار دارم وباورکنین که اگه ازشون بپرسی که تویی که شغلت فروختن اطلاعات هست از درامدت درماه چند تومنشو خرج کتاب میکنی؟یا شبی چقدر تمرین میکنی یا کتاب میخونی؟ یه مشتیشون که فقط کلاس میان اونم واسه 2 تا هنرجوی نادون وتودنیای خود شیفتگی غرق شدن یه مشتیشون هم که اصلا باید کاسب میشدن تا معلم فقط تعداد انگشت شماری هستن که بجای از خود گفتن سرشون زیره ودنبال تحقیق وافزودن اطلاعات هستن. که اوناروهم باید بگردی تا پیدا کنی. خیلی زشته اقا تو این امتحانی که واسه معلما گذاشتن خیلیا رد شدن. اما الکی میگن قبول شدیم. البته نون دراوردن وپول پیدا کردن که قاطی هنر بشه اوضاع همین میشه.
    خیلی ببخشید، نمیخوام تشنج ایجاد کنم. ولی اگه با راه انداختن این تاپیک قصد انتقاد سازنده دارین، باید بگم انتقاد اینجوری و با این جملات و کلمات و ... نیست.
    شما طوری صحبت میکنین که انگار (تو کل ایران) فقط خودتون بتهوون و لیست رو گذاشتین تو جیبتون، و بقیه درگیر خودشیفتگی و نادونی و ... هستن.
    ماشالله به این تواضع!! دست بالای دست بسیاره.
    نه تنها این تاپیک، بلکه هرچی پست و تاپیک از شما توی این سایت دیدم همین مضامین رو داشته.
    بهتر نیست بجای بدگویی از جوانان موسیقیایی(کلاسیکی) کشورمون، اطلاعات و تجاربی که ادعاش رو دارید در اختیار جوانان ایران بذارید تا پخته بشن و از نادونی در بیان؟!!
    درضمن، کسی که زندگی و وقتشو برای هنر میذاره، زحمت میکشه، نباید نون دربیاره؟!
    مثلا امثال من که دانشجوی موسیقی هستن، باید بعد از فارغ التحصیلی بشینن هوا بمکن؟!!
    میدونم جواب پست منو با همین مضامین همیشگیتون میدین، ولی چندین وقته که وقت نمیکنم زیاد بیام نت آهنگ. وقت و حوصله جر و بحث و کرکری هم با کسی ندارم. پس دوست ندارم این موضوع ادامه پیدا کنه و از شما جواب از من جواب جواب و ... .

28. 3 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

hamedc آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45140
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    442
    512 بار تشکر شده در 162 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

مشکل اینه که اکثر مردم ایران فک میکنند موسیقی و هنری که کسی ارائه میده واسه دل خودشه و بطور مثال همینطور خواننده هایی که آلبوم میدند متاسفانه میریم دانلود میکنیم ... هنوز جا نیوفتاده که موسیقی بیزینس هم است!
    البته نگذریم کم نیستند کسانی که آموزش موسیقی میدهند ولی خودشون مهارت چندانی ندارند...

30. 3 کاربر برای این پست از hamedc تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)